Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW, JUNIORÓW MŁODSZYCH I JUNIORÓW W BIEGACH GÓRSKICH NA KRÓTKIM DYSTANSIE

Miejsce i termin: Krynki, 2019-09-29
Organizator: Organizator
• LKB Rudnik
• Polski Związek Lekkiej Atletyki,
• Urząd Gminy Brody
• Powiat Starachowicki
• Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
• Urząd Wojewódzki w Kielcach
Kontakt
Sylwester Dudek mail lkbrudnik@op.pl tel. 694 626 895
Opis zawodów: Impreza odbędzie się w dniu 29.09.2019r. w Krynkach ( Rezerwat Skałki)
Biuro zawodów 9.00 -10.00
Starty kategoriami wg grup wiekowych.
Wpisowe i wpłata: opłata startowa:
o do 23.09.2019 – 20 zł
o od 24.09.2019 – 30 zł

Zgłoszenia :
Zgłoszenia i płatności przez stronę zapisów do biegu ww.chronotex.pl
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrusiewicz Alicja Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
2 Banaszczyk Maja Starachowice wg. kategorii wiekowych Juventa-Kobex Starachowice
3 Banaszczyk Maja Starachowice wg. kategorii wiekowych KLKS Juventa Kobex Starachowice
4 BARANSKA AMELIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
5 Basaj Bartosz Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice
6 BORKOWSKA MAGDA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
7 Borowiecki Jakub Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
8 Brodowski Mikołaj Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice
9 BUKOWSKA OLGA GDYNIA wg. kategorii wiekowych LKS ZORZA GDYNIATAK
10 BUKOWSKI PAWEŁ GDYNIA wg. kategorii wiekowych LKS ZORZA GDYNIATAK
11 BUKOWSKI JAN GDYNIA wg. kategorii wiekowych LKS ZORZA GDYNIATAK
12 Chuchra Mateusz Toruń wg. kategorii wiekowych MKL ToruńTAK
13 CIEMIEGA JAKUB RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
14 Ciurzyńska Amelia Kampinos wg. kategorii wiekowych UKS Filipides TeresinTAK
15 Czarnota Małgorzata Gąsawy Rządowe wg. kategorii wiekowych Brak
16 Dobrowolska Laura Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
17 FALKOWSKA KLAUDIA Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
18 Gabriela Urbańska Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
19 Galińska Eliza Pruszków wg. kategorii wiekowych UKS Filipides TeresinTAK
20 glowka oliwia RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
21 GROSIAK Patrycja Majdan Królewski wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
22 ICKOWSKA Agata GDYNIA wg. kategorii wiekowych LKS ZORZA GDYNIATAK
23 Ickowski Tomasz Gdynia wg. kategorii wiekowych Lks Zorza GdyniaTAK
24 Jan Mokrzycki Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
25 Jaskot Emilka Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
26 Joński Igor Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice
27 Kacper Gołąbek Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
28 Karolina Smolarczyk Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
29 karwacka alicja RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
30 KASZANY KAROL Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
31 KEPA JAKUB RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
32 KIEPAS ZOFIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
33 Klaudia Zięba Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
34 Kleczewski Piotr WARSZAWA wg. kategorii wiekowych UKS FILIPIDES TERESIN
35 Kolińska Aleksandra Gdynia wg. kategorii wiekowych LKS Zorza GdyniaTAK
36 Kopeć Kamil Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
37 Kopeć Dominik Huta Komorowska wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
38 Kornaś Franciszek Dzbanów wg. kategorii wiekowych Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
39 Kornaś Jan Dzbanów wg. kategorii wiekowych Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
40 kowalik WIKTORIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
41 kowalska KLADIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
42 KOZAK SZYMON` Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
43 koziel karol RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
44 KRZEWSKA MAJA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
45 Kupiszewska Beata Majdan królewski wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
46 kwarciak WIKTORIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
47 Kwiatek Karolina Starachowice wg. kategorii wiekowych Juventa-Kobex Starachowice
48 KWIECIEN WIKTORIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
49 LETNIOWSKA Julia Huta Komorowska wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
50 Liszewski Szymon CHWASZCZYNO wg. kategorii wiekowych LKS ZORZA GDYNIA
51 Łucka-Wowczuk Kinga Gdynia wg. kategorii wiekowych LKS Zorza GdyniaTAK
52 MAJER KACPER Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
53 Makuch Julia Osiek wg. kategorii wiekowych LKS Brzezina Osiek
54 MARKOWICZ Weronika Majdan Królewski wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
55 MATJASIK KAROLINA Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
56 max DZIULKA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
57 Milczanowska Zuzanna Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
58 molga KLADIA RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
59 MOŁODYŃSKI ALEKS Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
60 Nikodem Jaskot Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
61 Pajęcka Lena Domasław wg. kategorii wiekowych WLKS WrocławTAK
62 PAWLOS MIKOLAJ RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
63 Pierzchała Gabriel Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice
64 pochec zuzia RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
65 POTRZESZCZ BARTOSZ RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
66 POTRZESZCZ JAKUB RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
67 Prejc Mikołaj Koleczkowo wg. kategorii wiekowych LKS Zorza Gdynia TAK
68 Przestrzelski Kajetan SIEDLCE wg. kategorii wiekowych MKS pogoń siedlceTAK
69 Puzio Maciej Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
70 Rogala Kacper Stalowa Wola wg. kategorii wiekowych MKL "Sparta" Stalowa Wola
71 SERAFIN Dominik Huta Komorowska wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
72 Seremak Marcel Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice
73 SIKORA DARIUSZ RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
74 SIKORA TYCJANA Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
75 SLIFIERZ KRYSTIAN RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
76 Słomiński Jakub Młynek wg. kategorii wiekowych BrakTAK
77 Sot Julia Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice
78 Sot Aleksandra Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice
79 stachowicz emil RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
80 stańczak paula RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
81 STEPNIEWSKI ALAN RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
82 Stój Natalia Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice
83 Strzelczyk Jakub Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice
84 Strzelczyk Aleksandra Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice
85 Szymańska Dominika Dąbrowa Rzeczycka wg. kategorii wiekowych MKL "Sparta" Stalowa Wola
86 Śmiechowski Jakub Bukowiec Opoczyński wg. kategorii wiekowych BrakTAK
87 TKACZ BRUNO Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
88 Tomaszek Dawid Gdynia wg. kategorii wiekowych LKS Zorza Gdynia TAK
89 Victoria Puk Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba
90 WACHTA KLARA Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
91 WACHTA IGA Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
92 Węgrzyn Monika Komorów wg. kategorii wiekowych UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA
93 Wiecha Jan RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
94 Wojtan Amelia Starchowice wg. kategorii wiekowych Juventa
95 WRONOWSKA AMELIA Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE
96 zarychta katarzyna RUDNIK wg. kategorii wiekowych LKB.RUDNIK
97 Zieliński Krzysztof Gdynia wg. kategorii wiekowych LKS Zorza Gdynia
98 Zięba Wiktor Komorów wg. kategorii wiekowych UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWA
99 Zięba Karolina Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS -STAL Nowa Dęba


займ на карту срочно без отказа займ на карту