Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

TRIATHLON RADYMNO 2019
IRON KIDS - DUATHLON

Miejsce i termin: Radymno, 2019-05-26
Organizator: ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie ,,Galeon” – Paweł Kalisz
Starosta Jarosławski
Urząd Miasta Radymna
Gmina Radymno
Gmina Orły

WSPIERAJĄ
OSP Miasta Radymna
OSP Gminy Radymno
Stowarzyszenie Kulturalno Turystyczne ,,ZEK” Radymno
Kontakt telefoniczny do organizatora – Paweł Kalisz 691 671 345
Opis zawodów: Start: godzina – 12:00
Miejsce: Zalew „ZEK” w Radymnie
Obowiązuje limit uczestników 150 osób – na jednym dystansie; łącznie 300 osób na dwóch
Biuro Zawodów mieści się Plaża Miejska obok Dinozekolandia” na terenie Zalewu Adres biura zawodów: ul. Budowlanych
37-550 Radymno niedziele w dniu zawodów od 9:00- 11:30

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Iron Kids- 20 zł do dnia 23.05.2019 r.
Limit zawodników: 22
Regulamin zawodów: PDF
Dodatkowe warunki do regulaminu Duathlon: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Buczyński Tobiasz Rzeszów wg. kategorii wiekowych SwimTriRzeszówTAK
2 Budniak Dawid Skołoszów wg. kategorii wiekowych BrakTAK
3 Czarnożycka Daria Rzeszów wg. kategorii wiekowych Swim TRI Rzeszów TAK
4 Filip Krystian Radymno wg. kategorii wiekowych BrakTAK
5 Filip Kamil Radymno wg. kategorii wiekowych BrakTAK
6 Gala Dawid Radymno wg. kategorii wiekowych Piotr TAK
7 Gala Wiktor Radymno wg. kategorii wiekowych BrakTAK
8 Gala Hanna Radymno wg. kategorii wiekowych Piotr TAK
9 Kiczorowski Franciszek Sanok wg. kategorii wiekowych Akademia Piłkarska SanokTAK
10 Koba Kacper Niziny, pow. przemyski wg. kategorii wiekowych BrakTAK
11 Misiąg Kacper Jarosław wg. kategorii wiekowych Akademi Triatlonu JarosławTAK
12 Misiąg Jakub Jarosław wg. kategorii wiekowych Akademia Triatlonu JarosławTAK
13 Opalińska Weronika Radymno wg. kategorii wiekowych BrakNIE
14 Pac Mikołaj Skołoszów wg. kategorii wiekowych BrakTAK
15 Sanocka Amelia Radymno wg. kategorii wiekowych BrakNIE
16 Sarna Maksymilian Rzeszów wg. kategorii wiekowych SWIM Tri RzeszówTAK
17 Stańko Karol Pruchnik wg. kategorii wiekowych BrakTAK
18 Szydełko Julia Rzeszów wg. kategorii wiekowych Swim Tri RzeszówTAK
19 Tkacz Bruno Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
20 Tokarz Maciej Pysznica wg. kategorii wiekowych PYSZNICZAŃSKIE DZIKINIE
21 Tokarz Zuzanna Pysznica wg. kategorii wiekowych PYSZNICZAŃSKIE DZIKINIE
22 Wojciechowski Michał Łazy wg. kategorii wiekowych Giganci RadymnoNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту