Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

7. BIEG KONOPIELKI
BIEG FAMILIJNY

Miejsce i termin: Juchnowiec Dolny, 2019-05-25
Organizator: ORGANIZATOR
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny
WSPÓŁORGANIZATOR
Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym
KONTAKT
www.biegkonopielki.pl
tel. 85 719 60 56 lub
e-mail: ok@okjuchnowiec.pl
Opis zawodów: W ramach 7. Biegu Konopielki odbędą się trzy biegi:
• Bieg Familijny na dystansie około 200 m;
• Bieg z VIP-ami na dystansie około 300 m;
• Bieg główny na dystansie 10 km;
- Start i meta wyznaczone zostały na stadionie gminnym w Juchnowcu Dolnym;
Biuro Zawodów 7. Biegu Konopielki będzie znajdowało się na stadionie w Juchnowcu Dolnym, wydawanie pakietów w godzinach 9:00 – 11:30

W celu utworzenia klasyfikacji rodzinnej, członkowie rodziny wpisują jednakową nazwę rodziny w polu "drużyna", np; KOWALSCY
Wszyscy członkowie rodziny zapisują się przez stronę zawodów
Limit zawodników: 90
Strona WWW: http://www.biegkonopielki.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Uwagi Nazwa zespołu Wpłata
1 Bogdanowicz Anna kleosin bieg 200 m Kapitan MY BIEGNIEMYNIE
2 Bogdanowicz Małgorzata kleosin bieg 200 m - MY BIEGNIEMYNIE
3 Bogdanowicz Tomasz Kleosin bieg 200 m - MY BIEGNIEMYNIE
4 Dragon Antek Katowice bieg 200 m - FrampolNIE
5 Dryl Agnieszka Turośń Kościelna bieg 200 m Kapitan DRYLNIE
6 Dryl Jan Turośń Kościelna bieg 200 m - DRYLNIE
7 Dryl Julia Turośń Kościelna bieg 200 m - DRYLNIE
8 Dryl Paweł Turośń Kościelna bieg 200 m - DRYLNIE
9 Dziurdzia Dariusz Wasilków bieg 200 m Kapitan DZIURDZIAKINIE
10 Dziurdzia Karolina Wasilków bieg 200 m - DZIURDZIAKINIE
11 Dziurdzia Michalina Wasilków bieg 200 m - DZIURDZIAKINIE
12 Hilik Anna Białystok bieg 200 m - HilikiNIE
13 Hilik Weronik Białystok bieg 200 m - HilikiNIE
14 Hilik Joanna Białystok bieg 200 m - HilikiNIE
15 Hilik Bartosz Białystok bieg 200 m - HilikiNIE
16 Hilik Piotr Białystok bieg 200 m Kapitan HilikiNIE
17 Janiuk Urszula Juchnowiec Dolny bieg 200 m - Janiuk teamNIE
18 Janiuk Przemysław Juchnowiec Dolny bieg 200 m Kapitan Zuzia TeamNIE
19 Janiuk Emilia Juchnowiec Dolny bieg 200 m - Zuzia TeamNIE
20 Janiuk Sebastian Juchnowiec Dolny bieg 200 m Kapitan Janiuk TeamNIE
21 Janiuk Bartosz Juchnowiec Dolny bieg 200 m - Janiuk TeamNIE
22 Jeglinska-Krupa Małgorzata Ignatki Osiedle bieg 200 m Kapitan KRUPYNIE
23 Kołodko Bartosz Olmonty bieg 200 m - KołodkowieNIE
24 Kołodko Barbara Olmonty bieg 200 m - KołodkowieNIE
25 Kołodko Juliusz Olmonty bieg 200 m - KołodkowieNIE
26 Kondraciuk Iza Białystok bieg 200 m Kapitan Pączki NIE
27 Kondraciuk Andrzej Białystok bieg 200 m - Pączki NIE
28 Kondraciuk Marek Białystok bieg 200 m - Pączki NIE
29 Kowalik Jacek Hołówki Duże 56 bieg 200 m Kapitan FrampolNIE
30 Krupa Jakub Ignatki Osiedle bieg 200 m - KRUPYNIE
31 Krupa Tomasz Ignatki Osiedle bieg 200 m - KRUPYNIE
32 Kuczyńska Agnieszka Białystok bieg 200 m - Szybkie chłopakiNIE
33 Kujawa Katarzyna Brończany bieg 200 m Kapitan Różowa drużynaNIE
34 Kujawa Cezary Brończany bieg 200 m - NIE
35 Kujawa Rozalia Bronczany bieg 200 m - Różowa drużynaNIE
36 Kujawa Aurelia Brończany bieg 200 m Kapitan Różowa drużynaNIE
37 Łuksza Wojciech Białystok bieg 200 m Kapitan ŁukszaNIE
38 Łuksza Iwona Białystok bieg 200 m - ŁukszaNIE
39 Łuksza Hanna Białystok bieg 200 m - ŁukszaNIE
40 Łuksza Helena Białystok bieg 200 m - ŁukszaNIE
41 Mazur Katarzyna Hołówki Duże bieg 200 m Kapitan Druzyna HubertaNIE
42 Mazur Hubert Hołówki Duże bieg 200 m - Druzyna Huberta NIE
43 Mazur Bartłomiej Hołówki Duże bieg 200 m - Drużyna Huberta NIE
44 Moniuszko Anna Juchnowiec Dolny bieg 200 m Kapitan Drużyna KonopielkiNIE
45 Okołot Jakub Białystok bieg 200 m - Szybkie chłopakiNIE
46 Okołot Mikołaj Białystok bieg 200 m - Szybkie chłopakiNIE
47 Okołot Ireneusz Białystok bieg 200 m Kapitan Szybkie chłopakiNIE
48 Osipczuk Jan Olmonty bieg 200 m Kapitan OsipczukiNIE
49 Osipczuk Barbara Olmonty bieg 200 m - OsipczukiNIE
50 Osipczuk Dawid Olmonty bieg 200 m - OsipczukiNIE
51 Osipczuk Igor Olmonty bieg 200 m - OsipczukiNIE
52 Panasewicz Ewa Białystok bieg 200 m Kapitan PANASEWICZNIE
53 Panasewicz Rafał Białystok bieg 200 m - PANASEWICZNIE
54 Panasewicz Gabriela Białystok bieg 200 m - PANASEWICZNIE
55 Panasewicz Mateusz Białystok bieg 200 m - PANASEWICZNIE
56 Pawelec Dawid Białystok bieg 200 m - FrampolNIE
57 Pończocha Piotr Bialystok bieg 200 m - DEKORTEXNIE
58 Pończocha Adam Bialystok bieg 200 m Kapitan DEKORTEXNIE
59 Pończocha Franciszek Bialystok bieg 200 m - DEKORTEXNIE
60 Potapo Adrian Białystok bieg 200 m - patapikiNIE
61 Potapo Beata Białystok bieg 200 m Kapitan patapikiNIE
62 Potapo Klaudia Białystok bieg 200 m - patapikiNIE
63 Radziwon Agnieszka Turośń Kościelna bieg 200 m Kapitan Drużyna RadziwonNIE
64 Radziwon Sebastian Turośń Kościelna bieg 200 m - Drużyna RadziwonNIE
65 Radziwon Filip Turośń Kościelna bieg 200 m - Drużyna RadziwonNIE
66 Skutnik-Borys Agnieszka Białystok bieg 200 m Kapitan Szybcy i wściekliNIE
67 Stalończyk Paweł Białystok bieg 200 m - Szybcy i wściekliNIE
68 Stałończyk Anna Białystok bieg 200 m - Szybcy i wściekliNIE
69 Targońska-Kołodko Sylwia Olmonty bieg 200 m Kapitan KolodkowieNIE
70 Tomaszuk Mariusz Białystok bieg 200 m Kapitan APN HattrickNIE
71 Tomaszuk Krzsztof Białystok bieg 200 m - APN HattrickNIE
72 Tomaszuk Michał Białystok bieg 200 m - APN HattrickNIE
73 Więcko Helena Bronczany bieg 200 m - Różowa drużynaNIE
74 Wójcik Rafał Białystok bieg 200 m Kapitan Wójcik Rulez TeamNIE
75 Zaczeniuk Marlena Lubejki bieg 200 m Kapitan ZaczeniuczkiNIE
76 Zaczeniuk Ernest Lubejki bieg 200 m - ZaczeniuczkiNIE
77 Zaczeniuk Amelia Lubejki bieg 200 m - ZaczeniuczkiNIE
78 Zaczeniuk Julian Lubejki bieg 200 m - ZaczeiuczkiNIE
79 Zaczeniuk Alan Lubejki bieg 200 m - ZaczeniuczkiNIE
80 Zajkowska Ewa Białystok bieg 200 m - ZAJKOWSCYNIE
81 Zajkowski Maciej Białystok bieg 200 m Kapitan ZajkowscyNIE
82 Zajkowski Tadeusz Białystok bieg 200 m - ZAJKOWSCYNIE
83 Zielińska Monika Juchnowiec Dolny bieg 200 m Kapitan Green TeamNIE
84 Zielińska Anna Juchnowiec Dolny bieg 200 m - GREEN TEAMNIE
85 Zieliński Tomasz Juchnowiec Dolny bieg 200 m - GREEN TEAMNIE
86 Zieliński Jakub Juchnowiec Dolny bieg 200 m - GREEN TEAMNIE
87 Zubrycka Wioletta Obrubniki 15 bieg 200 m - ZubryccyNIE
88 Zubrycki Mariusz Obrubniki 15 bieg 200 m Kapitan ZubryccyNIE
89 Zubrycki Dominik Obrubniki 15 bieg 200 m - ZubryccyNIE
90 Zubrycki Alek Obrubniki 15 bieg 200 m - ZubryccyNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту