Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG ZIELONYM SZLAKIEM NIZINY MAZOWIECKIEJ

Miejsce i termin: Czerwonka, 2019-05-19
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Czerwonka” w Czerwonce
Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Czerwonce
Urząd Gminy Czerwonka.
Klub Sportowy Maków Biega.
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

KONTAKT
Grzegorz Łuniewski Tel. 663 538 776 mail:g.luniewski@czerwonka.pl
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 19.05.2019 o godzinie 13.00 z miejscem startu i mety przy Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Czerwonce, Czerwonka Włościańska 40 w miejscowości Czerwonka Włościańska przy trasie Maków Mazowieckim – Różan (droga krajowa nr 60).
Biuro Zawodów mieścić się będzie w Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Czerwonce, wydawanie pakietów startowych 10.00 – 12.30
Wpisowe i wpłata: 20 zł przelewem na konto UKS „Czerwonka” w Czerwonce do dnia 15.05.2019 r.
- 30 zł w dniu zawodów w biurze zawodów.
Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku Santander nr konta 66 1090 2590 0000 0001 3590 9583 z dopiskiem „startowe Zielony Szlak” oraz rokiem urodzenia, nazwiskiem i imieniem zawodnika.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Baczewska Klaudia Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
2 Bajorek Jacek Wyszkow bieg 5 km BrakNIE
3 Balcerzak Paweł Pułtusk bieg 5 km BrakNIE
4 Budniak Tomasz Władysławowo bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
5 Budniak Aleksandra Władysławowo bieg 5 km BrakTAK
6 Czeczott Katarzyna Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
7 Dąbrowski Dariusz Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówNIE
8 Dembińska Katarzyna Drążdżewo Nowe bieg 5 km BrakNIE
9 Długołęcki Sławomir Zaręby Kościelne bieg 5 km TEAM MałkiniaNIE
10 Dobrzyński Arkadiusz Maków Mazowiecki bieg 5 km brakTAK
11 Figura Olga Ostrołęka bieg 5 km Następny KrokTAK
12 Frontczak Marek Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
13 Gajek Ireneusz Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
14 Gawlik Justyna Ciechanów bieg 5 km Pr1me RunnersTAK
15 Grabowska Magdalena Mamino bieg 5 km BrakTAK
16 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne bieg 5 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓWTAK
17 Gumkowski Andrzej Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
18 Gwiazda Krzysztof Stegna bieg 5 km Jednorożec robi co może NIE
19 Jakubczyk Edyta Pułtusk bieg 5 km BrakNIE
20 Janiszewski Jarosław Maków Mazowiecki bieg 5 km KS MAKÓW BIEGANIE
21 Jastrzębski Krzysztof Stary Szelków bieg 5 km Gmina SzelkówTAK
22 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew Ostrołęka TAK
23 Kamiński Arkadiusz Załuzie bieg 5 km BrakNIE
24 Kempisty Piotr Zaręby Kościelne bieg 5 km Brok Skłody NIE
25 Kojtek Paulina Baranowo bieg 5 km Następny KrokTAK
26 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
27 Kowalczyk Kinga Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
28 Kowalik Paweł Warszawa bieg 5 km DĄBROWSKI TEAM TAK
29 Kowalik Monika Warszawa bieg 5 km DĄBROWSKI TEAM TAK
30 Kozera Marzena Ciechanów bieg 5 km Klub Mazovia ProActivNIE
31 Kraśniewski Karol Ostrołęka bieg 5 km Następny KrokNIE
32 Kubiński Sławomir Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
33 Kuchta Łukasz Boruty bieg 5 km BrakTAK
34 Kulesza Agnieszka Warszawa bieg 5 km Trucht Tarchomin TeamTAK
35 Leszczyński Roman Ostrołęka bieg 5 km so-biebie-gamTAK
36 Leszczyński Lech Przasnysz bieg 5 km wybierzTAK
37 Lewandowski Zenon Ciechanów bieg 5 km CKS Jurand CiechanówTAK
38 Łojewska-Mroczek Magdalena Gołymin-Ośrodek bieg 5 km -TAK
39 Majewski Karol Olszewka bieg 5 km BrakNIE
40 Makowiecki Kamil Olszewka bieg 5 km BrakNIE
41 Maksymowicz Marcin Góraszka bieg 5 km Team ZabieganeDniNIE
42 Maksymowicz Katarzyna Góraszka bieg 5 km Team ZabieganeDniNIE
43 Maluchnik Radosław Grądy bieg 5 km KS MAKÓW BIEGATAK
44 Mateusiak Radosław Różan bieg 5 km DĄBROWSKI TEAM TAK
45 Mikołajewska Anna Lipa bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
46 Mikuszewski Rafał Czerwonka bieg 5 km Lecę bo chcę NIE
47 Miniuk Paweł Białystok bieg 5 km Palę Wrotki NIE
48 Nadwodna Stachacz Agata Ostrołęka bieg 5 km ZPHU DrewmaxTAK
49 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka bieg 5 km STARGLASS TEAM TAK
50 Nowak Sebastian Ciechanów bieg 5 km 5 MBOTNIE
51 Ogonowski Sebastian Ostrołęka bieg 5 km OSM TEAM PIĄTNICA-OSTROŁĘKANIE
52 Osowiecki Mariusz Stupsk Mazowiecki bieg 5 km Gmina StupskNIE
53 Paczkowska Ewelina Czerwonka bieg 5 km BrakTAK
54 Patoka Olga Olszewo-Borki bieg 5 km AZS SGHNIE
55 Pietrzak Anna Jednorożec bieg 5 km JednorożecNIE
56 Piotrowska Katarzyna Opinogóra bieg 5 km -NIE
57 Pliszka Bartosz Ostrołęka bieg 5 km OLA TEAMTAK
58 Podlecki Maciej Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
59 Podlecki Krzysztof Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
60 Ponichtera Daniel Białebłoto-Kobyla bieg 5 km BrakTAK
61 Potyraj Mariusz Przasnysz bieg 5 km 2 ORelNIE
62 Przygodzka Natalia Cerekiew bieg 5 km BrakNIE
63 Przygodzki Mirosław Cerekiew bieg 5 km BrakNIE
64 Puchała Włodzimierz Sierakowo bieg 5 km PrzaśnikTAK
65 Rosiński Arkadiusz Orło bieg 5 km WKB Meta LubliniecNIE
66 Ruszczyńska Marta Bogate bieg 5 km KS Maków BiegaTAK
67 Ruszczyński Albert Bogate bieg 5 km KS Maków BiegaNIE
68 Sadłowski Piotr Susk Nowy bieg 5 km DĄBROWSKI TEAMTAK
69 Sadowski Robert Dobrzankowo bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
70 Samsel Beatka Orło bieg 5 km TEAM MałkiniaNIE
71 Sitarski Marcin Obłudzin bieg 5 km BrakTAK
72 Sitarski Krzysztof Obłudzin bieg 5 km BrakTAK
73 Skowroński Michał Ostrołęka bieg 5 km Następny KrokNIE
74 Słowikowski Tomasz Słojki bieg 5 km Jw2189TAK
75 Sobocińska Monika Przasnysz bieg 5 km BrakNIE
76 Stachacz Mirosław Ostrołęka bieg 5 km DREWMAXTAK
77 Stolarczyk Joanna Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
78 Stolarczyk Tomasz Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
79 Szarszewski Marcin Nowe Pieścirogi bieg 5 km Nasielsk Baszta TeamNIE
80 Szewczak Andrzej Białystok bieg 5 km Masters BiałystokTAK
81 Szynwelska-Leśnik Katarzyna Maków Mazowiecki bieg 5 km KS Maków BiegaNIE
82 Ścibek Patryk Jednorożec bieg 5 km KS Maków BiegaTAK
83 Świerdzewski Damian Ostrołęka bieg 5 km Następny KrokTAK
84 Tabaka Magdalena Przasnysz bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
85 Trochimowicz Artur Szczytno bieg 5 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAMTAK
86 Urbaniak Sylwester Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
87 Wielechowska Małgorzata maków mazowiecki bieg 5 km BrakTAK
88 Wiktorska Mariola Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
89 Wiśniewski Krzysztof Ostrołęka bieg 5 km Amator_SportuTAK
90 Wójtowicz Robert Ostrołęka bieg 5 km Amator_SportuTAK
91 Wultańska Monika Wyszków bieg 5 km BrakNIE
92 Załuska Jerzy , bieg 5 km BrakTAK
93 Zawadzki Stanisław Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CIECHANÓWTAK
94 Zieliński Łukasz Ostrołęka bieg 5 km Biegam bo lubię Ostrołęka TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту