Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IX TARCZYN PÓŁMARATON

Miejsce i termin: Tarczyn, 2019-09-15
Organizator: OGANIZATOR
Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.
WSPÓŁORGANIZATOR
Zespół Szkół Gimnazjum & Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów.
PATRONAT
Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.

Kontakt z organizatorem tel. 608 055 374; e-mail polmaraton-tarczyn@wp.pl
Opis zawodów: Długość trasy: 21,097 km – trasa posiada atest PZLA.
Start i meta przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, start o godz. 10:00.
Zgłoszeń można dokonywać wyłącznie elektronicznie do dnia 12.09.2019 r. do godz. 24:00 na stronie zgłoszeń.
• Nie będzie można dokonać zgłoszenia w biurze Półmaratonu w dniach 14-15. 09.2019.
Biuro Półmaratonu będzie czynne w dniach 14.09.2019r. od godz. 16:00 do 20:00, i 15.09.2019 od godz. 8:00 do godz.9:30 w hali sportowej przy ZS w Tarczynie ul. Szarych Szeregów 8 Tarczyn,
Wpisowe i wpłata: do dnia 31 maja 2019 roku:
• 45,00 zł – pakiet „podstawowy” (udział w Pólmaratonie i numer startowy),
• 59,00 zł – pakiet „standard” (udział w Pólmaratonie, numer startowy, koszulka techniczna – do wyczerpania zapasów),
od 1 czerwca 2019 do 30 sierpnia 2019 roku:
• 65,00 zł – pakiet „podstawowy” (udział w Pólmaratonie, i numer startowy),
• 79,00 zł – pakiet „standard” (udział w Pólmaratonie, numer startowy, koszulka techniczna – do wyczerpania zapasów),
od 31 sierpnia 2019 do 12. września 2019 roku:
• 85,00 zł – pakiet „podstawowy” (udział w Pólmaratonie, i numer startowy),
• 99,00 zł – pakiet „standard” (udział w Pólmaratonie, numer startowy, koszulka techniczna – do wyczerpania zapasów),
1. w Biurze Zawodów nie ma możliwości dokonania opłaty startów
W przypadku wniesienia opłaty startowej w niepełnej wysokości (w związku z przekroczeniem terminu opłaty) uczestnik imprezy jest zobowiązany do dopłacenia różnicy do wysokości kwoty.
Limit zawodników: 200
Strona WWW: https://tarczyn-polmaraton.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamowicz Tomasz Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
2 Alberski Wojciech Warka półmaraton pakiet standard KS Start Pułaski WarkaTAK
3 Andrzejewski Mariusz Warszawa półmaraton pakiet podstawowy T-Mobile Running TeamTAK
4 Augustyńska Iwona Warszawa półmaraton pakiet podstawowy Wściekły finiszTAK
5 Bąkowski Grzegorz Warszawa półmaraton pakiet standard BrakTAK
6 Białogrodzki Sylwester Zalesie Górne Jesówka półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
7 Binkiewicz Katarzyna Mysiadło półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
8 Bińkowski Leon Radom półmaraton pakiet standard Biegiem Radom!TAK
9 Bisowski Mariusz Kobyłka półmaraton pakiet standard BrakTAK
10 Bodych Anna Gołków półmaraton pakiet podstawowy KondycjaTAK
11 Bołdak Maciej Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
12 Brociek Damian Ostrowiec Świętokrzyski półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
13 Brodacki Waldemar Puławy półmaraton pakiet standard CHEMIK NOXY PUŁAWYTAK
14 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec półmaraton pakiet podstawowy GrójecTAK
15 Brzeziński Robert Baniocha półmaraton pakiet standard BrakTAK
16 Brzoza Piotr Kielce półmaraton pakiet podstawowy B&B Kielce TeamTAK
17 Brzozowska Anna Lublin półmaraton pakiet standard BrakTAK
18 Chełmicki Grzegorz Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
19 Chemunyan Hosea Kiplagat Eldoert półmaraton pakiet podstawowy Benedek-TeamTAK
20 Ciecharowska Justyna Żyrardów półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
21 Cupryjak Adrian Tarczyn półmaraton pakiet podstawowy Tarczyński Klub BiegowyTAK
22 Czechowski Jerzy Warszawa półmaraton pakiet podstawowy mza - warszawaTAK
23 Czerwińska Justyna Janówek półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
24 Czubakowski Sławomir Warszawa półmaraton pakiet standard brakTAK
25 Czwarno Tomasz WARSAW półmaraton pakiet podstawowy Nocne Piłowanie AgrykoliTAK
26 Dalecka Anna Warszawa półmaraton pakiet podstawowy Orange PolskaTAK
27 Dalecki Tomasz Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
28 Dąbal Marcin Błędów półmaraton pakiet podstawowy RajpolTAK
29 Dąbrowski Andrzej Józefów półmaraton pakiet standard BrakTAK
30 Dąbrowski Marcin Jachranka półmaraton pakiet podstawowy Bez FauluTAK
31 Derczyński Marcin Łódź półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
32 Dolega Darek Radom półmaraton pakiet podstawowy Biegiem Radom!TAK
33 Drzewiecka-Witkowska Agnieszka Kotorydz półmaraton pakiet standard Tarczyński Klub BiegowyTAK
34 Dudek Dariusz Lesznowola półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
35 Dudkiewicz Krzysztof Warszawa półmaraton pakiet standard BrakTAK
36 Dzialoszynski Witold Warszawa półmaraton pakiet podstawowy X-Bionic PolskaNIE
37 Faliszewski Marcin Tarczyn półmaraton pakiet standard BrakTAK
38 Ficenes Piotr Nowa Wola półmaraton pakiet podstawowy The Ficenes FamilyTAK
39 Fijałkowski Paweł Jedlińsk półmaraton pakiet standard BrakTAK
40 Fornalczyk Paweł warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
41 Fornalik Adam Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
42 Gałązka Andrzej Falenty półmaraton pakiet podstawowy NiezrzeszonyTAK
43 Ganczewski Paweł Granica półmaraton pakiet podstawowy KS StaszewscyTAK
44 Gańko Aleksander Wesoła Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
45 Garczyńska-Wąs Bogusława Zielonki półmaraton pakiet podstawowy WM TriselfTAK
46 Gil Hubert Warszawa półmaraton pakiet standard BrakTAK
47 Glasser Marek Warszawa półmaraton pakiet standard BrakTAK
48 Gmaj Daniel Grójec półmaraton pakiet podstawowy SĄSIEDZI TEAM :)TAK
49 Gmaj Karolina Grójec półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
50 Gnieciak Dariusz Tarczyn półmaraton pakiet standard Tarczyński klub biegowyTAK
51 Gnieciak Tomasz Tarczyn półmaraton pakiet standard Tarczyński Klub BiegowyTAK
52 Gołębiowski Ludwik Warszawa półmaraton pakiet standard BrakTAK
53 Gołyński Sławomir Żyrardów półmaraton pakiet standard BrakTAK
54 Gonczar Stefan Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
55 Gorycki Grzegorz Piaseczno półmaraton pakiet standard BrakTAK
56 Grabarczyk Katarzyna Łódź półmaraton pakiet standard BrakTAK
57 Grewiński Tomasz Warszawa półmaraton pakiet podstawowy Lipiec Running TeamTAK
58 Grzegorczyk Maciej Stare Babice półmaraton pakiet podstawowy 1978TAK
59 Gwadera Arkadiusz Belsk Duży półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
60 Gwizdała Cezary Warszawa półmaraton pakiet standard KUŹNIA TRIATHLONUTAK
61 Hańce Piotr Ruda półmaraton pakiet standard BrakTAK
62 Isasi Gorka Marki półmaraton pakiet standard ATHLECTIC!TAK
63 Isasi-Kuran Agata Marki półmaraton pakiet podstawowy 1977TAK
64 Jachacy Katarzyna Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
65 Jagielska Magdalena Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
66 Jagielski Paweł Warszawa półmaraton pakiet standard BrakTAK
67 Jakubiak Artur Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
68 Jasińska Magdalena Tarczyn półmaraton pakiet standard BrakTAK
69 Josypenko Jędrzej Warszawa półmaraton pakiet standard DREAM RUNTAK
70 Kaczmarek Izabela Pruszków półmaraton pakiet standard parkrun PruszkówTAK
71 Kaczyński Paweł Pabianice półmaraton pakiet standard 4U RUNTAK
72 Kamiński Stanisław Nadarzyn półmaraton pakiet podstawowy GOS NadarzynTAK
73 Karczmarczyk Mirosław Zgorzała półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
74 Kasiński Tomasz Zalesie Górne półmaraton pakiet standard BrakTAK
75 Kawa Michał Sulejówek półmaraton pakiet standard Rozbiegany SulejówekTAK
76 Kłos Zbyszek Piastów półmaraton pakiet standard TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓWTAK
77 Kołodziej Kacper Ożarów Mazowiecki półmaraton pakiet standard BrakTAK
78 Korbut Radosław Siedlce półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
79 Korir Rebecca Jepchirchir Eldoret półmaraton pakiet podstawowy Benedek-TeamTAK
80 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
81 Kosowski Przemysław Warszawa półmaraton pakiet standard Nationale-NederlandenTAK
82 Kośla Paweł Żyrardów półmaraton pakiet podstawowy Niko TeamTAK
83 Kowalik Tomasz Henryków-Urocze półmaraton pakiet standard BrakTAK
84 Kowalski Hubert Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
85 Kozłowski Patryk Góra Kalwaria półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
86 Kółkiewicz Jakub Grodzisk Maz. półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
87 Kraska Tadeusz Radom półmaraton pakiet podstawowy Biegiem Radom!TAK
88 Kresa Albert Tarczyn półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
89 Kroc Mirosław Skierniewice półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
90 Krynicka Karolina Michałowice Osiedle półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
91 Kryshtal Pavlo Volija półmaraton pakiet standard BrakTAK
92 Krysiak Grzegorz Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
93 Kucharski Marek Władysławów półmaraton pakiet podstawowy KondycjaTAK
94 Kufel Dorota Mysiadło półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
95 Kuk Urszula Warszawa półmaraton pakiet podstawowy 1977TAK
96 Kukawski Grzegorz Bartoszówka półmaraton pakiet standard BrakTAK
97 Kukla Marcin Warszawa półmaraton pakiet podstawowy Rysik RunnersTAK
98 Kulesza Agnieszka Warszawa półmaraton pakiet podstawowy Trucht Tarchomin TeamTAK
99 Kulibowski Lukasz Tarczyn półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
100 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl półmaraton pakiet podstawowy Przemyski Klub BiegaczaTAK
101 Kurzawski Jerzy Łódź półmaraton pakiet standard KB GAPA ŁÓDŹTAK
102 Kutyła Mariusz Puławy półmaraton pakiet standard BrakTAK
103 Lesiak Roman Kozienice półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
104 Leśniak Urszula Złotokłos półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
105 Leśniak Władysław Złotokłos półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
106 Lichosik Jerzy Jelenia Góra półmaraton pakiet standard niezrzeszonyTAK
107 Limanowski Krzysztof Pruszków półmaraton pakiet standard BrakTAK
108 Lusztyn Marek Warszawa półmaraton pakiet standard BrakTAK
109 Łukasiewicz Radosław Nowa Wola półmaraton pakiet standard BrakTAK
110 Łyjak Tomasz Puławy półmaraton pakiet standard guloguloTAK
111 Magiera Michał Komorniki półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
112 Małecka Beata Borowiec półmaraton pakiet standard Brak TAK
113 Małkowska Maria Warszawa półmaraton pakiet podstawowy AURISMEDTAK
114 Matera Rafał Żabia Wola półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
115 Mazur Marek Piaseczno półmaraton pakiet podstawowy CPITAK
116 Mielczarski Bartosz Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
117 Mirowski Dominik Warka półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
118 Mizerski Rafał Łódź półmaraton pakiet podstawowy Miled TAK
119 Mokrzewski Maciej Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
120 Mrówka Maciej Warszawa półmaraton pakiet standard IRONANT.PLTAK
121 Ndambuki Lucy Nthenya Eldoert półmaraton pakiet podstawowy Benedek-TeamTAK
122 Niedziela Dominik Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
123 Niemczyk Kazimierz Milanówek półmaraton pakiet podstawowy JW TeamTAK
124 Niemirski Andrzej Warka półmaraton pakiet standard KS Start Pułaski Warka TAK
125 Niemirski Dominik Paweł Warka półmaraton pakiet standard KS Start Pułaski Warka TAK
126 Nowak Tomasz Belsk Duży półmaraton pakiet podstawowy A.S.GALAKTIKOSTAK
127 Olejnik Marcin Warszawa półmaraton pakiet standard 12triTAK
128 Orman Tomasz szydlowiec półmaraton pakiet standard TomTeamTAK
129 Paluch Konrad Raszyn półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
130 Parobczy Przemysław Sulejówek półmaraton pakiet standard Rozbiegany SulejówekTAK
131 Pasek Monika Czachówek półmaraton pakiet podstawowy i-SportTAK
132 Pawlicki Tomasz Warszawa półmaraton pakiet podstawowy VegerunnersTAK
133 Pawłowska Katarzyna Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
134 Perzyna Marcin Tarczyn półmaraton pakiet podstawowy runtechnoTAK
135 Petryka Wojciech Raszyn półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
136 Piekarowicz Piotr Prace Duże półmaraton pakiet standard Tarczyński Klub BiegowyTAK
137 Piekarowicz Magdalena Prace Duże półmaraton pakiet standard Tarczyński Klub BiegowyTAK
138 Pielaszek Leszek Chynów półmaraton pakiet standard BrakTAK
139 Pietras Jolanta Piastów półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
140 Pikus Przemek Babice Nowe półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
141 Pirogow Tomasz Łoziska półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
142 Pniewski Piotr Winnica półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
143 Podbielska Agnieszka Kaleń-Towarzystwo półmaraton pakiet standard BrakTAK
144 Podbielski Mariusz Pruszków półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
145 Popowicz Bartłomiej Chynów półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
146 Poteralski Dariusz Warszawa półmaraton pakiet podstawowy PKO BANK POLSKI SATAK
147 Prokopczuk Robert Marki półmaraton pakiet standard RobmarTAK
148 Puścian Mariusz Rysie półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
149 Ratyński Paweł Mogielnica półmaraton pakiet podstawowy 1985TAK
150 Reluga Grzegorz Warszawa półmaraton pakiet podstawowy Czarnecki Run TeamTAK
151 Reluga Małgorzata Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
152 Romanowicz Katarzyna Brwinów półmaraton pakiet standard BrakTAK
153 Rurka Grzegorz Warsaw półmaraton pakiet podstawowy SamBiegamTAK
154 Rybak Paweł Piastów półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
155 Rychter Adriana Magdalenka półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
156 Rynowiecki Gustaw Prace Duże półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
157 Rzeźnik Paweł Warka półmaraton pakiet standard KS Start Pułaski WarkaTAK
158 Sarniak Michał Białobrzegi półmaraton pakiet podstawowy TEAM BiałobrzegiTAK
159 Schindler Żaneta Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
160 Sęk Krzysztof Złotokłos półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
161 Sieczka Sylwia Szydłowiec półmaraton pakiet standard BrakTAK
162 Sikora Michał Puławy półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
163 Skrzek Piotr Pruszków półmaraton pakiet standard BrakTAK
164 Sławiński Arkadiusz Piaseczno półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
165 Sobczyk Tomasz Tarczyn półmaraton pakiet podstawowy -TAK
166 Sobolewski Mariusz Ryki półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
167 Stokowiec Marcin Warszawa półmaraton pakiet podstawowy Dream Team TAK
168 Szewczyk Przemysław Piaseczno półmaraton pakiet standard BrakTAK
169 Szewczyk Leszek Belsk Duży półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
170 Sztarbała Ewa Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
171 Szulawski Robert Warszawa półmaraton pakiet standard GZD ŻOLIBORZ.TAK
172 Szymańczak Adam Nadarzyn półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
173 Szymański Robert Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
174 Ścisłowski Norbert Warka półmaraton pakiet podstawowy Ks Start Pulaski WarkaTAK
175 Śliwiak Jakub Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
176 Tokarski Piotr Pruszków półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
177 Tokarzewski Stanisław Komorów półmaraton pakiet podstawowy KOMORÓWTAK
178 Trembecki Tomasz Nowa Iwiczna półmaraton pakiet podstawowy M.I.L.A.TAK
179 Trepka Marek warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
180 Troniarz Marcin Raszyn półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
181 Troniarz Paweł Raszyn półmaraton pakiet podstawowy TEAMOCHALTAK
182 Turczyn Marek Ruda półmaraton pakiet standard Tarczyński Klub BiegowyTAK
183 Urbański Mirosław Siarasz półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
184 Wambua Elijah Mutuku Eldoret półmaraton pakiet podstawowy Benedek-TeamTAK
185 Warot Krzysztof warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
186 Wasilewski Piotr Głosków półmaraton pakiet podstawowy KondycjaTAK
187 Wiaderek Piotr Warszawa półmaraton pakiet podstawowy Pędzące ŻółwieTAK
188 Wiechowska Dorota Mogielnica półmaraton pakiet standard BrakTAK
189 Wieder Kamil Żółwin półmaraton pakiet podstawowy TATA-BIEGA.PLTAK
190 Wielgus Przemysław Grójec półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
191 Wieśniak Dariusz Warszawa półmaraton pakiet standard BrakTAK
192 Wojciechowska Ewa Warszawa półmaraton pakiet podstawowy AegonTAK
193 Wojciechowski Michał Warszawa półmaraton pakiet standard Amatorski Klub Biegacza "Wałkoń"TAK
194 Zaborek Piotr Warszawa półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
195 Zadura Marcin Otrębusy półmaraton pakiet podstawowy Przecinaki z Naszej PakiTAK
196 Zajączkowski Cezary Raszyn półmaraton pakiet podstawowy Dzikie Dziki RaszynTAK
197 Zambrzycka-Rozner Ewa Piaseczno półmaraton pakiet standard BrakTAK
198 Zima Ryszard Grodzisk Maz. półmaraton pakiet podstawowy BrakTAK
199 Zych Paweł Brwinów półmaraton pakiet podstawowy Allianz Running TeamTAK
200 Żywek Teresa Warszawa półmaraton pakiet podstawowy TripowerTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту