Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VIII PÓŁMARATON UZDROWISKO CIECHOCINEK

Miejsce i termin: Ciechocinek, 2019-09-01
Organizator: Organizatorem i jednocześnie głównym sponsorem biegu są:
Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
Urząd Miasta Ciechocinek,
Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka

Współorganizatorami są:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku.
Komenda PowiatowaPaństwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim


Dane teleadresowe organizatorów znajdują się na stronie www.polmaratonciechocinek.pl
Opis zawodów: Start VIII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek nastąpi o godzinie 11:00. Linia startu zostanie zamknięta po 15 minutach od strzału startera.
Długość trasy dla Półmaratonu to 21,0975 km. Trasa posiada atest PZLA .
Odbędzie się też bieg towarzyszący na około 10 km.

Wszyscy zawodnicy startujący w VIII Półmaratonie Uzdrowisko Ciechocinek muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. W tym celu biuro będzie czynne w następujących terminach:
31 sierpnia (sobota) w godzinach 16.00 – 20.00
1 września (niedziela) w godzinach 7.30 – 10.30
Adres Biura Zawodów: Zespół Szkół Uzdrowiskowych - Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra Markiewicza ul. Staszica

Wpisowe i wpłata: Dla półmaratonu opłata wpisowa wniesiona:
do dnia 30.04.2019 r. wynosi 60 zł.
do dnia 15.07.2019 r. wynosi 80 zł.
po 15.07.2018 r. wynosi 100 zł.
w Biurze Zawodów wynosi 150 zł.
Opłatę na konto bankowe można wnosić do 23.08.2019 r. (później opłata wyłącznie w Biurze Zawodów).
Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka 87-720 Ciechocinek ul. Zdrojowa 2B
nr konta :40 1020 5200 0000 4202 0052 4488
w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz dystans

Limit zawodników: 649
Strona WWW: http://www.polmaratonciechocinek.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrzejewski Slawomir Karczew półmaraton Biegajacy kelnerNIE
2 Anzel Jerzy Brodnica półmaraton Brodnica BiegaTAK
3 Barasiński Tomasz Bełchatów półmaraton KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW TAK
4 Becht Łukasz Łódź półmaraton ŁÓDŹ KOCHA SPORTTAK
5 Białka Piotr Gniewkowo półmaraton BrakTAK
6 Bińczarski Patryk Włocławek półmaraton WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKTAK
7 Bogaciuk Magdalena Ciechocinek półmaraton BrakNIE
8 Braun Zbigniew Włocławek półmaraton ANWIL TEAMNIE
9 Bzdawka Tomasz Występ półmaraton Luks Start NakłoNIE
10 Chojnacki Tomasz Aleksandrów kujawski półmaraton Słoneczna strona biegania TAK
11 Ciesielski Jerzy Toruń półmaraton #WingedHeartsTAK
12 Ciesielski Jan Toruń półmaraton #1512WingedHeartsTAK
13 Cieślik Marek Ślesin półmaraton Ranczo MichalinNIE
14 Czerwiński Krzysztof Ośno półmaraton Akademia Biegania Grudziądz TAK
15 Danielak Michał Rożno-Parcele półmaraton POLKRYS TEAMNIE
16 Dębski Andrzej Ciechocinek półmaraton OSP RACIĄŻEKNIE
17 Dobrowolski Karol Włocławek półmaraton Drumet w RuchuNIE
18 Dudziak Daniel Konradowo półmaraton BrakTAK
19 Durałek Andrzej Pruszcz półmaraton BrakTAK
20 Dziewiatowska Joanna Tuchom półmaraton Kujawscy runnersTAK
21 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski półmaraton Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski TAK
22 Gabryelski Marcin Włocławek półmaraton Anwil TeamNIE
23 Garczyński Piotr Aleksandrów Kujawski półmaraton BrakTAK
24 Gawlik Karolina Bydgoszcz półmaraton BrakTAK
25 Gawryszewski Piotr Toruń półmaraton 1973NIE
26 Gąsiorowski Grzegorz Bytoń półmaraton BrakTAK
27 Godeń Janusz Słupsk półmaraton BBLTAK
28 Gołkowska Marlena Brodnica półmaraton BrakTAK
29 Gudaniec Krzysztof Bydgoszcz półmaraton 81 BlpTAK
30 Gutral Magdalena Włocławek półmaraton WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKNIE
31 Jabłonecka Monika Toruń półmaraton BrakTAK
32 Jabłonecki Maciej Toruń półmaraton BrakTAK
33 Jabłoński Jarosław Ciechocinek półmaraton BrakTAK
34 Jagielski Michał Piaseczno półmaraton JAG-POL Michał JagielskiNIE
35 Jankowski Sylwester Toruń półmaraton Dzikie Życie RunTeamNIE
36 Janowski Andrzej Kruszwica półmaraton BrakNIE
37 Jarosz Adam Toruń półmaraton BrakTAK
38 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujawski półmaraton OYAMA KARATETAK
39 Jędrzejewski Marceli Gostynin półmaraton Płock Biega No Age LimitTAK
40 Kaczorowska Anna Toruń półmaraton BrakTAK
41 Kajak Agnieszka Żychlin półmaraton Rozbiegani-ŻychlinTAK
42 Kaliński Krzysztof Włocławek półmaraton BrakNIE
43 Kaszubski Marcin Ostrowite półmaraton KLUB BIEGACZA LECH RYPINNIE
44 Kierel Wojciech Toruń półmaraton BrakTAK
45 Klimek Magdalena Włocławek półmaraton BrakTAK
46 Kociński Andrzej Brzozówka półmaraton BrakTAK
47 Kruszyński Wojciech Włocławek półmaraton WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKTAK
48 Kwiatkowski Mariusz Łódź półmaraton BrakTAK
49 Lajstet Rajmund Aleksandrów Kujawski półmaraton BrakNIE
50 Lajstet Joanna Aleksandrów Kujawski półmaraton BrakNIE
51 Lajstet Rajmund Aleksandrów Kujawski półmaraton POLKRYS TEAMNIE
52 Laskowski Jaroslaw. Toruń półmaraton BrakNIE
53 Latopolski Tomasz Raciążek półmaraton BrakNIE
54 Lipiński Marek Toruń półmaraton BrakNIE
55 Lorenczewski Kamil Wejherowo półmaraton Feniks Team NIE
56 Łazarski Marian Działowo półmaraton KP PSP WĄBRZEŹNOTAK
57 Łoński Jerzy Przymuszewo półmaraton ParkRun ToruńTAK
58 Majewski Wiesław Ciechocinek półmaraton MARMEL ToruńTAK
59 Makowski Krzysztof Włocławek półmaraton WKB MARATONCZYK WŁOCŁAWEKNIE
60 Masłowski Marcin Szczerców półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
61 Maziarz Joanna Waganiec półmaraton BrakNIE
62 Mendrzycki Szymon Łódź półmaraton BrakTAK
63 Miernik Mateusz Aleksandrów Kujawski półmaraton POLKRYS TEAMTAK
64 Migdalski Piotr Ciechocinek półmaraton BrakTAK
65 Mikucki Artur Włocławek półmaraton Drumet w RuchuNIE
66 Milczak Marta Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
67 Milewski Przemysław Włocławek półmaraton BrakTAK
68 Murawski Marek Otłoczyn półmaraton KM UMK TorunNIE
69 Niedziałek Patryk Ciechocinek półmaraton POLKRYS TEAMNIE
70 Nogaj Jacek Lusowo półmaraton BrakNIE
71 Nowakowski Mateusz Ciechocinek półmaraton Km UMKNIE
72 Ogórek Artur Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
73 Olęncki Marek Kutno półmaraton Kutno biegaTAK
74 Olęncki Krystian Kutno półmaraton Kutno BiegaNIE
75 Ostrowski Szymon Bydgoszcz półmaraton BrakNIE
76 Owczarek Witold Łódź półmaraton EVErRUNTAK
77 Paczkowski Przemysław Aleksandrów Kujawski półmaraton BrakNIE
78 Paczkowski Przemysław Aleksandrów Kujawski półmaraton POLKRYS TEAMNIE
79 Pasternak Marcin Włocławek półmaraton WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK TAK
80 Porębski Krzysztof Włocławek półmaraton mc2TAK
81 Puszcz Sławek Solec Kujawski półmaraton VEGE RUNNERSTAK
82 Pyra-Kuczyńska Marzena Jeżewo półmaraton BrakTAK
83 Radtke Łukasz Chełmża półmaraton KM UMK ToruńNIE
84 Rakowski Piotr Włocławek półmaraton BrakTAK
85 Ratyński Paweł Główczyn półmaraton BrakNIE
86 Rauchfleisz Andrzej Aleksandrów Kujawski półmaraton BrakTAK
87 Rewers Piotr Raciążek półmaraton RACIĄŻEK MISTRZEMTAK
88 Roszak Henryk Gniezno półmaraton Klub Biegacza Kompania Piwowarska TAK
89 Rozpiórski Paweł Kutno półmaraton BrakTAK
90 Ruczewski Paweł Włocławek półmaraton Drumet w ruchuNIE
91 Rumiński Piotr Rożno-Parcele półmaraton POLKRYS TEAMNIE
92 Rybski Artur Włocławek półmaraton Drumet w RuchuNIE
93 Salwa Justyna Rożno-Parcele półmaraton POLKRYS TEAMNIE
94 Sałata Krzysztof Aleksandrów Łódzki półmaraton Centrum Ubezpieczeń Agnieszka SadowskaTAK
95 Sidorczuk Katarzyna Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
96 Siess Jarosław Pabianice półmaraton BrakTAK
97 Skalska Małgorzata Włocławek półmaraton Drumet w RuchuNIE
98 Skalski Piotr Włocławek półmaraton Drumet w RuchuNIE
99 Skowroński Paweł Toruń półmaraton Marmel ToruńNIE
100 Skrzek Stanisław Łódź półmaraton BrakTAK
101 Sobczak Krzysztof Kutno półmaraton Kutno biegaTAK
102 Stachowicz Karolina Skórcz półmaraton SKL FilippidesNIE
103 Stasiak Tomasz Aleksandrów Kujawski półmaraton POLKRYS TEAMNIE
104 Stawiarski Krzysztof Kępa Polska półmaraton SOKÓŁ BODZANÓWTAK
105 Stelmaszewska Renata Żychlin półmaraton ROZBIEGANI ŻYCHLINNIE
106 Sujecka Urszula Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
107 Szablewski Piotr Aleksandrów kujawski półmaraton POLKRYS TEAMTAK
108 Szałek Lidia Ciechocinek półmaraton BrakTAK
109 Szarmach Andrzej Płock półmaraton PŁOCK BIEGA NO AGE LIMITTAK
110 Szatanik Bartosz Ciechocinek półmaraton BrakTAK
111 Szefler Piotr Warszawa półmaraton BrakNIE
112 Szostak Mariusz Rozno - Parcele półmaraton BrakNIE
113 Sztypka Konrad Włocławek półmaraton WKB Maratończyk WłocławekTAK
114 Sztypka Paweł Toruń półmaraton 10 Wojskowy Szp.NIE
115 Szuflewska Karolina Ciechocinek półmaraton POLKRYS TEAMNIE
116 Szweda Mirosława Toruń półmaraton DRUŻYNA SZPIKUNIE
117 Szymczak Anna Bełchatów półmaraton KB Spartakus BełchatówTAK
118 Ślot Michał Toruń półmaraton POLKRYS TEAMNIE
119 Talaga Paweł Kutno półmaraton Kutno BiegaNIE
120 Tocha Zbigniew Skórcz półmaraton Aktywni KociewiacyTAK
121 Twardowski Piotr Kutno półmaraton KUTNO BIEGATAK
122 Tyczewska Agnieszka Nowy Tomyśl półmaraton BrakTAK
123 Urbanowski Dariusz Tczew półmaraton Biegający TczewTAK
124 Walda Łukasz Bydgoszcz półmaraton BrakNIE
125 Wasielewski Grzegorz Grochowalsk półmaraton BrakTAK
126 Waszak Sebastian Włocławek półmaraton BrakTAK
127 Waszak Mariusz Nowy Zbrachlin półmaraton CSAiUTAK
128 Waśko Marcin Włocławek półmaraton BrakTAK
129 Wiliński Marek Włocławek półmaraton DRUMET W RUCHUNIE
130 Wiśniewski Rafał Aleksandrów Kujawski półmaraton Słoneczna strona bieganiaNIE
131 Wiśniewski Mariusz Rożno-Parcele półmaraton POLKRYS TEAMNIE
132 Wnuk Olga Nowe Gulczewo półmaraton BrakNIE
133 Wojdyło Mariusz Brodnica półmaraton Brodnica BiegaTAK
134 Wolińska Agnieszka Kutno półmaraton KUTNO BIEGANIE
135 Wójcik Adam Toruń półmaraton AZS UMK ToruńTAK
136 Zacniewski Paweł Złotoria półmaraton San EscobarTAK
137 Ziętarski Jerzy Elgiszewo półmaraton OSP Elgiszewo NIE
138 Żabiński Radosław Włocławek półmaraton BrakNIE
139 Żabiński Radosław Włocławek półmaraton Anwil TeamNIE
140 Żołnowska Monika Toruń półmaraton BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту