Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

DYBAWKA BIEGA - LEŚNA DYCHA

Miejsce i termin: Krasiczyn, 2019-05-26
Organizator: Organizator:
Sołectwo Dybawka, Sołtys Beata Bartkowiak
Dybawka, ul. Zielona 7, 37-741 Krasiczyn
Współorganizatorzy:
Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu
Gmina Krasiczyn
Gminny Ośrodek Kultury w Krasiczynie
Partner: Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie
Patronat: Starosta Przemyski, Wójt Gminy Krasiczyn
Dyrektor biegu: Beata Bartkowiak
Koordynator biegu: Krzysztof Kozłowski
Sędzia biegu: Bartosz Zajączkowski

Informacje i kontakt
https://dybawkabiega.wordpress.com
http://facebook.com/dybawkabiega
Beata Bartkowiak, tel: 698 178 989, email: bbartk@interia.pl
Krzysztof Kozłowski, tel: 697 084 710, email: dybawkabiega@gmail.com
Bartosz Zajączkowski, tel: 506 999 076, email: dybawkabiega@gmail.com
Opis zawodów: Start i meta – dziedziniec Zespołu Zamkowo-Parkowego w Krasiczynie, Krasiczyn 179, godzina 9.00
Biuro zawodów, szatnia, depozyt – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie – Krasiczyn 177.
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa dotyczy wyłącznie udziału w biegu głównym i wynosi 10 zł.
Z opłaty startowej zwolnieni są zwycięzcy poprzednich edycji Dybawka Biega.
Osoby, które do dnia 16.05.2019 r. nie uiszczą opłaty startowej zostaną usunięte z listy startowej. W przypadku wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc, weryfikacja opłat startowych może nastąpić wcześniej.
Osoby, które opłacą start do dnia 16.05.2019 r. otrzymają spersonalizowany, imienny numer startowy.
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Jacek Tarnawce bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza/5BspTAK
2 Andrasz Paweł Przemyśl bieg 10 km KMP Łódź TAK
3 Antosz Bogdan Sieniawa bieg 10 km BrakTAK
4 Artym Magdalena Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
5 Babieczko Andrzej Sztum bieg 10 km LKS Zantyr SztumTAK
6 Babińska Inga Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza,IPATAK
7 Bacza Piotr Żurawica bieg 10 km BrakTAK
8 Badlik Marcin Żurawica bieg 10 km BrakTAK
9 Bal Barbara Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
10 Bałata Marek Krówniki bieg 10 km BrakTAK
11 Bałata Ewa Krówniki bieg 10 km BrakTAK
12 Banaś Mateusz Wierzbna bieg 10 km KPP Jarosław IPA Przemyśl TAK
13 Baran Krzysztof Przemysl bieg 10 km BrakTAK
14 Bąk Michał Trepcza bieg 10 km BrakTAK
15 Błaszczyszyn Robert Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
16 Błażewicz Piotr Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
17 Bobala Krystian Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
18 Bolanowska Emilia Przemyśl bieg 10 km OpenFitTAK
19 Bomba Damian Rzeszów bieg 10 km Elektryk niskich napięćTAK
20 Brycki Mateusz Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
21 Burak Adam Przemyśl bieg 10 km 1 bczTAK
22 Chajdaś Mateusz Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
23 Chudzik Alicja Radymno bieg 10 km BrakTAK
24 Ciećko Magdalena Przemyśl bieg 10 km Zatkało KakałoTAK
25 Cielecki Rafał Przemyśl bieg 10 km DalejLama poWolny Tybet TAK
26 Cypryś Justyna Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
27 Cypryś Joanna Rzeszów bieg 10 km Decarun RzeszówTAK
28 Czernicki Marcin Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacz TAK
29 Czerwińska Małgorzata Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
30 Czuryk Robert Dybawka bieg 10 km BrakTAK
31 Ćwikła Agnieszka Morawsko bieg 10 km Wichura JarosławTAK
32 Demski Witold Przemysl bieg 10 km BrakTAK
33 Domański Marek Przemyśl bieg 10 km BIDA PrzemyślTAK
34 Domin Danuta Dubiecko bieg 10 km BrakTAK
35 Dorosz Barbara Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
36 Dudek Katarzyna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
37 Dudzińska Katarzyna Sanok bieg 10 km BrakTAK
38 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
39 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl bieg 10 km PTC Przemyśl TAK
40 Fedio Marek Ostrów bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
41 Ferenc Beata Rzeszów bieg 10 km BIEGOMANIA LUBACZÓWTAK
42 Fiałkiewicz Sylwia Kraków/Grochowce bieg 10 km BrakTAK
43 Fil Hubert Munina bieg 10 km Jarosławski BiegaczTAK
44 Fil Bożena Munina bieg 10 km Jarosławski BiegaczTAK
45 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
46 Folta Jan Zarszyn bieg 10 km BrakTAK
47 Frączek Dariusz Rzeszów bieg 10 km 1986TAK
48 Furtyk Adrian Trójczyce bieg 10 km BrakTAK
49 Galanty Bartłomiej Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
50 Gawczyńska-Bacza Izabela Żurawica bieg 10 km BrakTAK
51 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
52 Gęsiak Ewelina Jedlicze bieg 10 km BrakTAK
53 Gigoń Andrzej Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
54 Gola Agnieszka Kraków bieg 10 km JaIchNieZnamTAK
55 Golik Paweł Medyka bieg 10 km BrakTAK
56 Goraj-Przybylska Dorota Zarzecze bieg 10 km BrakTAK
57 Góra Tomasz Frysztak bieg 10 km BrakTAK
58 Grabowski Damian Orły bieg 10 km KM PSP PrzemyślTAK
59 Gradowska Katarzyna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
60 Grasza Ireneusz Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
61 Gregier Krzysztof Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
62 Grochowicz Maciej Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
63 Grodecki Piotr Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
64 Grzybowska Sylwia Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza/www.parastyle.plTAK
65 Hadam Ewa Dynów bieg 10 km Spartan Training Group RzeszówTAK
66 Haduch Jerzy Pisarowce bieg 10 km Sanok i OkoliceTAK
67 Hala Lucyna Wiązownica bieg 10 km BrakTAK
68 Hamryszczak Janusz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
69 Hamryszczak Beata Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
70 Hamryszczak Rafał Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
71 Harłacz Artur Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
72 Haryza Robert Dynów bieg 10 km Aktywny DynówTAK
73 Hendzel Łukasz Ciemięrzowice bieg 10 km 5 BSPTAK
74 Ignor Edyta Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
75 Jablonski Damian Jaroslaw bieg 10 km BrakTAK
76 Jabłonowski Robert Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
77 Jacek Leszek Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
78 Jakubów Krzysztof Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
79 Jakubów Magdalena Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
80 Jaremko Władysław Oleszyce bieg 10 km Czarni OleszyceTAK
81 Jaworska Marta Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
82 Jemioła Paulina Strzyżów bieg 10 km POMUSZTAK
83 Kaczor Lech Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Walki Wręcz TAK
84 Kalita Michał Prałkowce bieg 10 km BrakTAK
85 Kaltenberg Janusz Jarosław bieg 10 km BrakTAK
86 Kaniecki Paweł Przemyśl bieg 10 km MIEJSCE BlokBTAK
87 Kedzior Lukasz Gliwice bieg 10 km BrakTAK
88 Kępka Andrzej Przeworsk bieg 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
89 Kiełb Marcin Łańcut bieg 10 km BrakTAK
90 Kiełt Dawid Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
91 Kiper Maciej Jarosław bieg 10 km JAROSLAWSKI BIEGACZTAK
92 Kiper Elżbieta Jarosław bieg 10 km JAROSLAWSKI BIEGACZ TAK
93 Klinger Weronika Ostrów bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
94 Kłak Andrzej Bolestraszyce bieg 10 km 34 WOGTAK
95 Kochanowicz Piotr Tarnawce bieg 10 km BrakTAK
96 Kogut Leszek Grochowce bieg 10 km BrakTAK
97 Kohut Dariusz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
98 Kopczyk Waldemar Przemyśl bieg 10 km Bida Cycling Group PrzemyślTAK
99 Koryczan Mariusz Libiąż bieg 10 km JaIchNieZnamTAK
100 Korzeniowska Adrianna Prałkowce bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
101 Korzeniowska Małgorzata Prałkowce bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
102 Korzeniowski Władysław Prałkowce bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
103 Kosmyk Karolina Przemyśl bieg 10 km Blok BTAK
104 Kosterkiewicz Marcin Przemyśl bieg 10 km Way2champTAK
105 Kowalczyk Ewa Jarosław bieg 10 km Husaria Race TeamTAK
106 Kowieszko Marcin Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
107 Kozak Michał Jarosław bieg 10 km biegnijsercem.plTAK
108 Kozioł Mariusz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
109 Kozłowska Anna Dybawka bieg 10 km BrakTAK
110 Kozłowski Krzysztof Dybawka bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
111 Krawczykowski Kamil Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
112 Kubas Robert Pruchnik bieg 10 km Jarosławski BiegaczTAK
113 Kuczek Agnieszka Dębica bieg 10 km BrakTAK
114 Kulikowski Jacek Jarosław bieg 10 km BrakTAK
115 Kuropatwa Gabriel Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
116 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
117 Kuźniar Jacek Rozbórz Długi bieg 10 km 5 bspTAK
118 Lech Agnieszka Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
119 Lewczuk Krzysztof Krasiczyn bieg 10 km brakTAK
120 Lipski Zdzisław Dybawka bieg 10 km Zapieklak DybawkaTAK
121 Litwin Marcin Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
122 Lizak Łukasz Przemyśl bieg 10 km 5 batalion strzelców podhalańskichTAK
123 Ł Roman Albigowa bieg 10 km BrakTAK
124 Łańcucki Łukasz Przemyśl bieg 10 km 5 bspTAK
125 Łapińska Anna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub. W. / Hot'n Ride TAK
126 Łazor Kamil Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
127 Łukaczyk Marcin Przemyśl bieg 10 km Bricomarche PrzemyślTAK
128 Łukasik Paweł Rapy Dylańskie bieg 10 km RAPY MASTERSTAK
129 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie bieg 10 km RAPY MASTERSTAK
130 Machlarz Mateusz Rzeszów bieg 10 km 1990TAK
131 Maciejko Rafał Dachnów bieg 10 km KresowianieTAK
132 Majewska Magdalena Pralkowce bieg 10 km Przemyskie MorsyTAK
133 Makowiecki Radosław Przemyśl bieg 10 km Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro! TAK
134 Małek Wojciech Zarszyn bieg 10 km BrakTAK
135 Markowski Piotr Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
136 Maronka Agnieszka Kraków bieg 10 km BrakTAK
137 Mazerski Bartosz Sztum bieg 10 km LKS Zantyr SztumTAK
138 Maziarz Marta Zarzecze bieg 10 km BrakTAK
139 Mazur Marek Żurawica bieg 10 km BrakTAK
140 Mazur Magdalena Żurawica bieg 10 km BrakTAK
141 Mazur Jacek Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
142 Michalcewicz Karolina Dybawka bieg 10 km JaIchNieZnamTAK
143 Michałek Jarosław Kraków bieg 10 km One Way TicketTAK
144 Michno Małgorzata Pełkinie bieg 10 km Jarosławski BiegaczTAK
145 Michno Andrzej Pełkinie bieg 10 km Jarosławski BiegaczTAK
146 Mikoś Darek Przemyśl bieg 10 km BRICOMARCHETAK
147 Mocio Michał Przemyśl bieg 10 km Przemyskie SercaTAK
148 Mokrzycki Janusz Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławTAK
149 Mucha Wacław Krasiczyn bieg 10 km BrakTAK
150 Mussur Henryk Krosno bieg 10 km MOSIR KrosnoTAK
151 Nowopolski Bartosz Kraków bieg 10 km BrakTAK
152 Nykiel Tomasz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
153 Olko Grzegorz Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
154 Osięga Agnieszka Dybawka bieg 10 km BrakTAK
155 Osiński Adam Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
156 Ostafiński Jerzy Munina bieg 10 km Wichura JarosławTAK
157 Pasieka Agnieszka Ustrobna bieg 10 km Nordzik team TAK
158 Pawlisz Paweł Przemysl bieg 10 km BrakTAK
159 Pawłowska Agnieszka Tarnawce bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
160 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska bieg 10 km BrakTAK
161 Pempuś Bernard Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza - UKS Tempo 5TAK
162 Peszke Sławek Krosno bieg 10 km BrakTAK
163 Pieszko Roman Jarosław bieg 10 km BrakTAK
164 Piszcz Dariusz Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
165 Piszczek Stanisław Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
166 Plis Sławek Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
167 Pliś Mateusz Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
168 Płocica Marek Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławTAK
169 Podolak Zbigniew Przemyśl bieg 10 km Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego WojakTAK
170 Podolak Piotr Nehrybka bieg 10 km BrakTAK
171 Polański Tomasz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
172 Poliwka Krzysztof Rzeszow bieg 10 km BrakTAK
173 Popławski Krzysztof Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
174 Poprarda Paweł Rzeszów bieg 10 km PZU Sport TeamTAK
175 Potoczny Krzysztof Przemysl bieg 10 km BrakTAK
176 Preisner Robert Przrmyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
177 Przybylski Damian Rzeszów bieg 10 km -TAK
178 Przybył Monika Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
179 Pudłowska Renata Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
180 Radyk Jakub Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
181 Radyk Joanna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
182 Radymski Łukasz Przemyśl bieg 10 km OPENFIT TAK
183 Rawski Mateusz Lubaczów bieg 10 km ASy LubaczówTAK
184 Rohan Łukasz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
185 Rohan Iwona Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
186 Roik Tomasz Szczucin bieg 10 km biegam dla basiTAK
187 Rusinowski Rafał Medyka bieg 10 km BrakTAK
188 Rycyk Łukasz Sanok bieg 10 km BrakTAK
189 Ryś Katarzyna Olszany bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
190 Rzeznik Andrzej Korczyna bieg 10 km BrakTAK
191 Sadowy Janusz Przemyśl bieg 10 km 5bspTAK
192 Sałdan Krzysztof Buszkowice bieg 10 km BrakTAK
193 Sapa Piotr Dynów bieg 10 km Aktywny dTAK
194 Saturczak Małgorzata Przemysl bieg 10 km BrakTAK
195 Sekuła Tomasz Krasiczyn bieg 10 km BrakTAK
196 Semerko Aneta Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
197 Sęk Wiesław Pruchnik bieg 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNER TEAMTAK
198 Sidorko Grzegorz Jarosław bieg 10 km BrakTAK
199 Skawiński Tomasz Sanok bieg 10 km Biesy i CzortyTAK
200 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
201 Skóra Michał Łopuszka bieg 10 km Team Banasiowie TAK
202 Skrzypek Wojciech Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławTAK
203 Sobejko Artur Bolestraszyce bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
204 Socha Marcin Dynów bieg 10 km Aktywny DynówTAK
205 Solarz Wiesław Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
206 Solińska Magdalena Jankowice bieg 10 km BrakTAK
207 Solski Sebastian Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
208 Sołtysiak Krystyna Jawornik bieg 10 km Spartan Race Training GroupTAK
209 Sopel Wieslaw Lubaczów bieg 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
210 Sowa Tomasz Nienadowa bieg 10 km BrakTAK
211 Sporniak Krzysztof Targowiska bieg 10 km BrakTAK
212 Stadnik Renata Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
213 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa bieg 10 km Akademia SportuTAK
214 Stańko Paweł Stuposiany bieg 10 km Biesy i CzortyTAK
215 Starzecka Joanna Jarosław bieg 10 km BrakTAK
216 Staszowski Paweł Pruchnik bieg 10 km Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
217 Stefańska Maria Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
218 Stukan Piotr Przemyśl bieg 10 km National Mountain TeamTAK
219 Sura Jan Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
220 Surmacz Sławek Przemysl bieg 10 km Szafa biegacza TAK
221 Sycz Barbara Kniażyce bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
222 Szadurski Tomasz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
223 Szcząchor Jacek Prałkowce bieg 10 km BrakTAK
224 Szczotka Agata Jarosław bieg 10 km BrakTAK
225 Szczotka Grzegorz Jarosław bieg 10 km BrakTAK
226 Szpunar Daniel Dębina bieg 10 km Husaria Race TeamTAK
227 Szuba Dariusz Przemyśl bieg 10 km I RUN ALONETAK
228 Szybiak Waldemar Przemyśl bieg 10 km Agona W&MTAK
229 Szybiak Joanna Krzywcza bieg 10 km BrakTAK
230 Szybiak Maciej Krzywcza bieg 10 km BrakTAK
231 Śnieżek Piotr Przemyśl bieg 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
232 Śnieżek Lidia Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
233 Świdzińska Barbara Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
234 Świeboda Robert Długie bieg 10 km BrakTAK
235 Świętyniowska Iwona Hermanowice bieg 10 km BrakTAK
236 Toczek Krystian Dynów bieg 10 km Aktywny DynówTAK
237 Tomaka Agnieszka Trzebownisko bieg 10 km BrakTAK
238 Tomaka Wojciech Nowa Wieś bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
239 Tomaszek Michał Dybawka bieg 10 km BrakTAK
240 Tracz Łukasz Radymno bieg 10 km www.treningfizjoterapia.pl/AquaRehTAK
241 Trojnar Tomek Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
242 Trusz Paweł Przemyśl bieg 10 km Młode WilkiTAK
243 Trzonek Andrzej Jaroslaw bieg 10 km jaroslawska grupa biegowa sokolTAK
244 Tymoczek Rafał Jarosław bieg 10 km BrakTAK
245 Wajda Barbara Korczyna bieg 10 km BrakTAK
246 Walat Adrian Rzeszów bieg 10 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony TerytorialnejTAK
247 Walczak Paweł Dybawka bieg 10 km BrakTAK
248 Waldemar Karuś Zadąbrowie bieg 10 km 14das im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaTAK
249 Wałach Zbigniew Pstrągowa bieg 10 km BrakTAK
250 Warecki Radosław Przeworsk bieg 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
251 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady bieg 10 km WŻW RzeszówTAK
252 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów bieg 10 km BrakTAK
253 Wikar Marta Przemyśl bieg 10 km SanSwimmersTAK
254 Wikarski Krzysztof Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
255 Wilczak Janusz Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
256 Wilgucka Basia Hermanowice bieg 10 km BrakTAK
257 Wilgucki Robert Hermanowice bieg 10 km FC Biec Się Nie ChceTAK
258 Winiarz Witek Ostrów bieg 10 km BrakTAK
259 Witko Jerzy Fredropol bieg 10 km BrakTAK
260 Wnuk Norbert Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
261 Wota Łukasz Żurawica bieg 10 km BrakTAK
262 Wywłoka Paulina Wierzbna bieg 10 km Salco Garmin TeamTAK
263 Zajaczkowski Jerzy Przemysl bieg 10 km Przemyski klub biegaczaTAK
264 Zajączkowski Bartek Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
265 Zapołoch Bożena Sanok bieg 10 km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region TAK
266 Ziobro Tomasz Krosno bieg 10 km 1978TAK
267 Żelazny Judyta Jarosław bieg 10 km Mrówka Jarosław Activ TeamTAK
268 Żołnierz Tomasz Kuńkowce bieg 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту