Nazwa zawodów: | BIEG TROPEM WILCZYM |
Miejsce i termin: | Marki, 2019-03-03 |
Organizator: | Organizator lokalny: Gmina Miasto Marki – Urząd Miasta Marki, Al. Piłsudskiego 95; 05-270 Marki Współorganizator: Klub Sportowy „MARKOWI BIEGACZE” Kontakt do organizatora – Damian Pacuszka, tel. 792 418 589, e-mail: damian.pacuszka@marki.pl |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbędzie się bieg główny 1963 m oraz bieg dodatkowy 5 km Start biegów będzie miał miejsce w pobliżu zbiornika wodnego „Glinianka Meksyk” przy ulicy Grunwaldzkiej na wysokości numeru 34 skrzyżowanie z ul. Karłowicza godzina 12.00 Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie „dawnej zwałki” okolice ul. Grunwaldzkiej (oznaczony namiot) czynne od 9.00 do 11.30. Rejestracje elektroniczne przyjmowane będą do dnia 24 lutego 2019. Dodatkowe zgłoszenia w dniu zawodów będą przyjmowane w przypadku wolnych pakietów startowych Za osoby niepełnoletnie oświadczenia podpisuje opiekun prawny w biurze zawodów SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU |
Wpisowe i wpłata: | bezpłatny |
Limit zawodników: | 200 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamski Wojciech | Radzymin | bieg dodatkowy 5 km | Radzymin Run Team | NIE |
2 | Bajorek Cezary | Wyszków | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
3 | Bajorek Jacek | Wyszków | bieg dodatkowy 5 km | Przeznaczenie | NIE |
4 | Bania Konrad | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Pan | NIE |
5 | Baran Dorota | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
6 | Barwinski Piotr | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Tri Level | NIE |
7 | Bujnicki Krzysztof | Wołomin | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
8 | Bujnicki Kazimierz | Wołomin | bieg dodatkowy 5 km | Morsy Zielonka | NIE |
9 | Cabańska Blanka | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
10 | Chołuj Agata | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
11 | Chróstowski Jarosław | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
12 | Chuchała Paweł | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
13 | Ciepieńko Kamil | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
14 | Cyrocka Agnieszka | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
15 | Czajkowski Rafał | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | EkoBiegi | NIE |
16 | Czerwiński Tomasz | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
17 | Dobrowolska Magdalena | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
18 | Dymiński Marcin | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | Bóbr Tłuszcz | NIE |
19 | Ewertowski Piotr | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
20 | Fijałkowski Michał | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
21 | Fijałkowski Artur | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
22 | Gasiuk Monika | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
23 | Gawkowska Agnieszka | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
24 | Gotowiec Dariusz | Tłuszcz | bieg dodatkowy 5 km | Bóbr Tłuszcz | NIE |
25 | Grochowski Paweł | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | Biegam Bo Lubię Ząbki Team | NIE |
26 | Grzelczyk Piotr | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | NIE |
27 | Grzeszczyk Michał | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Ekobiegi | NIE |
28 | Grzyb Maja | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
29 | Guzińska Aleksandra | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | Biegam Bo Lubię Ząbki Team | NIE |
30 | Hunkiewicz Zofia | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
31 | Hunkiewicz Katarzyna | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
32 | Hunkiewicz Wojciech | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
33 | Hunkiewicz Ewelina | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
34 | Isasi-Kuran Agata | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
35 | Isasi-Kuran Lena | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
36 | Jaczewski Paweł | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
37 | Jaroch Michał | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
38 | Jóźwiak Anna | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
39 | Juchnicki Sebastian | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
40 | Kamiński Paweł | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | arturkurek.pro | NIE |
41 | Karasiewicz Katarzyna | Kuligów | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
42 | Karczewska Marta | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
43 | Karczewska Natalia | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
44 | Karczewski Kacper | MARKI | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
45 | Karczewski Wiktor | MARKI | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
46 | Karska-Wrona Anna | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
47 | Kawałkiewicz Andrzej | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
48 | Kłos Anna | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
49 | Konieczny Piotr | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
50 | Kowalczyk Aleksandra | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
51 | Kowalski Zbigniew | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
52 | Kowalski Jarosław | Kobyłka | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
53 | Kowalski Tomasz | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
54 | Krajewski Konrad | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
55 | Kręgiel Tomasz | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
56 | Król Dariusz | Wołomin | bieg dodatkowy 5 km | Zabiegany Wołomin | NIE |
57 | Kruk Marta | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
58 | Krupa Krzysztof | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
59 | Kucharek Adam | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
60 | Kucucha Krzysztof | Radzymin | bieg dodatkowy 5 km | Radzymin Run Team | NIE |
61 | Kustra Jakub | Warszawa | bieg główny 1963 m | Wilczki | NIE |
62 | Kustra Iwona | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Orange Polska | NIE |
63 | Kustra Rafał | Warszawa | bieg główny 1963 m | KS Ursus | NIE |
64 | Kuśmierz Sylwester | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
65 | Kwiecień Jacek | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
66 | Larwa Katarzyna | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
67 | Lipińska Katarzyna | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
68 | Lipińska Nina | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
69 | Lipiński Robert | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
70 | Łącka Ilona | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Ekobiegi | NIE |
71 | Łępicki Artur | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
72 | Macugowski Adam | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | NIE |
73 | Macura Jan | Goleszów | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
74 | Macura Dominik | Ząbki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
75 | Macura Szymon | Ząbki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
76 | Macura Tomasz | Ząbki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
77 | Macura Anna | Ząbki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
78 | Magierowski Tomek | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
79 | Malewicz Adam | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
80 | Marchlik Anna | Dąbrówka | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
81 | Marcinkiewicz Katarzyna | Kobyłka | bieg dodatkowy 5 km | BÓBR TŁUSZCZ | NIE |
82 | Matynia Dariusz | Marki | bieg dodatkowy 5 km | MCP Bike Team Mareckie Stowarzyszenie Rowerowe | NIE |
83 | Michalik Mariusz | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | BÓBR TŁUSZCZ | NIE |
84 | Mielczarek Aleksandra | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
85 | Mielczarek Paweł | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
86 | Mielczarek Marek | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
87 | Mielczarek Maciek | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
88 | Mielczarek Maja | Marki | bieg główny 1963 m | Profesjonalny Gabinet Kosmetyki | NIE |
89 | Mikuła Sylwia | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
90 | Mikuła Adam | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
91 | Miszta Barbara | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | Biegam bo lubię Ząbki Team | NIE |
92 | Mniszko Urszula | Marki | bieg dodatkowy 5 km | MARKOWI BIEGACZE | NIE |
93 | Motyczyńska Wioletta | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
94 | Motyczyński Marcin | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
95 | Nadaj Katarzyna | Warszawa | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
96 | Nejfeld Hanna | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | Biegam Bo Lubię Ząbki Team | NIE |
97 | Nejfeld Waldemar | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | Biegam Bo Lubię Ząbki Team | NIE |
98 | Niedźwiecka Kasia | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Ekobiegi | NIE |
99 | Nikoniuk Bartosz | Ząbki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
100 | Nikoniuk Tomasz | Ząbki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
101 | Nikoniuk Wojciech | Ząbki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
102 | Olszewska Małgorzata | Józefów | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
103 | Olszewska Zuzanna | Józefów | bieg główny 1963 m | AZS AWF Warszawa | NIE |
104 | Olszewska Katarzyna | Józefów | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
105 | Orych Jacek | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
106 | Osińska Kamila | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
107 | Osiński Michał | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
108 | Paciorek Ewa | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
109 | Perz Andrzej | Marki | bieg główny 1963 m | Samejudo | NIE |
110 | Perz Paulina | Marki | bieg główny 1963 m | Samejudo | NIE |
111 | Perz Piotr | Marki | bieg główny 1963 m | Samejudo | NIE |
112 | Pęk Marcel | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
113 | Pęk Marek | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
114 | Pęk Łukasz | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
115 | Piekut Oskar | Tłuszcz | bieg główny 1963 m | Bóbr Tłuszcz | NIE |
116 | Pielak Marcin | Marki | bieg dodatkowy 5 km | MARKOWI BIEGACZE | NIE |
117 | Podgórski Maciej | Warszawa | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
118 | Popioł Katarzyna | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
119 | Popiół Tomasz | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
120 | Puszkarska Wiktoria | Marki | bieg główny 1963 m | Marcowia | NIE |
121 | Puszkarski Mikolaj | Marki | bieg główny 1963 m | Markowia | NIE |
122 | Radwan Alan | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
123 | Radziszewska Katarzyna | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
124 | Rogiński Artur | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
125 | Roguska Klaudia | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
126 | Romanowski Kamil | Marki | bieg główny 1963 m | Wysportowani Racing Team | NIE |
127 | Romanowski Pawel | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
128 | Romanowski Mateusz | Marki | bieg główny 1963 m | Wysportowani Racing Team | NIE |
129 | Rosa Magdalena | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
130 | Rosołek Mariusz | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
131 | Rostek Andrzej | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
132 | Rostek Mirosława | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
133 | Rostek Magdalena | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
134 | Roszak Waldemar | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Biegam na Zielonej Białołęce | NIE |
135 | Rzepniewska Alicja | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
136 | Rzepniewska Joanna | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
137 | Rzepniewski Pawel | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
138 | Rzepniewski Tymon | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
139 | Sasin Adrian | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
140 | Sawicka Agata | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
141 | Sawicka Maja | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
142 | Siadkowska Kamila | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
143 | siemieniuk Tomasz | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Szelki | NIE |
144 | Siuchta Jarosław | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | COMP Team | NIE |
145 | Sobczyk Monika | Marki | bieg główny 1963 m | Markowi Biegacze | NIE |
146 | Sobiecki Artur | Marki | bieg dodatkowy 5 km | markowi biegacze | NIE |
147 | Sójka Weronika | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
148 | Stępniak Oliwier | Ząbki | bieg główny 1963 m | Marcovia Marki | NIE |
149 | Stępniak Rafał | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
150 | Stępniak Dominika | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | Orange Polska | NIE |
151 | Strzelecki Piotr | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
152 | Strzeszewski Michał | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
153 | Szałkowski Dawid | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Ekobiegi | NIE |
154 | Szczepańska Aneta | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
155 | Szczęsna Dorota | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
156 | Szczęsna Ilona | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
157 | Szczęsny Paweł | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
158 | Szczęsny Marcin | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
159 | Szulc Katarzyna | Ząbki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
160 | Szuleka Maksymilian | Wołomin | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
161 | Szymanowski Krzysztof | Marki | bieg dodatkowy 5 km | 2k studio | NIE |
162 | Szymanski Lukasz | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
163 | Szyszko Ewa | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
164 | Teklak Kamil | Radzymin | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
165 | Teklak Katarzyna | Radzymin | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
166 | Tempczyk Arleta | Śladów | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
167 | Truś Mateusz | MARKI | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
168 | Trzaskowska Justyna | Warszawa | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
169 | Tutakowski Łukasz | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
170 | Waligórski Tomasz | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
171 | Wanielista Hubert | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
172 | Wanielista Anna | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
173 | Wardak Agnieszka 2 | Radzymin | bieg dodatkowy 5 km | Radzymin Run Team | NIE |
174 | Wardak Tomasz | Radzymin | bieg dodatkowy 5 km | Radzymin Run Team | NIE |
175 | Wardak Agnieszka 1 | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
176 | Wardak Marcin | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
177 | Wasilewski Wojciech | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
178 | Wasilewski Rafał | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
179 | Wiechowska Natalia | Marki | bieg dodatkowy 5 km | AKS Polonia Warszawa | NIE |
180 | Wojciechowska Pola | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
181 | Wojciechowski Tomasz | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
182 | Wojda Hubert | Warszawa | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
183 | Wojda Paweł | Warszawa | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
184 | Wojda Adam | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
185 | Wojda Piotr | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
186 | Woźniakowski Paweł | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
187 | Wójcik Patryk | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
188 | Wójcik Kacper | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
189 | Wrona Natasza | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
190 | Wrona Jacek | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Brak | NIE |
191 | Wrona Błażej | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
192 | Wycech Radek | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
193 | Zdunek Waldemar | Wołomin | bieg dodatkowy 5 km | BÓBR TŁUSZCZ | NIE |
194 | Zdunek Edyta | Wołomin | bieg dodatkowy 5 km | BÓBR TŁUSZCZ | NIE |
195 | Zych Michał | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
196 | Zych Zbyszek | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
197 | Zych Bartosz | Marki | bieg główny 1963 m | Brak | NIE |
198 | Żak Robert | Marki | bieg dodatkowy 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
199 | Żmijewska Barbara | Wiktorów | bieg główny 1963 m | SameJudo | NIE |
200 | Żmijewski Jakub | Wiktorów | bieg główny 1963 m | SameJudo | NIE |