Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

TRIATHLON RADYMNO 2019

Miejsce i termin: Radymno, 2019-05-26
Organizator: ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie ,,Galeon” – Paweł Kalisz
Starosta Jarosławski
Urząd Miasta Radymna
Gmina Radymno
Gmina Orły

WSPIERAJĄ
OSP Miasta Radymna
OSP Gminy Radymno
Stowarzyszenie Kulturalno Turystyczne ,,ZEK” Radymno

Kontakt telefoniczny do organizatora – Paweł Kalisz 691 671 345

Opis zawodów: Start: godzina – 12:00
Miejsce: Zalew „ZEK” w Radymnie
Obowiązuje limit uczestników 150 osób – na jednym dystansie; łącznie 300 osób na dwóch
Biuro Zawodów mieści się Plaża Miejska obok Dinozekolandia” na terenie Zalewu Adres biura zawodów: ul. Budowlanych
37-550 Radymno niedziele w dniu zawodów od 9:00- 11:30

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW

ZAPISY OD 1.03.2019
Wpisowe i wpłata: 1. Do 31.03.2019 opłata startowa wynosi 150 zł Olimp / 100 zł sprint – zapisy i wpłaty internetowe
2. Do 30.04.2019 opłata startowa wynosi 180 zł Olimp / 130 zł sprint – zapisy i wpłaty internetowe
3. Do 20.05.2019 opłata startowa wynosi 200 zł Olimp / 150 zł sprint – zapisy i wpłaty internetowe
4. Sztafeta do dnia 23.05.2019 r. – 300 zł.
5. Iron Kids- 20 zł do dnia 23.05.2019 r.
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Czop Kasper Rzeszów Dystans Sprinterski i-sport TAK
2 Grochowicz Jacek Przemyśl Dystans Sprinterski Peas
3 Grochowicz Marcin Ostrów Dystans Sprinterski Peas
4 Grodecki Łukasz Stubno Dystans Olimpijski Granica Stubno
5 Jaroń Tomasz Jarosław Dystans Olimpijski Akademia Triathlonu JarosławTAK
6 Kida Tomasz Lubaczów Dystans Sprinterski ZS OleszyceTAK
7 Kiełboń Michał Przeworsk Dystans Sprinterski Przeworska Grupa BiegowaTAK
8 Kikiela Paweł Przemyśl Dystans Sprinterski BrakTAK
9 Kmiecik Paweł Pawłosiów Dystans Olimpijski Akademia Triathlonu Jarosław
10 Koprowicz Ewelina Jarosław Dystans Sprinterski Jarosławska Grupa Biegowa
11 Kruszyński Paweł Przemyśl Dystans Sprinterski Brak
12 Kruszyński Marek Przemyśl Dystans Sprinterski Przemyski Klub Biegacza
13 Kusz Andrzej Warszawa Dystans Sprinterski BrakTAK
14 Lew Radosław Rzeszów Dystans Sprinterski PWR
15 Majchrowicz Damian Radymno Dystans Sprinterski Pro-sport Kraków
16 Ostrowski Maciej Jarosław Dystans Sprinterski Akademia Triathlonu Jarosław/Jarosławska Grupa BieTAK
17 Pajda Jaromir Jarosław Dystans Sprinterski Triathlon JarosławTAK
18 Patryn Łukasz Strzyżów Dystans Olimpijski BrakTAK
19 Pyrcz Mikołaj Przemyśl Dystans Sprinterski Brak
20 Weresiński Michał Stubno Dystans Sprinterski BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту