Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

VII PÓŁMARATON SKIERNIEWICKI

Miejsce i termin: Skierniewice, 2019-06-15
Organizator: Organizator.
KB tRUCHt Maraton Skierniewice
OSiR Skierniewice

Patronat :
Prezydent Miasta Skierniewice

Patronat medialny :
Radio RSC

Kontakt;
Dyrektor Biegu; Leszek Jek
tel. 607 988 277
trucht.maraton@wp.pl , trucht.skierniewice@wp.pl
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 15 czerwca 2019 roku o godz. 10.30
Miejsce: Skierniewice
Nawierzchnia – asfaltowa
Zawodnicy na start muszą się zgłosić od godziny 10;15 do 10;20.
Długość trasy: 21,0975 km – trasa posiada atest PZLA
Biuro Półmaratonu będzie otwarte 15.06.2019 od godz. 08:00 do 10.00 nad Zalewem „Zadębie” w Skierniewicach ul. Konwaliowa
Wpisowe i wpłata: Zawodnicy wnoszą opłatę startową – przelewem na konto bankowe:
do 19.04.2019 - 50,00 zł (gwarantowany pakiet startowy)
do 24.05.2019 - 65,00 zł (gwarantowany pakiet startowy)
do 12.06.2019 - 65,00 zł (w ramach możliwości technicznych)
w dniu zawodów 80,00 zł gotówką
Zawodnicy i zawodniczki rocznik 1954 i starsi są zwolnieni z opłaty startowej, wpłacają 40,00 zł do 24.05.19 w formie kaucji, która zostanie zwrócona w dniu weryfikacji (gwarantowany pakiet startowy).
Nr konta
Klub Biegacza tRUCHt MARATON Skierniewice
22 1940 1076 3045 8916 0000 0000
W tytule wpłaty : Imię i Nazwisko zawodniczki/zawodnika, miejscowość

UWAGA! Biegi dzieci są odwołane
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Radosław Głowno półmaraton Ks Głowno w bieguTAK
2 Anioł Natalia Żyrardów półmaraton BrakTAK
3 Antosiewicz Robert Tomaszów Mazowiecki półmaraton ANTEK TEAMTAK
4 Anuszewski Tomasz Grodzisk mazowiecki półmaraton BrakTAK
5 Asiński Piotr Żyrardów półmaraton Orange PolskaTAK
6 Barejka Rafał Łódź półmaraton GÓRSKI STYL TAK
7 Bartosik Marek Łódź półmaraton BeautySport.pl NIE
8 Bederski Piotr Łódź półmaraton BEDI TEAMTAK
9 Bednarek Piotr Rawa Mazowiecka półmaraton BrakTAK
10 Bednarek Tomasz Maków półmaraton BrakNIE
11 Bińkowski Marceli Grójec półmaraton MARCELI TEAM-Sporty Walki GrójecTAK
12 Blaszczyk Ewelina Poddębice półmaraton BrakTAK
13 Błaszczyk Zbigniew Częstochowa półmaraton Niezrzeszony TAK
14 Błaszczyk Adela Łódź półmaraton BrakTAK
15 Bohdanowicz Krystian Łódź półmaraton Razem Trenujemy SportTAK
16 Brauncajs Tomek Pabianice półmaraton BrakTAK
17 Brytan Patryk Skierniewice półmaraton Reebok Run Crew SkierniewiceNIE
18 Chmura Tomasz Budy Zaklasztorne półmaraton BrakTAK
19 Chruściel Piotr łódź półmaraton BrakTAK
20 Chudzik Dawid Łódź półmaraton BrakTAK
21 Czerwiński Michał Wola Makowska półmaraton BrakTAK
22 Dąbrowski Michał Skierniewice półmaraton BrakTAK
23 Dębski Łukasz Skierniewice półmaraton Reebok RunCrewTAK
24 Domostowicz Michał Skierniewice półmaraton BrakTAK
25 Drejarz-Kaczmarek Anna Warszawa półmaraton BrakTAK
26 Dryguła Piotr Skierniewice półmaraton BrakTAK
27 Dubel Andrzej Skierniewice półmaraton PARKRUN SkierniewiceTAK
28 Dudziński Jakub Skierniewice półmaraton BrakTAK
29 Duszyński Sebastian Rawa Mazowiecka półmaraton BrakTAK
30 Dworczyńska Martyna Skierniewice półmaraton Adidas Runners WarsawTAK
31 Dzięcielewski Michał Brzeziny półmaraton Stacja Leczenia Ruchem TAK
32 Dzięgielewski Marek Dłużniewo półmaraton KB im.P.Sękowskiego w PłońskuTAK
33 Firek Piotr Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
34 Frąk Wojciech Łódź półmaraton BrakTAK
35 Furtak Adam Nowy Dwór Mazowiecki półmaraton BrakNIE
36 Gadomska Małgorzata Warszawa półmaraton BrakTAK
37 Gładki Arkadiusz Skierniewice półmaraton BrakTAK
38 Goczał Mateusz Koluszki półmaraton Stacja leczenia ruchemTAK
39 Gosik Piotr Skierniewice półmaraton Parkrun.SkierniewiceTAK
40 Gozdowski Paweł Teresin półmaraton BrakTAK
41 Góralski Jarosław Kutno półmaraton KUTNO BIEGATAK
42 Grochowska Joanna Warszawa półmaraton Biegamy z OchotąTAK
43 Gródecki Artur Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
44 Grzybowski Rafał Warszawa półmaraton BrakTAK
45 Gwadera Arkadiusz Belsk Duży półmaraton BrakTAK
46 Iliv Andrii Lwów półmaraton Polesie TAK
47 Iwański Maciej Kutno półmaraton Kutno BiegaTAK
48 Jacek Antoni Nowe Miasto nad Pilicą półmaraton BrakTAK
49 Jagiełło Michał Zapady półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
50 Jek Leszek Skierniewice półmaraton tRUCHt MARATON SkierniewiceTAK
51 Kalasouski Yury Mohylew półmaraton VictoriaTAK
52 Kalisiak Włodzimierz Skierniewice półmaraton BrakTAK
53 Kalisiak Marcin Skierniewice półmaraton BrakTAK
54 Kaliszek Marcin Skierniewice półmaraton FORMANIE
55 Kamiński Artur Skierniewice półmaraton tRUCHt Maraton SkierniewiceTAK
56 Kamiński Tomasz Łódź półmaraton BrakTAK
57 Kaniewska Monika Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
58 Kaniewski Mariusz Skierniewice półmaraton PARKRUN SKIERNIEWICE TAK
59 Karda Tomasz Dzierzgów półmaraton Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
60 Kazubski Radosław Rawa Mazowiecka półmaraton BrakNIE
61 Kieszek Aleksander Nowe Miasto nad Pilicą półmaraton BrakNIE
62 Kłąb Adam Skierniewice półmaraton BrakTAK
63 Kłos Zbyszek Piastów półmaraton TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓWTAK
64 Kołosowski Sławomir Borowiny półmaraton Borowiny BiegajoTAK
65 Kopczewski Arek Jesionka półmaraton BrakTAK
66 Korwek Łukasz Skierniewice półmaraton BrakNIE
67 Kotowicz Tadeusz Otwock półmaraton BrakTAK
68 Kowalczyk Ilona Łódź półmaraton Mamy-BiegamyTAK
69 Kowalewski Jan Legionowo półmaraton BrakTAK
70 Kowalska Aleksandra Dąbrowa Górnicza półmaraton BrakTAK
71 Kowalski Jakub Głowno półmaraton Ks Głowno w BieguNIE
72 Kółkiewicz Jakub Grodzisk Maz. półmaraton BrakTAK
73 Krawczyk Andrzej Leszczyny Duże półmaraton BrakTAK
74 Królikiewicz Michał Łódź półmaraton ExodusTAK
75 Krzęczko Mariusz Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
76 Krzyżoszczak Katarzyna Łowicz półmaraton BrakTAK
77 Ksyna Bogusław Kamion Mały półmaraton OSP KamionTAK
78 Kubiak Rafał Skierniewice półmaraton BrakTAK
79 Kubiak Dominik łódź półmaraton BrakNIE
80 Kubiński Mateusz Nowa Iwiczna półmaraton BlachotrapezTAK
81 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki półmaraton KB Ożarów Mazowiecki BiegaTAK
82 Kujawa Krzysztof Płock półmaraton WIĘCKOWSKI TEAMTAK
83 Kumosiński Roman Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
84 Kumosiński Piotr Skierniewice półmaraton BrakTAK
85 Kuran Piotr Mszczonów półmaraton BrakNIE
86 Kurczyński Witold Skierniewice półmaraton ParkrunTAK
87 Kurzawa Sławomir Warszawa półmaraton T-Mobile Sport TeamNIE
88 Kusy Damian Łowicz półmaraton BrakNIE
89 Lach Robert Jesionka półmaraton Robert LACHTAK
90 Laskowski Marek Skierniewice półmaraton BrakTAK
91 Lenartowicz Barbara Łódź półmaraton Forever YoungTAK
92 Lewandowski Paweł Skierniewice półmaraton BrakTAK
93 Lewicki Tomasz Kutno półmaraton Kutno BiegaTAK
94 Lipiński Mariusz Kwidzyn półmaraton BrakTAK
95 Lipski Maciej Rawa Mazowiecka półmaraton BrakTAK
96 Lisiecki Krzysztof Gałków Mały półmaraton Exodus TAK
97 Litoszko Jacek Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
98 Majda Michał Kutno półmaraton Kutno BiegaTAK
99 Majka Dariusz Skierniewice półmaraton BrakTAK
100 Mamczarek Krzysztof Kutno półmaraton Rozbiegani ŻychlinTAK
101 Marat Konstanty Skierniewice półmaraton TRUCHT MARATON SKIERNIEWICETAK
102 Markowicz Robert Rawa Mazowiecka półmaraton 1978TAK
103 Martofel Monika Sochaczew półmaraton którędy na molo?TAK
104 Matusiak Artur Kutno półmaraton Kutno BiegaTAK
105 Matysiak Aleksandra Warszawa półmaraton BrakTAK
106 Matysiak Waldemar Żyrardów półmaraton Żyrafa ŻyrardówTAK
107 Melon Tomasz Skierniewice półmaraton BrakTAK
108 Michalak Waldemar 99-300 półmaraton KUTNO BIEGATAK
109 Michalik Mateusz Rawa Mazowiecka półmaraton OSP RUNNING POLESIETAK
110 Mielczarek Adam Warszawa półmaraton BrakTAK
111 Mielnicki Krzysztof Skierniewice półmaraton BrakTAK
112 Mikulski Mateusz Skierniewice półmaraton BrakTAK
113 Milczak Mateusz Łódź (Łódź-Widzew) półmaraton BrakTAK
114 Misiak Agnieszka Łowicz półmaraton Starzyńskiego Biega ŁowiczNIE
115 Nagłowski Piotr Skierniewice półmaraton BrakTAK
116 Nowak Tomasz Łowicz półmaraton Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
117 Nowak Adam Piotr Skierniewice półmaraton BrakTAK
118 Nowak Tomasz Belsk Duży półmaraton A.S.GALAKTIKOSTAK
119 Nowakowski Stefan Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
120 Pabiasz Bartłomiej Kraków półmaraton BrakNIE
121 Pająk Bartłomiej Skierniewice półmaraton SMSKLIMATAK
122 Pankowski Grzegorz Warszawa półmaraton Kosi Mazaki TeamTAK
123 Partyka Justyna Warszawa półmaraton BrakNIE
124 Pawelczak Iwona Skierniewice półmaraton BrakNIE
125 Petaszko Joanna Mrągowo półmaraton BrakTAK
126 Piątek Bogdan Zielonka półmaraton 1953TAK
127 Pieczora Monika Łódź półmaraton Łódź Running TeamTAK
128 Pięcek Daniel Łódź półmaraton BrakTAK
129 Piorun Paweł Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
130 Piorun Ewelina Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
131 Piotrowiak Tomasz Skierniewice półmaraton parkrun SkierniewiceTAK
132 Piotrowiak Anna Skierniewice półmaraton parkrun SkierniewiceTAK
133 Piotrowski Ireneusz Łowicza półmaraton BrakNIE
134 Piwońska Agnieszka Łódź półmaraton BrakNIE
135 Pochwała Justyna Łowicz półmaraton Natalia Tomasiak Górski StylTAK
136 Pociech Marek Korytów półmaraton 1962TAK
137 Podrażka Dariusz Parma półmaraton LKS DAR PLACENCJANIE
138 Pokora Marek Seligów półmaraton OSP SELIGÓW NIE
139 Pokrop Agnieszka Skierniewice półmaraton Natalia Tomasiak Górski StylTAK
140 Połeć Mirosław Przysucha półmaraton KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
141 Przepiorkowski Krzysztof Warszawa półmaraton AmatorNIE
142 Przewódzki Janusz Ciechanów półmaraton CiechanówTAK
143 Przybył Mateusz Skierniewice półmaraton BrakTAK
144 Przybyszewski Radosław Skierniewice półmaraton Grabowska TeamTAK
145 Pyciak Piotr Łódź półmaraton ExodusTAK
146 Rembowski Jacek Łowicz półmaraton Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
147 Rosa Agnieszka Skierniewice półmaraton PARKRUN SKIERNIEWICETAK
148 Rosiński Maciej Skierniewice półmaraton BrakTAK
149 Rubikowski Jacek Żyrardów półmaraton BrakTAK
150 Rupik Piotr Stara Iwiczna półmaraton BrakTAK
151 Ruta Maciej Łódź półmaraton BrakTAK
152 Rzeźnicki Sławomir Brzeziny półmaraton BrakTAK
153 Sadowy Robert Skierniewice półmaraton ZPC MilanowekTAK
154 Samoraj Paweł Złotokłos półmaraton BrakTAK
155 Savoshchenko Dmytro Piaseczna półmaraton BrakNIE
156 Sekta Grzegorz Skierniewice półmaraton 1978TAK
157 Seliga-Dryguła Monika Skierniewice półmaraton BrakTAK
158 Sędecki Piotr Skierniewice półmaraton BrakTAK
159 Sitkowski Grzegorz Skierniewice półmaraton BrakTAK
160 Skrzeszewski Sebastian Skierniewice półmaraton Razem Trenujemy SportTAK
161 Sobczak Szymon Skierniewice półmaraton ParkRun SkierniewiceTAK
162 Sobolewski Jakub Skierniewice półmaraton BrakTAK
163 Sójka Paweł Warszawa półmaraton BrakTAK
164 Sprengel Piotr Milanówek półmaraton Legia Run ClubTAK
165 Stanecka Małgorzata Skierniewice półmaraton biegam w sfetszeTAK
166 Stańczak Edmund Plock półmaraton Plock Biega No Age LimitTAK
167 Stelmach Paweł Łódź półmaraton BrakTAK
168 Suk Mirosław Częstochowa półmaraton ZABIEGANI CzęstochowaTAK
169 Szczytkowska Julia Łódź półmaraton Forever Young ŁódźTAK
170 Szczytkowski Romuald Łódź półmaraton Forever Young ŁódźTAK
171 Szewczyk Leszek Belsk Duży półmaraton AKADEMIA SPORTU GALAKTIKOSTAK
172 Szostakowski Jarosław Warszawa półmaraton 1967TAK
173 Sztarbała Ewa Warszawa półmaraton BrakTAK
174 Szydlik Wiesław Mszczonów półmaraton BrakTAK
175 Szymański Jacek Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
176 Traut Franciszek Skierniewice półmaraton BrakTAK
177 Trojan Michał Skierniewice półmaraton BrakTAK
178 Tsikhanoyskaya Olga Minsk półmaraton AmatorNIE
179 Urbańczyk Jerzy Turek półmaraton KB MARATON TUREKTAK
180 Urbański Michał Skierniewice półmaraton BrakNIE
181 Wawrzonkowska Anna Gąbinek półmaraton BrakTAK
182 Weder Piotr Łódź półmaraton Forever Young lodzNIE
183 Wieczorek Dariusz Legionowo półmaraton KB LegionowoTAK
184 Wielgosz Mariusz Skierniewice półmaraton BrakTAK
185 Wielgus Grzegorz Aleksandrów Łódzki półmaraton BrakNIE
186 Wilczyński Karol Warszawa półmaraton BrakTAK
187 Witczak Piotr Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
188 Wodzyński Michał Warszawa półmaraton BrakTAK
189 Wojda Zbigniew Łowicz półmaraton STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZTAK
190 Woliński Benedykt Skierniewice półmaraton Lodołamacz MorsyNIE
191 Wołk Mariusz Rawa Mazowiecka półmaraton BrakTAK
192 Woźniak Jacek Skierniewice półmaraton BrakTAK
193 Wójcik Wiesław Chociwel półmaraton SZWLA STARGARDTAK
194 Wójcik Robert Zgierz półmaraton Razem Trenujemy SportNIE
195 Wójkowski Kamil Łódź półmaraton BrakTAK
196 Wysocka Sylwia Skierniewice półmaraton BrakNIE
197 Wysocka Anna Skierniewice półmaraton Parkrun SkierniewiceTAK
198 Zaradny Mariusz Skierniewice półmaraton ---NIE
199 Zawistowska Wioleta Warszawa półmaraton BrakNIE
200 Zima Ryszard Grodzisk Maz. półmaraton 1960TAK
201 Ziółkowska Paulina Skierniewice półmaraton BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту