Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IX TARCZYN PÓŁMARATON
BIEGI DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE

Miejsce i termin: Tarczyn, 2019-09-15
Organizator: OGANIZATOR
Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.
WSPÓŁORGANIZATOR
Zespół Szkół Gimnazjum & Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów.
PATRONAT
Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.

Kontakt z organizatorem tel. 608 055 374; e-mail polmaraton-tarczyn@wp.pl
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 15 września 2019 roku ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, start godz. Ok.10:20. Bezpośrednio po starcie biegu na 10 km.
O starcie w poszczególnych grupach wiekowych decyduje rok urodzenia zawodnika.

Nie występuje limit uczestników biegów dziecięcych i młodzieżowych, dla pierwszych 100 osób odbierających pakiet, są przewidziane koszulki.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: udział bezpłatny
Zgłoszenia do dnia 12.09.2019 r. do godz. 19.00 WYŁĄCZNIE ON-LINE na stronie: www.polmaraton-tarczyn.pl - zapisy on-line: biegi dziecięce
UWAGA: W dniu biegu nie będą prowadzone zapisy, wyłącznie zapisane wcześniej osoby będą mogły uczestniczyć w biegu.
Limit zawodników: 200
Strona WWW: https://tarczyn-polmaraton.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Aleks Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
2 Adamczyk Adrian Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
3 Adamczyk Alicja Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
4 Adamczyk Dominika Tarczyn wg. kategorii wiekowych AktobatykaNIE
5 Andrzejewski Daniel Radom wg. kategorii wiekowych BrakNIE
6 Arak Maksymilian Zimna Woda wg. kategorii wiekowych BrakNIE
7 Arak Nikodem Zimna Woda wg. kategorii wiekowych BrakNIE
8 Banasiak Martyna Julia Stefanówka wg. kategorii wiekowych Akrobatyka NIE
9 Bany Monika Kamionka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
10 Basza Michał Młochów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
11 Basza Alicja Młochów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
12 Bąk Zosia Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
13 Bąk Bartek Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
14 Bąkowska Aleksandra Kobylin wg. kategorii wiekowych BrakNIE
15 Bąkowski Jan Kobylin wg. kategorii wiekowych BrakNIE
16 Binkiewicz Małgorzata Mysiadło wg. kategorii wiekowych BrakNIE
17 Binkiewicz Hanna Mysiadlo wg. kategorii wiekowych BrakNIE
18 Borkowska Dorota Kosów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
19 Borkowski Przemek Kosów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
20 Brzęczek Karolina Józefosław wg. kategorii wiekowych BrakNIE
21 Brzozowska Hanna Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
22 Brzozowska Sabina Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
23 Brzozowski Jeremi Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
24 Budzik Aleksandra Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
25 Chrzanowska Pola Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
26 Ciechociński Igor Rembertów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
27 Ciesielska Lena Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
28 Czarnecka Zuzanna Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
29 Czerwińska Natalia Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
30 Czerwiński Franciszek Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
31 Czwarno Patrycja WARSAW wg. kategorii wiekowych CzwarniakiNIE
32 Czwarno Franciszek WARSAW wg. kategorii wiekowych CzwarniakiNIE
33 Czwarno Julian WARSAW wg. kategorii wiekowych CzwarniakiNIE
34 Dądzik Grzegorz Ustanów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
35 Dębska Martyna Rosołów wg. kategorii wiekowych Tarczyński Klub BiegowyNIE
36 Dłutowski Kuba Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
37 Dolaciński Krzysztof Komorniki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
38 Domaradzka Zuzanna Dwórzno wg. kategorii wiekowych 1962NIE
39 Dominiak Tomasz Michrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
40 Dominiak Joanna Michrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
41 Drzewek Karolina Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
42 Dubiel Wojtek Warka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
43 Dudkiewicz Leon Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
44 Dura Gabriel Grójec wg. kategorii wiekowych Szkoła nr 2NIE
45 Dziepak Ewa Wola Mrokowska wg. kategorii wiekowych Mrokowska WOLA na BIEGANIENIE
46 Figurski Adrian Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
47 Fiszlak Aniela Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
48 Fiszlak Wiktor Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
49 Gaworski Jan Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
50 Gmaj Wiktoria Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
51 Gmurczyk Julia Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
52 Gorczyca Julia Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
53 Gos Zuzanna Warka wg. kategorii wiekowych Start Pułaski WarkaNIE
54 Grzegrzółka Maksymilian Złotokłos wg. kategorii wiekowych BrakNIE
55 Guźniczak Piotr Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
56 Guźniczak Mateusz Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
57 Guźniczak Franciszek Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
58 Guźniczak Helena Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
59 Horyń Wojtek Piaseczno wg. kategorii wiekowych BrakNIE
60 Isasi-Kuran Lena Marki wg. kategorii wiekowych Markowi BiegaczeNIE
61 Isasi-Kuran Marcin Marki wg. kategorii wiekowych Markowi BiegaczeNIE
62 Jagiełło Julian Piaseczno wg. kategorii wiekowych BrakNIE
63 Jajszczak Hania Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
64 Jajszczak Zosia Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
65 Jakubiak Krzysztof Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
66 Jakubiak Dominik Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
67 Jankowska Maja Tarczyn wg. kategorii wiekowych BRAKNIE
68 Janowski Antoni Księżak wg. kategorii wiekowych BrakNIE
69 Janowski Michał Księżak wg. kategorii wiekowych BrakNIE
70 Jarmulski Antoni Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
71 Jaroszek Igor Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
72 Jaroszkiewicz Wiktor Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
73 Jaroszkiewicz Ignacy Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
74 Jaskółowska Joanna Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
75 Jaskółowski Jan Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
76 Jaskółowski Adam Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
77 Jędruszczak Natalia Mszczonów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
78 Jędruszczak Krzysztof Mszczonów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
79 Kacperska Antonina Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
80 Kacperski Kajetan Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
81 Kaczorowska Julia Radom wg. kategorii wiekowych BrakNIE
82 Kaczorowski Bartosz Radom wg. kategorii wiekowych BrakNIE
83 Kaczyńska Katarzyna Pabianice wg. kategorii wiekowych 4U RUNNIE
84 Kaczyńska Emilia Pabianice wg. kategorii wiekowych 4U RUNNIE
85 Kanios Antoni Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
86 Karolak Oskar Pruszków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
87 Komorowski Adam Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
88 Korkosz Stanisław Blizne Jasińskiego wg. kategorii wiekowych BrakNIE
89 Kosik Bartłomiej Ruda wg. kategorii wiekowych BrakNIE
90 Kowalczyk Igor Uwieliny wg. kategorii wiekowych BrakNIE
91 Kozerska Weronika Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
92 Kozerska Antonina Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
93 Kółkiewicz Hubert Grodzisk Mazowiecki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
94 Kółkiewicz Hanna Grodzisk Maz wg. kategorii wiekowych BrakNIE
95 Krupa Jan Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
96 Krysiak Jan Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
97 Kuna Nikodem Warka wg. kategorii wiekowych KUNA TRIKLUBNIE
98 Kuszpit Szymon Komorniki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
99 Kwapisz Filip Mirowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
100 Łoźniewska Iga Żabia Wola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
101 Machalski Adam Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
102 Machalski Jakub Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
103 Machalski Łukasz Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
104 Małecka Dominika Radziejowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
105 Małecka Karina Radziejowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
106 Małecki Marcel Radziejowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
107 Mariański Krystian Borowiec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
108 Martyniak Nina Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
109 Matuszczyk Szymon Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
110 Melak Marcin Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
111 Melak Anna Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
112 Michalak Mateusz Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
113 Michalak Jakub Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
114 Naslonska Kinga Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
115 Naslonska Wiktoria Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
116 Niedolistek Hubert Grzędy wg. kategorii wiekowych BrakNIE
117 Nowak Adrian Żelechów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
118 Nowak Jan Żelechów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
119 Nowak Aleksandra Żelechów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
120 Nowak Kinga Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
121 Nowak Kacper Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
122 Nowak Amelia Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
123 Olejnik Mikołaj Łomianki wg. kategorii wiekowych UKS Filipides/RUN OleyNIE
124 Olejnik Filip Łomianki wg. kategorii wiekowych RUN OleyNIE
125 Osińska Lena Przypki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
126 Osiński Antoni Przypki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
127 Ossakowski Kuba Suchodół wg. kategorii wiekowych BrakNIE
128 Paprzycki Kacper Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
129 Plebanek Gabriel Młochów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
130 Plebanek Julian Młochów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
131 Podolak Paulina Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
132 Podolak Paweł Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
133 Pruszkowska Anna Pabierowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
134 Pruszkowski Adam Pabierowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
135 Radek Antoni Konstancin-Jeziorna wg. kategorii wiekowych BrakNIE
136 Rostowski Jakub Milanówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
137 Różalska Alicja Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
138 Różalska Joanna Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
139 Różalski Szymon Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
140 Rybak Hanna Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
141 Rybak Igor Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
142 Rynowiecki Olaf Prace Duże wg. kategorii wiekowych BrakNIE
143 Salikowska Oliwia Dwórzno wg. kategorii wiekowych BrakNIE
144 Salikowski Szymon Dwórzno wg. kategorii wiekowych BrakNIE
145 Sankowska Aleksandra Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
146 Scieglinski Gracjan Pruszkow wg. kategorii wiekowych BrakNIE
147 Sikorski Jakub Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
148 Sobczak Piotr Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
149 Soból Aleksandra Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
150 Stachera Urszula Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
151 Stachera Antoni Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
152 Strzelecki Adam Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
153 Strzelecki Wojciech Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
154 Stykowska Liwia Aleksandrów wg. kategorii wiekowych LiwuniatheBestNIE
155 Stykowski Stanisław Aleksandrów wg. kategorii wiekowych StasioTheBestNIE
156 Sucholaska Maria Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
157 Sygitowicz Kacper Pniewy wg. kategorii wiekowych BrakNIE
158 Szawczukiewicz Zoe Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
159 Szczutowska Oliwia Stefanowo wg. kategorii wiekowych BrakNIE
160 Szczutowska Lidia Stefanowo wg. kategorii wiekowych BrakNIE
161 Sztarbała Ksenia Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
162 Szumska Iza Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
163 Szustak Kacper Stara Wieś wg. kategorii wiekowych BrakNIE
164 Szustak Jan Stara Wieś wg. kategorii wiekowych BrakNIE
165 Szymczak Artur Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
166 Śliwiński Stanisław Mysiadło wg. kategorii wiekowych .NIE
167 Śliwiński Antoni Mysiadło wg. kategorii wiekowych .NIE
168 Śliwoń Krzysztof Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
169 Śliwoń Hanna Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
170 Tartanus Kinga Nieborów wg. kategorii wiekowych ZPO NieborówNIE
171 Tokarski Lucjan Wola Mrokowska wg. kategorii wiekowych NIENIE
172 Tulo Michał Prace Małe wg. kategorii wiekowych BrakNIE
173 Turek Sonia Grójec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
174 Turska Maria Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
175 Turski Kostek Lesznowola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
176 Wieder Aleksandra Żółwin wg. kategorii wiekowych TATA-BIEGA.PLNIE
177 Wielgus Pola Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
178 Wielgus Mikołaj Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
179 Wierzchowska Julia Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
180 Wisniewska Malgorzata Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
181 Wiśniewski Kamil Janówek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
182 Zajączkowska Amelia Raszyn wg. kategorii wiekowych Dzikie Dziki RaszynNIE
183 Zięba Leon Brwinów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
184 Zięba Michał Brwinów wg. kategorii wiekowych TPANIE
185 Ziółek Amelia Józefowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
186 Żabówka Magdalena Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
187 Żabówka Grzegorz Tarczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
188 Żmuda Jan Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту