Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

ENEA VII ENERGETYCZNA DYCHA
IV MISTRZOSTWA GRUPY KAPITAŁOWEJ ENEA W BIEGU ULICZNYM NA 10 KM
ZAWODY ODWOŁANE

Miejsce i termin: Kozienice, 2019-09-21
Organizator: ORGANIZATOR
UKS „OLIMP” Kozienice – olimpkoz@wp.pl
WSPÓŁORGANIZATOR
Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu – tel. 48 611 72 00, kcris@kcris.pl

GŁÓWNY SPONSOR
ENEA Wytwarzanie sp. z o.o.
Opis zawodów: UWAGA
Z powodu problemów organizacyjnych zawody zostają odwołane.
Wszystkie wpłaty zostały zwrócone przez system mikropłatności na konta z których zostały wpłacone.
W imieniu Organizatora przepraszamy za zaistniałą sytuację
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abramczyk Szymon Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
2 Abramczyk Ewelina Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
3 alot Paweł Radom 10 km BrakNIE
4 Baca Daniel Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
5 Bachan-Urbanek Ewa Puławy 10 km Chemik Noxy PuławyTAK
6 Bąk Piotr Kozienice 10 km BrakTAK
7 Bulanda Grzegorz Kozienice 10 km WKZ BBL KozieniceTAK
8 Ciach Paweł Waeszawa 10 km Lider ZakroczymTAK
9 Cieślak Krzysztof Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
10 Daniszewski Piotr Reguły 10 km BrakTAK
11 Deptuch Henryk Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE- BBLTAK
12 Dobrzeniecka Jadwiga Jedlińsk 10 km BrakTAK
13 Domagała Wioletta Ryczywół 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
14 Domagała Piotr Ryczywół 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
15 Drapała Bogdan Kozienice 10 km BrakTAK
16 Fijałkowska Aneta Radom 10 km BrakTAK
17 Galas Arkadiusz Warszawa 10 km BrakTAK
18 Janeczek Kamil Kozienice 10 km WKZ BBL KozieniceNIE
19 Jaroszek-Baca Justyna Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
20 Jęczyńska Katarzyna Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
21 Kacprzak Andrzej Radom 10 km BrakTAK
22 Kaczkowski Krzysztof Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
23 KALBARCZYK REGINA KOZIENICE 10 km WKZ KOZIENICE BBLTAK
24 Kądzielski Mirosław Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
25 Kiciński Andrzej Ossala 10 km 42BLSzTAK
26 Kijowski Antoni Nadarzyn 10 km BrakTAK
27 Kloczkowski Jerzy Szydłowiec 10 km BrakTAK
28 Kłos Karol Kozienice 10 km Morsjanie KozieniceTAK
29 Konofał Piotr Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
30 Kordula Paweł Radom 10 km BrakTAK
31 Kortus Kamila Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
32 Kotowski Hubert Iłża 10 km BrakTAK
33 Kubicki Roman Kozienice 10 km Morsjanie KozieniceTAK
34 Kulik Ewa Kozienice 10 km UKS OLIMP KozieniceNIE
35 KUNA BARTŁOMIEJ WARKA 10 km KUNA TRIKLUBNIE
36 KUNA BARTŁOMIEJ WARKA 10 km KUNA TRIKLUBNIE
37 Leszczyńska Joanna Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
38 Lewocha Rafał Jastrząb 10 km Woźniak RUNNING TEAMTAK
39 Madejak Monika Warszawa 10 km treningbiegacza.plTAK
40 Maj Beata KOZIENICE 10 km KOZIENICETAK
41 Marlecki Andrzej Radom 10 km Biegiem!RadomTAK
42 Matracka Anna Kozienice 10 km BrakTAK
43 Matracki Robert Kozienice 10 km BrakTAK
44 Mądzik Aleksandra Warszawa 10 km Golden TeamTAK
45 Michalec Wojciech Radom 10 km BiegiemRadom!TAK
46 Michalec Jan Radom 10 km BiegiemRadom!TAK
47 Michalska Żaneta Głowaczów 10 km Rembertów team TAK
48 Milczarczyk Dariusz Kozienice 10 km WKZ Kozienice - BBLTAK
49 Nowak Przemysław Radom 10 km ENEATAK
50 Orłowska Karolina Stanisławice 10 km Enel-Sport Runners TeamNIE
51 Pietrzak Paulina WARSZAWA 10 km BrakTAK
52 Podolska Kornelia Kozienice 10 km BrakTAK
53 Podsiadła Katarzyna Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLNIE
54 Podsiadły Szymon Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLNIE
55 Połczyński Radosław Kozienice 10 km Morsjanie KozieniceTAK
56 Przychodzień Aneta Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
57 Pyc Jarek Brzeźnica 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
58 Pyc Monika Brzeźnica 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
59 Rebiś Maciej KOZIENICE 10 km MORSJANIE KOZIENICETAK
60 Rębiś Tomasz Stanisławice 10 km BrakTAK
61 Rykowska Karolina Stanisławice 10 km Enel-Sport Runners TeamTAK
62 Rykowski Radosław Stanisławice 10 km Wygon StanisławiceNIE
63 Seredyn Joanna Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
64 Seredyn Dariusz Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
65 Skowron Małgorzata Radom 10 km STREET RUN RADOM TAK
66 słomski sławomir kozienice 10 km WKZ kozienice BBLTAK
67 Sobczyk Grzegorz Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE - BBLTAK
68 Sobieszek Sylwia Niwki 10 km ZWOLEŃ BIEGA TAK
69 Sobota Anna Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE- BBLNIE
70 Sot Zbigniew Kozienice 10 km UKS "OLIMP"NIE
71 Strzelczyk Rafał Głowaczów 10 km UKS Olimp KozieniceNIE
72 Sułek Monika Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK
73 Szalak Andrzej Puławy 10 km MELRUNNING PuławyTAK
74 Szczepański Michał Kozienice 10 km BrakTAK
75 Tęcza Paulina Kozienice 10 km BrakTAK
76 Traczyk Izabella Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE -BBLTAK
77 Traczyk Mariusz Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE -BBLTAK
78 Urban Jarosław Koziennice 10 km Morsjanie KozieniceTAK
79 URBANEK ROBERT Puławy 10 km Chemik Noxy PuławyTAK
80 Weronowicz Mariusz Kozienice 10 km UKS OLIMP KOZIENICENIE
81 Wesołowska Anna Kozienice 10 km WKZ - Kozienice BBLTAK
82 Wiśniewski Robert Głowaczów 10 km UKS Olimp KozieniceNIE
83 Wojtuniak Jarosław Małęczyn 10 km Biegiem Radom!TAK
84 Wolszczak Ryszard Kozienice 10 km WKZ KOZIENICE- BBLTAK
85 Woszczek Danuta Gołąb 10 km UKS OLIMP KOZIENICE NIE
86 Żak-Wojcieszek Aneta Kozienice 10 km WKZ Kozienice -BBLTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту