Nazwa zawodów: | IV BIEG NOCNY Z FALSTARTEM |
Miejsce i termin: | Cieciułów, 2019-07-20 |
Organizator: | ORGANIZATOR Klub Biegacza FALSTART Rudniki WSPÓŁORGANIZATOR Gmina Rudniki, OSP Cieciułów, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach, F.U.H DUET Zdzisława Baros KONTAKT: Daniel Baros – Dyrektor biegu, prezes KB FALSTART Rudniki Tel : 535-286-252, email: barosdan@gmail.com |
Opis zawodów: | MIEJSCE I TERMIN Ośrodek Tradycji Wiejskiej i Strażackiej w Cieciułowie – Remiza w Cieciułowie - START o godz. 21:30 Biuro zawodów czynne od godziny 20:00 ! Klasyfikacja drużynowa – (drużynę muszą stanowić minimum 2 kobiety lub 2 mężczyzn), pod warunkiem wpisania jednobrzmiącej nazwy drużyny podczas zapisów elektronicznych |
Wpisowe i wpłata: | Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a następnie uiszczenie opłaty startowej. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 17 lipca 2019 roku. Wysokość opłaty startowej: 30 zł W przypadku nie wyczerpania wolnych miejsc (120), będzie możliwość zapisania się w dniu biegu, jednak opłata startowa wynosić będzie 40 zł. Opłatę startową w wysokości 30 zł przy zapisach internetowych proszę przelewać na konto: Klub Biegacza FALSTART Rudniki, Żytniów 36, 46-325 Rudniki Nr konta: 89 89090006 0050 0505 3160 0001 W tytule przelewu należy wpisać: IV Bieg Nocny z Falstartem, imię i nazwisko, data urodzenia. |
Limit zawodników: | 150 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamski Krzysztof | Kluczbork | bieg 5 km | Brak | TAK |
2 | Bak Michał | Lututów | bieg 5 km | DA - Drużyna Amolu | NIE |
3 | Banaś Dariusz | Wieluń | bieg 5 km | Brak | TAK |
4 | Baros Grzegorz | Rudniki | bieg 5 km | FALSTART RUDNIKI | TAK |
5 | Baros Zdzisława | Rudniki | bieg 5 km | FALSTART Rudniki | TAK |
6 | Basiński Wiktor | Rudniki | bieg 5 km | Falstart Rudniki | TAK |
7 | Bednik Patrycja | Wielun | bieg 5 km | Wieluń biega | TAK |
8 | Borowski Robert | Kozłowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
9 | Boryczka Kamila | Uszyce | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
10 | Boryczka Roman | Uszyce | bieg 5 km | . | TAK |
11 | Bryła Elżbieta | Wielun | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
12 | Buda Kamil | Pajęczno | bieg 5 km | Brak | NIE |
13 | Cieśla Mariola | Pątnów | bieg 5 km | Brak | TAK |
14 | Cieśla Jan | Rudniki | bieg 5 km | Falstart Rudniki | TAK |
15 | Dądela Antoni | Krzepice | bieg 5 km | KB Florian Zajączki Drugie | NIE |
16 | Dwornik Jakub | Żytniow | bieg 5 km | Speed-Ball Rudniki | TAK |
17 | Fijałkowski Paweł | Czestochowa | bieg 5 km | Zabiegani Częstochowa/Kalinowski Team | NIE |
18 | Filak Stanisław | Zajączki Pierwsze | bieg 5 km | KB Florian Zajączki | TAK |
19 | Frączyk Sabina | Opole | bieg 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | TAK |
20 | Gagatek-Woźniak Anna | Wieluń | bieg 5 km | Wieluń biega | NIE |
21 | Gajek Tomasz | Gana | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
22 | Galiczak Anna | Przystajń | bieg 5 km | NGB Kłobuck | NIE |
23 | Gonera Marcin | Wieruszów | bieg 5 km | Brak | TAK |
24 | Gorbenko Rafał | Bystrzyca | bieg 5 km | #ALKORUN | TAK |
25 | Grund Marek | Strzebiń | bieg 5 km | Mafia TEAM Lubliniec | TAK |
26 | Grzywna Marek | Olesno | bieg 5 km | MDM NT | NIE |
27 | Grzywna Grzegorz | Lubliniec | bieg 5 km | KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOZLE | TAK |
28 | Hajduga Krzysztof | Gaszyn | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
29 | Haliżak Norbert | Wieluń | bieg 5 km | Wieluń Biega | NIE |
30 | Haska Kasia | Suchy Bór | bieg 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | NIE |
31 | Jachymski Ryszard | Praszka | bieg 5 km | Brak | TAK |
32 | Jachymski Piotr | Gana | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
33 | Jadwiszczak Piotr | Lututów | bieg 5 km | DA-Drużyna Amolu | NIE |
34 | Jagielska Magdalena | Kłobuck | bieg 5 km | NGB Kłobuck | NIE |
35 | Jagieła Oliwier | Stary Bugaj | bieg 5 km | Brak | TAK |
36 | Janus Marcin | Wieluń | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
37 | Januszka Urszula | Kłobuck | bieg 5 km | NGB Kłobuck | NIE |
38 | Kabata Roman | Jaworzno Bankowe | bieg 5 km | Falstart Rudniki | TAK |
39 | Kałuża Piotr | Łódź | bieg 5 km | Łódź Kocha Sport | NIE |
40 | Kałwak Piotr | Wieluń | bieg 5 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | TAK |
41 | Kałwak Jacek | Rudniki | bieg 5 km | Brak | TAK |
42 | Kanicki Kacper | Rudniki | bieg 5 km | Brak | TAK |
43 | Keller Tomasz | Gwizdałki | bieg 5 km | Wieluń Biega | NIE |
44 | Keller Izabela | Gwizdałki | bieg 5 km | Wieluń Biega | NIE |
45 | Kilan Monika | Dzietrzniki | bieg 5 km | Brak | NIE |
46 | Kilijanek Izabela | Dobrzeń Wielki | bieg 5 km | Brak | NIE |
47 | Kolman Hubert | Szymonków | bieg 5 km | Brak | NIE |
48 | Kostek Wioleta | Stary Bugaj | bieg 5 km | Brak | TAK |
49 | Kotala Ewa | Wieluń | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
50 | Kowalczyk Robert | Strojec | bieg 5 km | Brak | TAK |
51 | Kruk Grzegorz | Czestochowa | bieg 5 km | Press Glass Biegamy I Wspieramy | NIE |
52 | Kubacki Tomasz | Cieciułów | bieg 5 km | Falstart Rudniki | TAK |
53 | Kubicki Mariusz | Kluczbork | bieg 5 km | Kluczborska Grupa Biegowa | NIE |
54 | Kudra Aleksandra | Wieluń | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
55 | Kułach Lesław | Wola Radziszowska | bieg 5 km | Brak | NIE |
56 | Kuss Krystian | Sternalice | bieg 5 km | 24.03.1988 | TAK |
57 | Luto Bartosz | Opatów | bieg 5 km | KB Florian Zajączki Drugie | TAK |
58 | Luto Andrzej | Opatów | bieg 5 km | Brak | TAK |
59 | Machynia Łukasz | Praszka | bieg 5 km | Neapco Praszka | TAK |
60 | Malatyński Łukasz | Gana | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
61 | Malatyński Tomasz | Gana | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
62 | Malecha Piotr | Zdziechowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
63 | Mateja Monika | Mochała | bieg 5 km | Brak | NIE |
64 | Michalski Paweł | Bąków | bieg 5 km | Brak | TAK |
65 | Młynarczyk Edyta | Rudniki | bieg 5 km | FALSTART RUDNIKI | TAK |
66 | Młynarczyk Agnieszka | Rudniki | bieg 5 km | FALSTART RUDNIKI | TAK |
67 | Modrzejewski Szymon | Wydrzyn | bieg 5 km | Wieluń Biega | NIE |
68 | Mroczek Adam | Stary Bugaj | bieg 5 km | Brak | TAK |
69 | Namyślak Aleksandra | Cieciułów | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
70 | Namyślak Paweł | Cieciułów | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
71 | Namyślak Kinga | Cieciułów | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
72 | Napieraj Ewa | Żytniów | bieg 5 km | Falstart Rudniki | TAK |
73 | Napieraj Barbara | Wieluń | bieg 5 km | WIELUŃ BIEGA | NIE |
74 | Napieraj Andrzej | Żytniów | bieg 5 km | Falstart Rudniki | TAK |
75 | Napieraj Dominika | Żytniów | bieg 5 km | Falstart Rudniki | TAK |
76 | Nir Krzysztof | Praszka | bieg 5 km | Brak | TAK |
77 | Noga Barbara | Wilkowiecko | bieg 5 km | KB Florian Zajączki Drugie | TAK |
78 | Nowicz Agnieszka | Kędzierzyn-Koźle | bieg 5 km | Brak | TAK |
79 | Olejnik Sebastian | Wieluń | bieg 5 km | Brak | TAK |
80 | Olszewski Arkadiusz | Kłobuck | bieg 5 km | NGB Kłobuck | NIE |
81 | Osyra Wiktoria | Psurów | bieg 5 km | FALSTART Rudniki | TAK |
82 | Ośródka Bożena | Jaworek | bieg 5 km | Brak | NIE |
83 | Paruch Klaudia | Praszka | bieg 5 km | Brak | TAK |
84 | Paruch Katarzyna | Gana | bieg 5 km | Brak | TAK |
85 | Paszkiewicz Leszek | Kłobuck | bieg 5 km | NGB Kłobuck / 13ŚBOT | TAK |
86 | Pawełczak Mateusz | Złochowice | bieg 5 km | KB Florian Zajączki Drugie | TAK |
87 | Pijanka Aleksandra | Kluczbork | bieg 5 km | Brak | TAK |
88 | Płatek Tomasz | Drobnice | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
89 | Płoskoński Piotr | Strzałków | bieg 5 km | KBKS-Radomsko | TAK |
90 | Pokorski Piotr | Szyszków | bieg 5 km | Brak | TAK |
91 | Ptak Ewa | Wąsosz Górny | bieg 5 km | NGB Kłobuck | NIE |
92 | Ptak Tomasz | Wąsosz Górny | bieg 5 km | NGB Kłobuck | NIE |
93 | Puchała Mariusz | Wieluń | bieg 5 km | Wieluń biega | TAK |
94 | Rosak-Szyrocka Joanna | Częstochowa | bieg 5 km | Mielewczyk Running Team | TAK |
95 | Roszczyk Anna | Wieluń | bieg 5 km | Brak | TAK |
96 | Rudner Janusz | Lewin Brzeski | bieg 5 km | Brak | TAK |
97 | Sas Maria | Żurawie | bieg 5 km | brak | TAK |
98 | Sas Florian | Starokrzepice | bieg 5 km | KB Florian Zajączki Drugie | TAK |
99 | Sas Marcin | Starokrzepice | bieg 5 km | KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIE | TAK |
100 | Sas Dominik | Starokrzepice | bieg 5 km | KB Florian Zajączki Drugie | TAK |
101 | Serzysko-Wieczorek Bernadeta | Ciasna | bieg 5 km | Mafia Team Lubliniec | NIE |
102 | Sicińska Sonia | Wieluń | bieg 5 km | Brak | TAK |
103 | Skupiński Tomasz | Wieluń | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
104 | Smyrek Mateusz | Borkowice | bieg 5 km | Kluczborka grupa biegowa | TAK |
105 | Sobczak Tomasz | Blachownia | bieg 5 km | Brak | NIE |
106 | Spodzieja Tomasz | Gana | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
107 | Stark Sebastian | Opole | bieg 5 km | Brak | NIE |
108 | Stasiak-Betlejewska Renata | Częstochowa | bieg 5 km | Rozbiegani z PCz | NIE |
109 | Stoparek Grzegorz | Kraszkowice | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
110 | Strzelczak Mariusz | Zajączki Drugie | bieg 5 km | KB Florian Zajączki Drugie | TAK |
111 | Strzelecki Damian | Gana | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
112 | Strzelecki Rafał | Gana | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
113 | Sujka Grażyna | Wieluń | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
114 | Sykulska Ewa | Krzepice | bieg 5 km | Brak | NIE |
115 | Sykulski Łukasz | Krzepice | bieg 5 km | Brak | NIE |
116 | Szczepańska Paulina | Wieluń | bieg 5 km | Brak | TAK |
117 | Szczesny Damian | Wieluń | bieg 5 km | Wieluń Biega | NIE |
118 | Sztuka Monika | Wieluń | bieg 5 km | Brak | TAK |
119 | Szyrocki Jerzy | Częstochowa | bieg 5 km | Brak | TAK |
120 | Świtalska Beata | Przystajń | bieg 5 km | Brak | NIE |
121 | Świtała Józef | Rudniki | bieg 5 km | FALSTART Rudniki | TAK |
122 | Świtała Wioleta | Cieciułów | bieg 5 km | Brak | TAK |
123 | Świtała Dawid | Cieciułów | bieg 5 km | FALSTART RUDNIKI | TAK |
124 | Udała Paweł | Opatów | bieg 5 km | ----- | TAK |
125 | Widera Andrzej | Kluczbork | bieg 5 km | Kluczborska Grupa Biegowa | TAK |
126 | Wilk Anna | Starokrzepice | bieg 5 km | KB Florian Zajączki Drugie | TAK |
127 | Wilk Dawid | Gana | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
128 | Wilk Kamil | Odcinek | bieg 5 km | Wilki Alfa | TAK |
129 | Witczak Paweł | Wieluń | bieg 5 km | Brak | TAK |
130 | Witczak Andrzej | Wieluń | bieg 5 km | Brak | TAK |
131 | Włoch Marek | Praszka | bieg 5 km | NEAPCO | TAK |
132 | Włodarczyk Jarosław | Okalew | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
133 | Włodarczyk Magdalena | Okalew | bieg 5 km | Wieluń Biega | TAK |
134 | Wojtysiak Krzysztof | Widawa | bieg 5 km | LBC Widawa | TAK |
135 | Wójcik Magdalena | Kleszczów | bieg 5 km | Brak | NIE |
136 | Wróż Aleksandra | Żytniów | bieg 5 km | Brak | TAK |
137 | Wychrystenko Mateusz | Kolonia Biskupska | bieg 5 km | Brak | TAK |
138 | Zając Aleksandra | Łęka Opatowska | bieg 5 km | Szybkie Żółwie Opatów | TAK |
139 | Zaremba Adam | Chotów | bieg 5 km | Brak | TAK |
140 | Zaręba Michał | Lachowskie | bieg 5 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | TAK |
141 | Zębik Agata | Lubliniec | bieg 5 km | Brak | TAK |
142 | Zysiek Zuzanna | Łubnice | bieg 5 km | Brak | NIE |
143 | Żórawski Marek | Przybkowice | bieg 5 km | Brak | NIE |