Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI ULICZNY BIEG O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAŃCUTA
ŁAŃCUCKA PIĄTKA

Miejsce i termin: Łańcut, 2019-06-08
Organizator: Organizatorzy
Burmistrz Miasta Łańcuta
MOSiR Łańcut
Stowarzyszenie Łańcut Biega

Partnerzy
Centrum Usług Szkoleniowych Wojciech Mazur
Opis zawodów: Trasa biegu to 2 pętle po 2,5 km. Przebiegają one alejkami Parku Zamkowego oraz deptakiem "Trakt Honorowych Obywateli Miasta Łańcuta" przy boiskach Orlik. Całość jest oznakowana taśmami.
Program zawodów
7.06.2019
18:00-20:00 - wydawanie numerów startowych
8.06.2019
Plan imprezy:
8:30 - 10:30 – praca biura zawodów, wydawanie numerów startowych
10:00 – biegi dla dzieci
11.00 – bieg główny na dystansie 5 km - start wspólny z oddzielną klasyfikacją według kategorii wiekowych - limit czasu: 60 minut
11.15 – dekoracja biegów młodzieżowych
12.30 – dekoracja biegu głównego (po przybiegnięciu ostatniego zawodnika - może ulec przyśpieszeniu)
Biuro zawodów znajduje się w budynku MOSiR ul. Armii Krajowej 57, 37-300 Łańcut.
Wpisowe i wpłata: 40 zł do dnia 26 maja 2019 roku
50 zł w dniu zawodów.
Dane do przelewu:
Odbiorca: Stowarzyszenie Łańcut Biega
Nr. konta: 71 9177 0008 2001 0012 7680 0001
Tytuł przelewu: Opłata startowa

Limit zawodników: 250
Strona WWW: http://lancutbiega.pl/aktualnosci/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Augustyn Sławomir Łańcut bieg 5 km BrakNIE
2 Bawor Paweł Kańczuga bieg 5 km ŻuklinTAK
3 Bester Monika Kosina bieg 5 km BrakTAK
4 Bochenek Sylwia Rudnik nad Sanem bieg 5 km BrakTAK
5 Cal Sylwester Nowa Sarzyna bieg 5 km BrakNIE
6 Cal Sylwester Nowa Sarzyna bieg 5 km BrakNIE
7 Chlebuś Mateusz Przeworsk bieg 5 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
8 Chmielowski Marcin Kańczuga bieg 5 km BrakNIE
9 Chrząszcz Dariusz Palikówka bieg 5 km BrakNIE
10 Cwynar Marta Orły bieg 5 km BrakNIE
11 Cynk Adam Manasterz bieg 5 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
12 Czyż Tomasz Kańczuga bieg 5 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
13 Długosz Dariusz Łańcut bieg 5 km BrakNIE
14 Domaradzka Małgorzata Rzeszów bieg 5 km BT WAGABUNDATAK
15 Domaradzki Grzegorz Rzeszów bieg 5 km BT WAGABUNDATAK
16 Dusza Łukasz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
17 Dziadosz-Hess Ewelina Rzeszów bieg 5 km Leniwce teamNIE
18 Gajda Natalia Rzeszów bieg 5 km BrakNIE
19 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
20 Gliwa Marek Strzyżów bieg 5 km M&GTAK
21 Grzywacz Paweł Łańcut bieg 5 km BrakTAK
22 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
23 Hadam Ewa Dynów bieg 5 km Spartan Training Group RzeszówNIE
24 Jacek Justyna Trzeboś bieg 5 km BrakNIE
25 Jarosz Marcin Łańcut bieg 5 km BrakNIE
26 Jasińska Nikola Łańcut bieg 5 km BrakNIE
27 Kaczmarski Artur Lesko bieg 5 km BrakTAK
28 KACZMARSKI Grzegorz Rzeszów bieg 5 km BrakTAK
29 Kawalec Jacek Trzciana bieg 5 km Team IWONIE
30 Kawalec Grzegorz Rzeszów bieg 5 km BrakTAK
31 Kicińska Dorota Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
32 Kilian Paweł Rzeszów bieg 5 km Rzeszowskie StrusieTAK
33 Klus Anna Rzeszów bieg 5 km BrakNIE
34 Kłodowska-Ruda Aneta Łańcut bieg 5 km BrakNIE
35 Kobylarz Piotr Rzeszów bieg 5 km Rzeszowskie Gazele i GepardyNIE
36 Kopacz Wojciech Sarzyna bieg 5 km Kaito team NIE
37 Kopacz Adam Nowa Sarzyna bieg 5 km Nowosarzyńska Grupa BiegowaNIE
38 Kosior Krzysztof Żołynia bieg 5 km BrakTAK
39 Kowalczyk Dagmara Bazanówka bieg 5 km BrakNIE
40 Kowalczyk Dagmara Sanok bieg 5 km BrakNIE
41 Kowalewski Jarosław Sonina bieg 5 km BrakNIE
42 Krajewska Anna Święte bieg 5 km BrakTAK
43 Krajewski Ryszard Święte bieg 5 km BrakTAK
44 Krawiec Iwona Jarosław bieg 5 km BrakNIE
45 Kula Marcin Łańcut bieg 5 km BrakNIE
46 Kurek Paweł Łańcut bieg 5 km BrakNIE
47 Kut Kacper Rzeszów bieg 5 km Pws Crew NIE
48 Kuźniar Piotr Siennów bieg 5 km BrakTAK
49 Lew Beata Cierpisz bieg 5 km BrakNIE
50 Mac Damian Bachów bieg 5 km BrakNIE
51 Majcher Kinga Jagiełła bieg 5 km BrakNIE
52 Marchut Kazimierz Nowa Sarzyna bieg 5 km Nowosarzyńska Grupa BiegowaNIE
53 Marut Mariusz Raniżów bieg 5 km BrakNIE
54 Mikoś Dariusz Przemyśl bieg 5 km BRICOMARCHENIE
55 Moskal Marzena Krosno bieg 5 km BrakNIE
56 Niedziałek Agata Rzeszów bieg 5 km BrakNIE
57 Nowak Rafał Brzóza Królewska bieg 5 km Pizza TeamNIE
58 NOWAK BARBARA RZESZÓW bieg 5 km BrakNIE
59 Nowicka Urszula Łańcut bieg 5 km LTCTAK
60 Nowicki Tomasz Rakszawa bieg 5 km BrakTAK
61 Nowicki Mirosław Żołynia bieg 5 km BrakNIE
62 Ogryzek Miłosz Leżachów bieg 5 km BrakNIE
63 Pacia Wojciech Łańcut bieg 5 km BrakTAK
64 Pałka Dariusz Rzeszów bieg 5 km BrakTAK
65 Pączek Kamil Łańcut bieg 5 km BrakTAK
66 Pecka Gosia Rzeszów bieg 5 km RunBabyRun NIE
67 Pelc Piotr Sietesz bieg 5 km BrakNIE
68 Pempuś Bernard Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza - UKS Tempo 5NIE
69 Piątek Sebastian Rzeszów bieg 5 km Husaria Race Team Rzeszóww NIE
70 Piechowski Wiesław Brzóza Królewska bieg 5 km BrakNIE
71 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne bieg 5 km Grodziska Grupa Biegowa Szalone ŻółwieTAK
72 Pietrzkiewicz Krystian Sanok bieg 5 km BrakNIE
73 Pięch Karolina Rzeszów bieg 5 km RKM Sopelek TAK
74 Plesnar Elżbieta Kraków bieg 5 km BrakTAK
75 Plesnar Jacek Kraków bieg 5 km BrakTAK
76 Pogorzelec Piotr Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
77 Rak Zbigniew Rzeszów bieg 5 km MTU Aero EnginesNIE
78 Roik Tomasz Szczucin bieg 5 km biegam dla BasiNIE
79 Rojek Józef Ropczyce bieg 5 km BrakNIE
80 Ruda Tomasz Łańcut bieg 5 km BrakNIE
81 Sarzyński Stanisław Łańcut bieg 5 km BrakNIE
82 Sękowska Elżbieta Rzeszów bieg 5 km Rzeszowski Klub Morsów "Sopelek"TAK
83 SICIŃSKI DANIEL ŁAŃCUT bieg 5 km ŁTC ŁAŃCUTNIE
84 Sidor Dariusz Dębica bieg 5 km BrakTAK
85 Sikora Marek Rzeszów bieg 5 km BrakNIE
86 Sikora Krystian Rzeszów bieg 5 km BrakNIE
87 Skwarczyńska Agata Rzeszów bieg 5 km Janusze&GrażynyNIE
88 Smoliniec Tomasz Dachnów bieg 5 km Biegomania LubaczówNIE
89 Sochań Bożena Lubaczów bieg 5 km BrakNIE
90 Sowa Tomasz Nienadowa bieg 5 km BrakNIE
91 Sowa Rafał Przemysl bieg 5 km BrakNIE
92 Sowa Bogusław Rzeszów bieg 5 km Rzeszowskie StrusieTAK
93 Spirała Janusz Rzeszów bieg 5 km BrakTAK
94 Stój Krzysztof Jarosław bieg 5 km BrakNIE
95 Szczygieł Rafał Rzeszów bieg 5 km BrakNIE
96 Szkoła Mateusz Próchnik bieg 5 km Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
97 Szpunar Jerzy Łańcut bieg 5 km ŁTC ŁańcutTAK
98 Ścibor Kamil Dubiecko bieg 5 km 5bspNIE
99 Świder Grzegorz Łańcut bieg 5 km ŁTCNIE
100 Tłuczek Patrycja Łańcut bieg 5 km BrakTAK
101 Tłuczek Tomasz Łańcut bieg 5 km BrakTAK
102 Turza Mirosław Dachnów bieg 5 km KRESOWIANIENIE
103 Uryniak Mariusz NIebylec bieg 5 km BrakNIE
104 Wacławek VIRUS Marcin Tyczyn bieg 5 km BrakNIE
105 Walanus Andżelika Przeworsk bieg 5 km BrakNIE
106 Walat Adrian Rzeszów bieg 5 km 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blNIE
107 Węglarska Magdalena Łańcut bieg 5 km BrakTAK
108 Węglarski Mariusz Łańcut bieg 5 km BrakTAK
109 Wielgosz Edyta Rzeszów bieg 5 km UszatekNIE
110 Wiercioch Witold Jasionka bieg 5 km BrakNIE
111 Więcek Nina Rzeszów bieg 5 km BrakNIE
112 Wojciechowski Paweł Jarosław bieg 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
113 Wojsa Łukasz Rzeszów bieg 5 km Janusze &GrażynyNIE
114 Wrona Kamil Husów bieg 5 km BrakTAK
115 Wrzosek Grzegorz Boguchwała bieg 5 km BrakNIE
116 Zając Wilhelm Rzeszów bieg 5 km MTU Aero EnginesNIE
117 Zajezierski Mateusz Piaski bieg 5 km BrakNIE
118 Załuski Piotr Lubaczów bieg 5 km Biegomania LubaczówNIE
119 Zawilińska Angelika Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
120 Zimnicki Wojciech Rzeszów bieg 5 km BrakTAK
121 Żak Dorota Krzywcza bieg 5 km BrakNIE
122 Żak Arkadiusz Jarosław bieg 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту