Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG O KWIAT AZALII

Miejsce i termin: Nowa Sarzyna, 2019-07-13
Organizator: ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie „Nowosarzyńska Grupa Biegowa”
Active Team Brzóza Królewska
Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna
PARTNERZY
I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie
KONTAKT
Barbara Łuczak-Pokój : 534041122
Jerzy Dąbek : 508575138
Przemysław Pączka : 789058934

Opis zawodów: START/META Stadion Miejsko Zakładowego Klubu Sportowego „UNIA” ul. Józefa Piłsudskiego 2.
Start : 10.00
Trasa biegu głównego na dystansie 10 km , oraz Nordic Walking na dystansie 10 km poprowadzona zostanie w 100 % drogami leśnymi, oznakowanymi taśmami informacyjnymi. Na trasie będą dwa punkty odżywcze.
Biuro zawodów czynne od 8.00 do 9.30
Wpisowe i wpłata: Wpisowe do biegu głównego i zawodów Nordic Walking wynosi :
do 31 maja - 40 zł
1 czerwiec – 30 czerwiec – 45 zł
1 lipiec – 13 lipiec – 50 zł
Po terminie 1 lipca wpisowe wynosi 50 zł i można je uregulować przelewem bądź dniu imprezy w biurze zawodów
Za pełne zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uregulowanie wpisowego.
Wpisowe (przelew lub przekaz pocztowy) należy przekazywać na konto:
Stowarzyszenie „Nowosarzyńska Grupa Biegowa”
Sarzyna 246
37 – 310 Nowa Sarzyna
Numer konta : 52 9430 1058 1005 4417 2000 0001
Tytuł płatności: Imię i nazwisko, dystans – wpisowe do „Bieg o Kwiat Azalii”
w dniu 10.07.2019 wszyscy zawodnicy nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisanych. Powtórna rejestracja możliwa w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Alcibar Martinez Cesar Leżajsk bieg 10 km BrakTAK
2 Barć Piotr Wolina bieg 10 km Planeta NiskoTAK
3 Bąk Leszek Nowa Sarzyna bieg 10 km BrakTAK
4 Bigas Kamil Sarzyna bieg 10 km BrakTAK
5 Blajer Elżbieta Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
6 Blajer Maciej Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
7 Bocek Sławomir Boguchwała bieg 10 km WatahaTAK
8 Borycki Artur Dąbrowa Tarnowska bieg 10 km BrakTAK
9 Cwanek-Florek Ewa Rzeszów marsz NW 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
10 Czwakiel Danuta Leżajsk bieg 10 km BrakTAK
11 Czwakiel Waclaw Leżajsk bieg 10 km BrakTAK
12 Czyżowska Adrianna Błażowa bieg 10 km BrakTAK
13 Ćwikła Agnieszka Morawsko bieg 10 km Wichura JarosławTAK
14 Dec Jan Przeworsk bieg 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
15 Domaradzka Małgorzata Rzeszów bieg 10 km BT WAGABUNDATAK
16 Domaradzki Grzegorz Rzeszów bieg 10 km BT WAGABUNDATAK
17 Drąg Piotr Krzaki bieg 10 km BrakTAK
18 Drypsi Ryszard Jelna bieg 10 km NGBTAK
19 Dziuba Jagienka Leżajsk marsz NW 10 km BrakTAK
20 Dziuba Bartłomiej Leżajsk bieg 10 km BrakTAK
21 Gajewska Maja Leżajsk marsz NW 10 km BrakTAK
22 Gap Beata Nowa Sarzyna marsz NW 10 km Nowosarzyńska grupa biegowaTAK
23 Gierula Piotr Rzeszów bieg 10 km O.S.T.R. STAFFTAK
24 Gwóźdź Andrzej Munina marsz NW 10 km Wichura JarosławTAK
25 Gwóźdź Urszula Munina bieg 10 km Wichura JarosławTAK
26 Haszto Zdzisław Leżajsk bieg 10 km Nowosarzyńska Grupa BiegowaTAK
27 Jacek Andrzej Zamość bieg 10 km BrakTAK
28 Jandziński Waldemar Jelna bieg 10 km BrakTAK
29 Jednacz Kamil Jasiennik stary bieg 10 km BrakTAK
30 Jędrek Grzegorz Łętownia bieg 10 km Łętowski BiwgaczTAK
31 Kalita Mateusz Żabno marsz NW 10 km Gang Zakręconych MastersówTAK
32 Kiełtyka Zdzisława Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławTAK
33 Koruc Monika Polany bieg 10 km BrakTAK
34 Kowalski Sławomir Nisko bieg 10 km BrakTAK
35 Król Tomasz Pruszków bieg 10 km BrakTAK
36 Kuczek Tomasz Brzóza Królewska bieg 10 km Azalia Brzóza KrólewskaTAK
37 Kulik Anna Strzyżów bieg 10 km BrakTAK
38 Kurzyp Danuta Nowa Sarzyna marsz NW 10 km BrakTAK
39 Laszkiewicz Maciej Bircza bieg 10 km BrakTAK
40 Leniart Mirosław Rzeszów bieg 10 km Asseco Active TeamTAK
41 Lipert Jolanta Grodzisko Dolne bieg 10 km BrakTAK
42 Lubaś Bartłomiej Mielec marsz NW 10 km LubasTeamTAK
43 Łopuch Agnieszka Adamówka bieg 10 km BrakTAK
44 Łukowski Marek Jastkowice bieg 10 km BrakTAK
45 Majewski Maciej Godowa marsz NW 10 km BrakTAK
46 Majewski Leszek Strzyżów marsz NW 10 km BrakTAK
47 Malik Aleksandra Rzeszów bieg 10 km Rzeszowski HasaczTAK
48 Markowicz Grzegorz Biszcza bieg 10 km BrakTAK
49 Markowski Mateusz Oława bieg 10 km Ciech SarzynaTAK
50 Materna Dawid Rzeszów bieg 10 km Asseco Active TeamTAK
51 Mendyk Andrzej Leżajsk marsz NW 10 km BrakTAK
52 Mendyk Magdalena Leżajsk marsz NW 10 km BrakTAK
53 Mendyk Krzysztof Leżajsk bieg 10 km BrakTAK
54 Młynarski Krzysztof Tarnogóra bieg 10 km BrakTAK
55 Młynarski Stanisław Zarzecze koło Nika bieg 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
56 Moczarski Mirosław Leżajsk marsz NW 10 km Klub NW "Włóczykije"TAK
57 Mokrzycki Janusz Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławTAK
58 Morawski Konrad Oleszyce bieg 10 km RUN RUN OleszyceTAK
59 Mroczek Karolina Nowa Sarzyna bieg 10 km BrakTAK
60 Mroczek Janusz Nowa Sarzyna bieg 10 km BrakTAK
61 Musialik Magdalena Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
62 Musiał Agnieszka Pigany bieg 10 km BrakTAK
63 Oleś- Ferfecka Edyta Ropczyce marsz NW 10 km KKNW KolbuszowaTAK
64 Olszowy Dariusz Majdan Golczański bieg 10 km BrakTAK
65 Ostafiński Jerzy Munina bieg 10 km Wichura JarosławTAK
66 Paszko Paweł Nowa Sarzyna marsz NW 10 km BrakTAK
67 Perliński Mirosław Rzeszów bieg 10 km Asseco Active TeamTAK
68 Piłat Robert Brzostek marsz NW 10 km OSKARJATAK
69 Płocica Marek Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławTAK
70 Podgórski Janusz Klecie bieg 10 km OSKARJA TAK
71 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy bieg 10 km DDCTAK
72 Pruchnik - Chołka Małgorzata Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
73 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów bieg 10 km Biegomania Lubaczów TAK
74 Sarzyński Stanisław Łańcut bieg 10 km BrakTAK
75 Sebzda Malgorzata Błędowa Tyczyńska bieg 10 km Husaria Race Team TAK
76 Siembida Małgorzata Borki bieg 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
77 Skiba Witold Lubaczów bieg 10 km Biegomania LubaczówTAK
78 Skrzypek Wojciech Jarosław bieg 10 km Wichura JarosławTAK
79 Słowik Daniel Żabno k. Tarnowa bieg 10 km Gang Zakręconych MastersówTAK
80 Sojka Anna Zarzecze bieg 10 km BrakTAK
81 Stach Marcin Zarzecze bieg 10 km -TAK
82 Stanio Arkadiusz Rzeszów bieg 10 km Asseco Active TeamTAK
83 Stasiowska Małgorzata Jasło marsz NW 10 km OSKARJA TAK
84 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska bieg 10 km NGB/ Stajnia BalonaTAK
85 Stepien Beata Nowa Sarzyna marsz NW 10 km BrakTAK
86 Streit Beata Lubaczów bieg 10 km Biegomania LubaczówTAK
87 Strzałka Agnieszka Mostki bieg 10 km BrakTAK
88 Szczepanik Antoni Brzóza Królewska bieg 10 km Active Team Brzóza KrólewskaTAK
89 Szczyrba Damian Nosówka bieg 10 km 1987TAK
90 Szkoda Robert Biłgoraj bieg 10 km Biłgoraj BiegaTAK
91 Szkoła Mateusz Pruchnik bieg 10 km Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
92 Szkoła Izabela Pruchnik marsz NW 10 km Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
93 Wawrzaszek Ewelina Brzóza Królewska bieg 10 km BrakTAK
94 Wilk Anna Stobierna bieg 10 km BrakTAK
95 Wnuk Norbert Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
96 Wojtaś Janusz Nowa Sarzyna bieg 10 km BrakTAK
97 Zając Barbara Zarzecze bieg 10 km BrakTAK
98 Zawadzki Łukasz Nowa Sarzyna bieg 10 km Nowosarzyńska Grupa BiegowaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту