Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG SADOWNIKA

Miejsce i termin: Grudynia Wielka, 2019-05-12
Organizator: ORGANIZATOR
Sołectwo Grudynia Mała , Grudynia Wielka , Jakubowice
WSPÓŁORGANIZATOR
Urząd Gminy Pawłowiczki
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa bieg główny 30 zł , bieg gminno -powiatowy -20 zł ,
w biurze zawodów bieg główny 50 zł , bieg gminno -powiatowy -30 zł
Opłatę startową należy wpłacać w systemie mikropłatności przez stronę zapisów
Osoby, które do dnia 10 maja 2019 r. nie wpłacą wpisowego zostaną usunięte z listy, ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów startowych.
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antczak Robert Racibórz Bieg Główny 12,6 km Easyrun RacibórzTAK
2 Antochów Mateusz Opole Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km BrakTAK
3 Badura Tomasz Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km BrakTAK
4 Bajer Ewa Kędzierzyn-Koźle Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km BrakTAK
5 Baron Kamil Jasiona Bieg Główny 12,6 km Silesia RingTAK
6 Bartoszuk Jaroslaw Kędzierzyn-Koźle Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km Brak
7 Borowiecki Dominik Równe Bieg Główny 12,6 km NiemamTAK
8 Czekaj Justyna Kędzierzyn- Koźle Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km KS Koziołek Kędzierzyn- KoźleTAK
9 Czernek Darek Gogolin Bieg Główny 12,6 km Gogolin biegaTAK
10 Dąbrowska Natalia Opole Bieg Główny 12,6 km Vege Runners/ Wieczorne Bieganie w OpoluTAK
11 Droździk Paweł Nysa Bieg Główny 12,6 km wkb meta lubliniecTAK
12 Dyczek Mariusz Zdzieszowice Bieg Główny 12,6 km Dyczuś Team TAK
13 Dziwińska Barbara Bierawa Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km Napalone dzikiTAK
14 Frajtag Patrycja Jełowa Bieg Główny 12,6 km ITACY_BIEGACZETAK
15 Gorczyca Samanta Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km BrakTAK
16 Grycman Kazimierz Ciechowice Bieg Główny 12,6 km Brak
17 Jakubiec Roman Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km Klub Sportowy Koziołek Kędzierzyn-KoźleTAK
18 Jerzyk Andrzej Gliwice Bieg Główny 12,6 km Brak
19 Kazimierczuk Monika Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleTAK
20 Kiefer Klaudia Skarbimierz Bieg Główny 12,6 km 1995
21 Kochon Łukasz Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km KS Koziołek Kędzierzyn-KoźleTAK
22 Kopiec Kamil Większyce Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km Holland Football Fan Club
23 Kowalska Barbara Kędzierzyn-Koźle Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km BrakTAK
24 Kowalski Łukasz Kędzierzyn-Koźle Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km BrakTAK
25 Krzemień Krzysztof Maków Bieg Główny 12,6 km BrakTAK
26 Kubień Adam Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLETAK
27 Kusidło Mariusz Racibórz Bieg Główny 12,6 km Eko Okna RunnersTAK
28 Łysakowski Marek Baborów Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km BrakTAK
29 Majewski Paweł Lisięcice Bieg Główny 12,6 km BrakTAK
30 Maksim Arkadiusz Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km ParkRun Kędzierzyn KoźleTAK
31 Maksim Kamila Kędzierzyn Koźle Bieg Główny 12,6 km ParkRun Kędzierzyn KoźleTAK
32 Mehl Paweł Opole Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km BrakTAK
33 Michalczyk Wojciech Racibórz Bieg Główny 12,6 km EASYRUN RACIBÓRZTAK
34 Mirska Zacharczuk Ewa Kędzierzyn Koźle Bieg Główny 12,6 km KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN KOŹLE TAK
35 Mróz Piotr Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km BrakTAK
36 Mróz Małgorzata Kędzierzyn-Koźle Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km BrakTAK
37 Nawa Waldemar Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km Parkrun Kędzierzyn-KoźleTAK
38 Przybyła Kinga Bierawa Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km BrakTAK
39 Rudner Janusz Lewin Brzeski Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km BrakTAK
40 Rybarz Artur Brzeszcze Bieg Główny 12,6 km Zadyszka Oświęcim
41 Słotosz Waldemar Kędzierzyn Koźle Bieg Główny 12,6 km BrakTAK
42 Sobieszczańska Agnieszka Prudnik Bieg Główny 12,6 km Dyczuś Team TAK
43 Stańczyk Daniel Opole Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km BrakTAK
44 Starostka Jacek Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km parkrun Kędzierzyn-KoźleTAK
45 Szyjka Robert Racibórz Bieg Główny 12,6 km BBL Racibórz
46 Szyroki Mariusz głogówek Bieg Główny 12,6 km challenge acceptedTAK
47 Tułnowski Rafał Kedzierzyn-Koźle Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km Parkrun TAK
48 Wiercioch Tomasz Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km Parkrun Kędzierzyn-Koźle
49 Wojnar Oksana Kędzierzyn-Koźle Bieg Gminno-Powiatowy 4,2 km Brak
50 Wyleżoł Piotr Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km www.projektory.opole.plTAK
51 Zych Paweł Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km 1984TAK
52 Zych Alicja Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 12,6 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту