Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXVII MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PO ZIEMI MAKOWSKIEJ

Miejsce i termin: Maków Podhalański, 2019-05-18
Organizator: Burmistrz Makowa Podhalańskiego
Miejski Klub Sportowy „Halniak”
Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim
Powiat Suski
Opis zawodów: Międzynarodowy Bieg Uliczny po Ziemi Makowskiej jest pierwszym etapem Ligi Biegowej Powiatu Suskiego (kolejne to: V Półmaraton Fantoma - Bieg pod Groniem o Puchar Wójta Gminy Stryszawa, Marsz Nordic Walking o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Stryszawa, Bieg w Jordanowie, Marsz Nordic Walking o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Stryszawa oraz oraz V Charytatywny Bieg Niepodległości - w Zembrzycach)

Trasę biegu stanowią ulice miasta Maków Podhalański (trasa posiada atest PZLA; bieg płaski, trasa okrężna; nawierzchnia: asfalt, kostka brukowa, ścieżka mineralna).
a) bieg główny - 10.000 m: 2 pętle o długości 5 000 m każda;
b) bieg na - 5 000 m - 1 pętla;
c) marsz Nordic Walking - 5 000 m - 1 pętla.

Biuro zawodów
8.00 – 10.00 – zapisy do biegu głównego
12.00 – 13.30 - zapisy do biegów dzieci

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: . Przy zapisie on-line Uczestnicy:
- biegu głównego zobowiązani są do wpłacenia 30 zł wpisowego,
- biegu na 5 km i marszu Nordic Walking zobowiązani są do wpłacenia 20 zł wpisowego
na konto Organizatora:
MIEJSKI KLUB SPORTOWY „HALNIAK” ul. Sportowa 2 34-220 Maków Podhalański
rachunek bankowy nr: 08 8799 0001 0010 0100 1078 0001 Bank Spółdzielczy Jordanów o/Maków Podhalański (wpłata na konto do dnia 13.05.2019r. - za termin wpłaty przyjmuje się datę wpływu środków na konto Organizatora).

W dniu zawodów opłata startowa wynosi
- w biegu głównym 40 zł,
- w biegu na 5 km i marszu Nordic Walking 30 zł.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antolak Edward Katowice bieg 10 km TKKF Saturn CzeladźTAK
2 Bahranowska Maria Kraków bieg 5 km 1993TAK
3 Baran Jacek Świnna Poręba bieg 5 km BrakTAK
4 Baranowski Mirosław Katowice bieg 10 km BrakTAK
5 Bąk Łukasz Podwilk bieg 5 km BrakNIE
6 Bąk Grzegorz Podwilk bieg 5 km BrakNIE
7 Bednarz Wacław Jordanów bieg 10 km BrakTAK
8 Bilnik Łukasz Zembrzyce bieg 5 km Beskid Run TeamTAK
9 Błażejewski Dominik Wrocław bieg 5 km BrakNIE
10 Bomba Damian Świętochłowice bieg 5 km BrakTAK
11 Boniface Wambua nduva Eldoret bieg 10 km Individual NIE
12 Bruzda Sebastian Maków Podhalański bieg 5 km BrakNIE
13 Cholewa Jan Sucha Beskidzka bieg 10 km BrakNIE
14 Czarnecka Karolina Kościelisko bieg 10 km KB Śnieżka 1602TAK
15 Didovodiuk Dmytro Ivano-Frankivsk bieg 10 km SC BIG-TIME RIVNENIE
16 Didovodiuk Olesia Ivano-Frankivsk bieg 10 km SC BIG-TIME RIVNENIE
17 Drabik Emil Mszana Dolna bieg 10 km MOK Mszana Dolna TAK
18 Duda Lucyna Mogilany bieg 5 km WATAHA Łączy nas bieganieNIE
19 Dymarski Maciej Wrocław bieg 10 km BrakNIE
20 Dyrek Michał Mszana Górna bieg 10 km MOK Mszana DolnaTAK
21 Działek Jarosław Kraków bieg 5 km BrakTAK
22 Elasri Abderrahim Chorzow bieg 10 km Individual NIE
23 Florek Michał Kraków marsz Nordic Walking 5 km Wojsko PolskieTAK
24 Gacek Grzegorz Jordanów bieg 10 km Pszczółka TeamTAK
25 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze bieg 10 km Festiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójTAK
26 Gratka Mirosław Kojszówka marsz Nordic Walking 5 km LUX TORPEDA MałopolskaTAK
27 Gratka Beata Kojszówka bieg 10 km LUX TORPEDA MałopolskaTAK
28 Guzik Michał Justynów bieg 5 km BrakNIE
29 Hasik Zbigniew Sosnowiec bieg 10 km BrakTAK
30 Hobot Elżbieta Bystra bieg 5 km BrakNIE
31 Jałocha Zofia Jordanów bieg 5 km BrakTAK
32 Jankowska Wioletta Katowice Poland marsz Nordic Walking 5 km Poszli w lasNIE
33 Jankowski Andrzej Katowice marsz Nordic Walking 5 km Poszli w lasNIE
34 Janusz Barbara Kaniów bieg 10 km BrakNIE
35 Jarząbek Robert Spytkowice bieg 10 km ITMBW KrakówNIE
36 Jarzębowicz Paweł Oświęcim bieg 10 km Zadyszka TAK
37 Jarzyna Anna Jasienica marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
38 Jarzyna Michał Wrocław bieg 10 km BrakTAK
39 Kastelik Szymon Gilowice bieg 5 km Grzmot GilowiceTAK
40 Kąkol Jarosław Stryszawa bieg 5 km Ludzie JaraTAK
41 Kilian Mateusz Kraków bieg 10 km Józefińska TeamTAK
42 Kiliarska Valentyna Nikolaev bieg 10 km BrakNIE
43 Kimaiyo Cherop Hammington Budgozszs bieg 10 km Individual NIE
44 Kosoń Marcin Kraków bieg 10 km Lacho TeamNIE
45 Kowalczyk Joanna Kraków marsz Nordic Walking 5 km LUX TORPEDA MałopolskaNIE
46 Kowalczyk Tadeusz Kraków marsz Nordic Walking 5 km LUX TORPEDA MałopolskaNIE
47 Kowalski Jan Wieliczka bieg 10 km Kowal WieliczkaNIE
48 Kozaczkiewicz Aneta Krakow bieg 10 km BrakTAK
49 Kozina Marcin Kraków bieg 10 km BrakNIE
50 Król-Rusin Anna Maków Podhalański marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
51 Kudzia Szymon Grzechynia bieg 10 km BrakNIE
52 Kulak Agata Podwilk bieg 5 km BrakNIE
53 Kulak Janusz Podwilk bieg 5 km BrakNIE
54 Kulak Szymon Podwilk bieg 5 km BrakNIE
55 Kwak Łukasz Stryszawa bieg 10 km BrakTAK
56 Lohish Artsiom Grodno bieg 10 km GRODNOOBLSPORTNIE
57 Lucy Cheruiyot Eldoret bieg 10 km Individual NIE
58 Łysiak Krzysztof Maków Podhalański bieg 10 km BrakNIE
59 Łysiak Paulina Kraków bieg 5 km BrakNIE
60 Łyżnicki Zygmunt Mszana Dolna bieg 10 km MOK Mszana DolnaTAK
61 Malinowski Paweł Kraków marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
62 Marchuk Sergii luck bieg 10 km MK LucheskNIE
63 Metto David Eldoret bieg 10 km Individual NIE
64 Miklusiak Iwona Stryszawa bieg 5 km BrakNIE
65 Misiniec Bogdan Zubrzyca Górna bieg 5 km Pszczółka TeamTAK
66 Mizia Marta Krakow bieg 10 km Kizie MizieTAK
67 Mizia Ryszard Krakow bieg 10 km BrakTAK
68 Molenda Agnieszka krakow bieg 5 km JÓZEFIŃSKA TEAMTAK
69 Myśliwiec Jan Ślemień marsz Nordic Walking 5 km Olimpijczyk GilowiceNIE
70 Nadkański Marek Mszana Górna bieg 10 km MOK Mszana DolnaTAK
71 Natanek Mariusz Kraków bieg 10 km Kraków AirportNIE
72 Nieciąg Sabina Śleszowice marsz Nordic Walking 5 km Mocni - Pomocni TAK
73 Nowak Justyna Jordanów bieg 10 km UKS Delta JordanówNIE
74 Okseniuk Sergii luck bieg 10 km MK LucheskNIE
75 Okseniuk Oksana luck bieg 10 km MK LucheskNIE
76 Opryszek Bogusław Kraków bieg 10 km ITMBW KrakówNIE
77 Ordzowiały Piotr Osielec marsz Nordic Walking 5 km Lux Torpeda MałopolskaTAK
78 Orzeł Krzysztof Wegrzce Wielkie bieg 10 km Grupa ZUENIE
79 Ostafin Szymon Trzebunia bieg 5 km HUSARIA RACE TEAM TAK
80 Pająk Marcin Milton bieg 10 km BrakNIE
81 Paździora Mariusz Wadowice marsz Nordic Walking 5 km LUX Torpeda MałopolskaTAK
82 Pączek Weronika Sułkowice Łęg bieg 5 km Andrychów Running NIE
83 Piechowska Anna Kraków marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
84 Pierzynka Zbigniew Kraków bieg 10 km BrakNIE
85 Płoska Monika Katowice bieg 5 km BrakTAK
86 Pudzisz Ryszard Ludźmierz bieg 10 km mok Mszana DolnaTAK
87 Ratkowska Małgorzata Świecie bieg 10 km The Runners Świecie NIE
88 Romanenko Roman Dnepr bieg 10 km Kuzin teamNIE
89 Rusin Wacław PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX bieg 5 km BrakTAK
90 Rusiuk Yurii Shklyn bieg 10 km SC BIG-TIME RIVNENIE
91 Ryś Wacław Myślenice bieg 5 km Zarabie-biegaNIE
92 Rzepa Andrzej Grodzisko bieg 10 km BrakTAK
93 Rzeszótko Marcin Osielec bieg 5 km BrakNIE
94 Sala Andrzej Kojszówka marsz Nordic Walking 5 km Podbabiogorskie Nordic Walking NIE
95 Sarna Karolina Białka bieg 5 km OSP BIAŁKATAK
96 Siess Jarosław Pabianice bieg 10 km BrakTAK
97 Sikora Alicja Bielsko Biala bieg 10 km TEAM SIKORANIE
98 Sikora Marta krakow bieg 10 km JÓZEFIŃSKA TEAMTAK
99 Sikora Stefan Bielsko Biala bieg 10 km TEAM SIKORANIE
100 Slavenski Ilya Gomel bieg 10 km ACHILLES-LESZNO NIE
101 Somava Irina Grodno bieg 10 km GRODNOOBLSPORTNIE
102 Stachowski Damian Stryszawa bieg 10 km MOCNI POMOCNITAK
103 Steczek Jerzy Maków Podhalański bieg 5 km BrakTAK
104 Stefanenko Tatsiana Grodno bieg 10 km GRODNOOBLSPORTNIE
105 Szpak Gabriela Sidzina bieg 5 km BrakNIE
106 Szwed Tomasz Kurów bieg 5 km OSP KURÓWTAK
107 Szwed Karolina Kurów bieg 5 km OSP KURÓWTAK
108 Tomaszek-Kosoń Bernadeta Kraków bieg 10 km Azs Awf Kraków MastersNIE
109 Tracz Łukasz Jarosław bieg 10 km www.treningfizjoterapia.plTAK
110 Veretskyi Pavlo Donetsk bieg 10 km BrakNIE
111 Verkhavodkin Henadz Grodno bieg 10 km GRODNOOBLSPORTNIE
112 Wajdzik Adam Krzeszów marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
113 Wcisło Paulina Białka bieg 5 km ZOZTAK
114 Wicherek Maciej Kraków bieg 10 km ITMBWNIE
115 Wilga Katarzyna Kraków bieg 5 km Józefińska TeamNIE
116 Wilga Ewa Kraków bieg 10 km BrakTAK
117 Wilk Agnieszka Łazy bieg 5 km BrakTAK
118 Winkler Agata Myślenice bieg 5 km Active AcademyTAK
119 Winkler Adam Myślenice bieg 5 km BrakTAK
120 Witkowski Marek Sucha Beskidzka bieg 10 km SuskibiegaczNIE
121 Woźniak Barbara Kraków bieg 10 km BrakTAK
122 Woźniczka Radosław Kraków bieg 10 km JÓZEFIŃSKA TEAMTAK
123 Wójcik Tomasz Rudze bieg 10 km BrakNIE
124 Wójcik Janusz Raba Wyżna bieg 10 km MOK Mszana DolnaTAK
125 Wójcik Mariusz Osielec bieg 10 km BrakNIE
126 Wójcik Jakub Osielec bieg 10 km BrakNIE
127 Wrońska Beata Jasło bieg 10 km BrakTAK
128 Wróbel Karolina Sucha Beskidzka bieg 5 km #AdamCzerwińskiTeamTAK
129 Wydra Jan Mszana Dolna bieg 10 km MOK Mszana DolnaTAK
130 Wywłoka Paulina Wierzbna bieg 10 km Salco Garmin TeamTAK
131 Zachara Maria Rabka-Zdrój bieg 10 km BrakTAK
132 Zaręba-Głód Emanuel Baczyn bieg 5 km BrakTAK
133 Zemła Michał Wadowice bieg 10 km BrakTAK
134 Żurek Elżbieta Stryszawa bieg 5 km BrakTAK
135 Żurek Jan Stryszawa bieg 5 km BrakTAK
136 Żurek Przemysław Stryszawa bieg 5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту