Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

III BIEG W POGONI ZA LISKIEM
BIEG GŁÓWNY
BIEG RODZINNY
MARSZ NORDIC WALKING

Miejsce i termin: Lisia Góra, 2019-06-15
Organizator: ORGANIZATOR
Szkoła Podstawowa w Lisiej Górze, Gminny Ośrodek Kultury w Lisiej Górze
PATRONAT HONOROWY
Wójt Gminy Lisia Góra - Arkadiusz Mikuła
KONTAKT
tel. 14 6784 886
Opis zawodów: Bieg główny: - Dystans: ok 10km - Start o godzinie: 17:00 - Limit czasowy: 120 minut - Trasa oznakowana co 1 km, na czas trwania biegu ruch drogowy zostanie ograniczony, obowiązuje ruch prawostronny
Biuro zawodów – od 14:00 – 16:30 - Start Biegów Dzieci: 15:00 - Start Biegu Głównego: 17:00 (zamknięcie trasy 19:00) - Start NordicWalking / Bieg Rodzinny – 2,5 km: 17:00 (zamknięcie trasy 19:00)
Wpisowe i wpłata: Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza na stronie i wpłacenie opłaty startowej w wysokości 5 zł ( ilość miejsc ograniczona) najpóźniej do dnia 31.05.2018r
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Baran Arkadiusz Bobrowniki Wielkie bieg główny 10 km Husaria Race Team
2 Bednarenko Wojciech Tarnów bieg główny 10 km BrakTAK
3 Ciężkowski Sławomir Tarnów bieg główny 10 km PTG Sokół Świat Pracy TarnówTAK
4 Czosnyka Joanna Otfinów bieg rodzinny 2,5 km Masters Gym
5 Czosnyka Filip Otfinów bieg rodzinny 2,5 km Masters Gym
6 Duda Aleksander Tarnów marsz Nordic Walking 2,5 km PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
7 Dudzik Sebastian Wieliczka bieg rodzinny 2,5 km RUN@BIKE ACTIVLABTAK
8 Dybka Rafał Tarnów bieg główny 10 km Grupa Skromnych BiegaczyTAK
9 Jasiak Anna Wola Rzędzińska bieg główny 10 km Husaria Race Team
10 Kawik Aneta Brzozówka bieg główny 10 km Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate
11 Kawik Łukasz Brzozówka bieg główny 10 km Tarnowski Klub Sportowy Kyokushin Karate
12 Kądziołka Monika Łęg Tarnowski bieg główny 10 km PTG Sokół Świat Pracy TarnówTAK
13 Kopek Paweł Gromnik bieg główny 10 km Gromnik
14 Kopek Agnieszka Gromnik bieg główny 10 km "Magiczna Ramka" Paweł Kopek
15 Kucia Michał Otfinów bieg rodzinny 2,5 km Masters Gym
16 Maciak Szymon Lisia Góra bieg rodzinny 2,5 km BrakTAK
17 Malec Marcin Stare Żukowice bieg główny 10 km BrakTAK
18 Morawiec Krzysztof Tarnów bieg główny 10 km BrakTAK
19 Niedźwiadek Michał Tarnów bieg rodzinny 2,5 km Brak
20 Niedźwiadek Ewelina Tarnów bieg rodzinny 2,5 km Brak
21 Olesik Marcin Tarnów bieg główny 10 km Ekipa z TarnowaTAK
22 Pabian Agnieszka Niedomice bieg główny 10 km Husaria Race Team
23 Piękoś Monika Tarnow bieg główny 10 km husaria race teamTAK
24 Put Grzegorz Tarnów bieg główny 10 km SportgasTAK
25 Skowron Cecylia Wojnicz marsz Nordic Walking 2,5 km do6ciu
26 Sokołowska Sylwia Gorzyce bieg rodzinny 2,5 km Masters Gym
27 Sokołowska Patrycja Gorzyce bieg rodzinny 2,5 km Masters Gym
28 Sokołowski Patryk Gorzyce bieg rodzinny 2,5 km Masters Gym
29 Sokołowski Oskar Gorzyce bieg rodzinny 2,5 km Masters Gym
30 Szatko Mariusz Brzozówka bieg główny 10 km BrakTAK
31 Węgrzyn Dariusz Lisia Góra bieg główny 10 km Brak
32 Wijas Agnieszka Tarnów bieg rodzinny 2,5 km Brak
33 Witek Piotr Wola Dębińska bieg główny 10 km Brak
34 Zelek Łucja Łęg Tarnowski marsz Nordic Walking 2,5 km Brak


займ на карту срочно без отказа займ на карту