Nazwa zawodów: | VII NOCNY BIEG ULICZNY |
Miejsce i termin: | Czerwionka-Leszczyny, 2019-09-14 |
Organizator: | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za organizację biegu będzie Dariusz Luks – Menedżer Sportu w MOSiR Czerwionka-Leszczyny, tel. 32/427-03-17. |
Opis zawodów: | Start i meta – ul. 3-go Maja obok Hali Targowej Ilość pętli – 4 Sumaryczna długość trasy – 10 km Start godzina 20.30 Biuro czynne w dniu zawodów od godz. 17.00 do 20.00. |
Wpisowe i wpłata: | 25 zł dla zgłoszeń internetowych i płatności elektronicznej 35 zł dla zgłoszeń dokonanych w dniu biegu w biurze zawodów Płatność online przelewem bankowym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego do dnia 10 września, ( we wszelkich sprawach związanych z płatnościami elektronicznymi prosimy o kontakt mailowy pod adresem : biuro@chronotex.pl ) Gotówką, w biurze zawodów (jeżeli limit 400 miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpany) UWAGA! - osoby, które zarejestrują się poprzez formularz internetowy, ale nie dokonają płatności elektronicznej do dnia 10 września, będą traktowane jak osoby zgłaszające się w dniu zawodów ( opłata 35 zł - jeżeli limit 400 miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpany ) Osoby, które chcą otrzymać fakturę, dokonują opłaty startowej bezpośrednio na konto organizatora. Nr konta: 55 8454 1095 2003 0095 9177 0007 Faktura zostanie wystawiona na podmiot/osobę wpłacającą. Przy wpłacie na konto firmy CHRONOTEX, obsługującej płatności elektroniczne nie ma możliwości wystawienia faktury! |
Limit zawodników: | 400 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamiec-Kurcok Katarzyna | Szczejkowice | 10 km | brak | TAK |
2 | Bajor Rafał | Żory | 10 km | REBELLION OF FREE RUNNERS | TAK |
3 | Barański Adam | Radlin | 10 km | Radlinioki w biegu | TAK |
4 | Barchański Jakub | Żory | 10 km | Me & my JJ | TAK |
5 | Basta Grzegorz | Chełmek | 10 km | Zadyszka Oświęcim | TAK |
6 | Basta Dorota | CheLmek | 10 km | Zadyszka Oświęcim | TAK |
7 | Bąkowski Michał | Ruda Śląska | 10 km | Augsteam | TAK |
8 | Bednarek Artur | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
9 | Bialas Bartosz | Siewierz | 10 km | DEAF RUNNER | TAK |
10 | Bielińska Monika | Przyszowice | 10 km | Brak | TAK |
11 | Bieliński Piotr | Kędzierzyn-Koźle | 10 km | KS Koziołek | TAK |
12 | Błaszczyk Zbigniew | Częstochowa | 10 km | Brak | NIE |
13 | Bogucki Łukasz | Czerwionka | 10 km | Brak | TAK |
14 | Bojarczuk Daniel | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
15 | Borkowski Andrzej | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
16 | Boryczka Szymon | Miedzyrzecze | 10 km | Socios Silesia | TAK |
17 | Broszczak Grzegorz | Rozwadza | 10 km | Godzikowice TEAM | TAK |
18 | Brychcy Wioleta | Gliwice | 10 km | AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE | NIE |
19 | Bryła Grzegorz | Knurów | 10 km | Brak | TAK |
20 | Bryłka Joanna | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
21 | Brzózka Sebastian | Rybnik | 10 km | SBD Energetyk Rybnik | NIE |
22 | Buczek Paweł | Tychy | 10 km | Lake Runners | TAK |
23 | Chaładyn Sławek | Działoszyn | 10 km | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | TAK |
24 | Czapek Marek | Gliwice | 10 km | Night Runners Gliwice | NIE |
25 | Czapla Kamil | Rybnik | 10 km | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | TAK |
26 | Denkowski Wojciech | Gliwice | 10 km | Night Runners Gliwice | TAK |
27 | Dimiccoli Roberto | Racibórz | 10 km | eko.okna runners | NIE |
28 | Długosz Agata | Tychy | 10 km | Nessi Team | TAK |
29 | Drażyk Andrzej | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
30 | Dyrcz Anna | Knurów | 10 km | Brak | TAK |
31 | Dziarski Wiesław | Rybnik | 10 km | ERBUD Rybnik | TAK |
32 | Dziuba Emilian | Mikołów | 10 km | STS BIEGATON MIKOŁÓW | NIE |
33 | Elasri Abderrahim | Chorzów | 10 km | TEAM@ELASRI | NIE |
34 | Emily Jemutai Cheruiyot | Eldoret | 10 km | BENEDEK-TEAM | NIE |
35 | Ficek Hanna | Jejkowice | 10 km | Brak | TAK |
36 | Filusz Dawid | Rybnik | 10 km | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | NIE |
37 | Fliegert Mateusz | Rybnik | 10 km | Brak | TAK |
38 | Fojcik Agnieszka | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
39 | Gabor Katarzyna | Łaziska Górne | 10 km | Brak | TAK |
40 | Gajda Józefina | Stanowice | 10 km | Brak | TAK |
41 | Gałuch Justyna | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Goodrun | TAK |
42 | Gawliczek Gracjan | Rydułtowy | 10 km | Decathlon & Przyjaciele | NIE |
43 | Gawlik Daria | Otmice | 10 km | Izbicko w biegu | TAK |
44 | Geisler Tomasz | Czerwionka - Leszczyny | 10 km | Gang Ulanych | TAK |
45 | Gladys jepkurui Biwott | Kenya | 10 km | BENEDEK-TEAM | NIE |
46 | Glenc Mateusz | Książenice | 10 km | Brak | TAK |
47 | Gołyś Grzegorz | Knurów | 10 km | Brak | TAK |
48 | Gos Barbara | Mysłowice | 10 km | niezrzeszona | TAK |
49 | Górka Szymon | Ostropa | 10 km | Lodolamaczy z mtb xc i szoską | NIE |
50 | Griman Joanna | Rybnik | 10 km | Brak | TAK |
51 | Groborz Agnieszka | Czerwionka-Leszczyy | 10 km | Samozdrowe | TAK |
52 | Grzegorzyca Marcin | Gierałtowice | 10 km | Gierałtowice | TAK |
53 | Grzomba Marcin | Czerwionka | 10 km | Brak | TAK |
54 | Gwardiak Mateusz | Orzesze | 10 km | V6 | TAK |
55 | Haręża Marek | Czechowice-Dziedzice | 10 km | - | TAK |
56 | Harmansa Piotr | Gogolin | 10 km | Triathlon Gogolin | TAK |
57 | Helwing Karol | Rybnik | 10 km | amator | TAK |
58 | Horwat Jan | Bronów | 10 km | Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice | TAK |
59 | Janiec Witold | Zwonowice | 10 km | Brak | TAK |
60 | Janikowski Adam | Gliwice | 10 km | Brak | TAK |
61 | Januszewski Mirosław | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
62 | Jarmundowicz Michał | Rybnik | 10 km | Pędzące Żółwie IMI | TAK |
63 | Jochlik Szymon | Jastrzębie Zdrój | 10 km | Brak | TAK |
64 | Jodłowski Grzegorz | Świerklany | 10 km | Ex Miners Bike Gang | NIE |
65 | Juszczak Grzegorz | Tychy | 10 km | Brak | NIE |
66 | Kaczmarek Jacek | Czerwionka Leszczyny | 10 km | GRUBIORZE LOTAJOM | NIE |
67 | Karchniwy Ewa | Smolnica | 10 km | SCS OSOZ Racing Team | TAK |
68 | Kastelik Szymon | Gilowice | 10 km | Grzmot Gilowice | TAK |
69 | Kaszuba-Śmieja Małgorzata | Gliwice | 10 km | BANDA Z POŁUDNIA | TAK |
70 | Kawalec Grzegorz | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
71 | Kempa Piotr | Pszów | 10 km | Brak | TAK |
72 | Kędzierski Szymon | Knurów | 10 km | Brak | TAK |
73 | Kędzierski Michał | Knurów | 10 km | Brak | TAK |
74 | Kiliarska Valentyna | Nikolaev | 10 km | Brak | NIE |
75 | Kimutai Ngeno Isaac | Kenya | 10 km | BENEDEK-TEAM | NIE |
76 | Klyszcz Paweł | Łaziska Górne | 10 km | ZERO32 ARCHITEKCI | NIE |
77 | Knesz Marek | Jejkowice | 10 km | Brak | TAK |
78 | Komboi Henry | Kenya | 10 km | BENEDEK-TEAM | NIE |
79 | Koperwas Piotr | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
80 | Kopszak Lidia | Knurów | 10 km | AKB KNURÓW | TAK |
81 | Kopszak Zbigniew | Knurów | 10 km | AKB KNURÓW | TAK |
82 | Korzusznik Piotr | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | LUXTORPEDA CZERWIONKA | TAK |
83 | Korzusznik Wojciech | Czerwionka | 10 km | Luxtorpeda Czerwionka | TAK |
84 | Kozielski Daniel | Czerwionka | 10 km | Brak | TAK |
85 | Kozłowski Michał | Bielsko-Biała | 10 km | Brak | NIE |
86 | Koźmiński Józef | Kozy | 10 km | LKS Orzeł Kozy | TAK |
87 | Krotowski Adam | Knurów | 10 km | Brak | TAK |
88 | Królikowski Robert | Rybnik | 10 km | Brak | NIE |
89 | Krzystała Łukasz | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | czwórka Jaśkowice | NIE |
90 | Krzystała Paweł | Czerwionka | 10 km | Brak | TAK |
91 | Krzyżowski Maciej | Tychy | 10 km | Brak | TAK |
92 | Kuczera Łukasz | Rybnik | 10 km | Decathlon & Przyjaciele | TAK |
93 | Kukowka Adam | Kalety | 10 km | Niezniszczalni | TAK |
94 | Kura Adam | Rudy | 10 km | SOLIDARNOŚĆ-RYFAMA | NIE |
95 | Kurcius Grzegorz | Rybnik | 10 km | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | NIE |
96 | Lewicka Elżbieta | Knurów | 10 km | niezrzeszona | TAK |
97 | Lisoń Julia | Knurów | 10 km | Brak | NIE |
98 | Litwinczuk Gabriel | Klucze | 10 km | OLKUSZBIEGA.PL | TAK |
99 | Litwinczuk Aneta | Klucze | 10 km | OLKUSZBIEGA.PL | TAK |
100 | Mach Marcin | Gliwice | 10 km | Brak | TAK |
101 | Machlowski Ryszard | Kraków | 10 km | KKB DYSTANS KRAKÓW | NIE |
102 | Machura Joanna | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
103 | Machura Leszek | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
104 | Maciejczyk Witold | Czerwionka - Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
105 | Malik Alicja | Bełk | 10 km | Brak | TAK |
106 | Małek Adam | , | 10 km | , | TAK |
107 | Maruchniak Leszek | Piekary Śląskie | 10 km | Magneti Marelli Poland | TAK |
108 | Masny-Jarmundowicz Marta | Rybnik | 10 km | Brak | TAK |
109 | Materzok Szymon | Wodzisław | 10 km | Eko runners | TAK |
110 | Matura Agnieszka | Knurów | 10 km | Brak | TAK |
111 | Matura Romek | Knurów | 10 km | Brak | TAK |
112 | Mellen Sławomir | Zabrze | 10 km | Anica Team | TAK |
113 | Mendecka Daria | Ruda Śląska | 10 km | MOSiR Łaziska Górne | TAK |
114 | Mendel Beata | Orzesze | 10 km | Studio Fitness Beata Mendel | NIE |
115 | Menżyk Marcin | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | LUXTORPEDA Czerwionka | TAK |
116 | Michalik Jerzy | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
117 | Morawiec Marek | Cieszyn | 10 km | Brak | TAK |
118 | Nawrot Marek 2 | Świętochłowice | 10 km | Bieg z Chrystusem! | TAK |
119 | Nawrot Łukasz | Świętochłowice | 10 km | Bieg z Chrystusem! | TAK |
120 | Nawrot Marek | Miasteczko Śląskie | 10 km | Bieg z Chrystusem! | TAK |
121 | Nawrot Magdalena | Miasteczko Śląskie | 10 km | Bieg z Chrystusem! | TAK |
122 | Nenko Barbara | Ruda Śląska | 10 km | NOWAK TEAM | TAK |
123 | Niedziela Stefan | Knurów | 10 km | Wieczność | TAK |
124 | Niemiec Mirek | Cieszyn | 10 km | Brak | TAK |
125 | Nowak Patryk | Ruda Śląska | 10 km | #NowakTeam | TAK |
126 | Nowakowski Piotr | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
127 | Okoń Przemysław | Będzin | 10 km | Magneti Marelli Poland | TAK |
128 | Oslislok Paweł | czerwionka | 10 km | SOCA | TAK |
129 | Osojca Mariusz | Ornontowice | 10 km | PRZYJACIELE DZIEŁA POMOCY ŚW. OJCA PIO / ZABIEGANI | NIE |
130 | Oszajca Marcin | Czuchow | 10 km | Brak | TAK |
131 | Oszczęda Bartosz | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
132 | Paszek Stanisław | Rybnik | 10 km | Brak | NIE |
133 | Patas Magdalena | Wodzisław Śląski | 10 km | Forma Wodzisław Śląski / Erigo | TAK |
134 | Pavelko Andrii | Kharkiv | 10 km | 4F Kharkiv | TAK |
135 | Pawlyta Daniel | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
136 | Pepel Katarzyna | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Luxtorpeda Czerwionka | TAK |
137 | Petkiewicz Tomasz | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
138 | Pfeifer Dariusz | Rybnik | 10 km | SBD Energetyk Rybnik | NIE |
139 | Pfeifer Anna | Rybnik | 10 km | Silesia Skating | NIE |
140 | Piątek Krystian | Czerwionka Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
141 | Pidanty Łukasz | Jastrzębie Zdrój | 10 km | Madyrun | TAK |
142 | Piechaczek Izabela | Goczałkowice-Zdrój | 10 km | Rodzinka | TAK |
143 | Pilc Agnieszka | Stanowice | 10 km | STANKAM | TAK |
144 | Pilc Zbigniew | Stanowice | 10 km | STANKAM | TAK |
145 | Piontek Magdalena | Rybnik | 10 km | STANKAM | NIE |
146 | Piontek Piotr | Rybnik | 10 km | STANKAM | TAK |
147 | Piontek Adam | Rybnik | 10 km | STANKAM | TAK |
148 | Piwowarczyk Elżbieta | Chełmek | 10 km | Gang rowerowy | TAK |
149 | Pogorzelska Alina | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
150 | Probe Bartek | Gliwice | 10 km | Sobasteam | NIE |
151 | Przesór Barbara | Brzezinka | 10 km | Zadyszka Oświęcim | TAK |
152 | Przewodowski Marcin | Czernichów | 10 km | Brak | TAK |
153 | Przybyła Mateusz | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Luxtorpeda Czerwionka | TAK |
154 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | 10 km | Brak | NIE |
155 | Ptak Leszek | Zdzieszowice | 10 km | Zdzieszowice | TAK |
156 | Pyszny Mateusz | Czerwionka | 10 km | Jadymy durs | NIE |
157 | Raczek Robert | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
158 | Rajtar Mirosław | Bełk | 10 km | Damy rade | NIE |
159 | Ratajczak Dariusz | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Pędzące Żółwie IMI | TAK |
160 | Raudner Eugeniusz | Bełk | 10 km | Brak | NIE |
161 | Rąpała Grzegorz | Czerwionka | 10 km | Brak | TAK |
162 | Regulski Kamil | Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
163 | Rencz Małgorzata | Orzesze | 10 km | - | TAK |
164 | Ryba Sebastian | Czerwionka | 10 km | Brak | TAK |
165 | Rybarski Kamil | Żywiec | 10 km | Brak | TAK |
166 | Rybarski Damian | Bielsko Biała | 10 km | Brak | NIE |
167 | Rybok Weronika | Czerwionka | 10 km | Brak | TAK |
168 | Rzepka Bernard | Zdzieszowice | 10 km | #SobasTeam | TAK |
169 | Serafin Dariusz | Jastrzębie Zdrój | 10 km | Klub Biegacza Fartlek | TAK |
170 | Siwiec Grzegorz | Żory | 10 km | Brak | TAK |
171 | Skrabel Artur | Rybnik | 10 km | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | NIE |
172 | Skworc Betina | Siemianowice Śląskie | 10 km | Brak | TAK |
173 | Skworc Grzegorz | Siemianowice Śląskie | 10 km | CoJaBiegne Team | TAK |
174 | Słupik Tomasz | Bełk | 10 km | Eltoms - Bełk | TAK |
175 | Słupik Bożena | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
176 | Smyczek Roman | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
177 | Sobolewska Stefania | Gliwice | 10 km | Brak | NIE |
178 | Sobota Kamil | Orzesze | 10 km | Brak | TAK |
179 | Sokolowski Karol | Tychy | 10 km | LAKE RUNNERS | TAK |
180 | Sosna Bartosz | Czerwionka Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
181 | Stefański Jarosław | Chorzów | 10 km | AugusTeam | NIE |
182 | Stokłosa Michał | Bełk | 10 km | SNRRW Bełk | TAK |
183 | Stolarczyk Zuzanna | Rybnik | 10 km | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | NIE |
184 | Stryczek Anna | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | LUXTORPEDA CZERWIONKA | TAK |
185 | Strzelczak Sebastian | Rybnik | 10 km | Eko okna Runners | TAK |
186 | Suliga-Wiśniewska Beata | Stanowice | 10 km | Adbud Beata Suliga-Wisniewska | TAK |
187 | Szafron Tomasz | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
188 | Szafron Katarzyna | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
189 | Szala Beata | Rybnik | 10 km | SBD Energetyk Rybnik | NIE |
190 | Szczotka Wioleta | Bełk | 10 km | LUXTORPEDA Czerwionka | TAK |
191 | Szkatuła Paweł | Knurów | 10 km | Politechnika Śląska | TAK |
192 | Sznapka Eugeniusz | Świętochłowice | 10 km | 3 kawały o...na YouTube | TAK |
193 | Sztuka Łukasz | Katowice | 10 km | niezrzeszony | TAK |
194 | Szymura Grzegorz | Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
195 | Śmieja Tomasz | Gliwice | 10 km | BANDA Z POŁUDNIA | TAK |
196 | Teleucka Sandra | Jankowice | 10 km | #szymiteam | NIE |
197 | Tiahnybok Paweł | Kalety | 10 km | Brak | NIE |
198 | Toman Michał | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | Luxtorpeda Czerwionka | TAK |
199 | Tomaszek Piotr | Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
200 | Trocki Tomasz | Czerwionka-Leszczyny | 10 km | #biegambolubię | TAK |
201 | Uzarski Artur | Rybnik | 10 km | Brak | TAK |
202 | Veretskyi Pavlo | Donetsk | 10 km | Brak | NIE |
203 | Waszkielewicz Małgorzata | Opole | 10 km | Brak | NIE |
204 | Wijas Marcin | Leszczyny | 10 km | Brak | TAK |
205 | Wilsz Ewa | Paniówki | 10 km | FIS-SST TEAM | TAK |
206 | Wilsz Adam | Paniówki | 10 km | FIS-SST TEAM | TAK |
207 | Wiszyński Damian | Chorzów | 10 km | Brak | TAK |
208 | Wiśniewski Adrian | Stanowice | 10 km | Wiśniewski | TAK |
209 | Wojtasiok Wojtek | Leszczyny | 10 km | Brak | NIE |
210 | Woźniak Adam | Mikołów | 10 km | KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW | TAK |
211 | Wójcikowska Żaneta | Gliwice | 10 km | Anica Team | TAK |
212 | Wójcikowski Mateusz | Gliwice | 10 km | Anica Team | TAK |
213 | Wróbel Tomasz | Goleszów | 10 km | MKS-R Centrum Dziengielów | TAK |
214 | Wrzesiński Rafał | Tychy | 10 km | KIA Etrans-STS Biegaton Mikołów | NIE |
215 | Wrzesiński Andrzej | Tychy | 10 km | KIA ETRANS - STS Biegaton Mikołów | NIE |
216 | Wygryło Marcin | Rybnik | 10 km | SOLIDARNOŚĆ-RYFAMA | NIE |
217 | Wyleżoł Bogdan | Palowice | 10 km | Brak | TAK |
218 | Zaborowski Piotr | Bytom | 10 km | Brak | TAK |
219 | Zieliński Rafał | Jastrzebie-Zdeoj | 10 km | Kb Mosir Jastrzebie | TAK |
220 | Zwierzyński Piotr | Rybnik | 10 km | Unatco | TAK |
221 | Zygmuntowicz Piotr | Czerwionka | 10 km | Anica Team | TAK |