Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

HEBOJ NA PRZEHYBĘ

Miejsce i termin: Gołkowice Górne, 2019-09-08
Organizator: Proactive Sports Krystian Ignatowicz

Wsparcie organizacyjne
Urząd Miejski w Starym Sączu;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Stary Sącz., Nadleśnictwo Krościenko.
Opis zawodów: zawody odbędą się w niedzielę 08 września 2019 roku. W ramach zawodów odbędzie się wyścig kolarski na dystansie około 12,5 km;
start wyścigu: przy kościele w Gołkowicach Górnych, o godzinie 11.00;
meta zawodów: Przehyba;
biuro zawodów zlokalizowane będzie w Szkole Podstawowej w Gołkowicach;
biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy - w godz. 8.00 - 10.00. W biurze zawodów należy okazać dokument ze zdjęciem stwierdzającym tożsamość. Po godz. 9.30 nieodebrany numer wraca do puli wolnych numerów

Podczas rejestracji drużyny wszyscy członkowie powinni wpisać jednakową nazwę w polu DRUŻYNA wpłaty za całą drużynę dokonuje wyłącznie kapitan drużyny
Wpisowe i wpłata: Organizator ustala następujące opłaty startowe oraz terminy zgłoszeń do uczestnictwa w Wyścigu rowerowym: Heboj na Przehybę, zależne od terminu płatności:
a) 50 PLN w przypadku płatności do 30 lipca 2019 r.,
b) 65 PLN w przypadku płatności od 30 lipca do 3 września 2019 r.
c) 90 PLN w przypadku płatności w dniu zawodów;
d) 180 PLN za drużynę czteroosobową do 30 lipca 2019 r.
e) 240 PLN za drużynę czteroosobową od 30 lipca do 3 września 2019 r.
W dni 4.09.2019 wszyscy nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisanych. Rejestracja w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów.
Strona WWW: http://www.wyscigrowerowy.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Uwagi Drużyna Wpłata
1 Bałasz Justyna Krzków Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - PentelTAK
2 Bartosz Katarzyna Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Pentel TAK
3 Biel Szymon Bytom Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - Cube Szok TeamTAK
4 Bienias Mateusz Tarnów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
5 Bochnak Piotr Biały Dunajec Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Nowotarski Klub Kolarski TAK
6 Bochnak Krzysztof Groń Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Nowotarski Klub Kolarski TAK
7 Borek Joanna Katowice Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - 2-koła Team TAK
8 Borowiec Joanna Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
9 Bukowski Stanislaw Leszczyny Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
10 Burda Mateusz Łańcut Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - STS Jordan Wola MałaTAK
11 Burda Patryk Łańcut Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km Kapitan STS Jordan Wola MałaTAK
12 Cieśla Ryszard Pruszków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
13 Cioch Łukasz Tarnow Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
14 Czerwień Jarosław Myślenice Klasyfikacja indywidualna 12.5 km Kapitan TKKF UKLEJNA MYŚLENICETAK
15 Dudek Michał Będzin Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - 2-Koła TeamTAK
16 Dudziński Darek Rzuchowa Klasyfikacja indywidualna 12.5 km Kapitan BIKE BROTHERS TEAMTAK
17 Dyczko Jan Zagórzany Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
18 Figiel Krzysztof Jaworzno Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - Cube Szok TeamTAK
19 Fortuna Mateusz Rakszawa Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - STS Jordan Wola MałaTAK
20 Frączek Krzysztof Jaworzno Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - Cube Szok TeamTAK
21 Gajewski Grzegorz Ostrowiec Świętokrzyski Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
22 Gąsior Adam Koszyce Małe Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - BIKE BROTHERS TEAMTAK
23 Głownia Damian Kwaczała Klasyfikacja indywidualna 12.5 km Kapitan POLART NUTRAXX TEAMTAK
24 Gocał Bartek Zakopane Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - CineLightTAK
25 Gulba Andrzej Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km Kapitan PentelTAK
26 Gulba Krzysztof Kraków Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - Pentel TAK
27 Haładyna Dariusz Bukowina Tatrzańska Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
28 Herchel Kamil Kraków Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km Kapitan PainformanceTAK
29 Hudzik Jakub Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
30 Hudzik Adam Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
31 Janowski Gabriel Kłaj Klasyfikacja indywidualna 12.5 km Kapitan TAK
32 Juzepczuk Marcin Chorzów Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - 2-kola TeamTAK
33 Kalicki Łukasz Filipowice Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TrenujRower.plTAK
34 Karykowski Krzysztof Lublin Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
35 Kasperek Bolesław Myślenice Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - TKKF UKLEJNA MYŚLENICETAK
36 Kasperowicz Radosław Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
37 Kądziołka Michał Jadowniki Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
38 Kochanowski Michał Staszów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km Kapitan TAK
39 Kołodziejczyk Tomasz Myślenice Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TKKF UKLEJNA MYŚLENICE TAK
40 Kołodziejczyk Wiesław Myślenice Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TKKF UKLEJNA MYŚLENICE TAK
41 Koszarek Tomasz Nowy Targ Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - Nowotarski Klub KolarskiTAK
42 Kościółek Konrad Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
43 Kowalik Maciej Lublin Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
44 Krawczyk-Mierzeńska Małgorzata Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km Kapitan Ja i mój stary TAK
45 Krupa Grzegorz Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
46 Krzak Marcin Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - MPEC S.A. w KrakowieTAK
47 Krzynowek Piotr Chorzów Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - 2-Koła TeamTAK
48 Kugiel Monika Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - MPEC S.A. w KrakowieTAK
49 Kulpa Kamil Wólka Grodziska Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - STS Jordan Wola MałaTAK
50 Kurnyta Sławomir Ochotnica dolna Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
51 Kwarciak Jacek Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
52 Lechowicz Łukasz Jędrzejów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km Kapitan Lech-Pol 4x4 TeamTAK
53 Łoboda Przemysław Lublin Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
54 Magdziak Rafał Lublin Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
55 Malita Damian Rzeszów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km Kapitan nsb sport team RzeszówTAK
56 Mańkowski Bartłomiej Gorzyce Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
57 Mierzenski Bartosz Krakow Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - PainformanceTAK
58 Musiał Grzegorz Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
59 Musiał Izabela Kraków Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - PainformanceTAK
60 Niewidok Wojciech Wadowice Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
61 Obrzud Przemysław Wieliczka Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
62 Oleśniewicz Adrian Uście Gorlickie Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - GKC GorliceTAK
63 Orzechowski Hubert Radom Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
64 Partyka Arkadiusz Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
65 Piaskowski Maciej Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - PainformanceTAK
66 Piechnik Piotr Wieliczka Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
67 Piekarczyk Michał Mszana Dolna Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
68 Piętoń Tomasz Dobra Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
69 Piotrowski Przemysław Sosnowiec Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - 2-Koła TeamTAK
70 Reszka Marcin Jaworzno Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km Kapitan 2-Koła TeamTAK
71 Robak Michał Śledziejowice Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
72 Różański Jakub Nowy Targ Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Nowotarski Klub KolarskiTAK
73 Różański Piotr Nowy Targ Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Nowotarski Klub KolarskiTAK
74 Siemiński Piotr Żyrardów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Jankes Garage Samochodowe Instalacje ElektryczneTAK
75 Sikora Tomasz Głogoczów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TKKF UKLEJNA MYŚLENICETAK
76 Skarżyński Mateusz Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - bikeBoardTAK
77 Słowiński Maciej kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - ubereats expressTAK
78 Soból Mirek Nowy Targ Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Nowotarski Klub KolarskiTAK
79 Soból Joanna Nowy Targ Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Nowotarski Klub KolarskiTAK
80 Sobula Sławomir Ochmanów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
81 Stajszczyk Jarosław Olszyna Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
82 Staromłyński Jacek Niekłań Mały Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
83 Starzyński Paweł Wieliczka Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
84 Stempak Patryk Tarnów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
85 Superson Błażej Sonina Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - STS Jordan Wola MałaTAK
86 Szafraniec Marcin Myślenice Klasyfikacja indywidualna 12.5 km TAK
87 Ślęczka Jakub Jaworzno Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - Cube Szok TeamTAK
88 Uhl Andrzej Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km TAK
89 Ulman Artur Myślenice Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TKKF ULEJNA MYŚLENICETAK
90 Wawrowski Piotr Włocławek Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
91 Wągiel Łukasz Sucha Beskidzka Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
92 Wąs Jarosław Chełmiec Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
93 Wełna Katarzyna Stanisławice Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - 72D ROWMIX Java Team TAK
94 Węgrzynowski Marcin Koniuszowa Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - KM SPORT NOWY SĄCZ TAK
95 Wierzgacz Barbara Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
96 Wilkosz Tomasz Kocmyrzów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
97 Wiśnicki Tomasz Kraków Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - PainformanceTAK
98 Witkowski Piotrek Tarnów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
99 Włodarczyk Marek Chorzów Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
100 Wojas Waldek Kłaj Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Apteki Zdrowe CenyTAK
101 Woźniak Michał Bejsce Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Zwift.plTAK
102 Woźniak Tomasz Bejsce Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - Zwift.plTAK
103 Wójcik Mateusz Kraków Klasyfikacja drużynowa 4 x 12,5 km - PainformanceTAK
104 Wójcik Paweł Frysztak Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
105 Wrzecionek Marek Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - -TAK
106 Zając Szymon Myślenice Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
107 Zarzycki Marcin Mszana Dolna Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK
108 Ziętara Tomasz Kraków Klasyfikacja indywidualna 12.5 km - TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту