Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IX TARCZYN PÓŁMARATON
BIEGI DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE

Miejsce i termin: Tarczyn, 2019-09-15
Organizator: OGANIZATOR
Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.
WSPÓŁORGANIZATOR
Zespół Szkół Gimnazjum & Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów.
PATRONAT
Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.

Kontakt z organizatorem tel. 608 055 374; e-mail polmaraton-tarczyn@wp.pl
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 15 września 2019 roku ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, start godz. Ok.10:20. Bezpośrednio po starcie biegu na 10 km.
O starcie w poszczególnych grupach wiekowych decyduje rok urodzenia zawodnika.

Nie występuje limit uczestników biegów dziecięcych i młodzieżowych, dla pierwszych 100 osób odbierających pakiet, są przewidziane koszulki.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: udział bezpłatny
Zgłoszenia do dnia 14.09.2019 r. do godz. 19.00 WYŁĄCZNIE ON-LINE na stronie: www.polmaraton-tarczyn.pl - zapisy on-line: biegi dziecięce
UWAGA: W dniu biegu nie będą prowadzone zapisy, wyłącznie zapisane wcześniej osoby będą mogły uczestniczyć w biegu.
Strona WWW: https://tarczyn-polmaraton.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Arak Maksymilian Zimna Woda wg. kategorii wiekowych BrakNIE
2 Arak Nikodem Zimna Woda wg. kategorii wiekowych BrakNIE
3 Basza Michał Młochów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
4 Basza Alicja Młochów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
5 Brzęczek Karolina Józefosław wg. kategorii wiekowych BrakNIE
6 Kaczyńska Katarzyna Pabianice wg. kategorii wiekowych 4U RUNNIE
7 Kaczyńska Emilia Pabianice wg. kategorii wiekowych 4U RUNNIE
8 Mariański Krystian Borowiec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
9 Melak Marcin Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
10 Melak Anna Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
11 Niedolistek Hubert Grzędy wg. kategorii wiekowych BrakNIE
12 Niedolistek Hubert Grzędy wg. kategorii wiekowych BrakNIE
13 Olejnik Mikołaj Łomianki wg. kategorii wiekowych UKS Filipides/RUN OleyNIE
14 Olejnik Filip Łomianki wg. kategorii wiekowych RUN OleyNIE
15 Ossakowski Kuba Suchodół wg. kategorii wiekowych BrakNIE
16 Stachera Marcin Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
17 Stachera Urszula Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
18 Stachera Antoni Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
19 Sztarbała Weronika Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
20 Sztarbała Ksenia Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
21 Tartanus Kinga Nieborów wg. kategorii wiekowych ZPO NieborówNIE
22 WIEDER ALEKSANDRA ŻÓŁWIN wg. kategorii wiekowych TATA-BIEGA.PLNIE
23 Zajączkowska Amelia Raszyn wg. kategorii wiekowych Dzikie Dziki RaszynNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту