Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

NARODOWY BIEG STULECIA NA 10 KM
OD BAŁTYKU DO TATR - TARCZYN 2019

Miejsce i termin: Tarczyn, 2019-09-15
Organizator: OGANIZATOR
Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.
WSPÓŁORGANIZATOR
Zespół Szkół Gimnazjum & Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów.
PATRONAT
Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.

Kontakt z organizatorem tel. 608 055 374; e-mail polmaraton-tarczyn@wp.pl
Opis zawodów: Dystans 10 km trasa ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, start o godz. 10:15.
Biuro biegu będzie czynne 14 września od godz.16 do 20 i 15 września od godz. 8 do 10 w hali sportowej przy ZS w Tarczynie, ul. Szarych Szeregów 8.
Zgłoszeń można dokonywać wyłącznie elektronicznie do dnia 12.09.2019 do godz. 24:00 na stronie: tarczyn-polmaraton.pl
Nie będzie można dokonać zgłoszenia w biurze biegu w dniach 14-15.09.2019.
Wpisowe i wpłata: 49 zł pakiet „standard” (udział w biegu, numer startowy, koszulka techniczna).
Uwaga !!! Osobom zgłaszającym się po 6 czerwca 2019, nie gwarantujemy wybranych
rozmiarów koszulek.
Strona WWW: https://tarczyn-polmaraton.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Arak Radosław Zimna Woda bieg 10 km BrakTAK
2 Augustyniak Mariusz Marki bieg 10 km BrakTAK
3 Basiak Piotr Warka bieg 10 km BrakTAK
4 Basza Grzegorz Młochów bieg 10 km BrakTAK
5 Bazga Anna Sękocin Stary bieg 10 km BrakTAK
6 Bąbel Wojciech Huta Żabiowolska bieg 10 km BubbleAdsTAK
7 Bąk Tomasz Czarny Las bieg 10 km UKS TOM BEE TEAMTAK
8 Bienkiewicz Ariel Grójec bieg 10 km BrakTAK
9 Bimkiewicz Jarosław Lublin bieg 10 km AZS UMCS LublinTAK
10 Brzęczek Izabela Józefoslaw bieg 10 km BrakTAK
11 Buczek Natalia Tarczyn bieg 10 km OSP KSRG KOTORYDZTAK
12 Burzykowska Justyna Pruszków bieg 10 km BrakTAK
13 Cipiur Mariola Pawłowice bieg 10 km BrakTAK
14 Czajkowska Dorota Mysiadło bieg 10 km 1978TAK
15 Czajkowski Mariusz Mysiadło bieg 10 km BrakTAK
16 Czerniszewski Marcin Chynow bieg 10 km BrakTAK
17 Dąbrowski Konrad Tarczyn bieg 10 km BrakTAK
18 Dądzik Piotr Ustanów bieg 10 km BrakTAK
19 Dądzik Aleksandra Ustanów bieg 10 km BrakTAK
20 Dądzik Maja Ustanów bieg 10 km BrakTAK
21 Dębska Renata Rosołów bieg 10 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
22 Dłutowski Łukasz Tarczyn bieg 10 km BrakTAK
23 Domaradzki Wiesław Dwórzno bieg 10 km BrakTAK
24 Duch Emil Warszawa bieg 10 km BrakTAK
25 Feller Arkadiusz Błędów bieg 10 km Błędowska WatahaTAK
26 Ficoń Monika Warszawa bieg 10 km BrakTAK
27 Gawroński Michał Głowaczów bieg 10 km BrakTAK
28 Gigiel Paweł Złotokłos bieg 10 km -TAK
29 Glapiński Igor Tarczyn bieg 10 km BrakTAK
30 Głodek Marcin Stężyca bieg 10 km DSS ORLĘTATAK
31 Górski Paweł Błędów bieg 10 km BŁĘDOWSKA WATAHATAK
32 Grzegrzółka Łukasz Złotokłos bieg 10 km BrakTAK
33 Grzegrzółka Mikołaj Złotokłos bieg 10 km BrakTAK
34 Hiczewski Michał Piaseczno bieg 10 km M.I.L.A.TAK
35 Justyński Robert Pawłowice bieg 10 km BrakTAK
36 Kaczorowski Krzysztof Radom bieg 10 km BrakTAK
37 Kanios Beata Lesznowola bieg 10 km BrakTAK
38 Kantor Marcin Ksiezak bieg 10 km 1973TAK
39 Karolak Karol Łazy bieg 10 km M.I.L.A.TAK
40 Karolak Monika Łazy bieg 10 km M.I.L.A.TAK
41 Kiljańczyk Dominik Tarczyn bieg 10 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
42 Klimek Beata Rawa Mazowiecka bieg 10 km BrakTAK
43 Kłos Maja Tarczyn bieg 10 km TARCZYNTAK
44 Kociszewski Krzysztof Warszawa bieg 10 km WarszawiakyTAK
45 Kościk Jakub Warszawa bieg 10 km Królewski Klub BiegaczaTAK
46 Kowalczyk Anna Warka bieg 10 km BrakTAK
47 Kowalczyk Piotr Warka bieg 10 km BrakTAK
48 Krupa Anna Tarczyn bieg 10 km BrakTAK
49 Kudlak Monika Ruda bieg 10 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
50 Kundys Karolina Warszawa bieg 10 km #WAWRZYNTEAMTAK
51 Kurzawska Renata Łódź bieg 10 km KB GAPA ŁÓDŹTAK
52 Kuszpit Marcin Komorniki bieg 10 km BrakTAK
53 Kwella Piotr Milanówek bieg 10 km BrakTAK
54 Laskowski Krystian Długa Szlachecka bieg 10 km BrakTAK
55 Łobejko Wiesław Stanisławów Drugi bieg 10 km Bravehearts LegionowoTAK
56 Łukiewicz Krzysztof Martynów bieg 10 km BrakTAK
57 Łysiak Krzysztof Kozienice bieg 10 km WKZ KOZIENICE-BBLTAK
58 Maksymowicz Marcin Góraszka bieg 10 km Team ZabieganeDni TAK
59 Maksymowicz Katarzyna Warszawa bieg 10 km Team ZabieganeDniTAK
60 Malinowski Przemysław Tarczyn bieg 10 km BrakTAK
61 Małysz Marek Warszawa bieg 10 km BrakTAK
62 Marek Henryk Warszawa bieg 10 km -TAK
63 Markowski Daniel Tarczyn bieg 10 km TarczynTAK
64 Michałowski Tomasz Jasieniec bieg 10 km Inov-8 TAK
65 Mitura Kryspin Siedlce bieg 10 km BrakTAK
66 Morawska Anna Warszawa bieg 10 km BrakTAK
67 Myszke Artur Warszawa bieg 10 km BrakTAK
68 Nowocień Jacek Podkowa Leśna bieg 10 km Uczniowski Klub Sportowy RUSIECTAK
69 Olczak Aleksander Grzędy bieg 10 km BrakTAK
70 Olczak Patrycja Grzędy bieg 10 km BrakTAK
71 Olczak Kuba Grzędy bieg 10 km BrakTAK
72 Ostrowski Sylwester Wilków Pierwszy bieg 10 km BŁĘDOWSKA WATAHATAK
73 Perzyna Wojciech Tarczyn bieg 10 km OSP KSRG KOTORYDZTAK
74 Prokopiuk Robert Jesionka bieg 10 km BrakTAK
75 Prosiński Wiesław Łódź bieg 10 km BrakTAK
76 Przepiórka Michał Żabieniec bieg 10 km Unilogo Running TeamTAK
77 Radkiewicz Karol Tarczyn bieg 10 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
78 Reszka Natalia Tarczyn bieg 10 km BrakTAK
79 Rudaś Łukasz Prace Duże bieg 10 km tarczyński klub biegowyTAK
80 Rzeźnik Aldona Warka bieg 10 km BrakTAK
81 Sielczak Iwona Henrykow Urocze bieg 10 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
82 Sielczak Zbigniew Henryków-Urocze bieg 10 km Tarczyński Klub Biegowy TAK
83 Socha Paweł Ząbki bieg 10 km 12tri.plTAK
84 Sprengel Piotr Milanówek bieg 10 km Legia Run ClubTAK
85 Stępniewski Piotr Pniewy bieg 10 km BrakTAK
86 Sujak Daniel Sępochów bieg 10 km BrakTAK
87 Szarpak Łukasz Pęcice Małe bieg 10 km BrakTAK
88 Szymańska Dorota Henryków Urocze bieg 10 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
89 Szymański Krzysztof Henryków Urocze bieg 10 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
90 Szymczak Małgorzata Tarczyn bieg 10 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
91 Turlej Dariusz Warszawa bieg 10 km KondycjaTAK
92 Turska Karolina Lesznowola bieg 10 km BrakTAK
93 Urbanski Jakub Warszawa bieg 10 km BrakTAK
94 Wichowski Jacek Warszawa bieg 10 km Runningfactory.plTAK
95 Wieczorek Dariusz Legionowo bieg 10 km KB LegionowoTAK
96 Wierzchołowski Marcin Warszawa bieg 10 km BrakTAK
97 Wiktorowicz Szymon Opoczno bieg 10 km Feniks OpocznoTAK
98 Wroblewska Nataliia Piaseczno bieg 10 km 4FIZJOTAK
99 Zawadowski Piotr Warszawa bieg 10 km BrakTAK
100 Żywień Marek Warszawa bieg 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту