Nazwa zawodów: | VIII PÓŁMARATON UZDROWISKO CIECHOCINEK |
Miejsce i termin: | Ciechocinek, 2019-09-01 |
Organizator: | Organizatorem i jednocześnie głównym sponsorem biegu są: Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. Urząd Miasta Ciechocinek, Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka Współorganizatorami są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku. Komenda PowiatowaPaństwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim Dane teleadresowe organizatorów znajdują się na stronie www.polmaratonciechocinek.pl |
Opis zawodów: | Start VIII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek nastąpi o godzinie 11:00. Linia startu zostanie zamknięta po 15 minutach od strzału startera. Długość trasy dla Półmaratonu to 21,0975 km. Trasa posiada atest PZLA . Odbędzie się też bieg towarzyszący na około 10 km. Wszyscy zawodnicy startujący w VIII Półmaratonie Uzdrowisko Ciechocinek muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. W tym celu biuro będzie czynne w następujących terminach: 31 sierpnia (sobota) w godzinach 16.00 – 20.00 1 września (niedziela) w godzinach 7.30 – 10.30 Adres Biura Zawodów: Zespół Szkół Uzdrowiskowych - Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra Markiewicza ul. Staszica |
Wpisowe i wpłata: | Opłata wpisowa dla biegu na 10 km wniesiona: do dnia 30.04.2019 r. wynosi 50 zł. do dnia 15.07.2019 r. wynosi 60 zł. po dniu 15.07.2019 r. wynosi 80 zł. w Biurze Zawodów wynosi 100zł. Opłatę na konto bankowe można wnosić do 23.08.2019 r. (później opłata wyłącznie w Biurze Zawodów). Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka 87-720 Ciechocinek ul. Zdrojowa 2B nr konta :40 1020 5200 0000 4202 0052 4488 w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz dystans |
Limit zawodników: | 112 |
Strona WWW: | http://www.polmaratonciechocinek.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Badziński Adrian Dariusz | Buk | 10 km | Brak | TAK |
2 | Banasiak Piotr | Ozorków | 10 km | KRZAL ADVENTURE TEAM | TAK |
3 | Baranowski Krzysztof | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | 10 km | PSP Aleksandrów Kuj. | TAK |
4 | Błachowiak Tomasz | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | 10 km | PSP Aleksandrów Kuj. | TAK |
5 | Błaszak Sławomir | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
6 | Brzeziński Dariusz | Płońsk | 10 km | Brak | TAK |
7 | Budnik Bartosz | Inowrocław | 10 km | Dąbrowski Team | TAK |
8 | Centkowska Ewelina | Ciechocinek | 10 km | SPC | TAK |
9 | Chałupczak Magdalena | Ciechocinek | 10 km | UC S.A. | TAK |
10 | Ciałowicz Mariusz | Toruń | 10 km | TS. Opatrunki | TAK |
11 | Czajkowski Łukasz | Włocławek | 10 km | Drumet w Ruchu | TAK |
12 | Danielak Radosław | Nieszawa | 10 km | Brak | TAK |
13 | Dudkowiak Michał | Toruń | 10 km | Random Drinkers Team | TAK |
14 | Figas Paweł | Włocławek | 10 km | ANWILTEAM | TAK |
15 | Gadomski Piotr | Czerwonak | 10 km | Brak | TAK |
16 | Gadomski Jan | Czerwonak | 10 km | Czerwonak FC | TAK |
17 | Gierkowski Andrzej | Włocławek | 10 km | Anwil Team | TAK |
18 | Gołębiewski Arkadiusz | Ciechocinek | 10 km | POLKRYS TEAM | TAK |
19 | Gójska Joanna | Waganiec | 10 km | Brak | TAK |
20 | Gutowska Monika | Elgiszewo | 10 km | Osp Elgiszewo | TAK |
21 | Gutowski Grzegorz | Elgiszewo | 10 km | OSP ELGISZEWO | TAK |
22 | Imiński Cezary | Zgierz | 10 km | Brak | TAK |
23 | Jakubiec Katarzyna | Aleksandrów Kujawski | 10 km | POLKRYS TEAM | TAK |
24 | Jażdżyk Konrad | Rachocin | 10 km | TKKF Kubuś Sierpc | TAK |
25 | Kaczorowska Anna | Toruń | 10 km | Parkrun Toruń | TAK |
26 | Kaliński Krzysztof | Włocławek | 10 km | Drumet w Ruchu | TAK |
27 | Kanarkowski Stanisław | Czarnowo | 10 km | 1962 | TAK |
28 | Kaniewski Artur | Włocławek | 10 km | ANWILTEAM | TAK |
29 | Kawiak Czarek | Ciechocinek | 10 km | POLKRYS TEAM | TAK |
30 | Kmieciak Marcin | Płock | 10 km | Brak | TAK |
31 | Kochanowska Aneta | Rożno Parcele | 10 km | Polkrys Team | TAK |
32 | Kofel-Dudziak Monika | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
33 | Kołodziejska Elżbieta | Ciechocinek | 10 km | Brak | TAK |
34 | Kornacki Krzysztof | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | 10 km | PSP Aleksandrów Kuj. | TAK |
35 | Kostrzewska Jolanta | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
36 | Kotrych Jarosław | Ciechocinek | 10 km | Brak | TAK |
37 | Kowalczyk Michał | , | 10 km | Rozbiegani Żychlin | TAK |
38 | Kowalski Maciej | Radomice | 10 km | ANWIL TEAM | TAK |
39 | Kruczkowski Kamil | Choceń | 10 km | Unia Choceń | TAK |
40 | Kruszka Sandra | Aleksandrów Kujawski | 10 km | POLKRYS TEAM | TAK |
41 | Kruszyna Adam | Bydgoszcz | 10 km | Brak | TAK |
42 | Kunecki Dariusz | Włocławek | 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | TAK |
43 | Kwasiborski Patryk | Rościszewo | 10 km | TKKF Kubuś Sierpc | TAK |
44 | Lada Przemysław | Zalesie | 10 km | Stale Biegam - Nova Trading | TAK |
45 | Laskowska Karolina | Fabianki | 10 km | Brak | TAK |
46 | Laskowski Jaroslaw | Mała Nieszawka | 10 km | Brak | TAK |
47 | Lebiedziński Konrad | Bydgoszcz | 10 km | Bubba Gump Shrimp Company | TAK |
48 | Leśniak Andrzej | Szkaradowo | 10 km | Brak | TAK |
49 | Lewandowski Jakub | Ciechocinek | 10 km | POLKRYS TEAM | TAK |
50 | Łańcucki Dariusz | Skępe | 10 km | Niedzielny Biegacz | TAK |
51 | Macieja Przemysław | Włocławek | 10 km | ANWILTEAM | TAK |
52 | Mackiewicz Ireneusz | Torun | 10 km | TAK | |
53 | Majewska Paulina | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
54 | Marciniak Przemysław | Włocławek | 10 km | ANWILTEAM | TAK |
55 | Matuszak Anita | , | 10 km | Brak | TAK |
56 | Michalska Emilia | Włocławek | 10 km | Brak | TAK |
57 | Milak Arkadiusz | Włocławek | 10 km | anwil team | TAK |
58 | Morawski Robert | Włocławek | 10 km | DRUMET W RUCHU | TAK |
59 | Murawska Małgorzata | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
60 | Napora Zbigniew | Łubianka | 10 km | Sztywniutko | TAK |
61 | Nowak Maciej | Juszkowo | 10 km | Sztywniutko | TAK |
62 | Olszewski Andrzej | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Modrzejewski Team | TAK |
63 | Osielska Sylwia | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
64 | Pachniewska Agnieszka | Płock | 10 km | WIĘCKOWSKITEAM | TAK |
65 | Paszkiet Remigiusz | Barcin | 10 km | #slimakibarcin | TAK |
66 | Piotrowski Damian | Lubień Kujawski | 10 km | OSP Krzewie | TAK |
67 | Piszkalski Piotr | Grudziądz | 10 km | O.S.A. Bushcraft Grudziądz | TAK |
68 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | 10 km | ANWILTEAM | TAK |
69 | Prus Marek | Włocławek | 10 km | ANWILTEAM | TAK |
70 | Przekwas Beata | Ciechocinek | 10 km | UC S.A. | TAK |
71 | Radzimirski Wojciech | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
72 | Radzimirski Krzysztof | Gruszczyn | 10 km | Brak | TAK |
73 | Rauchfleisz Agata | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
74 | Rudowski Zbigniew | Włocławek | 10 km | Brak | TAK |
75 | Rybski Artur | Włocławek | 10 km | Drumet w Ruchu | TAK |
76 | Sarnowska Magda | Lipno | 10 km | Brak | TAK |
77 | Siedlecka Magdalena | Lipno | 10 km | Brak | TAK |
78 | Skalska Małgorzata | Włocławek | 10 km | Drumet w Ruchu | TAK |
79 | Sobańska-Ledzion Marta | Łódź | 10 km | ATLAS RUNNING TEAM | TAK |
80 | Sobczak Andrzej | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
81 | Staszak Paulina | Piotrków kujawski | 10 km | Brak | TAK |
82 | Stawicki Marek | Włocławek | 10 km | Drumet w Ruchu | TAK |
83 | Stężewska Emilia | Raciążek | 10 km | Brak | TAK |
84 | Stolarska Danuta | Włocławek | 10 km | DRUMET w RUCHU | TAK |
85 | Stolarski Janusz | Włocławek | 10 km | DRUMET w RUCHU | TAK |
86 | Sylwestrzak Elwira | Aleksandrów Kujawski | 10 km | POLKRYS TEAM | TAK |
87 | Szczepankiewicz Ewelina | Piotrków Kujawski | 10 km | Brak | TAK |
88 | Szpoton Sebastian | Włocławek | 10 km | Brak | TAK |
89 | Szpręglewski Bartosz | Lisewo | 10 km | stale biegam-nova trading | TAK |
90 | Sztypka Justyna | Włocławek | 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | TAK |
91 | Szwed Zenon | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | 10 km | PSP Aleksandrów Kuj. | TAK |
92 | Szychulska Izabela | Lipno | 10 km | Brak | TAK |
93 | Szymański Robert | Włocławek | 10 km | ANWILTEAM | TAK |
94 | Szynkiewicz Agnieszka | Aleksandrów Kujawski | 10 km | POLKRYS TEAM | TAK |
95 | Szyszka Mirosław | Warszawa | 10 km | FCS SUPER SZYCHA TEAM | TAK |
96 | Urlich Łukasz | Włocławek | 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | TAK |
97 | Wachocki Robert | Spławie | 10 km | Brak | TAK |
98 | Wasielewska Romana | Grochowalsk | 10 km | Brak | TAK |
99 | Waśko Renata | Włocławek | 10 km | Brak | TAK |
100 | Wesołowska Katarzyna | Lulkowo | 10 km | Brak | TAK |
101 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | 10 km | Anwil Team | TAK |
102 | Wielgosz Krzysztof | Bydgoszcz | 10 km | Brak | TAK |
103 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | 10 km | Team Kopeć | TAK |
104 | Wiśniewski Andrzej | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
105 | Wnukiewicz Sebastian | Toruń | 10 km | Anwil Team | TAK |
106 | Wróblewska Małgorzata | Aleksandrów Kujawski | 10 km | POLKRYS TEAM | TAK |
107 | Zajączkowski Marcin | Ciechocinek | 10 km | UC S.A. | TAK |
108 | Zalewska Hanna | Toruń | 10 km | Brak | TAK |
109 | Zarecki Piotr | Żnin | 10 km | Pałuki Running Team | TAK |
110 | Ziółkowska Danuta | Dobrzyń n/Wisłą | 10 km | Brak | TAK |
111 | Ziółkowska-Nowak Natalia | Juszkowo | 10 km | Sztywniutko | TAK |
112 | Żbikowski Rafał | Aleksandrów Kujawski | 10 km | POLKRYS TEAM | TAK |