Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POGOŃ ZA JEDNROŻCEM
BIEGI DZIECI

Miejsce i termin: Jednorożec, 2019-04-28
Organizator: Stowarzyszenie Jednorożec robi co może
Gminna Biblioteka Publiczna
pod patronatem Wójta Gminy Jednorożec
Opis zawodów: Start/Meta Stadion w Jednorożcu
Program:
11:00 Odbiór pakietów i nr startowych (dzieci do godz.11:40; 5km do godz. 13.00)
12:00 Rozgrzewka dla dzieci
12:20 START kl.V,VI,VII (800m)
12:30 START kl. III,IV (400m)
12:40 START kl.I,II (200m)
12.45 START dla przedszkolaków (100m)
12.50 Dekoracja małych zwycięzców
13:10 Rozgrzewka dla dorosłych
13:20 START BIEGU 5km i NORDIC-WALKING
14:20 Ognisko
14:30 Dekoracja zwycięzców 5km
15.00 Losowanie nagród dla dzieci i dorosłych
Wpisowe i wpłata: biegi dzieci bezpłatnie
Limit zawodników: 210
Strona WWW: https://www.facebook.com/JednorozecRobiCoMoze/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Przewodowska Gabrysia Lipa wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE
2 Adamkiewicz Lena Płock wg kategorii wiekowych Lena Lemoniada TeamNIE
3 Bakuła Emilia Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
4 Bakuła Julia Żelazna wg kategorii wiekowych BrakNIE
5 Bakuła Krystian Żelazna wg kategorii wiekowych BrakNIE
6 Bałabas Karol Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActiv NIE
7 Bałabas Dawid Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActiv NIE
8 Barlozek Mrtynka Cegielnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
9 Barlozek Jaś Cegielnia wg kategorii wiekowych BrakNIE
10 Barzał Kacper Ostrów Mazowiecka wg kategorii wiekowych Ostrów BiegaNIE
11 Bednara Filip Lipówiec wg kategorii wiekowych BrakNIE
12 Bednara Lena Lipówiec wg kategorii wiekowych BrakNIE
13 Bonkowska Sara Nidzica wg kategorii wiekowych BrakNIE
14 Borczak Krzysztof Szla wg kategorii wiekowych Jednorożec robi co możeNIE
15 Borczak Aleksandra Szla wg kategorii wiekowych Jednorożec robi co możeNIE
16 Borczak Przemysław Szla wg kategorii wiekowych Jednorożec robi co możeNIE
17 Bors Paweł Połoń wg kategorii wiekowych FC PołońNIE
18 Budniak Maja Władysławowo wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
19 Budniak Zuzanna Władysławowo wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
20 Budniak Kacper Władysławowo wg kategorii wiekowych TKKF Promyk Ciechanów NIE
21 Bukowska Julia Ostrołęka wg kategorii wiekowych bbl OstrołękaNIE
22 Bukowski Aleksander Ostrołęka wg kategorii wiekowych bbl OstrołękaNIE
23 Chińska Julka Ojrzeń wg kategorii wiekowych BrakNIE
24 Chmielińka Amelia Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
25 Chmielińska Maria Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
26 Chrzanowska Wiktoria Chorzele wg kategorii wiekowych BrakNIE
27 Chrzanowska Natalia Chorzele wg kategorii wiekowych BrakNIE
28 Chylińska Amelia Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
29 Cylke Zuzanna Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
30 Czarnecki Michał Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
31 Czuryłowicz Julia Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
32 Daniszewska Ania Olszewnica Stara wg kategorii wiekowych BKS WATAHA WARSZAWA NIE
33 Daniszewska Ola Olszewnica Stara wg kategorii wiekowych BKS WATAHA WARSZAWA NIE
34 Deja Julia Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
35 Delura Błażej Nowa Wieś wg kategorii wiekowych BrakNIE
36 Długołęcki Mateusz Zielona wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE
37 Dobrzyński Alan Ojrzeń wg kategorii wiekowych BrakNIE
38 Duzdowski Szymon Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
39 Dzięgielewska Julia Wyszków wg kategorii wiekowych BrakNIE
40 Dzięgielewski Franciszek Ulatowo Czerniaki wg kategorii wiekowych BrakNIE
41 Dzięgielewski Stanisław Wyszków wg kategorii wiekowych BrakNIE
42 Ebing Bartosz Chorzele wg kategorii wiekowych BrakNIE
43 Ebing Igor Chorzele wg kategorii wiekowych BrakNIE
44 Fijałkowska Lena Łowicz wg kategorii wiekowych 6MBOTNIE
45 Filińska Kaja Ulatowo Pogorzel wg kategorii wiekowych BrakNIE
46 Filipowicz Gabrysia Baranowo wg kategorii wiekowych BrakNIE
47 Filipowicz Martyna Baranowo wg kategorii wiekowych BrakNIE
48 Frontczak Marek Jednorożec wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE
49 Furman Milan Stegna wg kategorii wiekowych BrakNIE
50 Głodkowska Wiktoria Jednorozec wg kategorii wiekowych Jednorozec NIE
51 Głodkowski Patryk Jednorozec wg kategorii wiekowych Jednorozec NIE
52 Gołota Aleksander Ulatowo pogorzel wg kategorii wiekowych BrakNIE
53 Gomółkiewicz Filip Jednorozec wg kategorii wiekowych BrakNIE
54 Górczyńki Nikolas Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
55 Górczyńska Lena Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
56 Górczyński Patryk Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
57 Grabowska Karina Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
58 Grabowski Wiktor Przasnysz wg kategorii wiekowych KB TKKF PROMYK CIECHANÓWNIE
59 Grodecka Dominika Ciechanów wg kategorii wiekowych MŁOCK BIEGANIE
60 Grodecka Antonina Ciechanów wg kategorii wiekowych MŁOCK BIEGANIE
61 Grządkowski Jakub Władysławowo wg kategorii wiekowych BrakNIE
62 Gwiazda Dawid Stegna wg kategorii wiekowych Jednorożec robi co może NIE
63 Gwiazda Oliwia Stegna wg kategorii wiekowych Jednorożec robi co może NIE
64 Hołdyńska Anna Ostrołęka wg kategorii wiekowych BrakNIE
65 Hołdyński Antoni Ostrołęka wg kategorii wiekowych BrakNIE
66 Iniarski Natan Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
67 Jabłoński Jakub Nidzica wg kategorii wiekowych Nidzica BiegaNIE
68 Jabłoński Miłosz Nidzica wg kategorii wiekowych Nidzica BiegaNIE
69 Jasińska Łucja Ciechanów wg kategorii wiekowych KB TKKF PROMYK CIECHANÓWNIE
70 Jasiński Marcel Ciechanów wg kategorii wiekowych KB TKKF PROMYK CIECHANOWNIE
71 Jeziorek Zuzanna Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
72 Jeznach Łucja Stegna wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE
73 Jóźwiak Zuzanna Ostrołęka wg kategorii wiekowych brakNIE
74 Jurkian Mateusz Przasnysz wg kategorii wiekowych BrakNIE
75 Jurkian Maria Przasnysz wg kategorii wiekowych BrakNIE
76 Kakowska Maria Szczytno wg kategorii wiekowych BrakNIE
77 Kakowski Piotr Szczytno wg kategorii wiekowych BrakNIE
78 Kamińska Natalia Zabiele Piliki wg kategorii wiekowych BrakNIE
79 Kawiecka Alicja Stegna wg kategorii wiekowych BrakNIE
80 Kawiecki Arek Stegna wg kategorii wiekowych BrakNIE
81 Kicińska Amanda Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
82 Kiciński Karol Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
83 Kobylińsk Hubert Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
84 Kołakiwska Alicja Stara Krępa wg kategorii wiekowych BrakNIE
85 Komenda Józef Ciechanów wg kategorii wiekowych BrakNIE
86 Komenda Martyna Ciechanów wg kategorii wiekowych BrakNIE
87 Konstanty Karolina Szczytno wg kategorii wiekowych BrakNIE
88 Kosakowska Julia Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
89 Kosakowski Mateusz Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
90 Koszewska Hania Nidzica wg kategorii wiekowych Nidzica BiegaNIE
91 Kowalczyk Brajan Jednorożec wg kategorii wiekowych Jednorożec robi co może NIE
92 Kozak Sandra Regimin wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
93 Koźlik Zuzanna Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
94 Koźlik Karol Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
95 Kraska Alan Ciechanow wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
96 Krzyżanowski Filip Jednorożec wg kategorii wiekowych Kwiaciarnia PASJANIE
97 Kucharska Lena Rzeszotka wg kategorii wiekowych MŁOCK BIEGANIE
98 Kucharski Stanisław Modełka wg kategorii wiekowych BrakNIE
99 Kućmierz Gabriela Grodzisk Mazowiecki wg kategorii wiekowych BrakNIE
100 Kulesza Julia Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
101 Kulesza Piotr Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
102 Kurzela Marta Kownaty Żędowe wg kategorii wiekowych Mazovia ProActiv Ciechanów NIE
103 Kwiatkowski Jakub Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActiv CiechanówNIE
104 Lenda Maja Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
105 Ładewska Barbara Przasnysz wg kategorii wiekowych BrakNIE
106 Ładewska Iga Przasnysz wg kategorii wiekowych BrakNIE
107 Łukasik Klaudia Wola Młocka wg kategorii wiekowych BrakNIE
108 Maja Ronowicz Kownaty Borowe wg kategorii wiekowych MŁOCK BIEGANIE
109 Majewska Aleksandra Szczytno wg kategorii wiekowych KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNONIE
110 Majewska Agata Warszawa wg kategorii wiekowych BrakNIE
111 Majewska Zuzanna Warszawa wg kategorii wiekowych BrakNIE
112 Majewska Gloria Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
113 Majewski Hubert Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
114 Majewski Kacper Olszewka wg kategorii wiekowych BrakNIE
115 Makowski Oliwier Ciechanów wg kategorii wiekowych MP nr.4 Pluszowego Misia w CiechanowieNIE
116 Makowski Kacper Ciechanów wg kategorii wiekowych MP nr.4 Pluszowego Misia w CiechanowieNIE
117 Mianowska Zuzanna Przasnysz wg kategorii wiekowych BrakNIE
118 Michalski Piotr Szczuki/Krasiniec wg kategorii wiekowych -NIE
119 Michalski Paweł Szczuki wg kategorii wiekowych -NIE
120 Muzińska Zuzanna Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
121 Nidzgorska Zuzia Grądy wg kategorii wiekowych BrakNIE
122 Nidzgorski Filip Grądy wg kategorii wiekowych BrakNIE
123 Niewierska Lena Kałki wg kategorii wiekowych MŁOCK BIEGANIE
124 Nowacka Lena Ostrów Mazowiecka wg kategorii wiekowych Ostrów Biega NIE
125 Nowociński Jakub Młock wg kategorii wiekowych MŁOCK BIEGANIE
126 Obłudka Milena ząbki wg kategorii wiekowych BrakNIE
127 Ojrzyński Patryk Maków Mazowiecko wg kategorii wiekowych KS Maków BiegaNIE
128 Olszewska Małgorzata Ostrołęka wg kategorii wiekowych -NIE
129 Olszewska Lena Ostrołęka wg kategorii wiekowych -NIE
130 Olszewski Krystian Chorzele wg kategorii wiekowych BrakNIE
131 Olszewski Kacper Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
132 Osiecki Jan Przasnysz wg kategorii wiekowych BrakNIE
133 Ostrowska Weronika Gostomin wg kategorii wiekowych BrakNIE
134 Ostrowski Szymon Gostomin wg kategorii wiekowych BrakNIE
135 Perkowska Oliwia Młock wg kategorii wiekowych MŁOCK BIEGANIE
136 Peszczyński Mateusz Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
137 Pękała Bartłomiej Jednorożec wg kategorii wiekowych Kwiaciarnia PASJANIE
138 Pękała Szymon Jednorożec wg kategorii wiekowych Kwiaciarnia PASJANIE
139 Pękała Dawid Jednorożec wg kategorii wiekowych Kwiaciarnia PASJANIE
140 Pietrzak Zuzanna Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
141 Pietrzak Patryk Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
142 Pietrzak Alan Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
143 Piotrowska Iga Jednorożec wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE
144 Prusik Kuba Połoń wg kategorii wiekowych BrakNIE
145 Prusik Aleksander Połoń wg kategorii wiekowych BrakNIE
146 Przybyłek Malwina Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
147 Przybyłek Martyna Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
148 Ronowicz Julia Kownaty Borowe wg kategorii wiekowych MŁOCK BIEGANIE
149 Rusiecki Michał Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
150 Rusiecki Marcin Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
151 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka wg kategorii wiekowych BrakNIE
152 Rusiłowicz Przemysław Ostrołęka wg kategorii wiekowych APN Ostrołęka NIE
153 Rykowski Kacper Ostrołęka wg kategorii wiekowych BrakNIE
154 Rzeczkowski Karol Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
155 Samsel Nadia Stegna wg kategorii wiekowych Jednorożec robi co moze NIE
156 Samsel Gabriel Stegna wg kategorii wiekowych Jednorożec robi co moze NIE
157 Siwoska Marysia Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
158 Siwoski Szymon Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
159 Sobieraj Filip Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
160 Sobieraj Alicja Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
161 Sobotka Amelia Żelazna wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE
162 Sobotka Karolina Żelazna wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE
163 Sokołowska Amelia Ostrołęka wg kategorii wiekowych Nike Ostrołęka NIE
164 Soliwoda Mateusz Szczytno wg kategorii wiekowych KLUB BUEGACZA JURUND SZCZYTNONIE
165 Soliwoda Paweł Szczytno wg kategorii wiekowych KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNONIE
166 Staszewska Nikola Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
167 Staszewska Maja Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
168 Stefańska Aleksandra Przasnysz wg kategorii wiekowych BrakNIE
169 Stefańska Magdalena Przasnysz wg kategorii wiekowych BrakNIE
170 Stefański Szymon Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
171 Stolarczyk Roksana Ziomek wg kategorii wiekowych BrakNIE
172 Stolarczyk Igor Ziomek wg kategorii wiekowych BrakNIE
173 Szczepaniak Maria Ciechanów wg kategorii wiekowych BrakNIE
174 Szlaga Natalia Chorzele wg kategorii wiekowych Przedszkole w ChorzelachNIE
175 Szlaga Igor Chorzele wg kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa nr 2 ChorzeleNIE
176 Szlaga Kacper Chorzele wg kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa nr 2 ChorzeleNIE
177 Szymański Filip Pułtusk wg kategorii wiekowych KS Maków BiegaNIE
178 Śmiecińska Nikola Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
179 Świątecki Rafał Przasnysz wg kategorii wiekowych BrakNIE
180 Tabaka Kacper Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
181 Tabaka Błażej Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
182 Tłoczkowska Natalia Chorzele wg kategorii wiekowych BrakNIE
183 Tłoczkowska Marta Chorzele wg kategorii wiekowych BrakNIE
184 Tworkowski Mateusz Jednorożec wg kategorii wiekowych Jednorożec robi co może NIE
185 Tworkowski Jan Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
186 Urbaniak Damian Jednorożec wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE
187 Urbaniak Igor Jednorożec wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE
188 Walerzak Krzysztof Rudka wg kategorii wiekowych AKB SzczytnoNIE
189 Walerzak Aleksandra Rudka wg kategorii wiekowych AKB Szczytno NIE
190 Wcisło Nina Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
191 Wcisło Konrad Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
192 Wilga Gabriel Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
193 Wilga Aleksander Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
194 Wójcik Angelika Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
195 Wróbel Adrian Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
196 Wróbel Błażej Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
197 Wróbel Emilia Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
198 Wróbel Bartosz Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
199 Wróblewski Tomasz Ciechanów wg kategorii wiekowych Mazovia ProActivNIE
200 Wróblewski Patryk Jednorożec wg kategorii wiekowych BrakNIE
201 Wrzosek Julia Chorzele wg kategorii wiekowych BrakNIE
202 Zabielska Iga Stegna wg kategorii wiekowych BrakNIE
203 Zbierzak Nikodem Wielbark wg kategorii wiekowych BrakNIE
204 Zieliński Filip Młock wg kategorii wiekowych MŁOCK BIEGANIE
205 Zwierzchowski Paweł Jednorożec wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE
206 Zwierzchowski Piotr Jednorożec wg kategorii wiekowych JEDNOROŻEC robi co możeNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту