Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
V POLSKA BIEGA W TARCHAŁACH WIELKICH O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA ODOLANÓW

Miejsce i termin: Tarchały Wielkie, 2019-07-07
Organizator: Ludowy Zespół Sportowy Tarchalanka w Tarchałach Wielkich, gm. Odolanów
Opis zawodów: START: godzina 11:00, Szkoła Podstawowa im. Polskich Sportowców w Tarchałach Wielkich, ul. Szkolna 69
META: Szkoła Podstawowa im. Polskich Sportowców w Tarchałach Wielkich, ul. Szkolna 69
DYSTANS BIEG: 1 pętla 10 km
LIMIT CZASU BIEG: 2,5 godziny
LIMIT UCZESTNIKÓW BIEGU: 250 osób
DYSTANS NORDIC W: 1 pętla 5 km
LIMIT CZASU NORDIC W: 1,5 godziny
LIMIT UCZESTNIKÓW NORDIC WALKING: 50 osób

Biuro zawodów w dniu 07.07.2019r. w godz. 08:00 - 10:00 – Szkoła Podstawowa w Tarchałach Wielkich.

Bieg stanowi pierwszą część triady POWIAT OSTROWSKI BIEGA

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Za udział w biegu zostaną pobierane opłaty w następujących terminach:
40 zł do dnia 30.06.2019
60 zł w biurze zawodów

Opłata startowa płatna na konto organizatora:
LZS Tarchalanka
Tarchały Wielkie
Ul. Leśna 0
63-430 Odolanów
Nr konta: 42 1020 2267 0000 4702 0162 2703
PKOBP Oddział 1 w OstrowieWielkopolskim
Tytuł wpłaty: V Bieg w Tarchałach Wielkich. Imię i Nazwisko (uczestnika biegu).
Limit zawodników: 196
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus Radosław Ostrów Wlkp bieg 10 km BrakTAK
2 Barasińska Marta Ostrów Wielkopolski bieg 10 km PĘDZĄCA JAJECZNICATAK
3 Bednarek Izabela Gorzyce Wielkie marsz Nordic Walking 5 km 1975TAK
4 Bilski Przemysław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
5 Błaszczuk Łukasz Dębnica bieg 10 km Dębnica TAK
6 Błaszczyk Tomasz Tarchały Wielkie bieg 10 km LZS Tarchalanka Tarchały WielkieTAK
7 Bodylski Grzegorz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
8 Bogusławski Dominik Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
9 Bogusławski Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Halfen Produkcja Running TeamTAK
10 Borowczyk Marcin Koźmin Wielkopolski bieg 10 km Koźmin BiegaTAK
11 Bury Roman Karski bieg 10 km BrakTAK
12 Bystrowski Rafał Krotoszyn bieg 10 km Krotoszyńska Grupa BiegowaTAK
13 Chłysta Joanna Warszawa bieg 10 km BrakTAK
14 Chmielarczyk Jarosław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
15 Chmura Jarosław Raszków bieg 10 km BrakTAK
16 Ciapierzyński Jerzy Ołobok bieg 10 km MTB OLOBOKTAK
17 Cieloch Tomasz Pleszew bieg 10 km BrakTAK
18 Cieplik Marcin Ostrów Wielkopolski bieg 10 km G-TeamTAK
19 Cierniewska Agata Ostrów Wlkp. bieg 10 km Spółka PłomykTAK
20 Cierniewski Grzegorz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Spółka PłomykTAK
21 Czarnojańczyk Rafał Ostrów Wielkopolski bieg 10 km AMS Trofea sportowe / Centrum Optyki KasprzakTAK
22 Czuchra Paweł Ostrow wlkp bieg 10 km NiezrzeszonyTAK
23 Czysty Zenon Odolanów bieg 10 km KSmaraton Ostrów WielkopolskiTAK
24 Dawiduk Aneta Sieradz bieg 10 km SIERADZ BIEGATAK
25 Defratyka Krzysztof Milicz bieg 10 km BrakTAK
26 Dera Rafał Potaśnia bieg 10 km AmatorskoTAK
27 Deresiński Tomasz Topola-Osiedle bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA Ostrów WielkopolskiTAK
28 Dobras Damian Granowiec bieg 10 km BrakTAK
29 Druzga Mateusz Możdżanów bieg 10 km Drużyna SzpikuTAK
30 Dudek Bogusława Ostrów Wielkopolski marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
31 Dudek Andrzej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km NiezrzeszonyTAK
32 Duszyński Dariusz Krzykosy bieg 10 km KrzykosyTAK
33 Dzikowski PaweŁ Krotoszyn bieg 10 km BrakTAK
34 Florczak Marek Tarchały Wielkie bieg 10 km LZS TARCHALANKATAK
35 Fluder Roman Dębnica bieg 10 km OSP DębicaTAK
36 Foksa Marek Ostrzeszów bieg 10 km Borki MorawaTAK
37 Frencel Piotr Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
38 Galewska Barbara Koźmin Wielkopolski bieg 10 km Koźmin BiegaTAK
39 Glowacki Waldemar Odolanów bieg 10 km 1974TAK
40 Gnysiński Jacek Sieradz bieg 10 km sieradzbiega.plTAK
41 Godziszewski Jacek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA Ostrów WielkopolskiTAK
42 Gołdyn Miłosz Topola Mała bieg 10 km BrakTAK
43 Gołdyn Sebastian Ostrzeszów bieg 10 km Aktywny OstrzeszówTAK
44 Górska Anna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA Ostrów WielkopolskiTAK
45 Góźdź Ewelina Odolanów bieg 10 km BrakTAK
46 Grabowski Sławomir Poznań bieg 10 km Przyjaciel GalatówTAK
47 Grajek Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KB Czarne WilkiTAK
48 Greda Józef Syców bieg 10 km olimpiaTAK
49 Grobarek Sebastian Odolanów bieg 10 km BrakTAK
50 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
51 Grzesiak Paweł Kocina bieg 10 km WKURW_TEAMTAK
52 Grzeszczyk Marcin Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
53 Grześczyk Marek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
54 Guzek Jacek Nowy Tomyśl marsz Nordic Walking 5 km lub wybierz z listyTAK
55 Guzek Ewa Nowy Tomyśl marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
56 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
57 Hermann Sebastian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
58 Hetmański Jakub Sośnie bieg 10 km BrakTAK
59 Jadczak Monika Krotoszyn bieg 10 km Krotoszyńska Grupa BiegowaTAK
60 Jadczak Anita Krotoszyn bieg 10 km Krotoszyńska Grupa BiegowaTAK
61 Jarosik Dariusz Nowe Skalmierzyce bieg 10 km AMS Trofea sportowe / Centrum Optyki KasprzakTAK
62 Jasinski Tomasz Godziesze bieg 10 km KM PSP KaliszTAK
63 Jaś Jola Leszno bieg 10 km AZYMUTTAK
64 Jaśkiewicz Jakub Parczew bieg 10 km BrakTAK
65 Jerzyk Anna Drołtowice bieg 10 km Międzyborska Grupa BiegowaTAK
66 Józkowiak Joanna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
67 Juszczak Jakub Koźmin Wielkopolski bieg 10 km BS Truchtacz DobrzycaTAK
68 Kalak Mikołaj Zduny bieg 10 km BrakTAK
69 Kamzol Marcin Odolanów bieg 10 km BrakTAK
70 Karwik Patryk Zduny bieg 10 km KS KROTOSZ KROTOSZYNTAK
71 Kasińska-Machajek Krystyna Polkowice marsz Nordic Walking 5 km Stowarzyszenie Transplantacji Serca Koło ZabrzeTAK
72 Kasprzak Tadeusz Osiek marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
73 Kasprzak Emilia Rososzyca bieg 10 km BrakTAK
74 Kaźmierczak Izabela Odolanów bieg 10 km BrakTAK
75 Kędzierska Agnieszka Trzemeszno marsz Nordic Walking 5 km Kijkowe TrzemesznoTAK
76 Kocik Mateusz Wrocław bieg 10 km BrakTAK
77 Kołodziej Anna Raczyce bieg 10 km BrakTAK
78 Kołodziej Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
79 Kosiński Grzegorz Dobrzyca bieg 10 km BS TRUCHTACZ DOBRZYCA TAK
80 Kowalczyk Robert Kąty Ślaskie bieg 10 km Międzyborska Grupa BiegowaTAK
81 Król Iwona Ludwików marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
82 Król Maciej Ludwików marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
83 Król Radosław Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakTAK
84 Kubasik Tomasz Kalisz bieg 10 km Kubasik TeamTAK
85 Kubicki Grzegorz Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
86 Kubik Bartosz Gołuchów bieg 10 km Uliczna Strefa TAK
87 Kulas Sławomir Dobrzyca bieg 10 km BS Truchtacz DobrzycaTAK
88 Kurzawa Michał Latowice bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI TAK
89 Laskowski Przemyslaw Kalisz bieg 10 km PKB KMP KALISZ TAK
90 Leczykiewicz Mikołaj Ostrów Wielkopolski bieg 10 km 5F TEAMTAK
91 Leja Małgorzata Raczyce bieg 10 km BrakTAK
92 Lorenc Arleta Michałków bieg 10 km KB Czarne WilkiTAK
93 Łęcki Mariusz Wtórek bieg 10 km BrakTAK
94 Machajek Krzysztof Polkowice marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
95 Małecki Jacek Kalisz bieg 10 km BrakTAK
96 Marcinkowski Robert Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Ks StalservisTAK
97 Marczak Przemysław Milicz bieg 10 km Running Team MiliczTAK
98 Matczak Maciej Odolanów bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA Ostrów WielkopolskiTAK
99 Matillek Miłosz Międzybórz bieg 10 km Międzyborska Grupa BiegowaTAK
100 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
101 Matysik Zbigniew Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKITAK
102 Mądrzak Karolina Warszawa bieg 10 km BrakTAK
103 Mikołajczak Marcin Wtórek bieg 10 km BrakTAK
104 Minta Łukasz Daniszyn bieg 10 km OSP DaniszynTAK
105 Minta Krzysztof Trzcieliny bieg 10 km KEROZA 2017TAK
106 Mołodecki Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
107 Muszyński Andrzej Dobrzyca bieg 10 km BS TRUCHTACZ DOBRZYCATAK
108 Namysł Maciej Koźmin Wielkopolski bieg 10 km Koźmin BiegaTAK
109 Nowak Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
110 Orpel Mariola Golina bieg 10 km Rozpędzeni Wiatrem GolinaTAK
111 Ostrowska Jagoda PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX bieg 10 km BrakTAK
112 Pacyna Marek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BBKTSTAK
113 Paszek Mateusz Gorzupia bieg 10 km BrakTAK
114 Paszkiewicz Julia Warszawa bieg 10 km BrakTAK
115 Pawlak Natalia Lamki bieg 10 km BrakTAK
116 Pawlak Kazimierz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
117 Piejko Tomasz Koźmin Wielkopolski bieg 10 km Koźmin BiegaTAK
118 Piejko Monika Koźmin Wielkopolski bieg 10 km Koźmin BiegaTAK
119 Piekarniak Rafał Oleśnica bieg 10 km BrakTAK
120 Plota Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
121 Płochocki Ryszard Nowe Skalmierzyce bieg 10 km SUPERMARATON KALISZTAK
122 Płóciennik Renata Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
123 Poczta Joanna Dobrzyca bieg 10 km BS Truchtacz DobrzycaTAK
124 Poprawa Grzegorz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKPTAK
125 Przerwa Michał Odolanów bieg 10 km AMS Trofea sportowe / Centrum Optyki Kasprzak TAK
126 Przybył Aron Kuźnia bieg 10 km PKB KMP, KWP PoznańTAK
127 Przybył Klaudia Karsy bieg 10 km BrakTAK
128 Radomska Karolina Kalisz bieg 10 km PKB KMP KALISZTAK
129 Radomski Artur Kalisz bieg 10 km PKB KMP KALISZ TAK
130 Razik Tadeusz Rawicz bieg 10 km brakTAK
131 Rejek Wiesław Krobia bieg 10 km BrakTAK
132 Robakowski Adrian Kromolice bieg 10 km BrakTAK
133 Ropa Łukasz Krośnice bieg 10 km BrakTAK
134 Rożkowski Roman ŚREM bieg 10 km Runner's Power ŚremTAK
135 Rudnicka Magdalena Baby bieg 10 km BrakTAK
136 Rychlik Dominik Chwaliszew bieg 10 km BrakTAK
137 Sądkiewicz Roman Grodzisk bieg 10 km BrakTAK
138 Schubert Mateusz Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakTAK
139 Schubert Robert Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakTAK
140 Sieracka Katarzyna Leszno marsz Nordic Walking 5 km AZYMUTTAK
141 Sikora Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Ks Maraton Ostrów Wielkopolski TAK
142 Sitkowski Konrad Dobroszyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
143 Skórzyński Arkadiusz Lewków bieg 10 km BrakTAK
144 Solecki Damian Grudzielec Nowy bieg 10 km BrakTAK
145 Sołtysiak Robert Wtórek bieg 10 km BrakTAK
146 Sroka Jan Ostrów Wlkp bieg 10 km ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKITAK
147 Stasiak Piotr Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
148 Stasiak Mariusz Blizanów bieg 10 km BrakTAK
149 Stawicka Magdalena Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
150 Suś Dariusz Zacharzew bieg 10 km BrakTAK
151 Szaj-Pawłowska Kamila Miedzyborz bieg 10 km Miedzyborska Grupa BiegowaTAK
152 Szczypkowski Hieronim Ostrów Wlkp. bieg 10 km BrakTAK
153 Szymanowska Irena Ostrów Wielkopolski marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
154 Szymanowski Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
155 Szyszka Sylwia Koźmin Wlkp. bieg 10 km Koźmin BiegaTAK
156 Szyszka- Stachowska Joanna Koźmin Wlkp. bieg 10 km Koźmin BiegaTAK
157 Śliwa Nikola Dobrzyca bieg 10 km BS Truchtacz DobrzycaTAK
158 Świątek Daniel Przygodzice bieg 10 km BrakTAK
159 Świerblewski Patryk Żerków bieg 10 km Ledwo dyszęTAK
160 Świtała Mariusz PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX bieg 10 km BrakTAK
161 Tanaś Adam Gołuchów bieg 10 km Amator BieganiaTAK
162 Teodorczyk Radosław Rozdrażew bieg 10 km BS Truchtacz DobrzycaTAK
163 Tereda Andrzej Pęgów bieg 10 km BrakTAK
164 Tomaszek Szymon Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
165 Troszczyński Kamil Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
166 Tułacz Bohdan Opatówek bieg 10 km KP BłaszkiTAK
167 Uciechowski Piotr Opole bieg 10 km LZS TarchalankaTAK
168 Uciechowski Jan Lędzina bieg 10 km LZS TarchlankaTAK
169 Uciechowski Marcin Opole bieg 10 km LZS Tarchalanka Tarchały WielkieTAK
170 Udała Paweł Opatów bieg 10 km ------TAK
171 Ukleja Monika Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
172 Urbaniak Jan Topola Osiedle marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
173 Wawrzyniak Michal Ostrow Wielkopolski bieg 10 km KS ICE MAT TEAMTAK
174 Wechman Przemysław Kalisz bieg 10 km PKB KMP KALISZTAK
175 Wełnic Adam Boczków bieg 10 km BrakTAK
176 Wiencek Artur Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
177 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
178 Winiarski Hieronim Janków Zaleśny marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
179 Wiśniewska Mariola Leszno marsz Nordic Walking 5 km AZYMUTTAK
180 Wiśniewski Mariusz Kalisz bieg 10 km SUPERMARATOŃCZYK ŚLĘZAK TEAMTAK
181 Wiśniewski Sławomir Kępno bieg 10 km KS LENIWIECTAK
182 Wizner Julia Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakTAK
183 Wojciechowski Krystian Roszk?w bieg 10 km BrakTAK
184 Wojtaszek Katarzyna Tarchały Wielkie bieg 10 km LZS TARCHALANKATAK
185 Wojtkowiak Piotr Bodzewo bieg 10 km BrakTAK
186 Wojtkowiak Marcin Koźmin Wielkopolski bieg 10 km Koźmin BiegaTAK
187 Zając Aleksandra Łęka Opatowska bieg 10 km BrakTAK
188 Zarycki Jarosław Krotoszyn bieg 10 km BrakTAK
189 Zawierta Angelika Ostrzeszów bieg 10 km AKTYWNY OSTRZESZÓWTAK
190 Zawierta Jarosław Ostrzeszów bieg 10 km AKTYWNY OSTRZESZÓWTAK
191 Zaworska Agnieszka Jarocin bieg 10 km KPP JarocinTAK
192 Ziegler Barbara Lipno marsz Nordic Walking 5 km AZYMUTTAK
193 Zielonka Marian Ostrow Wielkopolski bieg 10 km ks.Maraton Ostrow Wlkp.TAK
194 Zimniak Marcin Ostrów WLKP marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
195 Zymny Daniel Sośnica bieg 10 km Bs Truchtacz Dobrzyca TAK
196 Żymełka Roman Radłów bieg 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту