Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG KARNIEWSKI ĆWIERĆ MARATON

Miejsce i termin: Karniewo, 2019-06-16
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przyjaciół ZSP „Karniewiaczek” w Karniewie.
Wójt Gminy Karniewo Gminy Karniewo.
KONTAKT
Waldemar Zając tel. 502-461-061 e mail: waldemarzajac@wp.pl
Opis zawodów: Start i meta przy Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Karniewie godzina 14.30
Biuro Zawodów mieścić się będzie w Publicznym Gimnazjum im Jana Pawła II w Karniewie ul. Szkolna 9b , o6-425 Karniewo. Rejestracja zawodników 12.30 -14.00
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Borawska Anna Płock bieg 10 700 m Mała Lady Pank Biegam dla SiebieNIE
2 Budniak Tomasz Władysławowo bieg 10 700 m KB TKKF Promyk CiechanówNIE
3 Budniak Aleksandra Władysławowo bieg 10 700 m BrakNIE
4 Dąbrowski Dariusz Ciechanów bieg 10 700 m Mazovia Proactiv CiechanówNIE
5 Degner Damian Płock bieg 10 700 m Active Runners PłockNIE
6 Gawek Michał Ostrołęka bieg 10 700 m Dąbrowski TEAMNIE
7 Gortat Igor Glinojeck bieg 10 700 m BrakNIE
8 Gorząch Zbigniew Ciechanów bieg 10 700 m BrakNIE
9 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne bieg 10 700 m KB TKKF PROMYK CIECHANÓWNIE
10 Grządkowski Seweryn Władysławowo bieg 10 700 m Mazovia ProActivNIE
11 Gumkowski Andrzej Ostrołęka bieg 10 700 m Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaNIE
12 Jakubowski Dariusz Winnica bieg 10 700 m Lider Winnica NIE
13 Kamiński Arkadiusz Załuzie bieg 10 700 m BrakNIE
14 Karczewska Iwona Leśniewo bieg 10 700 m BrakNIE
15 Kołodziejczak Julita Łukowo bieg 10 700 m -NIE
16 Kozera Marzena Ciechanów bieg 10 700 m Mazovia Proactiv CiechanówNIE
17 Krawczyk Paweł Winnica bieg 10 700 m Lider WinnicaNIE
18 Kulesza Agnieszka Warszawa bieg 10 700 m Trucht Tarchomin TeamNIE
19 Ładewska Aleksandra Przasnysz bieg 10 700 m KS Przaśnik PrzasnyszNIE
20 Ładewski Artur Kamionek bieg 10 700 m BrakNIE
21 Ładewski Daniel Przasnysz bieg 10 700 m KS Przaśnik PrzasnyszNIE
22 Makowski Michał Ciechanów bieg 10 700 m Mazovia ProActivNIE
23 Mateusiak Radosław Różan bieg 10 700 m DĄBROWSKI TEAMNIE
24 Moskal Paweł Kurzętnik bieg 10 700 m Kurzętnik Biega NIE
25 Osowiecki Mariusz Stupsk bieg 10 700 m BrakNIE
26 Padowski Piotr Maków bieg 10 700 m KS MAKÓW BIEGANIE
27 Pawłowska Dorota Marzęcice bieg 10 700 m Kurzętnik BiegaNIE
28 Puchała Włodzimierz Sierakowo bieg 10 700 m KS Przaśnik PrzasnyszNIE
29 Sadzyński Adam Ciechanów bieg 10 700 m Mazovia ProActiv CiechanówNIE
30 Sapieha Grzegorz Przasnysz bieg 10 700 m KS Przaśnik PrzasnyszNIE
31 Smolińska Marta Przasnysz bieg 10 700 m PRZAŚNIK PRZASNYSZNIE
32 Tabaka Magdalena Przasnysz bieg 10 700 m Jednorożec robi co możeNIE
33 Tłoczkowski Adam Chorzele bieg 10 700 m BrakNIE
34 Traczyk Przemek Ciechanów bieg 10 700 m Mazovia ProActiv CiechanówNIE
35 Uchronska Marzena Leśniewo bieg 10 700 m BrakNIE
36 Uchrońska Marzena Leśniewo bieg 10 700 m BrakNIE
37 Uchroński Grzegorz Leśniewo bieg 10 700 m BrakNIE
38 Wudarczyk Tomasz Władysławowo bieg 10 700 m Mazovia ProActiv CiechanówNIE
39 Zarodkiewicz Dawid Warszawa bieg 10 700 m BrakNIE
40 Zawadzki Stanisław Ciechanów bieg 10 700 m Mazovia ProActivNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту