Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VIII PÓŁMARATON UZDROWISKO CIECHOCINEK
BIEG TOWARZYSZĄCY 10 km

Miejsce i termin: Ciechocinek, 2019-09-01
Organizator: Organizatorem i jednocześnie głównym sponsorem biegu są:
Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
Urząd Miasta Ciechocinek,
Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka

Współorganizatorami są:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku.
Komenda PowiatowaPaństwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim

Dane teleadresowe organizatorów znajdują się na stronie www.polmaratonciechocinek.pl
Opis zawodów: Start VIII Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek nastąpi o godzinie 11:00. Linia startu zostanie zamknięta po 15 minutach od strzału startera.
Długość trasy dla Półmaratonu to 21,0975 km. Trasa posiada atest PZLA .
Odbędzie się też bieg towarzyszący na około 10 km.

Wszyscy zawodnicy startujący w VIII Półmaratonie Uzdrowisko Ciechocinek muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. W tym celu biuro będzie czynne w następujących terminach:
31 sierpnia (sobota) w godzinach 16.00 – 20.00
1 września (niedziela) w godzinach 7.30 – 10.30
Adres Biura Zawodów: Zespół Szkół Uzdrowiskowych - Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra Markiewicza ul. Staszica
Wpisowe i wpłata: Opłata wpisowa dla biegu na 10 km wniesiona:
do dnia 30.04.2019 r. wynosi 50 zł.
do dnia 15.07.2019 r. wynosi 60 zł.
po dniu 15.07.2019 r. wynosi 80 zł.
w Biurze Zawodów wynosi 100zł.
Opłatę na konto bankowe można wnosić do 23.08.2019 r. (później opłata wyłącznie w Biurze Zawodów).
Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka 87-720 Ciechocinek ul. Zdrojowa 2B
nr konta :40 1020 5200 0000 4202 0052 4488
w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz dystans
Limit zawodników: 112
Strona WWW: http://www.polmaratonciechocinek.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Badziński Adrian Dariusz Buk 10 km BrakTAK
2 Banasiak Piotr Ozorków 10 km KRZAL ADVENTURE TEAMTAK
3 Baranowski Krzysztof PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 10 km PSP Aleksandrów Kuj.TAK
4 Błachowiak Tomasz PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 10 km PSP Aleksandrów Kuj.TAK
5 Błaszak Sławomir Aleksandrów Kujawski 10 km BrakTAK
6 Brzeziński Dariusz Płońsk 10 km BrakTAK
7 Budnik Bartosz Inowrocław 10 km Dąbrowski TeamTAK
8 Centkowska Ewelina Ciechocinek 10 km SPCTAK
9 Chałupczak Magdalena Ciechocinek 10 km UC S.A.TAK
10 Ciałowicz Mariusz Toruń 10 km TS. OpatrunkiTAK
11 Czajkowski Łukasz Włocławek 10 km Drumet w RuchuTAK
12 Danielak Radosław Nieszawa 10 km BrakTAK
13 Dudkowiak Michał Toruń 10 km Random Drinkers TeamTAK
14 Figas Paweł Włocławek 10 km ANWILTEAMTAK
15 Gadomski Piotr Czerwonak 10 km BrakTAK
16 Gadomski Jan Czerwonak 10 km Czerwonak FCTAK
17 Gierkowski Andrzej Włocławek 10 km Anwil TeamTAK
18 Gołębiewski Arkadiusz Ciechocinek 10 km POLKRYS TEAMTAK
19 Gójska Joanna Waganiec 10 km BrakTAK
20 Gutowska Monika Elgiszewo 10 km Osp Elgiszewo TAK
21 Gutowski Grzegorz Elgiszewo 10 km OSP ELGISZEWO TAK
22 Imiński Cezary Zgierz 10 km BrakTAK
23 Jakubiec Katarzyna Aleksandrów Kujawski 10 km POLKRYS TEAMTAK
24 Jażdżyk Konrad Rachocin 10 km TKKF Kubuś SierpcTAK
25 Kaczorowska Anna Toruń 10 km Parkrun Toruń TAK
26 Kaliński Krzysztof Włocławek 10 km Drumet w RuchuTAK
27 Kanarkowski Stanisław Czarnowo 10 km 1962TAK
28 Kaniewski Artur Włocławek 10 km ANWILTEAMTAK
29 Kawiak Czarek Ciechocinek 10 km POLKRYS TEAMTAK
30 Kmieciak Marcin Płock 10 km BrakTAK
31 Kochanowska Aneta Rożno Parcele 10 km Polkrys TeamTAK
32 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski 10 km BrakTAK
33 Kołodziejska Elżbieta Ciechocinek 10 km BrakTAK
34 Kornacki Krzysztof PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 10 km PSP Aleksandrów Kuj.TAK
35 Kostrzewska Jolanta Aleksandrów Kujawski 10 km BrakTAK
36 Kotrych Jarosław Ciechocinek 10 km BrakTAK
37 Kowalczyk Michał , 10 km Rozbiegani ŻychlinTAK
38 Kowalski Maciej Radomice 10 km ANWIL TEAMTAK
39 Kruczkowski Kamil Choceń 10 km Unia ChoceńTAK
40 Kruszka Sandra Aleksandrów Kujawski 10 km POLKRYS TEAMTAK
41 Kruszyna Adam Bydgoszcz 10 km BrakTAK
42 Kunecki Dariusz Włocławek 10 km WKB Maratończyk WłocławekTAK
43 Kwasiborski Patryk Rościszewo 10 km TKKF Kubuś SierpcTAK
44 Lada Przemysław Zalesie 10 km Stale Biegam - Nova TradingTAK
45 Laskowska Karolina Fabianki 10 km BrakTAK
46 Laskowski Jaroslaw Mała Nieszawka 10 km BrakTAK
47 Lebiedziński Konrad Bydgoszcz 10 km Bubba Gump Shrimp CompanyTAK
48 Leśniak Andrzej Szkaradowo 10 km BrakTAK
49 Lewandowski Jakub Ciechocinek 10 km POLKRYS TEAMTAK
50 Łańcucki Dariusz Skępe 10 km Niedzielny BiegaczTAK
51 Macieja Przemysław Włocławek 10 km ANWILTEAMTAK
52 Mackiewicz Ireneusz Torun 10 km TAK
53 Majewska Paulina Toruń 10 km BrakTAK
54 Marciniak Przemysław Włocławek 10 km ANWILTEAMTAK
55 Matuszak Anita , 10 km BrakTAK
56 Michalska Emilia Włocławek 10 km BrakTAK
57 Milak Arkadiusz Włocławek 10 km anwil teamTAK
58 Morawski Robert Włocławek 10 km DRUMET W RUCHUTAK
59 Murawska Małgorzata Toruń 10 km BrakTAK
60 Napora Zbigniew Łubianka 10 km SztywniutkoTAK
61 Nowak Maciej Juszkowo 10 km SztywniutkoTAK
62 Olszewski Andrzej Aleksandrów Kujawski 10 km Modrzejewski TeamTAK
63 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski 10 km BrakTAK
64 Pachniewska Agnieszka Płock 10 km WIĘCKOWSKITEAMTAK
65 Paszkiet Remigiusz Barcin 10 km #slimakibarcinTAK
66 Piotrowski Damian Lubień Kujawski 10 km OSP KrzewieTAK
67 Piszkalski Piotr Grudziądz 10 km O.S.A. Bushcraft GrudziądzTAK
68 Prątnicki Wiesław Włocławek 10 km ANWILTEAMTAK
69 Prus Marek Włocławek 10 km ANWILTEAMTAK
70 Przekwas Beata Ciechocinek 10 km UC S.A.TAK
71 Radzimirski Wojciech Aleksandrów Kujawski 10 km BrakTAK
72 Radzimirski Krzysztof Gruszczyn 10 km BrakTAK
73 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kujawski 10 km BrakTAK
74 Rudowski Zbigniew Włocławek 10 km BrakTAK
75 Rybski Artur Włocławek 10 km Drumet w RuchuTAK
76 Sarnowska Magda Lipno 10 km BrakTAK
77 Siedlecka Magdalena Lipno 10 km BrakTAK
78 Skalska Małgorzata Włocławek 10 km Drumet w RuchuTAK
79 Sobańska-Ledzion Marta Łódź 10 km ATLAS RUNNING TEAMTAK
80 Sobczak Andrzej Toruń 10 km BrakTAK
81 Staszak Paulina Piotrków kujawski 10 km BrakTAK
82 Stawicki Marek Włocławek 10 km Drumet w RuchuTAK
83 Stężewska Emilia Raciążek 10 km BrakTAK
84 Stolarska Danuta Włocławek 10 km DRUMET w RUCHUTAK
85 Stolarski Janusz Włocławek 10 km DRUMET w RUCHUTAK
86 Sylwestrzak Elwira Aleksandrów Kujawski 10 km POLKRYS TEAMTAK
87 Szczepankiewicz Ewelina Piotrków Kujawski 10 km BrakTAK
88 Szpoton Sebastian Włocławek 10 km BrakTAK
89 Szpręglewski Bartosz Lisewo 10 km stale biegam-nova tradingTAK
90 Sztypka Justyna Włocławek 10 km WKB Maratończyk WłocławekTAK
91 Szwed Zenon PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 10 km PSP Aleksandrów Kuj.TAK
92 Szychulska Izabela Lipno 10 km BrakTAK
93 Szymański Robert Włocławek 10 km ANWILTEAMTAK
94 Szynkiewicz Agnieszka Aleksandrów Kujawski 10 km POLKRYS TEAMTAK
95 Szyszka Mirosław Warszawa 10 km FCS SUPER SZYCHA TEAMTAK
96 Urlich Łukasz Włocławek 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKTAK
97 Wachocki Robert Spławie 10 km BrakTAK
98 Wasielewska Romana Grochowalsk 10 km BrakTAK
99 Waśko Renata Włocławek 10 km BrakTAK
100 Wesołowska Katarzyna Lulkowo 10 km BrakTAK
101 Widzisz Krzysztof Włocławek 10 km Anwil TeamTAK
102 Wielgosz Krzysztof Bydgoszcz 10 km BrakTAK
103 Wierzbowski Piotr Brzozówka 10 km Team KopećTAK
104 Wiśniewski Andrzej Toruń 10 km BrakTAK
105 Wnukiewicz Sebastian Toruń 10 km Anwil TeamTAK
106 Wróblewska Małgorzata Aleksandrów Kujawski 10 km POLKRYS TEAMTAK
107 Zajączkowski Marcin Ciechocinek 10 km UC S.A.TAK
108 Zalewska Hanna Toruń 10 km BrakTAK
109 Zarecki Piotr Żnin 10 km Pałuki Running TeamTAK
110 Ziółkowska Danuta Dobrzyń n/Wisłą 10 km BrakTAK
111 Ziółkowska-Nowak Natalia Juszkowo 10 km SztywniutkoTAK
112 Żbikowski Rafał Aleksandrów Kujawski 10 km POLKRYS TEAM TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту