Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

1 BIEG NA ZAPORĘ

Miejsce i termin: Świnna Poręba - korona zapory, 2019-06-02
Organizator: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Opis zawodów: Start biegu odbędzie się o godz.10.00 i będzie zlokalizowany na koronie zapory zbiornika wodnego Świnna Poręba,
Biuro zawodów zlokalizowane będzie w budynku administracyjnym Zarządu Zlewni Żywiec w Świnnej Porębie, Świnna Poręba 247, 34-106 Mucharz,
Potwierdzenie rejestracji dla wszystkich zarejestrowanych przez stronę zapisów w biurze zawodów do godziny 9.00. Po godzinie 9.00 wszystkie nieodebrane pakiety będą wydawane niezarejestrowanym zawodikom. Wydawanie pakietów do godziny 9.30
Wpisowe i wpłata: udział bezpłatny
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bandoła Rafał Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
2 Bednarz Wacław Jordanów 10 km BrakNIE
3 Biel Karolina Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
4 Biernat Jakub Kraków 10 km WisełkaNIE
5 Bilnik Łukasz Zembrzyce 10 km Beskid Run TeamNIE
6 Bilnik Magdalena Zembrzyce 10 km Beskid Run TeamNIE
7 Bizoń Tomasz Andrychów 10 km Andrychów runningNIE
8 Ceremuga Marcin Skawce 10 km M-teamNIE
9 Chmiel Dominika Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
10 CIMAŁA BEATA BIERUŃ 10 km ŚWIERCZYNIEC RUNNINGNIE
11 Dobrowolski Mariusz Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
12 Działek Jarosław Kraków 10 km IGiGP UJNIE
13 Franczak Paweł Skawica 10 km BrakNIE
14 FRYC ANNA Spytkowice 10 km BrakNIE
15 G?rka Boguslaw Sucha Beskidzka 10 km BoogieNIE
16 Górka Jolanta Sucha Beskidzka 10 km BrakNIE
17 Haśnik Daria Bieruń 10 km BrakNIE
18 Haśnik Daria Bieruń 10 km Świerczyniec RunnigNIE
19 Kajdas Beata Brzyczyna 10 km BrakNIE
20 Kania Adam Bieńk?wka 512 10 km BieńkówkaNIE
21 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńk?wka 10 km Bieńk?wkaNIE
22 Kołek Maciej Wadowice 10 km Wadowice biegają NIE
23 Kopijasz Leonard Brzeszcze 10 km Zadyszka OświęcimNIE
24 Kronowski Dariusz Zielonki 10 km GreensNIE
25 Kubarek ANNA Spytkowice 10 km BrakNIE
26 Kukuła Sławomir Witanowice 10 km Andrychów RunningNIE
27 Leja Daniel Jordanów 10 km BrakNIE
28 Malaga Bogdan Podegrodzie 10 km MALAGA TeamNIE
29 Malaga Barbara Podegrodzie 10 km MALAGA TeamNIE
30 Marzec Ewelina Kraków 10 km BrakNIE
31 Mazur Grzegorz Skawica 10 km BrakNIE
32 Mlost Tomasz Wadowice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
33 MŁOCEK IGNACY RZYKI 10 km BrakNIE
34 Motyka Katarzyna Koszarawa 10 km ZZ ŻywiecNIE
35 Nazim Tadeusz Skawina 10 km Skawina BiegaNIE
36 Nowak1 Janusz Ponikiew 10 km BrakNIE
37 Ochman Stanisław Zembrzyce 10 km Rak'n'rollNIE
38 Paleczny Rafał Zembrzyce 10 km BrakNIE
39 Papież Szymon Białka 10 km BrakNIE
40 Piontek Małgorzata Budzów 10 km BrakNIE
41 Piórecki Michał Kraków 10 km PGW WP RZGW w KrakowieNIE
42 Przewoźnik Marek Brzeszcze 10 km Zadyszka Oświęcim/DrużynaJezusa.plNIE
43 ROZMUS MARZENA BOJSZOWY NOWE 10 km ŚWIERCZYNIEC RUNNINGNIE
44 Skrzypczak Jakub Kraków 10 km BrakNIE
45 Steczek Jerzy Maków Podhalański 10 km BrakNIE
46 Świderski Janusz Kraków 10 km BrakNIE
47 Tylek Agata Brzyczyna 10 km Skawina Biega NIE
48 Tylek Krzysztof Brzyczyna 10 km Skawina Biega NIE
49 URBANIEC ANDRZEJ Sucha Beskidzka 10 km NiezrzeszonyNIE
50 Warchał Paweł Kraków 10 km BrakNIE
51 Wolanczyk Kamila Jordanów 10 km BrakNIE
52 Wróbel Tomasz Łowczówek 10 km BrakNIE
53 Zadora Dorora Tomice 10 km Endorfiny WadowiceNIE
54 Zaręba-Głód Emanuel Baczyn 10 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту