Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW, JUNIORÓW MŁODSZYCH I JUNIORÓW W BIEGACH GÓRSKICH NA KRÓTKIM DYSTANSIE

Miejsce i termin: Krynki, 2019-09-29
Organizator: Organizator
• LKB Rudnik
• Polski Związek Lekkiej Atletyki,
• Urząd Gminy Brody
• Powiat Starachowicki
• Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
• Urząd Wojewódzki w Kielcach
Kontakt
Sylwester Dudek mail lkbrudnik@op.pl tel. 694 626 895
Opis zawodów: Impreza odbędzie się w dniu 29.09.2019r. w Krynkach ( Rezerwat Skałki)
Biuro zawodów 9.00 -10.00
Starty kategoriami wg grup wiekowych.
Wpisowe i wpłata: opłata startowa:
o do 23.09.2019 – 20 zł
o od 24.09.2019 – 30 zł

Zgłoszenia :
Zgłoszenia i płatności przez stronę zapisów do biegu ww.chronotex.pl
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrusiewicz Alicja Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
2 Banaszczyk Maja Starachowice wg. kategorii wiekowych Juventa-Kobex Starachowice
3 Banaszczyk Maja Starachowice wg. kategorii wiekowych KLKS Juventa Kobex Starachowice
4 BARANSKA AMELIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
5 BORKOWSKA MAGDA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
6 Borowiecki Jakub Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
7 BUKOWSKA OLGA GDYNIA wg. kategorii wiekowych LKS ZORZA GDYNIATAK
8 BUKOWSKI PAWEŁ GDYNIA wg. kategorii wiekowych LKS ZORZA GDYNIATAK
9 BUKOWSKI JAN GDYNIA wg. kategorii wiekowych LKS ZORZA GDYNIATAK
10 Chuchra Mateusz Toruń wg. kategorii wiekowych MKL ToruńTAK
11 CIEMIEGA JAKUB RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
12 Ciurzyńska Amelia Kampinos wg. kategorii wiekowych UKS Filipides TeresinTAK
13 Czarnota Małgorzata Gąsawy Rządowe wg. kategorii wiekowych Brak
14 Dobrowolska Laura Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
15 Gabriela Urbańska Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
16 Galińska Eliza Pruszków wg. kategorii wiekowych UKS Filipides TeresinTAK
17 glowka oliwia RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
18 GROSIAK Patrycja Majdan Królewski wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
19 Jan Mokrzycki Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
20 Jaskot Emilka Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
21 Kacper Gołąbek Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
22 Karolina Smolarczyk Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
23 karwacka alicja RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
24 KASZANY KAROL Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
25 KEPA JAKUB RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
26 KIEPAS ZOFIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
27 Klaudia Zięba Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
28 Kleczewski Piotr WARSZAWA wg. kategorii wiekowych UKS FILIPIDES TERESIN
29 Kolińska Aleksandra Gdynia wg. kategorii wiekowych LKS Zorza GdyniaTAK
30 Kopeć Kamil Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
31 Kopeć Dominik Huta Komorowska wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
32 kowalik WIKTORIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
33 kowalska KLADIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
34 koziel karol RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
35 KRZEWSKA MAJA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
36 kwarciak WIKTORIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
37 Kwiatek Karolina Starachowice wg. kategorii wiekowych Juventa-Kobex Starachowice
38 KWIECIEN WIKTORIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
39 LETNIOWSKA Julia Huta Komorowska wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
40 Łucka-Wowczuk Kinga Gdynia wg. kategorii wiekowych LKS Zorza GdyniaTAK
41 MARKOWICZ Weronika Majdan Królewski wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
42 MATJASIK KAROLINA Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
43 max DZIULKA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
44 Milczanowska Zuzanna Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
45 molga KLADIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
46 Nikodem Jaskot Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
47 Pajęcka Lena Domasław wg. kategorii wiekowych WLKS WrocławTAK
48 PAWLOS MIKOLAJ RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
49 pochec zuzia RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
50 POTRZESZCZ BARTOSZ RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
51 POTRZESZCZ JAKUB RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
52 Puzio Maciej Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
53 SERAFIN Dominik Huta Komorowska wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
54 SIKORA DARIUSZ RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
55 SLIFIERZ KRYSTIAN RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
56 Słomiński Jakub Młynek wg. kategorii wiekowych BrakTAK
57 stachowicz emil RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
58 stańczak paula RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
59 STEPNIEWSKI ALAN RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
60 Śmiechowski Jakub Bukowiec Opoczyński wg. kategorii wiekowych BrakTAK
61 Victoria Puk Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
62 Węgrzyn Monika Komorów wg. kategorii wiekowych UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA
63 Wiecha Jan RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
64 Wojtan Amelia Starchowice wg. kategorii wiekowych Juventa
65 zarychta katarzyna RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
66 Zięba Wiktor Komorów wg. kategorii wiekowych UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA
67 Zięba Karolina Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba


займ на карту срочно без отказа займ на карту