Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

IV DYCHA Z HAKIEM W BOROWINACH

Miejsce i termin: Borowiny, 2019-09-07
Organizator: ORGANIZATOR
Ochotnicza Straż Pożarna w Borowinach
Urząd Gminy Skierniewice

PATRONAT HONOROWY
Wicemarszałek województwa łódzkiego – Grzegorz Wojciechowski

PATRONAT MEDIALNY
Głos Skierniewic
ITS
Radio RSC

Aktualności na stronie: https://www.facebook.com/Dycha-z-hakiem-w-Borowinach-532631693610743/

Kontakt z organizatorem: Sławomir Kołosowski, tel. 608 025 385
Opis zawodów: Miejsce: świetlica OSP we wsi Borowiny, Gmina Skierniewice
Godzina startu:
Bieg główny – 10,5 km - 12:00 ;
Bieg towarzyszący – 5,0 km – 12:05;
Marsz NW – 5,0 km – 12:10
Biuro Zawodów: Świetlica OSP, Borowiny 22A, 96-100 Skierniewice
Rekomendujemy odbiór pakietów w dniu zawodów, 07.09.2019. Biuro Zawodów będzie czynne w godzinach 9.00-11.30.
Wpisowe i wpłata: Zgłoszenia za pomocą systemu online będą przyjmowane do 04.09.2019 r. Po tym terminie zapisy będą wyłącznie możliwe w Biurze Zawodów, o ile będą dostępne miejsca;
Za zgłoszenie uznaje się prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego, przesłanie go, złożenie ww. oświadczeń wymaganych przez Organizatora oraz wpłaty Kaucji Startowej;
Kaucja Startowa (rejestracyjna) wynosi 20 zł brutto dla wszystkich biegów i będzie zwracana w dniu imprezy w czasie weryfikacji zawodników.
Opłatę należy uiścić po wypełnianiu e-zgłoszenia na konto OSP Borowiny, nr konta 22 9297 0005 0150 9109 2004 0001. Tytuł przelewu: Kaucja, imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia i wybrany dystans.
Limit zawodników: 200
Strona WWW: https://www.facebook.com/Dycha-z-hakiem-w-Borowinach-532631693610743/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Anyszka Małgorzata Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
2 Asiński Piotr Żyrardów bieg 10,5 km Orange PolskaTAK
3 Barańczyk Anna Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice TAK
4 Bartłoszewska Aneta Karolew bieg 5 km WOD-KAN TEAMNIE
5 Boczek Krzysztof Mysłaków bieg 10,5 km BrakTAK
6 Bodek Małgorzata Zakulin bieg 10,5 km BrakTAK
7 Brytan Patryk Skierniewice bieg 10,5 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
8 Brzezińska Agnieszka Mokra Prawa bieg 10,5 km BrakTAK
9 Brzeziński Grzegorz Mokra Prawa bieg 10,5 km TAKTAK
10 Burna Iweta Płock marsz NW 5 km Biegam W Sfetsze NIE
11 Cak Michał Bielsk bieg 10,5 km BrakNIE
12 Chudziński Radosław Mokra Prawa bieg 10,5 km BrakTAK
13 Chudziński Bogdan Mokra Prawa bieg 5 km BrakTAK
14 Cyrulewska Malgorzata Glinnik bieg 10,5 km BrakTAK
15 Cyrulewska Basia Glinnik marsz NW 5 km PAMSO RUN TEAMTAK
16 Czarnecka Wioletta Skierniewice bieg 10,5 km WOD-KAN TEAMNIE
17 Częstochowska Iga Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
18 Dawidowska Joanna Żory bieg 10,5 km Nie Mam PomysłuTAK
19 Dąbrowska Klaudia Skierniewice bieg 5 km Reebok Run Crew Skierniewice NIE
20 Dąbrowski Michał Skierniewice bieg 10,5 km BrakNIE
21 Dębski Łukasz Skierniewice bieg 10,5 km reebok Run Crew SkierniewiceTAK
22 Dolega Darek Radom bieg 10,5 km Biegiem Radom!TAK
23 Dubel Andrzej Skierniewice bieg 10,5 km PARKRUN SkierniewiceNIE
24 Dudziński Jakub Skierniewice bieg 10,5 km Reebok Run Crew Skierniewice TAK
25 Firek Piotr Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
26 Godlewski Michał Łódź bieg 10,5 km KS AlaskaTAK
27 Gosik Piotr Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun.SkierniewiceTAK
28 Gródecki Artur Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
29 Grzeczka Maciej Skierniewice bieg 10,5 km SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWETAK
30 Grześkowiak Dorota Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
31 Idaszak Wioletta Skierniewice bieg 10,5 km Reebock RUN CREW SkierniewiceNIE
32 Janecki Paweł Skierniewice bieg 10,5 km BrakNIE
33 Jaworski Krzysztof Skierniewice bieg 10,5 km osoba niezrzeszonaTAK
34 Jokiel Łukasz Skierniewice bieg 10,5 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
35 Jońca Marlena Wodzisław Śląski marsz NW 5 km BrakTAK
36 Jońca Michał Wodzisław Śląski bieg 10,5 km BrakTAK
37 Juraś Michał Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
38 Kabziński Łukasz Łódź bieg 10,5 km BrakTAK
39 Kalisiak Włodzimierz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
40 Kałucka Diana Skierniewice marsz NW 5 km BrakNIE
41 Kamiński Artur Skierniewice bieg 10,5 km tRUCHt Maraton SkierniewiceNIE
42 Kaniewska Monika Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun Skierniewice TAK
43 Kaniewski Mariusz Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceTAK
44 Kłąb Adam Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
45 Kołosowski Sławomir Borowiny bieg 10,5 km Borowiny BiegajoNIE
46 Koncewicz Wioletta Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
47 Kowalczyk Ilona Łódź bieg 10,5 km Mamy-Biegamy TAK
48 Kowalski Patryk Kampinos bieg 5 km BrakNIE
49 Kowalski Jarek Skierniewice bieg 10,5 km AAAJ TeamNIE
50 Krawczyk Karolina Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
51 Krzęczko Mariusz Skierniewice marsz NW 5 km Parkrun SkierniewiceTAK
52 Kuśmierz Jerzy Skierniewice bieg 10,5 km ReebokRunCrew SkierniewiceTAK
53 Kwiatkowski Arkadiusz Pabianice bieg 10,5 km BrakTAK
54 Laskowski Marek Skierniewice bieg 10,5 km Lodołamacz SkierniewiceTAK
55 Lelonkiewicz Arkadiusz Skierniewice bieg 10,5 km BrakNIE
56 Lipiec Sebastian Kutno bieg 5 km UKS 9 Kutno TAK
57 Litoszko Jacek Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun Skierniewice NIE
58 Macander Jakub Skierniewice bieg 5 km BrakTAK
59 Malinowski Jarosław Żyrardów bieg 10,5 km Nie ma, że boli! TAK
60 Marat Krzysztof Bobrowniki bieg 10,5 km BrakTAK
61 Mądrzycka Edyta Skierniewice bieg 10,5 km Lodołamacz Skierniewice TAK
62 Melon Tomasz Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
63 Meszka Aneta Skierniewice bieg 5 km PARKRUN SkierniewiceNIE
64 Mikulski Mateusz Skierniewice bieg 10,5 km BrakNIE
65 Mitek Bartłomiej Łowicz bieg 5 km BrakTAK
66 Nagôrka Agnieszka Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice TAK
67 Nowakowski Stefan Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
68 Okołowicz Przemysław Łódź bieg 10,5 km BrakNIE
69 Owczarek Ewa Skierniewice bieg 5 km WOD-KAN TEAMNIE
70 Partyka Angelika Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
71 Partyka Grzegorz Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
72 Pasińska Anna Pabianice bieg 10,5 km BrakTAK
73 Pawelczak Iwona Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
74 Pawłowski Andrzej Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
75 Perzankowski Krzysztof Skierniewice bieg 10,5 km BrakNIE
76 Piorun Paweł Skierniewice bieg 5 km Parkrun Skierniewice NIE
77 Piorun Ewelina Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceNIE
78 Piotrowiak Tomasz Skierniewice bieg 5 km parkrun SkierniewiceNIE
79 Piotrowiak Anna Skierniewice bieg 5 km parkrun SkierniewiceNIE
80 Piotrowski Ireneusz ŁOWICZ bieg 10,5 km BrakNIE
81 Podrażka Dariusz PARMA bieg 10,5 km LKS DAR PLACENCJANIE
82 Pokrop Agnieszka Skierniewice bieg 10,5 km Górski Styl TeamTAK
83 Pryk Beata Skierniewice bieg 5 km WOD-KAN TEAMNIE
84 Przybył Mateusz Skierniewice bieg 10,5 km BrakNIE
85 Przybyszewski Radosław Skierniewice bieg 10,5 km Grabowska TeamNIE
86 Przygodzińska Gabriela Skierniewice bieg 5 km WOD-KAN TEAMNIE
87 Radke-Witczak Ewelina Skierniewice marsz NW 5 km ParkRun SkierniewiceNIE
88 Radomski Marcin Płock marsz NW 5 km Biegam W SfetszeNIE
89 Redek Damian Stachlew bieg 5 km Husaria Race TeamTAK
90 Rosa Agnieszka Skierniewice bieg 10,5 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
91 Rosa Dariusz Jamno bieg 10,5 km BrakTAK
92 Rylik Paweł Skierniewice marsz NW 5 km Bolące piszczeleTAK
93 Rylik Anna Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceTAK
94 Sadowy-Selke Paulina Milanówek bieg 5 km Milanowscy Miłośnicy LekkoatletykiNIE
95 Samson Andżelika Skierniewice bieg 10,5 km ParkRun SkierniewiceTAK
96 Sarna Aneta Skierniewice bieg 5 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
97 Sekta Grzegorz Skierniewice bieg 10,5 km 1978NIE
98 Selke Radosław Lucjan Milanówek bieg 5 km UKS MTE MilanówekNIE
99 Siejkowska Katarzyna Świete Laski bieg 5 km BrakTAK
100 Sitkowski Grzegorz Skierniewice bieg 10,5 km BrakNIE
101 Siudziński Mariusz Łódź bieg 10,5 km -NIE
102 Skowronek Jacek Skierniewice bieg 10,5 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
103 Sobczak Szymon Skierniewice bieg 10,5 km ParkRun SkierniewiceNIE
104 Soliwoda Mirosław Piastów bieg 10,5 km 1973TAK
105 Staniak Aneta Skierniewice marsz NW 5 km BrakNIE
106 Staniak Patryk Skierniewice bieg 10,5 km WOD-KAN TEAMNIE
107 Stępniak Małgorzata Sochaczew bieg 5 km BrakTAK
108 Stępniak Piotr Sochaczew bieg 10,5 km BrakTAK
109 Suzdorf Justyna Żyrardów bieg 10,5 km NIE MA, ŻE BOLITAK
110 Szumigaj-Tarnowska Joanna Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
111 Szymański Jacek Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun Skierniewice TAK
112 Świderek Marcin Skierniewice marsz NW 5 km BrakTAK
113 Titz-Koza Julita Łódź bieg 10,5 km Szakale Bałut ŁódźTAK
114 Urbanek Kamil Łowicz bieg 10,5 km BrakTAK
115 Wacławiak Marcin Wola Gosławska bieg 5 km BrakNIE
116 WACŁAWIAK MARCIN Bielawy bieg 5 km BrakNIE
117 Walędziak Łukasz Łowicz bieg 10,5 km BrakNIE
118 Wielec Aleksander Łowicz bieg 10,5 km BrakNIE
119 Wiśniewski Konrad Skierniewice bieg 10,5 km OSP Mokra PrawaTAK
120 Witczak Piotr Skierniewice bieg 10,5 km ParkRun SkierniewiceNIE
121 Witerek Kamila Skierniewice bieg 10,5 km BrakNIE
122 Woźniak Jacek Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
123 Wysocka Sylwia Skierniewice bieg 10,5 km BrakNIE
124 Wysocka Anna Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun SkierniewiceTAK
125 Zawgorodnia Julia Łódź bieg 10,5 km BrakTAK
126 ZBUDNIEWEK GRAŻYNA Łódź marsz NW 5 km BrakNIE
127 ZBUDNIEWEK ROMAN Łódź bieg 10,5 km BrakNIE
128 Zduńczyk Sylwia Łódź bieg 10,5 km BiosferaNIE
129 Zieliński Szymon Żyrardów bieg 10,5 km NIE MA, ŻE BOLITAK
130 Zieliński Maciej Radzyń Podlaski bieg 10,5 km BrakTAK
131 Ziębiński Maciej Skierniewice bieg 10,5 km Reebok Run CrewNIE
132 Zwoliński Jarosław Skierniewice bieg 10,5 km Parkrun Skierniewice NIE
133 Żaczkiewicz Izabela Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK
134 Żaczkiewicz Jacek Skierniewice bieg 10,5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту