Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG Z GWIAZDAMI

Miejsce i termin: Będzin, 2019-05-02
Organizator: Urząd Miejski w Będzinie,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie,
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie,
Robotniczy Klub Sportowy Grodziec.
Opis zawodów: Dystans biegu: około 6 km.
Start biegu odbędzie się o godz. 21:00 z terenu plaży miejskiej w Będzinie przy ul. Brzozowickiej.
Dystans marszu nordic walking około 6 km.
Start marszu odbędzie się o godz. 21.10 z terenu plaży miejskiej w Będzinie przy ul. Brzozowickiej.
Meta biegu i marszu nordic walking: teren plaży miejskiej w Będzinie przy ul. Brzozowickiej.
Biuro zawodów czynne:
- czwartek 2 maja br. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie, sala nr 18 w godz. 8.00-12.00.
- czwartek 2 maja br. na terenie plaży miejskiej w Będzinie w godz. 15.00-23.00
Wpisowe i wpłata: 30 zł od osoby, w przypadku dokonania opłaty przelewem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22.04.2019 roku do godz. 24:00. Wszyscy nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisanych.
50 zł od osoby, w przypadku rejestracji w biurze zawodów, w dniu startu (w miarę dostępności pakietów).
Limit zawodników: 500
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abramowicz Aleksandra Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km #byledomety
2 Adamczyk Rafał Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
3 Adamczyk Anna Będzin marsz Nordic Walking 6 km Będzin to lubięTAK
4 Adamczyk Marcin Dąbrowa Górnicza bieg 6 km BrakTAK
5 Antolik Iwona Świętochłowice marsz Nordic Walking 6 km Śląsk RunnersTAK
6 Antolik Lukasz Swietochlowice bieg 6 km SLASK RUNNERSTAK
7 Anyż Maria Będzin marsz Nordic Walking 6 km Kije w Dobrych RękachTAK
8 Bachowicz Agnieszka Niepołomice marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
9 BADEK KINGA Sosnowiec bieg 6 km Brak
10 Bagińska Dorota Sławków marsz Nordic Walking 6 km Sławkowskie WłóczykijeTAK
11 Bajer Grzegorz Sosnowiec bieg 6 km Gluten SrutenTAK
12 Bałdyga Maja Gródków bieg 6 km BrakTAK
13 Banasiewicz Damian Będzin bieg 6 km #byledomety TAK
14 Bazylewicz Paweł Czeladź marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
15 Bąk Tatiana Bytom bieg 6 km BrakTAK
16 Bąk Krzysztof Mysłowice bieg 6 km Night Runners ZabrzeTAK
17 Bednarczyk Magda Będzin bieg 6 km Brak
18 Bednarski Dominik Będzin bieg 6 km #byledomety
19 Betka Bartłomiej Będzin bieg 6 km BrakTAK
20 Białas Bartosz Brudzowice bieg 6 km Deaf runnerTAK
21 Biegaj Paweł Bedzin bieg 6 km BrakTAK
22 Bielańska Beata Katowice bieg 6 km BrakTAK
23 Bielecki Maciej Dąbrowa Górnicza bieg 6 km BrakTAK
24 Biełanowicz Magdalena Sosnowiec bieg 6 km Brak
25 Bilski Kamil Będzin-Grodziec bieg 6 km #GrodziecRun
26 Biżek Patryk Będzin bieg 6 km Brak
27 Błaszczyk Krzysztof Będzin bieg 6 km #byledomety TAK
28 Bogucka Kamila Katowice bieg 6 km Brak
29 Bomba Robert Będzin bieg 6 km Banda z PlacuTAK
30 BORCZ MAŁGORZATA DĄBROWA GÓRNICZA marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
31 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC bieg 6 km ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIETAK
32 Borkowska-Kowal Katarzyna Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
33 Boroń Tomek Tychy marsz Nordic Walking 6 km RUNHOGS TychyTAK
34 BOROŃ Luiza Tychy marsz Nordic Walking 6 km RUNHOGS TychyTAK
35 Boruta Jan Piekary Śląskie bieg 6 km BrakTAK
36 Broll Sabina Ruda Śląska marsz Nordic Walking 6 km Brak
37 Broll Jacek Ruda Śląska marsz Nordic Walking 6 km Brak
38 Broll Sabina Ruda Śląska marsz Nordic Walking 6 km Ekipa Na KijachTAK
39 Broll Jacek Ruda Śląska marsz Nordic Walking 6 km Ekipa Na KijachTAK
40 Bruzda Joanna Będzin bieg 6 km Biegowa Kuźnia
41 Bruzda Piotr Będzin bieg 6 km Biegowa Kuźnia
42 Brzózka Karina Świętochłowice bieg 6 km BrakTAK
43 Buchta Kinga Sosnowiec bieg 6 km bbktsTAK
44 Bujak Marek Czeladź bieg 6 km #czeladzbiegaTAK
45 Buliński Przemek Będzin marsz Nordic Walking 6 km Brak
46 Burakowska Małgorzata Sosnowiec bieg 6 km Zabiegani NauczycieleTAK
47 Bury Janusz Będzin bieg 6 km INSTAL ZASUWATAK
48 Bury Lidia Będzin bieg 6 km INSTAL ZASUWATAK
49 Cebo Krystian Będzin bieg 6 km Brak
50 Cetnarska Magda sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
51 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska bieg 6 km WAŻKA TEAM
52 Cholewiński Paweł Chorzów bieg 6 km HarcioleTAK
53 Chuderska Izabela Jaworzno bieg 6 km Bolero Team TAK
54 Cichoński Damian Bedzin bieg 6 km Brak
55 Cisz Bożenna Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
56 Cisz Michalina` Twardowice marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
57 CYL MICHAL Tarnowskie gory bieg 6 km Brak
58 Czado Artur Będzin bieg 6 km Bolero Team TAK
59 Czech Bartłomiej Wodzisław śląski bieg 6 km BrakTAK
60 Czerech Łukasz Będzin bieg 6 km BrakTAK
61 Czerwiński Andrzej Będzin marsz Nordic Walking 6 km GhostbikersTAK
62 Czuba Adam Będzin bieg 6 km Niedzielny BiegaczTAK
63 de Lambert Bartosz Będzin bieg 6 km BrakTAK
64 Dędek Gerard Będzin bieg 6 km #byledometyTAK
65 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry bieg 6 km BrakTAK
66 Drozd Marcin Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
67 Drygalska Aleksandra Będzin marsz Nordic Walking 6 km Kije w Dobrych RękachTAK
68 Ducka Izabela Siemonia marsz Nordic Walking 6 km Brak
69 Duda Łukasz Chorzów bieg 6 km Śląsk Runners
70 Duda Anna Będzin - Grodziec bieg 6 km #GrodziecRun
71 Dudzińska Marta Będzin bieg 6 km Brak
72 Dudziński Łukasz Będzin bieg 6 km Brak
73 Durak Wojciech Ruda Śląska bieg 6 km SLĄSK RUNNERSTAK
74 Dworaczek Nina Ruda Śląska bieg 6 km Brak
75 Dydziak Iwona Sosnowiec bieg 6 km Bolero Team
76 Dydziak Iwona Sosnowiec bieg 6 km Bolero Team TAK
77 Dylong Aleksandra Bytom marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
78 Dymek Adrian Będzin bieg 6 km A-Team
79 Dziadkowiec Krzysztof Niepołomice bieg 6 km FitClub24 Niepołomice
80 Dziąbor Andrzej Będzin bieg 6 km #byledometyTAK
81 DZIENISZEWSKA ALINA MAŁKINIA marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
82 Dzienniak-Pulina Daniela Będzin bieg 6 km ByledometyTAK
83 Dzierga Tomasz Siemianowice Śląskie bieg 6 km BrakTAK
84 Dziewięcki Dariusz Dąbrowa Górnicza bieg 6 km #byledomety
85 Dziki Marek Rogoznik bieg 6 km FarmaBRAIN run
86 Dziuba Marlena Przeczyce marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
87 Fabian Aleksandra Tarnowskie Góry bieg 6 km BrakTAK
88 Flak Katarzyna Będzin bieg 6 km BrakTAK
89 Formicki Rafał Zawiercie bieg 6 km CKS Budowlani CzęstochowaTAK
90 Franki Joanna PIEKARY ŚLĄSKIE marsz Nordic Walking 6 km Lecymy DurśTAK
91 Franki Marcin Piekary Śląskie marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
92 Frydrysiak Sylwia Katowice marsz Nordic Walking 6 km Huragan Ligota
93 Furman Sylwia Sosnowiec bieg 6 km WirusyTAK
94 Furtok Marcin Tychy bieg 6 km Brak
95 Gabor Aleksandra Chorzów marsz Nordic Walking 6 km Stowarzyszenie Niezależny Chorzów
96 Gaik Patryk Sosnowiec bieg 6 km Gaik teamTAK
97 Gaj Grzegorz Nowa Wieś marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
98 Garbacz Łukasz Będzin bieg 6 km WAŻKA TEAM
99 Garbat Ryszard Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km Brak
100 Garbat Ryszard Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
101 Garbat Bożena Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
102 Garbat Łukasz Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
103 Garbat Michał Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
104 Garncarz Michał Sosnowiec bieg 6 km A-Team
105 Garnowski Maciej Siemianowice Śląskie bieg 6 km Brak
106 Gazda Dorota Katowice marsz Nordic Walking 6 km Stadion ŚląskiTAK
107 Gąsior Anetta Sadowie bieg 6 km Brak
108 Gębska Elżbieta Będzin marsz Nordic Walking 6 km Kije w Dobrych RękachTAK
109 Gębska Joanna Sosnowiec bieg 6 km Brak
110 Głowacki Robert Żurada bieg 6 km schnaider teamTAK
111 Golonka Marek Mysłowice bieg 6 km BrakTAK
112 Golonka Igor Sosnowiec bieg 6 km Niedzielny BiegaczTAK
113 Gołębiowski Lucjan Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
114 Gołuchowska Sylwia Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km -TAK
115 Górski Tomasz Będzin bieg 6 km BrakTAK
116 Grabowska Daria Otmice bieg 6 km Izbicko w bieguTAK
117 Grońska Agnieszka Łaziska Górne bieg 6 km BrakTAK
118 Grudniok Damian Katowice bieg 6 km Carbon OCR Racing TeamTAK
119 Gryma Kamil Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
120 Gryma Szczepan Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
121 Grządziel Rafał Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
122 Grząś Magdalena Rzeniszów marsz Nordic Walking 6 km Brak
123 Grzyb Izabela Będzin marsz Nordic Walking 6 km Brak
124 Gut Paweł Libiąż bieg 6 km Brak
125 Gwiazda Ewa Bedzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
126 Hajduk Marcin Katowice bieg 6 km BrakTAK
127 Hanak Rafał Psary bieg 6 km OPP Katowice
128 Hanak Rafał Psary bieg 6 km OPP Katowice
129 Hańczur Józef Bytom bieg 6 km B T M RunnersTAK
130 Hańczur Jan Bytom-Stroszek bieg 6 km Miechowicka Grupa BiegowaTAK
131 Horbacz Dariusz Sosnowiec bieg 6 km ZimnokrwiściTAK
132 Horzela Małgorzata Mikołów marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
133 HRYNDIO JERZY KATOWICE marsz Nordic Walking 6 km STADION SLĄSKITAK
134 Jakubowski Dariusz Będzin bieg 6 km Brak
135 Janczyk Radosław Będzin bieg 6 km BrakTAK
136 Janic Anna Libiąż marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
137 jankowska Becia Sosnowiec bieg 6 km WIRUSYTAK
138 Jaros Dariusz Będzin bieg 6 km BrakTAK
139 Jarosz Michał Sosnowiec bieg 6 km Niedzielny BiegaczTAK
140 Jasinska Klaudia Bytom bieg 6 km BrakTAK
141 Jastrzębska Ewa Katowice marsz Nordic Walking 6 km Truchtacz Mysłowice TAK
142 Jęczmyk Jakub Będzin bieg 6 km BrakTAK
143 Jura Paweł Sosnowiec bieg 6 km A-Team
144 Jureczko Joanna Bytom bieg 6 km Lecymy Durś
145 JURECZKO MONIKA KATOWICE bieg 6 km BrakTAK
146 JURECZKO SZYMON KATOWICE bieg 6 km BrakTAK
147 KABUT MAŁGORZATA Radlin bieg 6 km RADLINIOKI W BIEGUTAK
148 Kadula Piotr Jaworzno bieg 6 km BrakTAK
149 Kaleta Magdalena Będzin marsz Nordic Walking 6 km Banda z placuTAK
150 Kaleta Magdalena Będzin marsz Nordic Walking 6 km Banda z placu
151 Kamiński Paweł Czeladź bieg 6 km Brak
152 Kańtoch Izabela Bytom bieg 6 km BrakTAK
153 Kańtoch Izabela Bytom bieg 6 km Brak
154 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
155 Karawacki Grzegorz Kęty bieg 6 km BrakTAK
156 Kasprzik Jolanta Toszek marsz Nordic Walking 6 km Toszanka Nordic TeamTAK
157 Kasprzik Bernard Toszek marsz Nordic Walking 6 km Toszanka Nordic TeamTAK
158 Kaszuba Łukasz Czeladź bieg 6 km #czeladzbiega TAK
159 Kaszuba Katarzyna Czeladź marsz Nordic Walking 6 km #czeladzbiega TAK
160 Kawa Joanna Mysłowice bieg 6 km #Wawrzynteam
161 Kępista Robert Będzin bieg 6 km Brak
162 Kępista Robert Będzin bieg 6 km #byledomety
163 Kmera Tomasz SOSNOWIEC bieg 6 km Brak
164 Kobierski Michał Będzin/Syberka bieg 6 km BYLEDOMETY
165 Kobierski Michał Będzin/Syberka bieg 6 km #byledomety
166 Kocanda Alina Prószków bieg 6 km BrakTAK
167 Kocel Grzegorz Nowa Wieś marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
168 Koj Michał Będzin bieg 6 km #ZabijGrubasaTAK
169 Kołat Tomasz Będzin bieg 6 km #byledometyTAK
170 Kołat Teresa Będzin marsz Nordic Walking 6 km #byledomety
171 Kołodziejczyk Aleksandra Swietochłowice bieg 6 km BrakTAK
172 Komisarz Anna Wojkowice marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
173 Konderak Janusz Będzin bieg 6 km Brak
174 Konopacka Jolanta Zabrze marsz Nordic Walking 6 km MIKI TEAM
175 Kopiec Przemysław Tychy bieg 6 km BrakTAK
176 Kotarba Katarzyna Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
177 Kowalczyk Paweł Kęty bieg 6 km KĘCKIE HARPAGANYTAK
178 Kowalski Rafal Dabrowa Gornicza bieg 6 km BKB
179 Kowalski Artur Będzin bieg 6 km AgatsuTAK
180 Kowalski Jan Warsaw City marsz Nordic Walking 6 km TEST Company S.A.
181 Kozok Małgorzata Łaziska Górne bieg 6 km BrakTAK
182 Krajewska Monika Świętochłowice bieg 6 km Śląsk Runners TAK
183 Krajewski Damian Świętochłowice bieg 6 km Śląsk Runners
184 Krawczyk Paweł Ruda slaska bieg 6 km Śląsk Runnes
185 Kroczek Przemysław Zebrzydowice bieg 6 km BrakTAK
186 Kruszek Małgorzata Katowice bieg 6 km PrzekotyTAK
187 Kryska Aleksandra Knurów bieg 6 km BrakTAK
188 Kryska Aleksandra Knurów bieg 6 km Brak
189 Kubik Dawid Będzin bieg 6 km BrakTAK
190 Kuc Zbigniew Dąbrowa Górnicza bieg 6 km BrakTAK
191 KUCIEL ROBERT Bolęcin bieg 6 km Running Bolęcin
192 Kulawiak Leszek Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
193 Kuna Kasia Dąbrowa Górnicza bieg 6 km BrakTAK
194 Kwaśniak- Minor Zuzanna Czeladź marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
195 Kwiatek Ireneusz Będzin bieg 6 km IRU75TAK
196 Kwiatkowska Martyna Chorzów bieg 6 km Śląsk Runners TAK
197 Latos Wojciech Dąbrowa Górnicza bieg 6 km HDR WATAHA Dąbrowa Górnicza TAK
198 Latoś Marcin Będzin bieg 6 km BrakTAK
199 Latoś Joanna Będzin bieg 6 km BrakTAK
200 Lech Dominika Mysłowice bieg 6 km Brak
201 Lech Aleksander Mysłowice marsz Nordic Walking 6 km Brak
202 Leszczawski Andrzej Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km Brak
203 Letkiewicz Angelina Czeladź bieg 6 km A-Team
204 Lewandowska Karolina Tychy bieg 6 km Brak
205 Litwinczuk Gabriel Klucze bieg 6 km OLKUSZBIEGA.PLTAK
206 Litwinczuk ANETA Klucze bieg 6 km OLKUSZBIEGA.PLTAK
207 Lniany Beniamin Ruda Śląska bieg 6 km pobiega(l)nianyTAK
208 Lubowiecki Adam Katowice marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
209 Łaś Anna Dąbrowa Górnicza bieg 6 km BrakTAK
210 Łoszajć Justyna Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km Wirusy
211 Łuj Joanna Sosnowiec bieg 6 km Brak
212 ŁUKASZEWSKA Agnieszka DĄBROWA GÓRNICZA bieg 6 km BrakTAK
213 Łukaszewski Marcin Dąbrowa Górnicza bieg 6 km BrakTAK
214 M Jarosław Sosnowiec bieg 6 km Polskie Towarzystwo Sportów EkstremalnychTAK
215 Machnik Anita Sarnów marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
216 Maćkowski Wojciech Czeladź bieg 6 km Brak
217 Magoń Grzegorz Radlin bieg 6 km Radlinioki w bieguTAK
218 Majewska Grażyna Dąbrowa Górnicza marsz Nordic Walking 6 km Brak
219 Majewski Michał Dąbrowa Górnicza bieg 6 km Maj MusicTAK
220 Malborski Kacper Sosnowiec bieg 6 km Niedzielny BiegaczTAK
221 Malczyk Anna Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
222 Malec Katarzyna Dąbrowa górnicza marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
223 Małecka-Smyk Beata Katowice bieg 6 km A-TEAMTAK
224 Małek Melania Katowice bieg 6 km BrakTAK
225 Maria Anyż Będzin marsz Nordic Walking 6 km Kije w Dobrych Rękach
226 Matyszkiewicz Paweł Czeladź bieg 6 km W Pogoni za Duchem
227 Matyszkiewicz Irmina Czeladź marsz Nordic Walking 6 km Brak
228 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza bieg 6 km Benteler
229 Mazur Ida Będzin bieg 6 km Brak
230 Mazur Sebastian Będzin bieg 6 km Brak
231 Michałek Krystyna Przeciszów bieg 6 km BrakTAK
232 MICHAŁOWSKA MAŁGORZATA GĄSIOROWO marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
233 Miklas-Kożuszek Agnieszka Będzin marsz Nordic Walking 6 km Kije w Dobrych Rękach
234 Minor Iwona Olkusz bieg 6 km Olkuszbiega.pl
235 Mirosławska Dorota Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
236 Mirosławski Michał Będzin marsz Nordic Walking 6 km Brak
237 Misiurek Ernest Będzin bieg 6 km SRH 73 PP KatowiceTAK
238 Miszuta Agnieszka Chrzanów marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
239 Miszuta Tomasz Chrzanów marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
240 Morawska Julia Mysłowice bieg 6 km UKS Chromik Mysłowice
241 Mól Wioletta Czeladź bieg 6 km #czeladzbiega
242 Mrówka Mateusz Radlin bieg 6 km Radlinioki w biegu /KWK MARCEL
243 Mucha Krzysztof Olkusz bieg 6 km olkuszbiega.plTAK
244 Musialik Sabina Piekary Sl marsz Nordic Walking 6 km Lecymy Durs
245 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza bieg 6 km BrakTAK
246 Nawalaniec Malgorzata Luszowice bieg 6 km Brak
247 Nawalaniec Bogumił Luszowice bieg 6 km Brak
248 Nec Dominika Mysłowice bieg 6 km #wkurw_team
249 Nec Grzegorz Mysłowice bieg 6 km #wkurw_team
250 Noga Angelika Kozy bieg 6 km Kęckie harpagany TAK
251 Noga Łukasz Sosnowiec bieg 6 km Zdzieraj Kapcie TAK
252 Nowak Justyna Przeczyce marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
253 Nowak Anna Będzin marsz Nordic Walking 6 km #byledomety
254 Nowak Damian będzin bieg 6 km Damian NowakTAK
255 Nowakowski Aleksander Katowice bieg 6 km Brak
256 Odrobina Patrycja Sosnowiec bieg 6 km Brak
257 Olbrich Barbara Świętochłowice bieg 6 km Śląsk Runners TAK
258 Olczak Joanna Ruda Śląska bieg 6 km BrakTAK
259 Olender Ryszard Będzin bieg 6 km Brak
260 Oleszek Magdalena Czeladź bieg 6 km #czeladzbiegaTAK
261 OSAK KRZYSZTOF BEDZIN marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
262 Oszywa Konrad Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
263 Pacuk Krystian Siemianowice Śląskie bieg 6 km BrakTAK
264 Pacyna Wojciech Będzin bieg 6 km BrakTAK
265 Pałka Kacper Dąbrowa górnicza bieg 6 km 1997TAK
266 Paszek Jacek Mysłowice bieg 6 km BrakTAK
267 Pawera Agnieszka Katowice bieg 6 km BrakTAK
268 Pawęzowska Anna Będzin bieg 6 km Będzin TeamTAK
269 Pawlak Dorota Czeladź bieg 6 km Brak
270 Pawliczak Ewelina Wojkowice marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
271 Pazera Dagmara Będzin marsz Nordic Walking 6 km Brak
272 Pernikoza Michał Czeladź bieg 6 km #czeladzbiegaTAK
273 Piatek Ewa Sosnowiec bieg 6 km Brak
274 Pieczaba Patryk Sosnowiec bieg 6 km Brak
275 Pieprznik Adrian Chrzanów marsz Nordic Walking 6 km Nordic Walking ChrzanówTAK
276 Pilśniak Tomasz Dąbrowa Górnicza bieg 6 km BrakTAK
277 Piosczek Dorota Katowice bieg 6 km BrakTAK
278 Piórkowski Krzysztof Będzin bieg 6 km Brembo
279 PIÓRKOWSKI MAREK Będzin bieg 6 km W POGONI ZA DUCHEM
280 Piskorz Agnieszka Sosnowiec bieg 6 km W pogoni za duchem
281 Piskorz Agnieszka Sosnowiec bieg 6 km W pogoni za duchem
282 Piwowarczyk Miłosz Trzebinia marsz Nordic Walking 6 km Nordick Walking ChrzanówTAK
283 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec bieg 6 km Brak
284 Podsiadło Łukasz Sosnowiec bieg 6 km TAK
285 Podsiadło Paweł PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX bieg 6 km BrakTAK
286 Polaczek Marta Dąbrowa Górnicza marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
287 Polaszek Robert Będzin bieg 6 km Wojskowa Komenda Uzupełnień w BędzinieTAK
288 Przechrzta Aleksander Łaziska Górne marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
289 Przechrzta Sylwia Łaziska Górne marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
290 PSZCZOŁA MARCIN BĘDZIN bieg 6 km BrakTAK
291 Ptaś Jolanta Czeladź marsz Nordic Walking 6 km Tkkf osir saturn czeladz
292 PUC ANNA BĘDZIN bieg 6 km Truchtacze GzichówTAK
293 PUC PAWEŁ BĘDZIN bieg 6 km Truchtacze GzichówTAK
294 Puc Martyna Będzin bieg 6 km Brak
295 Pudło Patrycja Czeladź bieg 6 km Będzin Team
296 Rogalska-Paurowicz Anna Będzin bieg 6 km W POGONI ZA DUCHEMTAK
297 Rogóż Kamil Będzin bieg 6 km PrzekotyTAK
298 Romańska Katarzyna Katowice marsz Nordic Walking 6 km #CzeladzbiegaTAK
299 Rozwadowski Rafał Będzin bieg 6 km Pozytywnie Zakręceni
300 Rożdżyńska Maja Niegowoniczki bieg 6 km Niedzielny BiegaczTAK
301 Równicki Marcin Będzin bieg 6 km #BYLEDOMETYTAK
302 Różalska Aneta Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km Brak
303 Różanka Weronika Będzin bieg 6 km Bolero Team TAK
304 Rubiniec Marian Piekary Śląskie bieg 6 km A-TeamTAK
305 Rusak Paulina Będzin bieg 6 km Brak
306 Rynk Agata Będzin bieg 6 km #byledometyTAK
307 Sadowski Tomasz Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km W Pogoni Za DuchemTAK
308 Salamon Paweł Będzin bieg 6 km #byledomety
309 Sarna Kamil Sosnowiec bieg 6 km W Pogoni Za Duchem TAK
310 Sawecki Grzegorz Będzin bieg 6 km Brak
311 Sitko Magdalena Wojkowice bieg 6 km BrakTAK
312 Sitko Krzysztof Wojkowice marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
313 Siwy Karolina Będzin bieg 6 km BrakTAK
314 Skalska Anna Bytom bieg 6 km Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica ZdTAK
315 Skorek Patrycja Sosnowiec bieg 6 km Brak
316 Skorupa Adam Zabrze bieg 6 km Miraz Race Team TAK
317 Skowronek Nicola Świętochłowice bieg 6 km Śląsk Runners TAK
318 Skowronek Nicola Świętochłowice bieg 6 km Śląsk Runners
319 Skrężyna Amanda Czeladź bieg 6 km Brak
320 Skrzycka-Gołębiowska Ewa Chorzów marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
321 Słowik Kornelia Wola bieg 6 km PoWoli do Celu
322 Smolik Sławomir Świętochłowice bieg 6 km BrakTAK
323 Sobota Patryk Będzin bieg 6 km #byledomety
324 Sojka Aleksander Siemianowice Śląskie bieg 6 km BrakTAK
325 Sokołowska Anita Katowice marsz Nordic Walking 6 km Lecymy Durś
326 Sosada Nicol Zaraz będę!rosławice bieg 6 km ista biegAmyTAK
327 Sosna Kinga Pszczyna bieg 6 km BrakTAK
328 Stach Wojciech Sosnowiec bieg 6 km Brak
329 Stach Wojciech Sosnowiec bieg 6 km Brak
330 Stalmach Damian Piekary Ślaskie bieg 6 km Lecymy DurśTAK
331 Starczewski Marcin Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
332 Stefaniak Emilia Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km Brak
333 Stępień-Koj Małgorzata Będzin bieg 6 km #ZabijGrubasaTAK
334 Swat Iwona Bytom marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
335 Synal Marta Dąbrowa Górnicza bieg 6 km BrakTAK
336 Synowiec Weronika Jaworzno bieg 6 km Brak
337 Szajbel Joanna Katowice bieg 6 km Parkrun
338 Szałański Łukasz Piekary Śląskie bieg 6 km Lecymy Durś
339 Szarawarski Bartosz Dąbrowa Górnicza bieg 6 km Brak
340 Szatniewska Agnieszka Będzin bieg 6 km owocowa krainaTAK
341 Szcząchor Judyta Bytom marsz Nordic Walking 6 km Brak
342 SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ BĘDZIN bieg 6 km BrakTAK
343 Szczepański Krzysztof Będzin bieg 6 km Będzin GórąTAK
344 SZCZEPAŃSKI TOMASZ Będzin bieg 6 km BrakTAK
345 Szczęsna Marta Sosnowuec marsz Nordic Walking 6 km Harpagan Sosnowiec
346 Szkarłat Anna Dąbrowa Górnicza bieg 6 km ADS Masna
347 Szmajda Paulina Będzin marsz Nordic Walking 6 km Brak
348 Szmatłoch Iwona Chorzów Batory bieg 6 km Śląsk RunnersTAK
349 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice marsz Nordic Walking 6 km Brak
350 Szymańska Agnieszka Sędziszów bieg 6 km BrakTAK
351 Szymańska Magdalena Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km Harpagan SosnowiecTAK
352 Szymański Krzysztof Sosnowiec bieg 6 km Harpagan SosnowiecTAK
353 Ścibisz Marta Czeladź bieg 6 km Tkkf czeladz
354 Śledź Iwona Świętochłowice bieg 6 km BrakTAK
355 Śliwka Agnieszka Sosnowiec bieg 6 km GITFITTAK
356 Ślusarczyk Krzysztof Będzin bieg 6 km BrakTAK
357 Świgoń Beata Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
358 Świgoń Karolina Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
359 Talik Mikołaj Będzin bieg 6 km Brak
360 Talik Jadwiga Będzin marsz Nordic Walking 6 km Brak
361 Talik Przemysław Będzin marsz Nordic Walking 6 km Brak
362 Tekieli Tomek Sosnowiec bieg 6 km Klub Byłych DżentelmenówTAK
363 Tiahnybok Paweł Kalety bieg 6 km Decathlon CAR Gliwice
364 Tkaczewska Agnieszka Będzin bieg 6 km #byledomety TAK
365 Tokarz Joanna Piekary Śląskie marsz Nordic Walking 6 km Lecymy Durś TAK
366 TOMASZ BORCZ SOSNOWIEC bieg 6 km Brak
367 TOMCZYK PIOTR BĘDZIN bieg 6 km BrakTAK
368 Torbus Marcin Twardowice bieg 6 km BrakTAK
369 Trautmann Bogusia Zbrosławice marsz Nordic Walking 6 km Ofiary Kamieńca
370 Turek Rafał Będzin bieg 6 km owocowa krainaTAK
371 Urbaniak Patrycja Ruda Śląska bieg 6 km BrakTAK
372 Warska-Kubiak Monika Sosnowiec bieg 6 km Rebellion of Free Runners
373 Wawrzynkiewicz Kamila ZABRZE bieg 6 km Brak
374 Wąs Katarzyna Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
375 Wejman Daria siemianowice śląskie bieg 6 km BrakTAK
376 WESOŁOWSKI ADAM Katowice bieg 6 km Night Runners ŚląskTAK
377 Wieczorek Katarzyna Będzin bieg 6 km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych
378 Wieczorek Radosław Sosnowiec bieg 6 km Brak
379 Więcek Przemysław Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
380 Więcek Beata Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
381 Wilczyńska Aneta Jaworzno bieg 6 km KB MCKiS Jaworzno
382 Wilsz Ewa Paniówki bieg 6 km FIS-SST TEAMTAK
383 Wilsz Adam Paniówki bieg 6 km FIS-SST TEAMTAK
384 Wiśniewska Monika Będzin bieg 6 km BrakTAK
385 Witkowski Damian Będzin bieg 6 km Brak
386 Witkowski Damian Będzin bieg 6 km #byledomety
387 Włodarska Justyna Będzin bieg 6 km brakTAK
388 Wojciechowska Milena Będzin bieg 6 km #GrodziecRun TAK
389 Wojciechowski Paweł Będzin bieg 6 km BrakTAK
390 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry marsz Nordic Walking 6 km Lecymy DurśTAK
391 Wojdas Mateusz Będzin bieg 6 km BrakTAK
392 Wojtacha Magdalena Tarnowskie Góry bieg 6 km BrakTAK
393 wower maria katowice marsz Nordic Walking 6 km csc adventure academy
394 Woźniak Marek Wojkowice bieg 6 km Pogoria biega
395 WOŹNIAK OLGA DĄBROWA GÓRNICZA bieg 6 km Brak
396 Wójcik Marcin Bukowno bieg 6 km BrakTAK
397 Wójcik Dariusz Żory bieg 6 km RUNwDALTAK
398 Wykurz Liliana Wojkowice bieg 6 km BrakTAK
399 Wyleciał Dorota Katowice bieg 6 km TRUCHTACZ MYSŁOWICE
400 Wyrwał Monika Czeladź bieg 6 km Brak
401 Wyrwał Katarzyna Czeladź bieg 6 km Brak
402 Wyrwał Magdalena Czeladź bieg 6 km Brak
403 Zabłocki Sylwester Bedzin bieg 6 km #byledometyTAK
404 ZAJĄCZKOWSKA KAROLINA Bobrowniki bieg 6 km brak
405 Zajączkowska Magdalena Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
406 Zawadzki Damian Piekary Śląskie bieg 6 km Lecymy DurśTAK
407 Zdonek Katarzyna Sosnowiec marsz Nordic Walking 6 km -TAK
408 ZI Urszula Katowice marsz Nordic Walking 6 km Brak
409 Zielińska U Katowice marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
410 Ziental Grzegorz Sosnowiec bieg 6 km BrakTAK
411 Zięba Aleksander Strzyżowice bieg 6 km Gmina Psary
412 ZIĘBA GRZEGORZ BĘDZIN bieg 6 km oldboy bedzin :)
413 Ziębiński Adam Bukowno bieg 6 km olkuszbiega.pl
414 Ziębiński Bartosz Bukowno bieg 6 km Brak
415 Ziółek Adam Katowice bieg 6 km BrakTAK
416 Zmarzły Wiktor Dąbrowa Górnicza bieg 6 km BrakTAK
417 Zuwała Robert Sosnowiec bieg 6 km Brak
418 Zuwała Anna Sosnowiec bieg 6 km Brak
419 Zych Jacek Czeladź bieg 6 km BrakTAK
420 Żelezik Krzysztof Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
421 Żelezik Marzena Będzin marsz Nordic Walking 6 km BrakTAK
422 Żero Dagmara Będzin bieg 6 km Ghostbikers
423 Żero Sebastian Będzin bieg 6 km Ghostbikers
424 Żuchowicz Elżbieta Dąbrowa Górnicza bieg 6 km Medicover Runners
425 Żuk Sebastian Będzin bieg 6 km #byledomety
426 Żukowska Małgorzata Katowice bieg 6 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту