Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

USZCZYN DUATHLON KIDS

Miejsce i termin: Uszczyn, 2019-06-01
Organizator: • Piotrkowskie Stowarzyszenie Triathlonu „Tri Aktywny Piotrków”
• Szkoła Podstawowa w Uszczynie
• Ochotnicza Straż Pożarna w Uszczynie
KONTAKT
https://www.facebook.com/triaktywnypiotrkow/
Opis zawodów: . Netuno Uszczyn Duathlon KIDS zostanie rozegrany na dystansach:
Uszczyn Duathlon Kids:
• bieg 300 m
• zawody sprawnościowe na boisku (slalom z przeszkodami)
Uszczyn Duathlon Junior:
• bieg 300 m - rower 2600 m - bieg 300 m
Uszczyn Duathlon
• bieg 1600 m - rower 9000 m - bieg 1600 m

. Biuro zawodów będzie mieściło się w Szkole Podstawowej w Uszczynie, ul. Szkolna 12 97-330 Sulejów
2. Biuro zawodów będzie czynne w dniu 01.06.2019 w godz. 9:00 – 10:20.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: . Opłata startowa 30 PLN dla startujących w kategorii Uszczyn Duathlon

• Opłatę startową należy uiścić do dnia 29 maja 2019 r. na konto:
12 1140 2004 0000 3002 7591 6550 (mbank) Piotrkowskie Stowarzyszenie Triathlonu
„Tri Aktywny Piotrków” 97-300 Piotrków Tryb. ul. Garbarska 17/19 bl. 4 m. 53
Tytuł wpłaty: opłata startowa [nazwa biegu] + [imię i nazwisko Uczestnika]
• Organizator nie ponosi odpowiedzialności za terminy realizacji przelewów bankowych i pocztowych.
• Za dzień zapłaty uważa się datę wpływu środków pieniężnych na konto organizatora.
• W przypadku dokonania przelewu na 4 dni przed imprezą, zawodnik zobowiązany jest do przedstawienia potwierdzenia wpłaty w biurze zawodów.
Limit zawodników: 200
Strona WWW: https://www.facebook.com/triaktywnypiotrkow/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrzejewski Przemysław Uszczyn Uszczyn Duathlon BrakNIE
2 Antosik Martyna Uszczyn Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
3 Anzin Maksym Rawa Maziwiecka Uszczyn Duathlon K.S. Triathlon RawaNIE
4 Balińska Karolina Piotrków Tryb. Uszczyn Duathlon Kids ---NIE
5 Baliński Krzysztof Piotrków Tryb. Uszczyn Duathlon ---NIE
6 Baliński Jakub Piotrków Tryb. Uszczyn Duathlon Junior ---NIE
7 Barczak Helena Milejów Uszczyn Duathlon Junior RUN TEAM MILEJÓWNIE
8 Bednarski Aleksander Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior Velo Speed TriapNIE
9 Bernatowicz Krystian Poniatów Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
10 Błażejewska Hanna Niechcice Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
11 Błażejewski Michał Niechcice Uszczyn Duathlon Junior VeloSpeedTriAPNIE
12 Dudkiewicz Igor Poniatów Uszczyn Duathlon Junior VELO SPEED TRIAPNIE
13 Fijałkowska Amelia Uszczyn Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
14 Fijałkowska Agata Uszczyn Uszczyn Duathlon BrakNIE
15 Gala Adam Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior Velo Speed TriapNIE
16 Gaworczyk Zuzanna Uszczyn Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
17 Gaworczyk Artur Uszczyn Uszczyn Duathlon BrakNIE
18 Głowacka Matylda Witów Uszczyn Duathlon Junior Velo Speed triapNIE
19 Głowacka Julia Witów Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
20 Głowacki Jarosław Witów Uszczyn Duathlon Witowianka WitówTAK
21 Golanowski Bartłomiej Uszczyn Uszczyn Duathlon BrakNIE
22 Goska Szymon Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon VeloSpeedTriAPTAK
23 Góral Maciej Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
24 Góral Maria Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
25 Jadczyk Igor Uszczyn Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
26 Jagiełło Konrad Milejów Uszczyn Duathlon BrakTAK
27 Jagiełło Joanna Milejów Uszczyn Duathlon BrakTAK
28 Jagiełło Zuzanna Milejów Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
29 Jagodziński Igor Uszczyn Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
30 Jakóbik Aleksandra Zalesice Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
31 Jakóbik Paweł Zalesice Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
32 Jasek Adrian Sulejów Uszczyn Duathlon Team Źródlana NIE
33 Jaworowski Aleksander Sulejów Uszczyn Duathlon Kids Velo Speed TriapNIE
34 Jóźwik Alan Uszczyn Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
35 Kabziński Franek Jarosty Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
36 Kacalak Oliwia Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
37 Kacprzyk Mateusz Poniatów Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
38 Kaczorowska Nadia Uszczyn Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
39 Kaflak Maja Piotrków Tybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
40 Karczewski Igor Uszczyn Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
41 Koncka Helenka Wolbórz Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
42 Koncki Jaś Wolbórz Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
43 Kopczyński Tymon Uszczyn Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
44 Kotynia Hanna Poniatów Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
45 Kuba Aleksandra Rawa Mazowiecka Uszczyn Duathlon Junior K.S. Triathlon RawaNIE
46 Kusmierski Henryk Uszczyn Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
47 Kuśmierski Piotr Poniatów Uszczyn Duathlon BrakNIE
48 Kutkowska Anna Uszczyn Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
49 Łopusiewicz Hanna Uszczyn Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
50 Malec Filip Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
51 Malec Julia Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
52 Maliszewski Filip Aleksandrow Lodzki Uszczyn Duathlon Junior SSP nr 3 w Aleksandrowie ŁódzkimNIE
53 Mianowska Alicja Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
54 Miara Szymon Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
55 Mokwińska Weronika Piotrków Tryb. Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
56 Mokwiński Artur Piotrków Tryb. Uszczyn Duathlon BrakTAK
57 Mokwiński Igor Piotrków Tryb. Uszczyn Duathlon Junior VeloSpeedTriAPNIE
58 Nawrocki Michał Szydłów Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
59 Nowak Jan Uszczyn Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
60 Obszarny Juliusz Piotrków Uszczyn Duathlon Junior Velo Speed TriapNIE
61 Obszarny Miłosz Piotrków Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
62 Olczak Kornelia Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
63 Olejnik Zuzanna Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
64 Opala Mateusz Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
65 Pałubski Wiktor Milejowiec Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
66 Pietruszka Elżbieta Uszczyn Uszczyn Duathlon Kids brakNIE
67 Pietruszka Stanisław Uszczyn Uszczyn Duathlon Junior brakNIE
68 Pietrzak Kacper Rawa Mazowiecka Uszczyn Duathlon Junior K.S. Triathlon RawaNIE
69 Pietrzak Maciej Rawa Mazowiecka Uszczyn Duathlon Junior K.S. Triathlon RawaNIE
70 Ronc Wojciech Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior NiezrzeszonyNIE
71 Sala Mateusz Uszczyn Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
72 Senderecka Natalia Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
73 Sikora Artur Witów Kolonia Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
74 Sikora Filip Sulejów Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
75 Słomka Filip Uszczyn Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
76 Słomka Patryk Włodzimierzów Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
77 Słomka Julia Uszczyn Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
78 Sokołowska Anna Witów Uszczyn Duathlon Witowianka WitówNIE
79 Sokołowski Miłosz Witów Uszczyn Duathlon Junior Velo Speed TriapNIE
80 Sowiński Tobiasz Raków Duży Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
81 Stankiewicz Olaf Rawa Mazowiecka Uszczyn Duathlon Junior K.S. Triathlon RawaNIE
82 Stankiewicz Weronika Rawa Mazowiecka Uszczyn Duathlon Junior K.S. Triathlon RawaNIE
83 Stefaniak Grzegorz Rawa Mazowiecka Uszczyn Duathlon Kids K.S. Triathlon RawaNIE
84 Stefaniak Wiktor Rawa Mazowiecka Uszczyn Duathlon Junior K.S. Triathlon RawaNIE
85 Stefaniak Sergiusz Rawa Mazowiecka Uszczyn Duathlon Junior K.S. Triathlon RawaNIE
86 Stefański Maciej Stryków Uszczyn Duathlon Junior LUKS Dwójka StrykówNIE
87 Stępień Szymon Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon VELO Speed TriapTAK
88 Stępień Jan Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
89 Szadkowski Arkadiusz Piotrków Tryb. Uszczyn Duathlon LegatusTimNIE
90 Szafranek Igor Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior Artom TeamNIE
91 Szafranek Olaf Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior Artom TeamNIE
92 Śliwiak Alex Uszczyn Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
93 Tokarska Zosia Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior Velo SpeedNIE
94 Tokarski Stanisław Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior Velo Speed TriapNIE
95 Wiernicka Zuzanna Witów Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
96 Wiernicki Przemek Witów Uszczyn Duathlon BrakTAK
97 Wiernicki Bartosz Witów Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
98 Więcławski Filip Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
99 Wiktorowicz Adam Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
100 Wiktorowicz Oleg Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
101 Wojnecka-Kołek Zosia Uszczyn Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
102 Wolniewicz Szymon Rawa Mazowiecka Uszczyn Duathlon Junior K.S. Triathlon RawaNIE
103 Woszczyk Nadia Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior Passion Life JoyNIE
104 Woszczyk Alan Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior Velo Speed TriapNIE
105 Wychowałek Otylia Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE
106 Wychowałek Daniel Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon Kids BrakNIE
107 Wysok Magdalena Piotrków Trybunalski Uszczyn Duathlon BrakNIE
108 Ziabka Andrzej Aleksandrow Lodzki Uszczyn Duathlon BrakNIE
109 Ziąbka Oliwier Aleksandrow Lodzki Uszczyn Duathlon SSP nr 3 w Aleksandrowie ŁódzkimNIE
110 Zieliński Filip Karlin Uszczyn Duathlon BrakTAK
111 Żabicki Oliwier Piotrków Tryb. Uszczyn Duathlon Junior BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту