Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VIII PÓŁMARATON UZDROWISKO CIECHOCINEK

Miejsce i termin: Ciechocinek, 2019-09-01
Organizator: Organizatorem i jednocześnie głównym sponsorem biegu są:
Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
Urząd Miasta Ciechocinek,
Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka

Współorganizatorami są:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku.
Komenda PowiatowaPaństwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim


Dane teleadresowe organizatorów znajdują się na stronie www.polmaratonciechocinek.pl
Opis zawodów: Start VIII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek nastąpi o godzinie 11:00. Linia startu zostanie zamknięta po 15 minutach od strzału startera.
Długość trasy dla Półmaratonu to 21,0975 km. Trasa posiada atest PZLA .
Odbędzie się też bieg towarzyszący na około 10 km.

Wszyscy zawodnicy startujący w VIII Półmaratonie Uzdrowisko Ciechocinek muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. W tym celu biuro będzie czynne w następujących terminach:
31 sierpnia (sobota) w godzinach 16.00 – 20.00
1 września (niedziela) w godzinach 7.30 – 10.30
Adres Biura Zawodów: Zespół Szkół Uzdrowiskowych - Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra Markiewicza ul. Staszica

Wpisowe i wpłata: Dla półmaratonu opłata wpisowa wniesiona:
do dnia 30.04.2019 r. wynosi 60 zł.
do dnia 15.07.2019 r. wynosi 80 zł.
po 15.07.2018 r. wynosi 100 zł.
w Biurze Zawodów wynosi 150 zł.
Opłatę na konto bankowe można wnosić do 23.08.2019 r. (później opłata wyłącznie w Biurze Zawodów).
Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka 87-720 Ciechocinek ul. Zdrojowa 2B
nr konta :40 1020 5200 0000 4202 0052 4488
w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz dystans

Limit zawodników: 350
Strona WWW: http://www.polmaratonciechocinek.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrzejewski Sławomir Karczew półmaraton Biegajacy kelnerNIE
2 Anzel Jerzy Brodnica półmaraton Brodnica BiegaTAK
3 Babula Przemysław Gliwice półmaraton GKS Piast GliwiceTAK
4 Barasiński Tomasz Bełchatów półmaraton KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW TAK
5 Becht Łukasz Łódź półmaraton ŁÓDŹ KOCHA SPORTTAK
6 Białka Piotr Gniewkowo półmaraton BrakTAK
7 Bijak Cezary Toruń półmaraton BrakNIE
8 Bińczarski Patryk Włocławek półmaraton WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKTAK
9 Biskupiak Robert Łobżenica półmaraton BrakTAK
10 Bogaciuk Magdalena Ciechocinek półmaraton BrakNIE
11 Bojanowski Tomasz Ciechocinek półmaraton BrakTAK
12 Braun Zbigniew Włocławek półmaraton ANWIL TEAMNIE
13 Brózda Katarzyna Jajkowo półmaraton BrakTAK
14 Bzdawka Tomasz Występ półmaraton Luks Start NakłoNIE
15 Chojnacki Tomasz Aleksandrów kujawski półmaraton Słoneczna strona biegania TAK
16 Ciesielski Jerzy Toruń półmaraton #WingedHeartsTAK
17 Ciesielski Jan Toruń półmaraton #1512WingedHeartsTAK
18 Cieślik Marek Ślesin półmaraton Ranczo MichalinNIE
19 Cieślik Marta Pruszcz Gdański półmaraton PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ONTAK
20 Cysewski Mieczysław Grudziądz półmaraton BrakTAK
21 Czajka Mateusz Jeżewo półmaraton LUKSTAK
22 Czajkowski Krzysztof Janowo półmaraton NIEZRZESZONYTAK
23 Czerwiński Krzysztof Ośno półmaraton Akademia Biegania Grudziądz TAK
24 Ćwiklińska Anna Bydgoszcz półmaraton Akademia Mistrzów Sportu / KlonikTeamTAK
25 Danelski Tomasz Izbica Kujawska półmaraton BrakTAK
26 Danielak Michał Rożno-Parcele półmaraton POLKRYS TEAMTAK
27 Deruś Stanisław Biskupice półmaraton Byle wykąpać się na PlebanceNIE
28 Dębski Andrzej Ciechocinek półmaraton OSP RACIĄŻEKNIE
29 Dobrowolski Karol Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
30 Domżał Radosław Kutno półmaraton BrakTAK
31 Drogowski Piotr Ciechocinek półmaraton BrakTAK
32 Dudziak Daniel Konradowo półmaraton BrakTAK
33 Dukat Bernadeta Brodnica półmaraton BrakTAK
34 Dukat Mirosław Brodnica półmaraton BrakTAK
35 Durałek Andrzej Pruszcz półmaraton BrakTAK
36 Dziewiatowska Joanna Tuchom półmaraton Kujawscy runnersTAK
37 Dzięcielska Agnieszka Poznań półmaraton BrakNIE
38 Ettinger Justyna Nowa Wieś Wielka półmaraton RUN BYDGOSZCZ NIE
39 Ettinger Darek Nowa Wieś Wielka półmaraton BrakNIE
40 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski półmaraton Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski TAK
41 Gabryelski Marcin Włocławek półmaraton Anwil TeamNIE
42 Garczyński Piotr Aleksandrów Kujawski półmaraton BrakTAK
43 Gawlik Karolina Bydgoszcz półmaraton BrakTAK
44 Gawryszewski Piotr Toruń półmaraton 1973TAK
45 Gąsiorowski Grzegorz Bytoń półmaraton BrakTAK
46 Gidaszewski Grzegorz Wieniec-Zalesie półmaraton Salmander Running TeamTAK
47 Godeń Janusz Słupsk półmaraton BBLTAK
48 Gołkowska Marlena Brodnica półmaraton BrakTAK
49 Gralak Jacek Bydgoszcz półmaraton 81 blpTAK
50 Gromadzka Anna Parszów półmaraton Czarnecki Run TeamTAK
51 Gudaniec Krzysztof Bydgoszcz półmaraton 81 BlpTAK
52 Gutral Magdalena Włocławek półmaraton WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKNIE
53 Haberski Zbigniew Ciechocinek półmaraton BrakTAK
54 Hołownia Wojciech Zamość /koło Bydgoszczy półmaraton BrakTAK
55 Jabłonecka Monika Toruń półmaraton BrakTAK
56 Jabłonecki Maciej Toruń półmaraton BrakTAK
57 Jabłońska Oliwia Lubień Kujawski półmaraton OSP KrzewieTAK
58 Jabłoński Jarosław Ciechocinek półmaraton BrakTAK
59 Jagielski Michał Piaseczno półmaraton JAG-POL Michał JagielskiNIE
60 Jakubiec Tomasz Aleksandrów Kujawski półmaraton POLKRYS TEAMTAK
61 Janik Roman Kwidzyn półmaraton KWIDZYN BIEGATAK
62 Jankowska Joanna Bydgoszcz półmaraton BrakTAK
63 Jankowski Sylwester Toruń półmaraton Dzikie Życie RunTeamNIE
64 Jankowski Paweł Bydgoszcz półmaraton BrakTAK
65 Janowski Andrzej Kruszwica półmaraton BrakTAK
66 Jarosz Adam Toruń półmaraton BrakTAK
67 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujawski półmaraton OYAMA KARATETAK
68 Jędrzejewski Marceli Gostynin półmaraton Płock Biega No Age LimitTAK
69 Kaczmarczyk Seweryn Kowalewo Pomorskie półmaraton ANIRO RUN TEAMTAK
70 Kaczmarczyk Daniel Grębocin półmaraton ANIRO Run TeamTAK
71 Kaczorowska Anna Toruń półmaraton BrakTAK
72 Kajak Agnieszka Żychlin półmaraton Rozbiegani-ŻychlinTAK
73 Kaliński Krzysztof Włocławek półmaraton BrakTAK
74 Kałaska Krzysztof Chełmża półmaraton CHETOR TEAMTAK
75 Kantorski Zbysław Bydgoszcz półmaraton Coca-Cola RunnersNIE
76 Kapes Andrzej Żychlin półmaraton OSP KSRG ŻYCHLIN TAK
77 Karalus Alicja Poznań półmaraton BrakTAK
78 Karasiński Waldemar Lubraniec półmaraton BrakTAK
79 Kaszuba Andrzej Janowice półmaraton KASZUB TEAMTAK
80 Kaszubski Marcin Ostrowite półmaraton KLUB BIEGACZA LECH RYPINNIE
81 Kazimierski Maciej Kutno półmaraton Kutno BiegaTAK
82 Kierel Wojciech Toruń półmaraton BrakTAK
83 Klimek Magdalena Włocławek półmaraton BrakTAK
84 Kliszewski Damian Bydgoszcz półmaraton BrakTAK
85 Kociński Andrzej Brzozówka półmaraton BrakTAK
86 Kolibczynski Dariusz Płock półmaraton PLOCK BIEGA NO AGE LIMTNIE
87 Kolibczynski Dariusz Płock półmaraton Plock Biega No Age LimitNIE
88 Koprowski Marcin Torun półmaraton KM UMK ToruńTAK
89 Kopyłowski Tomasz Raciążek półmaraton BrakTAK
90 Koralewski Dominik Toruń półmaraton BrakTAK
91 Kowalska Anna Kwidzyn półmaraton Kwidzyn Biega TAK
92 Król MIchał Toruń półmaraton BrakTAK
93 Król Krzysztof Toruń półmaraton BrakTAK
94 Kruszyński Wojciech Włocławek półmaraton WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKTAK
95 Krzykowski Michał Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
96 Kuczawski Mikołaj Zamek Bierzglowski półmaraton BrakTAK
97 Kwiatkowski Mariusz Łódź półmaraton BrakTAK
98 Lajstet Joanna Aleksandrów Kujawski półmaraton BrakNIE
99 Lajstet Rajmund Aleksandrów Kujawski półmaraton POLKRYS TEAMTAK
100 Laskowski Jarosław Toruń półmaraton BrakNIE
101 Latopolski Tomasz Raciążek półmaraton BrakTAK
102 Liberacka Agnieszka Stawki półmaraton AgaTAK
103 Lipiński Marek Toruń półmaraton BrakNIE
104 Lorenczewski Kamil Wejherowo półmaraton Feniks Team NIE
105 Łazarski Marian Działowo półmaraton KP PSP WĄBRZEŹNOTAK
106 Łoński Jerzy Przymuszewo półmaraton ParkRun ToruńTAK
107 Łuczak Radosław Torun półmaraton Parkrun ToruńTAK
108 Majewski Wiesław Ciechocinek półmaraton MARMEL ToruńTAK
109 Makowski Krzysztof Włocławek półmaraton WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKNIE
110 Masłowski Marcin Szczerców półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
111 Matuszczak Michał Gowarzewo półmaraton BrakTAK
112 Matysiak Krzysztof Lubin półmaraton Biegająca Kasta Miedziowego MiastaNIE
113 Maziarz Joanna Waganiec półmaraton BrakNIE
114 Mazur Walerian Reading półmaraton BrakTAK
115 Melkowski Dawid Ciechocinek półmaraton 8 K-P BOTNIE
116 Mendrzycki Szymon Łódź półmaraton BrakTAK
117 Miernik Mateusz Aleksandrów Kujawski półmaraton POLKRYS TEAMTAK
118 Migdalski Piotr Ciechocinek półmaraton BrakTAK
119 Mikucki Artur Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
120 Milczak Marta Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
121 Milewski Przemysław Włocławek półmaraton BrakTAK
122 Murawski Marek Otłoczyn półmaraton KM UMK TorunTAK
123 Murawski Radosław Toruń półmaraton DW#43TAK
124 Napora Zbigniew Łubianka półmaraton BrakTAK
125 Niedziałek Patryk Ciechocinek półmaraton POLKRYS TEAMTAK
126 Nogaj Jacek Lusowo półmaraton BrakTAK
127 Nowak Sebastian Ciechanów półmaraton BrakNIE
128 Nowak Maciej Juszkowo półmaraton BrakTAK
129 Nowakowska Paulina Strzelno półmaraton BrakTAK
130 Nowakowska Paulina Strzelno półmaraton BrakNIE
131 Nowakowski Mateusz Ciechocinek półmaraton Km UMKTAK
132 Nowakowski Dariusz Toruń półmaraton BrakTAK
133 Ogórek Artur Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
134 Olejniczak Tomasz Bydgoszcz półmaraton Team EXREF.PLTAK
135 Olender Krzysztof Braniewo półmaraton BrakNIE
136 Oleś Katarzyna Łódź półmaraton 1986NIE
137 Olęncki Marek Kutno półmaraton Kutno biegaTAK
138 Olęncki Krystian Kutno półmaraton Kutno BiegaNIE
139 Ostrowski Szymon Bydgoszcz półmaraton BrakNIE
140 Owczarek Witold Łódź półmaraton EVErRUNTAK
141 Paczkowski Przemysław Aleksandrów Kujawski półmaraton POLKRYS TEAMTAK
142 Pasternak Marcin Włocławek półmaraton WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK TAK
143 Perkowski Rafał Kikół półmaraton GKS FabiankiTAK
144 Pietrus Marcin Toruń półmaraton BrakTAK
145 Pilip Wojciech Włocławek półmaraton WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKTAK
146 Podorski Bogusław Chodecz półmaraton BrakNIE
147 Porębski Krzysztof Włocławek półmaraton mc2TAK
148 Puszcz Sławek Solec Kujawski półmaraton VEGE RUNNERSTAK
149 Pyra-Kuczyńska Marzena Jeżewo półmaraton BrakTAK
150 Radtke Łukasz Chełmża półmaraton KM UMK ToruńTAK
151 Rakowski Piotr Włocławek półmaraton BrakTAK
152 Ratyński Paweł Główczyn półmaraton BrakNIE
153 Rauchfleisz Andrzej Aleksandrów Kujawski półmaraton BrakTAK
154 Reinhold Marcin Chełmża półmaraton A Ty Lotosz?TAK
155 Rewers Piotr Raciążek półmaraton RACIĄŻEK MISTRZEMTAK
156 Rosińska-Ciałowicz Sylwia Toruń półmaraton Ts OpatrunkiNIE
157 Rosiński Sebastian Toruń półmaraton BrakTAK
158 Roszak Henryk Gniezno półmaraton Klub Biegacza Kompania Piwowarska TAK
159 Rozpiórski Paweł Kutno półmaraton BrakTAK
160 Rozwadowski Oskar Toruń półmaraton Klimat SolecNIE
161 Ruczewski Paweł Włocławek półmaraton Drumet w ruchuTAK
162 Rumiński Piotr Rożno-Parcele półmaraton POLKRYS TEAMTAK
163 Rutkowski Kacper Koneck półmaraton OSP KONECKTAK
164 Rybiński Andrzej Brodnica półmaraton SaminDruk BrodnicaTAK
165 Rybski Artur Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
166 Salwa Justyna Rożno-Parcele półmaraton POLKRYS TEAMTAK
167 Sałata Krzysztof Aleksandrów Łódzki półmaraton Centrum Ubezpieczeń Agnieszka SadowskaTAK
168 Senftleben Maciej Inowrocław półmaraton Biegam bo lubię InowrocławTAK
169 Sidorczuk Katarzyna Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
170 Siess Jarosław Pabianice półmaraton BrakTAK
171 Sikorska Magdalena Aleksandrów Kujawski półmaraton POLKRYS TEAMTAK
172 Skalski Piotr Włocławek półmaraton Drumet w RuchuTAK
173 Skowroński Paweł Toruń półmaraton Marmel ToruńNIE
174 Skrzek Stanisław Łódź półmaraton BrakTAK
175 Sławska Gabriela Kwidzyn półmaraton Gmina Gardeja BiegaTAK
176 Smodlibowski Tomasz Bełchatów półmaraton SPARTAKUS BEŁCHATÓWTAK
177 Sobczak Krzysztof Kutno półmaraton Kutno biegaTAK
178 Sobczyk Ryszard Bełchatów półmaraton KB SPARTAKUS TAK
179 Stachowicz Karolina Skórcz półmaraton SKL FilippidesTAK
180 Staniszewska Joanna Toruń półmaraton SPCNIE
181 Stasiak Tomasz Aleksandrów Kujawski półmaraton POLKRYS TEAMTAK
182 Stawiarski Krzysztof Kępa Polska półmaraton SOKÓŁ BODZANÓWTAK
183 Stelmaszewska Renata Żychlin półmaraton ROZBIEGANI ŻYCHLINNIE
184 Strzyżewski Mirosław Osiek/Wisłą półmaraton edytorzy UMKNIE
185 Sujecka Urszula Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
186 Suliński Radek Bydgoszcz półmaraton BrakNIE
187 Szablewski Piotr Aleksandrów kujawski półmaraton POLKRYS TEAMTAK
188 Szadlowski Dariusz Ciechocinek półmaraton Dariusz SzadłowskiNIE
189 Szadłowski Dariusz Ciechocinek półmaraton Drim TimNIE
190 Szafarz Dawid Toruń półmaraton BrakTAK
191 Szałek Lidia Ciechocinek półmaraton BrakTAK
192 Szarmach Andrzej Płock półmaraton PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITTAK
193 Szatanik Bartosz Ciechocinek półmaraton BrakTAK
194 Szefler Piotr Warszawa półmaraton BrakTAK
195 Szostak Mariusz Rozno - Parcele półmaraton BrakNIE
196 Szrull Zenon Grążawy półmaraton BrakTAK
197 Sztypka Konrad Włocławek półmaraton WKB Maratończyk WłocławekTAK
198 Sztypka Paweł Toruń półmaraton 10 Wojskowy Szp.NIE
199 Szuflewska Karolina Ciechocinek półmaraton POLKRYS TEAMTAK
200 Szweda Mirosława Toruń półmaraton DRUŻYNA SZPIKUNIE
201 Szweda Mirosława Toruń półmaraton DRUŻYNA SZPIKUNIE
202 Szymczak Anna Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
203 Szymczak Błażej Toruń półmaraton BrakTAK
204 Szymecki Bartosz Torun półmaraton Toruński Klub TriathlonowyNIE
205 Ślot Michał Toruń półmaraton POLKRYS TEAMTAK
206 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański półmaraton PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ONTAK
207 Talaga Paweł Kutno półmaraton Kutno BiegaNIE
208 Tocha Zbigniew Skórcz półmaraton Aktywni KociewiacyTAK
209 Twardowski Piotr Kutno półmaraton KUTNO BIEGATAK
210 Twarowski Arkadiusz TORUŃ półmaraton BrakTAK
211 Tyburski Artur PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX półmaraton BrakTAK
212 Tybuszewski Janusz Toruń półmaraton TS OPATRUNKI TORUŃ i NIE
213 Tybuszewski Janusz Toruń półmaraton TS OPATRUNKI TORUŃ i NIE
214 Tyczewska Agnieszka Nowy Tomyśl półmaraton BrakTAK
215 Tyszkiewicz Leonard Nowy Duninów półmaraton BrakTAK
216 Urbanowski Dariusz Tczew półmaraton Biegający TczewTAK
217 Wachocki Michał Konin półmaraton BrakTAK
218 Walda Łukasz Bydgoszcz półmaraton BrakNIE
219 Wasielewski Grzegorz Grochowalsk półmaraton BrakTAK
220 Waszak Sebastian Włocławek półmaraton BrakTAK
221 Waszak Mariusz Nowy Zbrachlin półmaraton CSAiUTAK
222 Waśko Marcin Włocławek półmaraton BrakTAK
223 Wiczkowski Gabriel Wloclawek półmaraton ANWIL TEAMNIE
224 Wiliński Marek Włocławek półmaraton DRUMET W RUCHUTAK
225 Wiśniewski Rafał Aleksandrów Kujawski półmaraton Słoneczna strona bieganiaNIE
226 Wiśniewski Mariusz Rożno-Parcele półmaraton POLKRYS TEAMTAK
227 Witkowski Jarosław Toruń półmaraton BrakTAK
228 Wnuk Olga Nowe Gulczewo półmaraton BrakNIE
229 Wojdyło Mariusz Brodnica półmaraton Brodnica BiegaTAK
230 Wolińska Agnieszka Kutno półmaraton KUTNO BIEGANIE
231 Wójcik Adam Toruń półmaraton AZS UMK ToruńTAK
232 Wróblewski Tomasz Rożno Parcele półmaraton 1979TAK
233 Wróblewski Roman Rożno Parcele półmaraton POLKRYS TEAM TAK
234 Wrzeszcz Adrian Łódź półmaraton Celironman / Adrian! Błagam wolniej.TAK
235 Zacniewski Paweł Złotoria półmaraton San EscobarTAK
236 Ziętarski Jerzy Elgiszewo półmaraton OSP Elgiszewo NIE
237 Ziółkowska-Nowak Natalia Juszkowo półmaraton BrakTAK
238 Zyner Sylwia Łódź półmaraton BrakTAK
239 Żabiński Radosław Włocławek półmaraton Anwil TeamNIE
240 Żebrowski Juliusz Suchy Las półmaraton Born To RunTAK
241 Żołnowska Monika Toruń półmaraton BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту