Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

1 BIEG NA ZAPORĘ

Miejsce i termin: Świnna Poręba - korona zapory, 2019-06-02
Organizator: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Opis zawodów: Start biegu odbędzie się o godz.10.00 i będzie zlokalizowany na koronie zapory zbiornika wodnego Świnna Poręba,
Biuro zawodów zlokalizowane będzie w budynku administracyjnym Zarządu Zlewni Żywiec w Świnnej Porębie, Świnna Poręba 247, 34-106 Mucharz,
Potwierdzenie rejestracji dla wszystkich zarejestrowanych przez stronę zapisów w biurze zawodów do godziny 9.00. Po godzinie 9.00 wszystkie nieodebrane pakiety będą wydawane niezarejestrowanym zawodikom. Wydawanie pakietów do godziny 9.30
Wpisowe i wpłata: udział bezpłatny
Limit zawodników: 208
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antoniak Jan Kęty 10 km Kęckie harpaganyNIE
2 Balon Bartłomiej Wadowice 10 km BrakNIE
3 Balonek Damian Wadowice 10 km BrakNIE
4 Bałys Paweł Wadowice 10 km BrakNIE
5 Bandoła Rafał Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
6 Barabasz Radek Kraków 10 km BrakNIE
7 Bebak Damian Warszawa 10 km BrakNIE
8 Bebak Bartłomiej Zembrzyce 10 km BrakNIE
9 Bebak Roman Zembrzyce 10 km BrakNIE
10 Bednarz Wacław Jordanów 10 km BrakNIE
11 Bercal Robert Babica 10 km BrakNIE
12 Biegun Dariusz Sułkowice 10 km Andrychów RuningNIE
13 Biel Karolina Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
14 Biernat Jakub Kraków 10 km WisełkaNIE
15 Bilnik Łukasz Zembrzyce 10 km Beskid Run TeamNIE
16 Bilnik Magdalena Zembrzyce 10 km Beskid Run TeamNIE
17 Bisaga Bogdan Sucha Beskidzka 10 km BrakNIE
18 Bizoń Tomasz Andrychów 10 km Andrychów runningNIE
19 Bochenek Katarzyna Bielsko-Biała 10 km BrakNIE
20 Borowy - Midor Katarzyna PGW Wody Polskie ZZ Żywiec 10 km BrakNIE
21 Bryzek Michał Klecza Dolna 10 km BrakNIE
22 Byrska Sylwia Roków 10 km SobczykTeamNIE
23 Capek Kamila Hecznarowice 10 km BrakNIE
24 Ceremuga Marcin Skawce 10 km M-teamNIE
25 Chmiel Dominika Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
26 Cimała Beata Bieruń 10 km ŚWIERCZYNIEC RUNNINGNIE
27 Czajor Adrian Kraków 10 km BrakNIE
28 Czarna Edyta Bielsko - Biała 10 km BrakNIE
29 Czopek Agnieszka Jaworzno 10 km KB MCKiS Jaworzno NIE
30 Czulak Andrzej Kraków 10 km BrakNIE
31 Długosz Andrzej Brzezna 10 km Visegrad Maraton RytroNIE
32 Dobrowolski Mariusz Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
33 Duda Marcin Kraków 10 km BrakNIE
34 Duda Lucyna Mogilany 10 km Adam Czerwiński TeamNIE
35 Dudczak Aleksandra Sieradz 10 km BrakNIE
36 Duraj Dariusz Bystra 10 km BrakNIE
37 Duraj Magdalena Bystra 10 km BrakNIE
38 Dyduch Dominika Chocznia 10 km BrakNIE
39 Działek Jarosław Kraków 10 km IGiGP UJNIE
40 Dziedzic-Wójtowicz Agnieszka Targowisko 10 km BrakNIE
41 Dziubinski Leszek Libiąż 10 km Parkrun ChrzanówNIE
42 Ekiert Krzysztof Andrychów 10 km Andrychów Running NIE
43 Franczak Paweł Skawica 10 km BrakNIE
44 Fryc Anna Spytkowice 10 km BrakNIE
45 Gaborek Marcelina Kamionka Wielka 10 km Klub Biegowy Kamionka WielkaNIE
46 Gabryś Janusz Podolsze 10 km BrakNIE
47 Gajda Edyta Węgrzce Wielkie 10 km BrakNIE
48 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze 10 km Festiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójNIE
49 Gizowska Monika Brzezna 10 km Visegrad Maraton RytroNIE
50 Gmerek Marcelina Mucharz 10 km BrakNIE
51 Góra Zbigniew Wadowice 10 km 1971NIE
52 Grabska Ewa Kraków 10 km BrakNIE
53 Gromada Michał Wadowice 10 km BrakNIE
54 Grzęba Marek Wadowice 10 km Coco NIE
55 Gunia Mariusz Oświęcim 10 km ZADYSZKA OświęcimNIE
56 Gurdek Marcin Jaroszowice 10 km AuuuuuNIE
57 Hajdo Mariusz Kraków 10 km BrakNIE
58 Haśkiewicz Kamil Wadowice 10 km BrakNIE
59 Haśnik Daria Bieruń 10 km Świerczyniec RunnigNIE
60 Hruby Maria Krakow 10 km BrakNIE
61 Hudzik Robert Grojec 10 km #AdamCzerwińskiTeamNIE
62 Hudzik Dominika Grojec 10 km #AdamCzerwińskiTeamNIE
63 Jabłoński Marek Klecza Dolna 10 km AuuuuuNIE
64 Jamróz Ryszard Wadowice 10 km AuuuuuNIE
65 Jargus Paweł Podolsze 10 km podolsze.plNIE
66 Juszczyk Małgorzata Niepołomice 10 km BrakNIE
67 Kadłubowska Monika Wadowice 10 km BrakNIE
68 Kajdas Beata Brzyczyna 10 km BrakNIE
69 Kania Adam Bieńkówka 10 km BieńkówkaNIE
70 Kania Michał Bieńkówka 10 km Bieńk?wkaNIE
71 Kardacka Anna Sieradz 10 km BrakNIE
72 Kardasz Karolina Wadowice 10 km BrakNIE
73 Kardasz Tadeusz Wadowice 10 km BrakNIE
74 Kasprzyk Jolanta Bachowice 10 km BrakNIE
75 Kastelik Szymon Gilowice 10 km GRZMOT GILOWICENIE
76 Kawończyk Mateusz Kuków 10 km BrakNIE
77 Kawulak Kazimierz Jaworzno 10 km Kb mckis jaworznoNIE
78 Kępińska Anna Burzenin 10 km BrakNIE
79 Kiełbasa Janusz Kraków 10 km BrakNIE
80 Kipping Magdalena Bielsko-Biała 10 km BrakNIE
81 Kłaput Klaudia Wadowice 10 km BrakNIE
82 Kłaput Natalia Wadowice 10 km BrakNIE
83 Kłaput Dorota Wadowice 10 km BrakNIE
84 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńk?wka 10 km Bieńk?wkaNIE
85 Kołek Maciej Wadowice 10 km Wadowice biegają NIE
86 Kołek Renata Wadowice 10 km BrakNIE
87 Kopijasz Leonard Brzeszcze 10 km Zadyszka OświęcimNIE
88 Korzeniowska Magdalena Kraków 10 km Niepołomice BiegająNIE
89 Kot Magdalena Bieńkówka 10 km BrakNIE
90 Kot Łukasz Wadowice 10 km AuuuuuNIE
91 Kowalczyk Damian Tychy 10 km Octagon Runners TychyNIE
92 Kramarczyk Mateusz Kraków 10 km BrakNIE
93 Kronowski Dariusz Zielonki 10 km GreensNIE
94 Książek Mateusz Skawce 10 km BrakNIE
95 Kubarek Anna Spytkowice 10 km BrakNIE
96 Kubasiak Maciej Wadowice 10 km BlokersiNIE
97 Kucz Adrian Kraków 10 km BrakNIE
98 Kukuła Sławomir Witanowice 10 km Andrychów RunningNIE
99 Kuna Wojciech Oświęcim 10 km BrakNIE
100 Kupczak Tadeusz Brzuśnik 10 km BrakNIE
101 Kupczak Bogusława Brzuśnik 10 km BrakNIE
102 Kuwik Aleksandra Wadowice 10 km BrakNIE
103 Labunska Mariia Bielsko-Biała 10 km BrakNIE
104 Lasik Mateusz Stryszawa 10 km BrakNIE
105 Latocha Monika Graboszyce 10 km AuuuuuNIE
106 Leja Daniel Jordanów 10 km BrakNIE
107 Listwan Jakub Skawica 10 km BrakNIE
108 Łaski Mateusz Lanckorona 10 km BrakNIE
109 Łopatowski Tomasz Kraków 10 km ZAKWAS Running Team KrakówNIE
110 Macięga Marcin Wadowice 10 km BrakNIE
111 Malaga Bogdan Podegrodzie 10 km MALAGA TeamNIE
112 Malaga Barbara Podegrodzie 10 km MALAGA TeamNIE
113 Mamcarz Szymon Sucha Beskidzka 10 km BrakNIE
114 Mamcarz Alicja Sucha Beskidzka 10 km BrakNIE
115 Marszałek Jerzy Kamionka Mała 10 km Klub Biegowy Kamionka WielkaNIE
116 Marszałek Kamil Kamionka Mała 10 km Klub Biegowy Kamionka WielkaNIE
117 Marzec Ewelina Kraków 10 km BrakNIE
118 Maśnica Anna Maków Podhalański 10 km BrakNIE
119 Mazur Grzegorz Skawica 10 km BrakNIE
120 Mazur Robert Mucharz 10 km BrakNIE
121 Michalik Adrian Libiąż 10 km L&MNIE
122 Milcarz Arun Gorzeń Górny 10 km BrakNIE
123 Miszczak Bartosz Kraków 10 km BrakNIE
124 Mlost Tomasz Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
125 Młocek Ignacy Rzyki 10 km BrakNIE
126 Młocek Krystyna Rzyki 10 km BrakNIE
127 Motyka Katarzyna Koszarawa 10 km ZZ ŻywiecNIE
128 Mucha Adrian Radocza 10 km AuuuuuNIE
129 Nawrocki Tobiasz Tychy 10 km Team PapryNIE
130 Nazim Tadeusz Skawina 10 km Skawina BiegaNIE
131 Nicieja Krzysztof Wysoka 10 km BrakNIE
132 Noga Michał Olkusz 10 km BrakNIE
133 Nowak Janusz Ponikiew 10 km BrakNIE
134 Nowak Piotr Tychy 10 km BrakNIE
135 Nowak Agnieszka Jaworzno 10 km KB MCKiS JaworznoNIE
136 Noworyta Grzegorz Rudze 10 km BrakNIE
137 Nowotarski Kamil Laskowa 10 km BrakNIE
138 Ochman Stanisław Zembrzyce 10 km Rak'n'rollNIE
139 Ogiegło Ewa Liszki 10 km ArtigrafNIE
140 Oleś Rafał Zembrzyce 10 km BrakNIE
141 Pach Filip Bochnia 10 km BrakNIE
142 Paleczny Rafał Zembrzyce 10 km BrakNIE
143 Palka Dawid Tychy 10 km KMP TychyNIE
144 Panek Krzysztof Bieruń 10 km Team Papry NIE
145 Passi Armando Wadowice 10 km BrakNIE
146 Pieniążek Liliana Brzeźnica 10 km BrakNIE
147 Pietrasz Adrian Kalwaria Zebrzydowska 10 km SeaHorseSNIE
148 Pilch Krzysztof Zebrzydowice 10 km Brak NIE
149 Piontek Małgorzata Budzów 10 km BrakNIE
150 Piórecki Michał Kraków 10 km PGW WP RZGW w KrakowieNIE
151 Płonka Paweł Nowa Wieś 10 km STAJNIA KOMARÓWNIE
152 Polak Grzegorz Wadowice 10 km BrakNIE
153 Przewoźnik Marek Brzeszcze 10 km Zadyszka Oświęcim/DrużynaJezusa.plNIE
154 Rodkiewicz Maciej Wadowice 10 km BrakNIE
155 Rogalewski Łukasz Wadowice 10 km BrakNIE
156 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe 10 km ŚWIERCZYNIEC RUNNINGNIE
157 Rusek Łukasz Kraków 10 km BrakNIE
158 Ryłko Marek Wadowice 10 km BIGOS TEAM NIE
159 Ryłko Krzysztof Oświęcim 10 km Zadyszka Oświęcim/KS KandaharNIE
160 Sabatowski Maciej Sucha Beskidzka 10 km BrakNIE
161 Sala Adam Jaroszowice 10 km BrakNIE
162 Sarlej Robert Sucha Beskidzka 10 km BrakNIE
163 Sikora Małgorzata Rajsko 10 km PGW Wody PolskieNIE
164 Steczek Jerzy Maków Podhalański 10 km BrakNIE
165 Steczek Łukasz Sucha Beskidzka 10 km BrakNIE
166 Steczek Magda Sucha Beskidzka 10 km BrakNIE
167 Stejzygier Aneta Tychy 10 km Fuchs Oil TeamNIE
168 Stopa Stanisław Klecza Górna 10 km BrakNIE
169 Suchan Andrzej Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
170 Susuł Maria Kraków 10 km BrakNIE
171 Szafraniec Sylwester Zawoja 10 km BrakNIE
172 Szczepocki Andrzej Niepołomice 10 km Niepołomice BiegająNIE
173 Szeląg Maciej Mucharz 10 km BrakNIE
174 Szkaradek Mariusz Nowy sacz 10 km www.biegwierchami.plNIE
175 Szpak Damian Tychy 10 km Team PapryNIE
176 Szwagrzyk Marcin Kraków 10 km marcin_szwagrzykNIE
177 Szymanski Ben Wadowice 10 km BrakNIE
178 Świderski Janusz Kraków 10 km BrakNIE
179 Talaga Jacek Tomice 10 km 1980NIE
180 Tokarczyk Konrad Kamionka Wielka 10 km Klub Biegowy Kamionka WielkaNIE
181 Twardosz Paweł Lanckorona 10 km PKS Olimpijczyk Gilowice NIE
182 Tylek Agata Brzyczyna 10 km Skawina Biega NIE
183 Tylek Krzysztof Brzyczyna 10 km Skawina Biega NIE
184 Urbaniec Andrzej Sucha Beskidzka 10 km NiezrzeszonyNIE
185 Wajdzik Adam Krzeszów 10 km BrakNIE
186 Warchał Paweł Kraków 10 km BrakNIE
187 Wasilewski Piotr Gorlice 10 km Gorlicka Grupa BiegowaNIE
188 Waszkiewicz Piotr Stanisław Dolny 10 km BrakNIE
189 Wicherek Maciej Kraków 10 km ITMBWNIE
190 Wideł Karolina Brzeźnica 10 km BrakNIE
191 Widlarz Sebastian Tomice 10 km BrakNIE
192 Widlarz Patryk Wadowice 10 km BrakNIE
193 Witek Sławomir Tomice 10 km BrakNIE
194 Wojtan Michał Katowice 10 km BrakNIE
195 Woś Marta Jaszczurowa 10 km BrakNIE
196 Woźnica Paweł Kalwaria Zebrzydowska 10 km Born2BikeNIE
197 Woźniczka Aleksandra Kossowa 10 km AuuuuuNIE
198 Wójcik Tomasz Rudze 10 km BrakNIE
199 Wójcik Wiesław Rudze 10 km BrakNIE
200 Wójcik Jerzy Rudze 10 km BrakNIE
201 Wójcik Łukasz Wadowice 10 km -NIE
202 Wróbel Tomasz Łowczówek 10 km BrakNIE
203 Wydra Konrad Kraków 10 km BrakNIE
204 Zadora Dorota Tomice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
205 Zając Łukasz Zawoja 10 km BrakNIE
206 Zaręba-Głód Emanuel Baczyn 10 km BrakNIE
207 Zemła Michał Wadowice 10 km BrakNIE
208 Żydek Grzegorz Roczyny 10 km NiezrzeszonyNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту