Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII NOCNY BIEG ULICZNY

Miejsce i termin: Czerwionka-Leszczyny, 2019-09-14
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach

Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za organizację biegu będzie Dariusz Luks – Menedżer Sportu w MOSiR Czerwionka-Leszczyny, tel. 32/427-03-17.
Opis zawodów: Start i meta – ul. 3-go Maja obok Hali Targowej
Ilość pętli – 4
Sumaryczna długość trasy – 10 km
Start godzina 20.30
Biuro czynne w dniu zawodów od godz. 17.00 do 20.00.
Wpisowe i wpłata: 25 zł dla zgłoszeń internetowych i płatności elektronicznej
35 zł dla zgłoszeń dokonanych w dniu biegu w biurze zawodów

Płatność online przelewem bankowym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego do dnia 10 września, ( we wszelkich sprawach związanych z płatnościami elektronicznymi prosimy o kontakt mailowy pod adresem : biuro@chronotex.pl )

Gotówką, w biurze zawodów (jeżeli limit 400 miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpany)
UWAGA! - osoby, które zarejestrują się poprzez formularz internetowy, ale nie dokonają płatności elektronicznej do dnia 10 września, będą traktowane jak osoby zgłaszające się w dniu zawodów ( opłata 35 zł - jeżeli limit 400 miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpany )


Osoby, które chcą otrzymać fakturę, dokonują opłaty startowej bezpośrednio na konto organizatora. Nr konta:
55 8454 1095 2003 0095 9177 0007
Faktura zostanie wystawiona na podmiot/osobę wpłacającą.
Przy wpłacie na konto firmy CHRONOTEX, obsługującej płatności elektroniczne nie ma możliwości wystawienia faktury!
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiec-Kurcok Katarzyna Szczejkowice 10 km brakTAK
2 Bajor Rafał Żory 10 km REBELLION OF FREE RUNNERSTAK
3 Barański Adam Radlin 10 km Radlinioki w bieguTAK
4 Barchański Jakub Żory 10 km Me & my JJTAK
5 Basta Grzegorz Chełmek 10 km Zadyszka OświęcimTAK
6 Basta Dorota CheLmek 10 km Zadyszka OświęcimTAK
7 Bąkowski Michał Ruda Śląska 10 km AugsteamTAK
8 Bednarek Artur Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
9 Bialas Bartosz Siewierz 10 km DEAF RUNNERTAK
10 Bielińska Monika Przyszowice 10 km BrakTAK
11 Bieliński Piotr Kędzierzyn-Koźle 10 km KS KoziołekTAK
12 Błaszczyk Zbigniew Częstochowa 10 km BrakNIE
13 Bogucki Łukasz Czerwionka 10 km BrakTAK
14 Bojarczuk Daniel Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
15 Borkowski Andrzej Orzesze 10 km BrakTAK
16 Boryczka Szymon Miedzyrzecze 10 km Socios SilesiaTAK
17 Broszczak Grzegorz Rozwadza 10 km Godzikowice TEAMTAK
18 Brychcy Wioleta Gliwice 10 km AKMB PĘDZIWIATR GLIWICENIE
19 Bryła Grzegorz Knurów 10 km BrakTAK
20 Bryłka Joanna Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
21 Brzózka Sebastian Rybnik 10 km SBD Energetyk RybnikNIE
22 Buczek Paweł Tychy 10 km Lake RunnersTAK
23 Chaładyn Sławek Działoszyn 10 km INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMTAK
24 Czapek Marek Gliwice 10 km Night Runners Gliwice NIE
25 Czapla Kamil Rybnik 10 km INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMTAK
26 Denkowski Wojciech Gliwice 10 km Night Runners GliwiceTAK
27 Dimiccoli Roberto Racibórz 10 km eko.okna runnersNIE
28 Długosz Agata Tychy 10 km Nessi TeamTAK
29 Drażyk Andrzej Orzesze 10 km BrakTAK
30 Dyrcz Anna Knurów 10 km BrakTAK
31 Dziarski Wiesław Rybnik 10 km ERBUD RybnikTAK
32 Dziuba Emilian Mikołów 10 km STS BIEGATON MIKOŁÓW NIE
33 Elasri Abderrahim Chorzów 10 km TEAM@ELASRI NIE
34 Emily Jemutai Cheruiyot Eldoret 10 km BENEDEK-TEAM NIE
35 Ficek Hanna Jejkowice 10 km BrakTAK
36 Filusz Dawid Rybnik 10 km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKNIE
37 Fliegert Mateusz Rybnik 10 km BrakTAK
38 Fojcik Agnieszka Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
39 Gabor Katarzyna Łaziska Górne 10 km BrakTAK
40 Gajda Józefina Stanowice 10 km BrakTAK
41 Gałuch Justyna Czerwionka-Leszczyny 10 km GoodrunTAK
42 Gawliczek Gracjan Rydułtowy 10 km Decathlon & PrzyjacieleNIE
43 Gawlik Daria Otmice 10 km Izbicko w bieguTAK
44 Geisler Tomasz Czerwionka - Leszczyny 10 km Gang UlanychTAK
45 Gladys jepkurui Biwott Kenya 10 km BENEDEK-TEAM NIE
46 Glenc Mateusz Książenice 10 km BrakTAK
47 Gołyś Grzegorz Knurów 10 km BrakTAK
48 Gos Barbara Mysłowice 10 km niezrzeszonaTAK
49 Górka Szymon Ostropa 10 km Lodolamaczy z mtb xc i szoską NIE
50 Griman Joanna Rybnik 10 km BrakTAK
51 Groborz Agnieszka Czerwionka-Leszczyy 10 km SamozdroweTAK
52 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice 10 km GierałtowiceTAK
53 Grzomba Marcin Czerwionka 10 km BrakTAK
54 Gwardiak Mateusz Orzesze 10 km V6TAK
55 Haręża Marek Czechowice-Dziedzice 10 km -TAK
56 Harmansa Piotr Gogolin 10 km Triathlon GogolinTAK
57 Helwing Karol Rybnik 10 km amatorTAK
58 Horwat Jan Bronów 10 km Rozbiegamy to Miasto Czechowice-DziedziceTAK
59 Janiec Witold Zwonowice 10 km BrakTAK
60 Janikowski Adam Gliwice 10 km BrakTAK
61 Januszewski Mirosław Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
62 Jarmundowicz Michał Rybnik 10 km Pędzące Żółwie IMITAK
63 Jochlik Szymon Jastrzębie Zdrój 10 km BrakTAK
64 Jodłowski Grzegorz Świerklany 10 km Ex Miners Bike GangNIE
65 Juszczak Grzegorz Tychy 10 km BrakNIE
66 Kaczmarek Jacek Czerwionka Leszczyny 10 km GRUBIORZE LOTAJOM NIE
67 Karchniwy Ewa Smolnica 10 km SCS OSOZ Racing TeamTAK
68 Kastelik Szymon Gilowice 10 km Grzmot GilowiceTAK
69 Kaszuba-Śmieja Małgorzata Gliwice 10 km BANDA Z POŁUDNIATAK
70 Kawalec Grzegorz Orzesze 10 km BrakTAK
71 Kempa Piotr Pszów 10 km BrakTAK
72 Kędzierski Michał Knurów 10 km BrakTAK
73 Kędzierski Szymon Knurów 10 km BrakTAK
74 Kiliarska Valentyna Nikolaev 10 km BrakNIE
75 Kimutai Ngeno Isaac Kenya 10 km BENEDEK-TEAM NIE
76 Klyszcz Paweł Łaziska Górne 10 km ZERO32 ARCHITEKCINIE
77 Knesz Marek Jejkowice 10 km BrakTAK
78 Komboi Henry Kenya 10 km BENEDEK-TEAM NIE
79 Koperwas Piotr Orzesze 10 km BrakTAK
80 Kopszak Lidia Knurów 10 km AKB KNURÓWTAK
81 Kopszak Zbigniew Knurów 10 km AKB KNURÓWTAK
82 Korzusznik Wojciech Czerwionka 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
83 Korzusznik Piotr Czerwionka-Leszczyny 10 km LUXTORPEDA CZERWIONKATAK
84 Kozielski Daniel Czerwionka 10 km BrakTAK
85 Kozłowski Michał Bielsko-Biała 10 km BrakNIE
86 Koźmiński Józef Kozy 10 km LKS Orzeł KozyTAK
87 Krotowski Adam Knurów 10 km BrakTAK
88 Królikowski Robert Rybnik 10 km BrakNIE
89 Krzystała Łukasz Czerwionka-Leszczyny 10 km czwórka JaśkowiceNIE
90 Krzystała Paweł Czerwionka 10 km BrakTAK
91 Krzyżowski Maciej Tychy 10 km BrakTAK
92 Kuczera Łukasz Rybnik 10 km Decathlon & PrzyjacieleTAK
93 Kukowka Adam Kalety 10 km NiezniszczalniTAK
94 Kura Adam Rudy 10 km SOLIDARNOŚĆ-RYFAMANIE
95 Kurcius Grzegorz Rybnik 10 km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMNIE
96 Lewicka Elżbieta Knurów 10 km niezrzeszonaTAK
97 Lisoń Julia Knurów 10 km BrakNIE
98 Litwinczuk Gabriel Klucze 10 km OLKUSZBIEGA.PLTAK
99 Litwinczuk Aneta Klucze 10 km OLKUSZBIEGA.PLTAK
100 Mach Marcin Gliwice 10 km BrakTAK
101 Machlowski Ryszard Kraków 10 km KKB DYSTANS KRAKÓWNIE
102 Machura Leszek Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
103 Machura Joanna Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
104 Maciejczyk Witold Czerwionka - Leszczyny 10 km BrakTAK
105 Malik Alicja Bełk 10 km BrakTAK
106 Małek Adam , 10 km ,TAK
107 Maruchniak Leszek Piekary Śląskie 10 km Magneti Marelli PolandTAK
108 Masny-Jarmundowicz Marta Rybnik 10 km BrakTAK
109 Materzok Szymon Wodzisław 10 km Eko runnersTAK
110 Matura Romek Knurów 10 km BrakTAK
111 Matura Agnieszka Knurów 10 km BrakTAK
112 Mellen Sławomir Zabrze 10 km Anica TeamTAK
113 Mendecka Daria Ruda Śląska 10 km MOSiR Łaziska GórneTAK
114 Mendel Beata Orzesze 10 km Studio Fitness Beata MendelNIE
115 Menżyk Marcin Czerwionka-Leszczyny 10 km LUXTORPEDA CzerwionkaTAK
116 Michalik Jerzy Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
117 Morawiec Marek Cieszyn 10 km BrakTAK
118 Nawrot Magdalena Miasteczko Śląskie 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
119 Nawrot Marek Miasteczko Śląskie 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
120 Nawrot Marek 2 Świętochłowice 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
121 Nawrot Łukasz Świętochłowice 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
122 Nenko Barbara Ruda Śląska 10 km NOWAK TEAMTAK
123 Niedziela Stefan Knurów 10 km WiecznośćTAK
124 Niemiec Mirek Cieszyn 10 km BrakTAK
125 Nowak Patryk Ruda Śląska 10 km #NowakTeamTAK
126 Nowakowski Piotr Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
127 Okoń Przemysław Będzin 10 km Magneti Marelli PolandTAK
128 Oslislok Paweł czerwionka 10 km SOCATAK
129 Osojca Mariusz Ornontowice 10 km PRZYJACIELE DZIEŁA POMOCY ŚW. OJCA PIO / ZABIEGANINIE
130 Oszajca Marcin Czuchow 10 km BrakTAK
131 Oszczęda Bartosz Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
132 Paszek Stanisław Rybnik 10 km BrakNIE
133 Patas Magdalena Wodzisław Śląski 10 km Forma Wodzisław Śląski / ErigoTAK
134 Pavelko Andrii Kharkiv 10 km 4F KharkivTAK
135 Pawlyta Daniel Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
136 Pepel Katarzyna Czerwionka-Leszczyny 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
137 Petkiewicz Tomasz Mikołów 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
138 Pfeifer Dariusz Rybnik 10 km SBD Energetyk RybnikNIE
139 Pfeifer Anna Rybnik 10 km Silesia SkatingNIE
140 Piątek Krystian Czerwionka Leszczyny 10 km BrakTAK
141 Pidanty Łukasz Jastrzębie Zdrój 10 km MadyrunTAK
142 Piechaczek Izabela Goczałkowice-Zdrój 10 km RodzinkaTAK
143 Pilc Zbigniew Stanowice 10 km STANKAMTAK
144 Pilc Agnieszka Stanowice 10 km STANKAMTAK
145 Piontek Magdalena Rybnik 10 km STANKAMNIE
146 Piontek Piotr Rybnik 10 km STANKAMTAK
147 Piontek Adam Rybnik 10 km STANKAMTAK
148 Piwowarczyk Elżbieta Chełmek 10 km Gang rowerowyTAK
149 Pogorzelska Alina Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
150 Probe Bartek Gliwice 10 km SobasteamNIE
151 Przesór Barbara Brzezinka 10 km Zadyszka OświęcimTAK
152 Przewodowski Marcin Czernichów 10 km BrakTAK
153 Przybyła Mateusz Czerwionka-Leszczyny 10 km Luxtorpeda Czerwionka TAK
154 Przyłudzki Janusz Mikołów 10 km BrakNIE
155 Ptak Leszek Zdzieszowice 10 km Zdzieszowice TAK
156 Pyszny Mateusz Czerwionka 10 km Jadymy dursNIE
157 Raczek Robert Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
158 Rajtar Mirosław Bełk 10 km Damy radeNIE
159 Ratajczak Dariusz Czerwionka-Leszczyny 10 km Pędzące Żółwie IMITAK
160 Raudner Eugeniusz Bełk 10 km BrakNIE
161 Rąpała Grzegorz Czerwionka 10 km BrakTAK
162 Regulski Kamil Leszczyny 10 km BrakTAK
163 Rencz Małgorzata Orzesze 10 km -TAK
164 Ryba Sebastian Czerwionka 10 km BrakTAK
165 Rybarski Damian Bielsko Biała 10 km BrakNIE
166 Rybarski Kamil Żywiec 10 km BrakTAK
167 Rybok Weronika Czerwionka 10 km BrakTAK
168 Rzepka Bernard Zdzieszowice 10 km #SobasTeamTAK
169 Serafin Dariusz Jastrzębie Zdrój 10 km Klub Biegacza FartlekTAK
170 Siwiec Grzegorz Żory 10 km BrakTAK
171 Skrabel Artur Rybnik 10 km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK NIE
172 Skworc Grzegorz Siemianowice Śląskie 10 km CoJaBiegne TeamTAK
173 Skworc Betina Siemianowice Śląskie 10 km BrakTAK
174 Słupik Bożena Orzesze 10 km BrakTAK
175 Słupik Tomasz Bełk 10 km Eltoms - BełkTAK
176 Smyczek Roman Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
177 Sobolewska Stefania Gliwice 10 km BrakNIE
178 Sobota Kamil Orzesze 10 km BrakTAK
179 Sokolowski Karol Tychy 10 km LAKE RUNNERSTAK
180 Sosna Bartosz Czerwionka Leszczyny 10 km BrakTAK
181 Stefański Jarosław Chorzów 10 km AugusTeamNIE
182 Stokłosa Michał Bełk 10 km SNRRW BełkTAK
183 Stolarczyk Zuzanna Rybnik 10 km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMNIE
184 Stryczek Anna Czerwionka-Leszczyny 10 km LUXTORPEDA CZERWIONKATAK
185 Strzelczak Sebastian Rybnik 10 km Eko okna RunnersTAK
186 Suliga-Wiśniewska Beata Stanowice 10 km Adbud Beata Suliga-WisniewskaTAK
187 Szafron Katarzyna Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
188 Szafron Tomasz Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
189 Szala Beata Rybnik 10 km SBD Energetyk RybnikNIE
190 Szczotka Wioleta Bełk 10 km LUXTORPEDA CzerwionkaTAK
191 Szkatuła Paweł Knurów 10 km Politechnika ŚląskaTAK
192 Sznapka Eugeniusz Świętochłowice 10 km 3 kawały o...na YouTubeTAK
193 Sztuka Łukasz Katowice 10 km niezrzeszonyTAK
194 Szymura Grzegorz Leszczyny 10 km BrakTAK
195 Śmieja Tomasz Gliwice 10 km BANDA Z POŁUDNIA TAK
196 Teleucka Sandra Jankowice 10 km #szymiteam NIE
197 Tiahnybok Paweł Kalety 10 km BrakNIE
198 Toman Michał Czerwionka-Leszczyny 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
199 Tomaszek Piotr Leszczyny 10 km BrakTAK
200 Trocki Tomasz Czerwionka-Leszczyny 10 km #biegambolubięTAK
201 Uzarski Artur Rybnik 10 km BrakTAK
202 Veretskyi Pavlo Donetsk 10 km BrakNIE
203 Waszkielewicz Małgorzata Opole 10 km BrakNIE
204 Wijas Marcin Leszczyny 10 km BrakTAK
205 Wilsz Ewa Paniówki 10 km FIS-SST TEAMTAK
206 Wilsz Adam Paniówki 10 km FIS-SST TEAMTAK
207 Wiszyński Damian Chorzów 10 km BrakTAK
208 Wiśniewski Adrian Stanowice 10 km WiśniewskiTAK
209 Wojtasiok Wojtek Leszczyny 10 km BrakNIE
210 Woźniak Adam Mikołów 10 km KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
211 Wójcikowska Żaneta Gliwice 10 km Anica TeamTAK
212 Wójcikowski Mateusz Gliwice 10 km Anica TeamTAK
213 Wróbel Tomasz Goleszów 10 km MKS-R Centrum DziengielówTAK
214 Wrzesiński Andrzej Tychy 10 km KIA ETRANS - STS Biegaton MikołówNIE
215 Wrzesiński Rafał Tychy 10 km KIA Etrans-STS Biegaton MikołówNIE
216 Wygryło Marcin Rybnik 10 km SOLIDARNOŚĆ-RYFAMANIE
217 Wyleżoł Bogdan Palowice 10 km BrakTAK
218 Zaborowski Piotr Bytom 10 km BrakTAK
219 Zieliński Rafał Jastrzebie-Zdeoj 10 km Kb Mosir JastrzebieTAK
220 Zwierzyński Piotr Rybnik 10 km UnatcoTAK
221 Zygmuntowicz Piotr Czerwionka 10 km Anica TeamTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту