Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

KOSMYK 4REST RUN

Miejsce i termin: Niepołomice, 2019-09-15
Organizator: Organizatorem biegu Kosmyk 4Rest Run jest Stowarzyszenie „Niepołomice Biegają” z siedzibą w Niepołomicach.
Partnerami współorganizującymi imprezę są: Urząd Miasta i Gminy Niepołomice, MKS Spartakus, Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 15 września (niedziela) 2019 r. na terenie Puszczy Niepołomickiej. Początek zawodów o g. 12.00.
Lokalizacja miejsca zawodów: polana z akcesoriami gimnastycznymi na drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa.
Koordynaty GPS: 50.014586, 20.240274
Biuro zawodów będzie czynne 15 września 2019 r. (niedziela) od g. 9.00 do g. 11.00 w miejscu zawodów oraz 14 września 2018 r. (sobota) od g. 14.00 do g. 17.00 w Niepołomicach ( Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach, ul. Bocheńska 26).
Pakiety startowe dla całego zespołu odbiera w Biurze Zawodów jeden przedstawiciel zespołu za okazaniem dowodu osobistego oraz po dostarczeniu oświadczenia podpisanego przez zawodników całej drużyny.
Wpisowe i wpłata: Zgłoszone zespoły obowiązuje opłata startowa wynosząca:
- 200 zł na cały zespół (50 zł od osoby) do 15 czerwca 2019 r.
- 300 zł na cały zespół (75 zł od osoby) od 16 czerwca do 31 sierpnia 2019 r.
- 380 zł na cały zespół (95 zł od osoby) od 1 września do 9 września 2019 r.
2. Opłatę należy wnosić przelewem na konto bankowe organizatora indywidualnie lub za zespół:
Stowarzyszenie "Niepołomice Biegają"
ul. Wielicka 85 g,
32-005 Niepołomice
nr konta: 09 1020 2746 0000 3202 0191 7053
Tytuł opłaty: „Zawody Salco 4Rest Run + nazwa zespołu / imię i nazwisko zawodnika”.
Limit zawodników: 327
Strona WWW: http://www.4restrun.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista startowa skompletowanych i opłaconych drużyn
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Uwagi Drużyna Firma Klub Wpłata
1 Adamowiski Marcin Kraków - Cloud Team Polcom Polcom Cloud Team PolcomTAK
2 Abid Sohaib Krakow - Debug Runners CISCO Debug RunnersTAK
3 Adamczyk Paweł Niepołomice - tRun BrakTAK
4 Adamek Dariusz Kraków - #AdamCzerwińskiTeam 2+2 #AdamCzerwińskiTeamTAK
5 Adamus Kowalska Justyna Imielin - Nieobliczalne... BrakTAK
6 Antos Paweł Kraków - ComarchOnRun#1 Comarch ComarchTAK
7 Apostolakis Athanasios Kraków - Insigma Insigma InsigmaTAK
8 Babik Beata Kraków - KOSMYK Drogerie Kosmyk brakTAK
9 Baluch Adam Katowice - IGEPA - zawsze do przodu! IGEPA IGEPATAK
10 Baran Wojtek Wieliczka / Zabawa - KORKOCIAGI.COM KORKOCIAGI.COM Oknoplast Running TeamTAK
11 Basara Bernadetta Skawina - Treko laser team BrakTAK
12 Basara Pawel Skawina - Treko laser team BrakTAK
13 Basińska Ewa Kraków - Czarodziejki z Księżyca AZS AWF Kraków MastersTAK
14 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza - Brembo1 Brembo BremboTAK
15 Bąk Adam Kraków - ComarchOnRun#3 Comarch ComarchTAK
16 Bąk Gabriela Kraków - Woodward Runners Woodward Poland Sp. z o.o. BrakTAK
17 Bednarz Jakub Dąbrowa Górnicza - Brembo1 Brembo BremboTAK
18 Biela Karolina Wieliczka - 4F Running Team 2 OTCF 4F Running TeamTAK
19 Bielecki Paweł Kolonia Ręczno - ComarchOnRun#4 Comarch ComarchTAK
20 Bielecki Marcin Kocmyrzów - COCO JAMBO MAN Truks BrakTAK
21 Bojarski Marcin Kraków - ComarchOnRun#2 Comarch ComarchTAK
22 Boufrahi Rysiek Krakow - #crazyteam #crazyteamTAK
23 Bożek Dominika Niepołomice - STOLARSKA 11 Alior Bank SA BrakTAK
24 Bras Monika Dobczyce - KOSMYK 1 Drogerie Kosmyk BrakTAK
25 Brunarska Joanna Kraków - IP GBSC ACTIVE CREW NTERNATIONAL PAPER POLSKA IP GBSC ACTIVE CREWTAK
26 Brzeska Elżbieta Kraków - Lacho Team Lacho TeamTAK
27 Brzeziński Łukasz Kraków - LPP Team LPP S.A. LPP TeamTAK
28 Brzyska Karolina Kraków - Brzyski Tri Team Brzyski Tri team Brzyski Tri TeamTAK
29 Brzyski Maciej Kraków - Brzyski Tri Team Brzyski Tri team Brzyski Tri TeamTAK
30 Buchowiec Paweł Niepołomice - Buła i Spóła MAN Truks BrakTAK
31 Buczek Arkadiusz Kraków - ComarchOnRun#4 Comarch ComarchTAK
32 Bul Dominik Kraków - KORKOCIAGI.COM KORKOCIAGI.COM KORKOCIAGI.COMTAK
33 Bul Marek Koźmice Wielkie - DO METY MAN Truks BrakTAK
34 Bulińska Justyna Skawina - GT1 BrakTAK
35 Bydoń Sławomir Węgrzce Wielkie - MultiRunners Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. MultiRunnersTAK
36 Bydoń Agnieszka Kokotów - #AdamCzerwińskiTeam 2+2 #AdamCzerwińskiTeamTAK
37 Chanek Robert Dobczyce - #AdamCzerwińskiTeam Max-Fliz #AdamCzerwińskiTeamTAK
38 Ciepliński Radosław Gdynia - MultiRunners Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. MultiRunnersTAK
39 Cios Krzysztof Kraków - FRANKI Polska FRANKI Polska FRANKI PolskaTAK
40 Coelho Bruno Kraków - Cognizant Runners Club Cognizant Cognizant Runners ClubTAK
41 Cudek Jacek Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeam 2+2 BrakTAK
42 Cygal Oliwia Łapczyca - OSTRA zaDYSZKA MAN Truks BrakTAK
43 Cygan Tomasz Kraków - byle do mety Solarwinds BrakTAK
44 Czadreski Czesław Kraków - CZESŁAW I KOLEDZY BIEGAJĄ BrakTAK
45 Czarniak Andrzej Bochnia - Debug Runners CISCO Debug RunnersTAK
46 Czas Robert Skomielna Biała - Dziki Na Wybiegu Valvex S.A BrakTAK
47 Czepielik Celina Łącko - 4F Running Team 1 OTCF 4F Running TeamTAK
48 Czerwiński Adam Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeam Max-Fliz #AdamCzerwińskiTeamTAK
49 Czesielska Jolanta Kraków - MultiRunners Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. MultiRunnersTAK
50 Ćwieląg Katarzyna Kraków - 4F Running Team 3 OTCF 4F Running TeamTAK
51 Darłak Marek Jadowniki - ComarchOnRun#3 Comarch ComarchTAK
52 Deryło Artur Kraków - FRANKI Polska FRANKI Polska FRANKI PolskaTAK
53 Domagała Anna Kraków - zEluxtronizowani Electrolux Electrolux RunTAK
54 Drelicharz Marek Łężkowice - #crazyteam Zakrzowiec Team ChallengeTAK
55 Drewczyńska Adrianna Kraków - Markov Team Markov TeamTAK
56 Drewczyński Wojciech Kraków - Markov Team Markov TeamTAK
57 Droń Justyna Kraków - Czarodziejki z Księżyca BrakTAK
58 Drożdż Łukasz Kraków - Nidec All for dreams Nidec Nidec All for dreamsTAK
59 Dubas Kamil Niepołomice - COCO JAMBO MAN Truks BrakTAK
60 Duda Julia Zerwana - MEDICOVER MEDICOVER BrakTAK
61 Dudziak Dorota Kraków - SZYBKIE I WŚCIEKŁY #AdamCzerwinskiTeamTAK
62 Dudzik Maciej Mszana Dolna - Dziki na wybiegu Philogic niezrzeszonyTAK
63 Dzierwa Marcin Kraków - Brzyski Tri Team Nowa Huta TeamTAK
64 Dziob Grzegorz Mala Wieś - Interlux InterluxTAK
65 Dziura Agata Kłaj - Runnersi BrakTAK
66 Dziwulski Grzegorz Kraków - R&D Somfy Sopem Somfy BrakTAK
67 Dźwig Piotr Kraków - nie odPUSZCZAmy BrakTAK
68 Fik Klaudia Niepołomice - Kaczmarczyk Team OTCF BrakTAK
69 Flis-Czajka Justyna Kraków - Lacho Team Lacho TeamTAK
70 Furtek Iwona Kraków - Lacho Team Lacho TeamTAK
71 Gacek Dawid Jordanów - byle do mety Solarwinds BrakTAK
72 Gadacz Wojciech Kraków - ComarchOnRun#4 Comarch ComarchTAK
73 Gancarz Mariola Kraków - nie odPUSZCZAmy nie odPUSZCZAmyTAK
74 Gapys Jolanta Kraków - AutoSpektrum AutoSpektrum #AdamCzerwińskiTeamTAK
75 Gapys Robert Kraków - AutoSpektrum AutoSpektrum #AdamCzerwińskiTeamTAK
76 Garbarz Gabriel Kraków - Daleko jeszcze? MAN Truks BrakTAK
77 Gawlik Łukasz Wieliczka - 50+ STG Kraków ŚródmieścieTAK
78 Gawron Katarzyna Żołynia - Reha-Athletica Team Reha-Athletica BrakTAK
79 Ghaffari Youssef Kraków - Insigma Insigma InsigmaTAK
80 Gierlach Mateusz Kraków - OSTRA zaDYSZKA MAN Truks BrakTAK
81 Głąb Grzegorz Niepołomice - Reha-Athletica Team Reha-Athletica BrakTAK
82 Głuszczyk Marcin Nawojowa Góra - Orki z Majorki BrakTAK
83 Gorniak Malgorzata Krakow - CePeSiki BrakTAK
84 Górna Anita Kraków - LPP Team LPP S.A. LPP TeamTAK
85 Górna-Cichoń Monika Zabierzów Bocheński - Royal Canin Mix 2 Royal Canin Niepołomice BiegająTAK
86 Grabowski Mariusz Kraków - #AdamCzerwińskiTeam2 Woodward Poland #AdamCzerwińskiTeamTAK
87 Grochot Edyta Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeam 2+2 #AdamCzerwińskiTeamTAK
88 Gruca Zdzisław Kraków - Reha-Athletica Team Reha-Athletica BrakTAK
89 Grybel Stanisław Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeam2 #AdamCzerwińskiTeamTAK
90 Grynkiewicz Magda Warszawa - BoKaWa! BrakTAK
91 Grzegorzak Wojciech Niepołomice - 50+ #AdamCzerwińskiTeamTAK
92 Halagarda Krzysztof Kraków - KORKOCIAGI.COM KORKOCIAGI.COM IP GBSC Active CrewTAK
93 Handzel Jadwiga Kraków - ComarchOnRun#2 Comarch ComarchTAK
94 Hanycz Aleksandra Kraków - Koliber Team Kraków BrakTAK
95 Heik Rajmund Niepołomice - Jakość pierwsza MAN Truks BrakTAK
96 Hlawacz Teresa Kraków - STOLARSKA 11 Alior Bank SA BrakTAK
97 Iwański Grzegorz Kraków - Daleko jeszcze? MAN Truks BrakTAK
98 Jagusiak Mirosław Gaj - AutoSpektrum AutoSpektrum AutoSpektrumTAK
99 Janas Paweł Kraków - ComarchOnRun#3 Comarch ComarchTAK
100 Janiec Małgorzata Wieliczka - AdamCzerwińskiTeam MAAK #AdamCzerwińskiTeamTAK
101 Janošec Marek Litovel - Cognizant Runners Club Cognizant Cognizant Runners ClubTAK
102 Jasiński Paweł Skomielna Biała - R&D Somfy Sopem Somfy BrakTAK
103 Jędrzejewski Włodek Kraków - GT2 Nowohucki Kombinat SportowyTAK
104 Jończyk Mariusz Myślenice - Cartamundi Polska 2 Cartamundi Polska -TAK
105 Jurkowski Szczepan Osielec - success team BrakTAK
106 Kaczmarczyk Sławomir Nowy Wiśnicz - Jakość pierwsza MAN Truks BrakTAK
107 Kaczmarczyk Małgorzata Garliczka - Kaczmarczyk Team OTCF BrakTAK
108 Kaczmarczyk Tadeusz Garliczka - Kaczmarczyk Team OTCF BrakTAK
109 Kaczmarczyk Natalia Garliczka - Kaczmarczyk Team OTCF BrakTAK
110 Kaczmarek Katarzyna Sułków - AdamCzerwińskiTeam MAAK #AdamCzerwinskiTeamTAK
111 Kaczmarek Tomasz Wieliczka - Czarna Wołga Niepołomice BiegająTAK
112 Kaczor Anna Kraków - CZYTANIE PORUSZA Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce BrakTAK
113 Kajfasz Paulina Spytkowice - IP GBSC ACTIVE CREW INTERNATIONAL PAPER POLSKA IP GBSC ACTIVE CREWTAK
114 Kalarus Wojciech Wołowice - Woodward Runners Woodward Poland Sp. z o.o. Woodward Poland Sp. z o.o.TAK
115 Kalina Michał Kraków - byle do mety SolarWinds BrakTAK
116 Kalisz Tomasz Niepołomice - Insigma Insigma InsigmaTAK
117 Kamińska Joanna Kraków - Lody truskawkowe Night Runners TAK
118 Kaniszewska Aleksandra Wieliczka - Buła i Spóła MAN Truks BrakTAK
119 Kasza Robert Niepołomice - CZESŁAW I KOLEDZY BIEGAJĄ BrakTAK
120 Kazmierski Mariusz Wieliczka - Debug Runners CISCO Debug RunnersTAK
121 Kica Anna Wieliczka - AdamCzerwińskiTeam MAAK #AdamCzerwinskiTeamTAK
122 Kierczak Tomasz Czchów - IGEPA - zawsze do przodu! IGEPA IGEPATAK
123 Kłembukowski Piotr Kraków - Koliber Team Kraków Koliber Team Kraków TAK
124 Kłos Adam Chobot - INIEMAMOCNI 4 Niepołomice biegająTAK
125 Kłos Wiktoria Chobot - INIEMAMOCNI 4 BrakTAK
126 Kłos Jolanta Chobot - INIEMAMOCNI 4 BrakTAK
127 Kmiecik Paweł Kraków - Koliber Team Kraków BrakTAK
128 Kmita Bogdan Kraków - Cartamundi Polska Cartamundi Polska -TAK
129 Knapik Monika Krakow - Runnersi BrakTAK
130 Kocieliński Mariusz Kraków - Nord Oczywiście Radę Da(je) Nord Napędy sp. z o.o. BrakTAK
131 Kocoń Piotr Zielonki - Hospicjum dla dzieci "Alma Spei" BrakTAK
132 Kocoń Paweł Kraków - Hospicjum dla dzieci "Alma Spei" BrakTAK
133 Kofin Maciej Ochojno - AutoSpektrum AutoSpektrum #AdamCzerwińskiTeamTAK
134 Kokoszka Marcin Bochnia - PROGRES MAN Truks BrakTAK
135 Konieczko Jolanta Nowy Targ - Reha-athletica Team Reha-Athletica BrakTAK
136 Kopel Andrzej Kraków - R&D Somfy Sopem Somfy BrakTAK
137 Kordas Rafał Kraków - GT2 BrakTAK
138 Kordas Monika Kraków - GT2 BrakTAK
139 Korytnicka Marlena Kraków - Nidec All for dreams Nidec Nidec All for dremasTAK
140 Korzeniowski Robert Kraków - Rozchodniaczek RK AthleticsTAK
141 Kowalski Edward Kraków - MEDICOVER MEDICOVER BrakTAK
142 Kowalski Krzysztof Libertow - Kowalscy & Friends 2KTAK
143 Kozak Sebastian Zabierzów Bocheński - INIEMAMOCNI 4 BrakTAK
144 Krajcer Jakub Kraków - LPP Team LPP S.A. LPP TeamTAK
145 Krawczyk Grzegorz Niepołomice - Czarna Wołga Niepołomice BiegająTAK
146 Krawczyk Edward Wieliczka - 50+ BrakTAK
147 Kropornicka Marta Niepołomice - DO METY MAN Truks BrakTAK
148 Król Piotr Podłęże - Power by NORD Nord Napędy Sp. z o.o. BrakTAK
149 Krupa Łukasz Kraków - FRANKI Polska FRANKI Polska FRANKI PolskaTAK
150 Kruszyna Agnieszka Kraków - GT1 BrakTAK
151 Krzanowski Andrzej Krakow - KORKOCIAGI.COM KORKOCIAGI.COM BrakTAK
152 Krzysztofowicz Karol Sobolów - 4F Running Team 2 OTCF 4F Running TeamTAK
153 Kucharzyk Oliwier Gromnik - Ekipa Michała BrakNIE
154 Kuflik Magdalena Krzeszowice - KOSMYK 1 Drogerie Kosmyk BrakTAK
155 Kula Paweł Kraków - nie odPUSZCZAmy BrakTAK
156 Kulesza Grzegorz Kraków - Cartamundi Polska Cartamundi Polska -TAK
157 Kułynycz Dariusz Niepołomice - QŁYNYCZ TEAM STACO QŁYNYCZ TEAMTAK
158 Kuma Wojciech Kraków - Daleko jeszcze? MAN Truks BrakTAK
159 Kumorek Zbyszek Kraków - Royal Canin Mix 1 Royal Canin Polska sp. z.o.o Royal CaninTAK
160 Kupiec Marcin Kłaj - Orki z Majorki BrakTAK
161 Kureleus Tomasz Kraków - IGEPA - zawsze do przodu! IGEPA IGEPATAK
162 Kurkiewicz Krzysztof Kraków - QŁYNYCZ TEAM STACO QŁYNYCZ TEAMTAK
163 Kus Tomasz Wieliczka - Daleko jeszcze? MAN Truks BrakTAK
164 Kusak Katarzyna Krakow - BOB team - babes on bike BrakTAK
165 Kuźma Bartosz Kraków - Koliber Team Kraków BrakTAK
166 Kwatera Marek Kraków - Cloud Team Polcom Polcom Cloud Team PolcomTAK
167 Kwieciński Marcin Węgrzce Wielkie - Royal Canin Mix 1 Royal Canin Polska sp. z o.o. BrakTAK
168 Ladra Anna Libertów - Cloud Team Polcom Polcom Cloud Team PolcomTAK
169 Laske Magdalena Podłęże - Nord Oczywiście Radę Da(je) Nord Napędy Sp. z o.o. BrakTAK
170 Lasota Cezary Kraków - Wiedźmy BrakTAK
171 Lelek Janusz Wolowice - GT1 BrakTAK
172 Ligęza Mirosław Kraków - Interlux Interlux BrakTAK
173 Lipiec Daniel Kraków - BoKaWa BoKaWaNIE
174 Lipowska Dorota Kraków - Buła i Spóła MAN Truks BrakTAK
175 Liptak Tomasz Kraków - 4F Running Team 2 OTCF 4F Running TeamTAK
176 Lorenz Anna Wieliczka - AdamCzerwińskiTeam MAAK #AdamCzerwińskiTeamTAK
177 Ludwikowski Jan Kraków - Hospicjum dla dzieci "Alma Spei" BrakTAK
178 Luty Legutko Anka Kraków - Nieobliczalne... #AdamCzerwińskiTeamTAK
179 Łazarek Gerard Niepołomice - DO METY MAN Truks BrakTAK
180 Łazowski Krzysztof Kraków - zEluxtronizowani Electrolux Electrolux RunTAK
181 Łoś Magdalena Kraków - 4F Running Team 3 OTCF 4F Running TeamTAK
182 Łukasik Zyta Kraków - OSTRA zaDYSZKA MAN Truks BrakTAK
183 Łysek Arleta Cikowice - DADA Team Creative Bochnia biega teamTAK
184 Maciaszek Piotr Ciężkowice - Ekipa Michała BrakNIE
185 Magryan Jadwiga Kraków - IP GBSC ACTIVE CREW INTERNATIONAL PAPER POLSKA IP GBSC ACTIVE CREWTAK
186 Magryta-Nowak Magadelena Węgrzce Wielkie - CZYTANIE PORUSZA Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczka w Wieliczce BrakTAK
187 Majcher Monika Krakow - BOB team- babes on bikes BrakTAK
188 Makarewicz Marcin Bielsko-Biała - Power by NORD NORD Napędy Sp. z o.o. BrakTAK
189 Makowiec Robert Tuchów - QŁYNYCZ TEAM STACO LKS BURZYNTAK
190 Maliga Patryk Tarnów - Cartamundi Polska Cartamundi Polska -TAK
191 Malinowski Mateusz Skawina - Treko LaserTeam BrakTAK
192 Malinowski Łukasz Wola Radziszowska - Treko Laser Team BrakTAK
193 Marek Leszek Warszawa - tRun BrakTAK
194 Markov Ilya Kraków - Rozchodniaczek Niepołomice BiegająTAK
195 Matczak Monika Kraków - success team BrakNIE
196 Matoga Katarzyna Kraków - Orki z Majorki BrakTAK
197 Matuszelańska Paulina Kraków - 4F Running Team 3 OTCF 4F Running TeamTAK
198 Meleń Paweł Kraków - ComarchOnRun#3 Comarch ComarchTAK
199 Mirzaev Gkouram-Kostas Krakow - tRun tRunTAK
200 Mizur Rafał Mikluszowice - IGEPA - zawsze do przodu! IGEPA IGEPATAK
201 Młotek Marcin Piasek - 4F Running Team 3 OTCF 4F Running TeamTAK
202 Morawiec Pawel Niepolomice - CePeSiki BrakTAK
203 Moroń Dawid Kraków - Hospicjum dla dzieci "Alma Spei" BrakTAK
204 Moskal Adam Kraków - MEDICOVER MEDICOVER BrakTAK
205 Motyka Anna Kraków - zEluxtronizowani Electrolux Electrolux RunTAK
206 Musiał Anna Kraków - Nieobliczalne... #AdamCzerwińskiTeamTAK
207 Musiał Witold Kraków - #AdamCzerwińskiTeam2 #AdamCzerwińskiTeamTAK
208 Najder Tomasz Chorowice - Jakość pierwsza MAN Truks BrakTAK
209 Nesteruk Bartosz Kraków - 50+ BrakTAK
210 Niepsuj Łukasz Niepołomice - R&D Somfy Sopem Somfy BrakTAK
211 Nowak Sebastian Kłaj - Runnersi BrakTAK
212 Ociepka Sebastian Krakow - CePeSiki BrakTAK
213 Olber Alicja Zakrzowiec - Damy radę (?) BrakTAK
214 Olszowska-Filip Magdalena Kraków - 4F Running Team 2 OTCF 4F Running TeamTAK
215 Opiela Jacek Kraków - Royal Canin Mix 2 Royal Canin Polska sp. z o.o. BrakTAK
216 Ortman Marcin Kraków - Woodward Runners Woodward Poland Sp. z o.o. BrakTAK
217 Pacek Cezary Wieliczka - FIZJOLOVERS BrakTAK
218 Pajor Michał Jastrzębia - Ekipa Michała BrakTAK
219 Pakos-Obrzud Marta Wieliczka - FIZJOLOVERS BrakTAK
220 Papuga Krzysztof Kraków - Cartamundi Polska Cartamundi Polska -TAK
221 Pasek Katarzyna Kraków - 4F Running Team 1 OTCF 4F Running TeamTAK
222 Pasternak Mirosław Kraków - ComarchOnRun#1 Comarch ComarchTAK
223 Pawlik Jacek Kraków - Royal Canin Mix 2 Royal Canin Polska Royal CaninTAK
224 Pawłowski Dawid Bochnia - DADA Team BrakTAK
225 Pawłowski Marcin Kraków - Jakość pierwsza MAN Truks BrakTAK
226 Piecuch Karolina Przeworsk - Lacho Team Lacho TeamTAK
227 Pieczka Aneta Kraków - 4F Running Team 1 OTCF 4F Running TeamTAK
228 Piekarniak Agnieszka Kraków - SZYBKIE I WŚCIEKŁY #ADAMCZERWIŃSKITEAMTAK
229 Pieniazek Rafał Kraków - STOLARSKA 11 Alior Bank SA BrakTAK
230 Pieprzyca Beata Kokotów - Cartamundi Polska 2 Cartamundi Polska -TAK
231 Piorunek Ewa Anna Kraków - Wiedźmy - -TAK
232 Piotrowicz Tomasz Proszowice - COCO JAMBO MAN Truks BrakTAK
233 Piotrowski Marcin Wieliczka - Nord Oczywiście Radę Da(je) Nord Napędy sp. z o. o. BrakTAK
234 Piszczek Tomasz sza - Interlux Interlux Niepołomice BiegająTAK
235 Piwowarczyk Dominik Kraków - #AdamCzerwińskiTeam Max-Fliz #AdamCzerwińskiTeam TAK
236 Piwowarczyk Magdalena Dobczyce - CZYTANIE PORUSZA Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce BrakTAK
237 Plaziak-Kowalska Magdalena Libertów - Kowalscy & Friends 2KTAK
238 Płecha Tomasz Kraków - MultiRunners Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. MultiRunnersTAK
239 Polak Maria Kraków - Cartamundi Polska 2 Cartamundi Polska -TAK
240 Połubok Kajetan Tychy - Kowalscy & Friends 2KTAK
241 Pomykała Michał Kraków - Royal Canin Mix 1 Royal Canin Polska Doleć RadomTAK
242 Porębski Michał Mikluszowice - DO METY MAN Truks BrakTAK
243 Porwit Justyna Kraków - ComarchOnRun#2 Comarch ComarchTAK
244 Przystasz Magda Niepołomice - FRANKI Polska FRANKI Polska BrakTAK
245 Pszonak Iwona Krakow - IP GBSC ACTIVE CREW INTERNATIONAL PAPER POLSKA IP GBSC ACTIVE CREWTAK
246 Pyclik Jakub Modlniczka - tRun tRunTAK
247 Rabijasz Paulina Niepołomice - success team BrakTAK
248 Rachwalski Tomasz Bochnia - PROGRES MAN Truks BrakTAK
249 Raczyńska Monika Łapczyca - Power by NORD Nord Napędy Sp. z o.o. BrakTAK
250 Rado Katarzyna Krakow - Wiedźmy BrakTAK
251 Rdzanek Michał Kraków - Brzyski Tri Team nienerwowi biegaczeTAK
252 Rerutkiewicz Piotr Kraków - MEDICOVER MEDICOVER BrakTAK
253 Rolski Zbigniew Kraków - byle do mety SolarWinds BrakTAK
254 Rybak Łukasz Wieliczka - FIZJOLOVERS BrakTAK
255 Sadowski Krzysztof Kraków - CZESŁAW I KOLEDZY BIEGAJĄ BrakTAK
256 Sadowski Michał Kraków - CZESŁAW I KOLEDZY BIEGAJĄ BrakTAK
257 Sajnóg Sebastian Kraków - ComarchOnRun#4 Comarch ComarchTAK
258 Selwa Anna Kraków - zEluxtronizowani Electrolux Electrolux RunTAK
259 Sęk Monika Wieliczka - #AdamCzerwińskiTeam2 #AdamCzerwińskiTeamTAK
260 Siwek Michał Niepołomice - Czarna Wołga Niepołomice BiegająTAK
261 Skrzyński Rafał Niepołomice - Nidec All for dreams Nidec Nidec All for dreamsTAK
262 Skubin Masza Krakow - Cognizant Runners Club Cognizant Cognizant Runners ClubTAK
263 Sliwa Marcin Łętownia - Dziki na wybiegu Valvex s.a. BrakTAK
264 Sławik Maria Kraków - Czarodziejki z Księżyca AZS AWF Kraków MastersTAK
265 Słonina Artur Kraków - Royal Canin Mix 2 Royal Canin Sp. z o. o. BrakTAK
266 Słowik Jacek Kraków - ComarchOnRun#2 Comarch ComarchTAK
267 Smęda Agnieszka Kraków - DADA Team Creative Bochnia Biega teamTAK
268 Smoter Justyna Kokotów - Cartamundi Polska 2 Cartamundi Polska -TAK
269 Sojka Sylwia Kraków - Royal Canin Mix 1 Royal Canin Polska Sp. z o.o. BrakTAK
270 Sokołowski Piotr Wieliczka - FIZJOLOVERS BrakTAK
271 Sowa-Lewandowska Katarzyna Wieliczka - CZYTANIE PORUSZA Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce Solne MiastoTAK
272 Sroka Mirosław Węgrzce wielkie - QŁYNYCZ TEAM STACO QŁYNYCZ TEAMTAK
273 Staniszewska Ewa Kraków - Lody Truskawkowe BrakTAK
274 Stec Joanna Dębowiec - Ekipa Michała BrakNIE
275 Stefanczuk Agnieszka Zakęcie - Nord Oczywiście Radę Da(je) Nord Napędy sp. z o.o. BrakTAK
276 Stępniewska-Włoch Sandra Wieliczka - KOSMYK 1 Drogerie Kosmyk BrakTAK
277 Sudoł Magdalena Kraków - Rozchodniaczek MastersTAK
278 Sudoł Grzegorz Kraków - Rozchodniaczek MastersTAK
279 Sulejewska Iwona Kraków - nie odPUSZCZAmy BrakTAK
280 Sułek Jarosław Kraków - KOSMYK Drogerie Kosmyk BrakTAK
281 Szczepanik Renata Kraków - BOB team - babes on bikes KRAKÓW KS BikiniTAK
282 Szczepańska Katarzyna Niepołomice - Czarna Wołga Niepołomice BiegająTAK
283 Szczurowski Artur Bibice - Cloud Team Polcom Polcom Cloud Team PolcomTAK
284 Szelest Barbara Mysłowice - Nieobliczalne... Zapiekato TeamTAK
285 Szęszoł Jacek Krakow - Runnersi BrakTAK
286 Szkodzinski Tomasz Krakow - Kowalscy & Friends 2KTAK
287 Szymuś Andrzej Mszana Dolna - Nidec All for dreams Nidec Nidec All for dreamsTAK
288 Ścigalski Marcin Niepołomice Szukam drużyny Lody Truskawkowe BrakTAK
289 Śmiałek Jacek Kraków. Boleń - Interlux Interlux Be Free TAK
290 Świadek Michał Kamień - #AdamCzerwińskiTeam Max-Fliz #AdamCzerwińskiTeamTAK
291 Świętek Dariusz Targowisko - PROGRES MAN Truks BrakTAK
292 Świętek Tomasz Kłaj - COCO JAMBO MAN Truks BrakTAK
293 Świostek Marcin UZUPEŁNIĆ W BIURZE ZAWODÓW - Insigma Insigma InsigmaTAK
294 Tabin Jakub Kraków - BoKaWa! BrakTAK
295 Taspolatov Gani Krakow - Debug Runners CISCO Debug RunnersTAK
296 Telec Sławek Niepołomice - Dziki na wybiegu Niepołomice BiegająTAK
297 Tomczak Dariusz Kraków - success team BrakTAK
298 Tryjefaczka Sławomir Niepołomice - Lody truskawkowe BrakTAK
299 Trzcionka Justyna Niepołomice - BOB team - babes on bikes Bieganie Góry Las BłotoTAK
300 Tumidajski Mateusz Kraków - OSTRA zaDYSZKA MAN Truks BrakTAK
301 Uchański Piotr Kraków - Woodward Runners Woodward Poland Sp. z o.o. Woodward Poland Sp. z o.o.TAK
302 Vallejo Eduardo Kraków - Cognizant Runners Club Cognizant Cognizant Runners ClubTAK
303 Wasilewska Diana Kraków - GT2 BrakTAK
304 Wasyl Rafał Radziszów - STOLARSKA 11 Alior Bank SA BrakTAK
305 Wąchal Przemysław Bolechowice - BoKaWa! BrakTAK
306 Wiglusz Jacek Kraków - ComarchOnRun#1 Comarch ComarchTAK
307 Wnęk Dawid Nowy Wiśnicz - DADA Team Creative Bochnia Biega TeamTAK
308 Wojas Magdalena Kraków - Orki z Majorki BrakTAK
309 Wołoszyn Magdalena Żórawina - Czarodziejki z Księżyca BrakTAK
310 Woźny Paweł Niepołomice - LPP TEAM LPP S.A. LPP TEAMTAK
311 Wójcik Dawid Kraków - KOSMYK Drogerie Kosmyk BrakTAK
312 Wrona Jarosław Podłęże - Power by NORD Nord Napędy sp. z o.o. BrakTAK
313 Wykurz Alicja Kraków - CePeSiki BrakTAK
314 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza - Brembo1 Brembo BREMBOTAK
315 Zadyrski Artur Kraków - Buła i Spóła MAN Truks BrakTAK
316 Zalewski Paweł Kraków - KOSMYK Drogerie Kosmyk UTM-owi biegacze lajtowiTAK
317 Załupska Agata Nowy Wiśnicz - KOSMYK 1 Drogerie Kosmyk BrakTAK
318 Zawadzki Marcin Kraków - PROGRES MAN Truks BrakTAK
319 Zderska Aneta Skawina - GT1 BrakTAK
320 Zielinska Katarzyna Kraków - Wiedźmy BrakTAK
321 Zielonka Roman Blachownia - brembo1 Brembo Brembo TAK
322 Zmyj Mariusz Wieliczka - SZYBKIE I WŚCIEKŁY 1970 #ADAMCZERWIŃSKITEAMTAK
323 Zmyj Danuta Wieliczka - SZYBKIE I WŚCIEKŁY Lacho TeamTAK
324 Zychowicz Sebastian Kraków - ComarchOnRun#1 Comarch ComarchTAK
325 Żak Krystian Wieliczka - 4F Running Team 1 OTCF 4F Running TeamTAK
326 Żołnierek Robert Kraków - #crazyteam BrakTAK
327 Żylski Janusz Wieliczka - #crazyteam #crazyteamTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту