Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

V CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI
BIEGI DZIECI

Miejsce i termin: Bochnia, 2019-07-06
Organizator: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM
ul. Regis 2, 32-700 Bochnia
http://www.auxilium-fundacja.org.pl
www.biegsolny.pl

Organizatorzy: Maria Daniec, tel. 508-058-640
Marcin Gibała, tel. 781-192-432
Opis zawodów: Biuro Zawodów:
Bistro Mała Czarna w Parku Rodzinnym Uzbornia, ul. Widok 1,
32-700 Bochnia
czynne: 6 lipca 2019 r. od 13:00 do 14:30

Biegi odbędą się 6 lipca 2019 r. (sobota) Start Park Rodzinny Uzbornia w Bochni - obok
Amfiteatru.
Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 15:00.
Dystans jaki zawodnicy mają do pokonania uzależniony jest od wieku uczestników.
Wpisowe i wpłata: Osoby, które chcą udzielić darowizny na rzecz Filipa Kamyczka proszone są o dokonanie
przelewu według następujących zasad:
Darowiznę należy przekazać przelewem na konto fundacji Auxilium.
Numer subkonta 42 2490 0005 0000 4600 7625 3989
Alior Bank Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży
Auxilium, ul. Regis 2, 32-700 Bochnia z opisem tytułu: „darowizna dla Filipa Kamyczka w
Biegu dla Dzieci”.
• Darowiznę można przekazać w Biurze Zawodów w dniu 6.07.2019 r. (do puszki – zbiórka
publiczna).
Limit zawodników: 300
Strona WWW: http:\\www.biegsolny.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Baka Sabina Tarnów wg. kategorii wiekowych #BaxonMebleNIE
2 Baka Kornelia Tarnów wg. kategorii wiekowych #BaxonMebleNIE
3 Bankiewicz Aleksandra Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
4 Bartkiewicz Lidia Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
5 Baster Łucja Rzezawa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
6 Baster Nina Rzezawa wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
7 Bej Magdalena Gorzków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
8 Bektas Stanisław Kraków wg. kategorii wiekowych GDZIE NOGI PONIOSĄNIE
9 Bernacki Ksawery Brzesko wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
10 Bernacki Hubert Brzesko wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
11 Bębenek Tomasz Ujazd wg. kategorii wiekowych -NIE
12 Bębenek Gabriela Ujazd wg. kategorii wiekowych -NIE
13 Bielach Amelia Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
14 Brzeziński Krzysztof Krzeczów wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
15 Brzeziński Piotr Krzeczów wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
16 Bubik Paulina Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
17 Bucenko Piotr Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
18 Bucenko Michał Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
19 Bulanda Magdalena Bochnia wg. kategorii wiekowych Żubry BochniaNIE
20 Bulanda Kamil Bochnia wg. kategorii wiekowych Żubry BochniaNIE
21 Bułat Hanna Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
22 Bułat Kinga Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
23 Całka Antoni Bochnia wg. kategorii wiekowych CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMNIE
24 Cepak Tymoteusz Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
25 Cepak Gabriela Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
26 Cierniak Antoni Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
27 Ciuła Piotr Kraków wg. kategorii wiekowych Rebellion of Free RunnersNIE
28 Daniec Kornelia Bochnia wg. kategorii wiekowych Creative Bochnia Biega NIE
29 Dybza Anna Bochnia wg. kategorii wiekowych Żubry BochniaNIE
30 Dziadowiec Filip Bucze wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
31 Dziura Iga Borek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
32 Florczyk Aleksander Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
33 Gałat Tomasz Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
34 Gałat Piotr Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
35 Gawlik Hubert Stanisławice wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
36 Gawlik Martyna Stanisławice wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
37 Gawłowicz Julia Bogucice wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
38 Gawłowicz Emilia Bogucice wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
39 Gibała Bartłomiej Bochnia wg. kategorii wiekowych Fundacja AuxiliumNIE
40 Górka Filip Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
41 Grudzien Filip Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
42 Grudzien Szymon Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
43 Gurgul Milena Wola Dębińska wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK Dębno NIE
44 Gut Maja Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
45 Gut Alicja Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
46 Gut Miłosz Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
47 Gut Zuzanna Borek wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
48 Gut Kacper Borek wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
49 Hołyst Wojciech Jodłówka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
50 Jałocha Ksawery Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
51 Jonak Iga Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
52 Jonak Fryderyk Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
53 Kaczmarczyk Liwia Stary Wiśnicz wg. kategorii wiekowych Creative Bochnia Biega TeamNIE
54 Kamionka Adas Proszówki wg. kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa ProszowkiNIE
55 Kamionka Franciszek Proszówki wg. kategorii wiekowych Przedszkole ProszówkiNIE
56 Kania Nikola Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
57 Katolo Milena Bochnia wg. kategorii wiekowych Creative Bochnia Biega TeamNIE
58 Katolo Leon Bochnia wg. kategorii wiekowych Creative Bochnia Biega TeamNIE
59 Konieczna Magdalena Dobczyce wg. kategorii wiekowych Przedszkole Nr.1 DobczyceNIE
60 Kordos Elżbieta Krakow wg. kategorii wiekowych 80RNIE
61 Kotowicz Michał Gawłów wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
62 Kotowicz Milena Gawłów wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
63 Kowenicka Mateusz Kraków wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
64 Kozak Filip Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
65 Kozioł Jakub Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
66 Krawczyk Aleksandra Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
67 Kropidłowska Maria Bochnia wg. kategorii wiekowych Dom Ubezpieczeń KropidłowscyNIE
68 Kukla Martyna Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
69 Kukla Wiktoria Krzeczów wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
70 Kurczyna Filip Brzeźnica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
71 Kurczyna Karolina Brzeźnica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
72 Kusiak Ignacy Bochnia wg. kategorii wiekowych Creative Bochnia biega team NIE
73 Kusion Magdalena Bochnia wg. kategorii wiekowych Creative Bochnia Biega TeamNIE
74 Liszka Milena Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
75 Łabno Emilia Brzesko wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
76 Łabno Jan Brzesko wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
77 Majcherczyk Hanna Nieszkowice Wielkie wg. kategorii wiekowych BrakNIE
78 Majcherczyk Adam Nieszkowice Wielkie wg. kategorii wiekowych BrakNIE
79 Maślaniec Igor Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
80 Matoga Milena Siepraw wg. kategorii wiekowych BrakNIE
81 Matusik Wojtek Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
82 Matyaszek Dawid Jasień wg. kategorii wiekowych Mluks Tarnów NIE
83 Mądra Emilia Wrzępia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
84 Mironów Gerard Borek wg. kategorii wiekowych BrakNIE
85 Mironów Oliwier Borek wg. kategorii wiekowych Creative Bochnia biega teamNIE
86 Mironów Alex Borek wg. kategorii wiekowych Creative Bochnia biega teamNIE
87 Mirska Lidia Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
88 Mroczek Emilia Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
89 Mroczek Julia Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
90 Mroczek Natalia Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
91 Mucha Michał Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
92 Multan Bartosz Jodłówka wg. kategorii wiekowych AP Champions BrzeskoNIE
93 Multan Piotr Jodłówka wg. kategorii wiekowych AP Champions BrzeskoNIE
94 Nowakowski Antek Jodłówka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
95 Obrał Maria Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
96 Obrał Tomasz Pogwizdów wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
97 Obrał Marcin Pogwizdów wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
98 Obrał Michał Pogwizdów wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
99 Oleksy Wawrzyniec Wrzępia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
100 Pabian Oliwia Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
101 Pabian Wiktor Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
102 Pabian Filip Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
103 Paździor Patrycja Łapczyca wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
104 Pruc Oliwier Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
105 Rębilas Barbara Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
106 Rębilas Krzysztof Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
107 Robak Julita Mokrzyska wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
108 Rojek Maksymilian Krzeczów wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
109 Rojek Lena Krzeczów wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
110 Rudka Mikołaj Bochnia wg. kategorii wiekowych Dom Ubezpieczeń KropidłowscyNIE
111 Rudka Milena Bochnia wg. kategorii wiekowych Dom Ubezpieczeń KropidłowscyNIE
112 Rydz Kinga Kraków wg. kategorii wiekowych KingaNIE
113 Sadowska Otylia Brzesko wg. kategorii wiekowych BrakNIE
114 Sadowska Nikola Łapczyca wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
115 Sadowski Leon Brzesko wg. kategorii wiekowych BrakNIE
116 Salabun Franciszek Wieliczka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
117 Serwin Maksymilian Brzesko wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
118 Smagacz Julia Pogórska Wola wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
119 Smagacz Tomasz Pogórska Wola wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
120 Sobas Łucja Proszówki wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
121 Sobas Zuzanna Proszówki wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
122 Sroka Antoni Dąbie wg. kategorii wiekowych BrakNIE
123 Stanek Kacper Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
124 Szarek Franciszek Stary Wiśnicz wg. kategorii wiekowych BrakNIE
125 Szarek Tomasz Stary Wiśnicz wg. kategorii wiekowych BrakNIE
126 Szarek Hubert Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
127 Szczepański Patryk Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
128 Tartanus Kinga Nieborów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
129 Tchokouanha Nataniel Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
130 Tendelska Oliwia Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
131 Tokarczyk Jakub Muszyna wg. kategorii wiekowych BrakNIE
132 Tworzydło Marek Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
133 Tworzydło Adam Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
134 Udowolska Natalia Biała Podlaska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
135 Ujejski Wojtek Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
136 Urbanska Kalina Jawornik wg. kategorii wiekowych BrakNIE
137 Urbanska Róża Jawornik wg. kategorii wiekowych BrakNIE
138 Wacarz Justyna Jodłówka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
139 Walczak Arkadiusz Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
140 Walczak Alicja Bochnia wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
141 Wałaszek Sebastian Łukowa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
142 Wardyga Karolina Niepołomice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
143 Wardyga Marcelina Niepolomice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
144 Waśko Laura Stary Wiśnicz wg. kategorii wiekowych Werner KenkelNIE
145 Widełka Witek Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
146 Widełka Alicja Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
147 Wojewoda Kuba Nowy Wiśnicz wg. kategorii wiekowych BrakNIE
148 Wojewoda Ola Nowy Wiśnicz wg. kategorii wiekowych BrakNIE
149 Zadęcki Tadeusz Kraków wg. kategorii wiekowych ElitaNIE
150 Zadęcki Igor Kraków wg. kategorii wiekowych Elita NIE
151 Zagata Julia Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
152 Zańczak Jakub Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
153 Zapalska Alicja Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
154 Zawada Arkadiusz Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
155 Zawada Dariusz Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
156 Zięba Leon Damienice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
157 Zięba Helena Damienice wg. kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту