Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG MURATORA

Miejsce i termin: Baranów, 2019-04-28
Organizator: Ochotnicza Straż Pożarna w Baranowie Osiedle Murator, oraz Gmina Baranów.
Kontakt
e- mail: ospmurator@wp.pl
509 567 039 – Mateusz Grzesiak,
888 011 888 – Mateusz Niechciał,
667 802 722 – Iwona Głowik,
604 591 416 – Grzegorz Grzunka.
Opis zawodów: Start/Meta biegu – przy budynku wielofunkcyjnym na terenie sołectwa Baranów Oś. Murator
ul. Jana Pawła II 2.
Start biegu: godz. 14.00
Długość́ trasy biegu wynosi ok. 7 km.
W biegu prawo startu mają osoby, od 18-go roku życia
Biuro Imprezy znajdować się będzie w budynku wielofunkcyjnym na terenie sołectwa Baranów Osiedle Murator, ul. Jana Pawła II 2.
Rejestracja uczestników i odbiór pakietów startowych (numer startowy, koszulki, torba papierowa i materiały promocyjne). 12.00 do 13.40
Wpisowe i wpłata: bezpłatny
Limit zawodników: 165
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Miłosz Kobyla Góra bieg 7 km BrakNIE
2 Andrzejewski Szymon Baranów bieg 7 km BrakNIE
3 Banaszak Marcin Mianowice bieg 7 km RUNNES TEAM KĘPNONIE
4 Baranowski Sławomir Opatów bieg 7 km BrakNIE
5 Bartela Łukasz Wieruszóiw bieg 7 km BrakNIE
6 Bednarek Grzegorz Kępno bieg 7 km BrakNIE
7 Błach Adrian Kępno bieg 7 km BrakNIE
8 Błasek Radosław Kępno bieg 7 km KS LENIWIECNIE
9 Bochm Szymon Kobyla góra bieg 7 km Bon żywnościowyNIE
10 Brzęczek Agnieszka Kobyla Góra bieg 7 km -NIE
11 Buśka Sławomir Kobyla Góra bieg 7 km Bon żywnościowyNIE
12 Bystra Beata Baranów bieg 7 km BrakNIE
13 Bystrowska Wioletta Krotoszyn bieg 7 km Krotoszyńska Grupa Biegowa NIE
14 Bystrowski Rafał Krotoszyn bieg 7 km Krotoszyńska Grupa Biegowa NIE
15 Bystry Grzegorz Baranów bieg 7 km KS LENIWIECNIE
16 Cebula Jan Kępno bieg 7 km RUNNERS TEAM KĘPNONIE
17 Chowański Dariusz Baranów bieg 7 km brakNIE
18 Cieliczka Grzegorz Mianowice bieg 7 km BrakNIE
19 Ciołek Tomasz Sieradz bieg 7 km SIERADZNIE
20 Czapczyński Paweł Słupia pod Kępnem bieg 7 km BrakNIE
21 Czworowska Violetta Kępno bieg 7 km BrakNIE
22 Ćwiek Agata Krążkowy bieg 7 km BrakNIE
23 Čwik Marcin Kępno bieg 7 km Faustianka teamNIE
24 Dabrowska Ewa Kepno bieg 7 km BrakNIE
25 Dawid Łukasz Kępno bieg 7 km RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
26 Dawid Justyna Kępno bieg 7 km RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
27 Dawid Mateusz Kępno bieg 7 km BrakNIE
28 Dolata Weronika Kępno bieg 7 km 1992NIE
29 Drab Maciej Jaworek bieg 7 km BrakNIE
30 Dyduch Damian Grębanin bieg 7 km Gepard KępnoNIE
31 Fiołka Przemysław Kępno bieg 7 km BrakNIE
32 Fiołka Tomasz Kępno bieg 7 km BrakNIE
33 Fiołka Przemysław Kępno bieg 7 km BrakNIE
34 Florczak Paweł Kępno bieg 7 km KS LeniwiecNIE
35 Florczak Mirosław Osiny bieg 7 km Ks leniwiecNIE
36 Foksa Marek Ostrzeszów bieg 7 km Borki MorawaNIE
37 Frala Bartłomiej Kępno bieg 7 km BrakNIE
38 Gania Jagoda Kępno bieg 7 km BrakNIE
39 Gania Aleksander Kępno bieg 7 km BrakNIE
40 Gania Agnieszka Kępno bieg 7 km BrakNIE
41 Gatner Tomasz Trzcinica bieg 7 km Trzcinica BiegaNIE
42 Gąszczak Mariusz Kępno bieg 7 km KS LENIWIEC NIE
43 Gierak Mateusz Kępno bieg 7 km KS LENIWIECNIE
44 Gierak Kinga Kępno bieg 7 km KS LENIWIECNIE
45 Giezek Iwona Słupia pod Kępnem bieg 7 km BrakNIE
46 Goj Karolina Donaborów bieg 7 km BrakNIE
47 Gruszka Maksymilian Baranów bieg 7 km BrakNIE
48 Grzesiak Adrianna Kępno bieg 7 km Klub AANIE
49 Gumulak Rafał Kobyla Góra bieg 7 km BrakNIE
50 Hadryś Szymon Baranów bieg 7 km BrakNIE
51 Hańczak Paweł Łęka Opatowska bieg 7 km BrakNIE
52 Hącel Patryk Kępno bieg 7 km KS LeniwiecNIE
53 Hącel Adam Kępno bieg 7 km KS LENIWIECNIE
54 Hłądzyński Łukasz Kliny bieg 7 km KS LENIWIEC NIE
55 Hodyjas Waldemar Kobyla Góra bieg 7 km BrakNIE
56 Horosiewicz Bartosz Łęka Mroczeńska bieg 7 km Ks gepard Kępno NIE
57 Izydorski Jakub Baranów bieg 7 km BrakNIE
58 Janiak Mateusz Kobyla Góra bieg 7 km Night Bon ŻywnościowyNIE
59 Jany Elzbieta kepno.kliny 29a bieg 7 km RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
60 Jerczyńska Beata Piaski bieg 7 km BrakNIE
61 Jerzyk Dawid Kępno bieg 7 km KS LeniwiecNIE
62 Kaczmarek Jacek Namysłów bieg 7 km BrakNIE
63 Kardas Marcin Kliny bieg 7 km BrakNIE
64 Kasperkiewicz Agata Wrocław bieg 7 km BrakNIE
65 Kasperkiewicz Wojtek Kobyla Góra bieg 7 km -NIE
66 Kasperkiewicz Filip Wrocław bieg 7 km AA NIE
67 Kasperkiewicz Adam Ligota bieg 7 km BrakNIE
68 Kasztelan Sławomir Kępno bieg 7 km Piorun KępnoNIE
69 Kawoń Andrzej Namysłów bieg 7 km BrakNIE
70 Kisiel Tomasz Opatów bieg 7 km BrakNIE
71 Klepacz Renata Kępno bieg 7 km BrakNIE
72 Kłak Wojciech Piaski bieg 7 km BrakNIE
73 Kowaliński Marek Laski bieg 7 km Sparta Ultra TeamNIE
74 Kozłowicz Marlena Baranów bieg 7 km BaranówNIE
75 Krzyżańska Justyna Trzcinica bieg 7 km SPARTA ULTRA TEAM NIE
76 Kupczak Ewa Mroczeń bieg 7 km Sparta Ultra Team NIE
77 Kurzawa Marcin Trzcinica bieg 7 km Sparta ultra teamNIE
78 Kwapisz Mateusz Kępno bieg 7 km BrakNIE
79 Kwikert Adrian Kobyla Góra bieg 7 km BrakNIE
80 Lankamer Karol Kępno bieg 7 km BrakNIE
81 Latusek Dawid Baranów bieg 7 km BrakNIE
82 Liebner Mariusz Kępno bieg 7 km BrakNIE
83 Lorenz Paweł Słupia pod Kępnem bieg 7 km BrakNIE
84 Małolepsza Patrycja Baranów bieg 7 km BrakNIE
85 Małolepszy Waldemar Baranów bieg 7 km SPARTA ULTRA TEAMNIE
86 Matysiak Łukasz Kobyla Góra bieg 7 km KOBYLA GÓRANIE
87 Mądra Milena Kobyla Góra bieg 7 km Bon ŻywnościowyNIE
88 Mądry Jakub Kępno bieg 7 km BrakNIE
89 Mąka Paweł Kępno bieg 7 km BrakNIE
90 Mąka Małgorzata Kępno bieg 7 km BrakNIE
91 Mekitów Jan Namysłów bieg 7 km ActivRun NamysłówNIE
92 Mendel Sylwia Jankowy bieg 7 km BrakNIE
93 Mikoś Jarosław Baranów bieg 7 km RUNNERS TEAM KĘPNONIE
94 Moga Piotr Baranów bieg 7 km SPARTA ULTRA TEAMNIE
95 Moś Paweł Kępno bieg 7 km BrakNIE
96 Mucha Jacek Jankowy bieg 7 km Sparta Ultra TeamNIE
97 Mucha Julia Jankowy bieg 7 km BrakNIE
98 Mus Jarosław Baranów bieg 7 km BrakNIE
99 Niełacny Łukasz Kępno bieg 7 km BrakNIE
100 Nowak Bartek Kępno bieg 7 km BrakNIE
101 Nowak Arkadiusz Kępno bieg 7 km BrakNIE
102 Nowak Mateusz Kępno bieg 7 km BrakNIE
103 Okoń Teresa Torzeniec bieg 7 km Aktywny OstrzeszówNIE
104 Olszowska Klaudia Rybin/ Kobyla Góra bieg 7 km 1994NIE
105 Orzeszyna Magdalena Opatów bieg 7 km BrakNIE
106 Ostrowski Przemysław Turkowy bieg 7 km BrakNIE
107 Owczarek Jakub Kepno bieg 7 km BrakNIE
108 Paleczna Weronika Baranów bieg 7 km BrakNIE
109 Parzonka Maciej Kępno bieg 7 km RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
110 Parzonka Dominika mianowice bieg 7 km BrakNIE
111 Parzonka Sylwester Mroczeń bieg 7 km Gepard KępnoNIE
112 Pawlak Aleksander Myjomice bieg 7 km BrakNIE
113 Plota Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 7 km BrakNIE
114 Podejma Rafał Laski bieg 7 km Sparta Ultra TeamNIE
115 Pol Alan Kobyla Góra bieg 7 km BrakNIE
116 Polak Dominik Baranów bieg 7 km BrakNIE
117 Poprawa Adrian Baranów bieg 7 km BrakNIE
118 Pryszmont Rafał Opatów bieg 7 km Szybkie ŻółwieNIE
119 Pyzdrowski Zbigniew Konin bieg 7 km BrakNIE
120 Raszewska-Nolbert Grażyna Kobyla Góra bieg 7 km BrakNIE
121 Rybczyńska Edyta Drożki bieg 7 km BrakNIE
122 Rybczyńska Paulina Kobyla Góra bieg 7 km BrakNIE
123 Rybczyński Wiktor Drożki bieg 7 km BrakNIE
124 Skałecki Przemysław Kępno bieg 7 km RUNNERS TEAM KĘPNONIE
125 Smółka Roma Kępno bieg 7 km BrakNIE
126 Sokołowska Barbara Namysłów bieg 7 km Dla JackaNIE
127 Sołyga Magdalena Piaski bieg 7 km BrakNIE
128 Stasiowski Tomasz Opatów bieg 7 km BrakNIE
129 Stawirej Jolanta Gola bieg 7 km BrakNIE
130 Stempin Anna Piaski bieg 7 km BrakNIE
131 Subalska Mariola Kępno bieg 7 km RUNNERS TEAM KĘPNOmariolkaNIE
132 SUCHECKA MAŁGORZATA Namysłów bieg 7 km ActivrunNIE
133 Sułot Dominika Kępno bieg 7 km BrakNIE
134 Synowiec Jan Baranów bieg 7 km AmatorNIE
135 Szatkowska Ewa Kępno bieg 7 km Kobiety Biegają NIE
136 Szatkowska Monika Kępno bieg 7 km Kobiety Biegają NIE
137 Szczepaniak Slawomir Kępno bieg 7 km KS LENIWIECNIE
138 Szubert Barbara Piaski bieg 7 km BrakNIE
139 Szybka Marcin Kępno bieg 7 km BrakNIE
140 Ślęczkowski Piotr Nowy Sącz bieg 7 km BrakNIE
141 Tomalik Dariusz Biadaszki bieg 7 km BrakNIE
142 Tomalik Magdalena Biadaszki bieg 7 km BrakNIE
143 Trzeciak Sebastian Wieruszów bieg 7 km BrakNIE
144 Udała Paweł Opatów bieg 7 km BrakNIE
145 Urbański Grzegorz Bolesławiec bieg 7 km BrakNIE
146 Urbański Sławomir Piaski bieg 7 km BrakNIE
147 Wabnic Janusz Kępno bieg 7 km BrakNIE
148 Wiśniewska Magda Kępno bieg 7 km KS LENIWIECNIE
149 Wiśniewski Sławomir Kępno bieg 7 km KS LENIWIECNIE
150 Wiśniewski Adam Baranów bieg 7 km BrakNIE
151 Wiśniewski Karol Baranów bieg 7 km BrakNIE
152 Wolny Krystian Byczyna bieg 7 km BrakNIE
153 Wróbel Marcin Kępno bieg 7 km RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
154 Wróbel Dorota Kępno bieg 7 km RUNNERS TEAM KĘPNONIE
155 Wylęga Dominik Łęka Mroczeńska bieg 7 km Gepard KępnoNIE
156 Zając Aleksandra Łęka Opatowska bieg 7 km BrakNIE
157 Zając Michał Łęka Opatowska bieg 7 km BrakNIE
158 Zarańska Karolina Słupia pod Kępnem bieg 7 km BrakNIE
159 Zaremba Tadeusz Gliwice bieg 7 km BrakNIE
160 Zawadzki Tomasz Syców bieg 7 km BrakNIE
161 Zborowska Daria Kobyla Góra bieg 7 km BrakNIE
162 Zimoch Przemysław Kępno bieg 7 km KS LENIWIECNIE
163 ZIołański Sławomir Opatów bieg 7 km BrakNIE
164 Zysiek Wojciech Kępno bieg 7 km BrakNIE
165 Żłobińska Aneta Słupia bieg 7 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту