Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
V POLSKA BIEGA W TARCHAŁACH WIELKICH O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA ODOLANÓW

Miejsce i termin: Tarchały Wielkie, 2019-07-07
Organizator: Ludowy Zespół Sportowy Tarchalanka w Tarchałach Wielkich, gm. Odolanów
Opis zawodów: START: godzina 11:00, Szkoła Podstawowa im. Polskich Sportowców w Tarchałach Wielkich, ul. Szkolna 69
META: Szkoła Podstawowa im. Polskich Sportowców w Tarchałach Wielkich, ul. Szkolna 69
DYSTANS BIEG: 1 pętla 10 km
LIMIT CZASU BIEG: 2,5 godziny
LIMIT UCZESTNIKÓW BIEGU: 250 osób
DYSTANS NORDIC W: 1 pętla 5 km
LIMIT CZASU NORDIC W: 1,5 godziny
LIMIT UCZESTNIKÓW NORDIC WALKING: 50 osób

Biuro zawodów w dniu 07.07.2019r. w godz. 08:00 - 10:00 – Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich.

Bieg stanowi pierwszą część triady POWIAT OSTROWSKI BIEGA

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Za udział w biegu zostaną pobierane opłaty w następujących terminach:
40 zł do dnia 30.06.2019
60 zł w biurze zawodów

Opłata startowa płatna na konto organizatora:
LZS Tarchalanka
Tarchały Wielkie
Ul. Leśna 0
63-430 Odolanów
Nr konta: 42 1020 2267 0000 4702 0162 2703
PKOBP Oddział 1 w OstrowieWielkopolskim
Tytuł wpłaty: V Bieg w Tarchałach Wielkich. Imię i Nazwisko (uczestnika biegu).
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bartsch Łukasz Radłów bieg 10 km BrakNIE
2 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów WielkopolskiNIE
3 Bober Marcin Wrocław bieg 10 km BrakNIE
4 BODYLSKI GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
5 Bogusławski Dominik Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
6 Bogusławski Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Halfen Produkcja Running TeamNIE
7 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
8 CHŁOPEK RAFAŁ Jankow Przygodzki bieg 10 km BrakNIE
9 Ciepłucha Artur Tumidaj bieg 10 km Sieradzbiega.plNIE
10 Cierniewski Grzegorz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Spółka PłomykNIE
11 Cnotalska Aneta Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
12 Cnotalski Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
13 Dąbrówka Tomasz Ostrów Wlkp bieg 10 km Ks Maraton Ostrów Wlkp.NIE
14 Dera Rafał Potaśnia bieg 10 km AmatorskoNIE
15 Deresiński Tomasz TOPOLA-OSIEDLE bieg 10 km BrakNIE
16 Dudek Bogusława Ostrów Wielkopolski marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
17 Fluder Roman Dębnica bieg 10 km OSP DębicaNIE
18 Fluder Szymon Dębnica bieg 10 km OSP DębnicaNIE
19 Frencel Piotr Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
20 Garcarek Łukasz Żydów bieg 10 km BrakNIE
21 Godziszewski Jacek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA Ostrów WielkopolskiNIE
22 Górka Justyna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
23 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
24 Grześczyk Marek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
25 GUZEK JACEK NOWY TOMYSL marsz Nordic Walking 5 km lub wybierz z listyNIE
26 HELICKI ANDRZEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI bieg 10 km NIEZRZESZONYNIE
27 Jakuszkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Niebieski parasolNIE
28 Jaśkiewicz Jakub PARCZEW bieg 10 km BrakNIE
29 Józkowiak Joanna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiNIE
30 Kaniewski Błażej Raszków bieg 10 km KB Czarne WilkiNIE
31 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
32 Kędziak Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
33 KOCIK Mateusz Wrocław bieg 10 km BrakNIE
34 KOWALCZYK ROBERT Kąty Ślaskie bieg 10 km Międzyborska Grupa BiegowaNIE
35 Król Radek Tarchały wielkie bieg 10 km BrakNIE
36 Kubasik Tomasz Kalisz bieg 10 km Kubasik TeamNIE
37 Kubicki Grzegorz Skalmierzyce bieg 10 km BrakNIE
38 Kubik Bartosz Gołuchów bieg 10 km Uliczna Strefa NIE
39 Kubik Bartek Janków Przygodzki bieg 10 km BrakNIE
40 LECZYKIEWICZ MIKOŁAJ Ostrów Wielkopolski bieg 10 km 5F TEAMNIE
41 Liszewski Damian Wrocław bieg 10 km Wkb Meta Lubliniec NIE
42 Marcinkowski Robert Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Ks StalservisNIE
43 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
44 Matysik Zbigniew Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKINIE
45 Miazga Maciej Janków Przygodzki bieg 10 km BrakNIE
46 Pacyna Marek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BBKTSNIE
47 Panowicz Krzysztof Lewków bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA Ostrów WielkopolskiNIE
48 Pawlak Kazimierz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
49 Piwonski Wojciech Ostrów wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
50 Plota Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
51 Radomska Karolina Kalisz bieg 10 km PKB KMP KALISZNIE
52 Rogala Grzegorz Odolanów bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.NIE
53 ROPA ŁUKASZ Krośnice bieg 10 km BrakNIE
54 Schubert Mateusz Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakNIE
55 Schubert Robert Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakNIE
56 Sitkowski Konrad Dobroszyce marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
57 Skrzypczak Joanna Janków Przygodzki bieg 10 km BrakNIE
58 Stasiak Piotr Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
59 Stasiński Krzysztof Leszno bieg 10 km Pędząca JajecznicaNIE
60 Stawicka Magdalena Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
61 Suski Patryk Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów WielkopolskiNIE
62 Suś Dariusz Zacharzew bieg 10 km BrakNIE
63 Szczepanek Monika Janków Zaleśny bieg 10 km Pędząca JajecznicaNIE
64 Szczerbicki Bartłomiej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
65 Troszczyński Kamil Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
66 Tylicki Robert Leszno bieg 10 km Karkonosz Running TeamNIE
67 Udała Paweł Opatów bieg 10 km ------NIE
68 Wiencek Artur Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiNIE
69 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
70 WIŚNIEWSKI MARIUSZ KALISZ bieg 10 km SUPERMARATOŃCZYK ŚLĘZAK TEAMNIE
71 Wojciekiewicz Marek Ostrów Wlkp bieg 10 km BrakNIE
72 WOJTASZEK KATARZYNA TARCHAŁY WIELKIE bieg 10 km LZS TARCHALANKANIE
73 Wroczyński Dariusz Kalisz marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
74 Wroczyński Łukasz Kalisz bieg 10 km BrakNIE
75 Zając Aleksandra Łęka Opatowska bieg 10 km BrakNIE
76 Zając Kamila Gołuchów bieg 10 km Uliczna Strefa NIE
77 ZIELONKA MARIAN Ostrow Wielkopolski bieg 10 km ks.Maraton Ostrow Wlkp.NIE
78 Zuchniak Mateusz Kielce bieg 10 km BrakNIE
79 Żymełka Roman Radłów bieg 10 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту