Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Miejsce i termin: Popowo Borowe, 2019-06-16
Organizator: Ogólnopolskim organizatorem biegu pod nazwą „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” jest Fundacja Wolność i Demokracja, zaś organizatorem lokalnym jest Gmina Nasielsk (Urząd Miejski w Nasielsku).

Kontakt z Organizatorem można nawiązać mailowo pisząc na adres: administracja@nasielsk.pl lub telefonicznie - tel. kontaktowy (23) 693-30-55.
Opis zawodów: Długość tras Biegu: 1.963 m oraz 6 km.
Start i meta przy Szkole Podstawowej w Popowie Borowym.
Biuro Zawodów otwarte będzie w dniu 16.06.2019 r. od godz. 11.00 do 13.00 przy Szkole Podstawowej w Popowie Borowym
Pierwszeństwo udziału mają zawodnicy zarejestrowani przez stronę zapisów.
Wszyscy pełnoletni uczestnicy muszą podpisać oświadczenie w biurze zawodów przed biegiem.W przypadku nieletnich oświadczenie podpisuje opiekun prawny.


Wpisowe i wpłata: Uczestnictwo w Biegu jest bezpłatne.
W przypadku zgubienia/zniszczenia transpondera pomiarowego zawodnik wpłaca opłatę odtworzeniową 20 zł.
Limit zawodników: 220
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Kuba Psucin bieg 1963 m BrakNIE
2 Bajorek Jacek Wyszków bieg 6 km BrakNIE
3 Barszczewcka Gabriela Nasislsk bieg 1963 m BrakNIE
4 Barszczewska Katarzyna Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
5 Barszczewski Paweł Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
6 Barszczewski Damian Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
7 Bartecka-Matuszewska Urszula Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6 km BrakNIE
8 Budnicka Katarzyna Zakroczym bieg 6 km BrakNIE
9 Cieplińska Wioletta Warszawa bieg 6 km Naprzód Młociny NIE
10 Czarnecki Jarosław Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6 km RozbiegaMy Nowy DwórNIE
11 Dykier Krzysztof Studzianki bieg 6 km BrakNIE
12 Dykier Dorota .Pomiechówek bieg 1963 m KosewkoNIE
13 Dziepak Piotr Wola Mrokowska bieg 6 km 1 BLTrNIE
14 Dzikowska Dorota Nowe Piescirogi bieg 6 km BrakNIE
15 Fabianowicz Patrycja Dębinki bieg 1963 m BrakNIE
16 Fabianowicz Dawid Dębinki bieg 1963 m BrakNIE
17 Fijalska Marlena Łajski bieg 6 km BrakNIE
18 Gągolewski Marcin Pomiechówek bieg 6 km OrzechoviaNIE
19 Gortat Igor Glinojeck bieg 6 km BrakNIE
20 Grudek Beata Paulinowo bieg 1963 m BrakNIE
21 Grudek Marcin Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
22 Grudek Maja Paulinowo bieg 1963 m BrakNIE
23 Hildebrand Marcin Warszawa bieg 6 km Biegam na TarchominieNIE
24 Jankowski Radek Nasielsk bieg 1963 m TM Nasielsk TeamNIE
25 Jankowski Radek Nasielsk bieg 6 km TM Nasielsk TeamNIE
26 Jaskulski Karol Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6 km BrakNIE
27 Jurczak Tomasz Ciechanów bieg 1963 m MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWNIE
28 Jurczak Tomasz Ciechanów bieg 6 km MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWNIE
29 Kamiński Wiesław Warszawa bieg 1963 m Nasielsk Baszta TeamNIE
30 Kazimierczak Dorota Ciechanów bieg 1963 m Mazovia ProActivNIE
31 Kłosiński Paweł Płońsk bieg 6 km KB im Piotra SękowskiegoNIE
32 Konerberger Andrzej Warszawa bieg 1963 m BrakNIE
33 Konerberger Bartosz Nasielsk bieg 6 km BrakNIE
34 Koszniruk Elżbieta Chotomów bieg 1963 m Wybieraj siebieNIE
35 Kowalska Małgorzata Psucin bieg 1963 m BrakNIE
36 Kowalska Marianna Psucin bieg 1963 m BrakNIE
37 Kowalska Helena Psucin bieg 1963 m BrakNIE
38 Król Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki bieg 1963 m BrakNIE
39 Król Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 1963 m BrakNIE
40 Król Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6 km BrakNIE
41 Król Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6 km BrakNIE
42 Kwiatkowski Marcin Nasielsk bieg 6 km Nasielscy PatriociNIE
43 Lutomirska Asia Łomianki bieg 1963 m AZS AWF WARSZAWANIE
44 Matuszewski Paweł Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6 km BrakNIE
45 Mosakowski Piotr Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6 km BrakNIE
46 Murawski Jacek Mogowo bieg 1963 m BrakNIE
47 Nadolska Marta Pomiechówek bieg 1963 m Nasielscy PatriociNIE
48 Nerć Karolina Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
49 Nerć Robert Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
50 Nerć Joanna Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
51 Olszewski Przemek Psucin bieg 1963 m BrakNIE
52 Osińska Edyta Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
53 Osińska Jolanta Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
54 Paziewki Andrzej Warszawa bieg 6 km Biegam na TarchominieNIE
55 Pichor Paweł NASIELSK bieg 6 km BrakNIE
56 Pichor Paweł NASIELSK bieg 1963 m BrakNIE
57 Pietrzak Paulina Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6 km BrakNIE
58 Pietrzak Paulina Nowy Dwór Mazowiecki bieg 1963 m BrakNIE
59 Piotrowska Magda Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
60 Piotrowski Artur Nasielsk bieg 6 km BrakNIE
61 Piotrowski Artur Nasielsk bieg 1963 m Nasielsk Baszta Team NIE
62 Pogorzelska Barbara Ciechanów bieg 1963 m Mazovia ProActivNIE
63 Pogorzelska Klaudia Ciechanów bieg 1963 m BrakNIE
64 Pogorzelski Andrzej Ciechanów bieg 6 km Mazovia ProActivNIE
65 Pogorzelski Stanisław Ciechanów bieg 1963 m BrakNIE
66 Prusinowski Marek Nasielsk bieg 1963 m Żbik Nasielsk NIE
67 Rączka Marek Nasielsk bieg 6 km BrakNIE
68 Rączkowski Sebastian Nowe Pieścirogi bieg 1963 m BrakNIE
69 Romanowska Natalia Nasielsk bieg 1963 m Żbik Nasielsk NIE
70 Sarzała Dariusz Pułtusk bieg 6 km BrakNIE
71 Sarzała Dariusz Pułtusk bieg 1963 m BrakNIE
72 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6 km RozbiegaMy Nowy DwórNIE
73 Strumnik Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki bieg 6 km Rozbiegamy Nowy DwórNIE
74 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki bieg 1963 m RozbiegaMy Nowy DwórNIE
75 Strumnik Bartosz Nowy Dwór Mazowiecki bieg 1963 m RozbiegaMy Nowy DwórNIE
76 Strumnik Hubert Nowy Dwór Mazowiecki bieg 1963 m RozbiegaMy Nowy DwórNIE
77 Śmietański Rafał Paulinowo bieg 1963 m Nasielscy PatriociNIE
78 Śmietański Dariusz Paulinowo bieg 1963 m Nasielscy PatriociNIE
79 Tomczak Marcin Ciechanów bieg 6 km Koci pazur NIE
80 Tomczak Marcin Ciechanów bieg 1963 m Koci PazurNIE
81 Tomczak Ewa Ciechanów bieg 1963 m Koci PazurNIE
82 Tomczyk Bartosz Budy Siennickie bieg 1963 m BrakNIE
83 Twardo Norbert Paulinowo bieg 1963 m Nasielscy Patrioci NIE
84 Zaleski-Ejgierd Patryk Nowy Dwor Mazowiecki bieg 6 km SOL3.plNIE
85 Zalewski Krzysztof Nasielsk bieg 6 km BrakNIE
86 Zawadzki Artur Nasielsk bieg 1963 m BrakNIE
87 Zawadzki Artur Nasielsk bieg 6 km BrakNIE
88 Żbikowski Kamil Popowo Borowe bieg 1963 m BrakNIE
89 Żyła Arkadiusz Nasielsk bieg 6 km Nasielsk Baszta TeamNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту