Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

IX PÓŁMARATON SZELKOWSKI
IX SZELKOWSKI BIEG DŁUGODYSTANSOWY

Miejsce i termin: Szelków, 2019-05-11
Organizator: 1. Urząd Gminy w Szelkowie.
2. Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szelkowie.
3. Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim.
Wszelkie informacje dotyczące imprezy pod nr tel. 512 493 646 lub pod adresem kjastrzebski25@wp.pl
Opis zawodów: Stary Szelków – start do wszystkich biegów godz. 11.00
W ramach imprezy przeprowadzone zostaną następujące biegi:
- IX Półmaraton Szelkowski – 21,097 km
- IX Szelkowski Bieg Długodystansowy – ok. 10,5 km

Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8.00 do godz. 10.30 na terenie hali sportowej w Starym Szelkowie

IX Półmaraton Szelkowski wchodzi w skład „Biegowej Triady Powiatu Makowskiego”

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Wpisowe.
1. IX Półmaraton Szelkowski – 30 zł wpłata na konto (50 zł w biurze zawodów)
2. IX Szelkowski Bieg Długodystansowy – 20 zł wpłata na konto (30 zł w biurze zawodów)
3. Mieszkańcy Gminy Szelków – bezpłatnie na obu dystansach

Termin przyjmowania zapisów drogą elektroniczną oraz termin wnoszenia opłat na konto upływa 09.05.2019. Opłaty należy wpłacać na konto Fundacji Kocham Maków ul. Kopernika 11/35, 06-200 Maków Mazowiecki nr konta – 89 2030 0045 1110 0000 0207 5370. W okienku „tytułem” należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz bieg i wybrany dystans. Po dokonaniu wpłaty nazwisko zawodnika zostanie umieszczone na liście startowej. Zapisy i opłaty będą również przyjmowane w dniu biegu w biurze zawodów. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8.00 do godz. 10.30 na terenie hali sportowej w Starym Szelkowie.
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Ambroziak Anna Ostrołęka bieg 10,5 km BrakNIE
2 Antosiewicz Stanisława Otwok bieg 10,5 km BrakTAK
3 Antosiewicz Robert Otwock półmaraton BrakTAK
4 Artyszuk Mirosław Warszawa bieg 10,5 km BrakTAK
5 Ayoush Rami Stary Szelków półmaraton Gmina SzelkówNIE
6 Bany Rober Sokołówek półmaraton BrakNIE
7 Baran Zenon Warszawa półmaraton RĄCZE RACICZKITAK
8 Barcikowski Maciej Warszawa półmaraton Billboard Warszawa TAK
9 Białczak Michał Ostrołęka półmaraton OstraŁonkaTAK
10 Białczak Marcin Wola Gołowska półmaraton BrakNIE
11 Borawska Anna Płock półmaraton Mała Lady Pank Biegam dla SiebieTAK
12 Borczak Dariusz Szla półmaraton Jednorożec robi co możeNIE
13 Brzostek Krystian Szczytno bieg 10,5 km AKB TROHIM TEAMTAK
14 Budniak Tomasz Władysławowo bieg 10,5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
15 Bulkowska Anna Bazar półmaraton BrakNIE
16 Ch Jagoda Leśna Góra bieg 10,5 km BrakTAK
17 Cikacz Michał Legionowo bieg 10,5 km BrakTAK
18 Czerniawski Romuald Kobyłka półmaraton Zabiegany WołominTAK
19 Czerwiński Janusz Zegrze półmaraton Orange PolskaTAK
20 Dalecka Anna Warszawa półmaraton Orange PolskaTAK
21 Dalecki Tomasz Warszawa półmaraton BrakTAK
22 Dąbrowski Dariusz Ciechanów półmaraton Mazovia Proactiv CiechanówNIE
23 Dyczkowski Andrzej Warszawa półmaraton Tygryski Kubusia PuchatkaTAK
24 Dyczkowski Adam Warszawa bieg 10,5 km BrakTAK
25 Dzięgielewski Rafał Wyszków bieg 10,5 km KB WyszkówTAK
26 Dzięgielewski Marek Dłużniewo bieg 10,5 km KB im.P. Sękowskiego w PłońskuNIE
27 Eliasz Magdalena Ostrołęka bieg 10,5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
28 Filochowska Marta Szczytno bieg 10,5 km BrakNIE
29 Gajek Ireneusz Ciechanów półmaraton BrakTAK
30 Gil Wojciech Warszawa bieg 10,5 km WarszawaTAK
31 Glinka Elżbieta Warszawa bieg 10,5 km BrakNIE
32 Gorząch Zbigniew Ciechanów bieg 10,5 km BrakTAK
33 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne półmaraton KB TKKF PROMYK CIECHANÓWNIE
34 Grzymkowska Monika Ciechanów półmaraton KB TKKF Promyk CiechanówNIE
35 Gumkowski Andrzej Ostrołęka półmaraton Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
36 Gwiazda Krzysztof Stegna bieg 10,5 km Jednorozec robi co może NIE
37 Herba Zbigniew Stargard półmaraton Ja się nie ścigam.Stargard.TAK
38 Isasi-Kuran Agata Marki półmaraton MARKOWI BIEGACZENIE
39 Isasi-Kuran Agata Marki bieg 10,5 km Markowi BiegaczeNIE
40 Jakubczyk Edyta Pułtusk bieg 10,5 km BrakNIE
41 Janiszewski Jarosław Maków Mazowiecki półmaraton KS Maków BiegaTAK
42 Jankowski Michał Warszawa półmaraton SIELCE TAK
43 Jastrzębski Krzysztof Stary Szelków półmaraton Gmina SzelkówNIE
44 Karłowicz Anna Warszawa półmaraton PaniNIE
45 Karolak Cezary Ciechanów półmaraton BrakTAK
46 Kącki Paweł Warszawa bieg 10,5 km Rącze RaciczkiTAK
47 Klusek Jolanta Warszawa półmaraton Yola YolandaNIE
48 Kołodziejski Bartosz Bazar bieg 10,5 km BrakNIE
49 Kościelski Mariusz Chruszczewo bieg 10,5 km Mazovia ProActivTAK
50 Kowalczyk Sławomir Ostrów Mazowiecka bieg 10,5 km Ostrów BiegaTAK
51 Kowalczyk Grażyna Ostrów Mazowiecka bieg 10,5 km Ostrów BiegaTAK
52 Kowalik Paweł Komarówka Podlaska półmaraton Kalenji by DecathlonNIE
53 Kowalski Łukasz Ciechanów bieg 10,5 km BrakTAK
54 Kowalski Mariusz Mława półmaraton 5MBOTNIE
55 Kozera Marzena Ciechanów bieg 10,5 km Mazovia Proactiv CiechanówNIE
56 Krawczyk Paweł Winnica półmaraton Lider WinnicaTAK
57 Kruczyński Janusz Ostrołęka półmaraton BrakNIE
58 Kubiński Sławomir Ciechanów półmaraton KB TKKF Promyk CiechanówTAK
59 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki półmaraton Biegnij Juras BiegnijTAK
60 Kulesza Agnieszka Warszawa półmaraton Trucht Tarchomin TeamTAK
61 Kuleszo Karol Suwałki półmaraton POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIETAK
62 Kurzawa Sławomir Warszawa półmaraton T-Mobile Sport TeamNIE
63 Leszczyński Roman Ostrołęka półmaraton so-biebie-gamTAK
64 Lewandowski Zenon Ciechanów bieg 10,5 km SCKS JURAND CiechanówTAK
65 Makowski Michał Ciechanów półmaraton Mazovia ProActivTAK
66 Malinowski Łukasz Nasielsk bieg 10,5 km Nasielsk Baszta TeamNIE
67 Marcinkiewicz Katarzyna Kobylka bieg 10,5 km Bóbr Tłuszcz TAK
68 Mateusiak Radosław Różan bieg 10,5 km DĄBROWSKI TEAMTAK
69 Maziarz Damian Warszawa półmaraton Naprzód MłocinyNIE
70 Mielczarek Paweł Marki półmaraton Markowi BiegaczeNIE
71 Mielczarek Marek Marki półmaraton Markowi BiegaczeNIE
72 Milewski Dominik Płock półmaraton Gąbin BiegaTAK
73 Nowosielski Michał Pułtusk półmaraton BrakTAK
74 Odolczyk Joanna Warszawa półmaraton BrakTAK
75 Olkowski Norbert Szelków bieg 10,5 km SzelkówNIE
76 Opałka Jan Płońsk półmaraton KB im.P.SękowskiegoTAK
77 Orliński Tomasz Legionowo półmaraton BHP ORLINSCYNIE
78 Osowiecki Mariusz Stupsk Mazowiecki bieg 10,5 km BBL MławaTAK
79 Padowski Piotr Maków Maz półmaraton KS MAKÓW BIEGANIE
80 Pawełas Marta Warszawa bieg 10,5 km BrakNIE
81 Piechna Andrzej Gostomin półmaraton KB TKKF Promyk CiechanówTAK
82 Pietras Tomasz Żabiczyn półmaraton Nasielsk Baszta TeamTAK
83 Pietruszka Michał Warszawa półmaraton BrakNIE
84 Podlecki Maciej Ciechanów półmaraton KB TKKF Promyk CiechanówTAK
85 Podlecki Krzysztof Ciechanów półmaraton KB TKKF Promyk CiechanówTAK
86 Pogorzelski Andrzej Ciechanów bieg 10,5 km MazoviaProActiveTAK
87 Prusik Andrzej Olsztyn półmaraton NiezrzeszonyTAK
88 Ptasinski Piotr Warszawa półmaraton BrakNIE
89 Puławski Kazimierz Łyse półmaraton GPNTAK
90 Radomski Kazimierz Wołomin bieg 10,5 km Zabiegany WołominNIE
91 Romański Kazimierz Legionowo półmaraton KB LegionowoTAK
92 Rosa Marek MAKÓW MAZOWIECKI bieg 10,5 km BrakNIE
93 Ruszczyński Albert PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX półmaraton BrakTAK
94 Rychlik Jakub Płońsk półmaraton BrakNIE
95 Rykowski Grzegorz Drężewo bieg 10,5 km Bbl Ostrołęka TAK
96 Sadłowska Agata Ostrołęka bieg 10,5 km BrakNIE
97 Sadowski Robert Dobrzankowo półmaraton BrakTAK
98 Sierzputowski Robert Nasielsk bieg 10,5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
99 Skakluk Jan Legionowo półmaraton KB LegionowoTAK
100 Sobczak Justyna Wyszków półmaraton KB WyszkówNIE
101 Sobczak Daniel Wyszków bieg 10,5 km KB WyszkówNIE
102 Suwald Andrzej Warszawa półmaraton JacekBiega Running TeamNIE
103 Suwald Andrzej Warszawa bieg 10,5 km JacekBiega Running TeamNIE
104 Szafaryn Mariusz Ostrołęka bieg 10,5 km Morsy OstrołękaTAK
105 Szafranowicz Norbert Warszawa półmaraton Klub biegacza ProvidentTAK
106 Szczubełek Waldemar Ostrołęka bieg 10,5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
107 Szewczak Andrzej Pajewo bieg 10,5 km Masters BiałystokTAK
108 Szewczyk Adrian Duczki półmaraton Zabiegany WołominTAK
109 Sznejfus Beata Pruszków półmaraton Rozbiegany PiastówNIE
110 Szyszko Ewa Marki półmaraton Markowi Biegacze NIE
111 Świercz Iwona Warszawa półmaraton Byledobiec AninTAK
112 Świercz Jacek Warszawa półmaraton Byledobiec AninTAK
113 Świercz Andrzej Płońsk półmaraton KB Im. Piotra SękowskiegoNIE
114 Świercz Małgorzata Płońsk bieg 10,5 km KB Im. Piotra SękowskiegoNIE
115 Tabaka Magdalena Przasnysz półmaraton BrakTAK
116 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki półmaraton KS Maków BiegaTAK
117 Tka Paweł Leśna Góra półmaraton BrakTAK
118 Tracz Karolina Żabiczyn półmaraton Nasielsk Baszta TeamTAK
119 Trochimowicz Artur Szczytno półmaraton AKB SP2 Szczytno Trohim TeamTAK
120 Urmanowski Daniel Warszawa półmaraton Dream RunTAK
121 Wachowiak Adam Stanisławów Drugi półmaraton BrakNIE
122 Wieczorek Dariusz Legionowo półmaraton KB PWK LegionowoNIE
123 Wojnar Barbara Kruki bieg 10,5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaNIE
124 Wojnar Dariusz Kruki bieg 10,5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaNIE
125 Wojtkowski Piotr Kobyłka półmaraton Zabiegany WołominTAK
126 Wróbel Tomasz Kobyłka półmaraton Zabiegany WołominTAK
127 Wudarczyk Tomasz Władysławowo półmaraton KB TKKF PROMYK CIECHANÓWNIE
128 Wysocki Marcin Michałowice półmaraton WARSZAWIAKYTAK
129 Zawadzki Stanisław Ciechanów bieg 10,5 km Mazovia ProActivTAK
130 Żach Andrzej Małkinia Górna półmaraton MKB TEAM MałkiniaNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту