Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV LUBACZOWSKA PIĄTKA
III LUBACZOWSKA DZIESIĄTKA
DLA KAMILKA KOPCIUCHA„… by żyć tak jak Wy…”

Miejsce i termin: Lubaczów, 2019-06-15
Organizator: • Miasto Lubaczów,
• Biegomania Lubaczów.

Anna Szczygieł, tel. 790281881
Email: biegomanialubaczow@wp.pl

Grzegorz Buczko, tel.608099415
Email: biegomanialubaczow@wp.pl
Opis zawodów: Start godz. 14:00 - Rynek w Lubaczowie.
• Start, meta, oraz biuro zawodów: Rynek w Lubaczowie.
• IV Lubaczowska Piątka, marsz Nordic Walking – 5 km, oraz III Dziesiątka
Lubaczowska - start wspólny.

• Biuro Zawodów otwarte: Piątek (14.06.2019 r.) o godzinie 16:00 – 18:00, oraz
w dniu zawodów 15 czerwca 2019 r., od godz. 09:00.

Wpisowe i wpłata: • Koszt wpisowego to 40 zł przez cały okres trwania zapisów.
• Z każdego wpisowego 10 zł zostanie przekazane na Kamilka Kopciucha.

• Każda kwota wpłacona powyżej 40 zł, także zostanie przekazana na
Kamilka Kopciucha.

• Opłatę startową należy wpłacać na konto Stowarzyszenia Biegomania Lubaczów nr 92 9101 0003 2001 0011 2370 0002.

• w tytule wpłaty wpisujemy: opłata startowa, imię i nazwisko, rok urodzenia, dystans np. (IV Lubaczowska Piątka lub III Lubaczowska Dziesiątka lub marsz Nordic Walking),
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamek Mirosław Lubycza Królewska bieg 5 km BrakNIE
2 Adamek Aleksandra Lubycza Królewska bieg 5 km BrakNIE
3 Amrożkiewicz Patrycja Sanok bieg 5 km Amrożkiewicz Team/San-Reh Bogdan GromekNIE
4 Amrożkiewicz - Gromek Judyta Sanok bieg 10 km Amrożkiewicz Team/ San-Reh Bogdan GromekTAK
5 Bem Maciej Dachnów bieg 5 km BrakNIE
6 Bera Adam Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
7 Borowiec Patryk Stare Oleszyce bieg 5 km BrakTAK
8 Borsuk Bartłomiej HEDWIŻYN bieg 10 km BrakNIE
9 Bryl Janina Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km 1966NIE
10 Burdziński Marek Błonie bieg 10 km BrakTAK
11 Cencora Anna Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
12 Chmielowski Marcin Kańczuga bieg 5 km BrakNIE
13 Ciepły Tadeusz Tymce bieg 5 km BrakNIE
14 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów marsz Nordic Walking 5 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
15 Cwynar Marta Orły bieg 5 km BrakNIE
16 Czarna Kinga Załuże bieg 5 km BrakNIE
17 Czwakiel Danuta Leżajsk bieg 10 km BrakNIE
18 Czwakiel Waclaw Leżajsk bieg 10 km BrakNIE
19 Ćwikła Agnieszka Morawsko bieg 10 km Wichura JarosławNIE
20 Dacewicz Huk Aleksandra Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
21 Dusza Łukasz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
22 Dyś Marek Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
23 Ferenc Beata Rzeszów bieg 5 km Biegomania LubaczówTAK
24 Ferenc Andrzej Rzeszów bieg 5 km BrakNIE
25 Flis Łukasz Lubaczów bieg 5 km BrakTAK
26 Furgała Piotr Lubaczów bieg 10 km BrakNIE
27 Głąb Katarzyna Lubycza Królewska bieg 5 km BrakNIE
28 Golik Paweł Medyka bieg 10 km BrakNIE
29 Hala Lucyna Wiązownica bieg 5 km BrakTAK
30 Hałucha Przemek Lubaczów bieg 5 km BrakTAK
31 Herda Krystyna Paary marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
32 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl marsz Nordic Walking 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
33 Jaremko Władysław OLESZYCE bieg 10 km Czarni OleszyceNIE
34 KACZOR MONIKA LUBACZÓW bieg 5 km BrakNIE
35 KACZOR JAN LUBACZÓW bieg 5 km BrakNIE
36 Kasicka Iwona Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
37 KASICKA MARTYNA LUBACZÓW bieg 5 km BrakNIE
38 Kawalerski Kamil Łukawiec bieg 5 km Łukawiec NIE
39 Kida Maciej Lubaczów bieg 10 km BrakNIE
40 Kiełtyka Zdzisława Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławNIE
41 Kłosowska Anna Dąbków bieg 5 km BrakNIE
42 Kobryło Andrzej Kuńkowce bieg 5 km 1982NIE
43 Kopciuch Justyna Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
44 Kopciuch Paweł Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
45 Kopciuch Karol Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
46 Kopciuch Beata Lubaczów bieg 5 km BrakTAK
47 Kopeć Krzysztof Oleszyce bieg 5 km Pędzące Żółwie OleszyceNIE
48 Kornaga Janusz Horyniec-Zdrój bieg 10 km BrakNIE
49 Kowalczyk Dagmara Sanok bieg 5 km BrakNIE
50 Krajewska Anna Święte bieg 5 km BrakTAK
51 Krajewski Ryszard Święte bieg 5 km BrakTAK
52 Krajewski Miłosz Święte bieg 5 km BrakTAK
53 Kubas Robert PRUCHNIK bieg 10 km Jarosławski BiegaczNIE
54 Kubiszyn Sebastian Lubaczów bieg 10 km BrakTAK
55 Kubiszyn Wiesława Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
56 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
57 Kubiszyn Mirosław Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
58 Kułakowska Agata Lubaczów bieg 10 km 1985TAK
59 Kułakowski Wojciech Lubaczów bieg 10 km Biegacza LubaczówTAK
60 Kusz Krzysztof Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
61 Lechman Agnieszka Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
62 Leżanko Rafał Narol bieg 10 km BrakTAK
63 Łepcio Mariusz Lubaczów bieg 5 km BrakTAK
64 Łepcio Julia Lubaczów bieg 5 km BrakTAK
65 Łukasz Stanisław Narol bieg 10 km Run Run OleszyceNIE
66 Maciejko Rafał Dachnów bieg 10 km KresowianieNIE
67 Mak Istvan ERD bieg 5 km BrakNIE
68 Maksymowicz Bogumił Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
69 Makuch Joanna Cieszanów bieg 10 km Biegomania Lubaczów TAK
70 MAŁYSA ANNA CIESZANÓW marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
71 Masternak Izabela Orły bieg 5 km BrakNIE
72 Mazurkiewicz Kamil Nowe Brusno bieg 10 km BrakNIE
73 Mączka Angelika Tymce bieg 5 km BrakNIE
74 Mikus Andrzej Chotyniec bieg 10 km BrakNIE
75 Milo Zbigniew Lubaczów bieg 10 km LO LubaczówNIE
76 Młodziński Piotr Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
77 Młodziński Lesław Lubaczów bieg 5 km Biegomania LubaczówNIE
78 Mokrzycki Janusz Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławNIE
79 Molnar Dalma Szekesfehervar bieg 10 km BrakNIE
80 Motyka Kamil Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
81 Muller Emese Dombovar bieg 10 km BrakNIE
82 Nagy Krisztina Erd bieg 5 km BrakNIE
83 Nagy Sandor ERD bieg 10 km BrakNIE
84 Naróg Tomasz Dachnów bieg 10 km brakNIE
85 Nienajadlo Bartek Cieszanów bieg 5 km Sportowy Cieszanów NIE
86 Nowak Patryk Turbia bieg 5 km NovakTeamNIE
87 Nowakowicz Łukasz Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
88 Obroślak Grzegorz Lubaczów bieg 10 km Biegomania LubaczówNIE
89 Ostafiński Jerzy Munina bieg 10 km Wichura JarosławNIE
90 Pałczyńska Alicja Cieszanów marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
91 Pasławska-Nicpoń Monika Lubaczów bieg 5 km BrakTAK
92 Pawłowicz Mateusz Koniaczów bieg 10 km KS KoniaczówTAK
93 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska bieg 10 km BrakTAK
94 Pempuś Bernard Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
95 Piejko Adam Lubaczów bieg 10 km BrakTAK
96 PILAWA BOGUMIŁ Lubaczów bieg 5 km RUN RUN OLESZYCENIE
97 Piwowarczyk Marek Lubaczów bieg 10 km BrakNIE
98 Płocica Marek Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławNIE
99 Polak Robert Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
100 Pomorski Krzysztof Rzeszów bieg 5 km MaKrolŁuKlaKaMoTAK
101 Prokop Leszek Przemyśl bieg 10 km IPA Region Bieszczadzki SGNIE
102 Pukas Monika Wólka Krowicka bieg 10 km BrakNIE
103 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów bieg 5 km Biegomania LubaczówNIE
104 Rusinek Marek Lubaczów bieg 10 km BrakNIE
105 Rykała Irena Krowica Hołodowska marsz Nordic Walking 5 km 1980NIE
106 Rykała Tomasz Krowica Hołodowska marsz Nordic Walking 5 km 1980NIE
107 Skrzypek Wojciech Jarosław bieg 10 km BrakNIE
108 Sochań Bożena Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
109 Sojka Agnieszka PRZEMYŚL bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
110 Sojka Anna Zarzecze /koło Niska bieg 5 km BrakNIE
111 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój marsz Nordic Walking 5 km PTG "SOKÓŁ" RymanówNIE
112 Staniszewski Janisz Krowica Lasowa bieg 10 km Akademia SportuNIE
113 Staniszewski Janusz Krowica-Lasowa bieg 5 km BrakNIE
114 Stukan Piotr Jastrzebie-Zdrój bieg 5 km National Mountain Team PolandTAK
115 Swatek Bartłomiej Lubycza Królewska bieg 5 km BrakNIE
116 Szablan Lucjan Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
117 Szablan Wioletta Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
118 Szablan Lucjan Jarosław bieg 5 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
119 Szałański Adam Basznia Dolna bieg 10 km 1953NIE
120 Szczybyło Aneta Łódź bieg 10 km BrakNIE
121 Szczygieł Magdalena Młodów bieg 5 km BrakNIE
122 Szot Maria Ujazd bieg 10 km BrakNIE
123 Szucs Gabriella Budapest bieg 5 km BrakNIE
124 Trzebińska Dominika Horyniec zdrój marsz Nordic Walking 5 km Klub Nordic Walking "Spring" Horyniec ZdrójNIE
125 Wachnianin Monika Lubaczów marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
126 Ważna Katarzyna lubaczów bieg 5 km BrakNIE
127 Witko Jerzy Fredropol bieg 10 km brakTAK
128 Wojciechowski Paweł Jarosław bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
129 Wójciak Piotr Lubaczów bieg 10 km BrakNIE
130 Z?ęzio Tomasz Tomaszów lubelski bieg 10 km Aktywny DynówNIE
131 Zaąc Jacek Cieszanów bieg 5 km BrakNIE
132 Zaborniak Tomek Lubaczów bieg 10 km BrakNIE
133 Zając Ewa Cieszanów marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
134 Zając Monika Rzeszów marsz Nordic Walking 5 km MaKrolŁuKlaKaMoNIE
135 Załuski Piotr Lubaczów bieg 5 km Biegomania LubaczówTAK
136 Zamorski Adam Cetula bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa " Sokół"NIE
137 Złonkiewicz Marek Rzeszów bieg 10 km BrakNIE
138 Żak-Horeczy Barbara Lubaczów bieg 5 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту