Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

ENERGETYCZNA 10-TKA
IV BIEG PRZEŁAJOWY DSM
DZIEŃ ZIEMI

Miejsce i termin: Grzegorzewice, 2019-05-11
Organizator: Organizator:
DSM Nutritional Products Sp. z.o.o
Współorganizator:
Ludowy Klub Sportowy OSUCHÓW
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie

osoba kontaktowa: Marlena Adamczyk-Burkowska nr tel. 603 802 966
Opis zawodów: Bieg Główny oraz marsz Nordic Walking na dystansie 6 km, odbędą się w sobotę 11 maja 2019 r., groblami o nawierzchni szutrowej na pętli o długości 3 km.
Bieg Młodzieżowy na dystansach 1,2 km oraz 1 km, odbędzie się w sobotę 11 maja 2019 r., groblami o nawierzchni szutrowej na pętli o długości 1,2 km.
Bieg Główny to pętla 2x3 km, Bieg Młodzieżowy to pętle 1,2 km i 1 km, marsz z kijkami – pętla 2x3 km, Bieg Juniora: 100m (4-latki), 200m (5-6 latki), 300m (7-9-latki).
START i META zlokalizowane będą na terenie Wodnej Osady w Grzegorzewicach. Tam też będzie mieściło się Biuro zawodów.
Adres: 96-321 Grzegorzewice, ul. Pałacowa 58
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa pobierana jest w kwocie 30 zł od osoby. Wpisowe nie dotyczy osób biorących udział w Biegu Młodzieżowym. Opłatę startową należy uiścić wyłącznie za pośrednictwem portalu internetowego T-pay. Opłatę należy wpłacać natychmiast po rejestracji. Osoby nieopłacone będą sukcesywnie usuwane z listy zapisanych do osiągnięcia limitu zgłoszeń .
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Adam Warszawa Marsz Nordic Walking opłata 30 zł PASJA Nordic WalkingTAK
2 Adamczyk Amelia LUtkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
3 Arak Malsymilian LUtkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
4 Banasiewicz Antonina Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE
5 Bartosiak Kamil Pniewy Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
6 Biedrzycka Ewa Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
7 Bielicka Oliwia Piaseczno Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
8 Błażewicz Michał Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE
9 Boczkowska Karolina SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
10 Boczkowski Bartłomiej SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
11 Bonowska Maria Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
12 Bonowska Zuzanna Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
13 Bonowski Jan Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
14 Botev Ewa Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
15 Brzezińska Maja Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
16 Chwedorczuk Konrad Puszcza Mariańska Bieg główny opłata 30 zł Idź Pod PrądTAK
17 Czarnecki Bartłomiej Bartniki Bieg główny opłata 30 zł DSMTAK
18 Człapski Krzysztof Warszawa Marsz Nordic Walking opłata 30 zł NW Człapski TeamTAK
19 Dąbek Kacper SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
20 Debski Konrad LUtkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
21 Dobrzyńska Hanna Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
22 Domaradzka Zuzanna SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
23 Domaradzki Wiesław Dwórzno Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
24 Dymecka Inka Żyrardów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP nr 4 ŻyrardówNIE
25 Dymecki Paweł Żyrardów Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
26 Federowicz Zuzanna Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
27 Federowicz Igor Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
28 Frączak Magdalena Powązki Marsz Nordic Walking opłata 30 zł FiegeTAK
29 Frelik Karol Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł LKS OsuchówTAK
30 Gajewska Klaudia SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
31 Gałęcka Kinga Plewiska Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
32 Gałęcki Kacper Plewiska Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
33 Gauden Barbara Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
34 Gębski Mateusz Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
35 Giers Patrycja SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
36 Glapiński Igor Tarczyn Bieg główny opłata 30 zł 1992TAK
37 Glinka Łukasz Sułkowice Bieg główny opłata 30 zł FiegeTAK
38 Goliński Adam Krze Duże Biegi młodzieżowe bezpłatne SmerfolandiaNIE
39 Grabińska Dominika Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
40 Grabińska Agnieszka Mszczonów Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
41 Grabińska Czarek Mszczonów Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
42 Grodzki Ignacy Warszawa Marsz Nordic Walking opłata 30 zł NW Człapski TeamTAK
43 Grzejszczak Eliza LUtkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
44 Gurbska Edyta Wygnanka Biegi młodzieżowe bezpłatne SP w OsuchowieNIE
45 Guzewska Julia SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
46 Jakubowska Danuta Piaseczno Marsz Nordic Walking opłata 30 zł Aktywni 50+
47 Janowczyk Remigiusz Żyrardów Bieg główny opłata 30 zł Brak
48 Jędruszczak Piotr Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł Google PAE Team TAK
49 Jędruszczak Krzysztof Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE
50 Jędruszczak Natalia Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne Przedszkole MszczonówNIE
51 Kacprzak Julia Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
52 Kaliński Kamil Marków Towarzystwo Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
53 Kaniewska Hanna Mszczonów Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
54 Kłosiewicz Rafał Korytów A Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
55 Kołomijski Tomasz Krzysztof Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
56 Komorniczak Łukasz Radziejowice Bieg główny opłata 30 zł FiegeTAK
57 Kostrzewa Stanisław SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
58 Krawczyk Wiktoria Osuchów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP w OsuchowieNIE
59 Król Agnieszka Warszawa Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
60 Król Adam Warszawa Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
61 Krzemińska Emilia Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
62 Kuran Piotr Mszczonow Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
63 Lemańska Karolina Buk Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
64 Lipińska Bożena Baboszewo Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
65 Łopieńska Magdalena Warszawa Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
66 Łuszczyk Ewa SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
67 Maj Angelika Warszawa Marsz Nordic Walking opłata 30 zł NW Człapski Team
68 Major Dawid Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
69 Malinowski Konrad Grodzisk Mazowiecki Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
70 Malinowski Jarosław Żyrardów Bieg główny opłata 30 zł Nie ma, że boli! TAK
71 Malinowski Mikołaj Grodzisk Mazowiecki Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
72 Maliszewska Roksana Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE
73 Markiewicz Wiktoria Galinki Biegi młodzieżowe bezpłatne SP w OsuchowieNIE
74 Matysiak Mateusz Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł Bieszczadzcy MocarzeTAK
75 Matysiak Agata Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł Bieszczadzcy MocarzeTAK
76 Matysiak Mateusz Lech Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP Mszczonów/Gimnazjum/NIE
77 Matysiak Marcjanna Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE
78 Michalczyk Marcin Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
79 Mierzejewski Michał Białogórne Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
80 Mrocziewicz Julia Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
81 Niedźwiadek Zofia Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE
82 Niedźwiadek Maciej Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne Przedszkole MszczonówNIE
83 Nietrzebka Aleksandra Międzyborów Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
84 Nietrzebka Paweł Międzyborów Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
85 Nowakowska Martyna Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE
86 Nowakowska Aleksandra Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE
87 Nowakowski Igor SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne UKS OsuchówNIE
88 Obrębska Elżbieta Płońsk Marsz Nordic Walking opłata 30 zł NW CZŁAPSKI TEAMTAK
89 Olczak Tomasz Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
90 Osiński Michał Łódź Marsz Nordic Walking opłata 30 zł Tervel Team
91 Ośka Zofia Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE
92 Owczarek Magdalena Międzyborów Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
93 Pawlak Jakub SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
94 Pawlak Marcin SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
95 Perzyna Marcin Tarczyn Bieg główny opłata 30 zł runtechnoTAK
96 Petrycki Marcin Marków Świnice Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
97 Piasecka Natalia Lutkówka Kolonia Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
98 Piernik Lidia Piotrkowice Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
99 Pierre Jean Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł FC Barcelona
100 Pociech Marek Korytów Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
101 Pociech Iwona Korytów Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
102 Radłowska Alicja LUtkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
103 Rodriques-Teixeira Adrian SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
104 Różańska Helena Płońsk Marsz Nordic Walking opłata 30 zł NW CZŁAPSKI TEAM
105 Rut Michał Niepruszewo Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
106 Ryzner Agnieszka Poznań Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
107 Sadkowski Norbert Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
108 Salikowski Szymon SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
109 Sfora Szymon Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne BrakNIE
110 Sielska Anastazja Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP Mszczonów NIE
111 Sielska-Zych Sylwia Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
112 Sielski Tomasz Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł DSMTAK
113 Sielski Jakub Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
114 Słowińska Ewelina Wygnanka Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
115 Sobolewska Magdalena Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł H&M
116 Soszalski Mateusz LUtkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
117 Soszalski Dominik SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
118 Strzelecki Adam Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł DSMTAK
119 Szafran Beata Marków Świnice Marsz Nordic Walking opłata 30 zł FiegeTAK
120 Szustakiewicz Paweł Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
121 Szustkiewicz Beata Nszczonów Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
122 Szydlik Wiesław Mszczonów Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
123 Tomczyk Edyta Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
124 Trafisz Cezary Grabina Marsz Nordic Walking opłata 30 zł BrakTAK
125 Trafisz Mikołaj Grabina Biegi młodzieżowe bezpłatne SP BartnikiNIE
126 Trafisz Wiktoria Żyrardów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP nr 4 ZyrardówNIE
127 Trzeciecka Kinga Zawady Biegi młodzieżowe bezpłatne Przedszkole KowiesyNIE
128 Tupczyński Rafał Grodzisk mazowiecki Bieg główny opłata 30 zł BrakTAK
129 Witecki Bartosz SP Lutkówka Biegi młodzieżowe bezpłatne brakNIE
130 Wojnarowska Weronika Smolarnia Bieg główny opłata 30 zł FiegeTAK
131 Zdzieszyński Bartek Piekary Biegi młodzieżowe bezpłatne SP PiekaryNIE
132 Ziółkowski Bartłomiej Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE
133 Ziółkowski Jakub Mszczonów Biegi młodzieżowe bezpłatne SP MszczonówNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту