Nazwa zawodów: | STRAŻMAGEDON - bieg z przeszkodami nie tylko dla strażaków |
Miejsce i termin: | Jadowniki, 2019-08-24 |
Organizator: | - Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Jadownikach, - Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Brzesku, - Gmina Brzesko, - Powiat Brzeski, Kontakt do organizatora: ospjadowniki@straz.brzesko.pl |
Opis zawodów: | Bieg odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2019 r. (sobota) na terenie miejscowości Brzesko oraz Jadowniki Biuro zawodów oś. Kolejowe 10; 32 – 851 Jadowniki Trasa biegu – bezdroża, tereny leśne, drogi polne, tereny podmokłe oraz stawy Dystans 7 km, Liczba przeszkód – 25 Rodzaj przeszkód: naturalne jak: stawy, strumienie, wzniesienia, drzewa; sztuczne: jak ściany, liny, równoważnie, zasieki, kurtyny wodne itp. Strażmagedon ma na celu wyłonienie: „NAJTWARDSZEJ JEDNOSTKI OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ” oraz „NAJTWARDSZEGO ZAWODNIKA”. Przeszkody terenowe które znajdują się na trasie mają za zadanie zweryfikować odporność oraz sprawność fizyczną zawodników. (na wynik drużyny składa się suma czasów trzech najlepszych zawodników) |
Wpisowe i wpłata: | Forma zgłoszenia Wysokość wpłat Zgłoszenie czteroosobowej drużyny reprezentującej jednostkę ochrony przeciwpożarowej; przelew 300 zł. gotówką w dniu zawodów 400 zł. Zgłoszenie czteroosobowej drużyny reprezentującej inną niż straż pożarna formację mundurową; Przelew 300 zł. gotówka w dniu zawodów 400 zł. Zgłoszenie Uczestnika indywidualnego; przelew 80 zł. gotówka w dniu zawodów 100 zł. Wpisowe należy wpłacić w terminie 7 dni licząc od dnia rejestracji, jednak nie później niż na 3 dni przed biegiem, na konto OSP Jadowniki nr 58 9453 0009 0000 0000 0518 0005. W treści przelewu proszę wpisać Imię i Nazwisko Uczestnika biegu, w przypadku zgłoszenia drużyny dodatkowo nazwę drużyny Podczas rejestracji na stronie zawodnicy startujący w rywalizacji drużynowej wpisują jednakowo brzmiącą nazwę drużyny w polu DRUŻYNA |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Jarek | Tworkowa | rywalizacja drużynowa | Osp Tworkowa | TAK |
2 | Bajor Damian | Kopacze Wielkie | rywalizacja drużynowa | OSP Górka | TAK |
3 | Bączek Łukasz | Jastew | rywalizacja indywidualna | OSP Jastew | TAK |
4 | Bodura Dawid | Brzesko | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
5 | Caban Dariusz | Górka | rywalizacja drużynowa | OSP Górka | TAK |
6 | Cebula Mateusz | Jadowniki | rywalizacja drużynowa | HDK Motojadowniki | TAK |
7 | Chudoba Rafał | Lewniowa | rywalizacja drużynowa | KP PSP Brzesko | TAK |
8 | Cierniak Piotr | Zaborów | rywalizacja drużynowa | OSP Zaborów | TAK |
9 | Cierniak Rafał | Mokrzyska | rywalizacja drużynowa | OSP Mokrzyska | TAK |
10 | Cira Grzegorz | Zaborów | rywalizacja drużynowa | OSP Zaborów | TAK |
11 | Czarnik Dawid | Dołęga | rywalizacja indywidualna | Brak | TAK |
12 | Czernecki Andrzej | Jadowniki | rywalizacja drużynowa | OSP Jadowniki | TAK |
13 | Derendal Mateusz | Wola Dębińska | rywalizacja drużynowa | OSP Wola Dębińska | TAK |
14 | Dobosz Tomasz | Górka | rywalizacja drużynowa | OSP Górka | TAK |
15 | Dobrowolski Piotr | Bliżyn | rywalizacja indywidualna | OSP Mroczków | NIE |
16 | Duda Damian | Wola Dębińska | rywalizacja drużynowa | OSP Wola Dębińska | TAK |
17 | Dyga Rafał | Dębno | rywalizacja indywidualna | Brak | TAK |
18 | Dziecina Konrad | Janowice | rywalizacja indywidualna | OSP Janowice | TAK |
19 | Dziewiński Sławomir | Bojańczyce | rywalizacja drużynowa | OSP Lipnica Górna | NIE |
20 | Figiel Karol | Porąbka Iwkowska | rywalizacja drużynowa | OSP Porąbka Iwkowska | TAK |
21 | Gałek Kamil | Górka | rywalizacja drużynowa | OSP Górka | TAK |
22 | Gawlik Katarzyna | Wielowieś | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
23 | Głąb Bartosz | Górka | rywalizacja drużynowa | OSP Górka | TAK |
24 | Gnela Ryszard | Lewniowa | rywalizacja drużynowa | OSP LEWNIOWA | TAK |
25 | Gnyla Wojciech | Iwkowa | rywalizacja indywidualna | OSP Iwkowa | NIE |
26 | Golec Andrzej | Gosprzydowa | rywalizacja indywidualna | OSP Gosprzydowa | NIE |
27 | Golik Dawid | Szczurowa | rywalizacja drużynowa | Jonki Szczurowskie | TAK |
28 | Gołdyn Kamil | Miechów | rywalizacja drużynowa | KP PSP Miechów | TAK |
29 | Goryl Andrzej | Lipnica Górna 12 | rywalizacja drużynowa | OSP Lipnica Górna | NIE |
30 | Góra Michał | Szczepanów | rywalizacja drużynowa | OSP Szczepanów | TAK |
31 | Grochola Janusz | Mokrzyska | rywalizacja drużynowa | OSP Morzyska | TAK |
32 | Grzesik Filip | Niedźwiedza | rywalizacja drużynowa | KP PSP Brzesko | TAK |
33 | Grzesik Kamil | Strzelce Małe | rywalizacja drużynowa | Jonki Szczurowskie | TAK |
34 | Grzesik Wojciech | Uście solne | rywalizacja drużynowa | OSP Uście solne | TAK |
35 | Gurgul Marcin | Łysa Góra | rywalizacja drużynowa | KP PSP Brzesko | TAK |
36 | Hajdo Łukasz | Jadowniki | rywalizacja drużynowa | OSP Jadowniki | TAK |
37 | Halastra Piotr | Wał-Ruda | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
38 | Halik Michał | Szczepanów | rywalizacja drużynowa | OSP Szczepanów | TAK |
39 | Hass Artur | Miechów | rywalizacja drużynowa | KP PSP Miechów | TAK |
40 | Haus Maciej | Porąbka Iwkowska | rywalizacja drużynowa | OSP Porąbka Iwkowska | TAK |
41 | Japa Mateusz | Jadowniki | rywalizacja drużynowa | HDK Motojadowniki | TAK |
42 | Jurek Mariusz | Uście Solne | rywalizacja drużynowa | OSP Uście solne | TAK |
43 | Kania Bartłomiej | Jadowniki | rywalizacja drużynowa | HDK Motojadowniki | TAK |
44 | Klecka Agnieszka | Brzesko | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
45 | Konstanty Kamil | Lewniowa | rywalizacja indywidualna | OSP LEWNIOWA | NIE |
46 | Kornaś Sebastian | Uście Solne | rywalizacja drużynowa | OSP Uście solne | TAK |
47 | Kozub Seweryn | Mokrzyska | rywalizacja drużynowa | OSP Mokrzyska | TAK |
48 | Krawczyk Kamil | Wola Radłowska | rywalizacja indywidualna | Brak | TAK |
49 | Krzyżak Piotr | Porąbka Iwkowska | rywalizacja drużynowa | OSP Porąbka Iwkowska | TAK |
50 | Kurowska Martyna | Wólka Radzymińska | rywalizacja drużynowa | OSP Wólka Radzymińska | TAK |
51 | Legień Jakub | Bielsko-Biała | rywalizacja drużynowa | OSP Szczepanów | TAK |
52 | Leś Michał | Brzesko | rywalizacja drużynowa | HDK Motojadowniki | TAK |
53 | Loranty Michał | Jadowniki | rywalizacja drużynowa | OSP Jadowniki | TAK |
54 | Luboń Artur | Miechów | rywalizacja drużynowa | KP PSP Miechów | TAK |
55 | Łanocha Michał | Jasień | rywalizacja indywidualna | Brak | TAK |
56 | Łękawski Daniel | Filipowice | rywalizacja indywidualna | OSP Filipowice | NIE |
57 | Łucarz Marek | Zaborów | rywalizacja drużynowa | OSP Zaborów | TAK |
58 | Łucarz Dominika | Zaborów | rywalizacja drużynowa | OSP Zaborów | TAK |
59 | Majerczak Dawid | Łapsze Niżne | rywalizacja indywidualna | OSP Łapsze Niżne | NIE |
60 | Makuch Filip | Dziewin | rywalizacja drużynowa | HDK Motojadowniki | TAK |
61 | Małek Albert | Mokrzyska | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
62 | Marta Mateusz | Zgłobice | rywalizacja indywidualna | KM PSP Kraków | TAK |
63 | Martyka Tomasz | FILIPOWICE | rywalizacja indywidualna | OSP Filipowice | NIE |
64 | Marzec Wojciech | Porąbka Iwkowska | rywalizacja drużynowa | OSP Porąbka Iwkowska | TAK |
65 | Moskal Zbigniew | Górka | rywalizacja drużynowa | OSP Górka | TAK |
66 | Moskal Zbyszek | Górka | rywalizacja drużynowa | OSP Górka | TAK |
67 | Motak Marcin | Nowy Wiśnicz | rywalizacja drużynowa | Brak | NIE |
68 | Motak Daniel | Tworkowa | rywalizacja drużynowa | OSP Tworkowa | TAK |
69 | Myszka Piotr | Lewniowa | rywalizacja drużynowa | OSP Lewniowa | TAK |
70 | Nalepka Paweł | Wodzisław Śląski | rywalizacja indywidualna | Brak | TAK |
71 | Niemiec Olaf | Nowy Sącz | rywalizacja indywidualna | OSP BIEGONICE | NIE |
72 | Nowacki Michał | Wola Dębińska | rywalizacja drużynowa | OSP Wola Dębińska | TAK |
73 | Olszewski Michał | Wólka Radzymińska | rywalizacja drużynowa | OSP Wólka Radzymińska | TAK |
74 | Pabian Marta | Porąbka Uszewska | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
75 | Pachut Sebastian | Porąbka Iwkowska | rywalizacja drużynowa | OSP Porąbka Iwkowska | TAK |
76 | Pająk Przemysław | Bucze | rywalizacja indywidualna | OSP Bucze | TAK |
77 | Pałucki Jakub | Porąbka Uszewska | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
78 | Parketny Szymon | Brzesko | rywalizacja drużynowa | HDK MOTOJADOWNIKI | TAK |
79 | Pieczonka Rafał | Tarnow | rywalizacja indywidualna | Spartan Grup Tarnów | NIE |
80 | Płachna Marcin | Uście Solne | rywalizacja drużynowa | OSP Uście solne | TAK |
81 | Płaneta Łukasz | Wola Dębińska | rywalizacja drużynowa | OSP Wola Dębińska | TAK |
82 | Początko Łukasz | Kobiernice | rywalizacja indywidualna | OSP Kobiernice | NIE |
83 | Podraza Kamil | Lubcza | rywalizacja indywidualna | OSP Lubcza | TAK |
84 | Powroźnik Magdalena | Wola Dębińska | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
85 | Prokop Piotrek | Tarnów | rywalizacja indywidualna | Brak | TAK |
86 | Prus Patryk | Szczurowa | rywalizacja drużynowa | Jonki Szczurowskie | TAK |
87 | Przybyło Anna | Sterkowiec | rywalizacja drużynowa | HDK Motojadowniki | TAK |
88 | Pudło Daria | Dołęga | rywalizacja indywidualna | OSP Dołęga | TAK |
89 | Pytel Kamil | Jadowniki | rywalizacja drużynowa | Hdk MotoJadowniki | TAK |
90 | Regiec Mateusz | Poręba Spytkowska | rywalizacja indywidualna | Brak | TAK |
91 | Remisz Piotr | Wólka Radzymińska | rywalizacja drużynowa | OSP Wólka Radzymińska | TAK |
92 | Robak Wojciech | Nowy Wiśnicz | rywalizacja drużynowa | ZK Nowy Wiśnicz | NIE |
93 | Rosół Michał | Miechów | rywalizacja drużynowa | KP PSP Miechów | TAK |
94 | Smulski Mateusz | Bucze | rywalizacja drużynowa | OSP Bucze | TAK |
95 | Soból Krzysztof | Brzesko | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
96 | Sroka Mateusz | Szczurowa | rywalizacja drużynowa | Jonki Szczurowskie | TAK |
97 | Stachowicz Adam | Wola Przemykowska | rywalizacja indywidualna | OSP Natków | TAK |
98 | Stec Dawid | Lipnica Górna | rywalizacja drużynowa | OSP Lipnica Górna | NIE |
99 | Stec Andrzej | Jadowniki | rywalizacja drużynowa | HDK Motojadowniki | TAK |
100 | Stolarz Beniamin | Bucze | rywalizacja drużynowa | OSP Bucze | TAK |
101 | Szczupał Daniel | Bucze | rywalizacja indywidualna | OSP Bucze | NIE |
102 | Szydek Jakub | Brzesko | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
103 | Szydłowski Damian | Dębno | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
104 | Ślęzak Michał | Mietniów | rywalizacja indywidualna | OSP Chorągwica | NIE |
105 | Świątek Artur | Nowy Wiśnicz | rywalizacja drużynowa | Brak | NIE |
106 | Świerad Artur | Jadowniki | rywalizacja drużynowa | OSP Jadowniki | TAK |
107 | Wiewióra Adam | Jurków | rywalizacja drużynowa | OSP Tworkowa | TAK |
108 | Wilk Dawid | Wola Nieszkowska | rywalizacja drużynowa | OSP Lipnica Górna | NIE |
109 | Witek Piotr | Dębno | rywalizacja indywidualna | Brak | TAK |
110 | Włodarczyk Andrzej | Tworkowa | rywalizacja drużynowa | Osp tworkowa | TAK |
111 | Włudarski Marcin | Brodła | rywalizacja indywidualna | Brak | NIE |
112 | Woda Marcin | Mokrzyska | rywalizacja drużynowa | OSP Mokrzyska | TAK |
113 | Zachara Julian | Górka | rywalizacja drużynowa | OSP Górka | TAK |
114 | Zaczyński Mikołaj | Bucze | rywalizacja drużynowa | OSP Bucze | TAK |
115 | Zaczyński Aleksander | Bucze | rywalizacja drużynowa | OSP Bucze | TAK |
116 | Zapart Piotr | Wola Dębińska | rywalizacja drużynowa | KP PSP Brzesko | TAK |
117 | Zięba Krzysztof | Janowice | rywalizacja indywidualna | OSP Janowice | TAK |
118 | Zych Przemysław | Łoniowa | rywalizacja indywidualna | Ochotnicza Straż Pożarna w Łoniowej | NIE |
119 | Żbikowska Olga | Wólka Radzymińska | rywalizacja drużynowa | OSP Wólka Radzymińska | TAK |
120 | Żbikowski Marcin | Wólka Radzymińska | rywalizacja drużynowa | OSP Wólka Radzymińska | TAK |
121 | Żurek Wojtek | Mokrzyska | rywalizacja indywidualna | Brak | TAK |