Nazwa zawodów: | V CHARYTATYWNY BIEG O PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI |
Miejsce i termin: | Bochnia, 2019-07-06 |
Organizator: | Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży AUXILIUM ul. Regis 2, 32-700 Bochnia http://www.auxilium-fundacja.org.pl www.biegsolny.pl Organizatorzy: Maria Daniec, tel. 508-058-640 Marcin Gibała, tel. 781-192-432 |
Opis zawodów: | Biuro Zawodów: Bistro Mała Czarna w Parku Rodzinnym Uzbornia, ul. Widok 1, 32-700 Bochnia czynne: 6 lipca 2019 r. od 13:00 do 14:30 Biegi odbędą się 6 lipca 2019 r. (sobota) Start Park Rodzinny Uzbornia w Bochni - obok Amfiteatru. Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 15:00. Dystans jaki zawodnicy mają do pokonania uzależniony jest od wieku uczestników. |
Wpisowe i wpłata: | Osoby, które chcą udzielić darowizny na rzecz Filipa Kamyczka proszone są o dokonanie przelewu według następujących zasad: Darowiznę należy przekazać przelewem na konto fundacji Auxilium. Numer subkonta 42 2490 0005 0000 4600 7625 3989 Alior Bank Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom i Młodzieży Auxilium, ul. Regis 2, 32-700 Bochnia z opisem tytułu: „darowizna dla Filipa Kamyczka w Biegu dla Dzieci”. • Darowiznę można przekazać w Biurze Zawodów w dniu 6.07.2019 r. (do puszki – zbiórka publiczna). |
Limit zawodników: | 300 |
Strona WWW: | http:\\www.biegsolny.pl |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Baka Kornelia | Tarnów | wg. kategorii wiekowych | #BaxonMeble | NIE |
2 | Baka Sabina | Tarnów | wg. kategorii wiekowych | #BaxonMeble | NIE |
3 | Bankiewicz Aleksandra | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
4 | Bartkiewicz Lidia | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
5 | Baster Nina | Rzezawa | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
6 | Baster Łucja | Rzezawa | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
7 | Bej Magdalena | Gorzków | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
8 | Bektas Stanisław | Kraków | wg. kategorii wiekowych | GDZIE NOGI PONIOSĄ | NIE |
9 | Bernacki Hubert | Brzesko | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
10 | Bernacki Ksawery | Brzesko | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
11 | Bębenek Tomasz | Ujazd | wg. kategorii wiekowych | - | NIE |
12 | Bębenek Gabriela | Ujazd | wg. kategorii wiekowych | - | NIE |
13 | Bielach Amelia | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
14 | Brzeziński Krzysztof | Krzeczów | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
15 | Brzeziński Piotr | Krzeczów | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
16 | Bubik Paulina | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
17 | Bucenko Michał | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
18 | Bucenko Piotr | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
19 | Bulanda Kamil | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Żubry Bochnia | NIE |
20 | Bulanda Magdalena | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Żubry Bochnia | NIE |
21 | Bułat Hanna | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
22 | Bułat Kinga | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
23 | Całka Antoni | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | NIE |
24 | Cepak Tymoteusz | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
25 | Cepak Gabriela | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
26 | Cierniak Antoni | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
27 | Ciuła Piotr | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Rebellion of Free Runners | NIE |
28 | Daniec Kornelia | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Creative Bochnia Biega | NIE |
29 | Dybza Anna | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Żubry Bochnia | NIE |
30 | Dziadowiec Filip | Bucze | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
31 | Dziura Iga | Borek | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
32 | Florczyk Aleksander | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
33 | Gałat Tomasz | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
34 | Gałat Piotr | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
35 | Gawlik Hubert | Stanisławice | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
36 | Gawlik Martyna | Stanisławice | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
37 | Gawłowicz Emilia | Bogucice | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
38 | Gawłowicz Julia | Bogucice | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
39 | Gibała Bartłomiej | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Fundacja Auxilium | NIE |
40 | Górka Filip | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
41 | Grudzien Filip | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
42 | Grudzien Szymon | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
43 | Gurgul Milena | Wola Dębińska | wg. kategorii wiekowych | UKS ORLIK Dębno | NIE |
44 | Gut Alicja | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
45 | Gut Zuzanna | Borek | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
46 | Gut Maja | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
47 | Gut Kacper | Borek | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
48 | Gut Miłosz | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
49 | Hołyst Wojciech | Jodłówka | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
50 | Jałocha Ksawery | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
51 | Jonak Fryderyk | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
52 | Jonak Iga | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
53 | Kaczmarczyk Liwia | Stary Wiśnicz | wg. kategorii wiekowych | Creative Bochnia Biega Team | NIE |
54 | Kamionka Franciszek | Proszówki | wg. kategorii wiekowych | Przedszkole Proszówki | NIE |
55 | Kamionka Adas | Proszówki | wg. kategorii wiekowych | Szkoła Podstawowa Proszowki | NIE |
56 | Kania Nikola | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
57 | Katolo Leon | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Creative Bochnia Biega Team | NIE |
58 | Katolo Milena | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Creative Bochnia Biega Team | NIE |
59 | Konieczna Magdalena | Dobczyce | wg. kategorii wiekowych | Przedszkole Nr.1 Dobczyce | NIE |
60 | Kordos Elżbieta | Krakow | wg. kategorii wiekowych | 80R | NIE |
61 | Kotowicz Michał | Gawłów | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
62 | Kotowicz Milena | Gawłów | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
63 | Kowenicka Mateusz | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
64 | Kozak Filip | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
65 | Kozioł Jakub | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
66 | Krawczyk Aleksandra | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
67 | Kropidłowska Maria | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Dom Ubezpieczeń Kropidłowscy | NIE |
68 | Kukla Martyna | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
69 | Kukla Wiktoria | Krzeczów | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
70 | Kurczyna Filip | Brzeźnica | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
71 | Kurczyna Karolina | Brzeźnica | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
72 | Kusiak Ignacy | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Creative Bochnia biega team | NIE |
73 | Kusion Magdalena | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Creative Bochnia Biega Team | NIE |
74 | Liszka Milena | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
75 | Łabno Jan | Brzesko | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
76 | Łabno Emilia | Brzesko | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
77 | Majcherczyk Adam | Nieszkowice Wielkie | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
78 | Majcherczyk Hanna | Nieszkowice Wielkie | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
79 | Maślaniec Igor | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
80 | Matoga Milena | Siepraw | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
81 | Matusik Wojtek | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
82 | Matyaszek Dawid | Jasień | wg. kategorii wiekowych | Mluks Tarnów | NIE |
83 | Mądra Emilia | Wrzępia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
84 | Mironów Oliwier | Borek | wg. kategorii wiekowych | Creative Bochnia biega team | NIE |
85 | Mironów Alex | Borek | wg. kategorii wiekowych | Creative Bochnia biega team | NIE |
86 | Mironów Gerard | Borek | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
87 | Mirska Lidia | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
88 | Mroczek Natalia | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
89 | Mroczek Julia | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
90 | Mroczek Emilia | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
91 | Mucha Michał | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
92 | Multan Bartosz | Jodłówka | wg. kategorii wiekowych | AP Champions Brzesko | NIE |
93 | Multan Piotr | Jodłówka | wg. kategorii wiekowych | AP Champions Brzesko | NIE |
94 | Nowakowski Antek | Jodłówka | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
95 | Obrał Tomasz | Pogwizdów | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
96 | Obrał Maria | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
97 | Obrał Marcin | Pogwizdów | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
98 | Obrał Michał | Pogwizdów | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
99 | Oleksy Wawrzyniec | Wrzępia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
100 | Pabian Oliwia | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
101 | Pabian Wiktor | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
102 | Pabian Filip | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
103 | Paździor Patrycja | Łapczyca | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
104 | Pruc Oliwier | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
105 | Rębilas Barbara | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
106 | Rębilas Krzysztof | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
107 | Robak Julita | Mokrzyska | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
108 | Rojek Lena | Krzeczów | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
109 | Rojek Maksymilian | Krzeczów | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
110 | Rudka Milena | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Dom Ubezpieczeń Kropidłowscy | NIE |
111 | Rudka Mikołaj | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Dom Ubezpieczeń Kropidłowscy | NIE |
112 | Rydz Kinga | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Kinga | NIE |
113 | Sadowska Otylia | Brzesko | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
114 | Sadowska Nikola | Łapczyca | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
115 | Sadowski Leon | Brzesko | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
116 | Salabun Franciszek | Wieliczka | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
117 | Serwin Maksymilian | Brzesko | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
118 | Smagacz Julia | Pogórska Wola | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
119 | Smagacz Tomasz | Pogórska Wola | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
120 | Sobas Zuzanna | Proszówki | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
121 | Sobas Łucja | Proszówki | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
122 | Sroka Antoni | Dąbie | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
123 | Stanek Kacper | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
124 | Szarek Hubert | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
125 | Szarek Franciszek | Stary Wiśnicz | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
126 | Szarek Tomasz | Stary Wiśnicz | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
127 | Szczepański Patryk | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
128 | Tartanus Kinga | Nieborów | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
129 | Tchokouanha Nataniel | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
130 | Tendelska Oliwia | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
131 | Tokarczyk Jakub | Muszyna | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
132 | Tworzydło Marek | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
133 | Tworzydło Adam | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
134 | Udowolska Natalia | Biała Podlaska | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
135 | Ujejski Wojtek | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
136 | Urbanska Kalina | Jawornik | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
137 | Urbanska Róża | Jawornik | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
138 | Wacarz Justyna | Jodłówka | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
139 | Walczak Alicja | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
140 | Walczak Arkadiusz | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
141 | Wałaszek Sebastian | Łukowa | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
142 | Wardyga Marcelina | Niepolomice | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
143 | Wardyga Karolina | Niepołomice | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
144 | Waśko Laura | Stary Wiśnicz | wg. kategorii wiekowych | Werner Kenkel | NIE |
145 | Widełka Witek | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
146 | Widełka Alicja | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
147 | Wojewoda Kuba | Nowy Wiśnicz | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
148 | Wojewoda Ola | Nowy Wiśnicz | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
149 | Zadęcki Tadeusz | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Elita | NIE |
150 | Zadęcki Igor | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Elita | NIE |
151 | Zagata Julia | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
152 | Zańczak Jakub | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
153 | Zapalska Alicja | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
154 | Zawada Arkadiusz | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
155 | Zawada Dariusz | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
156 | Zięba Helena | Damienice | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
157 | Zięba Leon | Damienice | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |