Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

DYBAWKA BIEGA - LEŚNA DYCHA
BIEGI DZIECI

Miejsce i termin: Krasiczyn, 2019-05-26
Organizator: I. Organizator:
Sołectwo Dybawka, Sołtys Beata Bartkowiak
Dybawka, ul. Zielona 7, 37-741 Krasiczyn
Współorganizatorzy:
Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu
Gmina Krasiczyn
Gminny Ośrodek Kultury w Krasiczynie
Partner: Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie
Patronat: Starosta Przemyski, Wójt Gminy Krasiczyn
Dyrektor biegu: Beata Bartkowiak
Koordynator biegu: Krzysztof Kozłowski
Sędzia biegu: Bartosz Zajączkowski
Informacje i kontakt
https://dybawkabiega.wordpress.com (by Bartosz Zajączkowski)
http://facebook.com/dybawkabiega (by Krzysztof Kozłowski)
Beata Bartkowiak, tel: 698 178 989, email: bbartk@interia.pl
Krzysztof Kozłowski, tel: 697 084 710, email: dybawkabiega@gmail.com
Bartosz Zajączkowski, tel: 506 999 076, email: dybawkabiega@gmail.com
Opis zawodów: Start i meta – teren w zakolu rzeki San w sąsiedztwie mostu wiszącego w Krasiczynie, ok. 0,5 km od biura zawodów, godzina 9.00
Biuro zawodów, szatnia, depozyt – Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Krasiczynie – Krasiczyn 177.
Wpisowe i wpłata: biegi dzieci bezpłatne
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Bartek Krasiczyn wg. kategiori wiekowych BrakNIE
2 Amarowicz Kinga Krasiczyn wg. kategiori wiekowych BrakNIE
3 Artym Jakub Przemyśl wg. kategiori wiekowych UKS Tempo 5NIE
4 Babis Amelia Jodlowka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
5 Badlik Karolina Żurawica wg. kategiori wiekowych BrakNIE
6 Badlik Michał Żurawica wg. kategiori wiekowych BrakNIE
7 Balicka Nikola Jarosław wg. kategiori wiekowych BrakNIE
8 Balicka Jagoda Jarosław wg. kategiori wiekowych BrakNIE
9 BANAŚ Michał Wierzbna wg. kategiori wiekowych Team Banasiowie NIE
10 BANAŚ Michał Wierzbna wg. kategiori wiekowych Team Banasiowie NIE
11 BANAŚ Antoni Wierzbna wg. kategiori wiekowych Team Banasiowie NIE
12 Bańcarz Szymon Orły wg. kategiori wiekowych BrakNIE
13 Bańcarz Julia Orły wg. kategiori wiekowych BrakNIE
14 Bem Maciej Dachnów wg. kategiori wiekowych KresowianieNIE
15 Biliński Dawid Przemyśl wg. kategiori wiekowych KS Czuwaj PrzemyślNIE
16 Błaszczak Julia Ostrów wg. kategiori wiekowych UKS Tempo 5NIE
17 BRONICKA AMELIA Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
18 Buciak Aneta Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
19 Buksa Kamil Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
20 Burak Aleksandra Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
21 Burak Piotr Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
22 Burak Bartłomiej Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
23 Cebula Maria Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
24 Cebula Adam Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
25 Chruszcz Julia dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
26 Chuchła Emilia Ostrów wg. kategiori wiekowych BrakNIE
27 Chuchła Karolina Ostrów wg. kategiori wiekowych BrakNIE
28 Cwynar Grzegorz Orły wg. kategiori wiekowych BrakNIE
29 Cwynar Michał Orły wg. kategiori wiekowych BrakNIE
30 Dominika Bal Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
31 Dorosz Szymon Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
32 Dziurzyńska Julia Przemysl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
33 Dziurzyński Szymon Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
34 Dziurzyński Szymon Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
35 Fiałkiewicz Kinga Grochowce wg. kategiori wiekowych BrakNIE
36 Fiałkiewicz Szymon Grochowce wg. kategiori wiekowych BrakNIE
37 Fok Amelia Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
38 Golik Paweł Medyka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
39 Grochowicz Emilie Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
40 Grochowicz Miłosz Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
41 Grochowicz Szymon Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
42 Grodecki Dominik Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
43 Grzybowska Kinga Przemyśl wg. kategiori wiekowych parastyle.plNIE
44 Grzybowski Kacper przemyśl wg. kategiori wiekowych PTN Przemyśl/www.parastyle.plNIE
45 Halwa Michał Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
46 Hamryszczak Mateusz Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
47 Hamryszczak Emilia Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
48 Haryza Sebastian Dynów wg. kategiori wiekowych Aktywny DynówNIE
49 Haryza Weronika Dynów wg. kategiori wiekowych Aktywny DynówNIE
50 Herda Gabriel Cieszanów wg. kategiori wiekowych BrakNIE
51 IGNATOWSKI Wiktor Przemysl wg. kategiori wiekowych Niedźwiadki PrzemyślNIE
52 Jabłonowska Laura Rzeszów wg. kategiori wiekowych BrakNIE
53 Jabłonowska Diana Rzeszów wg. kategiori wiekowych BrakNIE
54 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg. kategiori wiekowych Czuwaj WiaroNIE
55 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg. kategiori wiekowych Czuwaj WiaroNIE
56 Kalita Julia Prałkowce wg. kategiori wiekowych BrakNIE
57 Kalita Hania Prałkowce wg. kategiori wiekowych BrakNIE
58 Kiełt Liliana Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
59 Kiełt Liliana Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
60 Kłak Jakub Bolestraszyce wg. kategiori wiekowych BrakNIE
61 Kochanowicz Maksymilian Tarnawce wg. kategiori wiekowych BrakNIE
62 KOCZENASZ MIKOŁAJ BOLESTRASZYCE wg. kategiori wiekowych BrakNIE
63 KOCZENASZ OLIWIA BOLESTRASZYCE wg. kategiori wiekowych BrakNIE
64 KOCZENASZ DOMINIK BOLESTRASZYCE wg. kategiori wiekowych BrakNIE
65 Kołodziej Gabriela Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
66 Kołodziej Dawid Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
67 Kołodziej Aleksandra Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
68 Kowalska Aleksandra Krasiczyn wg. kategiori wiekowych BrakNIE
69 Kowalski Franciszek Krasiczyn wg. kategiori wiekowych BrakNIE
70 Kozłowska Bianka Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
71 Kozłowski Bartek Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
72 Krawczykowska Zuzanna Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
73 Laska Miłosz Orły wg. kategiori wiekowych BrakNIE
74 lisak michal Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
75 Łapińska Jagoda Przemyśl wg. kategiori wiekowych GucioNIE
76 Łapińska Jagoda Przemyśl wg. kategiori wiekowych Przemyski Klub Biegacza / Hot'n Ride NIE
77 Łapiński Andrzej Przemyśl wg. kategiori wiekowych Przemyski Klub Biegacza / Hot'n Ride NIE
78 Łuc Maja Buszkowice wg. kategiori wiekowych BrakNIE
79 Łuc Maja Buszkowice wg. kategiori wiekowych BrakNIE
80 Łuc Alan Buszkowice wg. kategiori wiekowych BrakNIE
81 Maciejko Aleksandra Dachnów wg. kategiori wiekowych SP DachnówNIE
82 Maciejko Emilia Dachnów wg. kategiori wiekowych SP DachnówNIE
83 Majewski Maksymilian Pralkowce wg. kategiori wiekowych Przemyskie MorsyNIE
84 Martyńska Klaudia Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
85 MAZUR HANNA ŻURAWICA wg. kategiori wiekowych BrakNIE
86 MAZUR MILENA ŻURAWICA wg. kategiori wiekowych BrakNIE
87 Mucha Mateusz Krasiczyn wg. kategiori wiekowych BrakNIE
88 Myczko Oliwka Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
89 Myczko Nikola Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
90 Ochab Amelia Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
91 Ochab Amelia Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
92 Ochab Anastazja Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
93 Olko Aleksander Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
94 Olko Zuzanna Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
95 Osięga Paweł Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
96 Pawlisz Paweł Przemysl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
97 Piórkowska Amelia Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
98 Polańska Martyna Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
99 Polkowska Alicja Dybawka wg. kategiori wiekowych Klub pływacki "ORKA"NIE
100 Polkowski Jakub Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
101 Potoczna Patrycja Przemysl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
102 Potoczny Kacper Przemysl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
103 Przykopski Michał Buszkowiczki wg. kategiori wiekowych BrakNIE
104 Psiur Maja Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
105 Psiur Olivier Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
106 Rabski Kacper Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
107 Radio Adrianna Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
108 Radyk Aleksandra Przemyśl wg. kategiori wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
109 Radyk Anna Przemyśl wg. kategiori wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
110 Rajzer Szymon Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
111 Rajzer Gabriel Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
112 Rohan Milena Przemyśl wg. kategiori wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
113 Rohan Nina Przemyśl wg. kategiori wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
114 Rupar Hubert Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
115 Sadowy Jakub Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
116 Samro Victor Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
117 Samro Nicolas Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
118 Sebzda Wiktoria Buszkowiczki wg. kategiori wiekowych BrakNIE
119 Sekuła Gabriel Krasiczyn wg. kategiori wiekowych BrakNIE
120 Sekuła Aleksandra Krasiczyn wg. kategiori wiekowych BrakNIE
121 Sikora Antoni Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
122 Skawiński Leon Sanok wg. kategiori wiekowych BrakNIE
123 Sobiecki Paweł Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
124 Sowa Karol Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
125 Stawarz Brajan Krasiczyn wg. kategiori wiekowych BrakNIE
126 Stawarz Oskar Tarnawce wg. kategiori wiekowych BrakNIE
127 Stukan Szymon Przemyśl wg. kategiori wiekowych National Mountain TeamNIE
128 Sus Zuzanna Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
129 Szcząchor Aleksandra Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
130 Szeredko Victoria Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
131 Szwedka Gloria Przemyśl wg. kategiori wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
132 Szwedka Nataniel Przemyśl wg. kategiori wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
133 Szwedka Emanuel Przemyśl wg. kategiori wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
134 Ścibor Apolonia Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
135 Tomaka Magdalena Trzebownisko wg. kategiori wiekowych BrakNIE
136 Topolska Klaudia Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
137 Topolski Karol Dybawka wg. kategiori wiekowych BrakNIE
138 Ulicki Szymon Przemyśl wg. kategiori wiekowych BrakNIE
139 Walat Emil Rzeszów wg. kategiori wiekowych ProsiaczekTeamNIE
140 Winiarz Igor Cieszanów wg. kategiori wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту