Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

I TRIATHLON ŁYSOMICE
INDYWIDUALNY

Miejsce i termin: Kamionki Małe, 2019-06-22
Organizator: Organizatorem I-go Triathlonu Łysomice jest stowarzyszenie DLA NAS przy współudziale Wójta Gminy Łysomice oraz NaNudęMy.
Opis zawodów: Zawody odbędą się 22 czerwca (sobota) 2019 roku od godziny 16:00 START i META zawodów oraz cała impreza zorganizowana będzie na terenie kąpieliska „Kamionki”
- I etap – jazda rowerem – dystans około 20km
- II etap – pływanie kajakiem – dystans około 3km (jedna pętla wzdłuż linii brzegowej jeziora)
- III etap – bieg – dystans około 7km (jedno okrążenie wokół jeziora)
Biura zawodów będzie mieściło się na polu namiotowym przy plaży, wydawanie pakietów startowych 13.0 0- 15.00.
Wpisowe i wpłata: OPŁATA REJESTRACYJNA jest stała niezależnie od terminu jej wniesienia (max. do 18.06.2019 r.) i wynosi dla startów indywidualnych 50 zł;
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Barański Krzysztof Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
2 Boniecki Donat Papowo Toruńskie - Osieki triathlon wg.regulaminu zawodów DarochowoTAK
3 Ciechanowski Karol Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów Morsy z Zalesia/Chmielarz TeamTAK
4 Ciechanowski Waldemar Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
5 Ciesiński Michał Piwnice triathlon wg.regulaminu zawodów OSP Lulkowo TAK
6 Cyrankowski Artur Turzno triathlon wg.regulaminu zawodów Kujawsko-PomorskieNIE
7 Glama Jakub Bydgoszcz triathlon wg.regulaminu zawodów P.W. Jakub GlamaTAK
8 Kalociński Dawid Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
9 Kalociński Michał Silno triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
10 Kucharska Wioletta Kowalewo triathlon wg.regulaminu zawodów PLASTICATAK
11 Kwiatkowski Marcin Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów KwiatkowscyTeamTAK
12 Leszczyński Piotr Łysomice triathlon wg.regulaminu zawodów OSP LULKOWOTAK
13 Lipiński Piotr Papowo Toruńskie Osieki triathlon wg.regulaminu zawodów DAROCHOWOTAK
14 Niesporek Ewa Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
15 Olkowski Damian Lipienica triathlon wg.regulaminu zawodów BIG BULLSTAK
16 Piątkowska Angelika PapowoToruńskie Osieki triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
17 Piątkowski Kacper PapowoToruńskie Osieki triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
18 Piński Tomek Pigża triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
19 Roczeń Tomasz Zławieś Mała triathlon wg.regulaminu zawodów Morsy z zalesiaNIE
20 Rzepiński Łukasz Gronowo triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
21 Stachura Przemysław Kowalewo triathlon wg.regulaminu zawodów PLASTICATAK
22 Stasiorowski Krzysztof Papowo Toruńskie - Osieki triathlon wg.regulaminu zawodów DAROCHOWOTAK
23 Szela Tomasz Kraków triathlon wg.regulaminu zawodów NanktsuTAK
24 Szpala Przemek Lubicz Górny triathlon wg.regulaminu zawodów PaderastreetTAK
25 Szumski Sławomir Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów KM Truchcik ŁubiankaTAK
26 Tomaszewski Krzysztof Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów brakTAK
27 Waleszczyk Piotr Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
28 Więcławski Daniel Papowo Toruńskie triathlon wg.regulaminu zawodów FST Sport TeamTAK
29 Wiśniewski Włodzimierz Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów SPCTAK
30 Wiśniewski Szymon Lubicz Górny triathlon wg.regulaminu zawodów Spece TeamTAK
31 Włodarczyk Piotr Kowalewo triathlon wg.regulaminu zawodów PLASTICATAK
32 Wojczuk Szymon Toruń triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK
33 Zielińska Beata Chełmża triathlon wg.regulaminu zawodów BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту