Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII PRZEMYSKA DYCHA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2019-09-22
Organizator: Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza
Partnerem biegu jest Urząd Miasta Przemyśla

INFORMACJE I KONTAKT
• www.przemyskadycha.pl
• www.facebook.com/PrzemyskiBiegUliczny
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt ze sponsorami
Renata Czura tel. 698995689 log.sped@op.pl
• Koordynator biegu - kontakt z osobami niepełnosprawnymi
Andrzej Paduch tel. 505422453 andrzejp33@interia.eu
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl


Opis zawodów: PROGRAM ZAWODÓW
• 9:10 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m.
- I bieg – roczniki (2011 i młodsze)
- II bieg – roczniki (2009 – 2010)
- III bieg – roczniki (2006 -2008)
• 10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci.
• 10:35 – wspólna rozgrzewka – przy starcie biegu.
• 10:50 – oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników.
• 11:00 – bieg główny na dystansie 10 km.
• 13:30 – dekoracja zwycięzców biegu głównego.
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl.
• Biuro zawodów czynne w sobotę, 21 września 2019 r. w godz. 16:00 – 20:00 oraz w niedzielę, 22 września 2019 r. od godz. 7:30

Wpisowe i wpłata: Pakiet podstawowy ( udział w biegu, worek, numer startowy)
o 30 zł – przy wpłacie na konto do dnia 5 sierpnia 2019 r.
o 35 zł – przy wpłacie na konto do dnia 25 sierpnia 2019 r.
o 40 zł – przy wpłacie na konto do dnia 10 września 2019 r.
o 60 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.
Pakiet z koszulką (udział w biegu, worek, numer startowy, koszulka techniczna firmy ATTIQ)
o 50 zł – przy wpłacie na konto do dnia 5 sierpnia 2019 r.
o 60 zł – przy wpłacie na konto do dnia 25 sierpnia 2019 r.
o 70 zł – przy wpłacie na konto do dnia 10 września 2019 r.
o 100 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.

• Opłatę startową należy wpłacać poprzez system online

• Członkowie PKB mający opłaconą składkę członkowską za 2019r. zniżka 10 zł od każdej kwoty. Wpłatę należy dokonać na konto Przemyskiego Klubu Biegacza. W tytule przelewu podać nazwisko i imię oraz dopisek „ Przemyska Dycha”.
Limit zawodników: 800
Strona WWW: http://przemyskadycha.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką KMP Łódź
2 Artym Magdalena Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
3 Artym Jakub Przemyśl 10 km pakiet z koszulką UKS Tempo 5
4 Bal Robert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza/Regia Civitas
5 Bal Barbara Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
6 Balicka Agnieszka Przemyśl 10 km pakiet z koszulką WKS San-Fish PrzemyślTAK
7 Bałata Ewa Krówniki 10 km pakiet z koszulką Brak
8 Baranowski Mirosław Katowice 10 km pakiet z koszulką Brak
9 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin 10 km pakiet podstawowy Brak
10 Bednarczyk Dariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bsp
11 Bednarczyk Dariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bsp
12 Bieliszak Maciej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
13 Bik Marcin Rzeszów 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
14 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km pakiet z koszulką MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
15 Bocul Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
16 Bodzioch Mariusz Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Brak
17 Burak Adam Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 1bcz
18 Czaja Wacław Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
19 Czerwińska Małgorzata Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
20 Czubiński Jakub Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
21 Czuj Stanisław Zamość 10 km pakiet z koszulką Zamość Biega
22 Dańczak-Maksym Małgorzata Żurawica 10 km pakiet z koszulką Brak
23 Domański Marek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BCG Przemyśl
24 Dorosz Barbara Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza TAK
25 Dudek Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
26 Dusza Łukasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
27 Duszczak Radosław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Gang Kota
28 Ekiert Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet podstawowy AKS Augusta Running Team
29 Fedio Marek Ostrów 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza /5BSP
30 Ferenc Beata Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Biegomania Lubaczów
31 Filip Krzysztof Rzeszów 10 km pakiet z koszulką SKP Strażak
32 Filipiński Bartosz Łańcut 10 km pakiet podstawowy SuperklubB
33 Fleszar Andrzej Duńkowice 10 km pakiet z koszulką Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie
34 Fleszar Andrzej Duńkowice 10 km pakiet z koszulką Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie
35 gas tomasz Żurawica 10 km pakiet podstawowy ZRYW BUSZKOWICZKI
36 Gas Ewa Buszkowiczki 10 km pakiet podstawowy ZRYW BUSZKOWICZKI
37 Gaweł Damian Maćkowice 10 km pakiet z koszulką Brak
38 Gaweł-myczko Agnieszka Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
39 Golik Paweł Medyka 10 km pakiet podstawowy Brak
40 Golik Paweł Medyka 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
41 Gołębiowski Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bsp
42 Gradowska Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
43 Grasza Ireneusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
44 Grochowicz Maciej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
45 Grodecki Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Brak
46 Grzegorzak Artur Hureczko 10 km pakiet z koszulką Brak
47 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Brak
48 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub Biegacza
49 Hadam Jacek Dachnów 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
50 Hala Lucyna Wiązownica 10 km pakiet podstawowy Brak
51 Halwa Janusz Szówsko 10 km pakiet z koszulką BBL
52 Hamryszczak Marek Żurawica 10 km pakiet z koszulką Brak
53 Hamryszczak Marek Żurawica 10 km pakiet z koszulką Brak
54 Harłacz Artur Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
55 Hataś Agnieszka Przemyśl 10 km pakiet z koszulką PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA, WATAHA
56 Hendzel Łukasz Orły 10 km pakiet podstawowy 5BSP
57 HOŁUB AGATA JAROSŁAW 10 km pakiet podstawowy JAROSŁAWSKI BIEGACZ
58 Iskra Grzegorz Czudec 10 km pakiet z koszulką KP PSP STRZYŻÓWTAK
59 Jakubów Krzysztof Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub Biegacza
60 Jakubów Magdalena Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Brak
61 Jałocha Mieczysław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
62 Jaworski ROBERT Wyszatyce 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
63 Kaczor Dariusz Niechobrz 10 km pakiet z koszulką NiechBiega
64 KALINOWSKA EWA PRZEMYŚL 10 km pakiet z koszulką PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
65 Kaniecki Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką MIEJSCE Blok B
66 Karol Pudlik Przemyśl 10 km pakiet podstawowy JW5699TAK
67 Kic Monika Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Brak
68 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub Biegacza
69 Kiper Maciej Jarosław 10 km pakiet podstawowy JAROSLAWSKI BIEGACZ
70 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km pakiet podstawowy JAROSLAWSKI BIEGACZ
71 Klinger Weronika Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub Biegacza
72 Kluz Łukasz Jarosław 10 km pakiet podstawowy Brak
73 Kogut Leszek Grochowce 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
74 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 10 km pakiet z koszulką Przeworska Grupa BiegowaTAK
75 Kopczyk Waldemar Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BIDA CYCLING CLUB PRZEMYŚL
76 Koroński Jakub Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
77 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub Biegacza
78 Kosmyk Karolina Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Blok BTAK
79 Kowalik Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza TAK
80 Kowieszko Marcin Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
81 Kozioł Mariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
82 Kozioł Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 10 Brygada Logistyczna
83 Kozyra Patryk Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
84 Krasowski Marek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
85 Kruszyński Marek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub BiegaczaTAK
86 Kubas Robert PRUCHNIK 10 km pakiet podstawowy Jarosławski BiegaczTAK
87 Kuczyński Krystian Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5bsp
88 Kuzło Andrzej Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
89 Lach Mateusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
90 Lach Mateusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
91 Litwin Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 batalion strzelców podhalańskich
92 Litwiniuk Emilia Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
93 Łańcucki Łukasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką 5 bsp
94 Łoś Piotr Wyszatyce 10 km pakiet z koszulką Przemyska Grupa Rowerowa
95 Łukaczyk Dominik Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
96 ŁUKACZYK MARCIN PRZEMYSL 10 km pakiet z koszulką BRICOMARCHE
97 Macek Bogusława Wyszatyce 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub Biegacza
98 Majewski Michał Lublin 10 km pakiet z koszulką Brak
99 Maksymowicz Bogumił Przmyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
100 Malinowski Arkadiusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
101 Masternak Izabela Orły 10 km pakiet z koszulką OSP ORŁY
102 Mazur Mateusz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką WŻW RZESZÓW
103 Miechoński Maciej Tyczyn 10 km pakiet z koszulką Brak
104 Mierzwiński Marcin Żurawica 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
105 Mikulski Robert Kraków 10 km pakiet z koszulką Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie
106 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km pakiet podstawowy Biegomania Lubaczów
107 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km pakiet podstawowy Biegomania Lubaczów
108 Moskowicz Stefan Młodowice 10 km pakiet z koszulką Brak
109 Nanowska Amelia Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
110 Nodżak-Osieczko Katarzyna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
111 Nykiel Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
112 Pałys Kacper Jarosław 10 km pakiet podstawowy Brak
113 Pawłowicz Mateusz Koniaczów 10 km pakiet podstawowy KS Koniaczów
114 Pempuś Bernard Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza - UKS Tempo 5
115 Piejko Przemysław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
116 Piejko Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
117 Pietruś Justyna Buszkowice 10 km pakiet podstawowy Brak
118 Pilip Robert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
119 Piwowar Daniel Rzeszów 10 km pakiet podstawowy BBL
120 Polański Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
121 Prokop Leszek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką IPA Region Bieszczadzki SG
122 Przewrocki Adam Jaroslaw 10 km pakiet z koszulką ZSDGiL im Augusta Witkowskiego w Jarosławiu
123 Przybylska Klaudia Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Brak
124 Przychocki Przemysław Mogilno 10 km pakiet z koszulką www.aerolach.pl
125 PUDLIK Karol Przemyśl 10 km pakiet z koszulką JW5699
126 Puzio Anna Radymno 10 km pakiet z koszulką Brak
127 Rajzer Eryk Błędowa Tyczyńska 10 km pakiet z koszulką NiechBiega
128 Rajzer Eryk Zabratówka 10 km pakiet z koszulką NiechBiega
129 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów 10 km pakiet podstawowy Biegomania Lubaczów
130 Rudnicki Sławomir Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyska Grupa Rowerowa
131 Rusinek Marek Lubaczów 10 km pakiet z koszulką Brak
132 Rusinowski Rafał Medyka 10 km pakiet podstawowy Brak
133 Sikon Grzegorz Mlodowice 10 km pakiet z koszulką 5bsp
134 Skawińska Anna Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
135 Skawiński Tomasz Sanok 10 km pakiet z koszulką Biesy i Czorty
136 Skrobisz Tomasz Łowczówek 10 km pakiet z koszulką Brak
137 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km pakiet z koszulką WICHURA JAROSŁAW
138 Słowik JAN Hermanowa 10 km pakiet podstawowy OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w Przyszłość
139 Słowik Stefan Tyczyn 10 km pakiet podstawowy Wybiegamy w przyszłość
140 Smyła Wojciech Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
141 Sobejko Artur Bolestraszyce 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub Biegacza
142 SOLSKI Mirosław Hureczko 10 km pakiet podstawowy Brak
143 Sowa Rafał Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
144 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa 10 km pakiet podstawowy Akademia Sportu
145 Stańko Paweł Stuposiany 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
146 Stukan Piotr Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
147 Surmacz Sławek Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Szafa biegacza
148 Surmacz Sławek Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Szafa biegaczaTAK
149 Szadurski Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
150 Szadurski Tomasz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
151 Szałyga Janusz Krówniki 10 km pakiet podstawowy Brak
152 Szałyga Aleksander Krówniki 10 km pakiet podstawowy Brak
153 Szcząchor Jacek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką BrakTAK
154 Szcząchor Jacek Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
155 Szkafarak Dominika Ustrzyki Dolne 10 km pakiet z koszulką Brak
156 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km pakiet z koszulką Pruchnicka Grupa Biegowa
157 Szkulski Krystian Krówniki 10 km pakiet z koszulką 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
158 Ścibor Jarosław Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
159 Ścibor Kamil Nienadowa 10 km pakiet z koszulką 5bsp
160 Śnieżek Lidia Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
161 ŚNIEŻEK PIOTR PRZEMYŚL 10 km pakiet z koszulką PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
162 Tabinowski Mateusz Buszkowice 10 km pakiet z koszulką 5bsp
163 Tkacz Przemysław Krakow 10 km pakiet z koszulką ZIOMKITAK
164 Trojnar Tomek Przemyśl 10 km pakiet podstawowy BrakTAK
165 Trusz Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Młode Wilki
166 Tyliński Mariusz Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
167 Walat Adrian Rzeszów 10 km pakiet podstawowy 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 bl
168 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady 10 km pakiet z koszulką WŻW Rzeszów
169 Wiatr Mateusz Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Wydział Żandarmerii Wojskowej
170 Wiatr Mateusz Rzeszów 10 km pakiet podstawowy Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie
171 Wiernusz-Gołębiowska Jolanta Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Brak
172 Wikar Marta Przemyśl 10 km pakiet z koszulką SanSwimmers
173 WITKO JERZY FREDROPOL 10 km pakiet z koszulką Brak
174 Wittner Paweł Przemyśl 10 km pakiet z koszulką WKS San-Fish PrzemyślTAK
175 Wnuk Norbert Przemyśl 10 km pakiet z koszulką Przemyski Klub Biegacza
176 Wojciechowski Paweł Jarosław 10 km pakiet z koszulką Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
177 Wołosz Marcin Radymno 10 km pakiet z koszulką 34 blp TAK
178 Wójcik Sylwia Hermanowa 10 km pakiet podstawowy OSP KSRG HERMANOWA / Wybiegamy w Przyszłość
179 Zajaczkowski Jerzy Przemysl 10 km pakiet z koszulką Przemyski klub biegacza FIBRIS team
180 Zajezierski Mateusz Piaski 10 km pakiet z koszulką Brak
181 Zajezierski Kamil Przemyśl 10 km pakiet podstawowy 21 PDH
182 Załuski Piotr Lubaczów 10 km pakiet z koszulką Biegomania Lubaczów
183 Zamorski Adam Cetula 10 km pakiet z koszulką Jarosławska Grupa Biegowa " Sokół"
184 Zapołoch Bożena Sanok 10 km pakiet z koszulką Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region
185 Zarzyczny Arkadiusz Rzeszów 10 km pakiet z koszulką ARGO ACTIVE CLUB
186 Zasadzińska Barbara Przemyśl 10 km pakiet podstawowy Przemyski Klub Biegacza
187 Zieliński Sławomir Rzeszów 10 km pakiet z koszulką Rusz D...TAK
188 Żybura Anna Niechobrz 10 km pakiet z koszulką Brak


займ на карту срочно без отказа займ на карту