Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

KĘCKA PIĄTKA

Miejsce i termin: Kęty, 2019-06-09
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kętach pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty
Opis zawodów: Bieg odbędzie się dnia 09.06.2019 r. (niedziela).
Start i meta: Kęty- teren przyległy do TS Hejnał Kęty (ulica przy Parku Lipowym).
Biuro Zawodów czynne:
• w dniu 08.06.2019 r. (sobota) od godziny 9:00 do 18:00 w Hali Sportowej OSiR w Kętach, os. Nad Sołą 29;
• w dniu Biegu 09.06.2019 r. (niedziela) od godziny 8:00 do 11:30 Targowisko Miejskie przy TS Hejnał Kęty.
Dystans – 5 km drogą o nawierzchni asfaltowej, ulicami miasta Kęty (atest PZLA).
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa wynosi 25 zł brutto.
Opłatę należy uiścić na konto Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach:
nr konta: 09 1050 1070 1000 0024 0615 2559
Tytuł przelewu: „Wstęp na imprezę sportową, imię, nazwisko, data urodzenia” w terminie do 31.05.2019 r. Opłata startowa nie podlega zwrotowi.
Zawodnik od momentu rejestracji oraz pojawienia się na liście startowej na stronie internetowej ma maksymalnie 3 dni na uiszczenie opłaty startowej (decyduje data zaksięgowania na koncie)
Lista startowa zostanie zamknięta po zapisaniu się i wniesieniu opłaty startowej przez pierwszych 550 zawodników na bieg 5km.
Limit zawodników: 550
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Achinger Joanna Kęty 5 km BrakTAK
2 Achinger Marlena Kęty 5 km BrakTAK
3 Adamus Piotr Kęty 5 km BrakTAK
4 Adamus Katarzyna Kęty 5 km BrakNIE
5 Adamus Tomasz Bulowice 5 km BrakTAK
6 Arkuszewska Katarzyna Kęty 5 km BrakTAK
7 Babiński Radomir Witkowice 5 km Power KętyNIE
8 Balska Zuzanna Oświęcim 5 km www.patrykwieczorek.plTAK
9 Banaś Joanna Bielsko-Biała 5 km BrakNIE
10 Banaś Adrian Wadowice 5 km BrakNIE
11 Banaś Adrian Inwałd 5 km UNLIMITED Sport & LifestyleNIE
12 Bartuś Marcin Las 5 km Zadyszka Oświęcim NIE
13 Bereta Jolanta Nowa Wieś 5 km BrakNIE
14 Bies Mariusz Kęty 5 km KĘCKIE HARPAGANYTAK
15 Bilczewska Monika Kęty 5 km Kęckie HarpaganyNIE
16 Błasiak Leszek Kęty 5 km BrakTAK
17 Błasiak Marek KĘTY 5 km -NIE
18 Bogacz Aneta Kęty 5 km Kęckie Harpagany TAK
19 Boruch Katarzyna Zgierz 5 km BrakNIE
20 Boruch Adam Zgierz 5 km AGB TOrfyNIE
21 Boryczka Szymon Miedzyrzecze 5 km PoWoli do celuTAK
22 Bratkowski Slawomir Czechowice-Dziedzice 5 km BrakNIE
23 Brudkiewicz-Paździora Aneta Wierzchosławice 5 km Ekipa z TarnowaNIE
24 Bryzek Sebastian Nowa Wieś 5 km BrakNIE
25 Bubiak Ewelina Kęty 5 km BrakTAK
26 Bubiak Łukasz Kęty 5 km BrakTAK
27 Bukowska Joanna Katowice 5 km Nessi TeamTAK
28 Bukowska Paulina Michałowice 5 km BrakNIE
29 Bukowska Elżbieta Michałowice 5 km BrakNIE
30 Bukowski Łukasz Katowice 5 km Nessi Team TAK
31 Bukowski Dawid Michałowice 5 km BrakNIE
32 Bukowski Piotr Michałowice 5 km BrakNIE
33 Chmiel Dominika Wadowice 5 km Endorfiny WadowiceTAK
34 Chomentowska-Gluza Monika Kęty 5 km BrakTAK
35 Christ Artur Kęty 5 km BrakTAK
36 Christ Patrycja Kęty 5 km BrakTAK
37 Christ Andrzej Kety 5 km BrakTAK
38 Cierpiałek Jakub Inwałd 5 km UNLIMITED Sport & LifestyleNIE
39 Czerniawska Beata Bielsko-Biała 5 km BB RunnersNIE
40 Czerwińska Angelika Katowice 5 km K!OTNIE
41 Czmok Paulina Tychy 5 km BrakTAK
42 Czulak Karolina Kęty 5 km BrakNIE
43 Czulak Daniel Kęty 5 km BrakNIE
44 Czypionka Żaneta Tychy 5 km Nessi TeamTAK
45 Dąbrowska Agnieszka Nowa Wieś 5 km Kęckie HarpaganyTAK
46 Dobrocińska Ewelina Hecznarowice 5 km BrakTAK
47 Dobrociński Karol Hecznarowice 5 km BrakTAK
48 Dobry Teresa Bielsko Biała 5 km BrakNIE
49 Dokupil Patrycja Nowa Wieś 5 km BrakTAK
50 Dokupil Kinga Nowa Wieś 5 km BrakTAK
51 Drabek Znigniew Kobiernice 5 km BrakNIE
52 Drabicka Magdalena Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
53 Dunat Małgorzata Kęty 5 km -TAK
54 Dunat Szymon Kęty 5 km -TAK
55 Eisler Anna Cięcina 5 km NESSI TEAMTAK
56 Eisler Tomasz Cięcina 5 km NESSI TEAMTAK
57 Ekiert Krzysztof Andrychów 5 km BrakTAK
58 Fabia Marcin Kęty 5 km BrakTAK
59 Fałowska Sonia Andrychów 5 km BrakTAK
60 Faron Wacław Nowa Wieś 5 km K3NIE
61 Fedorowicz Marta Pyskowice 5 km BrakTAK
62 Foryś Edyta Kęty 5 km BrakTAK
63 Fraś Krzysztof Bulowice 5 km BrakTAK
64 Furtak Krzysztof Kęty 5 km BrakTAK
65 Fyda Robert Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
66 Gawlas Krzysztof Górki Wielkie 5 km BrenskieKierpce.plTAK
67 Giedwiłło Marta Tychy 5 km Nessi TeamTAK
68 Gołek Mateusz Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
69 Górka Krzysztof Guras Jawiszowice 5 km Z bieganiem mi do górNIE
70 Górka Joanna Bielany 5 km BrakNIE
71 Grabiańska Katarzyna Katowice 5 km Viking Training CenterTAK
72 Grabowska Iwona Kęty 5 km Nessi TeamTAK
73 Gromczak Beata Kęty 5 km BrakTAK
74 Grzesiak Marcin Kęty 5 km BrakNIE
75 Haczek Sabina Żywiec 5 km Wellnessowy Team Biegowy TAK
76 Halatek Bernadeta Kęty 5 km BrakNIE
77 Handy Samanta Kęty 5 km PoWoli do celuTAK
78 Handzlik Marek Kety 5 km BrakNIE
79 Handzlik Artur Kęty 5 km BrakTAK
80 Hankus Olimpia Świnna 5 km Hankus TeamTAK
81 Hankus Łukasz Świnna 5 km Hankus TeamTAK
82 Herda Sławomir Cieszyn 5 km chilloutTAK
83 Horak Roland Kęty 5 km Kęckie HarpaganyNIE
84 Hrapkowicz Marek Kęty 5 km Kęckie Harpagany NIE
85 Iskierka Anna Kęty 5 km BrakNIE
86 Iskierka Bartosz Kęty 5 km BrakNIE
87 Janik1 Paweł Kęty 5 km Kęckie HARPAGANY NIE
88 Jasiński Roman Kęty 5 km BrakNIE
89 Jędrusik Dawid Brzeszcze 5 km BrakTAK
90 Jucha Monika Bielsko-Biała 5 km Szybkie ŻółwieNIE
91 Jurzak Jarosław Kęty 5 km BrakNIE
92 Kaczmarczyk Ryszard Kobiernice 5 km 4FuNTAK
93 Kajdana Mariusz Bielsko-Biała 5 km soUNIQNIE
94 Kalamus Mirosław Łodygowice 5 km 1978NIE
95 Kalemba Magdalena Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
96 Kałuża Basia Bielsko Biała 5 km BrakNIE
97 Kania Katarzyna Kęty 5 km BrakTAK
98 Kania Wanda Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
99 Kania Agnieszka Łaziska Górne 5 km Nessi Team TAK
100 Kania Marcin Łaziska Górne 5 km BrakTAK
101 Kanik-Piątek Aleksandra Kęty 5 km BrakNIE
102 Kantorowska Anna Wola 5 km PoWoli do CeluTAK
103 Karawacki Grzegorz Kęty 5 km BrakNIE
104 Kasperek Paulina Bulowice 5 km Kęckie HarpaganyNIE
105 Kasperek Rafał Kęty 5 km BrakNIE
106 Kaźmierczak Karolina Łapanów 5 km BrakTAK
107 Khmara Andrii Czerkaski obwód/ Talne 5 km BrakTAK
108 KIZNAR TOMASZ Rzyki 5 km ANDRYCHÓW RUNNINGNIE
109 Klaja Krzysztof Poręba Wielka 5 km 8 Baza Lotnictwa Transportowego NIE
110 Klimas Adrian Kobiernice 5 km Gang Dzikich WieprzówTAK
111 Kłaput Natalia Wadowice 5 km ZzKrTAK
112 Kłaput Dorota Wadowice 5 km BrakTAK
113 Knapik Aleksandra Kęty 5 km BrakTAK
114 Knapik Jakub Kęty 5 km BrakTAK
115 Knopek Bartłomiej Bieruń 5 km BrakTAK
116 Kobielus Marcin Bulowice 5 km BrakNIE
117 Kobyłczyk Tomasz Bulowice 5 km RKS CHUWDUNIE
118 Kociołek Małgorzata Buczkowice 5 km BrakTAK
119 Kociołek Paweł Buczkowice 5 km BrakTAK
120 Kocoń Karolina Ustroń 5 km BrakTAK
121 Koczur Michał Bulowice 5 km -TAK
122 Kojder Joanna Kęty 5 km BrakNIE
123 Kojder Lena Kęty 5 km BrakNIE
124 Kojder Sebastian Kęty 5 km BrakNIE
125 Kołaczyk Ewelina Łęki 5 km BrakTAK
126 Konior Katarzyna Kęty 5 km -NIE
127 Kowalska Natalia CZECHOWICE-DZIEDZICE 5 km BrakNIE
128 Krochmalska Jagoda Bytom 5 km Nessi TeamTAK
129 Kruz Joanna Myszków 5 km NESSI TEAMTAK
130 Kryska Eliza Bielsko-Biała 5 km BrakNIE
131 Krzak Anna Andrychów 5 km BrakTAK
132 Kuchejda Ilona Węgierska Górka 5 km BrakTAK
133 Kućka Agnieszka Kozy 5 km BrakTAK
134 Kujawski Dawid Bielsko- Biała 5 km BrakTAK
135 Kula Ilona KĘTY 5 km KoperTeamNIE
136 Kwaśniewska Beata Hecznarowice 5 km BrakNIE
137 Laszczak Mariusz Grojec 5 km BrakTAK
138 Listowski Andrzej Namysłów 5 km SPORTMASTERS LANIE
139 Łata Ewelina Woźniki 5 km ENDORFINYTAK
140 Łęcki Andrzej Kęty 5 km KoperTeamNIE
141 Łucarz Anna Brzezinka 5 km NESSI TEAMTAK
142 Macięga Aleksandra Wadowice 5 km BrakTAK
143 Madej Maciej Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
144 Madejski Dawid Żarki 5 km Lacho TeamTAK
145 Malarczyk Sławomir Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
146 Malinowska Małgorzata Gilowice 5 km Powoli do celuTAK
147 Malinowski Krzysztof Gilowice 5 km Powoli do celuTAK
148 Mamcarz Szymon Sucha Beskidzka 5 km SuskibiegaczTAK
149 Mamcarz Alicja Sucha Beskidzka 5 km SuskibiegaczTAK
150 Martyniak Rafał Kęty 5 km BrakNIE
151 Maruszczak Justyna Bytom 5 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
152 Maruszczak Marek Bytom 5 km BrakTAK
153 Matlak-Oczko Joanna Kęty 5 km BrakNIE
154 Matusiak Katarzyna Kęty 5 km BrakTAK
155 Miga Aneta Kęty 5 km BrakNIE
156 Miklusiak Iwona Stryszawa 5 km BrakTAK
157 Moric Anna Pszczyna 5 km Nessi TeamTAK
158 Moryson Ewelina Andrychow 5 km BrakNIE
159 Mrowiec Szymon Bulowice 5 km Koper TeamNIE
160 Mrowiec Jan Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
161 Mrozik Katarzyna Hecznarowice 5 km BrakTAK
162 Mrozik Aleksandra Hecznarowice 5 km BrakTAK
163 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza 5 km Brak NIE
164 Myśliwiec Monika Brzeszcze 5 km BrakTAK
165 Nabielec Joanna Kraków 5 km ITMBW KrakówTAK
166 Nadolska Katarzyna Kobiernice 5 km BrakTAK
167 Natkaniec Aleksander Wilamowice 5 km PIONEX TEAMNIE
168 Niedziela Joanna Kęty 5 km BrakTAK
169 Niedziela Andrzej Kęty 5 km BrakNIE
170 Nikiel-Muś Paulina Kęty 5 km BrakTAK
171 Nowak Martyna Andrychow 5 km K!OTTAK
172 Noworyta Grzegorz Rudze 5 km don't give upTAK
173 Oslak Marcin Kobiernice 5 km BeskidTriNIE
174 Pająk Magdalena Hecznarowice 5 km BrakNIE
175 Pałosz Tomasz Czaniec 5 km BrakTAK
176 Papuga Dariusz Jawiszowice 5 km Zadyszka OświęcimTAK
177 Papuga Iwona Jawiszowice 5 km Zadyszka OświęcimTAK
178 Parszewski Łukasz Jaworze 5 km BrakNIE
179 Pawelak Wojciech Kęty 5 km Koper team NIE
180 Pawlus-Dusik Beata Brzuśnik 5 km Nessi TeamNIE
181 Pękala Łukasz Kęty 5 km BrakTAK
182 Piątek Łukasz Kęty 5 km BrakNIE
183 PIERKIEL IRENEUSZ OSIEK 5 km brakNIE
184 Piętko Dariusz Bielsko-Biała 5 km ORANGE POLSKATAK
185 Piotrowski Tomasz Bulowice 5 km BrakTAK
186 Placuch Kinga Bielsko Biała 5 km BrakNIE
187 Plonka Paweł Nowa Wieś 5 km Stajnia KomarówTAK
188 Płonka Gabriela Żywiec 5 km BrakTAK
189 Płonka Bernadetta Andrychów 5 km BrakTAK
190 Płonka Hubert Nowa Wieś 5 km Stajnia KomarówTAK
191 Płóciennik Aleksandra Bielsko-Biała 5 km -TAK
192 Płuchowska Grazyna Bielsko-Biała 5 km BrakNIE
193 Płuchowska Grażyna Bielsko-Biała 5 km BrakNIE
194 Polak Rafał Kęty 5 km KetyNIE
195 Połaciak Sławomir Kęty 5 km BrakTAK
196 Porębska Aleksandra Oświęcim 5 km BrakTAK
197 Porębski Marek Oświęcim 5 km Zadyszka Oświęcim /Speed team Brzeszcze TAK
198 Procner Rafał Bulowice 5 km BrakTAK
199 Przesór Barbara Brzezinka 5 km Zadyszka Oświęcim TAK
200 Przybyła Violetta Tychy 5 km Nessi TeamTAK
201 Pszczółka Józef Kęty 5 km MKS TEMPO KĘTYTAK
202 Pudełko Szymon Kęty 5 km BrakTAK
203 Rapacz Emilia Kęty 5 km BrakTAK
204 Rapacz Adam Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
205 Reclik Łukasz Pszczyna 5 km BrakTAK
206 Romik Małgorzata Kęty 5 km BrakTAK
207 Rozmus Wojciech Góra 5 km PoWoli do CeluTAK
208 Rozmus Ewa Góra 5 km PoWoli do CeluTAK
209 Rozmus-Procner Patrycja Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
210 Rusek Krzysztof Nowa Wieś 5 km Kęckie Harpagany TAK
211 Rusin Anna Porąbka 5 km Kęckie HarpaganyTAK
212 Rusinek Grzegorz Kęty 5 km BrakTAK
213 Sadlik Barbara Kęty 5 km -NIE
214 Sałata Marcin Hecznarowice 5 km BrakTAK
215 Sidło Ireneusz Kęty 5 km UMKS Kęczanin TAK
216 Skoczek Agnieszka Cieszyn 5 km O co BiegaTAK
217 skoczylas wojciech kobiernice 5 km BrakNIE
218 Skoczylas Wojciech Kobiernice 5 km BrakNIE
219 Skrzypek Marta Cięcina 5 km BrakNIE
220 Słowik Weronika Tychy 5 km Nessi TeamTAK
221 Sokołowska Anna Meszna 5 km BrakNIE
222 Sokołowski Piotr Meszna 5 km BrakNIE
223 Sokołowski Sławomir kęty 5 km BrakTAK
224 Spiesz Marcin Kęty 5 km Pokonam GraniceNIE
225 Stańczak Anna Czaniec 5 km Wkurw_team NIE
226 Stępień-Wyrobiec Olga Jaworzno 5 km JKLA JAWOR JAWORZNONIE
227 Stypuła Marcin Kęty 5 km BrakTAK
228 Stypuła Justyna Kęty 5 km BrakTAK
229 Surma Bożena Kęty 5 km Kęckie Harpagany TAK
230 Szczelina Marta Brzeszcze 5 km Nessi TeamTAK
231 Szemik Patrycja Bielsko-Biała 5 km BrakNIE
232 Szemik Łukasz Żywiec 5 km BrakTAK
233 Szewczyk Katarzyna Czechowice-Dziedzice 5 km Johnnie Runner TeamTAK
234 Szklanny-Reclik Elżbieta Pszczyna 5 km BrakTAK
235 Sztafa Marta Kobiernice 5 km BrakNIE
236 Szturc Klaudia Jaworzno 5 km BrakNIE
237 Szymański Adam Kęty 5 km K3TAK
238 Ścigalski Jakub Niepołomice 5 km BrakNIE
239 Śleziak Dawid Kęty 5 km Kęcki HarpaganyNIE
240 Świątek Krzysztof Rzeczyca 5 km BrakNIE
241 Świderska Anna Wola 5 km PoWoli do CeluTAK
242 Turek Łukasz Warszawa 5 km Latające Ho(L)endryNIE
243 Tyczyńska Małgorzata Pogwizdów 5 km BrakTAK
244 Tyczyńska Paulina Bielsko-Biała 5 km SZYBKIE ŻÓŁWIETAK
245 Udro Przemysław Pyskowice 5 km BrakTAK
246 Ulman Jacek Nowa Wieś 5 km Hejnał KętyTAK
247 Urbaniak Witek Czechowice-Dziedzice 5 km Rozbiegamy to miasto - Czechowice-DziedziceTAK
248 Urbańczyk Alicja Pszczyna 5 km BrakNIE
249 Wawrzyniak Dariusz Kęty 5 km Kęckie HarpaganyTAK
250 Wawrzyniak Kamil Kęty 5 km BrakTAK
251 Widlarz Grzegorz Bielsko-Biała 5 km BrakNIE
252 Wieczorek Patryk Oświęcim 5 km Speed Team BrzeszczeTAK
253 Wieczorek Maciej Oświęcim 5 km Zadyszka Oswiecim / Speed Team BrzeszczeTAK
254 Wiercigroch Marcin Czaniec 5 km BrakNIE
255 Więcek Przemysław Kęty 5 km BrakNIE
256 Więzik Jacek Witkowice 5 km Kogucik50+NIE
257 Witkowski Marek Sucha Beskidzka 5 km #AdamCzerwinskiTeam TAK
258 Wodniak Angela Wola 5 km PoWoli do CeluTAK
259 Wojdalska-Śledzińska Agata Kalisz 5 km Nessi TeamTAK
260 Wołyński Łukasz Bielsko-Biała 5 km BrakTAK
261 Wójcik Tomasz Andrychów 5 km BrakTAK
262 Wróblewski JanMarian Bielsko Biała 5 km ALTRA SOUNIQ KS SPRINT BIELSKO-BIAŁANIE
263 Wykręt Maciej Czaniec 5 km BrakTAK
264 Załubska Beata Bielsko-Biała 5 km BTCTAK
265 Zięba Kinga Kęty 5 km BrakNIE
266 Zięcina Agnieszka Wola 5 km BrakNIE
267 Ziomek Tomasz Bielsko-Biała 5 km Decathlon Bielsko-BiałaNIE
268 Zoń Karolina Kobiernice 5 km UMKS Kęczanin KętyTAK
269 Żelichowska Izabela Kęty 5 km Kęckie HarpaganyNIE
270 Żelichowski Bartosz Kęty 5 km Kęckie HarpaganyNIE
271 Żelichowski Artur Kęty 5 km Kęckie HarpaganyNIE
272 Żółkiewicz Michał Bujaków 5 km BrakTAK
273 Żuk-Świątek Barbara Rzeczyca 5 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту