Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

DYBAWKA BIEGA - LEŚNA DYCHA

Miejsce i termin: Krasiczyn, 2019-05-26
Organizator: Organizator:
Sołectwo Dybawka, Sołtys Beata Bartkowiak
Dybawka, ul. Zielona 7, 37-741 Krasiczyn
Współorganizatorzy:
Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu
Gmina Krasiczyn
Gminny Ośrodek Kultury w Krasiczynie
Partner: Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie
Patronat: Starosta Przemyski, Wójt Gminy Krasiczyn
Dyrektor biegu: Beata Bartkowiak
Koordynator biegu: Krzysztof Kozłowski
Sędzia biegu: Bartosz Zajączkowski

Informacje i kontakt
https://dybawkabiega.wordpress.com
http://facebook.com/dybawkabiega
Beata Bartkowiak, tel: 698 178 989, email: bbartk@interia.pl
Krzysztof Kozłowski, tel: 697 084 710, email: dybawkabiega@gmail.com
Bartosz Zajączkowski, tel: 506 999 076, email: dybawkabiega@gmail.com
Opis zawodów: Start i meta – dziedziniec Zespołu Zamkowo-Parkowego w Krasiczynie, Krasiczyn 179, godzina 9.00
Biuro zawodów, szatnia, depozyt – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie – Krasiczyn 177.
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa dotyczy wyłącznie udziału w biegu głównym i wynosi 10 zł.
Z opłaty startowej zwolnieni są zwycięzcy poprzednich edycji Dybawka Biega.
Osoby, które do dnia 16.05.2019 r. nie uiszczą opłaty startowej zostaną usunięte z listy startowej. W przypadku wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc, weryfikacja opłat startowych może nastąpić wcześniej.
Osoby, które opłacą start do dnia 16.05.2019 r. otrzymają spersonalizowany, imienny numer startowy.
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Jacek Tarnawce bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza/5BspTAK
2 Andrasz Paweł Przemyśl bieg 10 km KMP Łódź
3 Artym Magdalena Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
4 Babieczko Andrzej Sztum bieg 10 km LKS Zantyr SztumTAK
5 Bacza Piotr Żurawica bieg 10 km Brak
6 Bal Barbara Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
7 Bal Robert Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza/Regia Civitas
8 Baran Krzyszto Przemysl bieg 10 km Brak
9 Buksa Tomasz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
10 Burak Adam Przemyśl bieg 10 km 1 bcz
11 Cwynar Marta Orły bieg 10 km Brak
12 Cwynar Krzysztof Orły bieg 10 km Brak
13 Czerwińska Małgorzata Przemyśl bieg 10 km Brak
14 Ćwikła Agnieszka Morawsko bieg 10 km Wichura JarosławTAK
15 Demski Witold Przemysl bieg 10 km Brak
16 Dorosz Barbara Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
17 Dudek Katarzyna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
18 Dydek Katarzyna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
19 Fedio Marek Ostrów bieg 10 km 5 BSP /Przemyski Klub Biegacza
20 FERENC BEATA Rzeszów bieg 10 km BIEGOMANIA LUBACZÓW
21 Fiałkiewicz Sylwia Kraków/Grochowce bieg 10 km BrakTAK
22 Fil Hubert Munina bieg 10 km Jarosławski Biegacz
23 Fil Bożena Munina bieg 10 km Jarosławski Biegacz
24 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
25 Gawczyńska-Bacza Izabela Żurawica bieg 10 km Brak
26 Gaweł Damian Maćkowice bieg 10 km Brak
27 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
28 Gigoń Andrzej Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
29 GŁUSZKO PRZEMYSŁAW BEREZKA bieg 10 km SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAM
30 Golik Paweł Medyka bieg 10 km BrakTAK
31 Goraj-Przybylska Dorota Zarzecze bieg 10 km Brak
32 Gradowska Katarzyna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
33 GREGIER KRZYSZTOF Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
34 Grochowicz Maciej Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
35 Grochowicz Kamil Przemyśl bieg 10 km Brak
36 Grzybowska Sylwia Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza/www.parastyle.plTAK
37 Grzybowski Paweł przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza/www.parastyle.pl
38 GWÓŹDŹ URSZULA MUNINA bieg 10 km WICHURA JAROSŁAW
39 Gwóźdź Andrzej Munina bieg 10 km WICHURA JAROSŁAW
40 Hamryszczak Janusz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
41 Hamryszczak Beata Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
42 Harłacz Artur Przemyśl bieg 10 km Brak
43 Iwanicki Beniamin Przemyśl bieg 10 km Przemyśl Bears / 5 bsp
44 Iwanicki Beniamin Przemyśl bieg 10 km Przemyśl Bears / 5BSP
45 Jakubów Krzysztof Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
46 Jakubów Magdalena Przemyśl bieg 10 km Brak
47 Jaremko Władysław OLESZYCE bieg 10 km Czarni Oleszyce
48 Kaczor Lech Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Walki Wręcz TAK
49 Kalita Michał Prałkowce bieg 10 km BrakTAK
50 Kaniecki Paweł Przemyśl bieg 10 km MIEJSCE BlokBTAK
51 Kępka Andrzej Przeworsk bieg 10 km Przeworska Grupa Biegowa
52 Kic Damian Przemyśl/Ujkowice bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
53 Kielar Krzysztof Przemysl bieg 10 km Brak
54 Kiełt Dawid PRZEMYŚL bieg 10 km Brak
55 Kiper Maciej Jarosław bieg 10 km JAROSLAWSKI BIEGACZ
56 Kiper Elżbieta Jarosław bieg 10 km JAROSLAWSKI BIEGACZ
57 Kochanowicz Piotr Tarnawce bieg 10 km Brak
58 Kogut Leszek Grochowce bieg 10 km BrakTAK
59 Kokoszka Katarzyna Przeworsk bieg 10 km Przeworska Grupa Biegowa
60 Kopeć KRZYSZTOF OLESZYCE bieg 10 km pędzące żółwie Oleszyce
61 Korzeniowska Adrianna Prałkowce bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
62 Korzeniowska Malgorzata Prałkowce bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
63 Korzeniowski Władysław Prałkowce bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
64 Kosmyk Karolina Przemyśl bieg 10 km Blok BTAK
65 Kosterkiewicz Marcin Przemyśl bieg 10 km Koster i Familia
66 Kozioł Mariusz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
67 Kozłowski Krzysztof Dybawka bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
68 Kubas Robert PRUCHNIK bieg 10 km Jarosławski BiegaczTAK
69 Kuśmider Jakub Przemyśl bieg 10 km Przemyski klub biegacza
70 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
71 Łapińska Anna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub. W. / Hot'n Ride TAK
72 Łazor Kamil Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
73 Łukasik Paweł Rapy Dylańskie bieg 10 km RAPY MASTERSTAK
74 ŁUKASIK ZBYSZEK Rapy Dylańskie bieg 10 km RAPY MASTERSTAK
75 Maciejko Rafał Dachnów bieg 10 km Kresowianie
76 Majewska Magdalena Pralkowce bieg 10 km Przemyskie Morsy
77 Makowiecki Radosław Przemyśl bieg 10 km Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro! TAK
78 Małek Wojjiech Zarszyn bieg 10 km Brak
79 Małek Wojciech Zarszyn bieg 10 km BrakTAK
80 Mazerski Bartosz Sztum bieg 10 km LKS Zantyr SztumTAK
81 Maziarz Marta Zarzecze bieg 10 km Brak
82 Michno Małgorzata Pełkinie bieg 10 km Jarosławski Biegacz
83 Michno Andrzej Pełkinie bieg 10 km Jarosławski Biegacz
84 MIKOŚ DAREK PRZEMYŚL bieg 10 km Brak
85 MIKOŚ DAREK PRZEMYŚL bieg 10 km BRICOMARCHE
86 Mokrzycki Janusz Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławTAK
87 Motyka Kamil Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
88 Mucha Wacław Krasiczyn bieg 10 km BrakTAK
89 Nykiel Tomasz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
90 Olko Grzegorz Przemyśl bieg 10 km Brak
91 Ostafiński Jerzy Munina bieg 10 km Wichura JarosławTAK
92 Pansewicz Dariusz Przemyśl bieg 10 km Brak
93 Pawłowska Agnieszka Tarnawce bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
94 Pieszko Paweł Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
95 Pietruś Justyna Żurawica bieg 10 km Brak
96 Piszczek Stanisław Przemyśl bieg 10 km Brak
97 Płocica Marek Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławTAK
98 Podolak Piotr Nehrybka bieg 10 km Ślęzakteam
99 Polański Tomasz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
100 Potoczny Krzysztof Przemysl bieg 10 km BrakTAK
101 Prokop Leszek Przemyśl bieg 10 km IPA Region Bieszczadzki SG
102 Pudłowska Renata Przemyśl bieg 10 km Brak
103 Radyk Jakub Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
104 Radyk Joanna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
105 Rohan Łukasz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
106 Rohan Iwona Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
107 Roik Tomasz Szczucin bieg 10 km biegam dla basiTAK
108 Rusinowski Rafał Medyka bieg 10 km BrakTAK
109 Rycyk Łukasz Sanok bieg 10 km Brak
110 Ryś Katarzyna Olszany bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
111 Saturczak Małgorzata Przemysl bieg 10 km Brak
112 Sekuła Tomasz Krasiczyn bieg 10 km BrakTAK
113 Sęk Wiesław Pruchnik bieg 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNER TEAM
114 Siera Robert Przemyśl bieg 10 km Brak
115 Skałuba Marek Krówniki bieg 10 km Brak
116 Skawiński Tomasz Sanok bieg 10 km Biesy i CzortyTAK
117 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl bieg 10 km Brak
118 Skrzypek Wojciech Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławTAK
119 Sobejko Artur Bolestraszyce bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
120 Solarz Wiesław Przemyśl bieg 10 km Brak
121 Solarz-Kowalska Agata Korytniki bieg 10 km Brak
122 Solińska Magdalena Jankowice bieg 10 km BrakTAK
123 Sopel Wieslaw LUBACZÓW bieg 10 km Akademia Sportu Lubaczów
124 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa bieg 10 km Akademia Sportu
125 Stańko Paweł Stuposiany bieg 10 km Biesy i CzortyTAK
126 Stefańska Maria Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
127 Stefański Ireneusz Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
128 Stukan Piotr Przemyśl bieg 10 km National Mountain TeamTAK
129 Sura Jan Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
130 Surmacz Sławek Przemysl bieg 10 km Szafa biegacza TAK
131 Szczotka Agata Jarosław bieg 10 km BrakTAK
132 Szczotka Grzegorz Jarosław bieg 10 km BrakTAK
133 Szkoła Mateusz Pruchnik bieg 10 km Pruchnicka Grupa Biegowa
134 Szkulski Krystian Przemyśl bieg 10 km 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
135 Szwedka Piotr Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
136 Ścibor Kamil Nienadowa bieg 10 km 5bsp
137 Ścibor Jarosław Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza/5BspTAK
138 ŚNIEŻEK PIOTR PRZEMYŚL bieg 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA
139 Śnieżek Lidia Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
140 Świdzińska Barbara Przemyśl bieg 10 km Brak
141 Świętyniowska Iwona Hermanowice bieg 10 km Brak
142 Tracz Łukasz Radymno bieg 10 km Treningfizjoterapia.pl
143 Trojnar Tomek Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
144 Trusz Paweł Przemyśl bieg 10 km Młode WilkiTAK
145 Turza Miroslaw Dachnów bieg 10 km KRESOWIANIE
146 WANDZEL TOMASZ Rybnik bieg 10 km Brak
147 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady bieg 10 km WŻW Rzeszów
148 Wikar Marta Przemyśl bieg 10 km SanSwimmersTAK
149 Wikarski Krzysztof Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
150 Wilczak Janusz Przemyśl bieg 10 km Brak
151 WINIARZ WITEK OSTRÓW bieg 10 km BrakTAK
152 Winiarz Beata Cieszanów bieg 10 km Brak
153 Wnuk Norbert Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza
154 Wójcik-Bilińska Marta Przemyśl bieg 10 km Brak
155 Wywłoka Paulina Wierzbna bieg 10 km Salco Garmin Team
156 Wywrot Sławomir Dybawka bieg 10 km Brak
157 Zajaczkowski Jerzy Przemysl bieg 10 km Przemyski klub biegaczaTAK
158 Zajączkowski Bartek Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
159 Zapołoch Bożena Sanok bieg 10 km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region


займ на карту срочно без отказа займ на карту