Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

IV DYCHA Z HAKIEM W BOROWINACH

Miejsce i termin: Borowiny, 2019-09-07
Organizator: ORGANIZATOR
Ochotnicza Straż Pożarna w Borowinach
Urząd Gminy Skierniewice

PATRONAT HONOROWY
Wicemarszałek województwa łódzkiego – Grzegorz Wojciechowski

PATRONAT MEDIALNY
Głos Skierniewic
ITS
Radio RSC

Aktualności na stronie: https://www.facebook.com/Dycha-z-hakiem-w-Borowinach-532631693610743/

Kontakt z organizatorem: Sławomir Kołosowski, tel. 608 025 385
Opis zawodów: Miejsce: świetlica OSP we wsi Borowiny, Gmina Skierniewice
Godzina startu:
Bieg główny – 10,5 km - 12:00 ;
Bieg towarzyszący – 5,0 km – 12:05;
Marsz NW – 5,0 km – 12:10
Biuro Zawodów: Świetlica OSP, Borowiny 22A, 96-100 Skierniewice
Rekomendujemy odbiór pakietów w dniu zawodów, 07.09.2019. Biuro Zawodów będzie czynne w godzinach 9.00-11.30.
Wpisowe i wpłata: Zgłoszenia za pomocą systemu online będą przyjmowane do 04.09.2019 r. Po tym terminie zawodnicy nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisanych. Rejestracja w Biurze Zawodów w miarę dostępności pakietów.
Za zgłoszenie uznaje się prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego, przesłanie go, złożenie ww. oświadczeń wymaganych przez Organizatora oraz wpłaty Kaucji Startowej;
Kaucja Startowa (rejestracyjna) wynosi 20 zł brutto dla wszystkich biegów i będzie zwracana po biegu za zwrot transpondera pomiarowego. W przypadku zgubienia/zniszczenia transpondra zawodnik wpłaca opłatę odtworzeniową 20 zł.

Limit zawodników: 192
Strona WWW: https://www.facebook.com/Dycha-z-hakiem-w-Borowinach-532631693610743/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antos Dawid Polesie bieg 5 km OSP RUNNING POLESIE TAK
2 Anyszka Małgorzata Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
3 Asiński Piotr Żyrardów bieg 10,5 km Orange PolskaTAK
4 Barańczyk Anna Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice TAK
5 Bartłoszewska Aneta Karolew bieg 5 km WOD-KAN TEAMTAK
6 Bartosiewicz Ania Łyszkowice bieg 5 km BrakTAK
7 Boczek Krzysztof Mysłaków bieg 10,5 km BrakTAK
8 Boczek Michał Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
9 Bodek Małgorzata Zakulin bieg 10,5 km BrakTAK
10 Bodek Adam Zakulin bieg 10,5 km BrakTAK
11 Bryła Adam Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
12 Brytan Patryk Skierniewice bieg 10,5 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
13 Brzezińska Agnieszka Mokra Prawa bieg 10,5 km BrakTAK
14 Brzeziński Grzegorz Mokra Prawa bieg 10,5 km TAKTAK
15 Burna Iweta Płock marsz NW 5 km Biegam W Sfetsze TAK
16 Ceremański Kazimierz Warszawa bieg 10,5 km OZŻWTAK
17 Chęcielewska Kamila Janów marsz NW 5 km BrakTAK
18 Chęcielewski Tomasz Smardzew bieg 5 km BrakTAK
19 Chudziński Radosław Mokra Prawa bieg 10,5 km BrakTAK
20 Chudziński Bogdan Mokra Prawa bieg 5 km BrakTAK
21 Cichal Anna Bełchów bieg 5 km Running OSP PolesieTAK
22 Cyrulewska Malgorzata Glinnik bieg 10,5 km BrakTAK
23 Cyrulewska Basia Glinnik marsz NW 5 km PAMSO RUN TEAMTAK
24 Czarnecka Wioletta Skierniewice bieg 10,5 km WOD-KAN TEAMTAK
25 Częstochowska Iga Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
26 Dawidowska Joanna Żory bieg 10,5 km Nie Mam PomysłuTAK
27 Dąbrowska Klaudia Skierniewice bieg 5 km Reebok Run Crew Skierniewice TAK
28 Dębski Łukasz Skierniewice bieg 10,5 km reebok Run Crew SkierniewiceTAK
29 Dolega Darek Radom bieg 10,5 km Biegiem Radom!TAK
30 Dubel Andrzej Skierniewice bieg 10,5 km PARKRUN SkierniewiceTAK
31 Dubel Adam Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
32 Dudziński Jakub Skierniewice bieg 10,5 km Reebok Run Crew Skierniewice TAK
33 Firek Piotr Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
34 Frączek Wojciech Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
35 Gajda Aleksandra Zgierz marsz NW 5 km BrakTAK
36 Głuszek Włodzimierz Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
37 Godlewski Michał Łódź bieg 10,5 km KS AlaskaTAK
38 Gosik Piotr Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun.SkierniewiceTAK
39 Gródecki Artur Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
40 Grzeczka Maciej Skierniewice bieg 10,5 km SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWETAK
41 Grześkowiak Dorota Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
42 Idaszak Wioletta Skierniewice bieg 10,5 km Reebock RUN CREW SkierniewiceTAK
43 Janecki Paweł Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
44 Jankiewicz Karol Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
45 Jaworski Krzysztof Skierniewice bieg 10,5 km osoba niezrzeszonaTAK
46 Jędryka Aleksandra Warszawa bieg 10,5 km BrakTAK
47 Jokiel Łukasz Skierniewice bieg 10,5 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
48 Jońca Marlena Wodzisław Śląski marsz NW 5 km BrakTAK
49 Jońca Michał Wodzisław Śląski bieg 10,5 km BrakTAK
50 Juraś Michał Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
51 Kabziński Łukasz Łódź bieg 10,5 km BrakTAK
52 Kalisiak Włodzimierz Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
53 Kalska Kinga Sierakowice Prawe bieg 5 km BrakTAK
54 Kałucka Diana Skierniewice marsz NW 5 km BrakTAK
55 Kamiński Artur Skierniewice bieg 10,5 km tRUCHt Maraton SkierniewiceTAK
56 Kaniewska Monika Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun Skierniewice TAK
57 Kaniewski Mariusz Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceTAK
58 Karwat Cezary Sielce Prawe bieg 10,5 km Running OSP PolesieTAK
59 Kazimierczak Rafał Brzeziny bieg 10,5 km -TAK
60 Kędziora Mariusz Dzierzgówek bieg 10,5 km Running OSP PolesieTAK
61 Kędziora Agnieszka Dzierzgówek bieg 10,5 km Running OSP PolesieTAK
62 Kłąb Adam Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
63 Kołosowski Sławomir Borowiny bieg 10,5 km Borowiny BiegajoTAK
64 Koncewicz Wioletta Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
65 Kostrzewska Dorota Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
66 Kościelny Tomasz Warszawa marsz NW 5 km SubtenoTAK
67 Kotuch Alicja Nieborow bieg 10,5 km BrakTAK
68 Kotuch Paweł Nieborow bieg 5 km BrakTAK
69 Kowalczyk Ilona Łódź bieg 10,5 km Mamy-Biegamy TAK
70 Kozieł Ilona Skierniewice bieg 5 km Running OSP Polesie TAK
71 Krawczyk Karolina Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
72 Krokocka Jolanta Bełchów bieg 5 km RUNNING OSP POLESIETAK
73 Krzęczko Mariusz Skierniewice marsz NW 5 km Parkrun SkierniewiceTAK
74 Kuśmierz Jerzy Skierniewice bieg 10,5 km ReebokRunCrew SkierniewiceTAK
75 Kwiatkowski Arkadiusz Pabianice bieg 10,5 km BrakTAK
76 Laskowski Marek Skierniewice bieg 10,5 km Lodołamacz SkierniewiceTAK
77 Lelonkiewicz Arkadiusz Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
78 Lipiec Sebastian Kutno bieg 5 km UKS 9 Kutno TAK
79 Macander Jakub Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
80 Malinowski Jarosław Żyrardów bieg 10,5 km Nie ma, że boli! TAK
81 Małkus Tomasz Polesie bieg 10,5 km Running OSP PolesieTAK
82 Marat Krzysztof Bobrowniki bieg 10,5 km BrakTAK
83 Mądrzycka Edyta Skierniewice bieg 10,5 km Lodołamacz Skierniewice TAK
84 Mądrzycki Arkadiusz Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
85 Mądrzycki Remigiusz Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
86 Melon Tomasz Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
87 Meszka Aneta Skierniewice bieg 5 km PARKRUN SkierniewiceTAK
88 Michalak Janina Gieczno marsz NW 5 km BrakTAK
89 Michalik Mateusz Rawa Mazowiecka bieg 10,5 km OSP RUNNING POLESIETAK
90 Mikulski Mateusz Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
91 Mitek Bartłomiej Łowicz bieg 5 km BrakTAK
92 Miziołek Katarzyna Łowicz bieg 10,5 km Starzynskiego Biega LowiczTAK
93 Nagôrka Agnieszka Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice TAK
94 Niedbała Michał Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
95 Niewiadomski Wojciech Bełch?w bieg 10,5 km Running OSP PolesieTAK
96 Nowakowski Stefan Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
97 Obal Joanna Bełchów bieg 5 km Running OSP PolesieTAK
98 Obłąkowski Hubert Zazdrość bieg 10,5 km BrakTAK
99 Olszewski Tomasz Łódź bieg 10,5 km Razem Traenujemy SportTAK
100 Osimowicz Agnieszka Skierniewice bieg 5 km Running OSP PolesieTAK
101 Owczarek Ewa Skierniewice bieg 5 km WOD-KAN TEAMTAK
102 Paczkowska Żaneta Bełchów bieg 10,5 km Running Polesie TAK
103 Pająk Sebastian Dąbrowice bieg 10,5 km BrakTAK
104 Partyka Angelika Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
105 Partyka Grzegorz Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
106 Pasińska Anna Pabianice bieg 10,5 km BrakTAK
107 Pawelczak Iwona Skierniewice bieg 5 km Ferrox BiegaTAK
108 Pawłowski Andrzej Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
109 Piorun Paweł Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice TAK
110 Piorun Ewelina Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceTAK
111 Piotrowiak Tomasz Skierniewice bieg 5 km parkrun SkierniewiceTAK
112 Piotrowiak Anna Skierniewice bieg 5 km parkrun SkierniewiceTAK
113 Piotrowski Ireneusz Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
114 Pluta Stanisław Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
115 Płuszka Małgorzata Sierakowice Lewe bieg 5 km Running Polesie TAK
116 Pochwała Maciej Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
117 Pochwała Justyna Łowicz bieg 10,5 km Natalia Tomasiak Górski Styl Team TAK
118 Pochwała Piotr Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
119 Pochwała Adam Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
120 Podrażka Dariusz PARMA bieg 10,5 km LKS DAR PLACENCJATAK
121 Pokrop Agnieszka Skierniewice bieg 10,5 km Górski Styl TeamTAK
122 Prokopiuk Robert Jesionka bieg 10,5 km LIDER Grodzisk MazowieckiTAK
123 Pryk Beata Skierniewice bieg 5 km WOD-KAN TEAMTAK
124 Przybył Mateusz Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
125 Przybyszewski Radosław Skierniewice bieg 10,5 km Grabowska TeamTAK
126 Przygodzińska Gabriela Skierniewice bieg 5 km WOD-KAN TEAMTAK
127 Ptaszyński Paweł Skierniewice marsz NW 5 km BrakTAK
128 Radke-Witczak Ewelina Skierniewice marsz NW 5 km ParkRun SkierniewiceTAK
129 Radomski Marcin Płock marsz NW 5 km Biegam W SfetszeTAK
130 Redek Damian Stachlew bieg 5 km Husaria Race TeamTAK
131 Rembowski Jacek Łowicz bieg 10,5 km Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
132 Rosa Agnieszka Skierniewice bieg 10,5 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
133 Rosa Dariusz Jamno bieg 10,5 km BrakTAK
134 Rylik Paweł Skierniewice marsz NW 5 km Bolące piszczeleTAK
135 Rylik Anna Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceTAK
136 Sadowy-Selke Paulina Milanówek bieg 5 km Milanowscy Miłośnicy LekkoatletykiTAK
137 Salamon Piotr Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
138 Samson Andżelika Skierniewice bieg 10,5 km ParkRun SkierniewiceTAK
139 Samson Marcin Skierniewice bieg 5 km ParkRun SkierniewiceTAK
140 Sarna Aneta Skierniewice bieg 5 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
141 Sekta Grzegorz Skierniewice bieg 10,5 km 1978TAK
142 Selke Radosław Lucjan Milanówek bieg 5 km UKS MTE MilanówekTAK
143 Siejkowska Katarzyna Świete Laski bieg 5 km BrakTAK
144 Siekierski Wiesław PROSZE O KONTAKT CHRONOTEX bieg 10,5 km BrakTAK
145 Siekierski Rafał PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX bieg 10,5 km BrakTAK
146 Sikora Dawid Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
147 Skierski Adrian PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX bieg 10,5 km BrakTAK
148 Skowronek Jacek Skierniewice bieg 10,5 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
149 Sobczak Szymon Skierniewice bieg 10,5 km ParkRun SkierniewiceTAK
150 Soliwoda Mirosław Piastów bieg 10,5 km 1973TAK
151 Stangreciak Wojciech Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
152 Staniak Aneta Skierniewice marsz NW 5 km WOD-KAN TEAMTAK
153 Staniak Patryk Skierniewice bieg 10,5 km WOD-KAN TEAMTAK
154 Stańczyk Michał Złaków Kościelny bieg 10,5 km BrakTAK
155 Stefańska Natalia Polesie bieg 5 km Fundacja Biegamy PolesieTAK
156 Stefańska Paulina Polesie bieg 10,5 km Fundacja Biegamy PolesieTAK
157 Stępniak Małgorzata Sochaczew bieg 5 km BrakTAK
158 Stępniak Piotr Sochaczew bieg 10,5 km BrakTAK
159 Suzdorf Justyna Żyrardów bieg 10,5 km NIE MA, ŻE BOLITAK
160 Szumigaj-Tarnowska Joanna Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
161 Szymański Jacek Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun Skierniewice TAK
162 Szymczak Dawid Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
163 Świderek Marcin Skierniewice marsz NW 5 km BrakTAK
164 Święcicka Natalia Stryków bieg 5 km BrakTAK
165 Tartanus Marcin Polesie bieg 10,5 km Running OSP PolesieTAK
166 Tartanus Daniel Bełchów bieg 5 km Running OSP PolesieTAK
167 Titz-Koza Julita Łódź bieg 10,5 km Szakale Bałut ŁódźTAK
168 Tomaszewska Krystyna Wola Makowska bieg 5 km Running Osp Polesie TAK
169 Troniarz Stanislaw Raszyn marsz NW 5 km BrakTAK
170 Urbanek Kamil Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
171 Wacławiak Marcin Wola Gosławska bieg 5 km BrakTAK
172 Wielec Aleksander Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
173 Wiercioch Izabela Bełchów bieg 5 km Fundacja biegamy PolesieTAK
174 Wiśniewski Konrad Skierniewice bieg 10,5 km OSP Mokra PrawaTAK
175 Witczak Piotr Skierniewice bieg 10,5 km ParkRun SkierniewiceTAK
176 Woźniak Jacek Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
177 Wróbel Natalia Łódź bieg 5 km BrakTAK
178 Wróbel Marcin Łódź bieg 5 km BrakTAK
179 Wypych Radosław Warszawa marsz NW 5 km maratonczyk.plTAK
180 Wysocka Sylwia Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
181 Wysocka Anna Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
182 Zawgorodnia Julia Łódź bieg 10,5 km BrakTAK
183 Zbudniewek Roman Łódź bieg 10,5 km BrakTAK
184 Zduńczyk Sylwia Łódź bieg 10,5 km BiosferaTAK
185 Zieliński Szymon Żyrardów bieg 10,5 km NIE MA, ŻE BOLITAK
186 Zieliński Maciej Radzyń Podlaski bieg 10,5 km BrakTAK
187 Ziębińska Klaudia Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
188 Ziębiński Maciej Skierniewice bieg 10,5 km Reebok Run CrewTAK
189 Ziombski Sebastian Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
190 Zwoliński Jarosław Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun Skierniewice TAK
191 Żaczkiewicz Izabela Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
192 Żaczkiewicz Jacek Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту