Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

KĘCKA PIĄTKA

Miejsce i termin: Kęty, 2019-06-09
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty
Opis zawodów: Bieg odbędzie się dnia 09.06.2019 r. (niedziela).
Start i meta: Kęty- teren przyległy do TS Hejnał Kęty (ulica przy Parku Lipowym).
Biuro Zawodów czynne:
• w dniu 08.06.2019 r. (sobota) od godziny 9:00 do 18:00 w Hali Sportowej OSiR w Kętach, os. Nad Sołą 29;
• w dniu Biegu 09.06.2019 r. (niedziela) od godziny 8:00 do 11:30 Targowisko Miejskie przy TS Hejnał Kęty.
Dystans – 5 km drogą o nawierzchni asfaltowej, ulicami miasta Kęty (atest PZLA).
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa wynosi 25 zł brutto.
Opłatę należy uiścić na konto Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach:
nr konta: 09 1050 1070 1000 0024 0615 2559
Tytuł przelewu: „Wstęp na imprezę sportową, imię, nazwisko, data urodzenia” w terminie do 31.05.2019 r. Opłata startowa nie podlega zwrotowi.
Zawodnik od momentu rejestracji oraz pojawienia się na liście startowej na stronie internetowej ma maksymalnie 3 dni na uiszczenie opłaty startowej (decyduje data zaksięgowania na koncie)
Lista startowa zostanie zamknięta po zapisaniu się i wniesieniu opłaty startowej przez pierwszych 550 zawodników na bieg 5km.
Limit zawodników: 550
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Achinger Joanna Kęty 5 km BrakTAK
2 Achinger Marlena Kęty 5 km BrakTAK
3 Adamus Piotr Kęty 5 km BrakTAK
4 Adamus Katarzyna Kęty 5 km BrakTAK
5 Adamus Tomasz Bulowice 5 km BrakTAK
6 Adamus Łukasz Kęty 5 km BrakTAK
7 Arkuszewska Katarzyna Kęty 5 km BrakTAK
8 Augustyniak Agnieszka Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
9 Augustyniak Piotr Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
10 Babinski Zbigniew Bulowice 5 km BrakTAK
11 Babiński Radomir Witkowice 5 km Power KętyTAK
12 Balska Zuzanna Oświęcim 5 km www.patrykwieczorek.plTAK
13 Banaś Joanna Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
14 Barbachen Wilhelm Nowa Wieś 5 km BrakTAK
15 Baron Lucyna Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
16 Baron Damian Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
17 Bartecka Weronika Kraków 5 km BrakTAK
18 Bartnicka Katarzyna Bielsko 5 km BrakTAK
19 Bartnicki Grzegorz Bielsko 5 km BrakTAK
20 Bartyzel Magdalena Sosnowiec 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
21 Basąg Paweł Dąbrowa Górnicza 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
22 Basta Grzegorz CheLmek 5 km Zadyszka OświęcimTAK
23 Basta Dorota CheLmek 5 km Zadyszka OświęcimTAK
24 Bielewicz Aleksandra Sosnowiec 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
25 Bies Mariusz Kęty 5 km KĘCKIE HARPAGANYTAK
26 Bies Sylwia Hecznarowice 5 km BrakTAK
27 Bies Tomasz Hecznarowice 5 km Kęckie HarpaganyTAK
28 Bil Grzegorz Kęty 5 km TATRALANDTAK
29 Bilnik Łukasz Zembrzyce 5 km Beskid Run TeamTAK
30 Bilski Marek Łęki 5 km BrakTAK
31 Biskup Anna Ornontowice 5 km STS Biegaton MikołówTAK
32 Błasiak Leszek Kęty 5 km BrakTAK
33 Błasiak Marek KĘTY 5 km UMKS Keczanin TAK
34 Błasiak Henryk Porąbka 5 km BrakTAK
35 Błasiak Grażyna Porąbka 5 km BrakTAK
36 Bogacz Tomasz Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
37 Bogacz Aneta Kęty 5 km Kęckie Harpagany TAK
38 Borawski Krzysztof Zembrzyce 5 km BrakTAK
39 Borek Paulina Tarnów 5 km Decathlon Tarnów TAK
40 Borgosz Kamil Pszczyna 5 km Decathlon Sosnowiec #szybkiszpilTAK
41 Borowski Jarosław Brzeszcze 5 km Zadyszka OświęcimTAK
42 Boruch Katarzyna Zgierz 5 km BrakTAK
43 Boruch Adam Zgierz 5 km AGB TOrfyTAK
44 Boryczka Szymon Miedzyrzecze 5 km PoWoli do celuTAK
45 Bratek Kasia Jasienica 5 km Decathlon Bielsko-BialaTAK
46 Bratkowski Slawomir Czechowice-Dziedzice 5 km BrakTAK
47 Brewka Agnieszka Siemianowice Śląskie 5 km BrakTAK
48 Bryś Sebastian Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
49 Brzeziński Piotr Sosnowiec 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
50 Bubiak Ewelina Kęty 5 km BrakTAK
51 Bubiak Łukasz Kęty 5 km BrakTAK
52 Bukowska Joanna Katowice 5 km Nessi TeamTAK
53 Bukowski Łukasz Katowice 5 km Nessi Team TAK
54 Bury Zbigniew Chrzanów 5 km machamy.plTAK
55 Butrymowicz Szymon Kęty 5 km KĘCKIE HARPAGANYTAK
56 Chmiel Dominika Wadowice 5 km Endorfiny WadowiceTAK
57 Chmielniak Janusz Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
58 Chomentowska-Gluza Monika Kęty 5 km BrakTAK
59 Chrapkiewicz Tomasz Kęty 5 km BrakTAK
60 Christ Artur Kęty 5 km BrakTAK
61 Christ Patrycja Kęty 5 km BrakTAK
62 Christ Andrzej Kety 5 km BrakTAK
63 Chwierut Marta Kęty 5 km BrakTAK
64 Cierpiałek Jakub Inwałd 5 km UNLIMITED Sport & LifestyleTAK
65 Cieśla Bartosz Tychy 5 km Decathlon DąbrówkaTAK
66 Czechowski Jan Kęty 5 km BrakTAK
67 Czerniawska Beata Bielsko-Biała 5 km BB RunnersTAK
68 Czmok Paulina Tychy 5 km BrakTAK
69 Czopek Agnieszka Jaworzno 5 km KB MCKiS Jaworzno TAK
70 Czulak Daniel Kęty 5 km BrakTAK
71 Czulak Karolina Kęty 5 km BrakTAK
72 Czypionka Żaneta Tychy 5 km Nessi TeamTAK
73 Czyż Mateusz Pierściec 5 km Lichita TeamTAK
74 Dandyk Karol Myslowice 5 km UKS Chromik TAK
75 Dąbrowska Agnieszka Nowa Wieś 5 km Kęckie HarpaganyTAK
76 Dąbrowska-Picewicz Monika Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
77 Dąbrowski Kamil Kobiernice 5 km 29TAK
78 Długosz Agata Tychy 5 km Nessi TeamTAK
79 Dobija-Paw Anna Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
80 Dobrocińska Ewelina Hecznarowice 5 km BrakTAK
81 Dobrociński Karol Hecznarowice 5 km BrakTAK
82 Dokupil Patrycja Nowa Wieś 5 km BrakTAK
83 Dokupil Kinga Nowa Wieś 5 km BrakTAK
84 Doniec Tomasz Wola 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
85 Drabek Zbigniew Kobiernice 5 km BrakTAK
86 Drabek Piotr Oświęcim 5 km SeniorzyTAK
87 Drabek Jarosław Kraków 5 km BrakTAK
88 Drabicka Magdalena Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
89 Drabik Joanna Chocznia 5 km KS AZS AWF KRAKÓWTAK
90 Drąg Rafał Bestwinka 5 km BrakTAK
91 Duda Sebastian Bujaków 5 km BrakTAK
92 Dudzik Sebastian Mazańcowice 5 km BrakTAK
93 Dunat Małgorzata Kęty 5 km -TAK
94 Dunat Szymon Kęty 5 km -TAK
95 Dyrcz Joanna Bielsko-Biala 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
96 Eisler Anna Cięcina 5 km NESSI TEAMTAK
97 Eisler Tomasz Cięcina 5 km NESSI TEAMTAK
98 Ekiert Krzysztof Andrychów 5 km BrakTAK
99 Fabia Marcin Kęty 5 km BrakTAK
100 Fabia-Pardela Ewelina Porąbka 5 km BrakTAK
101 Fałowska Sonia Andrychów 5 km BrakTAK
102 Faron Wacław Nowa Wieś 5 km K3TAK
103 Fedorowicz Marta Pyskowice 5 km BrakTAK
104 Fiedor Magdalena Oświęcim 5 km BrakTAK
105 Foksińska - Głąb Justyna Dankowice 5 km BrakTAK
106 Foryś Edyta Kęty 5 km BrakTAK
107 Fraś Krzysztof Bulowice 5 km BrakTAK
108 Front Wojciech Kolbuszowa 5 km BrakTAK
109 Fudala Mateusz Kęty 5 km BrakTAK
110 Furtak Krzysztof Kęty 5 km BrakTAK
111 Fyda Robert Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
112 Gaik Maciej Bujaków 5 km Biegnij Bracie ZTZTAK
113 Gałuszka Halina Porąbka 5 km Alpin Sport HOKA One One TeamTAK
114 Gawlas Krzysztof Górki Wielkie 5 km BrenskieKierpce.plTAK
115 Gawron Dorota Kęty 5 km BrakTAK
116 Gawron Józef Kęty 5 km BrakTAK
117 Gębala Przemyslaw Czaniec 5 km BrakTAK
118 Giedwiłło Marta Tychy 5 km Nessi TeamTAK
119 Głąb Bogusław Dankowice 5 km BrakTAK
120 Głąb Katarzyna Bestwina 5 km BrakTAK
121 Głąb Michał Bestwina 5 km BrakTAK
122 Gniłka Martyna Kęty 5 km BrakTAK
123 Gniłka Marta Kęty 5 km -TAK
124 Gołek Mateusz Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
125 Góralczyk Mariusz Kęty 5 km -TAK
126 Góralczyk Joanna Kęty 5 km BrakTAK
127 Góralczyk Paweł Chocznia 5 km KS AZS AWF KRAKÓWTAK
128 Górka Krzysztof Guras Jawiszowice 5 km Z bieganiem mi do górTAK
129 Grabiańska Katarzyna Katowice 5 km Viking Training CenterTAK
130 Grabowska Iwona Kęty 5 km Nessi TeamTAK
131 Grabowski Bogusław Andrychów 5 km TechsterownikiTAK
132 Grabska Sabina Kobiernice 5 km Power KętyTAK
133 Gratka Beata Kojszówka 5 km LUX TORPEDA MałopolskaTAK
134 Gratka Mirosław Kojszówka 5 km LUX TORPEDA MałopolskaTAK
135 Gregorczyk Marzena Malec 5 km Kęckie HarpaganyTAK
136 Gromczak Beata Kęty 5 km BrakTAK
137 Gromek Michał Kocierz Moszczanicki 5 km KM PSP BIELSKO-BIAŁATAK
138 Gromek Anna Kocierz Moszczanicki 5 km BrakTAK
139 Gruszczyk Monika Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
140 Grzesiak Marcin Kęty 5 km BrakTAK
141 Grzywa Ksenia Roczyny 5 km BrakTAK
142 Gumuła Aneta Krakow 5 km Nessi TeamTAK
143 Gwiazda Łukasz Kęty 5 km BrakTAK
144 Gwóźdź Andrzej Wola 5 km poWoli do CeluTAK
145 Haczek Sabina Żywiec 5 km Wellnessowy Team Biegowy TAK
146 Handy Samanta Kęty 5 km PoWoli do celuTAK
147 Handzlik Marek Kety 5 km BrakTAK
148 Handzlik Artur Kęty 5 km BrakTAK
149 Handzlik Patryk Kęty 5 km BrakTAK
150 Hankus Olimpia Świnna 5 km Hankus TeamTAK
151 Hankus Łukasz Świnna 5 km Hankus TeamTAK
152 Harat Beata Porąbka 5 km Kęckie Harpagany TAK
153 Harat Szymon Kraków 5 km BrakTAK
154 Haręża Marek Czechowice-Dziedzice 5 km BrakTAK
155 Hatala Paweł Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
156 Hawełka Edward Kończyce Małe 5 km BrakTAK
157 Helbin Justyna Rajsko 5 km BrakTAK
158 Herda Sławomir Cieszyn 5 km chilloutTAK
159 Hojny Jarosław Kobiernice 5 km BrakTAK
160 Horak Roland Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
161 Horak Joanna Kęty 5 km BrakTAK
162 Hrapkowicz Marek Kęty 5 km Kęckie Harpagany TAK
163 Hulbój Klaudia Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bialsko-BiałaTAK
164 Imielska Elżbieta Bielsko-Biała 5 km Lichota TeamTAK
165 Iskierka Anna Kęty 5 km BrakTAK
166 Iskierka Bartosz Kęty 5 km BrakTAK
167 Jabłońska Sylwia Kraków 5 km Kolorowa Drużyna Nessi TAK
168 Jakubiec Mateusz Buczkowice 5 km BB RunnersTAK
169 Janik Krzysztof Kraków 5 km BrakTAK
170 Janik Małgorzata Kraków 5 km RunningPerformance.plTAK
171 Janko Kamil Międzyrzecze Dolne 5 km BrakTAK
172 Jarzębowicz Paweł Oświęcim 5 km Zadyszka Oświęcim TAK
173 Jarzyna Adam Polanka Wielka 5 km BrakTAK
174 Jasiński Roman Kęty 5 km BrakTAK
175 Jędrusik Dawid Brzeszcze 5 km BrakTAK
176 Jonkisz Grzegorz Malec 5 km BrakTAK
177 Jóźwin Karina Kozy 5 km BrakTAK
178 Jucha Monika Bielsko-Biała 5 km Szybkie ŻółwieTAK
179 Juraszek Elżbieta Jeleśnia 5 km JustFellFitTAK
180 Jurczak Jacek Bielsko-Biała 5 km Ultra Beskid SportTAK
181 Juszczak Robert Opole 5 km ALUPROF OPOLETAK
182 Juszczak Paweł Opole 5 km ALUPROF OPOLETAK
183 Kaczkowska Izabela Kobiernice 5 km BrakTAK
184 Kaczmarczyk Marcin Kozy 5 km BrakTAK
185 Kaczmarczyk Ryszard Kobiernice 5 km Kęckie Harpagany TAK
186 Kaczor Paweł Oświecim 5 km BrakTAK
187 Kadłubicka Kinga Kęty 5 km BrakTAK
188 Kadłubicki Marek Czaniec 5 km BrakTAK
189 Kadłubicki Robert Kęty 5 km BrakTAK
190 Kalemba Magdalena Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
191 Kania Katarzyna Kęty 5 km BrakTAK
192 Kania Wanda Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
193 Kania Agnieszka Łaziska Górne 5 km Nessi Team TAK
194 Kania Marcin Łaziska Górne 5 km BrakTAK
195 Kantorowska Anna Wola 5 km PoWoli do CeluTAK
196 Kantyka Tomasz Oświęcim 5 km ---TAK
197 Karaś Krzysztof Siemianowice Śląskie 5 km Decathlon DąbrówkaTAK
198 Karawacki Grzegorz Kęty 5 km BrakTAK
199 Karczmarek Tomek Dąbrowa Górnicza 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
200 Kasolik Radek Kety 5 km BrakTAK
201 Kasperczyk Anna Oświęcim 5 km BrakTAK
202 Kasperek Rafał Kęty 5 km BrakTAK
203 Kasperek Paulina Bulowice 5 km Kęckie HarpaganyTAK
204 Kaszuba Paweł Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
205 Kawulak Kazimierz Jaworzno 5 km Kb mckis jaworzno TAK
206 Kaźmierczak Karolina Łapanów 5 km BrakTAK
207 Kędzierski Krzysztof Opole 5 km ALUPROF OPOLETAK
208 Khmara Andrii Czerkaski obwód/ Talne 5 km BrakTAK
209 Kijas Monika Witkowice 5 km BrakTAK
210 Klaja Krzysztof Poręba Wielka 5 km 8 Baza Lotnictwa Transportowego TAK
211 Klimas Adrian Kobiernice 5 km Gang Dzikich WieprzówTAK
212 Kłaput Natalia Wadowice 5 km ZzKrTAK
213 Kłaput Dorota Wadowice 5 km BrakTAK
214 Kłosowicz Leszek Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
215 Kłusak Aneta Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
216 Knapik Aleksandra Kęty 5 km BrakTAK
217 Knapik Jakub Kęty 5 km BrakTAK
218 Knapik Michał Warszawa 5 km BrakTAK
219 Knopek Bartłomiej Bieruń 5 km BrakTAK
220 Kobielus Marcin Bulowice 5 km BrakTAK
221 Kobyłczyk Tomasz Bulowice 5 km RKS CHUWDUTAK
222 Kocemba Dawid Kobiernice 5 km UMKS KęczaninTAK
223 Kocemba Klaudiusz Porąbka 5 km BrakTAK
224 Kociołek Małgorzata Buczkowice 5 km BrakTAK
225 Kociołek Paweł Buczkowice 5 km BrakTAK
226 Kocoń Karolina Ustroń 5 km BrakTAK
227 Koczur Michał Bulowice 5 km -TAK
228 Kojder Sebastian Kęty 5 km BrakTAK
229 Kołaczyk Ewelina Łęki 5 km BrakTAK
230 Kołton Justyna Dąbrowa Górnicza 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
231 Komędera Tomasz Kozy 5 km BrakTAK
232 Komędera Mirosław Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
233 Komędera Alicja Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
234 Komędera Natalia Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
235 Konior Katarzyna Kęty 5 km BrakTAK
236 Konior Wojciech Bulowice 5 km Kęckie HarpaganyTAK
237 Konior Szczepan BULOWICE 5 km BrakTAK
238 Koniorczyk Radosław Kęty 5 km BrakTAK
239 Kowalska Natalia Czechowice-Dziedzice 5 km EATON RUNNING TEAMTAK
240 Kowalski Szymon Kęty 5 km Kęckie Harpagany TAK
241 Koziarz Przemysław Żarki 5 km Don't Give UpTAK
242 Kozok Małgorzata Łaziska Górne 5 km NESSI TEAM TAK
243 Kraut Sebastian Dąbrowa Górnicza 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
244 Krochmalska Jagoda Bytom 5 km Nessi TeamTAK
245 Kruz Joanna Myszków 5 km NESSI TEAMTAK
246 Kryska Eliza Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
247 Krzak Anna Andrychów 5 km BrakTAK
248 Kubicius Piotr Kaczyce 5 km Olza CieszynTAK
249 Kuchejda Ilona Węgierska Górka 5 km BrakTAK
250 Kućka Agnieszka Kozy 5 km BrakTAK
251 Kudrys Kazimierz Międzybrodzie Bialskie 5 km Just TeamTAK
252 Kujawski Dawid Bielsko- Biała 5 km BrakTAK
253 Kukier Dorota Sosnowiec 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
254 Kukla Agata Brzeszcze 5 km PoWoli do CeluTAK
255 Kula Ilona KĘTY 5 km KoperTeamTAK
256 Kupczak Tadeusz Brzuśnik 5 km BrakTAK
257 Kupczak Bogusława Brzuśnik 5 km BrakTAK
258 Kupczak Janusz Bujaków 5 km GRUPA KĘTYTAK
259 Kurnik Zbigniew Kęty 5 km BrakTAK
260 Kwiatkowski Wacław Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
261 Kwiatkowski Jakub Kraków 5 km ITMBW KRAKÓWTAK
262 Lasek Dariusz KOZY 5 km Byledobiec AninTAK
263 Laszczak Mariusz Grojec 5 km BrakTAK
264 Lejawa Oskar Pisarzowice 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
265 Lichota Wojciech Skoczów 5 km Lichota TeamTAK
266 Lipiński Tomasz Skoczów 5 km Lichota TeamTAK
267 Lipiński Tomasz Kęty 5 km BrakTAK
268 Listowski Andrzej Namysłów 5 km BrakTAK
269 Loranc Izabela Bielsko-Biała 5 km NUTREND BIEGATAK
270 Loranc Maciej Bielsko-Biała 5 km NUTREND BIEGATAK
271 Łabuda Marcin Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielsko-Biała TAK
272 Łata Ewelina Woźniki 5 km ENDORFINYTAK
273 Łęcki Andrzej Kęty 5 km KoperTeamTAK
274 Łoziński Damian Bielsko - Biała 5 km Decathlon Bielsko - BiałaTAK
275 Łucarz Anna Brzezinka 5 km NESSI TEAMTAK
276 Machalica Aleksandra Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
277 Macięga Aleksandra Wadowice 5 km BrakTAK
278 Madej Maciej Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
279 Madej Marek Hecznarowice 5 km Kęckie HarpaganyTAK
280 Madej Zdzisław Kęty 5 km Kęckie Harpagany TAK
281 Madejczyk Iwona Stara Wieś 5 km BrakTAK
282 Madejski Dawid Żarki 5 km Lacho TeamTAK
283 Malarczyk Sławomir Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
284 Malina Adam Bojszowy 5 km Świerczyniec RunningTAK
285 Malina Michalina Bojszowy 5 km GTS BojszowyTAK
286 Malinowska Małgorzata Gilowice 5 km Powoli do celuTAK
287 Malinowski Krzysztof Gilowice 5 km Powoli do celuTAK
288 Mamcarz Szymon Sucha Beskidzka 5 km SuskibiegaczTAK
289 Mamcarz Alicja Sucha Beskidzka 5 km SuskibiegaczTAK
290 Mamorska Dorota Jaworze 5 km BrakTAK
291 Mamorska - Szypuła Dorota Jasienica 5 km BrakTAK
292 Mamorski Sławomir Jaworze 5 km BrakTAK
293 Marcinczyk Daniel Brzeszcze 5 km Speed Team BrzeszczeTAK
294 Marcinkowska Katarzyna Kolbark 5 km BrakTAK
295 Martyniak Andrzej Kraków 5 km BrakTAK
296 Martyniak Rafał Kęty 5 km BrakTAK
297 Maruszczak Justyna Bytom 5 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
298 Maruszczak Marek Bytom 5 km BrakTAK
299 Mastalerz Patrycja Bielsko Biała 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
300 Matlak Izabella Dankowice 5 km BrakTAK
301 Matusiak Katarzyna Kęty 5 km BrakTAK
302 Matykiewicz Marek Pogwizdów 5 km Lichota TeamTAK
303 Merta Ewa Kęty 5 km -TAK
304 Micek Sabina Jastrzębie-Zdrój 5 km Kolorowa Drużyna NessiTAK
305 Michalik Adrian Libiąż 5 km L&MTAK
306 Miejski Andrzej Kęty 5 km BrakTAK
307 Mieszczak Marcin Żywiec 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
308 Mieszczak Anna Oświęcim 5 km BrakTAK
309 Mieszczak Krzysztof Oświęcim 5 km BrakTAK
310 Miga Aneta Kęty 5 km BrakTAK
311 Miklusiak Iwona Stryszawa 5 km BrakTAK
312 Mikołajek Marzena Dąbrowa Górnicza 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
313 Mirocha Bogdan Kęty 5 km BrakTAK
314 Misterowicz Kinga Pisarzowice 5 km LKS PogórzeTAK
315 Młynarczyk Krzysztof Wieprz 5 km BrakTAK
316 Moric Anna Pszczyna 5 km Nessi TeamTAK
317 Morkisz Piotr Oświęcim 5 km BrakTAK
318 Moskwa Sławomir Jawiszowice 5 km Speed Team BrzeszczeTAK
319 Mozgała Krzysztof Osiek k. Oświęcimia 5 km BrakTAK
320 Mrowiec Jan Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
321 Mrozik Katarzyna Hecznarowice 5 km BrakTAK
322 Mrozik Aleksandra Hecznarowice 5 km BrakTAK
323 Mróz Andrzej Kęty 5 km UTW Dom Kultury KętyTAK
324 Myśliwiec Monika Brzeszcze 5 km PoWoli do CeluTAK
325 Nabielec Joanna Kraków 5 km ITMBW KrakówTAK
326 Nadolska Katarzyna Kobiernice 5 km BrakTAK
327 Naglik Andrzej Nowa Wieś 5 km Kęckie HarpaganyTAK
328 Natkaniec Aleksander Wilamowice 5 km PIONEX TEAMTAK
329 Niedziela Joanna Kęty 5 km BrakTAK
330 Niedziela Iwona Kęty 5 km BrakTAK
331 Niedziela Andrzej Kęty 5 km BrakTAK
332 Niesyt Krzysztof Kozy 5 km BrakTAK
333 Nikiel-Muś Paulina Kęty 5 km BrakTAK
334 Noga Angelika Kozy 5 km Kęckie harpaganyTAK
335 Norymberczyk Sylwia Stara Wieś 5 km BrakTAK
336 Norymberczyk Barbara Stara Wieś 5 km BrakTAK
337 Nowak Martyna Andrychow 5 km K!OTTAK
338 Nowak Kinga Sosnowiec 5 km BrakTAK
339 Noworyta Grzegorz Rudze 5 km don't give upTAK
340 Nycz Dagmara Stara Wieś 5 km BrakTAK
341 Nycz Kamil Stara Wieś 5 km BrakTAK
342 Nycz Aleksandra Bestwina 5 km DecathlonTAK
343 Obrochta Michał Kraków 5 km BrakTAK
344 Ochman Szymon Stara Wieś 5 km BrakTAK
345 Ochman Stanislaw Zembrzyce 5 km BrakTAK
346 Okruta Michal Wieprz 5 km BrakTAK
347 Opalska Karolina Brzeszcze 5 km Nessi TeamTAK
348 Orawiec Edyta Zabłocie 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
349 Osiecka Iwona Oświęcim 5 km BrakTAK
350 Oslak Marcin Kobiernice 5 km BeskidTriTAK
351 Oślak Sabina Kobiernice 5 km BrakTAK
352 Owerko Piotr Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
353 Pabiańska Paulina Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
354 Pałosz Anna Wieprz 5 km BrakTAK
355 Pałosz Tomasz Czaniec 5 km BrakTAK
356 Pałosz Wojciech Czaniec 5 km BrakTAK
357 Panna Dominika Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielsko-Biała TAK
358 Papla Jolanta Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
359 Papla Klaudia Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
360 Papuga Dariusz Jawiszowice 5 km Zadyszka OświęcimTAK
361 Papuga Iwona Jawiszowice 5 km Zadyszka OświęcimTAK
362 Parszewski Łukasz Jaworze 5 km BrakTAK
363 Pasko Tomasz Łękawica 5 km ZImna WódkaTAK
364 Pawelak Wojciech Kęty 5 km Koper TeamTAK
365 Pernal Iwona Oświęcim 5 km BrakTAK
366 Petkiewicz Tomasz Mikołów 5 km BrakTAK
367 Pezda Piotr Kozy 5 km BrakTAK
368 Pękala Łukasz Kęty 5 km BrakTAK
369 Piekarczyk Marcin Rajsko 5 km Speed Team BrzeszczeTAK
370 Pieróg Karolina Kraków 5 km BrakTAK
371 Pieróg Łukasz Kraków 5 km BrakTAK
372 Piętko Dariusz Bielsko-Biała 5 km ORANGE POLSKATAK
373 Pilszyk Kazimierz Grojec 5 km SeniorzyTAK
374 Pindel Jolanta Kęty 5 km BrakTAK
375 Piotrowski Tomasz Bulowice 5 km BrakTAK
376 Piwowarczyk Janusz Łęki 5 km BrakTAK
377 Piwowarczyk Szymon Bujaków 5 km BrakTAK
378 Placuch Kinga Bielsko Biała 5 km BrakTAK
379 Plonka Paweł Nowa Wieś 5 km Stajnia KomarówTAK
380 Płonka Gabriela Żywiec 5 km BrakTAK
381 Płonka Bernadetta Andrychów 5 km BrakTAK
382 Płonka Hubert Nowa Wieś 5 km Stajnia KomarówTAK
383 Płonka Kornel Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
384 Płóciennik Aleksandra Bielsko-Biała 5 km -TAK
385 Pniak Ela Oświęcim 5 km BrakTAK
386 Początko Łukasz Kobiernice 5 km BrakTAK
387 Polak Rafał Kęty 5 km KetyTAK
388 Połaciak Sławomir Kęty 5 km BrakTAK
389 Ponikiewska Małgorzata Pewel Mała 5 km BrakTAK
390 Popczyk Magdalena Będzin 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
391 Porębska Aleksandra Oświęcim 5 km BrakTAK
392 Porębski Marek Oświęcim 5 km Zadyszka Oświęcim /Speed team Brzeszcze TAK
393 Porębski Oskar Kęty 5 km BrakTAK
394 Procner Rafał Bulowice 5 km BrakTAK
395 Prorok Kacper Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
396 Przesór Barbara Brzezinka 5 km Zadyszka Oświęcim TAK
397 Przybylska Żaneta Gniezno 5 km Nessi TeamTAK
398 Przybylski Przemysław Gniezno 5 km BrakTAK
399 Przybyła Violetta Tychy 5 km Nessi TeamTAK
400 Pszczółka Józef Kęty 5 km MKS TEMPO KĘTYTAK
401 Pudełko Szymon Kęty 5 km BrakTAK
402 Rapacz Emilia Kęty 5 km BrakTAK
403 Rapacz Adam Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
404 Rapacz Piotr Kęty 5 km BrakTAK
405 Reclik Łukasz Pszczyna 5 km BrakTAK
406 Romik Małgorzata Kęty 5 km BrakTAK
407 Rozmus Wojciech Góra 5 km PoWoli do CeluTAK
408 Rozmus Ewa Góra 5 km PoWoli do CeluTAK
409 Rozmus-Procner Patrycja Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
410 Rua-Boroń Rafael Kęty 5 km BrakTAK
411 Rusek Krzysztof Nowa Wieś 5 km Kęckie Harpagany TAK
412 Rusin Anna Porąbka 5 km Kęckie HarpaganyTAK
413 Rusinek Grzegorz Kęty 5 km BrakTAK
414 Sałata Marcin Hecznarowice 5 km BrakTAK
415 Sambak Tadeusz Brzeszcze 5 km Zadyszka OświęcimTAK
416 Samek Adrian Czechowice-Dziedzice 5 km Decathlon Bielsko TAK
417 Sanetra Marcin Kobiernice 5 km BrakTAK
418 Sarowska Anna Opole 5 km ALUPROF OPOLETAK
419 Sidło Ireneusz Kęty 5 km UMKS Kęczanin TAK
420 Sikora Grzegorz Bielsko-Biała 5 km 1972TAK
421 Sikora Justyna Bielsko-Biała 5 km 1977TAK
422 Siuda Radosław Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
423 Siwiec Żaneta Kęty 5 km BrakTAK
424 Skawski Szymon Kęty 5 km BrakTAK
425 Skoczek Agnieszka Cieszyn 5 km O co BiegaTAK
426 Skoczylas Wojciech Kobiernice 5 km BrakTAK
427 Słowik Weronika Tychy 5 km Nessi TeamTAK
428 Słowik Kornelia Wola 5 km PoWoli do CeluTAK
429 Smętek Rozalia Spytkowice 5 km BrakTAK
430 Sobel Radosław Kęty 5 km BrakTAK
431 Soj Przemysław Katowice 5 km BrakTAK
432 Sokołowski Sławomir kęty 5 km BrakTAK
433 Spaczek Sabina Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielsko-Biała TAK
434 Stańczak Anna Czaniec 5 km Wkurw_team TAK
435 Staworzyński Dawid Będzin 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
436 Stec Jakub Godziszka 5 km Decathlon Bielko-BiałaTAK
437 Stępniewska-Włoch Sandra Wieliczka 5 km BrakTAK
438 Stwora Dominika Kobiernice 5 km BrakTAK
439 Stypuła Marcin Kęty 5 km BrakTAK
440 Stypuła Justyna Kęty 5 km BrakTAK
441 Surma Bożena Kęty 5 km Kęckie Harpagany TAK
442 Szafarczyk Marcin Ochaby Małe 5 km LKS PogórzeTAK
443 Szafarczyk Eugenia Ochaby Małe 5 km runSZ-TeamTAK
444 Szczelina Marta Brzeszcze 5 km Nessi TeamTAK
445 Szemik Łukasz Żywiec 5 km BrakTAK
446 Szendzielorz Patryk Czechowice-Dziedzice 5 km Szwagry TeamTAK
447 Szewczyk Katarzyna Czechowice-Dziedzice 5 km Johnnie Runner TeamTAK
448 Szklanny-Reclik Elżbieta Pszczyna 5 km BrakTAK
449 Szkudlarek Artur Andrychów 5 km ANDRYCHÓW RUNNINGTAK
450 Szostok Natalia Łaziska Górne 5 km BrakTAK
451 Sztafa Marta Kobiernice 5 km BrakTAK
452 Sztandera Norbert Kęty 5 km NESSI TEAMTAK
453 Szturc Klaudia Jaworzno 5 km KB MCKIS JAWORZNOTAK
454 Szulc Artur Bielsko Biała 5 km BrakTAK
455 Szymański Adam Kęty 5 km K3TAK
456 Szymczak Małgosia Tychy 5 km BrakTAK
457 Szymeczko Jolanta Zaborze 5 km BrakTAK
458 Szypuła Ireneusz Jasienica 5 km BrakTAK
459 Ścigalski Jakub Niepołomice 5 km BrakTAK
460 Śleziak Dawid Kęty 5 km Kęcki HarpaganyTAK
461 Śpiewak Marek Buczkowice 5 km BrakTAK
462 Śpiewak Klaudyna Wieliczka 5 km Wolny WybiegTAK
463 Świderska Anna Wola 5 km PoWoli do CeluTAK
464 Świerkot Dominika Mazańcowice 5 km Decathlon Bielsko-Biała TAK
465 Talar Justyna Kozy 5 km SZYBKIE ŻÓŁWIE TAK
466 Tarańska Dorota Bujaków 5 km BrakTAK
467 Targosz Agnieszka Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
468 Terlikowski Jakub Kety 5 km BrakTAK
469 Tesluk Kuba Żory 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
470 Tokarz Dominik Oświęcim 5 km ENERGY OŚWIĘCIMTAK
471 Tomala Dawid Osiek 5 km Runsz-teamTAK
472 Treska Piotr Tychy 5 km Runhogs TychyTAK
473 Turowski Mariusz Opole 5 km ALUPROF OPOLETAK
474 Tyczyńska Małgorzata Pogwizdów 5 km BrakTAK
475 Tyczyńska Paulina Bielsko-Biała 5 km SZYBKIE ŻÓŁWIETAK
476 Udro Przemysław Pyskowice 5 km BrakTAK
477 Ulman Jacek Nowa Wieś 5 km Hejnał KętyTAK
478 Urbanek Małgorzata Bielskoo-Biała 5 km MARGO TEAMTAK
479 Urbaniak Witek Czechowice-Dziedzice 5 km Rozbiegamy to miasto - Czechowice-DziedziceTAK
480 Urbańczyk Alicja Pszczyna 5 km BrakTAK
481 Urbańczyk-Więcek Izabella Kęty 5 km BrakTAK
482 Virgallita Claudio Zaborze 5 km BrakTAK
483 Wacławczyk Paweł Opole 5 km ALUPROF OPOLETAK
484 Wandzel Artur Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
485 Warchał Katarzyna Kęty 5 km BrakTAK
486 Warchał Sławomir Kęty 5 km BrakTAK
487 Wardzała Michał Minoga 5 km Running PerformanceTAK
488 Wawrzyniak Dariusz Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
489 Wawrzyniak Kamil Kęty 5 km BrakTAK
490 Wąsowicz Justyna Bielsko Biała 5 km BrakTAK
491 Wąsowicz Marian Nowa Wieś 5 km BrakTAK
492 Wąsowicz Monika Jaworze 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
493 Wehsoly Natalia Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielko-BiałaTAK
494 Wenglorz Tomasz Kaczyce 5 km BrakTAK
495 Wiącek Paweł Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
496 Wieczorek Anna Skawina 5 km BrakTAK
497 Wieczorek Maciej Oświęcim 5 km Zadyszka Oswiecim / Speed Team BrzeszczeTAK
498 Wielopolski Łukasz Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
499 Wielopolski Michał Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
500 Wieronski Grzegorz Kęty 5 km Koper TeamTAK
501 Więcek Przemysław Kęty 5 km KĘCKIE HARPAGANYTAK
502 Więzik Jacek Witkowice 5 km Kogucik50+TAK
503 Witek Dominika Hecznarowice 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
504 Witkowski Marek Sucha Beskidzka 5 km #AdamCzerwinskiTeam TAK
505 Własińska Izabela Kęty 5 km BrakTAK
506 Własiński Kacper Kęty 5 km BrakTAK
507 Własiński Piotr Kęty 5 km BrakTAK
508 Włoch Mariusz Wieliczka 5 km BrakTAK
509 Wodniak Angela Wola 5 km PoWoli do CeluTAK
510 Wojdalska-Śledzińska Agata Kalisz 5 km Nessi TeamTAK
511 Wojtkowski Mateusz Skorogoszcz 5 km ALUPROF OPOLETAK
512 Wojtyła Szymon Wieliczka 5 km Wolny WybiegTAK
513 Wojtyła Janusz Czechowice-Dziedzice 5 km Wolny WybiegTAK
514 Wołoszyn Krystian kety 5 km BrakTAK
515 Wołyński Łukasz Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
516 Wójcik Tomasz Andrychów 5 km BrakTAK
517 Wójcik Paweł Brzeszcze 5 km Zadyszka Oświęcim TAK
518 Wróbel Marek Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
519 Wróblewska Karolina Dąbrowa Górnicza 5 km Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpilTAK
520 Wróblewski Jan Marian Bielsko Biała 5 km ALTRA SOUNIQ KS SPRINT BIELSKO-BIAŁATAK
521 Wykręt Maciej Czaniec 5 km BrakTAK
522 Wyrobek Marcin Witkowice 5 km BrakTAK
523 Wysocka Agnieszka Czechowice-Dziedzice 5 km Nessi TeamTAK
524 Wysocki Tomasz Czechowice-Dziedzice 5 km Nessi TeamTAK
525 Zacny Krzysztof Kęty 5 km ITALIAKRISTAK
526 Zacny Oskar Kęty 5 km ITALIAKRISTAK
527 Zajączek Mateusz Kęty 5 km BrakTAK
528 Załubska Beata Bielsko-Biała 5 km BTCTAK
529 Zaręba Katarzyna Kęty 5 km BrakTAK
530 Zarzecki Łukasz Wieprz 5 km BrakTAK
531 Zątek Zygmunt Kęty 5 km BrakTAK
532 Zielińska Sylwia Kęty 5 km BrakTAK
533 Zieliński Piotr Bulowice 5 km BrakTAK
534 Zięba Kinga Kęty 5 km BrakTAK
535 Zioberek Sebastian Oświęcim 5 km BrakTAK
536 Ziomek Tomasz Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
537 Ziółkowska Monika Kraków 5 km BrakTAK
538 Złoch Agnieszka Wilamowice 5 km Kęckie HarpaganyTAK
539 Złocki Marcin Kęty 5 km BrakTAK
540 Zolich Tomaz Kobiernice 5 km UMKS KĘCZANINTAK
541 Zoń Karolina Kobiernice 5 km UMKS Kęczanin KętyTAK
542 Żelichowska Izabela Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
543 Żelichowski Bartosz Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
544 Żelichowski Artur Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
545 Żelichowski Ryszard Porąbka 5 km Dogonić brataTAK
546 Żmij Sylwia Wilkowice 5 km BrakTAK
547 Żmij Jacek Wilkowice 5 km BrakTAK
548 Żółkiewicz Michał Bujaków 5 km BrakTAK
549 Żurek Michał Oświęcim 5 km BrakTAK
550 Żydek Justyna Polanka Wielka 5 km BB RunnersTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту