Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XX MIĘDZYNARODOWY BIEG im. STANISŁAWA STASZICA

Miejsce i termin: Brody, 2019-07-21
Organizator: ORGANIZATOR
• Ludowy Klub Biegacza „RUDNIK” gm. Brody
WSPÓŁORGANIZATORZY
• Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
• Wojewoda Świętokrzyski
• Powiat Starachowicki
• Urząd Gminy Brody
• Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach
• Firmy prywatne
KONTAKT

• Dudek Sylwester 694 626 895 lkbrudnik@op.pl
Opis zawodów: Bieg odbędzie się na stadionie w Brodach
- godz. 10:00-10:50 - zapisy dzieci i młodzieży godz.
- godz. 11:00 - biegi dla dzieci
- 12:00-13:30 - zapisy do biegu głównego
- godz. 14:00 - bieg główny - l 0 km
Zapisy do biegów dzieci w biurze zawodów, w dniu zawodów
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa w biegu głównym wynosi - 30 zł. (dla zgłoszonych w terminie do 11.07.2019r. ) .
Po podanym terminie opłata startowa wynosić będzie 50 zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych.
Biegi dzieci bezpłatne
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Mariusz Borzechow bieg 10 km BrakTAK
2 Adamus Wiesław Tobiasze bieg 10 km EUROBOXTAK
3 Antas Mariola Kielce bieg 10 km BrakTAK
4 barańska Renata Skaryszew bieg 10 km zabiegany skaryszewTAK
5 Binkowski Leon Radom bieg 10 km Biegiem RadomNIE
6 Bojara Robert Radom bieg 10 km Biegiem Radom TAK
7 Borkowska Hanna Radom bieg 10 km BIEGIEM RADOM!TAK
8 Borkowski Jerzy Radom bieg 10 km BIEGIEM RADOM!TAK
9 Brodacka Bogusława Tychy bieg 10 km Lubi LUTAK
10 Brodacki Waldemar Puławy bieg 10 km Chemik noxy PuławyNIE
11 Brodacki Wiesław Tychy bieg 10 km 40 Latek TychyTAK
12 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec bieg 10 km GrójecTAK
13 Ciemięga Artur Rudnik bieg 10 km LKB.RUDNIKNIE
14 Cyngot Jacek Kozienice bieg 10 km UKS Olimp KozieniceNIE
15 Dolega Darek Radom bieg 10 km Biegiem Radom!TAK
16 Driański Marcin Starachowice bieg 10 km Zabiegane Starachowice TAK
17 Dróżdż Tomasz Lubienia bieg 10 km LubieniaNIE
18 Dudek Sylwester Rudnik bieg 10 km LKB.RUDNIKNIE
19 Frydrych Bożena Warszawa bieg 10 km -TAK
20 Gagat Mateusz Ostrowiec Świętokrzyski bieg 10 km BrakTAK
21 Gołąbek Henryk mleczków bieg 10 km biegiem radomNIE
22 Gos Mateusz Warka bieg 10 km Start Pułaski WarkaTAK
23 Grabda Karol Mirzec bieg 10 km Biegiem Radom!NIE
24 Gruszczyńska Monika Masłów bieg 10 km BrakNIE
25 Gruszczyński Marcin Kielce bieg 10 km BrakNIE
26 Holinko Edmund Radom bieg 10 km BrakTAK
27 Jagieło Michał Lubienia bieg 10 km Husaria Race TeamNIE
28 Jagieło Kinga Lubienia bieg 10 km Husaria Race TeamNIE
29 Jagieło Karol Lubienia bieg 10 km LubieniaNIE
30 Jankowski Eugeniusz Puławy bieg 10 km OPEC PuławyNIE
31 Kajdan Emilia Skaryszew bieg 10 km Zabiegany Skaryszew NIE
32 Kajdan Emil Skaryszew bieg 10 km Zabiegany Skaryszew NIE
33 Kania Przemysław Styków bieg 10 km DB-TRANS STARACHOWICETAK
34 Karasingki Michał Rudnik bieg 10 km LKB.RUDNIKNIE
35 Karolak Anna Skaryszew bieg 10 km zabiegany skaryszewTAK
36 Karolak Rafał Skaryszew bieg 10 km zabiegany skaryszewTAK
37 Karwacki Mateusz Krynki bieg 10 km Mechanik i PrzyjacieleTAK
38 Karwan Zbigniewe Lublin bieg 10 km BBLTAK
39 Kędziora Piotr Ostrowiec Św. bieg 10 km BrakTAK
40 Konieczny Sylwester Szydłowiec bieg 10 km BrakTAK
41 Kowalik Rafał Rudnik bieg 10 km LKB RudnikNIE
42 Kryza Rafał Małęczyn bieg 10 km Biegiem RadomTAK
43 Krzyżanowski Paweł Starachowice bieg 10 km BrakTAK
44 Kulik Ewa Kozienice bieg 10 km UKS OLIMP KOZIENICETAK
45 Kurys Agnieszka Radom bieg 10 km BrakTAK
46 Kwiatek Michał Starachowice bieg 10 km BrakTAK
47 Lasota Andrzej Rudnik bieg 10 km LKB RudnikNIE
48 Lepiarz Sylwester Wronow bieg 10 km LKB.RUDNIKNIE
49 Leśniak Marian Kraków bieg 10 km AZS-AWF Kraków MastersNIE
50 Maj Radosław Skaryszew bieg 10 km ZABIEGANY Skaryszew TAK
51 Majecki Robert Sandomierz bieg 10 km 3 Sandomierski Batalion RadiotechnicznyTAK
52 Makowska Anna Staw Kunowski bieg 10 km BrakTAK
53 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów bieg 10 km ScyzorykNIE
54 Marek Henryk Warszawa bieg 10 km -NIE
55 Matysek Agnieszka Pawłów bieg 10 km LKB RudnikNIE
56 Mirakowska Ewa Wólka Modrzejowa Kolonia bieg 10 km Biegiem Radom TAK
57 Muszyński Mateusz Małęczyn bieg 10 km Murarz z KielniąTAK
58 Napora Mieczysław Pińczów bieg 10 km Kl.PonidzieTAK
59 Nowacki Łukasz Szydłowiec bieg 10 km BrakTAK
60 Nowakowski Czesław Warszawa bieg 10 km Klub Biegacza GOCHTAK
61 Nowocień Jacek Podkowa Leśna bieg 10 km Uczniowski Klub Sportowy RUSIECTAK
62 Orman Tomasz Szydlowiec bieg 10 km TomTeamTAK
63 Pasowska Ewelina Kielce bieg 10 km BrakNIE
64 Pawlos Mikołaj Rudnik bieg 10 km LKB RudnikNIE
65 Peryt Renata Starachowice bieg 10 km Zabiegane StarachowiceNIE
66 Pikulski Mieczysław Pińczów bieg 10 km Kl.PonidzieTAK
67 Pocheć Jan Pawłów bieg 10 km BrakTAK
68 Pocheć Joanna Pawłów bieg 10 km BrakTAK
69 Potrzeszcz Tomasz Rudnik bieg 10 km LKB RudnikNIE
70 Potrzeszcz Bartosz Rudnik bieg 10 km LKB RudnikNIE
71 Pronobis Przemysław Ostrowiec Św. bieg 10 km lub wybierz z listyTAK
72 Ruchomski Wiesław Kielce bieg 10 km BrakTAK
73 Rusak Sławomir Radom bieg 10 km BIEGIEM RADOM !TAK
74 Sadza Anna Skarzysko bieg 10 km SkarzyskoNIE
75 Shumik Alena Brest bieg 10 km BrakNIE
76 Sikora Zbigniew Brody bieg 10 km LKB RudnikNIE
77 Skuza Sebastian Ostrożanka bieg 10 km BrakTAK
78 Slifierz Krystian Rudnik bieg 10 km LKB RudnikNIE
79 Sobolewski Mikołaj Adamów bieg 10 km SZYMANOWSKI Triathlon TeamNIE
80 Stachera Aleksandra Krynki bieg 10 km BrakTAK
81 Stańczak Lidia Starachowice bieg 10 km Zabiegane StarachowiceNIE
82 Stepniewski Dominik Rudnik bieg 10 km StarachowiceNIE
83 Stępniewska Agnieszka Skaryszew bieg 10 km zabiegany skaryszewTAK
84 Stępniewski Norbert Rudnik bieg 10 km LKB.RUDNIKNIE
85 Strzelczyk Rafał Głowaczów bieg 10 km UKS OLIMP KozieniceTAK
86 Sułecki Kamil Starachowice bieg 10 km BrakTAK
87 Szwed Jacek Toruń bieg 10 km Biegam Bo Lubię ToruńNIE
88 Szwed Krzysztof Starachowice bieg 10 km BrakNIE
89 Telka Paweł Kielce bieg 10 km BrakTAK
90 Telka Andrzej Kielce bieg 10 km BrakTAK
91 Werenkowicz-Wrona Ilona Pawłów bieg 10 km 1980NIE
92 Wincenty Korczak Jedlnia-Letnisko bieg 10 km Biegiem Radom!TAK
93 Wiśniewski Robert Głowaczów bieg 10 km UKS Olimp KozieniceTAK
94 Wojtan Marcin Starachowice bieg 10 km Juventa-Kobex StarachowiceNIE
95 Wojtaś Renata Pińczów bieg 10 km BrakTAK
96 Wojtuniak Jarosław Małęczyn bieg 10 km Biegiem Radom!TAK
97 Woltliński Andrzej skarzysko bieg 10 km SkarzyskoNIE
98 Woś Ewa Rytwiany bieg 10 km BrakTAK
99 Wójcik Tomasz Gorzyce bieg 10 km ZMITEK TEMA NOWA DĘBANIE
100 Wrona Arkadiusz Pawłów bieg 10 km 1980NIE
101 Zarychta Rafał Godów bieg 10 km LKB RudnikNIE
102 Zbiciak Adam Lubartów bieg 10 km BrakNIE
103 Zugaj Michał Kielce bieg 10 km KP PSP SZYDŁOWIECTAK
104 Żłobecki Piotr Świętomarz bieg 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту