Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

TRIATHLON RADYMNO 2019

Miejsce i termin: Radymno, 2019-05-26
Organizator: ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie ,,Galeon” – Paweł Kalisz
Starosta Jarosławski
Urząd Miasta Radymna
Gmina Radymno
Gmina Orły

WSPIERAJĄ
OSP Miasta Radymna
OSP Gminy Radymno
Stowarzyszenie Kulturalno Turystyczne ,,ZEK” Radymno

Kontakt telefoniczny do organizatora – Paweł Kalisz 691 671 345

Opis zawodów: Start: godzina – 12:30
Miejsce: Zalew „ZEK” w Radymnie
Obowiązuje limit uczestników 150 osób – na jednym dystansie; łącznie 300 osób na dwóch
Biuro Zawodów mieści się Plaża Miejska obok Dinozekolandia” na terenie Zalewu Adres biura zawodów: ul. Budowlanych
37-550 Radymno niedziele w dniu zawodów od 9:00- 11:30

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW

ZAPISY OD 1.03.2019
Wpisowe i wpłata: 1. Do 31.03.2019 opłata startowa wynosi 150 zł Olimp / 100 zł sprint – zapisy i wpłaty internetowe
2. Do 30.04.2019 opłata startowa wynosi 180 zł Olimp / 130 zł sprint – zapisy i wpłaty internetowe
3. Do 20.05.2019 opłata startowa wynosi 200 zł Olimp / 150 zł sprint – zapisy i wpłaty internetowe
4. Iron Kids- 20 zł do dnia 23.05.2019 r.
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antonik Mariola Przemyśl Dystans Sprinterski BrakTAK
2 Banaś Łukasz Rzeszów Dystans Sprinterski SwimTri Rzeszów TAK
3 Bluj Łukasz Jarosław Dystans Sprinterski Triathlon Jarosław TAK
4 Brzeska Ewa Nowy Sącz Dystans Sprinterski Top SportTAK
5 Buksa Andrzej Pysznica Dystans Sprinterski SKB Stalowa WolaTAK
6 Chmiel Łukasz Rzeszów Dystans Olimpijski BrakTAK
7 Chrobak Robert Rzeszow Dystans Sprinterski Swimtri RzeszowTAK
8 Czop Kasper Rzeszów Dystans Sprinterski i-sport TAK
9 Duliban Anna Przeworsk Dystans Sprinterski Akademia Triathlonu JarosławTAK
10 Frankowska-Czwakiel Małgorzata Przemyśl Dystans Sprinterski BrakNIE
11 Gala Piotr Radymno Dystans Olimpijski Piotr GalaTAK
12 Garbacik Jacek Stalowa Wola Dystans Olimpijski SKB Stalowa WolaTAK
13 Garbacz Szymon Rzeszów Dystans Sprinterski BrakTAK
14 Goral Mieczysław Krawce Dystans Olimpijski Trilewy Triathlon TeamTAK
15 Grochowicz Jacek Przemyśl Dystans Sprinterski PeasNIE
16 Grochowicz Marcin Ostrów Dystans Sprinterski PeasNIE
17 Grodecki Łukasz Stubno Dystans Olimpijski Granica StubnoTAK
18 Hawro Paweł Przeworsk Dystans Sprinterski BrakTAK
19 Hulbój Jan Rzeszów Dystans Sprinterski SP13 RzeszówTAK
20 Jarocka Małgorzata Stalowa Wola Dystans Sprinterski Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
21 Jaroń Tomasz Jarosław Dystans Olimpijski Akademia Triathlonu JarosławTAK
22 Józefczyk Janusz Skawina Dystans Sprinterski brakTAK
23 Jurkiewicz Marek Rzeszów Dystans Olimpijski BrakNIE
24 Kamecki Tomasz Przeworsk Dystans Olimpijski BrakTAK
25 Kida Tomasz Lubaczów Dystans Sprinterski ZS OleszyceTAK
26 Kida Maciek Lubaczów Dystans Sprinterski BrakTAK
27 Kiełboń Michał Przeworsk Dystans Sprinterski Przeworska Grupa BiegowaTAK
28 Kikiela Paweł Przemyśl Dystans Sprinterski BrakTAK
29 Kmiecik Paweł Pawłosiów Dystans Olimpijski Akademia Triathlonu JarosławTAK
30 Kobylański Kamil Rzeszów Dystans Sprinterski Opak-SystemTAK
31 Kołodziejczyk Rafał Kraków Dystans Sprinterski BrakTAK
32 Koprowicz Ewelina Jarosław Dystans Sprinterski Jarosławska Grupa BiegowaNIE
33 Kornak Łukasz Jasionka Dystans Sprinterski SWIM TRI RZESZÓWTAK
34 Krawczyk Maciej Biłgoraj Dystans Olimpijski BrakTAK
35 Kruszyński Paweł Przemyśl Dystans Sprinterski BrakTAK
36 Kruszyński Marek Przemyśl Dystans Sprinterski Przemyski Klub BiegaczaTAK
37 Krzyk Tomasz Proszowice Dystans Sprinterski TRI SCREAM TEAMTAK
38 Kurdybacha Paweł Radymno Dystans Sprinterski Bułka teamTAK
39 Kusz Andrzej Warszawa Dystans Sprinterski BrakTAK
40 Leśko Paweł Kielanówka Dystans Sprinterski BrakTAK
41 Lew Radosław Rzeszów Dystans Sprinterski PWRTAK
42 Magierło Bartosz Głogów Małopolski Dystans Olimpijski BrakTAK
43 Majchrowicz Damian Radymno Dystans Sprinterski Pro-sport KrakówTAK
44 Mucha Grzegorz Chłopice Dystans Olimpijski BrakTAK
45 Nowakowski Patrycjusz Przemyśl Dystans Sprinterski PRZEMYSKIE NIEDZWIADKINIE
46 Nyzio Piotr Błędowa Tyczyńska Dystans Sprinterski BrakTAK
47 Orlewski Piotr Rzeszów Dystans Sprinterski WARSZTAT RUCHU Katarzyna ŻebrakowskaTAK
48 Ostrowski Maciej Jarosław Dystans Sprinterski Akademia Triathlonu Jarosław/Jarosławska Grupa BieTAK
49 Ożga Jerzy Szówsko Dystans Sprinterski Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
50 Pajda Jaromir Jarosław Dystans Sprinterski Triathlon JarosławTAK
51 Patryn Łukasz Strzyżów Dystans Olimpijski BrakTAK
52 Piekarz Mariusz Przedzel Dystans Sprinterski skb stalowa wolaTAK
53 Pińkowski Szymon Jarosław Dystans Olimpijski Akademia Triathlonu JarosławTAK
54 Proszowski Piotr Jastkowice Dystans Olimpijski Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
55 Pyrcz Mikołaj Przemyśl Dystans Sprinterski BrakTAK
56 Rainer Krzysztof Pysznica Dystans Sprinterski ACS-STALTAK
57 Siteń Grzegorz Rzeszów Dystans Sprinterski BrakTAK
58 Smelik Michał Przemyśl Dystans Olimpijski BRAKTAK
59 Sokół Adam Rzeszów Dystans Olimpijski SWIM TRI RZESZÓWTAK
60 Sondej Wiesław Sokołów Małopolski Dystans Olimpijski IronmanNIE
61 Stępień Leszek Nisko Dystans Sprinterski BrakTAK
62 Stopa Marcin Rzeszów Dystans Sprinterski www.runrzeszow.plNIE
63 Szczepanik Renata Kraków Dystans Sprinterski gecko climb, swim, bike & runNIE
64 Szczotka Mariusz Wieprz Dystans Olimpijski Labosport NIE
65 Szwed Tomasz Przeworsk Dystans Sprinterski BrakTAK
66 Tabor Piotr Przemyśl Dystans Olimpijski BIDA CGTAK
67 Talar Tomasz Nowy Sącz Dystans Sprinterski Top SportTAK
68 Telega Bartłomiej Przeworsk Dystans Sprinterski BrakTAK
69 Telega Michał przeworsk Dystans Sprinterski BrakTAK
70 Tokarz Tomasz Pysznica Dystans Sprinterski SKB STALOWA WOLATAK
71 Tomas Dariusz Jarosław Dystans Sprinterski Triathlon Jarosław TAK
72 Weresiński Michał Stubno Dystans Sprinterski BrakTAK
73 Yevstratyev Yevhen Lviv Dystans Olimpijski Shypshyns Run ClubTAK
74 Zenin Oleksiy Lviv Dystans Olimpijski BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту