Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

III BIEG W POGONI ZA LISKIEM
BIEG GŁÓWNY
BIEG RODZINNY
MARSZ NORDIC WALKING

Miejsce i termin: Lisia Góra, 2019-06-15
Organizator: ORGANIZATOR
Szkoła Podstawowa w Lisiej Górze, Gminny Ośrodek Kultury w Lisiej Górze
PATRONAT HONOROWY
Wójt Gminy Lisia Góra - Arkadiusz Mikuła
KONTAKT
tel. 14 6784 886
Opis zawodów: Bieg główny: - Dystans: ok 10km - Start o godzinie: 17:00 - Limit czasowy: 120 minut - Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny
Biuro zawodów – od 14:00 – 16:30 - Start Biegów Dzieci: 15:00 - Start Biegu Głównego: 17:00 (zamknięcie trasy 19:00) - Start NordicWalking / Bieg Rodzinny – 2,5 km: 17:00 (zamknięcie trasy 19:00)

Podczas biegu uczestnicy muszą posiadać numery startowe przekazane przez organizatora,
przypięte z przodu do koszulki startowej. Zasłanianie numeru startowego w części lub w całości jest
niedopuszczalne pod karą dyskwalifikacji. Uczestnicy biegu otrzymują CHIPY Startowe , które należy
zwrócić na mecie biegu. Nie zwrócenie chipu startowego, oznacza dla uczestnika poniesienie kary
pieniężnej w kwocie 100 zł
Wpisowe i wpłata: Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza na stronie i wpłacenie opłaty startowej w wysokości 5 zł ( ilość miejsc ograniczona) najpóźniej do dnia 7.06.2018r
Zawodnicy nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Augustyn Sławomir Tarnów bieg główny 10 km ciaociaosophia.plTAK
2 Baran Arkadiusz Bobrowniki Wielkie bieg główny 10 km Husaria Race TeamTAK
3 Bednarenko Wojciech Tarnów bieg główny 10 km BrakTAK
4 Bodzek Joanna Tarnów bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
5 Bojdo Klaudia Tarnów bieg rodzinny 2,5 km Spartan Training Group Tarnów TAK
6 Ciężkowski Sławomir Tarnów bieg główny 10 km PTG Sokół Świat Pracy TarnówTAK
7 Czosnyka Joanna Otfinów bieg rodzinny 2,5 km Masters GymNIE
8 Czosnyka Filip Otfinów bieg rodzinny 2,5 km Masters GymNIE
9 Czuban Janusz tarnowiec bieg główny 10 km BrakTAK
10 Czupryna Tomasz Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km ETOTAK
11 Czupryna Ewelina Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km ETOTAK
12 Czupryna Oliwier Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km ETOTAK
13 Czupryna Laura Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km ETOTAK
14 Długoń Andrzej Łęg Tarnowski bieg główny 10 km Gang ŚcigaczyTAK
15 Długoń Justyna Łęg Tarnowski bieg główny 10 km Gang ŚcigaczyTAK
16 Drożdżowski Krystian Luszowice bieg główny 10 km BrakTAK
17 Duda Aleksander Tarnów marsz Nordic Walking 2,5 km PTG Sokół Świat Pracy TarnówNIE
18 Dudzik Sebastian Wieliczka bieg rodzinny 2,5 km RUN@BIKE ACTIVLABTAK
19 Dybka Rafał Tarnów bieg główny 10 km Grupa Skromnych BiegaczyTAK
20 Dzikowska Maria Tymowa bieg rodzinny 2,5 km ZeliniankaTAK
21 Dzikowski Jozef Tymowa bieg główny 10 km KB PERLATAK
22 Furmańska Magdalena Tarnów bieg rodzinny 2,5 km RodzinaNaMedalTAK
23 Furmański Artur Tarnów bieg główny 10 km RodzinaNaMedalTAK
24 Gaca Michał Pojawie bieg rodzinny 2,5 km 1991TAK
25 Gadecka Magdalena Brzozówka bieg główny 10 km BrakTAK
26 Góra Ewa Tarnów marsz Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
27 Grabczyński Filip Lisia Góra bieg główny 10 km Centrum Medyczne Ag MedTAK
28 Grabowy Łukasz Dębica bieg główny 10 km 1978TAK
29 Grędys-Pomykacz Elżbieta Tarnów marsz Nordic Walking 2,5 km PTG SokółTAK
30 Harla Michał Rzemień bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
31 Jasiak Anna Wola Rzędzińska bieg główny 10 km Husaria Race Team NIE
32 Jeleń Beata Wola Rzędzińska marsz Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
33 Jones Anna Wojnicz bieg główny 10 km Husaria Race TeamTAK
34 Kania Wacław Ilkowice bieg rodzinny 2,5 km Gang ŚcigaczyTAK
35 Kapka Michał Tarnów bieg główny 10 km BrakTAK
36 Kargul Grzegorz Tarnów bieg główny 10 km Husaria Race TeamTAK
37 Kawik Aneta Brzozówka bieg główny 10 km Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin KarateTAK
38 Kawik Łukasz Brzozówka bieg główny 10 km Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin KarateTAK
39 Kawik Karol Brzozówka bieg rodzinny 2,5 km Szkoła Podstawowa nr 9 w TarnowieTAK
40 Kawik Mateusz Brzozówka bieg rodzinny 2,5 km Szkoła Podstawowa nr 9 w TarnowieTAK
41 Kądziołka Monika Łęg Tarnowski bieg główny 10 km PTG Sokół Świat Pracy TarnówTAK
42 Kijowski Adrian Żabno bieg główny 10 km Running Team Żabno TAK
43 Klonowicz Stanisław Nowe Żukowice bieg główny 10 km Husaria Race TeamTAK
44 Klonowicz Patrycja Nowe Żukowice bieg główny 10 km Husaria Race TeamNIE
45 Kmiecik Przemysław Tarnów bieg główny 10 km PTG Sokół Świat Pracy TarnówTAK
46 Kopek Paweł Gromnik bieg główny 10 km GromnikNIE
47 Kopek Agnieszka Gromnik bieg główny 10 km "Magiczna Ramka" Paweł KopekNIE
48 Kowalska Beata Łęg Tarnowski bieg rodzinny 2,5 km GANG ŚCIGACZYTAK
49 Kras Robert Lisia Góra bieg główny 10 km Byle do metyTAK
50 Krużel Beata Tarnów bieg główny 10 km Husaria Race TeamTAK
51 Kubas Krystian Tarnów bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
52 Kucia Michał Otfinów bieg rodzinny 2,5 km Masters GymNIE
53 Lis Kacper Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km Gimnazjum Lisia GóraTAK
54 Maciak Szymon Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
55 Majka Krzysztof Dąbrowa Tarnowska bieg główny 10 km Gang Ścigaczy TAK
56 Malec Marcin Stare Żukowice bieg główny 10 km BrakTAK
57 Malecka Anna Śmigno bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
58 Małecki Dominik Lisia Góra bieg główny 10 km 1986TAK
59 Małecki Leon Śmigno bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
60 Marecik Jan Tarnów bieg rodzinny 2,5 km BrakNIE
61 Marszałek Grzegorz Dąbrowa Tarnowska bieg rodzinny 2,5 km RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA TAK
62 Marszałek Otylia Dąbrowa Tarnowska bieg rodzinny 2,5 km RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA TAK
63 Matuszczak Angelika Tarnów bieg rodzinny 2,5 km STG TarnówTAK
64 Molczyk Krawiec Katarzyna Wojnicz marsz Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
65 Morawiec Krzysztof Tarnów bieg główny 10 km BrakTAK
66 Niedźwiadek Michał Tarnów bieg rodzinny 2,5 km BrakNIE
67 Niedźwiadek Ewelina Tarnów bieg rodzinny 2,5 km BrakNIE
68 Nowak Andrzej Nowy Wiśnicz marsz Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
69 Ocłoń Szymon Lisia góra bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
70 Olesik Marcin Tarnów bieg główny 10 km Ekipa z TarnowaTAK
71 Pabian Agnieszka Niedomice bieg główny 10 km Husaria Race Team TAK
72 Pabian Anna Nowa Jastrząbka marsz Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
73 Pabian Agnieszka Niedomice bieg główny 10 km Husaria Race Team NIE
74 Panocha Daniel Tarnów bieg główny 10 km BrakTAK
75 Piękoś Monika Tarnow bieg główny 10 km husaria race teamTAK
76 Pobiegło Artur Tarnów bieg rodzinny 2,5 km Run Team Dąbrowa Tarnowska TAK
77 Pobiegło Maksymilian Tarnów bieg rodzinny 2,5 km Run Team Dąbrowa TarnowskaTAK
78 Prusak Anna Lisia Góra bieg główny 10 km BrakTAK
79 Ptak Krzysztof Tarnów bieg główny 10 km BrakTAK
80 Put Grzegorz Tarnów bieg główny 10 km SportgasTAK
81 Rajski Mirosław Wierzchosławice bieg główny 10 km BrakTAK
82 Rękas Michał Brzozówka bieg główny 10 km BrakTAK
83 Rękas Piotr Tarnów bieg główny 10 km RaptowniTAK
84 Rybiński Grzegorz Proszowice bieg rodzinny 2,5 km Rybka Runners TeamTAK
85 Rybiński Bartłomiej Proszowice bieg rodzinny 2,5 km Rybka Runners TeamTAK
86 Sak Andrzej Tarnów bieg główny 10 km BrakTAK
87 Sak Aleksandra Niedomice bieg główny 10 km BrakTAK
88 Siadek Jakub Tarnów bieg główny 10 km DUONETTAK
89 Skiba Katarzyna Radomyśl Wielki marsz Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
90 Skiba Janusz Radomyśl Wielki bieg główny 10 km BrakTAK
91 Skowron Cecylia Wojnicz marsz Nordic Walking 2,5 km do6ciuTAK
92 Skowron Mariusz Tarnów bieg rodzinny 2,5 km EvertonTAK
93 Skowron Dariusz Wojnicz bieg rodzinny 2,5 km do6ciuTAK
94 Słowik Daniel Żabno k. Tarnowa bieg rodzinny 2,5 km Gang Zakręconych MastersówTAK
95 Smolik Żaneta Dąbrowa Tarnowska bieg główny 10 km Run Team Dąbrowa Tarnowska TAK
96 Smolik-Runo Anna Dąbrowa Tarnowska bieg główny 10 km Run Team Dąbrowa TarnowskaTAK
97 Sokołowska Sylwia Gorzyce bieg rodzinny 2,5 km Masters GymNIE
98 Sokołowska Patrycja Gorzyce bieg rodzinny 2,5 km Masters GymNIE
99 Sokołowski Patryk Gorzyce bieg rodzinny 2,5 km Masters GymNIE
100 Sokołowski Oskar Gorzyce bieg rodzinny 2,5 km Masters GymNIE
101 Stachura Piotr Śmigno bieg główny 10 km BrakTAK
102 Stochmal-Michalska Elżbieta Lisia Góra bieg główny 10 km BrakTAK
103 Stojda Małgorzata Łęg Tarnowski marsz Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
104 Stojda Renata Tarnów marsz Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
105 Szarkowicz Tomasz Kraków bieg główny 10 km BrakNIE
106 Szatko Mariusz Brzozówka bieg główny 10 km BrakTAK
107 Szczygieł Marzena Dobczyce bieg rodzinny 2,5 km Szkoła PodstawowaTAK
108 Świerczek Patrycja Jadowniki bieg główny 10 km Klub Biegowy PerłaTAK
109 Świerczek Anna Lisia Góra marsz Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
110 Walczak Paweł Tarnów bieg główny 10 km BrakNIE
111 Walus Waldemar Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
112 Walus Sylwia Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
113 Wałaszek Paulina Lisia Góra bieg główny 10 km BrakNIE
114 Wałaszek Sebastian Łukowa bieg rodzinny 2,5 km KU AZS PWSZ TarnówNIE
115 Waryas Piotr Tarnów bieg główny 10 km BrakTAK
116 Węgrzyn Dariusz Lisia Góra bieg główny 10 km BrakTAK
117 Wijas Agnieszka Tarnów bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
118 Wilkosz Magdalena Dąbrowa Tarnowska bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
119 Witek Piotr Wola Dębińska bieg główny 10 km BrakNIE
120 Wojciechowska Regina Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
121 Wojciechowski Piotr Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
122 Wojtanowski Rafał Tarnów bieg główny 10 km BrakNIE
123 Zelek Łucja Łęg Tarnowski marsz Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
124 Żołądź Janusz Ilkowice bieg rodzinny 2,5 km Gang ŚcigaczyTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту