Nazwa zawodów: | DUATHLON MAKÓW MAZOWIECKI |
Miejsce i termin: | Maków Mazowiecki, 2016-09-18 |
Organizator: | Fundacja „Kocham Maków” Klub Sportowy Maków Biega z ramienia organizatora Fundacji „Kocham Maków” odpowiedzialnym za przebieg imprezy jest Bartosz Packo, tel. 509 333 522, e-mail: bartoszpacko@kochammakow.pl |
Opis zawodów: | Zawody odbędą się w dniu 18 września 2016 r (niedziela), na dystansie sprinterskim –5km bieg, –22 km jazda rowerem szosowym -dopuszcza się do startu i inne rowery –2,5km bieg –Start- godz. 12,00 – ul. Graniczna w Makowie Maz. Trasa biegowa „twarda” – nawierzchnia asfaltowa z nawrotem. Pętla 5 km Start: Maków Maz. ul. Graniczna - Budzyno Bolki – nawrót przed wsią Budzyno Walędzięta – Maków –ul. Graniczna (strefa zmian). Pętla 2,5 km: Maków Maz. ul. Graniczna (strefa zmian)-– Budzyno Bolki ( nawrót) – Maków Maz. ul. Graniczna – META- w miejscu startu. Trasa rowerowa – jazda po nawierzchni bitumiczno–asfaltowej, trasa lekko pofałdowana. START: Maków ul. Graniczna – Jankowo – Janopole- Czerwonka – Dąbrówka - Krzyżewo Jurki (tu wjazd na drogę woj. „626”) -Ulaski – Maków Maz. ul. Graniczna – Prosta (strefa zmian). Punkty podawania napojów – strefa zmian Posiłek regeneracyjny - przysługuje wszystkim zawodnikom po zawodach w biurze zawodów - bar przy stacji paliwowej „Gozana” |
Wpisowe i wpłata: | Opłata startowa: - Do dnia 12 września 2016r. 30 złotych. - Od dnia 13 września 2016 oraz w dniu zawodów 50 złotych - Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku BGŻ nr konta 89 2030 0045 1110 0000 0207 5370 z dopiskiem startowe Duathlon oraz nazwiskiem i imieniem zawodnika. - W dniu 12 września osoby zapisane na duathlon, które nie uiściły opłaty zostaną usunięte z listy zapisanych. Nie wyklucza to ponownego zapisu. |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Abramczyk Marcin | Olsztyn | sprinterski | Yanushe Triathlon Team Olsztyn | NIE |
2 | Adamczyk Paweł | Marki | sprinterski | Accelerating Poland | TAK |
3 | Antolak Piotr | Warszawa | sprinterski | Amator | TAK |
4 | Augustyniak Mariola | Marki | sprinterski | Brak | TAK |
5 | Bachmura Jacek | Józefów | sprinterski | Brak | NIE |
6 | Bachorski Bogdan | Przasnysz | sprinterski | Brak | TAK |
7 | Bala Bogdan | Siedlce | sprinterski | Triathlon Siedlce Club | TAK |
8 | Balś Andrzej | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
9 | Banaszczyk Grzegorz | Szydłowiec | sprinterski | Brak | NIE |
10 | Barczewski Marek | Toruń | sprinterski | Bydgoszcz Triathlon Team | TAK |
11 | Baszta Magdalena | Wypędy | sprinterski | Brak | NIE |
12 | Baszta Paweł | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
13 | Biedrzycka Roksana | Kobylinek | sprinterski | KS Maków Biega 2 | TAK |
14 | Bodziakowski Bartosz | Maków Maz | sprinterski | KS Maków Biega 2 | TAK |
15 | Bolimowski Andrzej | Warszawa | sprinterski | www.boksklubwarszawa.pl | TAK |
16 | Borowik Joanna | Nowe Opole | sprinterski | Triathlon Siedlce Club | NIE |
17 | Brych Dariusz | Radom | sprinterski | Biegam bo lubię Radom | TAK |
18 | Brześkiewicz Dorota | Mińsk Mazowiecki | sprinterski | MKB Dreptak | TAK |
19 | Brzozowski Grzegorz Piotr | Dąbrówka | sprinterski | IMAGSAVINGS.COM | NIE |
20 | Budna-Janowska Natalia | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
21 | Butor Arkadiusz | Małknia Górna | sprinterski | KS Orzeł | TAK |
22 | Chludziński Tomasz | Łomża | sprinterski | Fight Club Łomża | TAK |
23 | Chmiel Małgorzata | Konstancin-Jeziorna | sprinterski | Brak | NIE |
24 | Chyłkowski Marcin | Różan | sprinterski | CytrynowiBiegacze | NIE |
25 | Chyłkowski Filip | Różan | sprinterski | CytrynowiBiegacze | NIE |
26 | Cieniuszek Izabella | Pruszków | sprinterski | Brak | NIE |
27 | Cierliński Zbigniew | Grądy 45 | sprinterski | Szkoła Językowa Best Maków Mazowiecki | TAK |
28 | Cieślak Paweł | Wolsztyn | sprinterski | Żółwik, beczka i piąteczka. | TAK |
29 | Cieślak Mateusz | Warszawa | sprinterski | BROWER | NIE |
30 | Ciszewska Danuta | Pułtusk | sprinterski | Maków Biega | NIE |
31 | Czarnecki Michał | Warszawa | sprinterski | 12tri.pl | NIE |
32 | Czarnota Maciej | Warszawa | sprinterski | K.S. CelIronaman SA / Brower | NIE |
33 | Ćwiek Arkadiusz | Warszawa | sprinterski | SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
34 | Dąbrowska Karolina | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
35 | Dolistowski Michał | Gdynia | sprinterski | Brak | TAK |
36 | Domański Gerard | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
37 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | sprinterski | WKB META Lubliniec | NIE |
38 | Domeradzki Krzysztof | Bodzanów | sprinterski | Sokół Bodzanów | NIE |
39 | Filipczuk Przemysław | Warszawa | sprinterski | Accelerating Poland | TAK |
40 | Frasuński Krzysztof | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
41 | Gach Jacek | Krasiniec | sprinterski | Brak | TAK |
42 | Gałczyńska Magdalena | Warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
43 | Gawryjołek Michał | Warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
44 | Gąsowska Renata | Warszawa | sprinterski | Radosne tRENowanie | TAK |
45 | Głąbowska Martyna | Jednorożec | sprinterski | Brak | NIE |
46 | Głąbowska Daria | Jednorożec | sprinterski | Brak | NIE |
47 | Gnaciuk Paweł | Marki | sprinterski | Brak | TAK |
48 | Gołofit Artur | Gdansk | sprinterski | Brak | TAK |
49 | Gorczyca Rafał | Mińsk Mazowiecki | sprinterski | Brak | TAK |
50 | Górski Paweł | Stare Bulkowo | sprinterski | Lider Winnica | TAK |
51 | Grabowski Sylwester | Ostrołęka | sprinterski | klub kolarski 24h | TAK |
52 | Grajdek Grzegorz | warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
53 | Granoszek Radosław | Przasnysz | sprinterski | Brak | TAK |
54 | Grzemski Jakub | Gdynia | sprinterski | Brak | TAK |
55 | Iwanicki Michał | Nowy Dwór Mazowiecki | sprinterski | Accelerating Poland | TAK |
56 | Janiak Paweł | Siedlce | sprinterski | Triathlon Siedlce Club | NIE |
57 | Janiszewski Jarosław | Maków Mazowiecki | sprinterski | KS Maków Biega 1 | TAK |
58 | Jarco Aleksandra | Pruszków | sprinterski | Brak | NIE |
59 | Jarosz Anna | Warszawa | sprinterski | ZabiegAnna Drużyna | TAK |
60 | Jaszczak Leszek | Dzierzążnia | sprinterski | Brak | TAK |
61 | Jurkowski Jan | Warszawa | sprinterski | Vege Runners | NIE |
62 | Kaczmarek Adam | Poznań | sprinterski | Żółwik, beczka i piąteczka. | TAK |
63 | Kaczyński Grzegorz | Wyszków | sprinterski | KB Wyszków | NIE |
64 | Karwowski Marcin | Mława | sprinterski | 2 Orel Przasnysz | TAK |
65 | Kazana Daniel | Warszawa | sprinterski | KD-Shop24 | NIE |
66 | Kazanecki Tomasz | Legionowo | sprinterski | Legion | TAK |
67 | Kazimierska Paulina | Ostrów mazowiecka | sprinterski | Bliska Team Białystok | TAK |
68 | Kędra Anna | Kraśniczyn | sprinterski | Brak | TAK |
69 | Kiempka Daniel | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
70 | Kleczkowski Leszek | Ostrołeka | sprinterski | KK24h | TAK |
71 | Klepacki Tomasz | Warszawa | sprinterski | KS Triathlon Rawa | TAK |
72 | Kłos Mariusz | Warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
73 | Kołdyka Marcin | Poznań | sprinterski | Żółwik, beczka i piąteczka. | TAK |
74 | Kołosowski Kamil | Białystok | sprinterski | Nadaktywni | TAK |
75 | Kord Arkadiusz | Barczewo | sprinterski | Barczewo Biega | NIE |
76 | Korzeniowski Dariusz | Warszawa | sprinterski | Accelerating Poland | NIE |
77 | Kowal Monika | Warsawa | sprinterski | RK Athletics | TAK |
78 | Kozłowski Marcin | Skarżyce | sprinterski | Lider Winnica | NIE |
79 | Krajewska Natalia | Aleksandrów Łódzki | sprinterski | K.S. Celironman S.A. | TAK |
80 | Kraska Zbigniew | Chełm | sprinterski | Brak | TAK |
81 | Krawczak Mateusz | Warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
82 | Krawczyk Piotr | Kielce | sprinterski | Amator | TAK |
83 | Kretowicz Małgorzata | Mińsk Mazowiecki | sprinterski | Brak | TAK |
84 | Kuźdub Robert | Gąsawy Rządowe Niwy | sprinterski | Brak | TAK |
85 | Kuźdub Piotr | Gąsawy Rządowe | sprinterski | Brak | TAK |
86 | Kuźnik Tomasz | Łask | sprinterski | ŁÓDŹ KOCHA SPORT | NIE |
87 | Laskowski Maciej | Bydgoszcz | sprinterski | Brak | NIE |
88 | Leszczyński Piotr | Poznan | sprinterski | Brak | NIE |
89 | Leszczyński Krzysztof | Ostrołęka | sprinterski | Klub Kolarski 24H | TAK |
90 | Leszczyński Cezary | Ostrołęka | sprinterski | Klub Kolarski 24H | NIE |
91 | Ligocka Barbara | Spychowo | sprinterski | MAZURY FITNESS | TAK |
92 | Ligocki Maciej | Spychowo | sprinterski | MAZURY FITNESS | TAK |
93 | Likowska Dorota | warszawa | sprinterski | trucht tarchomin team | NIE |
94 | Lipiński Piotr | Grójec | sprinterski | www.piotrlipinski.pl | TAK |
95 | Łacheta Jerzy | Warszawa | sprinterski | Polfa Tarchomin S.A. | TAK |
96 | Łuczków Szymon | Warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
97 | Maćkowski Daniel | Zagościniec | sprinterski | Brak | TAK |
98 | Madera Bartosz | Jabłonna | sprinterski | Brak | NIE |
99 | Malinowski Konrad | Grodzisk Mazowiecki | sprinterski | Fizjomal | NIE |
100 | Marciniak Damian | Ostrołęka | sprinterski | KK24h | TAK |
101 | Mąka Michał | Starachowice | sprinterski | Brak | TAK |
102 | Mąka Łukasz | Starachowice | sprinterski | Brak | TAK |
103 | Michalski Dariusz | Maszewo | sprinterski | Brak | TAK |
104 | Miłosz Karolina | Warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
105 | Miszczuk Arkadiusz | Warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
106 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | sprinterski | STARGLASS TEAM | TAK |
107 | Mróz Wojciech | Chełm | sprinterski | Brak | TAK |
108 | Nabiałek Piotr | Ostrołęka | sprinterski | STARGLASS TEAM | NIE |
109 | Nafalski Rajmund | Warszawa | sprinterski | Progress Triathlon Team | TAK |
110 | Narojczyk Arkadiusz | Maków - Mazowiecki | sprinterski | KS Maków Biega 1 | TAK |
111 | Narożniak Robert | Ząbki | sprinterski | 9 BWD DG RSZ | NIE |
112 | Nec Urszula | Warszawa | sprinterski | www.boksklubwarszawa.pl | NIE |
113 | Nec Sebastian | Warszawa | sprinterski | www.boksklubwarszawa.pl | TAK |
114 | Nicgorska Aleksandra | Ciechanów | sprinterski | Brak | TAK |
115 | Niemyska Dominika | Osowiec | sprinterski | Brak | TAK |
116 | Niziołek Łukasz | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
117 | Obrycki Zbigniew | Łomża | sprinterski | Bliska Team Białystok | TAK |
118 | Odzinkowski Łukasz | warszawa | sprinterski | go2im226 | NIE |
119 | Olczak Anna | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
120 | Olędzki Sławomir | Warszawa | sprinterski | Trucht Tarchomin Team | NIE |
121 | Ostrowska Katarzyna | Olsztyn | sprinterski | KS MAKÓW BIEGA | TAK |
122 | Otłowski Grzegorz | Maków Mazowiecki | sprinterski | Progress Triathlon Team | TAK |
123 | Pachowski Marcin | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
124 | Padowski Piotr | Maków Mazowiecki | sprinterski | KS Maków Biega 1 | TAK |
125 | Palka Sylwia | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
126 | Panadero Carlos | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
127 | Pasierbiński Piotr | kanie | sprinterski | Tri2Live | TAK |
128 | Pastwa Katarzyna | Poznań | sprinterski | Żółwik, beczka i piąteczka. | TAK |
129 | Paszek Joanna | Tychy | sprinterski | Bosch Servcie Bojdoł | NIE |
130 | Pawiński Rafał | Warszawa | sprinterski | Gorilla | NIE |
131 | Pawlin Mateusz | Warszawa | sprinterski | OD ZERA DO IRONMAN'A | TAK |
132 | Piecuska Ilona | Maków Mazowiecki | sprinterski | KS Maków Biega | TAK |
133 | Piersa Dorota | Ostrołęka | sprinterski | kk24h | NIE |
134 | Popielnicki Grzegorz | Warszawa | sprinterski | PKO BP | NIE |
135 | Radecka Katarzyna | Ostróda | sprinterski | Brak | NIE |
136 | Radomski Kazimierz | Wołomin | sprinterski | Aktywny Relaks | TAK |
137 | Regulski Dariusz | Ostrołęka | sprinterski | Team ACTIVE DIABETIC 1 | TAK |
138 | Rogalski Grzegorz | Zaręby | sprinterski | Brak | NIE |
139 | Ruszczyńska Marta | Bogate | sprinterski | KS Maków Biega 1 | TAK |
140 | Rutkowski Jacek | Ostrołęka | sprinterski | KK24H | TAK |
141 | Rybkowski Grzegorz | Pruszków | sprinterski | WTP | TAK |
142 | Sadowska Monika | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
143 | Sadowska Marta | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
144 | selke Radosław | Milanówek | sprinterski | MORT! | NIE |
145 | Siemieniuk Paweł | Przasnysz | sprinterski | Brak | TAK |
146 | Sierant Michal | Tomaszów Mazowiecki | sprinterski | Brak | NIE |
147 | Skalski Kacper | Ząbki | sprinterski | Brak | NIE |
148 | Skowron Joanna | Łódź | sprinterski | angielski-indywidualnie.pl | NIE |
149 | Smoliński Rafał | Przasnysz | sprinterski | Przasnysz | TAK |
150 | Sochacz Maksymilian | Piaseczno | sprinterski | Jw 2414 | NIE |
151 | Sojkowski Piotr | Warszawa | sprinterski | Tri NEGU | NIE |
152 | Sokołowski Paweł | Warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
153 | Sowa Michał | Warszawa | sprinterski | Progress Triathlon Team | TAK |
154 | Staniak Łukasz | Stoczek Łukowski | sprinterski | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | TAK |
155 | Stankiewicz Andrzej | Łódź | sprinterski | angielski-indywidualnie.pl | NIE |
156 | Stańczyk Karolina | Okonek | sprinterski | Pani | TAK |
157 | Stasiłowicz Dominika | Warszawa | sprinterski | Accelerating Poland | NIE |
158 | Stawicki Kamil | Warszawa | sprinterski | Biegam Na Tarchominie | NIE |
159 | Stefaniak Grzegorz | Rawa Mazowiecka | sprinterski | K.S. Triathlon Rawa | TAK |
160 | Szerszeń Kamil | Bydgoszcz | sprinterski | Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy | TAK |
161 | Szymański Mateusz | Gładzcyn Szlachecki | sprinterski | Brak | TAK |
162 | Szymborska Dota | Warszawa | sprinterski | KOD SPORT | TAK |
163 | Szymkowski Przemysław | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
164 | Ślusarczyk Ewa | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
165 | Tomczyk Marcin | Józefosław | sprinterski | Brak | NIE |
166 | Trybuszkiewicz Wojciech | Warszawa | sprinterski | Generali running Team | NIE |
167 | Turek Mariusz | Legionow | sprinterski | Legion | TAK |
168 | Tusk Paweł | Gdynia | sprinterski | Marynarka Wojenna | NIE |
169 | Urbaniak Daniel | Rumia | sprinterski | K.F.M. - UDO | TAK |
170 | Urbańczyk Darek | Warszawa | sprinterski | 1976 | TAK |
171 | Urbańska Anna | Warszawa | sprinterski | PROGRESS TRIATHLON TEAM | NIE |
172 | Urbańska Ewa | Bydgoszcz | sprinterski | Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy | TAK |
173 | Villarroel Frank | Warszawa | sprinterski | RK Athletics | TAK |
174 | Wadelska Joanna | Bydgoszcz | sprinterski | Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy | TAK |
175 | Wadelski Maciej | Bydgoszcz | sprinterski | Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy | TAK |
176 | Wąsik Anna | Serock | sprinterski | Jaśminowa Team | NIE |
177 | Węglińska Joanna | Mińsk Mazowiecki | sprinterski | - | TAK |
178 | Węgliński Sebastian | Mińsk Mazowiecki | sprinterski | KB Dreptak | TAK |
179 | Wicher Bartłomiej | Warszawa | sprinterski | Sklep Biegacza Running Team | NIE |
180 | Wielechowski Piotrek | Maków Mazowiecki | sprinterski | KS Maków Biega 2 | TAK |
181 | Wiertel Piotr | Warszawa | sprinterski | Accelerating Poland | TAK |
182 | Wierzbicki Grzegorz | Nowe Iganie | sprinterski | Triathlon Siedlce Club | NIE |
183 | Wierzbicki Krzysztof | Olszewice | sprinterski | Brak | TAK |
184 | Wiśniewski Krzysztof | Ostrołęka | sprinterski | Amator_Sportu | TAK |
185 | Witkowski Damian | Pomiechówek | sprinterski | PROGRESS TRIATHLON TEAM | NIE |
186 | Wójcik Marek | Warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
187 | Wysocki Tomasz | Pomiechówek | sprinterski | PROGRESS TRIATHLON TEAM | NIE |
188 | Zagożdżon Witold | Nidzica | sprinterski | Brak | TAK |
189 | Zając Piotr | Warszawa | sprinterski | Brak | NIE |
190 | Zalewski Michał | Szydłowo | sprinterski | turbo ślimak | TAK |
191 | Zapalski Marek | Warszawa | sprinterski | Kuźnia Triathlonu | NIE |
192 | Zarzeczna Agnieszka | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
193 | Zawadziak Zbigniew | Warszawa | sprinterski | Luft Tri Team | TAK |
194 | Zdebik Jan | Warszawa | sprinterski | Accelerating Poland | TAK |
195 | Zduniak Wiktor | Gąbin | sprinterski | Brak | TAK |
196 | Zerek Bogdan Filip | Warszawa | sprinterski | Brak | TAK |
197 | Żebrowski Krzysiek | Maków Mazowiecki | sprinterski | Feniks Siedlce | TAK |
198 | Żyła Arkadiusz | Nasielsk | sprinterski | Nasielsk Baszta Team | TAK |