Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

IX PÓŁMARATON SZELKOWSKI
IX SZELKOWSKI BIEG DŁUGODYSTANSOWY

Miejsce i termin: Szelków, 2019-05-11
Organizator: 1. Urząd Gminy w Szelkowie.
2. Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szelkowie.
3. Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim.
Wszelkie informacje dotyczące imprezy pod nr tel. 512 493 646 lub pod adresem kjastrzebski25@wp.pl
Opis zawodów: Stary Szelków – start do wszystkich biegów godz. 11.00
W ramach imprezy przeprowadzone zostaną następujące biegi:
- IX Półmaraton Szelkowski – 21,097 km
- IX Szelkowski Bieg Długodystansowy – ok. 10,5 km

Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8.00 do godz. 10.30 na terenie hali sportowej w Starym Szelkowie

IX Półmaraton Szelkowski wchodzi w skład „Biegowej Triady Powiatu Makowskiego”

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Wpisowe.
1. IX Półmaraton Szelkowski – 30 zł wpłata na konto (50 zł w biurze zawodów)
2. IX Szelkowski Bieg Długodystansowy – 20 zł wpłata na konto (30 zł w biurze zawodów)
3. Mieszkańcy Gminy Szelków – bezpłatnie na obu dystansach

Termin przyjmowania zapisów drogą elektroniczną oraz termin wnoszenia opłat na konto upływa 09.05.2019. Opłaty należy wpłacać na konto Fundacji Kocham Maków ul. Kopernika 11/35, 06-200 Maków Mazowiecki nr konta – 89 2030 0045 1110 0000 0207 5370. W okienku „tytułem” należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz bieg i wybrany dystans. Po dokonaniu wpłaty nazwisko zawodnika zostanie umieszczone na liście startowej. Zapisy i opłaty będą również przyjmowane w dniu biegu w biurze zawodów. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8.00 do godz. 10.30 na terenie hali sportowej w Starym Szelkowie.
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antosiewicz Stanisława Otwok bieg 10,5 km BrakTAK
2 Antosiewicz Robert Otwock półmaraton BrakTAK
3 ARTYSZUK Mirosław Warszawa bieg 10,5 km BrakTAK
4 Bacia Dawid Ciechanów bieg 10,5 km Rajsport SieradzTAK
5 Bany Rober Sokołówek półmaraton BrakNIE
6 Baran Zenon Warszawa półmaraton RĄCZE RACICZKITAK
7 Barcikowski Maciej Warszawa półmaraton Billboard Warszawa TAK
8 Bulkowska Anna Bazar półmaraton BrakNIE
9 Ch Jagoda Leśna Góra bieg 10,5 km BrakTAK
10 Czerniawski Romuald Kobyłka półmaraton Zabiegany WołominTAK
11 Dalecka Anna Warszawa półmaraton Orange PolskaTAK
12 Dalecki Tomasz Warszawa półmaraton BrakTAK
13 Filochowska Marta Szczytno bieg 10,5 km BrakNIE
14 Gajek Ireneusz Ciechanów półmaraton BrakNIE
15 Gil Wojciech Warszawa bieg 10,5 km WarszawaTAK
16 Glinka Elżbieta Warszawa bieg 10,5 km BrakNIE
17 Gorząch Zbigniew Ciechanów bieg 10,5 km BrakNIE
18 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne półmaraton KB TKKF PROMYK CIECHANÓWNIE
19 Gumkowski Andrzej Ostrołęka półmaraton Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
20 Gwiazda Krzysztof Stegna bieg 10,5 km Jednorozec robi co może NIE
21 Herba Zbigniew Stargard półmaraton Ja się nie ścigam.Stargard.TAK
22 Isasi-Kuran Agata Marki półmaraton MARKOWI BIEGACZENIE
23 Isasi-Kuran Agata Marki bieg 10,5 km Markowi BiegaczeNIE
24 Janczyk Michał Płock półmaraton BrakTAK
25 JANISZEWSKI JAROSŁAW Maków Mazowiecki półmaraton KS MAKÓW BIEGANIE
26 Jankowski Michał Warszawa półmaraton SIELCE NIE
27 Jastrzębski Krzysztof Stary Szelków półmaraton Gmina SzelkówNIE
28 Karłowicz Anna Warszawa półmaraton PaniNIE
29 Kącki Paweł Warszawa bieg 10,5 km Rącze RaciczkiTAK
30 Klusek Jolanta Warszawa półmaraton Yola YolandaNIE
31 Kołodziejski Bartosz Bazar bieg 10,5 km BrakNIE
32 Kowalczyk Sławomir Ostrów Mazowiecka bieg 10,5 km Ostrów BiegaNIE
33 Kowalczyk Grażyna Ostrów Mazowiecka bieg 10,5 km Ostrów BiegaNIE
34 Kowalik Paweł Komarówka Podlaska półmaraton Kalenji by DecathlonNIE
35 Krawczyk Paweł Winnica półmaraton Lider WinnicaTAK
36 Kruczynski09 Janusz Ostrołęka półmaraton BrakNIE
37 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki półmaraton Biegnij Juras BiegnijNIE
38 Kulesza Agnieszka Warszawa półmaraton Trucht Tarchomin TeamTAK
39 Kurzawa Sławomir Warszawa półmaraton T-Mobile Sport TeamNIE
40 Leszczyński Roman Ostrołęka półmaraton so-biebie-gamTAK
41 Lewandowski Zenon Ciechanów półmaraton CNIE
42 Marcinkiewicz Katarzyna Kobylka bieg 10,5 km Bóbr Tłuszcz TAK
43 Mielczarek Paweł Marki półmaraton Markowi BiegaczeNIE
44 Mielczarek Marek Marki półmaraton Markowi BiegaczeNIE
45 Milewski Dominik Płock półmaraton Gąbin BiegaNIE
46 Nowosielski Michał Pułtusk półmaraton BrakTAK
47 Odolczyk Joanna Warszawa półmaraton BrakTAK
48 Olkowski Norbert Szelków bieg 10,5 km SzelkówNIE
49 Padowski Piotr Maków Maz półmaraton KS MAKÓW BIEGANIE
50 Pawełas Marta Warszawa bieg 10,5 km BrakNIE
51 Pietras Tomasz Żabiczyn półmaraton Nasielsk Baszta TeamNIE
52 Pietruszka Michał Warszawa półmaraton BrakNIE
53 Podlecki Maciej Ciechanów półmaraton KB TKKF Promyk CiechanówNIE
54 Podlecki Krzysztof Ciechanów półmaraton KB TKKF Promyk CiechanówNIE
55 Pogorzelski Andrzej Ciechanów bieg 10,5 km MazoviaProActiveNIE
56 Prusik Andrzej Olsztyn półmaraton NiezrzeszonyTAK
57 Ptasinski Piotr Warszawa półmaraton BrakNIE
58 Puławski Kazimierz Łyse półmaraton GPNNIE
59 Radomski Kazimierz Wołomin bieg 10,5 km Zabiegany WołominNIE
60 Rychlik Jakub Płońsk półmaraton BrakNIE
61 Rykowski Grzegorz Drężewo bieg 10,5 km Bbl Ostrołęka TAK
62 Sadłowska Agata Ostrołęka bieg 10,5 km BrakNIE
63 Skakluk Jan Legionowo półmaraton KB LegionowoNIE
64 Suwald Andrzej Warszawa półmaraton JacekBiega Running TeamNIE
65 Suwald Andrzej Warszawa bieg 10,5 km JacekBiega Running TeamNIE
66 Szafranowicz Norbert Warszawa półmaraton Klub biegacza ProvidentTAK
67 Szczubełek Waldemar Ostrołęka bieg 10,5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
68 Szewczak Andrzej Pajewo bieg 10,5 km Masters BiałystokTAK
69 Szewczyk Adrian Duczki półmaraton Zabiegany WołominTAK
70 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki półmaraton KS Maków BiegaNIE
71 Tka Paweł Leśna Góra półmaraton BrakTAK
72 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO półmaraton AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAMNIE
73 URMANOWSKI DANIEL WARSZAWA półmaraton DREAM RUNNIE
74 Wachowiak Adam Stanisławów Drugi półmaraton BrakNIE
75 Wachowiak Adam Stanisławów Drugi półmaraton BrakNIE
76 Wieczorek Dariusz Legionowo półmaraton KB PWK LegionowoNIE
77 Wojnar Barbara Kruki bieg 10,5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaNIE
78 Wojnar Dariusz Kruki bieg 10,5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaNIE
79 Wojtkowski Piotr Kobyłka półmaraton Zabiegany WołominTAK
80 Wróbel Tomasz Kobyłka półmaraton Zabiegany WołominTAK
81 Wudarczyk Tomasz Władysławowo półmaraton KB TKKF PROMYK CIECHANÓWNIE
82 Zawadzki Stanisław Ciechanów bieg 10,5 km Mazovia ProActivTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту