Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

7. BIEG KONOPIELKI

Miejsce i termin: Juchnowiec Dolny, 2019-05-25
Organizator: ORGANIZATOR
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny
WSPÓŁORGANIZATOR
Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym
KONTAKT
www.biegkonopielki.pl
tel. 85 719 60 56 lub
e-mail: ok@okjuchnowiec.pl
Opis zawodów: W ramach 7. Biegu Konopielki odbędą się trzy biegi:
• Bieg Familijny na dystansie około 200 m;
• Bieg z VIP-ami na dystansie około 300 m;
• Bieg główny na dystansie 10 km;
- Start i meta wyznaczone zostały na stadionie gminnym w Juchnowcu Dolnym;
Biuro Zawodów 7. Biegu Konopielki będzie znajdowało się na stadionie w Juchnowcu Dolnym, wydawanie pakietów w godzinach 9:00 – 11:30
Wpisowe i wpłata: Wysokość opłaty startowej wynosi:
• dla startujących zamieszkałych na terenie Gminy Juchnowiec Kościelny: 30 zł o ile wpłaty dokonano do 31.03.2019 r.; 35 zł – wpłata do 30.04.2019 r.; 45 zł – wpłata do 22.05.2019 r.; 55 zł – wpłata w dniu zawodów;
• dla pozostałych startujących: 40 zł o ile wpłaty dokonano do 31.03.2019 r.; 45 złotych o ile wpłaty dokonano do 30.04.2019; 55 zł – wpłata do 22.05.2019; 65 zł – wpłata w dniu zawodów;
• opłaty startowe uiszczamy podczas procesu rejestracji za pomocą serwisu płatności elektronicznych T-pay
• z opłaty startowej zwolnione są zawodniczki, które ukończyły 60. rok życia oraz zawodnicy, którzy ukończyli 65. rok życia.

Ze względów organizacyjnych wprowadza się limit liczby uczestników w biegu głównym: 255 osób. Osoby zarejestrowane on-line lub telefonicznie zobowiązane są do wpłacenia opłaty startowej w ciągu 7 dni od rejestracji. Osoby z uiszczoną opłatą startową mają zagwarantowane uczestnictwo w biegu głównym na 10 km. W momencie rejestracji i uiszczenia opłaty startowej przez 255 zawodników organizator zamyka rejestrację do startu w biegu głównym.
Strona WWW: http://www.biegkonopielki.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrzejuk Bogusław Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
2 Artemiuk Eugenia Hajnówka bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ Hajnówka BiegaTAK
3 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki bieg 10 km opłata startowa podstawowa MKS Juvenia BiałystokTAK
4 Bagińska Olga Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Białostocka Sekta Biegaczy
5 Bajda Marcin Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Białostocka Sekta BiegaczyTAK
6 Bałdan Tomasz Kosmaty Borek bieg 10 km opłata startowa podstawowa GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKATAK
7 Bałdan Irena Kosmaty Borek bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKATAK
8 Barteczka Jacek Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Szkaradowo RunTAK
9 Bartoszewicz Dorota Mochnate bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
10 Białkowski Marek Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa otobiałystokTAK
11 Bielawiec Julita Horodniany bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
12 Bielicka Beata Lapy bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
13 Bielski Michał Białystok bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
14 Bilewicz Piotr Ignatki Osiedle bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
15 Birycki Piotr Bialystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
16 Bogdanowicz Anna Tykocin bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
17 Bogdanowicz Tomasz Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny Brak
18 Bonda Tomasz Olmonty bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
19 Bondaruk Adam Hajnówka bieg 10 km opłata startowa podstawowa NIEBIESCYTAK
20 Borkowska Katarzyna Mały Płock bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
21 Brzozowska Anna Niewodnica korycka bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
22 Bułach Marek Ciasne bieg 10 km opłata startowa podstawowa Niebiescy TAK
23 Camlet Sylwester Łomża bieg 10 km opłata startowa podstawowa Grygo TeamTAK
24 Chamienia Adam Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
25 Chirko Stefan Hajnówka bieg 10 km opłata startowa podstawowa Hajnówka biega
26 Chodorowski Adam Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
27 Chodorowski Krzysztof Stanisławowo bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny Lazy RunnersTAK
28 Chomicka Renata Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
29 Chomicka Renata Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
30 Chomik Jan Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
31 Czeczko Pawel Grodno bieg 10 km opłata startowa podstawowa Sokol Grodno
32 Dackiewicz Kamila Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa JagRunnersTAK
33 Dec Piotr Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa NIEBIESCYTAK
34 Dobrzycki Andrzej Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
35 Domalewska-Szok Marzena Czarnocin bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
36 Domański Jacek Expedyt Warszawa bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ WKB META LUBLINIECTAK
37 Domoradzki Robert Łomża bieg 10 km opłata startowa podstawowa Grygo Team TAK
38 Dryl Paweł Turośń Kościelna bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
39 Dziemiańczuk Tomasz Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
40 Dziurdzia Dariusz Wasilków bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
41 Falkowska Martyna Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Nadaktywni/3T BiałystokTAK
42 Falkowski Marek Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
43 Gaińska Marzena Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny Zabiegani RodziceTAK
44 Gaiński Marcin Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny Zabiegani rodzice TAK
45 Gajlewicz Mariusz Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Polskie Radio BiałystokTAK
46 Godebski Przemysław Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
47 Gogol Marcin Baciuty bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
48 Golonko Dariusz Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Juvenia BiałystokTAK
49 Gosk Anna Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa KS Podlasie Białystok
50 Grodzki Łukasz Łapy bieg 10 km opłata startowa podstawowa 3T RunnersTAK
51 Gryc Alina Bialystok bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ BrakTAK
52 Grygo Krzysztof Łomża bieg 10 km opłata startowa podstawowa Akademia Sportu MedykTAK
53 Grygo Paweł Łomża bieg 10 km opłata startowa podstawowa Grygo TeamTAK
54 Grygoruk Tomasz Dubicze Osoczne bieg 10 km opłata startowa podstawowa Hajnówka BiegaTAK
55 Grygoruk Marek Bielsk podlaski bieg 10 km opłata startowa podstawowa Vege Runners TAK
56 Gutowski Mariusz Grabówka bieg 10 km opłata startowa podstawowa GLS TEAMTAK
57 Hilik Piotr Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
58 Hoffman Marek Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa 3T RunnersTAK
59 Hołowienko Piotr Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa NIEBIESCYTAK
60 Hryniewicki Marcin Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
61 Iwaniuk Piotr Hajnówka bieg 10 km opłata startowa podstawowa RKB HAJNOWKATAK
62 Jackowski Andrzej Piątnica bieg 10 km opłata startowa podstawowa Biegamy dla Zdrowia
63 Jakimiuk Marek Malesze bieg 10 km opłata startowa podstawowa Płan PERFECTO
64 Janczewski Rafał Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
65 Janczewski Adam Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Polskie Radio BiałystokTAK
66 Janitzki Iwona Hamburg bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
67 Janiuk Sebastian Juchnowiec Dolny bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
68 Jankowski Andrzej Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa KOTNIZ
69 Janucik Tadeusz Łomża bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ Biegamy Dla ZdrowiaTAK
70 Jarmołowicz Małgorzata Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Białystok Biega TeamTAK
71 Jarmołowicz Jacek Izabelin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
72 Jaromińska Marta Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
73 Jaros Arkadiusz Brwinów bieg 10 km opłata startowa podstawowa Vege RunnersTAK
74 Jasińska Anna Łomża bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
75 Jeglinska-Krupa Małgorzata Ignatki Osiedle bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny Białystok Biega TeamTAK
76 Jemielianiuk Michał Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny Brak
77 Kaczynski Aleksander łapy bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
78 Kakareko Barbara Dobrzyniewo Fabryczne bieg 10 km opłata startowa podstawowa Białystok Biega Team
79 Kaliciński Robert Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
80 Kamińska Joanna Rutki-Kossaki bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
81 Karanos Tadeusz Hajnówka bieg 10 km opłata startowa podstawowa RKB HajnówkaTAK
82 Karpacz Katarzyna Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
83 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
84 Kawecki Marek Juchnowiec Kościelny bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
85 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka bieg 10 km opłata startowa podstawowa RKB HajnówkaTAK
86 Kiersnowska Magdalena Brańsk bieg 10 km opłata startowa podstawowa NIEBIESCYTAK
87 Klimczuk Katarzyna Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
88 Klimowski Grzegorz Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
89 Kondraciuk Piotr Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
90 Konopka Andrzej Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
91 Kopciewska Paula Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa .
92 Korzeniecka - Bączek Renata Wasilków bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
93 Kosciuczyk Krzysztof Augustów bieg 10 km opłata startowa podstawowa MKSiKTAK
94 Kosiorek Łukasz Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
95 Kosiorek Łukasz Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Outdoor training TAK
96 Kot Tolek Hajnówka bieg 10 km opłata startowa podstawowa RKB HajnówkaTAK
97 Kotowski Jarek Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
98 Kotowski Mieczysław Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa NiebiescyTAK
99 Kowalczuk Magdalena Siemiatycze bieg 10 km opłata startowa podstawowa MKS Juvenia TAK
100 Kowalik Jacek Frampol bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny Brak
101 Kowalska Katarzyna Warszawa bieg 10 km opłata startowa podstawowa Stary Człowiek KojotTAK
102 Kozak Anna Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa NIEBIESCYTAK
103 Koziejko Stanisław Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Biegam dla JustysiTAK
104 Krauze-Romejko Katarzyna Niewodnica Korycka bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
105 Król Marek Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BiegamBoLubię BiałystokTAK
106 Krzyżanowski Karol Sołki bieg 10 km opłata startowa podstawowa Maratonka GrajewoTAK
107 Kujawa Cezary Juchnowiec Kościelny bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
108 Kuśmirak Leszek Łapy bieg 10 km opłata startowa podstawowa Zwycięsca fundacja Darka StrychalskiegoTAK
109 Leończuk Andrzej Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa 1992TAK
110 Lipski Sławek Konstancin Jeziorna bieg 10 km opłata startowa podstawowa Stary Człowiek KojotTAK
111 Lubotyński Marek Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
112 Łapińska Paulina Łapy bieg 10 km opłata startowa podstawowa 3T BiałystokTAK
113 Łapiński Krzysztof Łapy bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
114 Łapuć Edmund Białystok bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ G.Sz.R.TAK
115 Łotowska Katarzyna Choroszcz bieg 10 km opłata startowa podstawowa Palę wrotkiTAK
116 Maciejuk Jarosław Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BiegostokTAK
117 Martyniuk Piotr Wojszki bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
118 Mieczkowski Robert Łomża bieg 10 km opłata startowa podstawowa Grygoteam Łomża TAK
119 Miezio Rafał Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
120 Miniuk Paweł Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Palę WrotkiTAK
121 Minkiewicz Marek Dobrzyniewo Duże bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
122 Moniuszko Anna Juchnowiec Dolny bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny Drużyna KonopielkiTAK
123 Moniuszko Radek Juchnowiec Dolny bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny Drużyna KonopielkiTAK
124 Morawski Jacek Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Morawski TeamTAK
125 Mróz Aga Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Białostocka Sekta Biegaczy
126 Muszyński Marek Juchnowiec Dolny bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny DRUŻYNA KONOPIELKITAK
127 Myszkowski Paweł Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BIAŁYSTOK BIEGA TEAM
128 Nieradko Adam Grajewo bieg 10 km opłata startowa podstawowa BEAD-TEAMTAK
129 Nieradko Beata Grajewo bieg 10 km opłata startowa podstawowa BEAD-TEAMTAK
130 Nikiforuk Tomasz Ignatki Osiedle bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
131 Obrycki Adam Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny Adam ObryckiTAK
132 Okurowski Jerzy Supraśl bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ SupraślTAK
133 Olesiewicz Wiesław Białystok bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ BiałystokTAK
134 Orzeł Adam Białystok bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
135 Orzełowski Rafał Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BBT/NADAKTYWNI
136 Osipczuk Jan Olmonty bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
137 Osipczuk Barbara Olmonty bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
138 Osmólski Robert Sielachowskie bieg 10 km opłata startowa podstawowa NadaktywniTAK
139 Ostrowski Krzysztof Choroszcz bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
140 Panasewicz Rafał Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
141 Parchowska Magdalena Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
142 Pasek Marta Tykocin bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
143 Pianka Krzysztof Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
144 Pietrasz Jolanta Sokółka bieg 10 km opłata startowa podstawowa 3T BiałystokTAK
145 Piotrowska Aneta Os. Ignatki bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
146 Pleskowicz Paweł Narew bieg 10 km opłata startowa podstawowa Narew
147 Pleskowicz Andrzej Narew bieg 10 km opłata startowa podstawowa NarewTAK
148 Pogorzelski Kamil Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
149 Pogorzelski Daniel Ryboły bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
150 Poniatowski Jacek Siemiatycze bieg 10 km opłata startowa podstawowa NIEBIESCYTAK
151 Popławska Marta Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
152 Półtarzycka Magdalena Wólka bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny 1985TAK
153 Prokopiuk Aleksander Hajnówka bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ RKB HajnówkaTAK
154 Prus Paweł Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
155 Przeklasa Wojciech Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny www.rowerempopodlasiu.plTAK
156 Puchalski Wojciech Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
157 Puciłowski Mirosław Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa NADAKTYWNITAK
158 Radziwon Grzegorz Turośń Kościelna bieg 10 km opłata startowa podstawowa NIEBIESCYTAK
159 Rakowicz Justyna Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Outdoor TrainingTAK
160 Ramotowski Rajmund Juchnowiec Kościelny bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
161 Ramotowski Remigiusz lewickie bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny brakTAK
162 Redliński Mariusz Turośń Kościelna bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
163 Rudnicka Jadwiga Białystok bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ PędziwiatrTAK
164 Rutkowski Michał Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
165 Rydzewski Dariusz Łapy bieg 10 km opłata startowa podstawowa UKS ŁAPA ŁapyTAK
166 Sachoń Beata Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
167 Sak Ewelina Białystok bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ Niebiescy TAK
168 Sak Lesław Kleosin bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
169 Sawicki Stanisław Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Pędziwiatr BiałystokTAK
170 Siemieniuk Piotr Choroszcz bieg 10 km opłata startowa podstawowa NiebiescyTAK
171 Skowera Krzysztof Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Pędziwiatr BiałystokTAK
172 Sokół Przemysław Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
173 Stachurska Edyta Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa 1990
174 Supiński Adam Protasy bieg 10 km opłata startowa podstawowa Pędziwiatr Białystok
175 Szachowicz Paweł Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
176 Szadowski Karol Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa NiebiescyTAK
177 Szok Marek Lomza bieg 10 km opłata startowa podstawowa Biegamy dla zdrowiaTAK
178 Szustak Michał Łapy bieg 10 km opłata startowa podstawowa Brak
179 Szycik Waldemar Ełk bieg 10 km opłata startowa podstawowa Maratonka Grajewo
180 Szymański Michał Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
181 Świrydziuk Ewelina Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Białystok Biega TeamTAK
182 Świrydziuk Krzysztof Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Białystok Biega TeamTAK
183 Tarantowicz Robert Juchnowiec Kościelny bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny HONYA EUROPE - Robert TarantowiczTAK
184 Targońska-Kołodko Sylwia Olmonty bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny NadaktywniTAK
185 Tekin Robert Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
186 tomaszewski wojtek hajnowka bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ BrakTAK
187 Tomczak Marcin Ciechanów bieg 10 km opłata startowa podstawowa Koci Pazur TAK
188 Torebko Jerzy Białystok bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ BrakTAK
189 Troc Marek Bielsk Podlaski bieg 10 km opłata startowa podstawowa Bielska InicjatywaRowerowaTAK
190 Wasilewska Urszula Grabówka bieg 10 km opłata startowa podstawowa Egis Run ChallengeTAK
191 Waszkiewicz Ewelina Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa JÄGRUNNERSTAK
192 Waśko Mirosław Łapy bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
193 Waśko Barbara Łapy bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ Zwycięzca Fundacja Darka StrychalskiegoTAK
194 Wójcicka Katarzyna Grabówka bieg 10 km opłata startowa podstawowa NIEBIESCYTAK
195 Wójcik Rafał Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Spartanie DzieciomTAK
196 Zaborska Monika Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
197 Zajkowski Maciej Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BRAKTAK
198 Zalewski Dariusz Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa NadaktywniTAK
199 Zapolska Katarzyna Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
200 Zdanuczyk Krzysztof Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa 3T BIAŁYSTOKTAK
201 Zielińska Monika Juchnowiec Dolny bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny DRUŻYNA KONOPIELKITAK
202 Zieliński Tomasz Juchnowiec Dolny bieg 10 km opłata startowa obniżona dla Mieszkańców Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
203 Zieniewicz Andrzej Kleosin bieg 10 km zwolnieni z opłaty startowej K60+ M65+ Grupa Szalonych Rowerzystów BiałystokTAK
204 Zinówko Aleksandra Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa Blu Team Refleks
205 Zubrzycki Piotr Tykocin bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
206 Żukowska Aniela Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
207 Żywolewska Anna Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK
208 Żywolewski Ryszard Białystok bieg 10 km opłata startowa podstawowa BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту