Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XXIII BIEG KONSTYTUCJI W RUDZACH POD PATRONATEM BURMISTRZA ZATORA

Miejsce i termin: Rudze, 2019-05-03
Organizator: ORGANIZATOR
RADA SOŁECKA w Rudzach
WSPÓŁORGANIZATOR
Gmina Zator, Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze

Opis zawodów: start zawodników w dniu 3 maja 2019. o godzinie 15:00 (obok Domu Ludowego w Rudzach);
meta – zakończenie biegu w tym samym miejscu;

10 km - bieg główny - trasa asfaltowa, prowadzi drogami wsi Rudze (3 pętle);
po biegu głównym odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży w ramach Imprezy towarzyszącej pod nazwą „Mali Patrioci – I Bieg Patriotyczny dla najmłodszych Małopolan z okazji Święta Konstytucji 3:

Zapisy 13:45-14:45 w biurze zawodów w Domu Ludowym w Rudzach
Wpisowe i wpłata: startowe 30 zł (dotyczy tylko biegu głównego), w ramach którego każdy uczestnik otrzyma posiłek, napoje oraz pamiątkową koszulkę;
za pełne zgłoszenie do biegu, uważa się rejestrację na stronie i uiszczenie opłaty w systemie mikropłatności, zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy
Jeżeli będą wolne miejsca w dniu startu- zapisy w godzinach 14:00-14:45- w biurze zawodów w Domu Ludowym w Rudzach
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Balonek Damian Wadowice bieg 10 km BrakNIE
2 Basta Grzegorz CheLmek bieg 10 km Zadyszka OświęcimTAK
3 Biegun Marcin Bielsko-Biała bieg 10 km MISTRZ AMATORTAK
4 Cholewa Jan Sucha Beskidzka bieg 10 km BrakTAK
5 Czechowicz Kamil Chełmek bieg 10 km BrakTAK
6 Dawiec Gabriela Mnich bieg 10 km Biegiem Przez ChybieNIE
7 Domurat Zdzisław Alwernai bieg 10 km WatahaNIE
8 Domurat Zbigniew Chrzanów bieg 10 km parkrun Chrzanów NIE
9 Dziuba Michał Półwieś bieg 10 km SpytAktivTAK
10 Gabryś Janusz Podolsze bieg 10 km BrakTAK
11 Gaudyn Adam Kawaczała bieg 10 km BrakTAK
12 Gaweł Bogdan Zaborze bieg 10 km BrakTAK
13 Góralczyk Katarzyna Oświęcim bieg 10 km BrakTAK
14 Gunia Mariusz Oświęcim bieg 10 km 1965TAK
15 Jagieła Adam Siemianowice Śląskie bieg 10 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
16 Jalowiec Ryszard Olkusz bieg 10 km KS OlkuszTAK
17 Jargus Paweł Podolsze bieg 10 km BrakTAK
18 Jargus Tomasz Podolsze bieg 10 km podolsze. plTAK
19 Jarosz Krzysztof Rudze bieg 10 km BrakTAK
20 Jarzębowicz Paweł Oświęcim/Zaborze bieg 10 km Zadyszka OświęcimTAK
21 Jarzębowicz Beata Oświęcim/Zaborze bieg 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
22 Jasica Mateusz Sławków bieg 10 km Kusy Bukowno NIE
23 Kajtoch Jolanta Bieruń bieg 10 km BIE-RUNTAK
24 Kastelik Szymon Gilowice bieg 10 km Grzmot GilowiceTAK
25 Kęsicki Robert Katowice bieg 10 km Night RunnersNIE
26 Koziarz Przemysław Jankowice bieg 10 km Don't give upTAK
27 Krupa Przemysław Mnich bieg 10 km Biegiem Przez ChybieNIE
28 Kubasiak Maciej Wadowice bieg 10 km BrakNIE
29 Kuras Katarzyna Chełmek bieg 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
30 Lis Paweł Tychy bieg 10 km BrakTAK
31 Łata Ewelina Woźniki bieg 10 km BrakTAK
32 Majkowski Konrad Polanka Wielka bieg 10 km BrakTAK
33 Motyl Artur Olkusz bieg 10 km Ks OlkuszTAK
34 Motyl Alojzy Olkusz bieg 10 km KS OlkuszTAK
35 Mucha-Labisko Monika Bukowno bieg 10 km Kusy BukownoNIE
36 Nidecki Robert Poręba Wielka bieg 10 km BrakTAK
37 Noworyta Grzegorz Rudze bieg 10 km don't give upTAK
38 Orlicki Stanisław Rudze bieg 10 km Orzeł RudzeNIE
39 Pierzynka Zbigniew Kraków bieg 10 km Orzeł RudzeNIE
40 Pilch Aleksandra Chrzanów bieg 10 km miłość i bieganieNIE
41 Pławny Michał Wadowice bieg 10 km BrakTAK
42 Płaza Andrzej Czechowice-Dziedzice bieg 10 km brakTAK
43 Przewoźnik Marek Brzeszcze bieg 10 km Zadyszka Oświęcim/DrużynaJezusa.plTAK
44 Pszczółka Józef Kęty bieg 10 km MKS TEMPO KĘTYTAK
45 Pudzisz Ryszard Ludźmierz bieg 10 km MOK Mszana DolnaTAK
46 Rusek Paweł Bukowno bieg 10 km Kusy BukownoNIE
47 Rybarz Artur Brzeszcze bieg 10 km Zadyszka OświecimNIE
48 Sendera Przemysław Spytkowice bieg 10 km BrakTAK
49 Sikora Stefan Bielsko Biala bieg 10 km TEAM SIKORANIE
50 Sikora Alicja Bielsko Biala bieg 10 km BrakNIE
51 Skalska Anna Bytom bieg 10 km Carbon OCR Racing TeamNIE
52 Skworc Grzegorz Siemianowice Śląskie bieg 10 km CoJaBiegne TeamTAK
53 Sobol Paweł Kraków bieg 10 km BrakTAK
54 Sopicki Michał Zator bieg 10 km Orzeł RudzeTAK
55 Stanaszek Rafał Grodzisko bieg 10 km Orzeł RudzeTAK
56 Steczek Jerzy Maków Podhalański bieg 10 km BrakTAK
57 Szczepanek Joanna Olkusz bieg 10 km olkuszbiega.plTAK
58 Szczygieł Paweł Tychy bieg 10 km KoniczynkaTAK
59 Szczygieł Krystian Grodzisko bieg 10 km BrakTAK
60 Szymański Krystian Bukowno bieg 10 km Kusy BukownoNIE
61 Wojtacha Adrian Olkusz bieg 10 km KS OlkuszTAK
62 Wójcik Tomasz Rudze bieg 10 km BrakTAK
63 Wójcik Janusz Raba Wyżna bieg 10 km MOK Mszana DolnaTAK
64 Wójcik Wiesław Rudze bieg 10 km BrakTAK
65 Wójcik Jerzy Rudze bieg 10 km BrakTAK
66 Wrzesiński Rafał Tychy bieg 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
67 Wrzesiński Andrzej Tychy bieg 10 km KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
68 Zielonka Robert Chrzanów bieg 10 km MotomasterTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту