Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VIII ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW
BIEG GŁÓWNY
MARSZ NORDIC WALKING

Miejsce i termin: Mszczonów, 2019-12-15
Organizator: Organizatorem VIII Świątecznego Biegu z TERMAMI MSZCZONÓW jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie wspólnie z LKS Osuchów
Kontakt z organizatorem:
LKS Osuchów / Stanisław Zdunek 501 467 677 , maratla@wp.pl
Opis zawodów: Start i meta zlokalizowana jest na terenie Term Mszczonów przy ul. Warszawskiej 52 .
W ramach imprezy odbędą się także biegi młodzieżowe i Nordic Walking.
Weryfikacja, wydawanie numerów startowych i pakietów odbywa się w dniu zawodów od godz.8.00 do 10.00 w Biurze Zawodów, znajdującym się na terenie hali sportowej OSiR Mszczonów przy ul. Szkolnej1.
Program minutowy
8.00 – 10.00 Weryfikacja i wydawanie numerów / hala sportowa /
/zapisy dla Szkół Podst. do 10.00 /.
10.30 - Bieg Szkół Podstawowych - 650m
10.50 - Nordic Walking - 5km
11.00 - Start biegu Głównego i Młodzieżowego - 5km i 2,5m
12.30 - Wręczanie nagród w kategoriach młodzieżowych / hala sportowa /.
13.00 - Wręczanie nagród w Biegu Głównym/ hala sportowa /.

Wpisowe i wpłata: Wysokość wpisowego dla Uczestników wynosi:
Bieg główny, Marsz Nordic Walking
1) do 03 listopada 2019 r. – 35,00 zł;
2) do 07 grudnia 2019 r. – 45,00 zł;
Wpłaty w systemie T-Pay przy rejestracji na stronie zawodów lub przelewem na konto organizatora
LKS Osuchów ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów
Nr. Konta 82 9291 0001 0042 20592000 0010 z dopiskiem VIII Bieg z TERMAMI a także należy podać imię i nazwisko a także rok urodzenia zawodnika/ jeżeli ktoś nie korzysta z T-pay
07 grudnia 2019 wszystkie osoby nieopłacone zostaną usunięte z listy.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Adam Warszawa marsz Nordic Walking 5 km PASJA Nordic Walking
2 Adamkiewicz Mirosław Sochaczew bieg główny 5 km KM Aktywni Sochaczew
3 Adamkiewicz Mirosław Sochaczew bieg główny 5 km KM Aktywni Sochaczew
4 Bartołowicz Dawid Brochów bieg główny 5 km Brak
5 Bartołowicz Dawid Brochów bieg główny 5 km DAWID TEAMTAK
6 Bonowska Joanna Mszczonów bieg główny 5 km Brak
7 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec bieg główny 5 km GrójecTAK
8 Czestochowska Iga Skierniewice bieg główny 5 km BrakTAK
9 Czestochowska Iga Skierniewice bieg główny 5 km Brak
10 Domostowicz Katarzyna Skierniewice bieg główny 5 km BrakTAK
11 Domostowicz Michał Skierniewice bieg główny 5 km BrakTAK
12 Fizek Anna Sochaczew bieg główny 5 km Brak
13 Gmaj Karolina Grójec bieg główny 5 km BrakTAK
14 Gmaj Daniel Grójec bieg główny 5 km BrakTAK
15 Guzek Jolanta Ścieki bieg główny 5 km BrakTAK
16 Hołowacz Tomasz Warszawa bieg główny 5 km Kondycja
17 Jackowski Jakub Kutno bieg główny 5 km BrakTAK
18 Kacpura Piotr Dęblin bieg główny 5 km 4. SLSzTAK
19 Kacpura Mateusz Dęblin bieg główny 5 km 4. SLSzTAK
20 Kołecki Karol Nowy Kamion bieg główny 5 km SP KAMION
21 Kołomijski Tomasz Krzysztof Mszczonów bieg główny 5 km Brak
22 Kosiarek Edyta Żyrardów bieg główny 5 km Brak
23 Kosiarek Edyta Żyrardów bieg główny 5 km DAWID TEAMTAK
24 Krawczak Hubert Błędów bieg główny 5 km BrakTAK
25 Król Grzegorz Wilcza Góra bieg główny 5 km Kosiarz Tech - Paweł Kosiarz
26 Ksyna Bogusław Kamion Mały bieg główny 5 km OSP KamionTAK
27 Kubiak Grzegorz SOCHACZEW bieg główny 5 km DAWID TEAMTAK
28 Kuszak Krsysztof Gniezno bieg główny 5 km Brak
29 Leszczawski Andrzej Sosnowiec marsz Nordic Walking 5 km Brak
30 Malinowski Jarosław Żyrardów bieg główny 5 km Nie ma, że boli!TAK
31 Marek Henryk Warszawa bieg główny 5 km -
32 Moszkowicz Eugeniusz Warszawa bieg główny 5 km Kondycja
33 Mróz Sebastian Komorów bieg główny 5 km BrakTAK
34 Nowak Maja Sochaczew bieg główny 5 km Brak
35 Nowakowski Czeslaw Warszawa bieg główny 5 km Klub Biegacza GOCH
36 Nowocień Jacek Podkowa Leśna bieg główny 5 km Uczniowski Klub Sportowy RUSIECTAK
37 Obłąkowski Hubert Zazdrość bieg główny 5 km BrakTAK
38 Paprocka Mariola Dębe Wielkie bieg główny 5 km RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
39 Pawlak Przemysław Łowicz bieg główny 5 km R-Team Łowicz
40 Pietras Jolanta Piastów bieg główny 5 km BrakTAK
41 Pietras Piotr Piastów marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
42 Pociech Marek Korytów bieg główny 5 km BrakTAK
43 Pociech Iwona Korytów bieg główny 5 km BrakTAK
44 PRZYBYLSKA MAGDALENA GRÓJEC bieg główny 5 km 1981TAK
45 PRZYBYLSKI MARCIN GRÓJEC bieg główny 5 km 1976TAK
46 Radomski Marcin Płock marsz Nordic Walking 5 km Biegam W Sfetsze
47 Rejmentowska Sylwia Warszawa marsz Nordic Walking 5 km Brak
48 Rosińska Barbara Milanówek bieg główny 5 km STO-nogi MilanówekTAK
49 Rosiński Eugeniusz Milanówek bieg główny 5 km STO-nogi MilanówekTAK
50 Roszkowski Tomasz Warszawa bieg główny 5 km Ja0306 Biega. Ku Realizacji CelówTAK
51 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
52 Stańczak Przemysław Mszczonów bieg główny 5 km BrakTAK
53 Strużyk Adam Zawady bieg główny 5 km BrakTAK
54 Strużyk Monika Zawady marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
55 Sułkowski Michał Warszawa bieg główny 5 km Legia Run ClubTAK
56 Sułkowski Michał Warszawa bieg główny 5 km Brak
57 Szczekutowicz Adrian Warszawa bieg główny 5 km Brak
58 Szydlik Wiesław Mszczonów bieg główny 5 km Brak
59 Świderek Marcin Skierniewice marsz Nordic Walking 5 km Parkrun SkierniewiceTAK
60 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki bieg główny 5 km DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKITAK
61 Wasilewski Sławomir Warszawa marsz Nordic Walking 5 km PASJA Nordic Walking
62 Zabłocki Karol Warszawa marsz Nordic Walking 5 km NW CZŁAPSKI TEAMTAK
63 Zarzycki Piotr Warszawa bieg główny 5 km Piotr Zarzycki
64 Żywek Teresa Warszawa bieg główny 5 km Tripower


займ на карту срочно без отказа займ на карту