Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV BIEG NOCNY Z FALSTARTEM

Miejsce i termin: Cieciułów, 2019-07-20
Organizator: ORGANIZATOR
Klub Biegacza FALSTART Rudniki
WSPÓŁORGANIZATOR
Gmina Rudniki,
OSP Cieciułów,
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach,
F.U.H DUET Zdzisława Baros

KONTAKT:
Daniel Baros – Dyrektor biegu, prezes KB FALSTART Rudniki
Tel : 535-286-252, email: barosdan@gmail.com

Opis zawodów: MIEJSCE I TERMIN
Ośrodek Tradycji Wiejskiej i Strażackiej w Cieciułowie – Remiza w Cieciułowie -
START o godz. 21:30
Biuro zawodów czynne od godziny 20:00 !

Klasyfikacja drużynowa – (drużynę muszą stanowić minimum 2 kobiety lub 2 mężczyzn), pod warunkiem wpisania jednobrzmiącej nazwy drużyny podczas zapisów elektronicznych
Wpisowe i wpłata: Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a następnie uiszczenie opłaty startowej. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 17 lipca 2019 roku.
Wysokość opłaty startowej: 30 zł
W przypadku nie wyczerpania wolnych miejsc (120), będzie możliwość zapisania się w dniu biegu, jednak opłata startowa wynosić będzie 40 zł.
Opłatę startową w wysokości 30 zł przy zapisach internetowych proszę przelewać na konto:
Klub Biegacza FALSTART Rudniki,
Żytniów 36,
46-325 Rudniki
Nr konta: 89 89090006 0050 0505 3160 0001
W tytule przelewu należy wpisać: IV Bieg Nocny z Falstartem, imię i nazwisko, data urodzenia.
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Krzysztof Kluczbork bieg 5 km BrakTAK
2 Bak Michał Lututów bieg 5 km DA - Drużyna AmoluNIE
3 Banaś Dariusz Wieluń bieg 5 km BrakTAK
4 Baros Zdzisława Rudniki bieg 5 km FALSTART RudnikiTAK
5 Baros Grzegorz Rudniki bieg 5 km FALSTART RUDNIKITAK
6 Basiński Wiktor Rudniki bieg 5 km Falstart RudnikiTAK
7 Bednik Patrycja Wielun bieg 5 km Wieluń biegaTAK
8 Borowski Robert Kozłowice bieg 5 km BrakNIE
9 Boryczka Kamila Uszyce bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
10 Boryczka Roman Uszyce bieg 5 km .TAK
11 Bryła Elżbieta Wielun bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
12 Buda Kamil Pajęczno bieg 5 km BrakNIE
13 Cieśla Jan Rudniki bieg 5 km Falstart RudnikiTAK
14 Cieśla Mariola Pątnów bieg 5 km BrakTAK
15 Dądela Antoni Krzepice bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieNIE
16 Dwornik Jakub Żytniow bieg 5 km Speed-Ball RudnikiTAK
17 Fijałkowski Paweł Czestochowa bieg 5 km Zabiegani Częstochowa/Kalinowski TeamNIE
18 Filak Stanisław Zajączki Pierwsze bieg 5 km KB Florian ZajączkiTAK
19 Frączyk Sabina Opole bieg 5 km Wieczorne Bieganie w OpoluTAK
20 Gagatek-Woźniak Anna Wieluń bieg 5 km Wieluń biega NIE
21 Gajek Tomasz Gana bieg 5 km Wilki AlfaTAK
22 Galiczak Anna Przystajń bieg 5 km NGB Kłobuck NIE
23 Gonera Marcin Wieruszów bieg 5 km BrakTAK
24 Gorbenko Rafał Bystrzyca bieg 5 km #ALKORUNTAK
25 Grund Marek Strzebiń bieg 5 km Mafia TEAM LubliniecTAK
26 Grzywna Marek Olesno bieg 5 km MDM NTNIE
27 Grzywna Grzegorz Lubliniec bieg 5 km KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOZLETAK
28 Hajduga Krzysztof Gaszyn bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
29 Haliżak Norbert Wieluń bieg 5 km Wieluń BiegaNIE
30 Haska Kasia Suchy Bór bieg 5 km Wieczorne Bieganie w OpoluNIE
31 Jachymski Ryszard Praszka bieg 5 km BrakTAK
32 Jachymski Piotr Gana bieg 5 km Wilki Alfa TAK
33 Jadwiszczak Piotr Lututów bieg 5 km DA-Drużyna AmoluNIE
34 Jagielska Magdalena Kłobuck bieg 5 km NGB KłobuckNIE
35 Jagieła Oliwier Stary Bugaj bieg 5 km BrakTAK
36 Janus Marcin Wieluń bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
37 Januszka Urszula Kłobuck bieg 5 km NGB Kłobuck NIE
38 Kabata Roman Jaworzno Bankowe bieg 5 km Falstart RudnikiTAK
39 Kałuża Piotr Łódź bieg 5 km Łódź Kocha SportNIE
40 Kałwak Jacek Rudniki bieg 5 km BrakTAK
41 Kałwak Piotr Wieluń bieg 5 km SZOMBIERKI DREAM TEAMTAK
42 Kanicki Kacper Rudniki bieg 5 km BrakTAK
43 Keller Izabela Gwizdałki bieg 5 km Wieluń Biega NIE
44 Keller Tomasz Gwizdałki bieg 5 km Wieluń Biega NIE
45 Kilan Monika Dzietrzniki bieg 5 km BrakNIE
46 Kilijanek Izabela Dobrzeń Wielki bieg 5 km BrakNIE
47 Kolman Hubert Szymonków bieg 5 km BrakNIE
48 Kostek Wioleta Stary Bugaj bieg 5 km BrakTAK
49 Kotala Ewa Wieluń bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
50 Kowalczyk Robert Strojec bieg 5 km BrakTAK
51 Kruk Grzegorz Czestochowa bieg 5 km Press Glass Biegamy I Wspieramy NIE
52 Kubacki Tomasz Cieciułów bieg 5 km Falstart Rudniki TAK
53 Kubicki Mariusz Kluczbork bieg 5 km Kluczborska Grupa BiegowaNIE
54 Kudra Aleksandra Wieluń bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
55 Kułach Lesław Wola Radziszowska bieg 5 km BrakNIE
56 Kuss Krystian Sternalice bieg 5 km 24.03.1988TAK
57 Luto Andrzej Opatów bieg 5 km BrakTAK
58 Luto Bartosz Opatów bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
59 Machynia Łukasz Praszka bieg 5 km Neapco PraszkaTAK
60 Malatyński Tomasz Gana bieg 5 km Wilki AlfaTAK
61 Malatyński Łukasz Gana bieg 5 km Wilki AlfaTAK
62 Malecha Piotr Zdziechowice bieg 5 km BrakTAK
63 Mateja Monika Mochała bieg 5 km BrakNIE
64 Michalski Paweł Bąków bieg 5 km BrakTAK
65 Młynarczyk Edyta Rudniki bieg 5 km FALSTART RUDNIKITAK
66 Młynarczyk Agnieszka Rudniki bieg 5 km FALSTART RUDNIKITAK
67 Modrzejewski Szymon Wydrzyn bieg 5 km Wieluń Biega NIE
68 Mroczek Adam Stary Bugaj bieg 5 km BrakTAK
69 Namyślak Kinga Cieciułów bieg 5 km Wilki AlfaTAK
70 Namyślak Aleksandra Cieciułów bieg 5 km Wilki AlfaTAK
71 Namyślak Paweł Cieciułów bieg 5 km Wilki AlfaTAK
72 Napieraj Barbara Wieluń bieg 5 km WIELUŃ BIEGANIE
73 Napieraj Andrzej Żytniów bieg 5 km Falstart RudnikiTAK
74 Napieraj Ewa Żytniów bieg 5 km Falstart RudnikiTAK
75 Napieraj Dominika Żytniów bieg 5 km Falstart RudnikiTAK
76 Nir Krzysztof Praszka bieg 5 km BrakTAK
77 Noga Barbara Wilkowiecko bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
78 Nowicz Agnieszka Kędzierzyn-Koźle bieg 5 km BrakTAK
79 Olejnik Sebastian Wieluń bieg 5 km BrakTAK
80 Olszewski Arkadiusz Kłobuck bieg 5 km NGB Kłobuck NIE
81 Osyra Wiktoria Psurów bieg 5 km FALSTART RudnikiTAK
82 Ośródka Bożena Jaworek bieg 5 km BrakNIE
83 Paruch Katarzyna Gana bieg 5 km BrakTAK
84 Paruch Klaudia Praszka bieg 5 km BrakTAK
85 Paszkiewicz Leszek Kłobuck bieg 5 km NGB Kłobuck / 13ŚBOT TAK
86 Pawełczak Mateusz Złochowice bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
87 Pijanka Aleksandra Kluczbork bieg 5 km BrakTAK
88 Płatek Tomasz Drobnice bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
89 Płoskoński Piotr Strzałków bieg 5 km KBKS-RadomskoTAK
90 Pokorski Piotr Szyszków bieg 5 km BrakTAK
91 Ptak Tomasz Wąsosz Górny bieg 5 km NGB Kłobuck NIE
92 Ptak Ewa Wąsosz Górny bieg 5 km NGB Kłobuck NIE
93 Puchała Mariusz Wieluń bieg 5 km Wieluń biegaTAK
94 Rosak-Szyrocka Joanna Częstochowa bieg 5 km Mielewczyk Running TeamTAK
95 Roszczyk Anna Wieluń bieg 5 km BrakTAK
96 Rudner Janusz Lewin Brzeski bieg 5 km BrakTAK
97 Sas Dominik Starokrzepice bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
98 Sas Florian Starokrzepice bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
99 Sas Maria Żurawie bieg 5 km brakTAK
100 Sas Marcin Starokrzepice bieg 5 km KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIETAK
101 Serzysko-Wieczorek Bernadeta Ciasna bieg 5 km Mafia Team LubliniecNIE
102 Sicińska Sonia Wieluń bieg 5 km BrakTAK
103 Skupiński Tomasz Wieluń bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
104 Smyrek Mateusz Borkowice bieg 5 km Kluczborka grupa biegowaTAK
105 Sobczak Tomasz Blachownia bieg 5 km BrakNIE
106 Spodzieja Tomasz Gana bieg 5 km Wilki AlfaTAK
107 Stark Sebastian Opole bieg 5 km BrakNIE
108 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa bieg 5 km Rozbiegani z PCzNIE
109 Stoparek Grzegorz Kraszkowice bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
110 Strzelczak Mariusz Zajączki Drugie bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
111 Strzelecki Damian Gana bieg 5 km Wilki Alfa TAK
112 Strzelecki Rafał Gana bieg 5 km Wilki AlfaTAK
113 Sujka Grażyna Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega TAK
114 Sykulska Ewa Krzepice bieg 5 km BrakNIE
115 Sykulski Łukasz Krzepice bieg 5 km BrakNIE
116 Szczepańska Paulina Wieluń bieg 5 km BrakTAK
117 Szczesny Damian Wieluń bieg 5 km Wieluń BiegaNIE
118 Sztuka Monika Wieluń bieg 5 km BrakTAK
119 Szyrocki Jerzy Częstochowa bieg 5 km BrakTAK
120 Świtalska Beata Przystajń bieg 5 km BrakNIE
121 Świtała Dawid Cieciułów bieg 5 km FALSTART RUDNIKITAK
122 Świtała Wioleta Cieciułów bieg 5 km BrakTAK
123 Świtała Józef Rudniki bieg 5 km FALSTART RudnikiTAK
124 Udała Paweł Opatów bieg 5 km -----TAK
125 Widera Andrzej Kluczbork bieg 5 km Kluczborska Grupa Biegowa TAK
126 Wilk Dawid Gana bieg 5 km Wilki AlfaTAK
127 Wilk Kamil Odcinek bieg 5 km Wilki AlfaTAK
128 Wilk Anna Starokrzepice bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
129 Witczak Andrzej Wieluń bieg 5 km BrakTAK
130 Witczak Paweł Wieluń bieg 5 km BrakTAK
131 Włoch Marek Praszka bieg 5 km NEAPCOTAK
132 Włodarczyk Magdalena Okalew bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
133 Włodarczyk Jarosław Okalew bieg 5 km Wieluń BiegaTAK
134 Wojtysiak Krzysztof Widawa bieg 5 km LBC WidawaTAK
135 Wójcik Magdalena Kleszczów bieg 5 km BrakNIE
136 Wróż Aleksandra Żytniów bieg 5 km BrakTAK
137 Wychrystenko Mateusz Kolonia Biskupska bieg 5 km BrakTAK
138 Zając Aleksandra Łęka Opatowska bieg 5 km Szybkie Żółwie OpatówTAK
139 Zaremba Adam Chotów bieg 5 km BrakTAK
140 Zaręba Michał Lachowskie bieg 5 km SZOMBIERKI DREAM TEAMTAK
141 Zębik Agata Lubliniec bieg 5 km BrakTAK
142 Zysiek Zuzanna Łubnice bieg 5 km BrakNIE
143 Żórawski Marek Przybkowice bieg 5 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту