Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

I TRIATHLON ŁYSOMICE
SZTAFETA

Miejsce i termin: Kamionki Małe, 2019-06-22
Organizator: Organizatorem I-go Triathlonu Łysomice jest stowarzyszenie DLA NAS przy współudziale Wójta Gminy Łysomice oraz NaNudęMy.
Opis zawodów: Zawody odbędą się 22 czerwca (sobota) 2019 roku od godziny 16:00 START i META zawodów oraz cała impreza zorganizowana będzie na terenie kąpieliska „Kamionki”
- I etap – jazda rowerem – dystans około 20km
- II etap – pływanie kajakiem – dystans około 3km (jedna pętla wzdłuż linii brzegowej jeziora)
- III etap – bieg – dystans około 7km (jedno okrążenie wokół jeziora)
Biura zawodów będzie mieściło się na polu namiotowym przy plaży, wydawanie pakietów startowych 13.0 0- 15.00.
Wpisowe i wpłata: OPŁATA REJESTRACYJNA jest stała niezależnie od terminu jej wniesienia (max. do 18.06.2019 r.) i wynosi dla sztafet 150 zł (od całej drużyny).
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Czyżniewski Jan Łysomice Sztafeta wg. regulaminu zawodów URZAD GMINY ŁYSOMICETAK
2 Dziedzianowicz Tomasz Gostkowo Sztafeta wg. regulaminu zawodów Inter-BrokerTAK
3 Grodzicki Tomasz Gostkowo Sztafeta wg. regulaminu zawodów SOŁECTWO GOSTKOWOTAK
4 Kalinowski Jan Łysomice Sztafeta wg. regulaminu zawodów SZKOŁA ŁYSOMICETAK
5 Kamiński Grzegorz Różankowo Sztafeta wg. regulaminu zawodów SOŁECTWO RÓŻANKOWOTAK
6 Kicerman Grzegorz Papowo Toruńskie Sztafeta wg. regulaminu zawodów PapowoTAK
7 Kleszcz Wojciech Turzno Sztafeta wg. regulaminu zawodów SOŁECTWO ŁYSOMICENIE
8 Kowal Magdalena Gostkowo Sztafeta wg. regulaminu zawodów BrakTAK
9 Kożuchowski Robert Łysomice Sztafeta wg. regulaminu zawodów Rada Gminy ŁysomiceTAK
10 Makowska Ilona Kamionki Duże Sztafeta wg. regulaminu zawodów SOŁECTWO KAMIONKI DUŻETAK
11 Małkowska-Chmielewska Anna Łysomice Sztafeta wg. regulaminu zawodów BrakTAK
12 Mikuszewski Piotr Toruń Sztafeta wg. regulaminu zawodów INTER-BROKERTAK
13 Paziewski Jarosław Łysomice Sztafeta wg. regulaminu zawodów SOŁECTWO ŁYSOMICETAK
14 Ryńska Monika Ostaszewo Sztafeta wg. regulaminu zawodów SOŁECTWO OSTASZEWOTAK
15 Stasiorowska Małgorzata Papowo Toruńskie Osieki Sztafeta wg. regulaminu zawodów SOŁECTWO PAPOWO TORUŃSKIE OSIEKINIE
16 Urbański Jacek Ostaszewo Sztafeta wg. regulaminu zawodów BrakTAK
17 Wiśniewska Daniela Lubicz Górny Sztafeta wg. regulaminu zawodów Padera TeamTAK
18 Wróblewski Paweł Łysomice Sztafeta wg. regulaminu zawodów WULCARTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту