Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

STRAŻMAGEDON - bieg z przeszkodami nie tylko dla strażaków

Miejsce i termin: Jadowniki, 2019-08-24
Organizator: - Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Jadownikach,
- Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Brzesku,
- Gmina Brzesko,
- Powiat Brzeski,
Kontakt do organizatora: ospjadowniki@straz.brzesko.pl
Opis zawodów: Bieg odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2019 r. (sobota) na terenie miejscowości Brzesko oraz Jadowniki
Biuro zawodów oś. Kolejowe 10; 32 – 851 Jadowniki
Trasa biegu – bezdroża, tereny leśne, drogi polne, tereny podmokłe oraz stawy
Dystans 7 km,
Liczba przeszkód – 25
Rodzaj przeszkód:
naturalne jak: stawy, strumienie, wzniesienia, drzewa;
sztuczne: jak ściany, liny, równoważnie, zasieki, kurtyny wodne itp.
Strażmagedon ma na celu wyłonienie: „NAJTWARDSZEJ JEDNOSTKI OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ” oraz „NAJTWARDSZEGO ZAWODNIKA”. Przeszkody terenowe które znajdują się na trasie mają za zadanie zweryfikować odporność oraz sprawność fizyczną zawodników.
(na wynik drużyny składa się suma czasów trzech najlepszych zawodników)
Wpisowe i wpłata: Forma zgłoszenia Wysokość wpłat
Zgłoszenie czteroosobowej drużyny reprezentującej jednostkę ochrony przeciwpożarowej; przelew 300 zł. gotówką w dniu zawodów 400 zł.
Zgłoszenie czteroosobowej drużyny reprezentującej inną niż straż pożarna formację mundurową; Przelew 300 zł. gotówka w dniu zawodów 400 zł.
Zgłoszenie Uczestnika indywidualnego; przelew 80 zł. gotówka w dniu zawodów 100 zł.
Wpisowe należy wpłacić w terminie 7 dni licząc od dnia rejestracji, jednak nie później niż na 3 dni przed biegiem, na konto OSP Jadowniki nr 58 9453 0009 0000 0000 0518 0005.
W treści przelewu proszę wpisać Imię i Nazwisko Uczestnika biegu, w przypadku zgłoszenia drużyny dodatkowo nazwę drużyny
Podczas rejestracji na stronie zawodnicy startujący w rywalizacji drużynowej wpisują jednakowo brzmiącą nazwę drużyny w polu DRUŻYNA
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Wpłata
1 Adamczyk Jarek Tworkowa rywalizacja drużynowa Osp Tworkowa Osp TworkowaTAK
2 Bajor Damian Kopacze Wielkie rywalizacja drużynowa OSP Górka OSP Górka 2TAK
3 Bączek Łukasz Jastew rywalizacja indywidualna OSP Jastew OSP Jastew TAK
4 Bodura Dawid Brzesko rywalizacja indywidualna Brak NIE
5 Caban Dariusz Górka rywalizacja drużynowa OSP Górka OSP Górka 1TAK
6 Cebula Mateusz Jadowniki rywalizacja drużynowa HDK Motojadowniki HDK Motojadowniki 2TAK
7 Chudoba Rafał Lewniowa rywalizacja drużynowa KP PSP Brzesko KP PSP BrzeskoTAK
8 Cierniak Rafał Mokrzyska rywalizacja drużynowa OSP Mokrzyska OSP MokrzyskaTAK
9 Cierniak Piotr Zaborów rywalizacja drużynowa OSP Zaborów OSP ZaborówTAK
10 Cira Grzegorz Zaborów rywalizacja drużynowa OSP Zaborów OSP ZaborówTAK
11 Czarnik Dawid Dołęga rywalizacja indywidualna Brak W(kur)w Team TAK
12 Czernecki Andrzej Jadowniki rywalizacja drużynowa OSP Jadowniki OSP JadownikiTAK
13 Derendal Mateusz Wola Dębińska rywalizacja drużynowa OSP Wola Dębińska OSP Wola Dębińska TAK
14 Dobosz Tomasz Górka rywalizacja drużynowa OSP Górka OSP Górka 1TAK
15 Dobrowolski Piotr Bliżyn rywalizacja indywidualna OSP Mroczków OSP MroczkówNIE
16 Duda Damian Wola Dębińska rywalizacja drużynowa OSP Wola Dębińska OSP Wola Dębińska TAK
17 Dyga Rafał Dębno rywalizacja indywidualna Brak TAK
18 Dziecina Konrad Janowice rywalizacja indywidualna OSP Janowice OSP JanowiceTAK
19 Dziewiński Sławomir Bojańczyce rywalizacja drużynowa OSP Lipnica Górna OSP Lipnica GórnaNIE
20 Figiel Karol Porąbka Iwkowska rywalizacja drużynowa OSP Porąbka Iwkowska OSP Porąbka IwkowskaTAK
21 Gałek Kamil Górka rywalizacja drużynowa OSP Górka OSP Górka 2TAK
22 Gawlik Katarzyna Wielowieś rywalizacja indywidualna Brak OSP WIELOWIEŚ NIE
23 Głąb Bartosz Górka rywalizacja drużynowa OSP Górka OSP Górka 2TAK
24 Gnela Ryszard Lewniowa rywalizacja drużynowa OSP LEWNIOWA TAK
25 Gnyla Wojciech Iwkowa rywalizacja indywidualna OSP Iwkowa NIE
26 Golec Andrzej Gosprzydowa rywalizacja indywidualna OSP Gosprzydowa NIE
27 Golik Dawid Szczurowa rywalizacja drużynowa Jonki Szczurowskie OSP SzczurowaTAK
28 Gołdyn Kamil Miechów rywalizacja drużynowa KP PSP Miechów KP PSP MiechówTAK
29 Goryl Andrzej Lipnica Górna 12 rywalizacja drużynowa OSP Lipnica Górna OSP Lipnica GórnaNIE
30 Góra Michał Szczepanów rywalizacja drużynowa OSP Szczepanów OSP SzczepanówTAK
31 Grochola Janusz Mokrzyska rywalizacja drużynowa OSP Morzyska OSP MokrzyskaTAK
32 Grzesik Filip Niedźwiedza rywalizacja drużynowa KP PSP Brzesko KP PSP BrzeskoTAK
33 Grzesik Kamil Strzelce Małe rywalizacja drużynowa Jonki Szczurowskie OSP SzczurowaTAK
34 Grzesik Wojciech Uście solne rywalizacja drużynowa OSP Uście solne Osp Uście Solne TAK
35 Gurgul Marcin Łysa Góra rywalizacja drużynowa KP PSP Brzesko KP PSP Brzesko TAK
36 Hajdo Łukasz Jadowniki rywalizacja drużynowa OSP Jadowniki OSP JadownikiTAK
37 Halastra Piotr Wał-Ruda rywalizacja indywidualna Brak NIE
38 Halik Michał Szczepanów rywalizacja drużynowa OSP Szczepanów OSP SzczepanówTAK
39 Hass Artur Miechów rywalizacja drużynowa KP PSP Miechów KP PSP MiechówTAK
40 Haus Maciej Porąbka Iwkowska rywalizacja drużynowa OSP Porąbka Iwkowska OSP Porąbka IwkowskaTAK
41 Japa Mateusz Jadowniki rywalizacja drużynowa HDK Motojadowniki HDK Motojadowniki 1TAK
42 Jurek Mariusz Uście Solne rywalizacja drużynowa OSP Uście solne OSP Uście solne TAK
43 Kania Bartłomiej Jadowniki rywalizacja drużynowa HDK Motojadowniki HDK Motojadowniki 2TAK
44 Klecka Agnieszka Brzesko rywalizacja indywidualna Brak NIE
45 Konstanty Kamil Lewniowa rywalizacja indywidualna OSP LEWNIOWA OSP LEWNIOWANIE
46 Kornaś Sebastian Uście Solne rywalizacja drużynowa OSP Uście solne OSP Uście solne TAK
47 Kozub Seweryn Mokrzyska rywalizacja drużynowa OSP Mokrzyska TAK
48 Krawczyk Kamil Wola Radłowska rywalizacja indywidualna Brak TAK
49 Krzyżak Piotr Porąbka Iwkowska rywalizacja drużynowa OSP Porąbka Iwkowska OSP Porąbka IwkowskaTAK
50 Kurowska Martyna Wólka Radzymińska rywalizacja drużynowa OSP Wólka Radzymińska OSP Wólka RadzymińskaTAK
51 Legień Jakub Bielsko-Biała rywalizacja drużynowa OSP Szczepanów OSP SzczepanówTAK
52 Leś Michał Brzesko rywalizacja drużynowa HDK Motojadowniki HDK Motojadowniki 2TAK
53 Loranty Michał Jadowniki rywalizacja drużynowa OSP Jadowniki OSP JadownikiTAK
54 Luboń Artur Miechów rywalizacja drużynowa KP PSP Miechów KP PSP MiechówTAK
55 Łanocha Michał Jasień rywalizacja indywidualna Brak TAK
56 Łękawski Daniel Filipowice rywalizacja indywidualna OSP Filipowice OSP FilipowiceNIE
57 Łucarz Marek Zaborów rywalizacja drużynowa OSP Zaborów OSP ZaborówTAK
58 Łucarz Dominika Zaborów rywalizacja drużynowa OSP Zaborów OSP ZaborówTAK
59 Majerczak Dawid Łapsze Niżne rywalizacja indywidualna OSP Łapsze Niżne OSP Łapsze NiżneNIE
60 Makuch Filip Dziewin rywalizacja drużynowa HDK Motojadowniki HDK Motojadowniki 1TAK
61 Małek Albert Mokrzyska rywalizacja indywidualna Brak NIE
62 Marta Mateusz Zgłobice rywalizacja indywidualna KM PSP Kraków TAK
63 Martyka Tomasz FILIPOWICE rywalizacja indywidualna OSP Filipowice NIE
64 Marzec Wojciech Porąbka Iwkowska rywalizacja drużynowa OSP Porąbka Iwkowska OSP Porąbka IwkowskaTAK
65 Moskal Zbigniew Górka rywalizacja drużynowa OSP Górka OSP Górka 1TAK
66 Moskal Zbyszek Górka rywalizacja drużynowa OSP Górka OSP Górka 1TAK
67 Motak Daniel Tworkowa rywalizacja drużynowa OSP Tworkowa OSP TworkowaTAK
68 Motak Marcin Nowy Wiśnicz rywalizacja drużynowa Brak ZK Nowy WiśniczNIE
69 Myszka Piotr Lewniowa rywalizacja drużynowa OSP Lewniowa TAK
70 Nalepka Paweł Wodzisław Śląski rywalizacja indywidualna Brak TAK
71 Niemiec Olaf Nowy Sącz rywalizacja indywidualna OSP BIEGONICE OSP BIEGONICENIE
72 Nowacki Michał Wola Dębińska rywalizacja drużynowa OSP Wola Dębińska OSP Wola Dębińska TAK
73 Olszewski Michał Wólka Radzymińska rywalizacja drużynowa OSP Wólka Radzymińska OSP Wólka RadzymińskaTAK
74 Pabian Marta Porąbka Uszewska rywalizacja indywidualna Brak NIE
75 Pachut Sebastian Porąbka Iwkowska rywalizacja drużynowa OSP Porąbka Iwkowska OSP Porąbka IwkowskaTAK
76 Pająk Przemysław Bucze rywalizacja indywidualna OSP Bucze TAK
77 Pałucki Jakub Porąbka Uszewska rywalizacja indywidualna Brak NIE
78 Parketny Szymon Brzesko rywalizacja drużynowa HDK MOTOJADOWNIKI HDK Motojadowniki 1TAK
79 Pieczonka Rafał Tarnow rywalizacja indywidualna Spartan Grup Tarnów NIE
80 Płachna Marcin Uście Solne rywalizacja drużynowa OSP Uście solne OSP Uście solne TAK
81 Płaneta Łukasz Wola Dębińska rywalizacja drużynowa OSP Wola Dębińska OSP Wola Dębińska TAK
82 Początko Łukasz Kobiernice rywalizacja indywidualna OSP Kobiernice OSP KobierniceNIE
83 Podraza Kamil Lubcza rywalizacja indywidualna OSP Lubcza TAK
84 Powroźnik Magdalena Wola Dębińska rywalizacja indywidualna Brak MagdaPNIE
85 Prokop Piotrek Tarnów rywalizacja indywidualna Brak TAK
86 Prus Patryk Szczurowa rywalizacja drużynowa Jonki Szczurowskie OSP SzczurowaTAK
87 Przybyło Anna Sterkowiec rywalizacja drużynowa HDK Motojadowniki HDK Motojadowniki 1TAK
88 Pudło Daria Dołęga rywalizacja indywidualna OSP Dołęga TAK
89 Pytel Kamil Jadowniki rywalizacja drużynowa Hdk MotoJadowniki 1TAK
90 Regiec Mateusz Poręba Spytkowska rywalizacja indywidualna Brak TAK
91 Remisz Piotr Wólka Radzymińska rywalizacja drużynowa OSP Wólka Radzymińska OSP Wólka RadzymińskaTAK
92 Robak Wojciech Nowy Wiśnicz rywalizacja drużynowa ZK Nowy Wiśnicz NIE
93 Rosół Michał Miechów rywalizacja drużynowa KP PSP Miechów KP PSP MiechówTAK
94 Smulski Mateusz Bucze rywalizacja drużynowa OSP Bucze OSP BuczeTAK
95 Soból Krzysztof Brzesko rywalizacja indywidualna Brak NIE
96 Sroka Mateusz Szczurowa rywalizacja drużynowa Jonki Szczurowskie OSP SzczurowaTAK
97 Stachowicz Adam Wola Przemykowska rywalizacja indywidualna OSP Natków OSP Natków TAK
98 Stec Dawid Lipnica Górna rywalizacja drużynowa OSP Lipnica Górna OSP Lipnica Górna NIE
99 Stec Andrzej Jadowniki rywalizacja drużynowa HDK Motojadowniki HDK Motojadowniki 2TAK
100 Stolarz Beniamin Bucze rywalizacja drużynowa OSP Bucze OSP BuczeTAK
101 Szczupał Daniel Bucze rywalizacja indywidualna OSP Bucze NIE
102 Szydek Jakub Brzesko rywalizacja indywidualna Brak NIE
103 Szydłowski Damian Dębno rywalizacja indywidualna Brak NIE
104 Ślęzak Michał Mietniów rywalizacja indywidualna OSP Chorągwica NIE
105 Świątek Artur Nowy Wiśnicz rywalizacja drużynowa Brak ZK nowy WiśniczNIE
106 Świerad Artur Jadowniki rywalizacja drużynowa OSP Jadowniki OSP JadownikiTAK
107 Wiewióra Adam Jurków rywalizacja drużynowa OSP Tworkowa OSP TworkowaTAK
108 Wilk Dawid Wola Nieszkowska rywalizacja drużynowa OSP Lipnica Górna OSP Lipnica Górna NIE
109 Witek Piotr Dębno rywalizacja indywidualna Brak HuntersTAK
110 Włodarczyk Andrzej Tworkowa rywalizacja drużynowa Osp tworkowa OSP Tworkowa TAK
111 Włudarski Marcin Brodła rywalizacja indywidualna Brak NIE
112 Woda Marcin Mokrzyska rywalizacja drużynowa OSP Mokrzyska TAK
113 Zachara Julian Górka rywalizacja drużynowa OSP Górka OSP Górka 2TAK
114 Zaczyński Mikołaj Bucze rywalizacja drużynowa OSP Bucze OSP BuczeTAK
115 Zaczyński Aleksander Bucze rywalizacja drużynowa OSP Bucze OSP BuczeTAK
116 Zapart Piotr Wola Dębińska rywalizacja drużynowa KP PSP Brzesko KP PSP BrzeskoTAK
117 Zięba Krzysztof Janowice rywalizacja indywidualna OSP Janowice OSP JanowiceTAK
118 Zych Przemysław Łoniowa rywalizacja indywidualna Ochotnicza Straż Pożarna w Łoniowej Ochotnicza Straż Pożarna w ŁoniowejNIE
119 Żbikowska Olga Wólka Radzymińska rywalizacja drużynowa OSP Wólka Radzymińska OSP Wólka RadzymińskaTAK
120 Żbikowski Marcin Wólka Radzymińska rywalizacja drużynowa OSP Wólka Radzymińska OSP Wólka RadzymińskaTAK
121 Żurek Wojtek Mokrzyska rywalizacja indywidualna Brak TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту