Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG TROPEM WILCZYM

Miejsce i termin: Marki, 2019-03-03
Organizator: Organizator lokalny: Gmina Miasto Marki – Urząd Miasta Marki, Al. Piłsudskiego 95; 05-270 Marki

Współorganizator: Klub Sportowy „MARKOWI BIEGACZE”

Kontakt do organizatora – Damian Pacuszka, tel. 792 418 589, e-mail: damian.pacuszka@marki.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg główny 1963 m oraz bieg dodatkowy 5 km
Start biegów będzie miał miejsce w pobliżu zbiornika wodnego „Glinianka Meksyk” przy ulicy Grunwaldzkiej na wysokości numeru 34 skrzyżowanie z ul. Karłowicza godzina 12.00
Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie „dawnej zwałki” okolice ul. Grunwaldzkiej (oznaczony namiot) czynne od 9.00 do 11.30.
Rejestracje elektroniczne przyjmowane będą do dnia 24 lutego 2019. Dodatkowe zgłoszenia w dniu zawodów będą przyjmowane w przypadku wolnych pakietów startowych
Za osoby niepełnoletnie oświadczenia podpisuje opiekun prawny w biurze zawodów
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: bezpłatny
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Wojciech Radzymin bieg dodatkowy 5 km Radzymin Run TeamNIE
2 Bajorek Cezary Wyszków bieg główny 1963 m BrakNIE
3 Bajorek Jacek Wyszków bieg dodatkowy 5 km PrzeznaczenieNIE
4 Bania Konrad Marki bieg dodatkowy 5 km PanNIE
5 Baran Dorota Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
6 Barwinski Piotr Marki bieg dodatkowy 5 km Tri Level NIE
7 Bujnicki Kazimierz Wołomin bieg dodatkowy 5 km Morsy ZielonkaNIE
8 Bujnicki Krzysztof Wołomin bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
9 Cabańska Blanka Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
10 Chołuj Agata Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
11 Chuchała Paweł Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
12 Ciepieńko Kamil Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
13 Cyrocka Agnieszka Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
14 Czajkowski Rafał Warszawa bieg dodatkowy 5 km EkoBiegiNIE
15 Czerwiński Tomasz Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
16 Dobrowolska Magdalena Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
17 Dymiński Marcin Ząbki bieg dodatkowy 5 km Bóbr TłuszczNIE
18 Ewertowski Piotr Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
19 Fijałkowski Michał Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
20 Fijałkowski Artur Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
21 Gasiuk Monika Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
22 Gawkowska Agnieszka Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
23 Gotowiec Dariusz Tłuszcz bieg dodatkowy 5 km Bóbr TłuszczNIE
24 Grochowski Paweł Ząbki bieg dodatkowy 5 km Biegam Bo Lubię Ząbki Team NIE
25 Grzelczyk Piotr Ząbki bieg dodatkowy 5 km BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMNIE
26 Grzeszczyk Michał Warszawa bieg dodatkowy 5 km EkobiegiNIE
27 Grzyb Maja Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
28 Guzińska Aleksandra Ząbki bieg dodatkowy 5 km Biegam Bo Lubię Ząbki TeamNIE
29 Hunkiewicz Ewelina Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
30 Hunkiewicz Wojciech Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
31 Hunkiewicz Zofia Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
32 Hunkiewicz Katarzyna Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
33 Isasi-Kuran Lena Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
34 Isasi-Kuran Agata Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
35 Jaczewski Paweł Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
36 Jaroch Michał Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
37 Jóźwiak Anna Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
38 Juchnicki Sebastian Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
39 Kamiński Paweł Warszawa bieg dodatkowy 5 km arturkurek.pro NIE
40 Karasiewicz Katarzyna Kuligów bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
41 Karczewska Marta Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
42 Karczewska Natalia Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
43 Karczewski Wiktor MARKI bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
44 Karczewski Kacper MARKI bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
45 Karska-Wrona Anna Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
46 Kawałkiewicz Andrzej Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
47 Kijowska Aldona Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
48 Kłos Anna Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
49 Konieczny Piotr Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
50 Kowalczyk Aleksandra Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
51 Kowalski Zbigniew Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
52 Kowalski Tomasz Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
53 Kowalski Jarosław Kobyłka bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
54 Krajewski Konrad Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
55 Kręgiel Tomasz Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
56 Król Dariusz Wołomin bieg dodatkowy 5 km Zabiegany WołominNIE
57 Kruk Marta Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
58 Krupa Krzysztof Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
59 Kucharek Adam Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
60 Kucucha Krzysztof Radzymin bieg dodatkowy 5 km Radzymin Run TeamNIE
61 Kustra Iwona Warszawa bieg dodatkowy 5 km Orange PolskaNIE
62 Kustra Jakub Warszawa bieg główny 1963 m Wilczki NIE
63 Kustra Rafał Warszawa bieg główny 1963 m KS UrsusNIE
64 Kuśmierz Sylwester Marki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
65 Kwiecień Jacek Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
66 Larwa Katarzyna Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
67 Lipińska Nina Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
68 Lipińska Katarzyna Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
69 Lipiński Robert Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
70 Łącka Ilona Warszawa bieg dodatkowy 5 km EkobiegiNIE
71 Łępicki Artur Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
72 Macugowski Adam Ząbki bieg dodatkowy 5 km BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMNIE
73 Macura Anna Ząbki bieg główny 1963 m BrakNIE
74 Macura Tomasz Ząbki bieg główny 1963 m BrakNIE
75 Macura Szymon Ząbki bieg główny 1963 m BrakNIE
76 Macura Dominik Ząbki bieg główny 1963 m BrakNIE
77 Macura Jan Goleszów bieg główny 1963 m BrakNIE
78 Magierowski Tomek Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
79 Malewicz Adam Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
80 Marchlik Anna Dąbrówka bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
81 Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka bieg dodatkowy 5 km BÓBR TŁUSZCZNIE
82 Matynia Dariusz Marki bieg dodatkowy 5 km MCP Bike Team Mareckie Stowarzyszenie RoweroweNIE
83 Michalik Mariusz Ząbki bieg dodatkowy 5 km BÓBR TŁUSZCZ NIE
84 Mielczarek Paweł Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
85 Mielczarek Marek Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
86 Mielczarek Maciek Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
87 Mielczarek Maja Marki bieg główny 1963 m Profesjonalny Gabinet Kosmetyki NIE
88 Mielczarek Aleksandra Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
89 Mikuła Adam Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
90 Mikuła Sylwia Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
91 Miszta Barbara Ząbki bieg dodatkowy 5 km Biegam bo lubię Ząbki TeamNIE
92 Mniszko Urszula Marki bieg dodatkowy 5 km MARKOWI BIEGACZENIE
93 Motyczyńska Wioletta Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
94 Motyczyński Marcin Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
95 Nadaj Katarzyna Warszawa bieg główny 1963 m BrakNIE
96 Nejfeld Hanna Ząbki bieg dodatkowy 5 km Biegam Bo Lubię Ząbki Team NIE
97 Nejfeld Waldemar Ząbki bieg dodatkowy 5 km Biegam Bo Lubię Ząbki Team NIE
98 Niedźwiecka Kasia Warszawa bieg dodatkowy 5 km EkobiegiNIE
99 Nikoniuk Bartosz Ząbki bieg główny 1963 m BrakNIE
100 Nikoniuk Wojciech Ząbki bieg główny 1963 m BrakNIE
101 Nikoniuk Tomasz Ząbki bieg główny 1963 m BrakNIE
102 Olszewska Małgorzata Józefów bieg główny 1963 m BrakNIE
103 Olszewska Katarzyna Józefów bieg główny 1963 m BrakNIE
104 Olszewska Zuzanna Józefów bieg główny 1963 m AZS AWF WarszawaNIE
105 Orych Jacek Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
106 Osińska Kamila Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
107 Osiński Michał Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
108 Paciorek Ewa Marki bieg główny 1963 m Markowi BiegaczeNIE
109 Perz Andrzej Marki bieg główny 1963 m SamejudoNIE
110 Perz Paulina Marki bieg główny 1963 m SamejudoNIE
111 Perz Piotr Marki bieg główny 1963 m SamejudoNIE
112 Pęk Marcel Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
113 Pęk Marek Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
114 Pęk Łukasz Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
115 Piekut Oskar Tłuszcz bieg główny 1963 m Bóbr TłuszczNIE
116 Pielak Marcin Marki bieg dodatkowy 5 km MARKOWI BIEGACZENIE
117 Podgórski Maciej Warszawa bieg główny 1963 m BrakNIE
118 Popioł Katarzyna Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
119 Popiół Tomasz Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
120 Puszkarska Wiktoria Marki bieg główny 1963 m MarcowiaNIE
121 Puszkarski Mikolaj Marki bieg główny 1963 m MarkowiaNIE
122 Radwan Alan Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
123 Radziszewska Katarzyna Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
124 Rogiński Artur Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
125 Roguska Klaudia Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
126 Romanowski Pawel Marki bieg główny 1963 m Markowi Biegacze NIE
127 Romanowski Kamil Marki bieg główny 1963 m Wysportowani Racing Team NIE
128 Romanowski Mateusz Marki bieg główny 1963 m Wysportowani Racing Team NIE
129 Rosa Magdalena Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
130 Rosołek Mariusz Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
131 Rostek Andrzej Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
132 Rostek Magdalena Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
133 Rostek Mirosława Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
134 Roszak Waldemar Warszawa bieg dodatkowy 5 km Biegam na Zielonej BiałołęceNIE
135 Rzepniewska Alicja Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
136 Rzepniewska Joanna Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
137 Rzepniewski Tymon Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
138 Rzepniewski Pawel Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
139 Sasin Adrian Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
140 Sawicka Maja Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
141 Sawicka Agata Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
142 Siadkowska Kamila Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
143 siemieniuk Tomasz Warszawa bieg dodatkowy 5 km SzelkiNIE
144 Siuchta Jarosław Ząbki bieg dodatkowy 5 km COMP TeamNIE
145 Sobczyk Monika Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
146 Sobiecki Artur Marki bieg dodatkowy 5 km markowi biegaczeNIE
147 Sójka Weronika Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
148 Stępniak Rafał Ząbki bieg dodatkowy 5 km Markowi Biegacze NIE
149 Stępniak Oliwier Ząbki bieg główny 1963 m Marcovia Marki NIE
150 Stępniak Dominika Ząbki bieg dodatkowy 5 km Orange Polska NIE
151 Strzelecki Piotr Warszawa bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
152 Strzeszewski Michał Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
153 Szałkowski Dawid Warszawa bieg dodatkowy 5 km EkobiegiNIE
154 Szczepańska Aneta Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
155 Szczęsna Dorota Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
156 Szczęsna Ilona Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
157 Szczęsny Marcin Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
158 Szczęsny Paweł Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
159 Szulc Katarzyna Ząbki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
160 Szuleka Maksymilian Wołomin bieg główny 1963 m BrakNIE
161 Szymanowski Krzysztof Marki bieg dodatkowy 5 km 2k studioNIE
162 Szymanski Lukasz Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
163 Szyszko Ewa Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
164 Teklak Kamil Radzymin bieg główny 1963 m BrakNIE
165 Teklak Katarzyna Radzymin bieg główny 1963 m BrakNIE
166 Tempczyk Arleta Śladów bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
167 Truś Mateusz MARKI bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
168 Trzaskowska Justyna Warszawa bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
169 Tutakowski Łukasz Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
170 Waligórski Tomasz Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi Biegacze NIE
171 Wanielista Hubert Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
172 Wanielista Anna Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
173 Wardak Marcin Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
174 Wardak Agnieszka 1 Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
175 Wardak Tomasz Radzymin bieg dodatkowy 5 km Radzymin Run TeamNIE
176 Wardak Agnieszka 2 Radzymin bieg dodatkowy 5 km Radzymin Run TeamNIE
177 Wasilewski Rafał Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
178 Wasilewski Wojciech Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
179 Wiechowska Natalia Marki bieg dodatkowy 5 km AKS Polonia WarszawaNIE
180 Wojciechowska Pola Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
181 Wojciechowski Tomasz Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
182 Wojda Adam Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
183 Wojda Hubert Warszawa bieg główny 1963 m BrakNIE
184 Wojda Piotr Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
185 Wojda Paweł Warszawa bieg główny 1963 m BrakNIE
186 Woźniakowski Paweł Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
187 Wójcik Kacper Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
188 Wójcik Patryk Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
189 Wrona Natasza Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
190 Wrona Jacek Marki bieg dodatkowy 5 km BrakNIE
191 Wrona Błażej Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
192 Wycech Radek Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi Biegacze NIE
193 Zdunek Waldemar Wołomin bieg dodatkowy 5 km BÓBR TŁUSZCZNIE
194 Zdunek Edyta Wołomin bieg dodatkowy 5 km BÓBR TŁUSZCZNIE
195 Zych Michał Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
196 Zych Zbyszek Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
197 Zych Bartosz Marki bieg główny 1963 m BrakNIE
198 Żak Robert Marki bieg dodatkowy 5 km Markowi BiegaczeNIE
199 Żmijewska Barbara Wiktorów bieg główny 1963 m SameJudoNIE
200 Żmijewski Jakub Wiktorów bieg główny 1963 m SameJudoNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту