Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG O KWIAT AZALII

Miejsce i termin: Nowa Sarzyna, 2019-07-13
Organizator: ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie „Nowosarzyńska Grupa Biegowa”
Active Team Brzóza Królewska
Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna
PARTNERZY
I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie
KONTAKT
Barbara Łuczak-Pokój : 534041122
Jerzy Dąbek : 508575138
Przemysław Pączka : 789058934

Opis zawodów: START/META Stadion Miejsko Zakładowego Klubu Sportowego „UNIA” ul. Józefa Piłsudskiego 2.
Start : 10.00
Trasa biegu głównego na dystansie 10 km , oraz Nordic Walking na dystansie 10 km poprowadzona zostanie w 100 % drogami leśnymi, oznakowanymi taśmami informacyjnymi. Na trasie będą dwa punkty odżywcze.
Biuro zawodów czynne od 8.00 do 9.30
Wpisowe i wpłata: Wpisowe do biegu głównego i zawodów Nordic Walking wynosi :
do 31 maja - 40 zł
1 czerwiec – 30 czerwiec – 45 zł
1 lipiec – 13 lipiec – 50 zł
Po terminie 1 lipca wpisowe wynosi 50 zł i można je uregulować przelewem bądź dniu imprezy w biurze zawodów
Za pełne zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uregulowanie wpisowego. Tylko osoby, które dokonają pełnego zgłoszenia zostaną umieszczone na liście uczestników. Wpisowe (przelew lub przekaz pocztowy) należy przekazywać na konto:
Stowarzyszenie „Nowosarzyńska Grupa Biegowa”
Sarzyna 246
37 – 310 Nowa Sarzyna
Numer konta : 52 9430 1058 1005 4417 2000 0001
Tytuł płatności: Imię i nazwisko, dystans – wpisowe do „Bieg o Kwiat Azalii”
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów marsz NW 10 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
2 Czwakiel Danuta Leżajsk bieg 10 km BrakNIE
3 Czwakiel Waclaw Leżajsk bieg 10 km BrakNIE
4 Ćwikła Agnieszka Morawsko bieg 10 km Wichura JarosławNIE
5 Daniel Małgorzata Rzeszów bieg 10 km BrakNIE
6 Dąbrowski Łukasz Biłgoraj bieg 10 km Biłgoraj Biega NIE
7 Dul Katarzyna Grębów bieg 10 km BrakNIE
8 Dziduch Izabela Leżajsk bieg 10 km BrakNIE
9 Ferenc Beata Rzeszów bieg 10 km Biegomania Lubaczów NIE
10 Gap Beata Nowa Sarzyna marsz NW 10 km Nowosarzyńska grupa biegowaNIE
11 Jakubik Mirosław Zaleszany bieg 10 km Fartlek GO NIE
12 Jędrek Grzegorz Łętownia bieg 10 km Łętowski BiwgaczNIE
13 KRACYŁO LESŁAW NOWA SARZYNA marsz NW 10 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWANIE
14 Lubera Teresa Cmolas marsz NW 10 km Kolbuszowski Klub NWNIE
15 Łapińska Anna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza /Hot'n Ride NIE
16 Malik Aleksandra Rzeszów bieg 10 km Rzeszowski HasaczNIE
17 Mendyk Andrzej Leżajsk marsz NW 10 km BrakNIE
18 MENDYK Magdalena Leżajsk marsz NW 10 km BrakNIE
19 Mendyk Krzysztof Leżajsk bieg 10 km BrakNIE
20 Młynarski Krzysztof Tarnogóra bieg 10 km BrakNIE
21 Mokrzycki Janusz Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławNIE
22 Mroczek Janusz Nowa Sarzyna bieg 10 km BrakNIE
23 Musialik Magdalena Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyNIE
24 Ostafiński Jerzy Munina bieg 10 km Wichura JarosławNIE
25 Płocica Marek Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławNIE
26 Pruchnik - Chołka Małgorzata Rzeszów bieg 10 km BrakNIE
27 Rachwał Lukasz Mielec bieg 10 km BrakNIE
28 Rzeszutek Andrzej Rzeszów bieg 10 km BrakNIE
29 Sarzyński Stanisław Łańcut bieg 10 km BrakNIE
30 Sądej Robert Nowa Sarzyna bieg 10 km BrakNIE
31 Siembida Małgorzata Borki bieg 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaNIE
32 Sitko Małgorzata Kolbuszowa marsz NW 10 km Kolbuszowski Klub Nordic WalkingNIE
33 Skrzypek Wojciech Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławNIE
34 Stach Marcin Zarzecze bieg 10 km -NIE
35 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska bieg 10 km NGB/ Stajnia BalonaNIE
36 Stec Lucyna Rzeszów marsz NW 10 km BrakNIE
37 Szkoła Mateusz Pruchnik bieg 10 km Pruchnicka Grupa BiegowaNIE
38 Szkoła Izabela Pruchnik marsz NW 10 km Pruchnicka Grupa BiegowaNIE
39 Śnieżek Krzysztof Nisko bieg 10 km Planeta NiskoNIE
40 TRĘTOWICZ BEATA Kolbuszowa marsz NW 10 km KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту