Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

KOSMYK 4REST RUN

Miejsce i termin: Niepołomice, 2019-09-15
Organizator: Organizatorem biegu Kosmyk 4Rest Run jest Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają” z siedzibą w Niepołomicach.
Partnerami współorganizującymi imprezę są: Urząd Miasta i Gminy Niepołomice, MKS Spartakus, Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 15 września (niedziela) 2019 r. na terenie Puszczy Niepołomickiej. Początek zawodów o g. 12.00.
Lokalizacja miejsca zawodów: polana z akcesoriami gimnastycznymi na drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa.
Koordynaty GPS: 50.014586, 20.240274
Biuro zawodów będzie czynne 15 września 2019 r. (niedziela) od g. 9.00 do g. 11.00 w miejscu zawodów oraz 14 września 2018 r. (sobota) od g. 14.00 do g. 17.00 w Niepołomicach ( Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach, ul. Bocheńska 26).
Pakiety startowe dla całego zespołu odbiera w Biurze Zawodów jeden przedstawiciel zespołu za okazaniem dowodu osobistego oraz po dostarczeniu oświadczenia podpisanego przez zawodników całej drużyny.
Wpisowe i wpłata: Zgłoszone zespoły obowiązuje opłata startowa wynosząca:
- 200 zł na cały zespół (50 zł od osoby) do 15 czerwca 2019 r.
- 300 zł na cały zespół (75 zł od osoby) od 16 czerwca do 31 sierpnia 2019 r.
- 380 zł na cały zespół (95 zł od osoby) od 1 września do 9 września 2019 r.
2. Opłatę należy wnosić przelewem na konto bankowe organizatora indywidualnie lub za zespół:
Stowarzyszenie "Niepołomice Biegają"
ul. Wielicka 85 g,
32-005 Niepołomice
nr konta: 09 1020 2746 0000 3202 0191 7053
Tytuł opłaty: „Zawody Salco 4Rest Run + nazwa zespołu / imię i nazwisko zawodnika”.
Limit zawodników: 500
Strona WWW: http://www.4restrun.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista startowa skompletowanych i opłaconych drużyn
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi Drużyna Firma Wpłata
1 Abid Sohaib Krakow - Debug Runners CISCOTAK
2 Adamek Dariusz Kraków - #AdamCzerwińskiTeam 2+2 TAK
3 Adamus Kowalska Justyna Imielin - Nieobliczalne... TAK
4 Antos Paweł Kraków - ComarchOnRun#1 ComarchTAK
5 Baluch Adam Katowice - IGEPA - zawsze do przodu! IGEPANIE
6 Baran Wojtek Wieliczka / Zabawa - KORKOCIAGI.COM KORKOCIAGI.COMNIE
7 Basara Bernadetta Skawina - TREKO LASER TEAM NIE
8 Bąk Adam Kraków - ComarchOnRun#3 ComarchTAK
9 Bąk Gabriela Kraków - Woodward Runners Woodward Poland Sp. z o.o.NIE
10 Bielecki Paweł Kolonia Ręczno - ComarchOnRun#4 ComarchTAK
11 Bielecki Marcin Kocmyrzów - COCO JAMBO MAN TruksTAK
12 Bojarski Marcin Kraków - ComarchOnRun#2 ComarchTAK
13 Brzeska Elżbieta Kraków - Lacho Team TAK
14 Buchowiec Paweł Niepołomice - amigos MAN TruksTAK
15 Buczek Arkadiusz Kraków - ComarchOnRun#4 ComarchTAK
16 Bul Dominik Kraków - KORKOCIAGI.COM Korkociagi.comTAK
17 Bulińska Justyna Skawina - GT1 TAK
18 Chanek Robert Dobczyce - #AdamCzerwińskiTeam Max-FlizTAK
19 Cudek Jacek Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeam 2+2 TAK
20 Cygal Oliwia Łapczyca - OSTRA zaDYSZKA MAN TruksTAK
21 Cygan Tomasz Kraków - byle do mety SolarwindsNIE
22 Czadreski Czesław Kraków - CZESŁAW I KOLEDZY BIEGAJĄ TAK
23 Czapiewska Eliza Kraków - #crazyteam TAK
24 Czarniak Andrzej Bochnia - Debug Runners CISCOTAK
25 Czerwiński Adam Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeam Max-FlizTAK
26 Darłak Marek Jadowniki - ComarchOnRun#3 ComarchTAK
27 Domagała Anna Kraków - zEluxtronizowani Electrolux TAK
28 Drelicharz Marek Łężkowice - #CrazyTeam TAK
29 Drewczyńska Adrianna Kraków - Markov Team TAK
30 Drewczyński Wojciech Kraków - Markov Team TAK
31 Dubas Kamil Niepołomice - COCO JAMBO MAN TruksTAK
32 Duda Julia Zerwana - MEDICOVER MEDICOVERTAK
33 Dziob Grzegorz Mala Wieś Szukam drużyny brak szukam drużynyTAK
34 Dziura Agata Kłaj - Runnersi TAK
35 Dźwig Piotr Kraków - nie odPUSZCZAmy TAK
36 Flis-Czajka Justyna Kraków - Lacho Team TAK
37 Furtek Iwona Kraków - Lacho Team NIE
38 Gadacz Wojciech Kraków - ComarchOnRun#4 ComarchTAK
39 Garbarz Gabriel Kraków - Daleko jeszcze? MAN TruksTAK
40 Gierlach Mateusz Kraków - OSTRA zaDYSZKA MAN TruksTAK
41 Godlewska Aleksandra Kraków - Koliber Team Kraków TAK
42 Gorniak Malgorzata Krakow - CePeSiki TAK
43 Grochot Edyta Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeam 2+2 NIE
44 Halagarda Krzysztof Kraków - korkociagi.com korkociagi.comNIE
45 Handzel Jadwiga Kraków - ComarchOnRun#2 ComarchTAK
46 Hanycz Aleksandra Kraków - Koliber Team Kraków TAK
47 Heik Rajmund Niepołomice - Jakość pierwsza MAN TruksTAK
48 Iwański Grzegorz Kraków - Daleko jeszcze? MAN TruksTAK
49 Janas Paweł Kraków - ComarchOnRun#3 ComarchTAK
50 Jaszczak Mirosław Kraków - nie odPUSZCZAmy TAK
51 Kacprzak Katarzyna Kraków - FIZJOLOVERS TAK
52 Kaczmarczyk Sławomir Nowy Wiśnicz - Jakość pierwsza MAN TruksTAK
53 Kaczmarek Katarzyna Sułków - AdamCzerwinskiTeam MAAK TAK
54 Kaczmarek Tomasz Wieliczka - Czarna Wołga TAK
55 Kaczor Anna Kraków - CZYTANIE PORUSZA Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w WieliczceNIE
56 Kalarus Wojciech Wołowice - brak PanNIE
57 Kalina Michał Kraków - byle do mety SolarWindsNIE
58 Kaniszewska Aleksandra Wieliczka - amigos MAN TruksTAK
59 Karnia Bartek Szarów Szukam drużyny Biegi Firma MalarskaNIE
60 Kasza Robert Niepołomice - CZESŁAW I KOLEDZY BIEGAJĄ TAK
61 Kazmierski Mariusz Wieliczka - Debug Runners CISCOTAK
62 Kierczak Tomasz Czchów - IGEPA - zawsze do przodu! IGEPANIE
63 Kmiecik Paweł Kraków - Koliber Team Kraków TAK
64 Knapik Monika Krakow - Runnersi TAK
65 Kokoszka Marcin Bochnia - PROGRES MAN TruksTAK
66 Kopyto Marcin Kraków - ComarchOnRun#4 ComarchTAK
67 Kordas Rafał Kraków - GT1 TAK
68 Kordas Monika Kraków - GT2 TAK
69 Kowalska Katarzyna Dąbrowa - NB NIE
70 Kowalski Edward Kraków - MEDICOVER MEDICOVERTAK
71 Krawczyk Grzegorz Niepołomice - Czarna Wołga TAK
72 Kropornicka Marta Niepołomice - DO METY MAN TruksTAK
73 Kruszyna Agnieszka Kraków - GT2 TAK
74 Krzanowski Andrzej Krakow - korkociagi.com korkociagi.comNIE
75 Kucharzyk Oliwier Gromnik - Ekipa Michała NIE
76 Kula Paweł Kraków - nie odPUSZCZAmy TAK
77 Kułynycz Dariusz Niepołomice - QŁYNYCZ TEAM stacoTAK
78 Kuma Wojciech Kraków - Daleko jeszcze? MAN TruksTAK
79 Kupiec Marcin Kłaj - Orki z Majorki NIE
80 Kureleus Tomasz Kraków - IGEPA - zawsze do przodu! IGEPANIE
81 Kurkiewicz Krzysztof Kraków -  QŁYNYCZ TEAM stacoTAK
82 Kus Tomasz Wieliczka - Daleko jeszcze? MAN TruksTAK
83 Kuźma Bartosz Kraków - Koliber Team Kraków TAK
84 Kwiecień Justyna Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeam 2+2 1988NIE
85 Lelek Janusz Wolowice - GT1 TAK
86 Lipowska Dorota Kraków - amigos MAN TruksTAK
87 Liro Paweł Kraków - DO METY MAN TruksTAK
88 Lorenz Anna Wieliczka - AdamCzerwinskiTeam MAAK TAK
89 Łazarek Gerard Niepołomice - DO METY MAN TruksTAK
90 Łazowski Krzysztof Kraków - zEluxtronizowani ElectroluxTAK
91 Łukasik Zyta Kraków - OSTRA zaDYSZKA MAN TruksTAK
92 Łysek Arleta Cikowice - DADA Team TAK
93 Maciaszek Piotr Ciężkowice - Ekipa Michała NIE
94 Magryta-Nowak Magadelena Węgrzce Wielkie - CZYTANIE PORUSZA Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczka w WieliczceNIE
95 Maj Kinga Wieliczka Szukam drużyny Szukam drużyny NIE
96 Maj Kinga Wieliczka - Igp NIE
97 Makowiec Robert Tuchów - QŁYNYCZ TEAM STACOTAK
98 Malinowski Mateusz Skawina - TREKO LASER TEAM NIE
99 Malinowski Łukasz Wola Radziszowska - Treko Laser NIE
100 Matoga Katarzyna Kraków - Orki z Majorki NIE
101 Meleń Paweł Kraków - ComarchOnRun#3 ComarchTAK
102 Mizur Rafał Mikluszowice - IGEPA - zawsze do przodu! IGEPANIE
103 Moskal Adam Kraków - MEDICOVER MEDICOVERTAK
104 Motyka Anna Kraków - zEluxtronizowani ElectroluxTAK
105 Mucha Aleksandra Kraków - #CrazyTeam TAK
106 Musiał Anna Kraków - Nieobliczalne... TAK
107 Najder Tomasz Chorowice - Jakość pierwsza MAN TruksTAK
108 Nawrat Monika Ząbki - Nieobliczalne... NIE
109 Nowak Sebastian Kłaj - Runnersi TAK
110 Nowak Maciej Kraków - GT2 TAK
111 Ociepka Sebastian Krakow - CePeSiki TAK
112 Olber Alicja Zakrzowiec - Damy radę (?) TAK
113 Pajor Michał Jastrzębia - Ekipa Michała TAK
114 Pakos-Obrzud Marta Wieliczka - FIZJOLOVERS TAK
115 Pasternak Mirosław Kraków - ComarchOnRun#1 ComarchTAK
116 Pawłowski Dawid Bochnia - DADA Team TAK
117 Pawłowski Marcin Kraków - Jakość pierwsza MAN TruksTAK
118 Piecuch Karolina Przeworsk - Lacho Team TAK
119 Piorunek Ewa Anna Kraków - Wiedźmy -TAK
120 Piotrowicz Tomasz Proszowice - COCO JAMBO MAN TruksTAK
121 Piwowarczyk Dominik Kraków - #AdamCzerwińskiTeam Max-FlizTAK
122 Piwowarczyk Magdalena Dobczyce - CZYTANIE PORUSZA Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w WieliczceNIE
123 Porębski Michał Mikluszowice - DO METY MAN TruksTAK
124 Porwit Justyna Kraków - ComarchOnRun#2 ComarchTAK
125 Prymula Stanisław Krościenko n.D Szukam drużyny Szukam Drużyny NIE
126 Putaj Rafał Kraków - Orki z Majork NIE
127 Rachwalski Tomasz Bochnia - PROGRES MAN TruksTAK
128 Rado Katarzyna Krakow - Wiedzmy TAK
129 Rerutkiewicz Piotr Kraków - MEDICOVER MEDICOVERTAK
130 Rolski Zbigniew Kraków - byle do mety SolarWindsNIE
131 Sadowski Krzysztof Kraków - CZESŁAW I KOLEDZY BIEGAJĄ TAK
132 Sadowski Michał Kraków - CZESŁAW I KOLEDZY BIEGAJĄ TAK
133 Sagan Łukasz Krzczonów Szukam drużyny ULTRA RUNNERS TEAM NIE
134 Selwa Anna Kraków - zEluxtronizowani ElectroluxTAK
135 Sęk Monika Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeam II NIE
136 Siwek Michał Niepołomice - Czarna Wołga TAK
137 Słowik Jacek Kraków - ComarchOnRun#2 ComarchTAK
138 Smęda Agnieszka Kraków - DADA Team TAK
139 Smoroń Barbara Wieliczka Szukam drużyny Szukam drużyny NIE
140 Sokołowska Monika Wieliczka - FIZJOLOVERS TAK
141 Sokołowski Piotr Wieliczka - FIZJOLOVERS TAK
142 Sołtysiak Jacek Sieborowice - ComarchOnRun#1 ComarchTAK
143 Sowa-Lewandowska Katarzyna Wieliczka - CZYTANIE PORUSZA Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w WieliczceNIE
144 Sroka Mirosław Węgrzce wielkie - Qłynycz Team StacoTAK
145 Staniszewska Ewa Kraków - Lody Truskawkowe TAK
146 Stankiewicz Tomasz Kraków - GT1 TAK
147 Stec Joanna Dębowiec - Ekipa Michała NIE
148 Sulejewska Iwona Kraków - nie odPUSZCZAmy TAK
149 Surowka Maciej Wilkow - Sura Team NIE
150 Surowka Katarzyna Wilkow - Sura Team NIE
151 Szczepańska Katarzyna Niepołomice - Czarna Wołga TAK
152 Szelest Barbara Mysłowice - Nieobliczalne... TAK
153 Szęszoł Jacek Krakow - Runnersi TAK
154 Szopa Marcin Kraków - Sura Team NIE
155 Ścigalski Marcin Niepołomice Szukam drużyny Lody Truskawkowe NIE
156 Śmiałek Jacek Kraków. Boleń Szukam drużyny Interlux TAK
157 Świadek Michał Kamień - #AdamCzerwińskiTeam #Max-FlizTAK
158 Świętek Dariusz Targowisko - PROGRES MAN TruksTAK
159 Świętek Tomasz Kłaj - COCO JAMBO MAN TruksTAK
160 Taspolatov Gani Krakow - Debug Runners CISCOTAK
161 Tumidajski Mateusz Kraków - OSTRA zaDYSZKA MAN TruksTAK
162 Uchański Piotr Kraków - Woodward Runners NIE
163 Witek Aneta Kraków - Byle do mety SolarwindsNIE
164 Wnęk Dawid Nowy Wiśnicz - DADA Team TAK
165 Woźny Paweł Niepołomice - LPP TEAM LPP S.A.NIE
166 Wykurz Alicja Kraków - CePeSiki TAK
167 Zadyrski Artur Kraków - amigos MAN TruksTAK
168 Zawadzki Marcin Kraków - PROGRES MAN TruksTAK
169 Zderska Aneta Skawina - GT2 TAK
170 Zielinska Katarzyna Kraków - Wiedzmy TAK
171 Zmyj Mariusz Wieliczka - SZYBKIE I WŚCIEKŁY 1970TAK
172 Zychowicz Sebastian Kraków - ComarchOnRun#1 ComarchTAK
173 Żołnierek Robert Kraków - #CrazyTeam TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту